AGENDA Dorpscommissie maakt bezwaren tegen beschermd dorpsgezicht Oosterend Texelse werkgroep homofilie opgericht Volgend jaar eeuwfeest polder Het Noorden van het raadhuis Jaarvergadering I)e Waldhoorn Paul Hüliner exposeert in Den Helder Landmijnen onschadelijk gemaakt Overkoepeling houdt jaarvergadering Landmijnen gevonden Streng optreden tegen helmloos bromfietsen TX 21 viste gevaarlijke vloeistof op Minister Van der Stee spreekt voor landbouworganisaties Stereoclub bezocht CBS-bedrijf Garage Grisnigt uitgebreid met grote showroom Yismans eethuisje uitgebreid Weer kledingaktie voor „Mensen in nood" Geldleningen en grondtransacties Bouwvergunningen De dorpscommissie Oosterend heeft vrij ernstiqe bedenkingen tegen 't ont werp bestemmingsplan beschermd dorpsgezicht Oosterend. De commis sie heeft van de gemeente een brief gehad met het verzoek voor 1 april te reageren, anders wordt aangenomen dat er geen bezwaren zijn. Op de za terdagavond gehouden jaarvergade ring van de dorpscommissie (tevens het bestuur van de stichting gemeen schapscentrum Oosterend) werd beslo ten de gemeente te laten weten dat er bezwaren zijn en dat daarovar ge praat moet worden. Voorzitter Jahian C. Roeper noemde het «teleurstellend dat de itoezeggimg aan de oombaatcommissie beschermd dorps gezicht t(waainin itjwee leden van de dorps- oommissie zitting hebben) dat half janu ari een bespreking zou worden gehou den, nog steeds niet is nagekomen De dompscommissie heeft onlangs een bijeenkomst belegd in De Bijenkorf om de Oosterenders gelegenheid te geven zich nader over de plannen met het dorp ite (informeren. De opkomst was nogal teleurstellend. Men heeft er blijk baar vertrouwen in dat de «donpsoom- missde de zaken wél in de «caiten zal houden of men 'is gewoon te laks. „We zijn bang dat de mensen gaan klagen laïs het te laat 'is. Vandaar dat wij ieder nadrukkelijk uitnodigen zich op de hoogte ite stellen en op- en aanmerkin gen aan ons door ite geven", aldus Roe per. Muzieknis In Oosterend bestaat nog de Oommis sie Muzaeknds, waarmee de dorpscom missie nauwe relaties heeft. AJls er een financieel tekort is, wordt dat door de dorpsoommissie bijgepast. Men wdl deze stichting graag opheffen en de nis over doen aan de dorpsoommissie. Dit besluit zal te zijner tijd ter goedkeuring worden aangeboden. Postkantoor In Oosterend heeft men zich ten on rechte zorgen gemaakt over de toekomst van het plaatselijke postkantoor. Zoals bekend zal het kantoor na pensionering van de huidige kantoorhouder W. L. Bakker on een postagentschap worden omgezet. In tegenstelling tot wat werd gevreesd biedt een agentschap belang rijke voordelen (o.a. met betrekking tot openingsuren) boven een kantoor, zo heeft de dorpscommissie nu tot haar ge ruststelling vastgesteld. Naast de f6.000,subsidie van de provincie krijgt Oosterend ook nog ƒ2.000,van de Stichting Madurodam, voor de verbouwing van het dorpshuis. De Recreabiesbidhitmg Texel is niet inge gaan op het verzoek om voor dit doel ook over de brug te komen. ,,Er as geen aantoonbare relatie tussen de RST-be- drijven en hétdorpsihuis", aldus het RST-bestuur dat het geven van geld ook niet nodig aohbbe omdat het dorpshuis Oosterend er financieel niet zo ölecht voor staat. Het dorpshuiisbestuur had MEDEDELINGEN VAN B EN W Hinderwetvergunning Op het raadhuis (kamer 209) ligt een aanvraag om een hinderwetvergunning ter inzage voor: het oprichten van een telefooncen trale waarbij o.a. gebezigd zullen worden div. elekbromOtoren met een gezamenlijk vermogen van meer dan 2 pk mede ten behoeve van de voe ding van