Texel versloeg koploper Zeemacht Willem Jansen trouwt de freule SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend Sterker Texelse Boys niet verder dan 1—1 tegen DWOW Zeer ruime overwinning Texel 2 op ZAP: 61 De Koog 2 verraste: 51 zege Cocksdorp benutte kansen niet en verloor van H0SV Boys 2 verloor: Kaagvogels benutte kansen wel Oosterend 3 behield door 42 zege koppositie Grote zege Texel 4: 81 SVO (Z) 1 versloeg MOC: 2-0 Eerste zege Oosterend (Z) 2 op eigen veld Geconcentreerd Oosterend won met 2—1 van Oudendijk Zege Tex. Boys-dames 2 Dader vernielingen gegrepen Eilandcompetitie volleybal Goede resultaten „De Kleppertjes" Schaakclub „En Passant" In een meer spannende dan fraaie wedstrijd behaalde Texel een verdiende overwinning op koploper Zeemacht Texel miste Cees Boot, Gert Pansier en Jan van Bennekom wegens blessures, zij werden vervangen door Jan Meeden- dorp, Hans Geus en Willem Peter van der Vis. Al dadelijk na de aftrap kwam het Zeemacht-doel onder druk te staan, maar het goede schot ontbrak nog Uit een één twee combinatie tussen Wim Koorn en Hans Geus kwam de laatste in goede schietpositie maar zijn schot was te zacht, zodat de keeper de bal kon stoppen Ook Zeemacht probeerde van alles, maar ook hier was de Texel-ach- terhoede in goede vorm. Vlak voor de rust kreeg Guus Zegel nog een kans, maar ook nu weer was de keeper paraat Het spel golfde op en neer; er ontston den wel gevaarlijke ogenblikken voor beide doelen, maar de stand bleef 00. Ongeveer een kwartier na de rust ont spon zich een Texel-aanval over links. Willem Peter van der Vis zette voor, maar via een Zeemacht-speler werd het corner. Bep Vonk trok de bal voor, de Zeemacht-keeper kon er niet bij en met een kopstoot bracht Guus Zegel de stand op 01. Van der Vis werd hierna vervangen door Arie Zijm. Na vijfen- UITSLAGEN: ZATERDAG 4 JANUARI 1975: Afdeling Noordholland: MOC-Oosterend (Z) 0—2 Oosterend (Z) 2-W. Meer 6 42 Junioren: Oosterend Al-Helder A2 80 Tex. Boys Bl-W.Vogels BI 2—2 Cocksdorp BI-Geelzwart B2 51 Oosterend B2-Tex. Boys B2 70 Tex. Boys Cl-Oosterend Cl 03 ZONDAG 5 JANUARI 1975: 4de klasse B KNVB: Zeemacht-Texel 02 Afdeling Noordholland: Tex. Boys-DWOW 1—1 HOSV-Cocksdorp 3—0 Oosterend-Oudendijk 21 ZAP 3-Texel 2 1—6 Texel 3-Watervogels 2 13 Kaagvogels 2-Tex. Boys 2 30 De Koog 2-Dirkshorn 3 51 BKC 5-Cocksdorp 3 80 Kaagvogels 4-Oosterend 3 24 Vesdo 4-Texel 4 18 Junioren: Texel Bl-Flevo BI 40 Dames: Tex. Boys 2-ZeevogeLs 2 20 Texelse Boys heeft een 11 gelijk spel behaald in de aantrekkelijke thuis wedstrijd tegen DWOW. In de uitsteken de eerste helft van de wedstrijd, die uit stekend geleid werd door scheidsrechter K. J. Bakker, namen de Boys het initia tief maar doelpunten bleven uit. Met name H. Zoetelief wist twee maal geen raad met de scoringskansen. In de twee de helft leken de Boys DWOW helemaal weg te spelen. Al in de eerste minuut had de DWOW keeper het nakijken toen H. Witte een goede aktie van R. v. d. Staf en J. Pool doeltreffend afrondde. Vlak hierna kreeg dezelfde speler een goede kans de score op te voeren doch zijn schot ging deze keer naast. Een nog betere kans had G. Legierse toen deze zich goed had vnjgespeeld, maar ook zijn schot was niet zuiver genoeg en ging twintig minuten kreeg Klaas Dirk Koorn, die een zeer goede partij op het middenveld speelde, de bal van Hans Geus. Hij gaf een voorzet en het was weer Guus Zegel, die de bal inschoot. 