VERVOLG VAN PAG. 1 Hoorzitting VERVOLG VAN PAG. 1 n0p hoop van zegen" Dorpscommissie niet afwijzend tegenover plannen dorpsgezicht Krokussen in bloei Veelzijdig muzikaal amusement in Koninghal SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend SVO (Z) bleef overeind tegen SVW Texel 2 verloor kansloos Schaakclub „En Passant" Texels klaverjaskampioenschap -) Slam" Klaverjasclub Trainer Van Rooij weg bij ZDH De Zwaan" Eilandcompetitie volleybal in Oosterend en De Koog De woorden van de heer Sprenger slo ten enigszins aan op een vrij oud ge meentelijk schetsplan over de verkeers- circulatie waarin de Binnenburg en een groot deel van de Burgwal voor het autoverkeer worden afgesloten. Op de plantekening staan verder nog parkeer- stroken voor kortparkeren geprojec teerd op een deel van de Burgwal dat op de Parkstraat aansluit, alsmede een parkeerterrein aan de Vogelenzang. Als dit 240 parkeerplaatsen tellende terrein er zou komen betekent dat de grootste parkeergelegenheid van Den Burg. „Maar", zei Jook Nauta, „er zal wel een ontsluiting voor dit terrein moeten wor den gevonden die zeker niet over de Zes zal komen te lopen". Verder zou ge-> dacht worden aan het afsluiten van de Hogerstraat. T-splitsing Een andere uitwerking van de ge meentelijke visie om ihet gemotoriseerde verkeer zo veel mogelijk op de terreinen aan de rand van Den Burg te laten par keren is het wijzigen van het kruispunt Elemert-Emmalaan-Beatrixlaan in een T-splitsing. De verbinding Elemert-Em- malaan zal dan een ondoorbroken lijn zijn terwijl de Beatnxlaan recht op deze weg aansluit. Het gedeelte van de Ele- mert tussen het busstation en de krui sing sluit in dit plan aan op de Bern- hardlaan. De bedoeling van dit alles is om het verkeer komend vanaf de boot soeoel op de „ring" rond Den Burg (ge vormd door Emmalaan-Bernhan .aan en Beatrixlaan) te krijgen waarlangs diverse parkeerterreinen liggen. Centrumfunctie In zijn inleiding zei wethouder Nauta dat de huidige eenrichtmgsverkeersre- geling, die in 1957 werd ingevoerd, ja renlang in redelijke mate heeft voldaan. „Maar door het toenemend autogebruik op Texel (in 1957 vervoerde de TESO 40 duizend auto's en vorig jaar een half miljoen) ziin de verkeersafwikkeling en de veiligheid niet langer gewaarborgd doordat overbodig verkeer opstoppingen veroorzaakt Door zijn centrumfunctie trekt Den Burg verkeer aan terwijl het maar een kleinschalig wegennet heeft waarop slechts beperkt autoverkeer mo gelijk is. Ook het parkeren is een ern stig probleem geworden. Het gemeente bestuur ging deze problemen te lijf door het nemen van seizoenmaatregelen, het treffen van speciale bromfie'tsregelm- gen, en de aanleg van parkeermeters, en -terreinen en blauwe zones. Er bleven echter duidelijke knelpunten", aldus Nauta. Vervolgt: „De nu door B. en W. voor gestelde maatregelen zijn er op gericht het niet essentiële- en doorgaande ver keer uit het centrum te weren, en het daarmee oplossen van zoveel mogelijk knelpunten. Er heeft 'n accentverschui ving plaats naar 't zuidelijk gedeelte van Den Burg. Het verkeer kan niet meer door de Kogerstraat het centrum in maar wordt via de Elemert langs