AGENDA Willem Jansen trouwt de freule |ra uz mmm ..fk VERVOLG VAN PAG. 1 Ouwe Sunderklaas „In den Grooten Slock" Demonstratie jeugdleden gymvereniging Oudeschild Oud papier Oud-hoofd St. Jozefschool P. B. Riteco overleden VERHUISD ff VERHUISD slachthanen de rommeltjesmarkt deze zomer koebot- ten als mammoetbotten zouden zijn ver kocht. Wij St renders doen gratis al dat werk en 'l geld is voor de sport en kerk Er is niemand om voor te buigen daar kon Texel een puntje aan zuigen De clubs, die trekken aan de bel maar Oosterend die redt het wel Volgend jaar die markt dus weer steunen sport en ons Lieve Heer Behalve de folkloreprijs kreeg de rom meltjesmarkt ook de eerste groepsprijs. Reikhalzend Ook de ontwikkelingen bij het ge meentelijk apparaat gingen niet aan de ze Ouwe Sunderklaasviering voorbij. Het verdwijnen van de beide Drossen, Albert (uit de woonruimteadviescom missie) en Cor (uit de raad) werd door drie Texelaars zeer goed uitgedrukt: „A J. C. Gedeelde smart". Ook zij kregen echter geen prijs. Burgemeester Spenger is niet bij iedereen populair, getuige een deelnemer die letterlijk reikhalzend uitkeek naar z'n 65ste. Ook Westdorp werd nog even geciteerd: „Onze wethouder zegt Ik ben niet ge matigd". Leuzen die ook tot de verbeelding spraken waren: „Jan de Vries weg, fol klore op z'n rug", „Sinds kort een fiets pad, allebei m'n banden plat". Dit laat ste opschrift werd meegevoerd door een deelnemer op een fiets die doelde op het nieuwe Postwegfietspad dat talrijke lekke banden heeft veroorzaakt. Deze creatie kreeg de eerste prijs bij de enke lingen. Ook de nieuwe hond die Joppe Rijk van vaste klanten van de Beerebar en De Zwaan kreeg nadat zijn trouwe Robbie dood was gegaan werd in een leus vervat. Uitslag kinderen; enkelingen: 1. no. 19 (brievenbus) 41 pnt.; 2. no. 64 (borrel- bus) 39 pnt.; 3. no. 40 (gouden gasbuis) 37 pnt. Paren: 1. no. 38 (Opa Wonder houdt uitverkoop) 45 pnt.; 2. no. 28 (stoplichten op Pomtweg) 42 pnt.; 3. no. 73 (Calimero en de hongerige wolf). Groe pen: 1. no. 53 (PTT .straalzender) 51 pnt.; 2. no. 63 (Postbussen ouden van dagen) 44 pnt.; 3. no. 71 (zigeuners) 34 pnt. Uitslag ouderen: enkelingen: 1. no. 262 (lekke band op Postweg fietspad) 69 pnt.; 2. no. 256 (nieuwe hond voor Joppe) 67 pnt.; 3. no. 235 (straathond) 65 pnt. Paren: 1. no. 252 (testen kennis Texels gebeuren) 71 pnt.; 2. no. 219 (ra dio in vuilnisauto) 63 pnt.; 3 no. 237 (grondlverkoop 46) 62 pnt. Groepen: 1. no. 226 (rommeltjesmarkt) 81 pnt.; 2. no. 204 (straalzender) 79 pnt.; 3. no. 244 (borrelbus) 77 pnt. Alle nummers één kunnen hun wisselbekers na de middag afhalen bij mevrouw Van Beek, Waal- derstraat 44, Den Burg. De Koog In De Koog namen ongeveer 82 kin deren actief aan het Ouwe Sunderklaas- gebeuren deel; vorig jaar waren dat er 69. Bij de ouderen viel de belangstelling tegen. Ongeveer 50 mensen deden mee. Het hele feest kwam later op gang dan 11. Nu had die Willem Jansen weer een ander ei uitgebroed! De man had het in zijn hoofd gekregen, dat er beter voor de zieken moest worden gezorgd. Er moest, had hij op een vergadering van arbeiders gezegd, een wijkverpleeg ster komen. En toen was die lange Willem Rood- zand opgestaan en had gezegd, dat zo iets dan maar voor geheel Groenhoven moest. Toen was zowaar Willem Jansen met de burgemeester gaan praten, of er geen wijkverpleging voor Groenhoven kon komen. En de burgemeester was er over bij de freule geweest! „Zal ik je eens wat zeggen" had hij later aan zijn vrouw verteld, het is on gelukkig, dat het nu juist uit de koker van Willem