IGOEdGfl'/l vers vim lief mes firocntc en f ruif Modeflitsen met 150 modellen rü-v" y .-.y KROON SUPERMARKT! Den Hoorn Tel: 02226-252 VSfill Voor uw SCHRIJFMACHINE SPORTPROGRAMMA Texelse Boys-speler Herman van Sambeek speelde 250ste wedstrijd A. C. van der Gaag 25 jaar bij PTT „Bartplezier" voor kinderen Bartimeiis-hoeve O RAVENSTRAAT 13 EN 16 DEN DURO Krat 24 flesjes Skolbier voor 8,95 5 kg. gehakt voor 27,50 5 kg magere varkenslappen 55,00 Pot liter rode bieten van 78 voor 59 ct. 250 gram vleessalade 1,69 Eigen fabrikaat, die moet je proeven. 500 gr. stooflappen kilo 500 gr. riblappen kilo 3 bicftartaar 3 hamburgers Eigen fabrikaat, stukken lekkerder Eigen rookworst per 100 gram 0,85 250 gr. metworst 1,49 150 gr. pekelvlees 1,49 100 gr. ontbijtspek 0,89 5 kg riblappen 47,50 5 kg. magere runderlappen 55,00 5 kg. magere speklappen 25,00 Illlllllllll de Rooy IllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllIlllll MODECENTRUM o..- T-Set. Zwierige tricot rok in vrolijk dessin dat weer terugkomt inde kraag van liet T-shirt. 'n Zonnige T-set voor 'n luchtig prijsje. Draagkarton Witte Reus van 6,35 voor 5,35 Zak Radion, van 5,59 voor 4,59 Blik Makreel, slechts 0,89 Smiths Pomtips 0,88 Pindakaas, pot 1,59 2 potten appelmoes 1,28 Liter Sinas 0,89 Fles natuurazijn, van 74 voor 0,59 Liter ARO Halvamel koffiemelk, van 2,16 voor 1,69 Pakje Zeeuws Meisje 0,60 per doos 23,00 Liter vanillevla, van 1,38 voor 1,29 Nobo spritsringen, 8 st. 0,98 Rol Prince Fourc 0,99 Pak roomboter amandel koeken 1,59 aktie- jaar. 2 kg. zoete sinaasappels 2,98 Hollandse komkommer 0,79 Kilo heerlijke handappels voor 1,69 500 gr. Hollandse tomaten voor 1,48 Verse ananas 2,48 Zak 25 kg. aardappelén, puikbest 6,75 500 gr. vatzuurkool 0,39 UIT DE DIEPVRIES Kilo patat 1,49 3 kippen a 950 gr. 10,00 450 gr. spinazie 0,89 10 vissticks van 2,65 voor 2,49 Texelse Boys Zaterdag op hat Boys-veüd drie ju- mbrenwelddbrij/dlen. Om 12 00 uur B2 te gen Texel C3. BI speelt om hiailf twee tegen OuIdeslUis BI en de A junioren ontvangen Wiiron Al. Aanvang 14.45 uur. Met de boot van 13.05 uur gaat Cl naar Winon Cl. H'opeflijk gaat heit nu eens dioor. Zondag gaat het .eerste voor de twee de keer naar Koedijk. Zet na het suc ces van afgelopen zondag beide voeten weer sbug op ide igtnomd. Koedijk, dait we ten we uflt ervaring, ds weer een heel ander hoofdstuk. J. J. Kuip zal helaas wel zeker niet van de .pantij zijn. Zijn enkel zal wel enljjge itijd rust noddg heb ben. Het tweede speelt de laatste wedstrijd u'ilt tegen Scbagen 3 en ook het derde heeft een uitwedstrijd tegen BKC. Alle dirlie de ölfta'llen gaan mat die boot van 13.05 uur. Op het Boys-veld een hele damesaain- galegeniheiid. Het eerste speelt om 12.15 uur tegen Aillkm. Boys; het tweede om half idrie tegen St. Adalbert 2. Het wondt half mei eer hier de competitie is afge werkt. Voor de pupillllen zie het wedst/rijd- progiraimma en het kastje! Vrijdagavond de maandelijkse oon- tadtavomd. We gaan weer eens bingo'en en rdkenen op een flinke deelname, ook van de dames. S.v.p. kopie voor de Boyskrant inleveren. A.W. Z.D.H. DÜit weekend wéinig voetbal. Zondag speelt alleen ZDH 3 om half drie thuis tegen Vesdo 3. En zaterdagmiddag half twee krij'gt junioren C ZAP C2 op be zoek. Jaarvergadering in de kantine vrij dagavond 4 april om 8 uur. Aftredende bestuursleden {mdt herkiesbaar) zijn de hienen D. Drij ver en