de parkeerterreinen aan de rand van Den Burg geleid en kan nu via het Schilder end direct door naar het centrum rij den". Fietsersbord Nauta zei verder dat het fiets- en voetgangersverkeer apart bekeken zijn. „Het is volkomen verantwoord de fiet sers tegen hetverkeer in te laten rijden. Het grootste voordeel hiervan is dat het tegemoetkomende vericeer er op attent wordt gemaakt dat er fietsers aanko men". Er wordt hierbij gedacht aan een bord met een pijil omhoog en éón omlaag en daartussen een fiets. Zo'n bord zou onder de „hemelpij'len" voor het een richtingsverkeer moeten worden ge plaatst Andere voordelen van de maat regelen, volgens Nauta: seizoenmaatre- gélen zijn overbodig geworden, het be vorderen van de duidelijkheid door ver mindering van verkeersborden, het ge lijkstellen van de bromfietsers aan het autoverkeer. Hogerstraat PPR woordvoerder B. Boetes vond het niet zinvol om het verkeer door de Ho gerstraat over de Stenenplaats te laten rijden terwijl de planner van B. en \V. genoeg alternatieven in zich hebben om het verkeer van de Gravenstraat af te voeren (onder meer via de Molenstraat, de YVarmoesstraat en de Weststraat). Boetes pleitte voor 't handhaven van de huidige rijrichting in de Hogerstraat. „Dan is een stopverplichting op de Bin nenburg niet meer noodzakelijk en kan het verkeer makkelijk worden afge voerd'. Ambtenaar T, Mulder wierp als bezwaar tegen deze suggestie op dat de bocht Binnenburg-Hogerstraat te kort is. Ook had Mulder bezwaren te gen de PPR—plannen om het verkeer via de Waalderstraat door de Koger straat uit het centrum te leiden. „Het verkeer vanaf Oosterend en De Waal kan dan onbelemmerd de Waalderstraat inrijden. Daar is deze straat niet op be rekend. De bocht met de Kogerstraat is 'bovendien te scherp". De heer A. Boerhorst had weinig waardering voor de plannen van de PPR „Zij wi'l wel het centrum autovrij maken maar rept niet over vergoedin gen aan bedrijven die hierdoor schade gaan leiden. En wat gebeurt er met de markt als de Groeneplaats groen wordt?" Boetes: „Als de Parkstraat af gesloten is voor verkeer is deze straat uitermate geschikt voor de markt". De heer J. Brügemann plaatste vraag tekens bij de plannen van B. en W.: „De maatregelen kosten veel geld (Nauta: „Ze kosten weinig") en het gevolg is dat er nog grotere knelpunten komen. Ik vraag mij af of de huidige situatie nou wel zo slecht is. Er zijn toch nooit ern stige ongelukken gebeurd? Ik vind dit plan weinig zin hebben en vraag ieder een die het met mij eens is op te staan". Waarop enkele mensen zich van hun ze tel verhieven. strakker door P. Haker geregisseerd kunnen worden. In verschillende scènes zat nu te weinig vaart. Het verhaal zal bij iedereen zo lang zamerhand wel bekend zijn. Om echter de verschillende rollen de revue te laten passeren volgt hier nog een korte weer gave. Twee zonen van de visserswedu we Kniertje (gespeeld door mevrouw L. Stolk-van Leeuwen) monsteren aan op het schiip „De hoop van zegen". Dat zijn de ex-marinier Geert die net zes maan den in de gevangenis heeft gezeten en Barend die voor de eerste maal naar zee gaat. Deze aanmonstering verloopt niet zonder