de straalzender aan de Waalderstraat te Den Burg door het Tdlefoondistriot Haarlem. Vanaf 11 maart a.s. kunnen geduren de 10 dagen schriftelijk bezwaren wor den «ingediend bij burgemeester en wet houders. Mondelinge bezwaren kunnen wonden ingebracht tijdens de openbare zitting die wondt gehouden op 26 maart a.s om lil jl 5 uur in het «raadhuis. Inwoners van Texel kunnen alleen dan later on beroep komen, wanneer zij de openbare zitting hebben bijgewoond. N«i et-Inwoners kunnen echter 'in beroep gaan ook wanneer zij bij de fitting niet tegenwoordig waren maar wel schrifte lijk bezwaren hebben ingediend DEN HOORN Woensdagavond a.s. wordt tun het dorpshuis ite Den Hoorn de jaarvergadering van de Stichting Dorpshuis De Waldhoorn gehouden. De agenda vermeldt onder meer bestuurs verkiezing. In tegenstelling tot hetgeen heit bestuur eerder per advertentie liet weten zijn er ibwee nieuwe bestuursle den ue kiezen, want 'het bestuur zal met een persoon worden uitgebreid en er moet worden voorziien cm de vacature J. Smit, die zich niet herkiesbaar heeft gesteld. De volgende kandidaten zijn be schikbaar: de heren I Roos en G. Framsz en de dames C. Welboren-Roe- fliofs en A. Soherpenhuisen-Kirkkert om een bijdrage gevraagd omdat de RST belangrijke bedragen heeft gegeven aan de gemeenschapsvoorzieningen in De Koog en Den Hoorn. Bestuur Bij de bestuursverkiezing werden de heren J. C. Roeper, C. Vlaming en F. Zegers herkozen. In de plaaits van de naar eliders venbrokken T van Gronin gen kwam de heer Jac. Eeliman Kzn. Op hem wenden adhit stemmen uitgebracht «tegen 6 op de «tweede kandidaat W. va«n Tatenihove. Het werkprogramma 1975 vermeldt een bejaardenitocht die deze keer op Texel wordt gehouden en waaraan de bejaarden geheel gratis kunnen deelne men. De dorpscommissie zorgt dat het benodigde geld binnenkomt door middel van een In april te 'houden lijstkotlekte. Uiteraard zal ook Koninginnedag niet ongemerkt voorbij gaan. Wie leuke sug gesties heeft, kan ze kwijt bij het be stuur. De gedachten gaan uit naar een optocht waaraan alleen enkelingen en paren kunnen deelnemen en naar een door aultiesten van elders te geven voor stelling. Men wil bij een en ander ech- iter graag de scholen nauw betrekken. De onderwijskrachten hebben duidelijk laten blijken hierop prijs te stellen. Voor de viering van 5 mei had niemand be paalde voorstellen. Het bestuur zal zich daarover nader beraden. Spullen voor de rommeltjesmairkten van deze zomer kan men kwijt bij P Bakker, KI Burger, J. Drijver en C. Vlaming. Alles wat voor een ander ook maar enigszins leuk of van waarde is, is 'welkom: boeken, serviesgoed, schaat sen, stoelen, flessen, petroleumstellen, potten, pannen, etc. In de rondvraag kwam de heer Roe per nog even terug op Het Eierlandsdhe Huis waarvan hij meende dat er destijds schapen werden gehouden, terwijl his toricus J. A. van der Vlis beweerde van niet. Roeper constateerde dat beiden ge lijk hadden: Van der Vlis had het oud ste E'ierilandse 'huis op het oog en Roe per de latere boerderij met die naam. Eeuwfeest Het Noorden De heer Jac. Boon Informeerde of de dorpsoommissie van plan Is iets te orga- nliseren ter gelegenheid van het 100-ja- rig bestaan van de polder 'it Noorden volgend jaar. De heer Roeper wees erop dat de polder hoort itot het „rayon" Oos- «teren'd en dat hier dus wel een taak ligt. In de itweede helft van mei zullen de in woners van Het Noorden voor een spe- oialle vergadering worden bijeengeroe pen. Meierblis De 'heer C. Vlaming wees erop dat de plaats waar altijd de Oosterender mei erblis wordt gehouden, mew