C. Slegt/enhorst. Te vens verkiezing elftalcommissie. Kandi daten kunnen bij de voorzatter inge diend worden. Tevens bespreking zaal voetbal; op alle laden en donateurs wordt gerekend. F.Z. S.V. Cocksdorp Zaterdag worden alleen maar thuis wedstrijden gespeeld. Om 12.00 uur speelt pupillen b tegen Texel g; een overwinning behoort zeker tot de mo gelijkheden. Pupillen a krijgt het heel wat moeilijker, want om 15.00 uur is O os/terend a de tegenstander. Gezien het verloop van de uitwedstrijd mogen we toch op beüde punten rekenen. Tussen deze beide pupdllenwedsbrijiden komen oo'k nog de junioren in Jit veld. Dat ge beurt dan om half twee, wanneer SRC de ftegemsitlaulder zal zijn. Ook bier ver wachten we zeker de twee punten. Zondag -speelt heft töwieddie voor de der de (keer aohterene ualt. Deze keer ls ZAP de tegenstander. Heit is zeker geen ge makkelijke opgave om beide pubten mee naar Texel te nemen. Een gelijk spel zou Voor de derde keer organiseerde Mo dehuis Moerbeek „modeflitscn", een evenement dat moet worden gezien als opvolger van de traditionele mode shows. Inmiddels is overtuigend de commerciële waarde van deze aanpak bewezen. Door het showen van kleding uit de aanwezige voorraad tijdens de winkeluren kan de opgewekte kooplust onmiddellijk worden bevredigd. De ge serveerde drankjes nemen de laatste aarzeling weg. Er wonden vrijdag zoYi 150 modellen uit de niieuwe voorjiaans- en zomercol lectie getoond. Een ladyspeaker meft dnie „ech'te" manequ/ms Lieten al heft fraais goed tolt hun rechit komen, zowel binnen als buiiten de wsmkeJl. Er werden oo'k „verzoeknummers" afgewerkt, wait Inhield .d'ait de klanten iets in de collec tie mochten aanwijzen waarna heft werd geshowd. Herman van Sambeek, een bekende ver schijning in het eerste eljtal van Texelse Boys werd zondagmiddag rn de bloemetjes gezet omdat hij zijn 250ste wedstrijd speel de Het bestuur vond een huldiging op zijn plaats omdat Van Sambeek niet alleen een uitstekende speler is maar ook een bijzonder trouw bewijst. Hoewel hij al jaren op het vasteland woont (eerst De Rijp, later Ou dendijk) komt hij telkens naar Texel om in al een uiiftisltekend resultaat zijn. De wed strijd begint om half drie. Oodksidonp 1 speelt één van z'n laatste (thuiswedstrijden. Om half dnie wordit tegen Sdheflllinlkhout aangetreden. We hopen dat de opgaande lijn van de laaft- slte wéken ook nu merkbaar zal zijn, en dat het Teluk ons nu niet zal ontbreken. Dan zou een overwinning nieft alleen verbeelding zijn maar ook zeker tot de mogelijkheden belhoren. De wedstrijd ibegtibt iom half drie. Terreinldienst: zaterdag 11.00 uur heb ben J. en KI. Hooijsdhuur. J.W.B. S.V. De Koog De pupillen spelen zaterdag thuis te gen Texelse Boj^s a. Aanvang 14.00 uur. De junioren spelen uit tegen rned- kopkvper Schagen A3. Wiie verliest is zo goed als uitgeschakeld in de race om hebkampioensohap. Aanvang 14.30 uur. Vertrëk met de boot van 13.05 uur. Het tweede speelt zondag thuis tegen höt hoger geplaatste Flevo 4. De uit wedstrijd hebben jullie van hen gewon nen, dus nu rekenen we ook wel een beetje cp een zege. Aanvang 14.30 uur. Het eengte spedlt zondag zijn laatste uilbwedsltrijd tegen SSV in Sbompetoren. Aanvang 14.30 uur. Verbrek boot 12.05 uur. J.v.B. Hot modebeeld wondt nogal beheerst door het kiiielmodel. Manequin Margreet (luniks) ziiet men een pakje in deze stijl dragen maar Eiep (vierde van links) laat