02. Hierna speelde Zeemacht een ver loren wedstrijd en kon Texel gemakke lijk consolideren. Cees Boot is gelukkig weer thuis, nog wel met zijn knie in het gips. Hopelijk kan hij zijn werkzaamheden weer gauw hervatten. rakelings langs de verkeerde kant van de paal. DWOW moest het van snelle doorbraken hebben waartegen de Boys achterhoede goed optrad. Een van die weinige aanvalspogingen leverde DWOW na een kwartier spelen toch de gelij'kmaker op. De bal werd uit een voorzet van rechts door D. Zuidema hard ingekopt, dreigde naast te gaan doch door de harde tegenwind zeilde het leer toch onbereikbaar voor de Boys keeper binnen de palen. Texelse Boys ging onmiddellijk weer in de aanval en er ontstonden vele paniekerige momen ten voor het DWOW-doel. Met behulp van zijn verdedigers, die een paar keer op de doellijn redden, wist de DWOW- keeper zijn doel echter verder schoon te houden. In de slotfase wist hij nog een uitstekend schot van H. Witte in de uiterste benedenhoek tot hoekschop te verwerken. Een met 4 invallers spelend Texel 2 heeft een zeer ruime 61 overwining op ZAP behaald. De Texelaars keken echter wel na 5 minuten tegen een 10 achterstand aan. Verbeten terugvech tend kwam Texel via Hans van Boven op 11, na vooral goed doorzetten van Chris van der Meer. Deze speler was het ook die nog voor de rust voor 12 zorg de. Na de rust ging Texel goed door; eerst scoorde Rob van der Kooi: 13 na een afgeslagen corner. Bij een ZAP-aan- val greep Aad Blom koppend in; hij kopte de bal zo goed, dat Hans van Bo ven snel kon doorlopen, alleen voor de keeper verscheen en 1—4 scoorde Kort daarop werd Chris van der Meer in het strafschopgebied onderuit gehaald; de toegekende penalty werd door Charles Iepenburg uitstekend ingeschoten: 15. 10 minuten voor tijd bepaalde Hans van Boven de eindstand op 16. De beide oudgedienden B. Bakker en C. Scher mer speelden elk een bekeken helft. De laatste was nog dicht bij een doelpunt. De Koog 2 heeft een verrassend hoge zege behaald op Dirkshorn. Dit resultaat werd echter pas bereikt in de tweede helft. Voor de rust werd er slechts 1 keer gedoelpunt via een kopbal van F. Kaercher. In de tweede helft, met T Zwaneveld en J. Witte als uitblinkers, zette De Koog de tegenstander zwaar onder druk. J. Witte bracht de stand al snel op 20, nadat hij de gehele verde diging had omspeeld. Eén van de spelers hield De Koog door in eigen doel te schieten. Kort hierna bracht N. Witte de stand op 40. Dirkshorn kwam slechts sporadisch tot een uitval, men wist daaruit toch een doelpunt te scoren. Het laatste en tevens mooiste doelpunt werd gemaakt door F. Kaercher, die uit een corner uitstekend inkopte. Cocksdorp en HOSV hebben er op een zeer zwaar veld een spannende wedstrijd van gemaakt. Beide partijen wogen goed tegen elkaar op, alleen wist HOSV de kansen wel te benutten en Cocksdorp niet. Cocksdorp begon met een kleine veldmeerderheid, hetgeen in de 5e mi nuut resulteerde in een schitterende kans, maar de bal rolde net voorlangs het door de HOSV keeper verlaten doel. Even later wist dezelfde doelman HOSV voor een achterstand te behoeden door op de voeten van der doorgebroken Cocksdorpers te duiken. Na de kleine veldmeerderheid wist HOSV het initia tief naar zich toe te trekken maar erg gevaarlijk was het allemaal niet. Toch was het HOSV dat in de 20e minuut een voorsprong nam. De spits van HOSV verscheen alleen voor de Cocksdorper keeper en maakte geen fout. Deze stand bleer tot HOSV nr. 2 in de touwen knalde. De tweede helft was nog geen minuut bezig toe HOSV van een misver stand in de Cocksdorp defensie wist te profiteren en de stand op 30 te bren gen. Cocksdorp zocht toen de aanval. Er ontstonden hachelijke momenten voor het HOSV-doel, maar het net werd niet gevonden. HOSV beperkte zich alleen nog tot uitvallen die echter goed door de Cocksdorper verdediging werden verwerkt. Cocksdorp bleef aanvallen en