Jansen moet komen. Die vent heeft beste ideeën, ik wou dat ze hem wethouder maakten of burgemees ter, déér.maar als 't van hem komt, moeten ze hem niet. Op de een of andere manier had de freule al gehoord, waar dat plan van die wijkverpleging was uitgebroed. En ze moest er niets van hebben. Van héér had ik meer inzicht en objectiviteit verwacht. Maar ze ziet bloed, gewoonweg „Nou nou", kalmeerde mevrouw Berghuis lachend. „Heus, ze wil niets horen of weten van Willem Jansen en „die rooie bende van de steenfabriek" zoals zij het noemt. Dat is het nieuwste argument, weet je. De notaris en Bas zingen dat liedje al. Hij maakt de mensen rood. Nou, ik ge loof dat m'n vriend Bas met zijn hon- Bar woensdag en donderdag wegens huwelijk GESLOTEN. Jan en Marga gebruikelijk. Om kwart voor negen gin gen de meeste Ouwe Sunderklazen pas de straat op. Uitslag kinderen: enkelingen: 1. Brom mer; 2. Monnik; 3. Luctor et Emergo, Kruik en Inflatiespook. Paren: 1. aard gas; 2. blaaspijpje; 3. meester Drevel; 4. vader Abraham. Groepen: 1. brandpre- ventjes; 2. Swiebertje; 3. werkelozen. Uitslag ouderen: grote groepen: 1. an 't Gas (wisselbeker); 2. milieugroep (be ker cultureel werk); 3. muziek van de beer. Kleine groepen: 1. Koger gas (wisselbeker); 2. weerman (folklorebe- ker); 3. glaasje op laat je rijden. Paren: 1. ruzie Kikkert en Buning (wissel- en folklorebeker); 2. 's zomers hotel en 's winters helmplanten; 3. door de vakan tie komt de liefde. Enkelingen: 1. bie- nenwagen (wisselbeker), 2. blaaspijp (beker cultureel werk); 3. Chinees bier. De Cocksdorp De deelname in De Cocksdorp lag iets lager dan vorig jaar. Ditmaal waren er ongeveer 70 Sunderklazen, vorig jaar 80. De oorzaak van deze geringe terug val wordt geweten aan de werkdag waarop Ouwe Sunderklaas dit jaar viel en waardoor vele pendelaars niet aan dit gebeuren hebben deelgenomen. De Cocksdorp kreeg praktisch geen bezoek van andere eilandgenoten wat ongetwij feld door de nieuwe drankwet zal ko men De folklorebeker ging naar de uit beelding van de parkeerwachter die, zo liet het bijbehorende opschrift weten, een halve minuut te lang parkeren al met een bon bestraft. Uitslag kinderen: enkelingen: 1. Kan me geen biet verrotten; 2. Schaap; 3. Lekke band. Paren: 1. Protest tegen de regen; 2. Krentebol gepikt; 3 Bloemen mand. Groepen: 1 Juf gaat trouwen; 2. Bandenplakken; 3. Swiebertje. Uutslag ouderen: enkelingen: 1 no. 52 „De nieuwe kruising Postweg-Wuurto- renweg", 121 pnt.; 2. no. 32, 116 pnt.; 3. no 36, 110 pnt. Paren: 1. no. 42 „De Rog verbouwd maar de plee werd vergeten", 108 pnt.; 2. no 27, 85 pnt.; 3. no. 27, 95 pnt. Groepen: 1. no. 25 „Krijgt Eierland een drumband?" 117 pnt.; 2. no. 29, 115 pnt3. no. 31, 113 pnt. De twee eerste prijswinnaars van iedere groep kregen bekers. Oudeschild De organisatie van het Ouwe Sun- derklaasgebeuren in Oudeschild heeft nogal wat moeilijkheden opgeleverd waardoor het festijn niet vlekkeloos verliep. De oorzaak hiervan is het gerin ge aantal leden van de feestcommissie Het organiseren van Ouwe Sunderklaas is voor twee mensen beslist te veel. Meer hulp zou beslist geen overbodige luxe zijn. De feestcommissie is wèl te vreden over het aantal mensen dat mee deed. Bij de kinderen waren dat er 112 (vorig aar 125) en de volwassenen reha biliteerden zich volledig voor hun scha mele aandeel van vorig jaar. Ditmaal werden 56 voorstellingen uitgebeeld ter wijl vorig jaar niet meer dan 18 spelers zich aan de jury lieten zien. De folklore prijs werd gewonnen door „De Pil", een middel dat op Texel veel schijnt te wor den