moeilijkheden. Barend die in feite niets voor het vissersvak voelt en bang is net als zijn vader en broers op zee om te komen, besluit uiteindelijk sa men met zijn broer toch te gaan na flink gesard te zijn door Kniertjes nicht Jo, die wéinig waardering voor Barend kan oobrengen. Als Barend echter van de dronken scheepsmakersknecht Simon hoort dat „De Hoop" rot is van binnen wil hij niét meer en moet door twee veldwach ters (gespeeld door N. Blom en D. Ha ker) aam boord worden gebracht. Barend werd gespeeld door J. Zuidewind die de bange en wat domme figuur goed ver tolkte. Vooral de scène waarin hij wordt weggevoerd speelde hij erg overtuigend. Ba rends broer Geert, de geliefde van Jo, is een rooie rakker die tekeer gaat tegen de smerige praktijken van de marine en tegen de hypocriete houding van de re der Clemens Bos die zegt sociaal voe lend te zijn maar ondertussen de vissers afscheept met schijtloontjes en de win sten in eigen zak steekt, Geert werd voortreffelijk gespeeld door M de Vries die samen met C. Hin, als Clemens Bos' boekhouder Kaps en L. Heerschap als Kniertjes broer Cóbus de uitblinker was. De Vries viel op door bijzondere rolvasthéid en vloeiend spel, L Heer schap was zeer goed op dreef als de oude grapjas Cobus die met krakende Stem en een typerend ilachje zijn witzen de zaal inSÏingerde; daarbij dapper ge steund door zijn boezemvriend het dia kenhuismannetje Daantje Een type dat door J. Bakker goed werd neergezet. Ook C. Hin was een uitblinker als de droogkloot en huichelaar Kaps die in het bijzijn van Clemens Bos de hielen van zijn baas likt en achter diens rug om de zaak bedondert. P. Haker liet de patroonsmentaliteit van de reder Cle mens Bos goed uitkomen: een man die geen kritiek duldt en bij tegenwerking zijn machtspositie uitbuit. Hij ontslaat de oude weerloze Kniertje als werkster na een ruzie met haar zoon Geert en neemt haar uit „medelijden" weer in dienst als duidelijk is geworden dat „De Hoop" met man en muis vergaan is. Ha ker was echter niet zo rolvast en slikte af en toe enige woorden in Een om vangrijke rol in „Op hoop van zegen" was ook weggelegd voor mevrouw R. Buisman-Boom als Jo, de geliefde van Geert die een kind van hem verwacht Ook zij kweet zich redelijk van haar taak. Alleen de uiting van verdriet na het omkomen van Geert was te gemaakt en niet levensecht Dat laatste gold ook voor mejuffrouw Boekei die Clementine, de dochter van Clemens Bos, speelde. En dan uiteraard Kniertje. Mevr. Stolk speelde deze rol met verve en kwam tot een zeer acceptabele prestatie. De on derdanigheid van Kniertje voor alles wat met gezag te maken heeft werd door haar goed tot uitdrukking ge bracht. OOSTEREND Dc Oosterender dorpsgemeenschap staat niet afwijzend tegenover het ontwerp bestemmingsplan beschermd dorpsgezicht, al leven er nog wel bedenkingen en vragen. De gemeen te heeft het enigszins gewijzigde ont werp aan de dorpscommissie gestuurd met het verzoek om er voor 1 april a.s. een mening over kenbaar te maken. De dorpscommissie wilde alvorens dit te doen de achterban raadplegen en be legde daarom donderdag j.l. een „hoor zitting" in het dorpshuis. Deze bijeenkomst