Kritiek op aanzicht straalzendmast AGENDA Deze toren van Babel moet weg" VERVOLG VAN PAG. Beroepsschriften bouwvergunningen Royale le prijs voor K.T.F. - D.E.K. Grootscheepse aktie voor Koningin Wilhelminafonds Tijden autoshow gewijzigd Hoofdingelanden benoem Binh Vien Ha-Lan Eerste trekking Sint Nicolaas-aktie Bejaardenmiddag Collecte „Jantje Beton" tot en met zaterdag Dankdiensten in Oosterend en Oudesehild Verkoopmiddag succesvol CVT speelt bingo Biljartnieuws Weekenddiensten artsen ei "i 1! d€ w: ïee 1 iel _0 R. K. Kerkdiensten Protestantse kerkdiensten* n! „Ik begrijp niet dat het gemeentebe stuur dit heeft toegelaten", aldus de heer Th. van den Heerik toen hij woens dagavond in de raadsvergadering zijr gal spuwde over de straalzendermast die de PTT momenteel bij de telefoon centrale aan de VVaalderstraat te Den Burg laat bouwen. De heer Van der Heerik noemde de mast ontsierend en storend voor het dorpsgezicht en hoopte dat het ding spoedig weer gesloopt zou worden. „En als dat niet kan hoop ik dat de mast fungeert als een voort durende vermaning tot zorg en behoud van ons landschap". Burgemeester W. H. Sprenger dacht er duidelijk anders over. „Het gemeente bestuur heeft lang geaarzeld met hei geven van een bouwvergunning. Voor en tegen zijn tevoren uitgebreid afge wogen. Van onvoldoende voorlichting of misverstand is geen sprake geweest. Mij persoonlijk is de mast niet tegenge vallen". De heer Van den Heerik had de mast (die nu ongeveer 60 meter hoog is; er komt nog ca 14 meter bij red.) ver geleken met de toren van Babel uit het bijbelboek Genesis. Deze toren moes' tot in de hemel reiken, maar het volk werd voor deze hoogmoed gestraft. Er ontstond spraakverwarring en de toren werd verwoest Geluid De heer Blanken zei dat de mensen die in de buurt van de mast wonen ook niet erg enthousiast zijn. Met name het huilende geluid dat de wind in de tui- draden veroorzaakt, is erg storend. De burgemeester meende dat hierin nog wordt voorzien en raadde aan de vol tooiing van de mast af te wachten, Ver der wees hij erop dat de mast onder dat Bakker serieus moet worden geno men als hij zegt agrariër te zijn. De he ren Jan Witte (KVP) en Th. van den Heerik (Texels Belang) stelden dat Bak ker helaas zijn zin niet kan krijgen. Dat zou precedenten scheppen en onduide lijkheid in de hand werken. Van den Heerik vroeg de normen waaraan men moet voldoen om als agrariër te worden beschouwd bekend moeten worden ge maakt, zodat betrokkenen weten of zij een kans hebben. De heer Dros twijfelde er niet aan dat Bakker en andere men sen in vergelijkbare omstandigheden de boet echt nodig hebben. „Als ik zes pony's heb, moet ik een hok hebben om ze te stallen anders komt de dierenbe scherming in hetgeweer. Maar het be stemmingsplan staat dat niet toe". Dat er blijkbaar veel behoefte is aan kleine schuurtjes, was geconstateerd door de heer Weijdt die er in de buurt van Den Hoorn meerdere had opgemerkt, al of niet clandestien gebouwd. Hij vond dat Bakker zijn boet moest kunnen bouwen. Met mevrouw Vlas en de heren Beum- kes, Van Asselt en Dros stemde hij dan ook tegen ongegrondverklaring. Langeveld Ook de heer J Langeveld uit De Koog die aan de Rozendijk een landbouw- schuur wil zetten tegen de zin van B. en W. kreeg van de gemeenteraad geen gelijk, al had men wel begrip voor zijn probleem De heer Langeveld wil in het gebouw bollenrooimachines vervaardi gen en in de onmiddellijke nabijheid beproeven. De Rijkstuinbouwconsulent liet het college desgevraagd weten daar positief tegenover te staan, maar B. en W. vonden dat sprake was van een in dustrieel bedrijf, niet van een agrarisch bedrijf. Een werkplaats voor landbouw machines hoort