gebruikt, want de bevolking groeit nog maar zeer weinig. De prijs voor de meest aktuele inzending ging naar het „Evacuatieplan". Uitbeelding van het zwembad bij de Texelstroomcentrale gerlonen en af jakkersysteem daar méér aan gedaan heeft" „En nu?" vroeg mevrouw Berghuis. „Geen wijkverpleging. We hebben de soepkring, zegt de freule, en d'r is een hoop particuliere liefdadigheid, en wan neer er een wijkverpleegster komt wordt het allemaal vakwerk, en de men sen gaan het maar doodgewoon vinden en als een recht beschouwen „En nu?" viste mevrouw Berghuis verder. „Jansen gaat tóch door. Dén maar een wijkverpleegster alleen voor de mensen van de fabriek zegt hij. Maar ieder an der kan lid worden. Het zou natuurlijk veel beter geweest zijn, wanneer het initiatief op breder basis was genomen, dat er ook een paar mensen hier uit het dorp in zouden zitten". „Wat gaan ze nu doen?" „O, die lui staan nergens voor. Ze heb ben een vereniging opgericht. Met een bestuur. En ze laten de mensen contri butie betalen, want Jansen zegt, dat het hun eigen vereniging moet zijn en dat ze niet wéér aan de particuliere liefda digheid moeten vervallen. Voorlopig past hij de tekorten bij, denk ik". „Hebben ze al een verpleegster?" „Ja" lachte hij „die hebben ze ook. Els Jansen". „Wat? de dochter van. „De Baas". „Zal dat géén?" „Moeten we afwachten. Ze doet het maar tijdelijk om de zaak op gang te helpen". „Ken je haar?" „George kent haar". „George.. ja, die zit zo vaak op Casa Cara. Wat denk je Herman, zou hij met die Rie „Die Rie.... je lijkt mevrouw Bas wel". „Ach, ik zeg dat maar zotoen ze hier was vond ik het een lieve meid, en bij de pinken ook". „Laat George maar gaan maar ik vrees dat er nog een andere afvallige is. Dirk Bas, de jonge Dirk, schijnt nogal erg bevriend met die andere dochter, die Mies, de jongste, die in Utrecht werkt. Dat zal mama niet glad zitten". „Ik zou het haar héést gunnen" sprak kwamen zeer veel voor en vielen drie maal in de prijzen. Uitslag kinderen: enkelingen: 1. de post; 2. 't bassin; 3. de clown. Paren: 1. Peppi en Koki; 2. alcoholcontrole; 3. de gelaarsde kat. Groepen: 1. evacuatie plan; 2. reddingwezen; 3. het bassin. Uitslag ouderen: enkelingen: 1. geef arm en rijk; 2. de badmeester; 3. de feestcommissie zonder bestuursleden. Paren: 1. 50 jaar KNZHRM; 2. olieman nen TOC; 3. Texelse rioolbelasting. Groepen: 1. bassin; 2. Oudeschild zonder band; 3. dit is het blaaspijpje. Den Hoorn Het Ouwe Sunderklaasfeest in Den Hoorn is een bijzonder sfeervol gebeu ren geweest. Zowel het aantal spelers (bij de jeugd ca 80 en bij ouderen 98) als de grote publieke belangstelling wa ren daar debet aan. Het dorpshuis De Waldhoorn zat stampvol feestvierende mensen die constateerden dat Anita Bakker en Marthy Roos de prijs van cultureel werk in de wacht sleepten met hun uitbeelding van de telefoonpro blemen. Dat gebeurde overigens na lo ting met de uitbeelding „Daan kleef aan" die hetzelfde aantal punten kreeg. Uitslag kinderen: enkelingen: 1. de stro per; 2. de monnik; 3. Paulus de boska bouter Paren: 1. de boerderij; 2 de school; 3. drank. Groepen: 1. de tover doos (bekroond met de wisselbeker); 2. waterballet; 3. de zakken. Uitslag ouderen: enkelingen: 1. boei en edelman; 2. wethouder Dros, 3. abor teur. Paren: 1. telefoonproblemen; 2. Ouwe Sunderklaas; 3. reddingstent. Groepen: 1. Daan kleef aan; 2. de Zwa luw-de Hoornder; 3. Piet Zijm en de vuilnisdienst. Dc Waal In De Waal werd het Ouwe Sunder klaasfeest alleen door de kinderen ge vierd. 