meer be schikbaar 'is omdat de betreffende grond is verkocht. Het bestuur was met hem van mening dat naar een vervangende plek moet woiiden gezocht want het meierbiisbranden as een niet weg te den ken traditie. Mogelijk zijn er particu lieren die een plek willen aanbieden; 'an ders moet overleg worden gepleegd met de beheerder van de wegbermen, in dit geval het waterschap. Tijdens de dinsdagavond door de NVSH Texel en het vormingscentrum voor jonge volwassenen gehouden ge- spreksavond over homofilie is besloten een Texelse werkgroep voor homofilie op te richten. Een vijftal personen heeft zich hiervoor al aangemeld. Meerderen zijn welkom. Om lid te worden hoeft men uiteraard niet homofiel te zijn. De avond, met. als gasten onder meel de COC-voorlidhiters Th. vam der Meer en Ham de Jong uit Amsterdam, gaf een geanimeerde «discussie 'alsmede een rol lenspel te zien over het probleem vam de «integratie vam de homofiele mensen in onze samenleving. De belamgstellimg was matig. De mensen die er wel waren, hadden bepaald geen moeite met het ac cepteren va«n homofielen al viel ook hier menig misverstaaid te beluisteren Dat op Texel 600 homofielen zouden zijm (op grond van nauwelijks omstreden onder zoek dat heeft aangetoond dat 1 op de 20 mensen ,,echt" homofiel is) werd door sommigen betwijfeld met als argument dat vrijwel alle Texelaars trouwen en kinderen krijgen. Waarop werd uitge legd dat de meeste homofielen trouwen en hun geaardheid zelfs voor hun vrouw verborgen houden. Het zal voorlopig wel een vrome wens blijven deze mensen uit de «anonimiteit te halen. Een begun lis er wel. Op de bijeenkomst waren en kele Texelse homofielen aanwezig due daar op deze voor ieder toegankelijke bijeenkomst geen geheim vam maakte; Tot 31 maart heeft biologisch teke naar Paul Höhncr uit Den Burg een ex positie in de kelder van de openbare leeszaal te Den Helder (dicht bij het station). Hij laat een vijftigtal vroege en meer recente werken zien, allemaal aquarellen. Paul Hbhner «tekent herkenbare plan ten, «dieren en details ervan. Hij werkt met een treffende precisie waarbij zelfs de kleinste details «worden gereprodu ceerd en het geheel „echter" overkomt dan een foto zou hebben gedaan. Het aecen/t van de tentoonstelling «in Den Helder '(georganiseerd door de HeLderse Kunstlliga) ligt «op bloemen en vlonders. Paul Hóhner as zdker van plan ook eens in zijn eigen woonplaats te expose ren. Liever dan de daartoe aangewezen tentoonstellingsruimte (BB-«kelder) in het raadhuis, zou hij gebruik maken van losse" borden die «in een of o«nder open baar gebouw worden opgesteld en waar op ide «tekeningen .regelmatig worden verwisseld. De tentoonstelling in Den Helder is open van 14.00 - 17.00 uur; op «dinsdag en vrijdag van 16.00 - 19.00 uur. Vrijdag ontdekte helmplanters die aan het werk waren bij de Binnenmuy twee landmijnen. De politie werd ge waarschuwd en gisteren werden de ex- plosieven iter plaatse «tot ontploffing ge bracht, tegelijk met een brisamtgramaat en geweerpatronen «die al eerder waren gevonden. Donderdag 13 maart houdt het Over koepelend Orgaan van Vrouwenorgani saties Texdl de jaarvergadering in de LTS-kamtine. De bijeenkomst bestaat uit •twee gedeelten. Om 19.30 uur worden de commissieleden verwacht voor een be spreking en om 20.30 uur wordt erop gerekend dat alle bestuursleden van de aangesloten vrouwenverenigingen zich bij hen aansluiten. Aanwezig zal ook zijn de heer Henk Cooper uit Den Heli- der. Gespreksonderwerp is het Open be- jaardenwerk op Texel. Vrijdag 'ontdekte helmplanters die aan het werk waren