schiep zich legio kansen, maar het hout werk en de keeper van HOSV stonden Cocksdorp succes in de weg en zelfs toen de bal tot 5 keer toe op het HOSV- doel werd geschoten wist de HOSV- keeper de achterspelers die 3 keer op de doellijn redding moesten brengen de bal uit hetdoel te halen en bleef het 30. Texelse Boys 2 is er ondanks vele kansen niet in geslaagd van Kaagvogels te winnen en verloor met 30. In de eerste helft werd door de Boys niet best gevoetbald en de ploeg stond dan ook terecht met 10 achter. In de tweede helft ging het beduidend beter doch toen werd verzuimd de vele kansen te benutten. De weinige kansen die Kaag vogels kreeg werden echter wel benut en dat betekende een 30 nederlaag voor Boys 2. Oosterend 3 heeft de koppositie kun nen behouden door een verdiende over winning op Kaagvogels te behalen. Na eerst met 10 te hezben achter gestaan, wisten de Oosterenders echter nog voor de rust een 21 voorsprong te nemen door Sijtsma en Schaatsenberg. Na de rust bracht Alfred met 2 treffers de stand op 41 voordat Kaagvogels nog kon tegenscoren. Ook het vierde elftal van Texel won met grote cijfers: Vesdo werd met 81 geklopt. Texel begon na het beginsig- naal meteen stevig aan te vallen Dat resulteerde al gauw in een doelpunt van J Drent. Texel bleef goed doorgaan, na een half uur wist J W. Bakker er 02 van te maken. Vesdo kwam door een misverstand in de Texelse defensie op 12. Vlak voor de rust wist weer J. D. Bakker er 13 van te maken. Na de rust hetzelfde spelbeeld: een zeer sterk Texel dat door doelpunten van T. Bak ker, T. v. d. Wulp (2x) en D. Bousma (2x) de stand naar 18 opvoerde. Het eerste zaterdagelftal van Ooster end heeft de punten meegenomen uit Midwoud door een 20 zege op MOC. De eerste helft gaf een sterker Ooster end te zien hetgeen in twee doelpunten resulteerde. De tweede helft begon met een aandringend MOC dat echter in de voorhoede geen kracht had om doelpun ten te maken. De beste kansen waren ook nu voor Oosterend die echter niet konden worden afgerond. Tegen het zwakke Wieringermeer be haalde het tweede zaterdagelftal van Oosterend z'n eerste overwinning op ei gen veld. In 't eerste kwartier had Oos terend de Wiermgers al op grote af stand kunnen zetten, maar met scoren had de ploeg deze middag vaak grote moeite. Na 20 minuten werd het dan 10. Een schot van Jan Brouwer kon de keeper niet onder controle krijgen en via z'n handen belandde de bal in het net. Even later wist Wieringermeer ech ter gelijk te maken en met deze 11 stand ging de rust in. Na de rust trok Oosterend met de wind in de rug fel ten aanval. Al snel werd het 21 toen Klaas van der Berg een corner wist af te ronden. Toen kort daarop Sieb van der Oosterend op 31 zette leek de strijd beslist Wieringermeer gaf zich echter nog niet gewonnen; het kreeg wat meer greep op het middenveld en nadat W. Trap bij een Wieringermeer- aanval vergat in te grijpen bracht het de achterstand tot één doelpunt terug. Een kwartier voor tijd Wist Ton van Groningen met behulp van een tegen stander de eindstand op 42 te bepalen Een kleine overwinning gezien het grote overwicht van Oosterend. Een geconcentreerd spelend Oosterend heeft in een goede wedstrijd tegen Ou dendijk de beide punten thuis kunnen houden. De Oosterenders wonnen met 21. De eerste helft was een gelijk waardige strijd waarbij beide verdedi gingen weinig steken lieten vallen. Na plm. 25 minuten kopte Anton van Nu land een voorzet van rechts schitterend in. maar de scheidsrechter keurde deze goal af op advies van de grensrechter. Maar een minuut voor de rust was het wel raak. Johan zette scherp voor en de attente Ko Timmer werkte de bal over de