zfcien dat de kiel ook los wordit gedragen in combinatie met jeans. De nieuwe rok- lenglbe (66 - 70 cm) roept bij het publiek nogal walt bedenkingen op, maar de toe schouwers lieten ziCh vrijdag makkelijk bekeren toen ze zagen hoe Ophelia (Itweede van links, maat 42) ermee om sprong. De rok js weer in opmars, maar de broeken Verdwijnen niet uit het mo debeeld. Manequlin Marja (tweede van links), showde veel B'leyle in de wat duurdere (klasse. Voor het eerst was ook kinderkleding bij de modeflitsen betrok ken. Manequins u!it ejgen huis Petra Moerbeek en Karma Hamer h'adJden het er druk mee. Petra Staat op de fobo in een jeanspak: blauw, afgezet met kakie mouwen en kakie zakken. Karina draagt een Dombo brodk métv&sbram jasje en t-shürft. het Boys-eljtal zijn mannetje te staan. Voor zitter Frans Hopman memoreerde een en an der met grote waardering op het Boys-veld aan de Hol/ewalsweg, vlak voor de wedstrijd tegen VV Schoort Hij hoopt dat Van Sam beek nog lang zal willen meedraaien. Hij overhandigde een geschenk en het mevrouw Van Sambeek door middel van bloemen in de hulde delen. Namens eljtal, trainer en leider overhandigde Henk Spigt een boeken- bon. Het was de bedoeling dat de spelers hun handtekening zouden zetten in het te kopen boek. Ook mevrouw Van Sambeek kreeg een cadeautje. Namens de voetbalver eniging Schoorl gaj Af. Rood bloemen DEN HOORN Donderdag herdacht de heer A. C. van der Gaag uit Den Hoorn da't hij 25 jaar geleden in dienst trad 'bij ide itelef oondienst van de PTT op Texel. Hét feit werd gevierd itijdens een receptie iln zijn woning. Namens de di rectie uit Haarlem was adjunct-direc teur Ir. J. Sdhoatemeijer aanwezig. Hij overhandigde ide bekenide gratificatie met oorkonde. Namens de dienstkring waren Ide heren H. W. de Vos en Last drager uit Den Helder en G. Visser uit Den Burg present en verder het voltalli ge technische personeel uit Den Buig en twee man uit Den Helder. Namens heft personeel overhandigde Hans de Porto een aadeaub'on. De sprekers maakten melding van de voortreffelijke wijze waarop de heer Van der Gaag zijn werkzaamheden heeft veniüdhlt. OOSTEREND Dc blinde en slecht ziende kinderen die in de Bartiméus- hoeve tc Oosterend verblijven zal men binnenkort langs Texcls dreven zien trekken in een fraaie, door twee paar den getrokken Jan Plezier. Het is een geschenk van een in Aalten gevestigde aktiegroep van Bartiméus die nu eens geen geld wilde bijeenbrengen maar voor iets tastbaars wilden zorgen in het kader van het 60-jarig bestaan van het instituut. Via Bartiméus-propagandist de heer Bikker werd contact opgenomen met beheerder P. Daalder van de Bar- timéus-hoeve die het idee van de Jan Plezier aan de hand deed. De Jiam Plezier, die de naam .Bartple zierzal krijgen werd eigenhandig door de leden van de aktiegroep vervaar digd. Hij biedt iplaabs aan ongeveer vijf tien kinderen en is voorzien vain een romantische huif. De wagen werd zater dag in Aalten overgedragen en sftaat thans bij de firma J. Kiiljan om daar van ilarigstoik voor dubbele bespanning en lamoen ite worden voorzien. Piet Daalder heeft nu ail bijzondere plannen met de Baiibplezier. Hij over weegt onder meer een meerdere dagen vergende 'bodhit vain Texel naar het Bar- tiimeusunstibunt in Zeist te maken, langs een aantrekkelijke met behulp van de ANWB uitgezette rouite.

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 7