bij de binnenmuy enige explosieven, waarschijnlijk landmijnen. Via «de politie werd de Explosieven Op- ruimings Dienst verwittigd, die voor af voer en vernietiging zal zorgen. Na een maand lang alleen maar waar schuwingen te hebben gegeven maakt de politie thans onverbiddelijk proces verbaal op als bromfietsers of hun duo- passagier -geen helm dragen. Een drietal bonnen is 'al uitgedeeld. r ondernemers-aktiviteiten dit zou enkele jaren geleden ondenkbaar zijn geweest. De meesjfcen waren het er wel over eens dat op Texel een tamelijk tolerant kliimaat heerst, 'im tegenstelling tot de meeste andere plattelandsgebie den. De avond op zichzelf droeg nauwelijks bij tot de oplossing vain het probleem want zoa'ls kon worden verwacht schit terden «de mensen waarvoor homofilie nog wel iets verwerpelijks of onbegrij pelijks is door afwezigheid. De nu opge- «nohïte werkgroep zal naar andere wegen zoeken om het onderwerp uit de taboe sfeer «te halen en «de integratie van de homofiele mede-Texelaars «te bevorde- De kotter TX 21 viste vorige week een witte iplaistic jerryoain op. Toen de dop eraf werd «gehaald begon de kenne lijk gevaarlijke vloeistof ite bruisen. De jerrycan ós vna de politie «naar de ge meentelijke opslagplaats gebracht. Donderdagavond a.s, zal d«n zaal Raven te Schagen een bijeenkomst warden ge houden door de gezomenlijike landbouw organisaties '(Holl. Mij vam Landbouw, CBTB en LTB) waarbij het woord zal worden gevoerd door «de minister van landbouw en visserij de heer Mr. A. van der Stee. Onderwerp: „Aktuele .proble men «in de land- en tuinbouw". Aan de orde komen de EEG, grondpolitóek, na tuurbehoud, 'bedrijfsovername, energie voorzieningen. De besturen vam de kring Noord hollands Noordpunt, Wiierimger- meer en Sint Maarten vam de CBTB; de kringen 1, 2, 3 vam de Holl. Mij vam Landbouw en de «kring „Noord" vam de LTB (waaronder de Texelse afdelingen ressorteren) «doen een dringend beroep op de leden om zoveel mogelijk aanwe zig .te zijn. Een achttal leden van de afdeling Texel van de stereo-club Nederland maakte vrijdag een excursie naar de Haarlemse vestiging van het Ameri kaanse fonografische bedrijf CBS. Tijdens een twee uur durende rond gang door het uitgestrekte bedrijf zagen de Texelaars hoe bandopnamen op de plaat werden overgebracht, hoe deze «plaat «wordt «gesneden en verzilverd en tenslotte lals moederplaat de pers «ingaat. Im het bedrijf staan 32 persen opgesteld. Ook «de CBS «drukkerij waar voor tal vam merken platenhoezen «worden gemaakt, werd bekeken Verder werd meege maakt hoe cassettebanden worden «inge speeld: met zes opneemimstallabies De excursie stond onder deskundige leiding. N«a «afloop kreeg het «gezelschap een har tige hap aangeboden «alsmede een gram mofoonplaat (LP) vam Louis vam Dijk. Het bestuur van de Texelse afdeling heeft plannen voor meer vam dergelijke excursies. Na Pasen staat een bezoek aan «de Nederlandse vestiging vam de Amerikaanse boxen- en versterkersfa- briikant Bose «(«im Halfweg) op het pro gramma. Dinsdag 11 maart Om 'half «adht «begint im het raadhuis de vergadering vam de «gemeenteraad In het raadhuis begint «de tentoonstelling „Milieu'bemvloedimig ds een bewust m«akingsprojekt" vam Weren Nauta Open «gedurende de normale openings tijden vam het «raadhuis tot 21 maait, Vam 19.00 - 22.00 uur helpt het NW ii 'het zaaltje van de Doopsgezinde kert in Den 'Burg bij het invullen vam be- ilastingaangiftefiormulieren vam NVV CNV en NKV-leden. Woensdag 12 maart De stichting Dorpshuis De Waldhoorn 'houdt «de jaarvergadering «im De Walid- hoorn, aanvang 20.00 