doellijn. Na de rust, waarin O. Ou dendag was ingevallen voor M. van de Wetering was Oosterend oppermachtig, maar kon voorlopig de goede richting nog niet vinden. Tien minuten voor het eindsignaal belandde een voorzet van links bij de goed opgekomen Molanus en deze knalde laag en hard in de verste hoek: 20. De laatste 10 minuten ge loofde Oudendijk er niet meer in, maar toen Jan de Vries vlak voor tijd nog hands maakte, konden de gasten de vrije trap toch nog in een doelpunt om zetten. Het tweede damesteam van Texelse Boys heeft een 20 overwinning op Zeevogels 2 behaald. Ondanks de druk van Zeevogels wisten de Boys-dames de stand tot de rust te houden op 00. Na de rust een sterk aanvallend Boys-elf tal, dat gelukig aan een 10 voorsprong kwam, doordat de keepster de bal liet glippen, die Nicolien Keijzer afvuurde. De kansen bleven komen en Ingrid Vee- ger maakte er 20 van. De Zee vogels-dames wisten nog twee goals te voorkomen door de bal van de doellijn weg te werken. De stand bleef 20. MEDEDELINGEN S.V. Cocksdorp. Pupillen a traint inplaats van vrijdag nu woensdagavond, aanvang 7.00 uur. J.W.B. De politie heeft de jongeman te pak ken die op 22 december een woning aan de Wilhelminalaan binnendrong en daar vernielingen aanrichtte. De uit Den Burg afkomstige knaap werd geholpen door zijn jongere broertje en heeft iets dergelijks al eens eerder uitgehaald. Het programma van de 8e ronde op 7 januari luidt als volgt: Veld 1 7.00 uur: Nioz-Smash '68 1 7.40 uur: Casino-Rijkspolitie 8.20 uur: Jelleboog-De Koog 9.00 uur: Gemeente-De Waal 9.40 uur: Badminton-Koffiebar 1 Veld 2: 7.00 uur: Kofiebar 2-Hongerpunt 7.40 uur: RSG 3a-Aankoopcentrale Dames: 8.20 uur: Togozo-Badminton 9.00 uur: Casino-Tevoko B 9 40 uur: FC Beerebar-Sma9h '68 2 De wedstrijdcommissie verzoekt de scheidsrechters nogmaals op tijd aanwe zig te zijn. Dit in verband met de nood zakelijke vlotte afwikkeling van de te spelen wedstrijden. Een equipe van ,,De Kleppertjes" nam 30 decentber deel aan een jaarlijks tour- nooi in manege Bruin te Den Helder. 10 ponyclubs traden in ih,ét strijdperk met ieder 4 deelnemers. Voor de Kleppertjes waren dat: Mandy Eelman met Daniël, Joke Dros met Don Juan, Henk Broek man met Alex, Kitty Bakker met Felix, Lyke Heetveld met Snowy (reserve) o.l.v. Corry Dros. Deze wedstrijd bestond uit 3 onderde len: dressuur met een 4-tal; springen; en spel. Bij de dressuur eindigden de Klepper tjes verrassend als eerste, met 130,5 pun ten, gevolgd door de Wieringermeerrui- ters met 126 punten en als derde de Duinruiters met 125 punten. Verrassend omdat de proef overnieuw moest wor den begonnen. De jury onderbrak, daar ze dacht dat er een verkeerde proef werd gereden. Dit berustte gelukkig op een misverstand. Hierna speelden de ze nuwen parten en ontstonden er wat meer foutjes. Bij het onderdeel, waar het geheel op persoonlijke prestatie aankwam (het springen) waren Joke Dros met Don Juan de besten van de Kleppertjes maar vielen buiten de prijzen. Het derde en laatste onderdeel, het spel, waar het vooral op behendigheid aankwam, werd ook een overwinning voor de Kleppertjes. Met als tweede de Wienngermeerruiters en op de derde plaats de Duinruiters. Het op 28 december gehouden schaak- tournooi van ,,En Passant" trok zestien deelnemers. Dirk van Tatenhove, Rob Bakker, Hans Coutinho en Siebe Waa- yer speelden een dubbele competitie. Siebe won overtuigend; 6 uit 6. In de hoofdgroep moesten 11 ronden worden afgewerkt. De 7 „En Passant"- spelers kwamen er niet aan te pas. Eer ste met 11 punten werd de heer Knip- schild uit Maastricht, tweede Jaap Dros uit Oosterend (10 p.), derde Aad v. d. Brink uit Oosterend (8 