33 voorstellingen waren 's mid dags in dit kleinste Texelse dorp te zien. Koos Tjepkema en Ronnie Hin wonnen de folklorebeker met de uitbeelding „Gesprek onder de pomp". De uitslagen: groepen: 1. „Houten noodlokaal van de school" (kinderen Eelman); 2. „Herv. Vrouwenvereniging" (kinderen Boot); 3. „Prut met de oogst" (kinderen Kooger). Paren: 1. „Gesprek onder de pomp" (Koos Tjepkema en Ronnie Hin); 2. „Bietenrooiers" (Anja Tjepkema en Inge Plaatsman); 3. „Bal- muziek Amateurtje" (Ard en Jan Plaats man). Enkelingen: 1. „Touwtje trek" (Mirjam Maas); 2. „Flessencontainer" (Ria Witte); 3. „De boze wolf" (Arjan Kooger). Oosterend In Oosterend was de belangstelling zowel bij de ouderen als bij de kinderen redelijk te noemen terwijl de kwaliteit van de uitbeeldingen niet tegenviel. Uitslag kinderen: enkelingen: 1. Mijn oogst is binnen; 2. de telefoonmast; 3. alleen aan de dijk. Paren: 1. aardappe len zoeken; 2. glaasje op laat je rijden; 3. de schooltuin. Groepen: 1. oud papier inzameling; 2. wie geeft ons te vreten; 3. de zwarte Pieten; 4. de bejaarden- tocht. Ouderen: enkelingen: 1. mammoet- bot; 2 de hond van de dokter; 3. riole ring Oost. Paren: 1. de wethouder met de kapster; 2. politie met wethouder; 3. rommeltjesmarkt. Groepen: 1. Sporthal; 2. met de kruiwagen naar huis; 3. de pie- renspitters. mevrouw Berhuis met een echt-vrouwe- lijke wraakzucht. De wijkverplegings-aktiviteiten van Willem Jansen en zijn toegewijde schaar van arbeiders kwamen echter in het volle 'licht van de openbaarheid toen mevrouw Sangster als een steen in de vijver het bericht van haar wederwaar digheden in de kring der Groenhovense notabelen liet vallen. Mevrouw Sangster was lid van de „Soepkrans" zoals het in de wandeling heette. Een aantal dames uit de betere standen had zich verbonden, één dag in de week een voedzaam soepje te koken voor de ernstige zjieke minvermogende G roenhoven a ren. De beurt was aan mevrouw Sangster die in het rijtuig, de pan soep met een hagelwit servet afgedekt op de bank, was gearriveerd voor de schamele wo ning van de oude Chris Graafland, die zoals ieder wist, het niet best had. Ze trof het ongelukkig, want de jonge Henk was thuis. En die, zoals mevrouw Sang ster zei, ontbrak het aan alle respect voor zijn ouderen en meerderen. Mevrouw Sangster vertelde haar be levenissen in geuren en kleuren. Ze was binnengekomen en was voor zichtig gaan zitten op de punt van een stoel, want je weet het nooit bij dat soort mensen. Ze had de pan met soep op de tafel gezet en heel vriendelijk ge ïnformeerd hoe de oude Graafland het maakte. De oude vrouw had verteld dat het een beetje beter ging, gelukkig. Vooral omdat vader nu wat meer versterkende middelen kon krijgen. Zó, had mevrouw Sangster geïnfor meerd hadden ze misschien een erfenis gehad? Nee, maar meneer Jansen had er zich mee bemoeid. Toen had zij, me vrouw Sangster, gezegd, dat die zich al met veel te veel bemoeide. Het was haar ontvallen, maar ze had gelijk nietwaar? En toen had die jongen, Henk, de bruta liteit gehad om te zeggen „En ik vind dat u zich daarmee maar niet moest be moeien!" Nu, toen had mevrouw Sangster hem even van vier duiten terug gegeven. Ze had hem er op gewezen dat zo'n toon niet paste, dat de arbeider zijn plaats moest weten, dat zij en de dames al die jaren voor de rieken hadden gezorgd en dat dét nu maar opzij gegooid werd of het niets was, met al die nieuwerwetse ideeën over een wijkverpleging, en dat ze zich daartegen met alle macht zou verzetten. (wordt vervolgd) OUDESCHILD De jeugdleden van de gymnastiekvereniging Oudeschild zullen zaterdagavond a.s. een