uur. In het zaaltje van de Doopsgezinde ker- 'krijigen vakbondsleden hulp bij het dm- vu'Men van hum belastingaangifte, vac 19 00 - 22.00 uur. De afdeling Texdl van de plattelands vrouwen houdt de jaarvergadering „Panorama" met o.a. dia-quiz; 20. In «de R.K. kerk wordt een interkerkelij ke 'lijdensgebedsdienst gehouden me: medewerking van het dameskoor on «der leiding van J«am Visser, aanvang 19 15 uur. Om 20.00 uur komt de afdeling Texélga vam het R.K. Vrouwengilde bijeen De Witte Burcht voor een lezing ovet bezigheidstherapie door mevrouw Tromp. Garage Grisnigt aam de Bermhard- laan te Den «Burg heropende vrijdag na een herbouwing waarbij de bedrijfsop- penvlakte met 160 m2 is toegenomen. De uitbreiding bestaat uit een imposante hhowroom alsmede kleinere ruimten als hal, kantoor, e.d. waardoor de fromrt- breedte van «het itotale gebouw thans 31 meter «bedraagt. De heer W. Gnismigt startte zijm be- «drijf im 1967. Dat het goed ging blijkt «niet alleen uit de noodzaak tot uitbrei ding die zich voordeed maar ook uit de groei vam het aantal medewerkers vam «twee maar zeven. Er werd een flimk per centage vam de Texelse automarkt ver overd. Er irijden ithams heel wat Dafs en Peugeobs «rond. Bij de verbouwing is de oude show room 'tot magazijn gemaakt en het oude magazijn werd kantoor. De showtroom, fraai en praktisch betegeld, is voorzien vam een grote alumimuiim glaspui. Er zullen permanent zes a zeven wagens worden «tentoongesteld, waaronder ook occasions. De 'bouw begon «in oktober en werd uitgevoerd door de fa. Duin, Eleotro'huis Baikker, schildersbedrijf Beuimkes, cv- ïmstoal'lateur Schoo, loodgieter Oele en tegelzetter Luttermam. Westerlaken zorgde voor de bestrating vam het «ruime voorterrein en Moerbeek tekent voor de stoffering. DE COCKSDORP Vismams Eet huisje «aam de Kikkentstraat «te De Cocks- dorp is verbouwd, waarbij de vloerop pervlakte vam het eetzaaltje met 30 m2 is toegenomen. Het aantal stoelen kom «daardoor van 44 «op 68 warden gebracht. Uitbreiding van de «ruimte was mogelijik door de keuken aan de zaal itoe te voe gen. De oud ^Hollandse stijl van het in terieur bleef «gehandhaafd. De verbou wing werd uitgevoerd «door de Gebroe ders Timmer uit Oosterend. Elektra wend aangelegd door Smederij Dros, de keukenappairaituur en koeling kwamen vam «de Gebr. Schoorl en de koelmeu- bels wedden vervaardigd door Joh. Bak ker uit Den Hoorn. Het verbouwde eta blissement gaat vrijdag a.s. open. Donderdag, 13 maart Het Overkoepelend orgaan van Vroti wenorganisatie houdt jaarvergadering in de LTS-kantine. Om 19.30 uur komej'o de commissieleden bijeen en om 20. uur de commissieleden plus alle bestu ren van de aangesloten verendginger Met de «heer H. Cooper zal over he open bejaardemwenk op Texel worde gesproken. Hailf «april zal op Texel weer afge dankte kleding worden «ingezameld te bate van «de «akltie „Mensen dn nood". D huisvrouwen wordt aangeraden bij he uitzoeken ervan rnliet «tot het laatste mo >p ment te wachten. «Plaatsen iwaar de kle ding in de diverse «dorpen kam worde bezorgd zullen «tijdig door raambiljeitte en via «deze kramt worden bekend maakt. Den Burg heeft voor de ómzame ling een eigen «organisatie; «de limzamelinj in de buitendorpen wordt gecoördnneen door mevrouw 'Brasser te Oosterend. die B. en W. hebben zich garant gestel voor géldlenungen inzake de aamkoq van w.omiimgen van de heren A. C. Ee3 man, A. R. Hengst, C. J. Vdmke, P. J. v Heerwaarden, S. de "Wait, M. G. R. Aid «dimik, H de Harde, N. G. Veenendaal ei C. P. van IJsséldijk. Het oollege heef besloten tolt de vol/gende