p.) Joost Hooij- berg (6 p.) liet zelfs de hele plaatselijke schaakmeute nog achter zich. Deze be stond uit de heren Terpstra (5V« p.), Harting (5 p.), Van Daalen (5 p.), Bakker (5 p.), Van Tatenhove (3 p.), Elzinga (5 p.) en Zoetelief (21/* p.). Dit enerverende tournooi betekende ook een gezellig be sluit van de clubaktiviteit in 1974. Verzoek: Wil de „gevorderde jeugd" weer dinsdag om zeven uur komen? FEUILLETON 14. De Freule schonk er geen aan dacht aan. Ze keek naar mevrouw Sangster die heftig knikte, mevrouw Bas zei: ,,Ik ben tégen". „Nu" zei de meester, wanneer de meerderheid er tegen is, hoeven we er ook niet verder over te praten". Me neer Hermans knikte. „Dus dat is dat", constateerde de freu le, „verder kunnen we de organisatie wel aan meneer Koper overlaten, als steeds, niet waar? U hebt dit altijd zo keurig in orde". De meester knakte en dacht „Ik zal het vuile werk wel weer doen". Voor Willem Jansen was de weige ring van het koninginnedagcomité hoe tactvol ook door de burgemeestersvrouw overgebracht, een slag in het gezicht. „Ik zal ze leren, die hoogmoedige wij ven, de freule met haar kauwe drukte vóórop" stormde hij. Op hoge benen ging hij naar zijn „werkploeg", zijn ver trouwensmensen in de fabriek. En 's za terdags was het alom bekend: De kinde ren van allen die bij de steenfabriek werkten (en dat waren er heel wat, de meerderheid van de schooljeugd) gingen op koninginnedag met de boot naar Maarveld, de hele dag naar de speeltuin, op kosten van meneer Jansen! Groot was de vreugde onder de jeugd van „het rooie dorp" zoals de bebouwing bij de steenfabriek al heette. Maar de burgemeester kreunde toen hij ervan hoorde. Wat moest dit worden! Meer dan de helft van de kinderen zou op de Koninginnedagviering niet in 't dorp zijn, de aubade zou in 't water vallen, de draaimolen zou nauwelijks klandizie krijgen, en de andere kinderen zouden diep jaloers zijn op de steenfa briek-jongeren. Hij stapte naar Casa Cara en trof Willem Jansen in het beste humeur. „Haha! riep deze, „daar is de burge meester. Fijn dat u even kom/t aanwip pen. Ik heb hier een sherryhij knipte met de vingers. De burgemeester dronk met lovende woorden zijn sherry, hield de goede si gaar keurend onder de neus, en kwam toen voorzichtig op zijn onderwerp. Met tactvolle woorden wees hij zijn gastheer op de ravage, die hij in de koninginne dagviering aanrichtte. „Kijk es meneer Jansen", zei hij, „ko ninginedag is een nationale feestdag, dan zwijgen alle verschillen, dan zijn we allen één. Dat moeten de kinderen al vroeg leren. En ik zou die gezamenlijke viering van de koninginnedag niet ver loren willen laten gaan". „Mijn plan was, die viering voor de kinderen nog veel feestelijker te ma ken", antwoordde Willem kalmpjes. Het comité heeft dat verworpen". „Dat was zijn recht" meende de bur gemeester. „Natuurlijk, maar als we op ons recht gaan staan, dan heb ik ook het volste recht, op eigen houtje een feest te or ganiseren", troefde Willem. „Natuurlijk hebt u daartoe het recht. Daarom gaat het ook niet. Maar moet u nu meteen op uw achterste benen gaan staan, meneer Jansen, omdat het cobiité niet maar meteen zijn plannen verandert, omdat u dat wilt?" „Burgemeester, als ik niet wist wat er achter zat, legde ik me er bij neer. Dit plan is niet geaccepteerd, omdat het van mij kwam. Dit is een boycotaktie ten koste van de kinderen. Mijn eigen dochters weiden er allereerst de dupe van, nu wordt de hele jeugd van Groen hoven er bij betrokken. En burgemees ter, even goeie vrienden, maar of u hoog springt, of laag springt, ik laat me niet langer door dat stel. door die kliek op de kop zitten. Ik zèt dóór". En met vaste