werd zeer slecht be zocht, tot duidelijke teleurstelling van voorzitter Johan C Roeper die in het midden wilde laten of de geringe animo hét gevolg is van vertrouwen in de dorpscommissie (waarvan twee ver tegenwoordigers nauw bij de begelei ding van de plannen zijn betrokken) of van onverschilligheid zonder meer. Hoewel er nog niets definitief vast staat (de gemeenteraad is de beslissende instantie) nadert het plan nu toch wel zijn definitieve vorm. Tijdens de bijeen komst 'liet de dorpscommissie weten dat de Schoolstraat in het nieuwe plan zal worden doorgetrokken naar de Achter tune, zodat het verkeer het kwetsbare centrum kan mijden. Niet alle aanwezi gen waren blij met deze wijziging. Men was bet er wel over eens dat de brand put aan de Achtertune die door de op stellers van het plan waardevol werd geacht, wordt geschrapt. Het is onbevre digend dat bet plan niet financieel is „vertaald", met andere woorden: de be woners van Oosterend weten met welke financiële konsekwenties er voor ben zijn. Standpunt van de dorpscommissie is dat alle extra kosten door de over heid vergoed moeten worden Van groot belang wordt bet geacht dat de Ooster- enders kennis dragen van het plan. In de ui'tleenpost van de openbare biblio theek zijn exemplaren voor belangstel lenden ter lezing. Het abnormaal zachte winterweer heeft ook op Texel de natuur in de war ■gebracht De heer J. Visser heeft bij het gebouw van de Rijksscholengemeen schap aan de Emmalaan een perceeltje gele crocussen in bloei staan. De eerste bloem was er al op nieuwjaarsdag! Woensdagmiddag en -avond geeft het duo Robbert en Anja van Lint in de Burgemeester De Komnghal een uitvoe ring van een veelzijdig muzikaal pro gramma De middagvoorstelling is be doek! voor de onderbouw van het voort gezet onderwijs; de avondvoorstelling voor de bovenbouw alsmede ander pu bliek De entree bedraagt ƒ4,— Robbert en Anja van Lint brengen folksongs en folklore uit al'le wereldde len, o.m. Spaans en Zuid-Amerikaans, Engelstalige folk-country en western, Oost-Europese liederen alsmede Angel saksische en Afrikaanse muziek. UITSLAGEN ZATERDAG 11 JANUARI 1975: Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-SVW 11 Oosterend (Z) 2-HCSC 7 12 Junioren: Geelzwart A2-ZDH Al 12 Winkel Al-Oosterend Al 15 Wiron Al-Tex. Boys Al 90 Oosterend BI-ZAP BI 05 Tex. Boys Bl-JVC BI 1—2 Cocksdorp Bl-Vesdo BI 50 Texel B3-Oosterend B2 71 Vesdo Cl-Oosterend Cl 12 HRC C3-ZDH Cl 2—1 Pupillen: Afdeling A: De Koog a-Oosterend a 00 Cocksdorp a-Texel b 20 Af deling B Tex. Boys e-Cocksdorp b 012 ZONDAG 12 JANUARI 1975: 4de klasse B KNVB: Texel KGB 4—1 Afdeling Noordholland: De Koog-Apollo '68 02 Oosterend-Hauwert 63 Schellinkhout-Cocksdorp 41 ZDH-Koedijk 3—2 Vesdo-Tex. Boys 25 Vios 3-Texel 2 4—2 Succes 3-Oosterend 2 03 Texel 3-Zeemacht 2 21 Tex. Boys 2-Schagen 3 32 Wiron 2-Cocksdorp 2 21 SRC 5-ZDH 2 4—1 W.Waard 3-ZDH 3 4—0 BKC 4-De Koog 2 2—1 Flevo 4-Tex. Boys 3 32 Cocksdorp 3-Oosterend 3 16 Kaagvogels 5-Texel 4 00 Junioren: Zeemacht Cl-Tex. Boys Cl 4 Dames: Tex. Boys-Purmeriand 11 WSW 2-Tex. Boys 2 0—5 In een matige wedstrijd heeft Ooster end een punt tegen SVW in de wacht gesleept 11 