verkooptrans akrties: P. Th. Luycikx, Den Burg, ver gndtung tuin nabij de Bealtrixlaan; Tï /er L. Schraag, Oudesöild, Bemhardlaa ïn voor permanente bewoning; H. Stevens De Codksdorp, Langeveldstraat voo: *n permanente «bewoning; J. Dekker, Ha •völite, Naallrand, Den Hoorn als tweed n. woning. B en W verleenden de volgende bouw •vergunningen. Aam de heer M. Tfoots te Den Burg voor ide bouw vam een rage/'bergdng an de Burgwal- evemeei aam de heer Tromp voor de ultbreó'dinj vam zijm winkel Weverstraat 34 en aai de heer J. G. Moems, Eieilamd, voor uitbreiding vam zijm woonhuis Ooi spromgweg 61. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) 2,70, elke regel meer ƒ0,90. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel) en onder nummer ƒ1,50 meer Alles inclu sief 4°/o BTW. Voor een persoonlijk cadeau: bel het Welfare- depót. Tel. (02220) 2434 Wees wijs. Als u gaat op reis. Neem Texels grootste taxi voor een kleine prijs B.v. Texel-Amsterdam vanaf ƒ100,incl. boot. Aris van Boven, Oude- schild, tel. (02220) 2721 Ook voor uw bagage- en caravanvervoer Electronische orgels, merk Parma, v.a. ƒ485, Tevens bladmuziek. Mu ziekhandel Van Wijngaar den, Weverstraat 68, tel. (02220) 2695 Blokfluiten v.a. 18,50; hoesjes, tappenvet, olie en wissers. Muziekhandel Van Wijngaarden, Wever straat 68, tel. (02220) 2695 Koop nu Uw kleuren- TV, vanaf ƒ44,per maand. Van Wijngaar den, Weverstraat 68, Den Burg, tel. 2695 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Boogerd 28, tel. (02220) 2777 Volop handappels. Huisman, De Veen, tel. 2203 Houtworm? Een Kim-X set helpt! Voor meube len, orgels, piano's, enz. KIM-X helpt absoluut af doende. Set: flesje, spuit je, kwastje; 1 ltr, 5 ltr., 10 en meer liters. Verkrijg baar bij Bakkers Ijzer handel en Bremer doe-het -zelf Oosterend Op al onze accu's voor voer- en vaartuigen 20% korting bij inlevering van uw oude accu. Fa. A. Kievit Zn., Kogelstraat Den Burg Jaap Schotanus, assu rantie-adviseur, Witte Krui slaan 35, Den Burg - Texel, tel. (02220) 2289. Verzekeringen, hypothe ken, financiering, speciale premies voor auto's, bromfietsen en caravans met verhuur Home-lite motorzagen, bosmaaiers en waterpom pen. F. Koom, Grensweg 388, tel. 2931 U komt zaterdagavond toch ook naar „De Bute- riggel" in De Koog? Dan wordt het vast weer erg gezellig De nieuwste breigarens zo juist ontvangen bij 't Swarte Schaep, Kogerstr. 100 Husqvarna motorzage 'ic^ reeds vanaf ƒ450,- Tatenhove, Oosterend Engels-Duits sprekend jongedame zoekt baan Texel, diverse werkzaan heden. Tevens een kamf l'en te gezocht in Den Bur liefst met vrije opgz ƒ150,p. mnd.) Ma rijke Frederiks, Lijnde- it v dijk 121, Zwanenbui (N.H.) tel Opleiding voor al u rijbewijzen en ook voo ren verlenging van rijbew zen. Rijschool Groot, eiflstr; K. H. Boon, Vamor w dipl., tel. (02230) 1325 Elke maandag theorie)! in „De Oranjeboom" 20.00 uur Te koop 1 schijven^ )V( ge, 1 aardappelsorteo met of zonder 1 benzin motor („Wisconsin"), zware solide rundve voerbakken (4 m), 1 ba (x! terij schrikdraadapparaat 1 weidepomp en 50 ij zere steekpaaltjes. Alles goede staat. Na 18 uur „De Volharding", Hoofi weg 66 bij B. M. Dros, te (02225) 251 Brei iets aparts Br met chenille, iets grootmoeders tijd, nu hj per modem. Bij 't Swail Schaep, Kogerstr. 100 Te k. aangeb. 'n radi tèH versterker 2 x 17 wat cassetterecorder klei model. Witte Kruislaan Spinnewielen, eigen fi en. brikaat. 't Swait Schaep, Kogerstraat IOC DP Zij Wi Dat lit* nd F; !rei nto An )r leve :oe :en d£ am< K. oog. 19' Vl Otlg

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 2