AGENDA Marktonderzoek onder toeristen REDDINGBOOT VOER TWEE KEER VOOR NIETS UIT Creatief bezig zijn bij mevrouw Janssen Zomeravondvoetbal - - - - - Lammerenmarkt Alarmnummer „Dennenoord" nam nieuwe bar in gebruik REKLAMEBORDEN IN SPORTHAL VERVOLG VAN PAG. 1 Sportdag RSG had geslaagde UIT HET POLITIERAPPORT ..De Ouwe Skool": gezellige bar Geslaagd De strandreddingboot Ida Mary is zondag twee keer uitgevaren; in beide gevallen was het loos alarm. De eerste melding had betrekking op het 11 meter lange Nederlandse jacht „Windflower" dat tussen Texel en Vlie land vuurpijlen zou hebben afgescho ten en ook via de radio noodseinen zou hebben gegeven. Nadien werd niets meer vernomen en geruime tijd werd dan ook gevreesd dat het schip met man en muis was vergaan. Om twee uur 's middags werd de ,,Ida Mary" gelan ceerd; ook de snelreddingboot van Ter schelling kwam in aktie, een voorbij varend vrachtschip verlegde zijn koers om te zoeken, enkele helicopters en een Neptune van de marine gineen in de lucht. Om vijf uur 's middags liep het vermiste jacht de haven van Den Helder binnen. Er was niets aan de hand, alleen de radio was defekt Wat aanleiding is geweest voor het verontrustende alarm is niet duidelijk geworden. De Texelse reddingboot was nauwe lijks terug of een nieuw alarm kwam binnen De kustwacht meende op het Vogelzand, niet ver van Texel, een om geslagen jacht te zien. Met een verse bemanning (alleen schipper A Boon bleef aan boord) ging de Ida Mary er op af. Van een jacht bleek echter geen sprake te zijn; het was alleen wat rom mel. OUDESCHILD Vanaf heden hebben kinderen van zowel Texelaars als toeris ten weer gelegenheid om drie maal per week creatief bezig te zijn in de werk plaats van „Athena", De Ruyterstraat 123 te Oudeschild. Ze zijn welkom dins dags, donderdags en vrijdags van 9 00 - 12.00 uur en van 17.00 - 17.00 uur. De kosten bedragen ƒ1,50 per ochtend of middag (10 - 16 jaar ƒ2,— en ouder ƒ4,—.) Daarbij zijn de materiaalkosten als regel inbegrepen. Er wordt gewerkt met verschillende technieken: gips, plakwerk, vouwen, schelpen etc. De lei ding berust bij mevrouw Janssen-van Esch die dit jaar wordt bijgestaan door mevrouw Schreuder. Met ingang van 7 juli heeft mevrouw Janssen elke maandag van 14.00 - 17.00 uur zitting in het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp waar dezelfde aktiviteiten plaatsvinden als in Oudeschild In poule A van de zomeravondvoet balcompetitie faalde leider De Zwaan in de laatste wedstrijd niet en vernielde De Muy met 7—0. De Waal stelde zich zeker van de 2e plaats door Koffiebar 2 met 40 te kloppen. Wigeko kwam op de derde plaats door met 21 van Ca sino 2 te winnen dat als 5e eindigde. Nioz werd 4e door in de laatste wed strijd Grote Slock met 4—0 te ver slaan. Nioz-keeper Heerschap werd met twee doelpunten tevens de minst ge passeerde doelman van beide poules. De Zwaan en Casino 1 mogen nu uit maken wie finalist wordt, terwijl De Waal en Jonge Agrariërs spelen om de andere finaleplaats. Gezien de krachts verhoudingen zal het zeer spannend worden. De Muy, Koffiebar 2 en Grote Slock waren de zwakkere broeders. Vooral de Slock viel wat tegen. In poule B had Jonge Agrariërs het moeilijk tegen Jelleboog, maar stelde zich met 00 veilig op de le plaats. Ca sino 1 werd definitief tweede. Koffie bar 1 won met 2—0 van RWS en eindig de dus als 4e. Jelleboog werd door het gelijke spel derde. Memo (31 winst op Gempo) werd 5e door een veel slechter doelsaldo. Gempo en RWS waren hier verreweg de zwakste ploegen. Jonge Agrariërs en Casino 1 gaan dus samen met de A-poule uitmaken, wie kampioen wordt. De prijsuitreiking vindt donderdag na aflooo van de finales plaats in De Fuik te De Waal. Tevens wordt weer de fair play-cup uitgereikt, waar enige kandidaten voor zijn. Eindstanden Poule A: De Zwaan 7 6 1 12 23- 4 De Waal 7 5 1 1 11 16- 5 Wigeko 7 5 2 10 13- 8 Nioz 7 4 1 2 9 16- 2 Casino 2 7 4 3 8 13- 7 Grote Slock 7 1 1 5 3 7-18 Koffiebar 2 7 2 5 2 4-25 De Muy 7 1 6 1 4-27 Poule B: Jonge Agrariërs 6 4 2 10 15- 4 Casino 1 6 4 1 1 9 12- 3 Jelleboog 6 3 1 2 7 11- 5 Koffiebar 1 6 3 1 2 7 12- 7 Memo 6 3 1 2 7 10-10 Gempo 6 1 5 1 2-17 RWS 6 1 5 1 3-19 Op de gisteren gehouden lammeren- markt werden 200 lammeren aangevoerd die ƒ130,tot ƒ160,per stuk opbrach ten. De handel was stug. Brand: (02220) 2066. Ongevallen met ernstig lichame lijk letsel: (02220) 2011. Verkeersongevallen zonder ern stig letsel: (02220) 2644. Vakantiecentrum „Dennenoord" heeft vrijdag met veel feestgedruis een nieu we bar in gebruik genomen. De 23 krukken tellende bar heeft een plaatsje gevonden in een uitbreiding van het be staande hoofdgebouw en voorziet in een behoefte want steeds meer vakantiegan gers zijn geneigd de ontspanning op het eigen terrein te zoeken. De nieuwe alco- holwet is daaraan niet vreemd. „Den nenoord" had al een fraaie bar (30 krukken) zodat de jongeren nu geschei den van de ouderen kunnen zitten. Voor de rust op het terrein vormt het eigen horecabedrijf van J. H. van den Berg Zonen B.V. geen bedreiging want door toepassing van geluidswe- rend materiaal en dubbel glas dringt zelfs van het grootste lawaai vrijwel niets naar buiten door. De bouw werd voor een groot deel door de heren Van den Berg zelf uitgevoerd naar een ont werp van architect J. Visser. De bar werd gemaakt door Beerman uit Castri- cum. Verder werkten mee timmerman Verberne en de geluidsinstallatie (sa mengesteld volgens advies van de Texel se stereo-club) werd geleverd door Van Wijngaarden. De bar werd vrijdagmid dag officieel in gebruik gesteld door Anoeska en Jolanda van den Berg (bei den 3 jaar) die het lint doorknipten en de bel luidden. „Dennenoord" mag zich met recht het meest complete recreatiebedrijf van Texel noemen. Het centrum (4 ha) om vat naast een tenten- en huisjesterrein, dancing, keuken met plate service, snackbar, zelfbedieningswinkel, wasse rette met droogmogelijkheid, voetbal en volleybalterreinen, parkeerterrein en speeltuintje. De heren Van den Berg beschikken over nog ruim twee hectare terrein dat zij graag in exploitatie willen nemen, maar de gemeente staat dit nog steeds niet toe, ondanks jarenlange strijd. In de sporthal, die 19 september a.s. feestelijk zal worden geopend, is voor ondernemers en andere belangstellen den de mogelijkheid reklameborden te laten aanbrengen. Dit uiteraard tegen betaling van een jaarlijkse vergoeding. Voor de borden aan de lange zijde t.o de tribune is het tarief ƒ600,per jaar Voor een bord aan één der korte zijden ƒ400,per jaar. Kosten van materiaal en vervaardiging van de borden zijn voor rekening van degenen die de re- klame voeren. Deze kosten belopen ex clusief btw en schilderwerk een bedrag van ƒ225,voor een bord met een lengte van ruim 3 meter. Ook borden van de halve lengte zijn disponibel Meerdere ondernemingen hebben