demon stratie geven in het dorpshuis 't Skiltje. De uitvoering moet worden gezien als een opbouwsysteem waarbij zowel klein al groot worden ingezet, gebruikma kend van dezelfde toestellen voor zover de vereniging daarover beschikt. Leden van 4 tot en met 14 jaar zullen proberen de ouders en andere belangstellenden een uur of twee bezig te houden. Ook de bejaarden van Oudeschild zullen ver schillende oefeningen doen. Er wordt om 19.00 uur begonnen; de toegang is gratis. Woensdag 18 december In hotel „Juliana" te De Koog wordt een adventsbijeenkomst gehouden voor de bejaarden van De Koog en oud-Kogers; aanvang 15.00 uur. Het Groene Kruis Texel houdt een al gemene ledenvergadering in het me disch centrum, aanvang 20.30 uur. De afdeling Texel van het R.K. Vrou wengilde houdt in de LTS-kantine een kerstbijeenkomst, aanvang 20.00 uur. In de Hervormde kerk te Den Burg be gint om 20.00 uur de grote kerstzang- samenkomst. In De Waal wordt een interkerkelijke adventsavond gehouden in de Ned Herv. kerk, aanvang 20.00 uur. Donderdag 19 december In hotel De Zwaan houdt de klaverjas- club De Zwaan een kerstdrive; alleen voor leden; 20.00 uur. Om 20.00 uur begint in de Doopsgezinde kerk een adventsavond van de federa tie van Doopsgezinde zusterkringen. (ffi—v Brl,.*n *m Itftrt - kulUn >armttwM^l tan 4a rtiJtHlt Afgelopen dinsdag heeft wethouder J. Zuidewind in de raadsvergadering ge zegd het ophalen van oud papier en der gelijke aan particulieren te willen overlaten. In dit verband gebruikte hij de naam van de Werkwinkel. „Als die zich wat regelmatiger gaan presenteren, kan de zekerheid over de afvoer van papier gewaarborgd worden". Ofschoon wij belangstelling voor ons werk van gemeentewege zeer op prijs stellen, schijnt de heer Zuidewind niet geheel van de situatie op de hoogte te zijn. Het zit nl. precies anders om, als de heer Zuidewind voorstelde. De slechte afvoer van het papier naar de groothandel (vervoersmoeilijkheden) is nl. de oorzaak van de stagnatie in het ophalen. Bovendien is onze opslagruimte zeer beperkt en kost vooral slecht en ongepakt papier ons te veel tijd. Wij zouden een dringend beroep op de bur- TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) 2,25, elke regel meer ƒ0,75. Wees wijs. Als U gaat op reis. Neem Texels grootste taxi voor een kleine prijs I B.v. Texel-Amsterdam vanaf ƒ100,incl. boot. Aris van Boven, Oude schild, tel (02220) 2721. Ook voor uw bagage- en caravanvervoer Elektronische orgels, merk Parma, v.a. ƒ485, Tevens bladmuziek. Mu ziekhandel v. Wijngaar den, Weverstraat 68. tel. (02220) 2695 Voor eieren: Graven straat 20. Altijd vers, al tijd goedkoop Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Elke maandag theorieles in „De Oranjeboom" om 20.00 uur Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- lanri. telefoon (02225) 207 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Boogerd 28, tel. (02220) 2777 Blokfluiten v.a. 18,50; hoesjes, tappen vet, olie en wissers. Muziekhandel Van Wijngaarden, Wever straat 68, tel. (02220) 2695 Husqvama motorzagen reeds vanaf 450,Fa. Tatenhove, Oosterend Wij hebben in voorraad diverse afmetingen balk en plankhout, wand- schrootjes, plaatmateria len, deuren, diverse be ton- en siertegels. Billijke prijzen, b.v. vloerhout ƒ1,20 p.m.; wandschroot- jes vanaf ƒ0,90 p.m.; bui tendeuren 25,beton- tegels vanaf 0,47; ge wassen grindtegels vanaf ƒ0,56. Alles exclusief b.t.w. Fa. Barhorst, Ma- ricoweg 2a, Den Burg, te lefoon (02220) 2684 en 3055 gerij (en de gemeente) willen doen om het papier goed in te pakken en als