gelijk. In de eer ste helft kwam SVW op fortuinlijke wij ze aan haar enige doelpunt. De bal werd slecht weggespeeld, in de voeten van de SVW linksbuiten die met aarzelde en de keeper met een rollertje wist te ver schalken. Dit gebeurde op een moment dat SVW met 10 man speelde, wat de eerste helft ook zo bleef. Na de rust een compleet SVW dat zich met man en macht voor doél wist staande te houden. Verscheidene scoringskansen ontstonden voor SVO maar lat en keeper voorkwa men doelpunten. Tien minuten voor tijd wist Oo,sterend echter toch te scoren; uit een goed genomen corner werd de bal ingekopt; hiermee had de keeper zoveel moeite dat hij hem in eigen doel stomp te. Texel 2 verloor kansloos met 42 van Vios na een 00 ruststand. Nadat Vios in de 'tweede helft een 20 voorsprong had genomen wist H. van Boven tegen te scoren. Vios had het antwoord met twee goals onmiddellijk klaar voordat Chris van der Meer vlak voor tijd het tweede Texel-doelpunt ikon maken. MEDEDELINGEN Z.D.H. Vrijdagavond is er in de kantine De Spil een gezellige avond die begint om 8.15 uur. De senioren en junioren A met echtgenote of vriendin zijm hartelijk welkom. Trainen. Ondanks dat trainer Van Rooij plotseling zijn dienst bij onze ver eniging heeft oogezegd, gaat de training gewoon door, evenals vorige week onder leiding van Enno Drijver. Dinsdagavond van 7 tot 8 uur junioren C; 6 uur senio ren en junioren A. Donderdagavond 7.30 uur senioren en junioren A. Het be stuur hoopt zo spoedig mogelijk een nieuwe trainer aan te stellen. Oud papier. Zaterdagmorgen wordt in Den Hoorn oud papier en vodden opge haald. Wilt u hét papier even bundelen? Voor buiten Den Hoorn bel even Jaap Lap, telefoon 238, dan wordt het opge haald, het is nog steeds de moeite waard Het schaken van de jeugd verschuift naar dinsdag tussen 7 en 8 uur 's avonds in „De Zwaan". Dammen blijft 's mid dags vanaf half vijf. Er kunnen nog schakers en dammers bij! De competi tieavond van 7 januari voor de volwos- senen gaf een enerverende partij te zien tussen Harting en Bakker, die onder druk van de loper een pion niet van pro moveren kon weerhouden. Eijgen- raam en Elzinga konden in hun partij stukwinst verwerven, maar dat gebeur de niet. De Goederen besliste zijn partij tegen De Vos in het eindspel. De uitslagen: F. van Tatenlhove-J Hoogerheide 01 A. de Vos-G. Zoetelief 0—1 A. C Bakker-K J. Harting 0—1 H Elzinga-F Eijgenraam 10 A. Rombout-A. Terpstra 01 B de Goederen-A. de Vos 10 C. Witte-©. de Goederen 01 A. Rombou't-C. Witte 10 Uitslag van de tweede drive; tussen haakjes de plaats in de totaalstand: 1. Echtp. P. v. Heerwaarden 2. Vermeulen-Blom 3. Dms. Vermeulen-De Vries 4. v. d Gracht-Witte 5. Duin-Jaspers 6. Ofrein-Dros 7. Wiersma-Bakker 8. Witte-Bakker 9. Van Hoogen-Bakker 10. Koorn-Kooiman 11 v. Heerwaarden-Merkx 12. Den Braven-Smit 13. Hartog-Kaspers 14. Zoetelief-B in 15. Manuöls-Berger 16. Dijker-Koomen 17. Dames Keijser-Koomen 18. Dames Bakker-Smit 19. Koopman-Verijzer 20. Kamp-Daalder De poedelprijs was voor: Veldman-Eelman Uitslag 6 januari, eerste ronde: A lijn: 1. Blonk-Veenema 65.48°/o 2. Mevr. Zevenhoven-Bakker 55.95% 3. Mevr. Geus-Van Lenten 