thuis op het industrie terrein. De gemeenteraad was verdeeld over deze kwestie. De heer Van Asselt achtte vestiging op het industrieterrein niet mogelijk omdat een proefveldje no dig is om de machine te proberen. Spre ker achtte het verwerpelijk dat pas drie maanden na de aanvraag van Lange veld het advies van de tuinbouwconsu- lent is gevraagd. Hij vond dat de bouw- aanvraag moest worden ingewilligd; on langs is ook een loonwerkbedrijf in het agrarisch gebied toegestaan. Mevrouw Vlas vroeg om „een aan vaardbare oplossing" voor deze beschei den industriële ontwikkeling, maar wist die oplossing zelf niet. Een bedrijf als dat van de heer Lan geveld is niet gelijk te stellen met een loonwerkbedrijf, aldus Mr. Sprenger. Loonwerkbedrijven worden aangemerkt als agrarische hulpbedrijven, die vol gens hetbestemmingsplan in het agra risch gebied kunnen worden toegelaten. De heer Dros vroeg waarom B. en W. advies hebben gevraagd aan de tuin- bouwconsulent als zij toch van plan wa ren de aanvraag af te wijzen. Advies vragen bij de industriecommissie vond hij in dergelijke gevallen zinvoller. Kustwacht In overleg met de overige kustge- meenten wordt een onderzoek ingesteld naar geruchten als zou de kustwacht worden opgeheven. Aldus een medede ling van B. en VV. Pakt-raadslid Beum- kes sprak zich nadrukelijk uit tegen op heffing. „Door toename van de scheep vaart en met name van het aantal ple zierboten is de kustwacht veel belang rijker dan vroeger geworden". meer dient ter beveiliging van het te lefoonverkeer met het vasteland. De raadsvergadering was woensdag avond voortgezet omdat tegen dinsdag avond middernacht de agenda nog niet was afgewerkt. Daan Welboren sprak /-de hoop uit dat hij en zijn collega's de zaken volgende keer in normaal tijds bestek kunnen afwerken. Dit was de tweede achtereenvolgende keer dat een vergadering moest worden verdaagd. Op de vraag van Cor Ellen waarom Texel niet is betrokken bij het recrea tieschap De Friese Wadden, zei de bur gemeester dat het belangrijkste doel van dit recreatieschap het vaststellen van re creatiebasisplannen is. De Friese eilan den zijn daarbij uiteraard georiënteerd op het provinciaal bestuur van Fries land. Er is destijds vergeefs gepoogd om tot een vorm van samenwerking te komen. Wel worden onderling gegevens uitgewisseld. Klachten had de heer Ellen over de werkwijze van de aannemer die momen teel riolering in Oost aanlegt. De be reikbaarheid van de woningen wordt onnodig moeilijk gemaakt. Wethouder Zuidewind zei met de aannemer te zul len praten. De wegbeheerder dus de gemeente in dit geval is aansprake lijk als bij brand of ongeval de huizen onnodig onbereikbaar zijn. Bevestigend antwoordde Zuidewind op de vraag van de heer L. J. Weijdt of reeds een begin is gemaakt met het rondzenden van het evacuatieplan voor het laagst gelegen gebied aan de oost kant van Texel. De hele organisatie is thans rond. Mevrouw Vlas vroeg een licht te plaatsen bij de onlangs gewijzigde krui sing Post weg-Vuurtorenweg-Molen- laan te De Cocksdorp. De situatie is nu bij avond gevaarlijk. Zuidewind zei dat het licht is besteld maar dat de levertijd erg lang is. De heer A. Rienstra had gehoord dat op het ministerie van CRM een nieuwe nota in voorbereiding is inzake de land schapsparken. Het college wist van niets. De heer J. Witte vroeg of Texel steun zou kunnen geven aan de actie voor een tunnel onder het Noordzeekanaal, de Hemspoortunnel. De burgemeester: dit is bij ons nog niet ter sprake geweest. Het gemeentebestuur is niet voorne mens onder alle omstandigheden raad huisruimte beschikbaar te stellen van vergaderende raadsfracties. Men wil zich aan stringente regels houden met het oog op