hand doofde hij zijn nog niet half opgebrande sigaar in de asbak. „Denk er nog eens over na" verzocht de burgemeester, en na nog een paar algemeenheden verdween hij. „Er is geen goed garen met hem te spinnen" zei hij tot zijn vrouw. Die glimlachte. „Misschien weet ik nog een uitweg", zei ze geheimzinnig. Mevrouw Berghuis had die avond een lang gesprek met haar zoon, en George zat op hete kolen want hij had een af spraak met Rie Jansen. En diezelfde avond haalde Rie Jansen plagend haar hand door haar vaders grijze haren en zei: „Wat heb ik gehoord vader, hebt u de oorlog verklaard?" Willem keek op. „Hoe weet jij dat?" Plotseling flitste er iets in zijn ogen. „Aha! Jij moest vanavond naar het dorp. Daar nog een zekere George Berghuis, zéér toevallig natuurlijk ontmoet?" „Zéér toevallig zag ik zijn edele", lachte Rie. „En zijn edele heeft je ingelicht". „Onder andere". „Ja, jullie zult heus niet alléén over koninginedag gepraat hebben. Zeg Rie. is er wat. met George en jou?" „Pas op voor koppelen, vader", waar schuwde ze lachend. „George en ik, nou pa. we begrijpen mekaar best, we kunnen lachen om dezelfde dingen, dat is héél belangrijk vader, wist u dat? en wat er verder gebeurt, dat zullen we nog wel zien. George studeert, zoals u weet". „Zo.nou 't is een aardige jongen. En hij weet zijn weetje wel. En nu heeft de burgemeester zijn vrouw opgewarmd en die heeft George opgewarmd, en die heeft jou opgewarmd, om mij van mijn plan af te brengen. Is het niet zo?" „U hebt een fabuleus dóórzicht" prees Rie spottend. „Jammer dat het vergeefse moeite is" zei Willem met een stem die hij als van brons wilde doen zijn. „O nee vader, u bent altijd zo rede lijk" vleide Rie en legde haar handen om zijn gezicht. „Ja schei maar uit met die kunsten" mopperde hij. Zó moest ze niet begin nen. Hij was zeer gehecht aan deze oud ste dochter en kon haar moeilijk iets weigeren. „Paps" zei Rie, ,we moeten eens pra ten. Ik kan me levendig voorstellen dat u de verzenen tegen de prikkels slaat. U zoudt geen man zijn als u dat niet deed". „Dus dét snap je toch wel". „Ik snap veel meer dan u denkt. Al leen zou ik me nóóit laten kennen". Hij zweeg. Die drommelse meid gaf opeens een heel andere richting aan het geval. „Het is een goed idee, die kinderen echt feest te geven. Maar het is géén goed idee, hier de hele koninginnedag in de war te sturen. Dat zullen heel veel mensen u kwalijk nemen vader, ook mensen die helemaal geen hekel aan u hebben. En geloof me, die zijn er veel meer dan u denkt" Willem Jansen zweeg nog steeds. Zijn triomf was ineengezakt. „Weet u dat de freule als presidente van he comité heeft bedankt?" vroeg Rie. Hëttrof hem als een schok. „Flauw" mompelde hij. „Nee vader", zei het meisje. „George heeft het mij anders verteld. De freule zit met het geval omhoog. Zij voelde wel voor uw plan. Maar ze wil niet mee werken aan een plan van u Ik weet niet waarom u en zij zo tegenover elkaar staan. „De oude en de nieuwe orde" zei Wil lem. ..Dat is het misschien. Maar ze heeft tegen mevrouw Berghuis gezegd: Ik wil niet dat het werk van het comité wordt doorkruist door mijn persoonlijke anti pathie. Ik zie ook geen kans een koning innedagviering te organiseren als de grootste helft van de kinderen er niet bij is. Daarom schei ik er uit". „En de andere dames?" „Die weten nog niet wat ze zullen doen. Mevrouw Berhuis vindt het erg jammer dat de freule eruit gaat. Nu is mevrouw Berghuis waarnemend presi dente". „Dan ga ik morgen even naar me vrouw Berghuis" zei Willem na lang nadenken. Rie glimlachte in het half duister. Misschien kwam alles nog goed (wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 6