50.60%> 4 Bos-Van Sambeek 47.02% 5. Backer-Raven 46.43°/o 5. Mevr. Bakker-Zevenhoven 46 43% 7 Echtpaar Hoogerheide 45.83% 8. Mevr. De Laat-Kellner 42.26% B lijn: 1. Mevr. Langeveld-Blom 57.14% 2. Echtpaar Beemstetfboer 55.95% 3. Duin-Keijser 54.17% 4. Dms. v. Asperen-v.d. Molen 52.98% 5. Echtpaar Van Empel 51.79% 6. Mevr. Breeuwer-Stolk 7. Echtpaar Duin 7 Dames ElZinga-Daalder C 'lijn: 1. Echtpaar Hennin'k 2. Echtpaar Wendnch 3. Echtpaar Van Sambeek 4. Echtpaar Vonk 4. Hoonderd-Witte 6. Echtpaar De Chavonnes 44.64" 41.67% 41 67% 70 60 55 40 40 35 7296 4) 7086 1) 7025 2) 6823 6765 2) 6666 (11) 6654 8) 6653 5) 6607 9) 6594 (10) 6517 (30) 6394 (15) 6332 (12) 6322 3) 6199 (18) 6183 (23) 6109 (20) 6087 (14) 6058 (29) 5970 (21) 4989 (39) Stand per 10 januari 1975: 1. Echtp. P. van Heerwaarden 2 Douma-Bakker 3. Beers-Vinke 4. Dames Ofrein-Dros 5. Dames Koomen-Keijser 6. Wiersma-Eelman 7. Zijm-v. d. Vis 8. Slikke-Brouwer 9. Merckx-Dros 10 Hartog-Kaspens 11. Veèken-Witte 12. Bake'laar-Bakker 13. v. Heerwaarden-Demison 14. Echtpaar Huisman 15. v. d. GraCht-Koomen 16. Th. en J Witte 17. Bakker-Vinke 18. Moens-Bakker 19 Barhorst-Vlas 20. Witte-Bakker 21. Ofrein-Biesboer 22. Molenlhof-v. d. Werf 23. Lek-Smit pnt. 26796 26404 26098 25590 25518 25284 24989 24875 24589 24451 24207 23847 23718 23677 23396 23326 23166 23047 22709 22619 22316 21869 20877 Jan de Rooij heeft vorige week schriftelijk ontheffing van zijn functie gevraagd als trainer van ZDH. In een brief aan het bestuur schreef Van Rooij dat hij het niet meer prettig vond om bij ZDH te werken. Het ontslag van Van Rooij kwam voor de Hoornder vereniging volslagen on verwacht. Na de recente moeilijkheden leek de atmosfeer weer opgeklaard. Van Rooij heeft volgens voorzitter F Zwa nenburg geen mondeling contact over zijn ontslag gehad met bestuur en spe lers. Op een donderdag gehouden leden- verg aderung werden de spelers over het verdwijnen van Van Rooij ingelicht. De oefenmeester is nu alleen nog in dienst van Oosteren'd. Tijdens deze vergadering werd ook een bouwcommissie van vijf man ge vormd die zich bezig gaat houden met de verbouw en uitbreiding van de ZDI1- kantine „De Spil". Om de kantine zal een stenen muur worden gebouwd die warmte-insolerend moet werken, ter wijl de kleedkamers, keuken en bar zul len worden veranderd. Dinsdagavond werd de 8e ronde ge speeld in de De Koninghal Vooral de hoogst geplaatste teams waren duide lijk uit hun ritme en hadden de grootste moeite om hun wedstrijden te winnen. Vooral de heren van Smash '68 hadden het moeilijk tegen Nioz. Na een duide lijk verloren eerste set (154) won Smash de tweede set op het nippertje met 1614. De derde set was Smash '68 weer in 'haar goede doen en dank zij goed aanvalsspel werd Nioz duidelijk verslagen (155). De Waal moest aan treden met 3 reserves en kon Gemeente niet zonder 1 set te verliezen terug wij zen. De Waal blijft samen met Koffie bar 1 de ranglijst aanvoeren. Beide ploe gen heben evenveel Winstpunten en ook het setgemïddelde is gelijk. Smash '68 volgt echter oo de voet met 2 punten, doch 1 wedstrijd minder gespeeld. In Dinsdag 14 januari Pantomrmespeler Rob van Rijn