de huishoudelijke dienst en de financiën. Vooral dat laatste vond de heer Witte geen goed argument. Hij pleitte voor soepel beleid. Voorts opperde de heer Witte dat de industrievestigingsplannen die Den Hel der heeft voor de Balgzandkust gunstige gevolgen zouden kunnen hebben voor de werkgelegenheid van Texel. Dit zou aanleiding kunnen zijn voor het betui gen van adhesie aan de inpolderings plannen. Er bleek sprake te zijn van misverstanden, want bij het plan Oost- oever denkt Den Helder niet aan de toe komstige omstreden Balgzandpolder maar aan het bestaande poldertje, waarvoor reeds definitieve plannen be staan. Het Kon. Texels fanfarekorps-DEK heeft afgelopen zaterdag op het na- paarsmuziekfestival in Leiden met 296J/a punten een royale eerste prijs be haald in de afdeling uitmuntendheid. KTF-DEK liet onder leiding van P Heertjes als verplicht werk „In tudor days" horen terwijl als vrij nummer „Tableau des voges" werd uitgevoerd. De jury prees de technische uitvoering en opvatting van het verplichte stuk en had aanmerkingen op de middenstem men tijdens hetvrije werk. In de week van 25 tot en met 29 no vember wordt ook op Texel een groot scheepse inzamelingsaktie gehouden ten bate van het Koningin Wilhelminafonds dat 25 jaar bestaat. Door een groot aan tal collectanten en collectrices worden huis-aannhuis collectezakjes bezorgd. In hetbuitengebied worden de zakjes 's middags tussen 13.00 en 17.00 uur rond gebracht en in de dorpen 's avonds tus sen 19.00 en 20.00 uur. Op 29 november worden de collectezakjes door dezelfde collectrices ook weer opgehaald, in het buitengebied 's middags en in de dorpen tussen 18.00 en 19.00 uur. Zaterdag a.s. wordt bij de hoofdcol lectanten het aktiemateriaal gebracht. Vanaf 09.00 uur wordt de volgende rou te gereden: wijk B, Oudeschild, De Waal,, De Cocksdorp, De Koog, Den Hoorn, ook Den Burg wordt zaterdag voorzien. De hoofdcollectanten worden verzocht thuis te zijn of ervoor te zor gen dat een ander hetmateriaal kan aannemen. In de week van 16 tot en met 23 november zullen de hoofdcollectan ten het materiaal verspreiden onder de colectanten. Na de inzameling worden de hoofd collectanten verwacht in het recreatie zaaltje van „Starkenburgh" aan de Thijsselaan. Vanaf 16.00 uur kan men hier terecht om het ingezamelde af te dragen. Donderdag 14 november De ijsclub Oost houdt jaarvergadering in De Bijenkorf; 20.00 uur. De Hervormde gemeente De Waal houdt gemeenteavond in de kerk van De Waal; aanvang 20.00 uur. De tentoonstelling van de vogelvereni ging „Op Eigen Wieken" in „De Oran jeboom" is open van 20.00 - 22.00 uur. Vrijdag 15 november Mevrouw Tiessen-Spaans vertoont om 15.00 uur dia's in „De Oranjeboom" voor de afdeling Den Burg van de Be- jaardenbond. De tentoonstelling van de vogelvereni ging „Op Eigen Wieken" in „De Oran- boom" is open van 10.00 - 22.00 uur. In het Doopsgezind jeugdhonk (bij de kerk) wordt om 20.00 uur vergaderd over de oprichting van een koffiebar. In de LTS-kantine hebben de Platte landsvrouwen van de afdeling Texel een creatieve avond onder leiding van de heer C. Mul; 20.00 uur. De Dorpscommassie Den Burg houdt de jaarvergadering om 20.00 in hotel Den Burg. De sportvissersclub Texel houdt feest avond in „De Zwaan", 20.00 uur. Zaterdag 16 november Sint Nicolaas komt om 14.00 uur aan in Oudeschild en vertrekt vandaar naar Den Burg waar om 14.35 uur de rond gang begint. De tentoonstelling van de vogelvereni ging „Op Eigen Wieken" in „De Oran- boom" is open van 10.00 - 22.00 uur. Om 20.00 uur houdt Lieuwe Dijksen in „De Waldhoorn" te Den Hoorn een le zing met dia's over het vogelleven in het nabije en midden-oosten. Zondag 17 november De tentoonstelling van „Op Eigen Wie ken" is open van 10 00 tot 20.00 uur. Dinsdag 19 november Bejaardenmiddag van de Hervormde gemeente in De Witte Burcht, Molen straat; aanvang 15.00 uur. De drie Herv. vrouwenverenigingen en de Herv. Vrouwendienst hebben een bijeenkomst in Eben Haëzer; 20.00 u. *M MNfl Vietnamees voor Nederland-zieken huis. Dit ziekenhuis werd maandag, 4 november dn Rotterdam overgedragen aan de Voorlopige Revolutionaire Rege ring van Zuid-Vietnam. Naast dit zie kenhuis werden ook de inventaris voor een provincie-ziekenlhuis in Lang-Son en een tandheelkundige polikliniek voor Hanoi verzonden. Dit ziekenhuis is geheel in Nederland ontworpen en geprefabriceerd en telt 200 bedden. Het ds gefinancieerd met geld van het Medisch Committee Neder- land-Vietnam. Gebieden die nu heviger dan voor de bestandsondertekening te lijden hebben van invallen van de moordenaarsbenden van president Thieu. Ter illustratie 1700 dorpen zijn sinds de wapenstil stand van de aardbodem weggevaagd, hetgeen gebeurde door 20 tot 30 zware bulldozers in slagorde de dorpen en de daarbij behorende akkers in een strook van 2 3 'km breedte geheel vlak te laten schuiven. 40.000 vliegtuigvluchten lieten 150.000 bommen vallen. 6.000.000 kanonskogels werden afgevuurd en meer dan 20.000 burgers vermoord. Dit alles wordt mogelijk gemaakt doordat de Regering Thieu jaarlijks een bedrag van 10 miljard gulden van de Ameri kanen krijgt en de betalingsbalanste korten heeft laten oplopen tot 350 mil jard gulden. Deze onvolledige opsom ming van gruweldaden en de finan ciering ervan maken duidelijk, dat in een land, waar 20°/o van het cultuurland wordt ingenomen door bornk raters, waarin malariamuggen -welig tieren, waar aan open TB lijdende politieke gevangenen tussen de lichamelijk ver zwakte bevolking worden vrijgelaten, waar t.g.v. de oorlog 92°/o van de jonge kinderen Engelse ziekte heeft. Kortom in een land dat als geen ander in de wereldgeschiedenis van oorlog te lijden heeft, medische hulp een bittere nood zaak is. Het Medisch Committee Nederland- Vietnam geeft een deel van deze medi sche hulp. Tot op dit ogenblik is meer dan 10 miljoen gulden ingezameld en als medicamenten, instrumenten en an dere medische voorzieningen, met als hoogtepunt het komplete ziekenhuis naar Vietnam gestuurd. De goede ont vangst van alle zendingen is steeds be vestigd. Nog meer geld is echter nodig. Daar om volgt hier het gironummer van het Medisch Committee Nederland-Vietnam 1090400. Hieronder volgen tevens de adressen waar de kalender voor 1975 van het Medisch Committee te ver krijgen is. Wij zouden willen zeggen; koop deze kalender al was het alleen maar om iedere maand aan het giro nummer van het NCNV herinnerd te worden. Wereld Winkel Texel. Den Hoorn: Dolf en Betty Booy, Stolp- weg 4; Den Burg: 't Asiel, Burgwal 20; Willy Plug, Bemhardlaan 18; Bep v.d. Berg, Wilsterstraat 25; Oudeschild: Rob en Karin de Vries, De Houtman- straat 17; Oosterend: Johan Hooger- heide, Oesterstraat 25; De Waal: Majella Reijnders, Bomendiek 6; An Tydeman, Bomendiek 6. Door onvoorziene omstandigheden zijn de openingstijden van de autoshow van de Texelse Autocentrale gewijzigd en luiden nu als volgt: vrijdag van 14.00 - 18.00 uur en zaterdag van 9.00 - 12.30 uur en van 13.30 - 18 30 uur. (De in de advertentie genoemde tijden zijn dus onjuist). Bij de gisterochtend gehouden eerste trekking van de Sint Nicolaasaktie van de Winkeliersvereniging Den Burg, vie len de prijzen op de volgende lotnum mers: A 02092 (draagbare tv); A 21114 (draagbare tv); A 47638 (camera); A 35811 (camera); A 62222 (camera). De prijzen kunnen op vertoon van het lot worden afgehaald bij de heer G. van der Kooi, Stenenplaats 