u op de zaterdagochtend eens een uurtje vrij heeft, zoudt u zich zeer verdienste lijk kunnen maken door ons een handje te helpen (bundelen van papier in de schuur). De Werkwinkel, telefoon 3584 (archieffoto 1964) Vanmorgen is in een verpleeghuis Schagen op 77-jarige leeftijd de heer B. Riteco overleden, oud-hoofd van i Sint Jozefschool te Den Burg. De hee,r Riteco, afkomstig uit Di Helder waar hij in 1917 de kweekscho verliet, kwam in april 1920 naar Texi Tot 1924 was hij verbonden aan de UL( school te Den Burg. Daarna was hij dt tien jaar hoofd van de openbare lage school te Den Hoorn. In 1937 werd 1 benoemd tot hoofd van de Sint Joze g school als opvolger van de heer W. Wi p lemsen. Per 1 oktober 1962 ging de he K Riteco melt pensioen. Naast rijn werk bij het onderwijs v( t, vulde hij tal van andere functies. G ruime tijd maakte hij deel uit van welstandscommissie, was lid van het b stuur van de stichting Texels Musei u en secretaris van de commissie tot v j* ring van schoolverzuim. Dertig jaar la was de heer Riteco bestuurslid van z< R.K. onderwijzersorganisatie, afdeli Den Helder en maakte deel uit van 11 commissie die de R K. onderwijsdag 'e organiseerde. Verder was hij jaren la dirigent van het R.K. kerkkoor en nauw betrokken bij de organisatie v z allerlei festiviteiten in de katholieke j meenschap. Veel Texelaars zijn door rs heer Riteco opgeleid voor het middi :if standsdiploma. Volop handappels en handperen. Huisman, De Veen, tel. 2203 Volop verkrijgbaar champignonmest (zonder onkruidzaden). Fa. S. P. Hin, tel. (02226) 281 3 kippen 9,25 1/t kg kippepoulet 1,35 2 Supra, Van Nelle 4,45 Waalderstraat 17 Voor kattebakvulling. Aankoop Centrale Texel Wegens aanschaf sta tioncar te koop Renault 6 TL 1100 cc, type 1972 Na 6 uur. J. Lagerveld, Kogerstraat 49, Den Burg S.V. De Koog gaat weer oliebollen bakken Uw bestelling kunt U nu al tel. opgeven (497). Ook voor Den Burg Te koop Welsh pony. Tel. (02220) 2633 Wie heeft op Ouwe Sunderklaas m'n duffel meegenomen? Elzelien v.d. Molen, (02223) 473. Met blijdschap en dai baarheid aan God is een zoon geboren Ingmar Anneriet Dijker van der Sch Maarten Dijker Oosterend - Texel, 11 december 1974, Koetebuurt 17. Tijdelijk adres Lidwinaziekenhuis, Den Helder. Hiermede wil ik al die ik niet persoon kan bereiken, harte danken voor de vele 1 M; ken van meeleven tij< mijn ziekzijn in Pi zicht en bij mijn tb komst. Heel hart4>la dank. H. Kuil-Brand He 012 fiji Voor leuke hangdingen Aankoop Centrale Texel Wegens overkompl. te koop: 1 diepvrieskastje 50 ltr.; 1 koelkast tafel model; 1 elektrische 'haard; 1 handgrasmach. groot model; 1 eikenhou ten kast 2.20 m. breed x 61 cm diep x 1.70 m hoog; partij blauwe en rode dakpannen; partij bouw stenen, 2 Tornado rekken 60 en 30 flessen, 1 onder- zoektafel met verstelbaar hoofdeind. Te bevragen Oost 88 M. C. Bakker-Boer van „Starkenburgh naar St. Jan, kamer van Dorpsstraat 1! De Koog, naar Marelstraat 1 Den Burg. Lida van W| Herman Lau f Te koop J. H. J. Schiepen K erkesteeg 3, Oud es Rinie Mosk en Annemiek Nooy hebben de eer U, mede namens weder (SE; ouders, kennis te geven van hun vo nomen huwelijk, waarvan de voltrel 5j| zal plaatsvinden op vrijdag, 20 dece 1974 15 45 uur in het gemeentehuis te Burg. Kerkelijke inzegening om 16.15 uur i Kapel van de R.K. kerk te Den Burg Koetebuurt 9, Oosterend Bemlhardlaan 129, Den Burg Receptie zal gehouden worden van tot 21.00 uur in Strends End te Oos Toekomstig adres Heemskerokstraat 4a, Oudeschild. FEUILLETON

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 2