brengt in de Burgemeester De Koninghal (aanvang 20.00 uur) de voorstelling „Exegese". De NVSH Texel 'houdt een voor ieder toegankelijke ontmoetingsavond in De Spyker te Den Hoorn, 20.00 uur. In 'het dorpshuis De Waldhoorn wordt de film „Overal waar mensen zijn" vertoond (over de besteding van de gelden van de Kom over de brug-ak- tie); 20.00 uur. Woensdag 15 januari Om 13.30 uur en 20.00 uur treedt in de Burgemeester De Koninghal het duo Robbert en Anja van Lint op met een gevarieerd programma van liederen, begeleid door allerlei instrumenten De avondvoorstelling is ook voor niet- scholieren toegankelijk Donderdag 16 januari De film „Overal waar mensen zijn" wordt vertoond in de Herv. kerk van De Koog; 20.00 uur. Vrijdag 17 januari De film „Overal waar mensen zijn" wordt om 20.00 uur vertoond in het Gebouw voor Christelijke Belangen te Oosterend. Vaste data Uitzendingen bejaardenomroep: maan dag (18.30 - 19 30 uur): verjaardagen, voorlezen en verzoekplaten en Texelc nieuws; woensdag (18.30 - 19.15 uur): Groot nieuws voor u met dagsluiting alsmede geestelijke en klassieke ver zoekplaten. Donderdag (18.30 - 19 15 uur): verjaardagen, voorlezen, ver zoekplaten. [edere maandag is men tussen 20.00 - 21.00 uur welkom op NVSH-informa- tiecentrum en -bibliotheek in het Groene Kruisgebouw; ook voor het kopen van voorbehoedsmiddelen. de tweede klasse heren bleef Aankoop centrale aan de kop door winst op RSG 3a. Koffiebar 2 won van Hongerpunt en in de dames le klasse maakte Badmin ton geen fout door Winst op Togozo. De tweede klas 'dames gaf winst le zien voor Casino en Smash '68 2 op resp. Te- voko B en FC Beerebar. Voor de tweede maal binnen 4 weken wordt de organisatie van de Eilandcom- petitie op zeer korte termijn gedwongen tot extra aktivileit wegens het plotse ling niet beschikbaar zijn van de door haar gehuurde Koninghal De wedstrijden van 14 januari die ge pland waren op veld 1 (heren le klasse) worden op dezelfde datum gespeeld in de Kaaps-nol te De Koog, aanvang 8 00 uur; dus al'le wedstrijden beginnen iets later. De wedstriiden die .gepland waren op veld 2 van 14 januari worden ge speeld op vrijdagavond 17 januari in de Kaaps-nol te De Koog, aanvang als in programma. Uitslagen 8e ronde: Heren le klasse: Nioz-Smash '68 1 12 Casino-Politie 20 Jelleboog-De Koog 02 Gemeente-De Waal 12 Badminton-Koffiebar 1 02 Heren 2e klasse: Koffiebar 2-Hongerpunt RSG 3a-Aankoopcentrale 02 Dames le klasse: Togozo-Badminton 02 Dames 2e klasse: Carino-Tevoko B 21 FC Beerebar-Sma9h '68 2 02 Programma 14 januari 1975: Veld 1 Heren le klasse: 8.00 uur:Nioz-Casino 8.40 uur. Koorn-Politie 9.20 uur: Togozo-SmaSh '68 1 10.00 uur: Jelleboog-De Waal 10.40 uur:De Koog-Koffiebar Veld 2: Dames 2e klasse: 7.00 uur: Tevoko C-De Koog 2 7.40 uur: FC Beerebar-Tevoko C Heren 2e klasse: 8.20 uur: FC Beerebar-Teso 9.00 uur: Smash '68 2-Pado 9.40 uur: Gemeente-Koorn Dinsdagavond 14 januari in „De Bijen korf" te Oosterend: Dames: 19.30 uur: Tevoko D-Smash '68 1 20.00 uur: Badminton-De Koog 1 20.30 uur: WGD 1-Casino 21.00 ur: Tevoko A-Tevoko D 21.30 uur: Badminton-Smash '68 1

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 2