6. Dinsdagmiddag 19 november wordt van 15 00 - 17.00 uur in De W-itte Burcht aan de Molenstraat een bejaardenmid dag gehouden, uitgaande van de Her vormde gemeente. De heer C. van Gro ningen vertelt met behulp van dia's van zijn reis naar Californië. Wie slecht ter been is en dus gehaald en gebracht wil worden, dient zich vóór zondag even op te geven bij mevrouw Van Lenten, Keesomlaan 26, telefoon 2160. De jaarlij'kse nationale kollekte van het nationaal jeugdfonds (het fonds van Jantje Beton) wordt deze week ook op Texel gehouden en zal tot en met zater dag duren. Initiatiefneemster mevrouw J. C. Janssen-van Esch uit Oudeschild is bijzonder enthousiast over het verloop van de aktie waarvan de opbrengst voor de helft aan het Texelse jeugdwerk zal worden besteed. Vrijdagmiddag wordt in De Waal huis aan huis gekollekteerd terwijl zaterdag de kollektanten present zijn in Oude schild tijdens de intocht van Sint Nico laas. In de Hervormde kerken van Ooster end en Oudeschild worden zondag de jaarlijkse dankdiensten voor gewas en arbeid gehouden. In Oosterend om 9.30 uur en Oudeschild om 11.00 uur. Voor ganger in beide diensten is 'Ds. J. de Gier. In Oosterend wordt tevens de uit gestelde Uniecollecte gehouden onder het motto: Kom opl De opbrengst van deze collecte is bestemd voor beginnen de en noodlijdende scholen in eigen land en in emigratielanden, maar vooral in de arme landen van Afrika, Azië en Latijns-Amerika. Giro 515 t.n.v. Unie „School en Evangelie", Voorburg. De verkoopmiddag van de handwerk- club Starkenburgh afgelopen dinsdag, werd een groot succes. De prijzen van de verloting, die nog niet zijn afgehaald zijn wit: 933 - 657; blauw: 484 - 425 - 454; rose: 785 - 702 - 741. De goederen kun nen worden afgehaald op Thijsselaan 72, na 6 uur. De gymnastiekvereniging Texel houdt zaterdagmiddag en -avond bingo bijeenkomsten in „Olympic". Van 16.00- 18.00 uur worden jeugdleden vanaf 8 jaar verwacht. Kosten: een kwartje per bordje; verder vele gratis ronden. Vanaf 20.00 uur zijn de leden ouder dan twaalf jaar welkom met vrienden en bekenden. Er zijn aantrekkelijke prijzen uitgeloofd w.o. een fototoestel en een draagbare radio. Tussen de be drijven door bestaat gelegenheid voor een praatje en een dansje. Prijzen in de vorm van een baksel, blikje of iets anders zijn nog welkom; afgeven bij mevrouw Heerschap, Witte Kruislaan 33. De heer C. H. Mantje, Dijkmansh >5 zen werd bij enkele kandidaatsstelL herbenoemd als hoofdingeland van 1 waterschap Texel. Eveneens bij enk kandidaatstelling werd de heer C. N. Wit uit Den Burg benoemd in dezelf functie. Met de heer De Wit komt vertegenwoordiger van de gebouw eigendommen in het waterschapsl stuur. De Voor de Texelse kampioenschapp biljarten in de derde klasse en in driebanden kunnen zich nog deelneim aanmelden. Voor de derde klasse middelde xan 2.00 tot en met 2.99) dat tot 15 november bij H. Timmem, telefoon 2204 en bij J. Kramer, telefo 2464 en voor het driebanden (alle kli sen) bij de organiserende verenig Olympic, tot 30 november. De voortzetting van het Texels ka >lo pioenschap in de vijfde klasse woi Ipe maandag inplaats van vrijdagavond j houden in „Happy Days" in Den Hoo: De clubavond van „Happy Days" g echter gewaan door. Uitsluitend voor spoedgevallen van vrijdagavond 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksdo telefoon (02222) 234. GROENE KRUIS van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. BOON, 't Noorden O 147, (02223) 354. DIERENARTSEN Alleen voor spoedgevallen: tel. 2527 Voor noodslachtingen bellen de L A. van Heerwaarden, tel. (02220) (slachtplaats) of 2663 (Wilhelminal. b.g.g. 3541. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt worden op het bureau verwacht op tijden, waarop hun eigen huisarts zitt heeft. De tijden zijn als volgtIL. Dokter Siebenga, dinsdag 19 novemi om 14.00 uur. - Dokter Barnard, woensdag 20 novemi om 13.30 uur. >ut iel 01 -X n t h: ier zo )e >or >u1 re: bu K ijl weekend 16 en 17 november 1974 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag 10.45 uur De Koog; zondag 9.30 uur Den Hoorn: zondag 10.45 uur Oosterend: zondag 19.00 uur De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur Oudeschild: zondag 9.15 uur. Zondag 17 november 1974 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. De Roest Viering Heilig Avondmaal Najaarzendingscollecte 'De Cocksdorp 10 uur eerw. heer Loerakker Den Hoorn 11.00 uur ds. Hoekstra De Koog 19.30 uur ds. De Roest De Waal 9.30 uur ds. Hoekstra Oosterend 9.30 uur ds. De Gier Dankdienst voor gewas en arbeid Kindemevendienst. Uniecollecte Oudeschild 11.00 uur ds. De Gier Dankdienst voor gewas en arbeid GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 uur ds Kruithof 19.00 uur ds. Loeraker, van De Cocksdorp Oosterend 9.45 uur ds. Douwes 17.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend, 10.00 en 16.00 uur dienst. Dinsdag 19 november Dankdag Oosterend 10.15 uur ds. A. Bac, Boskoop 15.00 uur ds. A. Bac DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 00 uur ds. Kuitse Aansluiting rusthuizen. Kerkbusje Den Hoorn. JEHOVAH'S GETUIGEN (Bijeenkomsten in Rode Kruis-gebo' Jonkerstraat, toegankelijk voor ied^o 18.30 en 19.30 uur dienst TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) /2,25, elke regel meer 0,75. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Alles inclu sief 4°/o BTW De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lytushoef, Telef. (02279) 1482 Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Kogerstr. 65, Den Burg, tel. (02220) 3320 Gitaren, snaren, hoezen en alles voor viool. Mu ziekhandel v. Wijngaar den, Molenstraat 21, tel. (02220) 2695 bij R.K. kerk Slag- en blaasinstru menten. Tevens reparatie van al uw muziekinstru menten. Muziekhandel v. Wijngaarden, Molenstraat 21, tel. (02220) 2695, bij R.K. kerk Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moet I Schoon maakbedrijf Harm Spigt, Pamassiastraat 17, De Koog, tel. (02228) 311 Alles wordt duurder I 'n Mavo Kant en Klaar- garage is en blijft betaal- en onverwoestbaar. Aim. 5.27x2.68 vanaf 3225,—; afm. 5.27x300 vanaf ƒ3650,—; afm. 6.27x300 vanaf 4525,—, extra zij raam of deur ƒ410, incl. BTW en franco werk Sinds 1963 meer dan 14.000 afgeleverd. Mavo- Bouw JohBürmann Burg. Simonsstraat 10, Halfweg, (02907) 4592 Wij hebben in voor raad een mooie partij nieuw hout, w.o. plank hout, div. lengtes schro ten, balk- en ribhout, asbestplaten en as- bestfgolfplaten, alles voor een bill, prijs. Tevens kunnen wij u weer div. soorten beton tegels leve ren, o.a. grintgewassen in de rode kleur, zeer mooi. Fa. Barhorst, terr. Mari- cotweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 en 3055 boetiek gc zetbedrijf Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosten Boetiek open vrij da avond 7-9 uur; zat - dags 9.30 - 12.30 uur na afspraak, 666 tel. (022 n dI De Bolder. Onze m belstoffeerderij h«T weer gelegenheid om staande werkzaamhö voor u te verrichten Reparatie tenten terprijs), Bekleden van stra: en tuinstoelen, Stofferen van soorten banken bankstellen te| voorafgaande pf opgave, opnieuw overtrek! van kussens, reparatie van anti* meubelen. Strandpaviljoen Paa is alle weekenden opend it Verhuizingen en tra porten door geheel Auto met laadklep, vermogen 1 Va ton. Fa Kievit Zn., Den B'j|t< Texel it) n x

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 2