ZEILEN MET ZEKERHEID Bikinies 501 korting ijzerhandel b.v hout U/R Garage WESTEND Voor uw SCHRIJFMACHINE Ursusgaas Creosootpalen Dampalen Biels Krammen Puntdraad Damhekken FRANS ZEGEL ERFVERHARDING FIJNE (0 tot 14 mm) SLAKKEN Aankoop-Centrale „Texel" Mooie sortering FA. BARH0RST, Welkom bij al dat goeds onder de zon! Met een Mercury aan de spiegel kan u niets overkomen. Zeil maar weg voor de wind. De Mercury brengt u straks weer snel en zeker thuis. Een speciaal ontstekings systeem garandeert een direkte start, zelfs onder de meest barre weersomstandig heden. En dankzij de volledige schakelmogelijkheid (vooruit- vrij - achteruit) manoeuvreert u moeiteloos in iedere haven, ongeacht de windrichting. Of u nou de 4- 4,5-7,5 of de 20 pk uitvoering kiest, alleen Mercury biedt u die zekerheid. En voordeliger dan u denkt. Mercury. Betrouwbaar onder alle omstandigheden. Importeur: motoren import en service bv zoeterwoude voor geen boot te groot WATERSPORTCENTRUM DUINKER Barentszstraat 3a, Oudeschild-Texel. Tel. 02220-3831/02223-452 bv/vh Langeveld en de Rooy parkstraat 10 den Burg-Texel postbus 11 tel 02220-2741 OUDESCHILD, TEL. 2719 Voor de komende zomer uw erven en paden in orde maken met de békende Levering tweede helft mei a.s., uit aanvoer franco huis. Leveringsopdrachten worden gaarne genoteerd door Waalderstraat 53, Den Burg, tel. (02220) 2554 wandschrootjes. Diverse plaatmaterialen en golfplaten. Diverse afmetingen betontegels (o.a. grijs en grindgewassen) Maricoweg 2a - Den Burg telefoon (02220) 2684 en 3055. MODECENTRUM Gravenstraat 13 an 1B - Den Burg t Gravenstraat 13en 16-Den Burg Een zonnige show met ''/M Simca, Chrysler en Matra. Een show met vele voordelen zoals de Simca 1301 Surprise met z'n gratis extra's en de Simca 1000 en 1501 met schuifdak. Op onze show kunt u nader kennismaken met al onze modellen waaronder ook de ver bijsterend veelzijdige Simca's 1100 en de luxueuze Franse Chryslers. Ze staan voor u klaar, ook voor een uitgebreide proefrit. U bent onze gewaardeerde gast. CimVSLEK Oosterenderweg 52 - OOSTEREND - Tel. 02223 - 396 VRIJDAG en ZATERDAG Personenweeg schaal vooreen juiste gewichtskon- trole op makkelijk afleesbaar oog Voetplateau anti slip. Met nulstel- schroef en vijf jaar garantie 12,9' voor prettig en royaal parkeren, eigen parkeerterrein ingang wiihelminalaan Neem mee naar bui ten zo'n handige unica met kunststof- armleggers. Plat opvouwbaar. Per stuk 14,95 Per twee stuks 28,50 Verras Moeder met zo'n opvallend ge kleurde paraplu, diameter 90 cm en keuze uit diverse kleuren. Goudkleurig Beiers porseleinen mocca- servies met origi neel Biedermeier prentje op alle on derdelen. Als 9-de- lig servies voor de Moederdag prijs van 79.50 Oranjekleurige bloembak van sterk kunststof. Zowel binnen- als buitens huis te gebruiken en stevig staand op forse voet.Van 26,50 Royale tuinbank met roestwerend frame, waarop houten leggers, bekleed met af neembaar P.V C. in pittig oranje Ideaal op balkon, in tuin of bij zomerhuis. Breedte 120 cm. Verpakt in meeneemkarton en zeer eenvoudig te monteren. Normaal 59,50 Kristal heldere gla zen terrarium in drie maten, ook leuk als herbarium Hoogte 21 cm. 4,95 hoogte 18 cm. 4*25 en 14 cm. hoog voor Als Moederdag aanbieding Omega sledestofzuiger voor het moeite loos schoonhouden van uw woning. Mo tor met fors vermogen, 550 Watt, maakt korte metten met alle ongerechtigheden. Vlakke onderzijde glijdt gemakkelijk over drempels en heeft ophanghaak. Kompleet met vele hulpstukken en één jaar garantie. Batterijklok geeft op moderne wijze de juiste tijd. Kast oranje, wijzerplaat in duidelijk aflees bare rallystijl 27,50 Bijpassend0 batterij 0,58 Komfortabele stan- denstoel met kunst stof armleggers en veelvoudig verstel bare rugleuning 39,75 Vlinderstoel, even eens met polsterlo per 27,50 Leifheit Rotaro rolveger. veegt geruisarm van plint tot plint en laat geen kruimel lig gen dankzij roterende frontborstels ^an echt varkenshaar Centrale borstel instel baar naar tapijthoogte Zware stootrand voorkomt beschadiging. Leifheit prijs 62,5 Wit porseleinen kop en schotel met goudlijn afgebiesd en rijk gedekoreerd met schitterend roosdekor op kopje en schotel Moederdag P^i® 2,50 Principal elektri sche warmhoud- plaat met tussen schakelaar en lang snoer. Niet alleen voor koffie- of thee pot maar ook ideaal voor ovenvaste schalen. 18.7E Forse glazen Irish coffee beker met uitgebreid recept en klaver patroon Opaal glazen mok met stapelrand en koffiedekor Als Moederdag aanbieding

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 8