al van deze mogelijkheid gebruik gemaakt Bij de vastlegging van de plaatsen geldt het principe wie het eerst komt, het eerst maalt Een ieder die hiervoor belangstelling heeft kan schrijven naar of even aan lopen bij de administratie van de Stich ting Cultureel Werk Texel, raadhuis, Groeneplaats 1, Den Burg, kamer 304 voer, mogelijkheden voor bagagetrans port, er zijn auto's te huur, bij de reis zijn excursies e.d. inbegrepen etc. Het komt erop neer dat de vakantiegangers veel meer worden opgevangen. Als dat op Texel ook zou gebeuren kan ook ons eiland een aantrekkelijke bestemming voor vliegvakanties wor den. De groei van het aantal door TESO te vervoeren auto's zou daarbij wel eens stimulerend kunnen werken. De eerste jaren zal van capaciteitsvergroting bij TESO geen sprake zijn zodat de wacht tijden en het aantal dagen dat één of meer uren moet worden gewacht, flink zullen toenemen. Wie niet wil wachten zou moeten kunnen vliegen. Enquête Om de belangstelling te peilen wordt tussen 1 juli en 15 augustus een enquête gehouden onder toeristen. Er zul- Want er wordt vanuit gegaan dat vlieg reizen vanuit andere landen dan Duits land er voorlopig niet inzitten. Er zul len zo'n 10.000 enquêteformulieren (5000 Hollandse en 5000 Duitse) worden ver spreid. Om geen geflatteerd beeld te krijgen zullen de vragen zoveel mogelijk onder toezicht van de enquêteurs wor den beantwoord. Blijkens het formulier wordt geïnformeerd of het de eerste keer is dat men naar Texel komt, of men een tweede woning heeft op Texel, of men méér dan één keer per jaar naar Texel gaat, of tevoren verblijf sakkom- modatie is gereserveerd, hoe lang men over de reis naar Texel heeft gedaan en hoe lang er bij de boot is gewacht. Ver der zijn vragen opgenomen inzake de besproken akkommodatie. Het dichtst bij de woonplaats gelegen vliegveld, de samenstelling van het betrokken gezin, de inkomensgroep en uiteraard de eventuele interesse voor een geheel verzorgde vlieg- of treinvakantie. Op het formulier komen ook de naam en adres van de ondervraagde, zodat zij naderhand van het resultaat van de en quête op de hoogte kunnen worden ge steld. De twee sportdagen van de Rijksscho lengemeenschap zijn, begunstigd door prachtig weer, een groot succes gewor den. Maandag en woensdag werd gestre den met veel elan waardoor iedereen veel plezier had. Op maandag werden 13 onderdelen afgewerkt op de zonneweide van het zwembad de Molenkoog en in het zwem bad. Op deze eerste dag werden de vol gende klassen kampioen: Brugklassen: B4; tweede klassen: 2Mc; derde klassen: 3A2; klas vier en vijf: 5A. Op woensdag werden op de velden achter de sporthal de teamsporten ver speelt. Voor de brugklassen slagbal en voor de hogere klassen softball. Kam pioenen waren hier: brugklassen: B4; tweede klassen: 2A1; derde klassen: 3A2; vier en vijf: 4A. Hier volgen de volledige uitslagen (maandag): hinderniswedloop: 3M4 met een gemiddelde td van 19 sec.; doel- schieten: 2A2 met gemiddeld 7,3 punten; kegelen: 3A2 met gemiddeld 9,63 pun ten; fietsband werpen: B4 met gemid deld 1,88 punten, hoepelen: 5A met ge middeld 17,7 sec.; slingerbal werpen: 4A met gemiddeld 22,50 meter; hordenlo pen: A4 met gemiddeld 15,9 sec.; ver springen met aanloop in het bad 4A met gemiddeld 5,3 meter; parelduiken: 2A1, 500 stuivers in 8 minuten en 22 se conden; onderwaterlopen: 4H met ge middeld 13 meter; speerwerpen met gronddoelen: 2Mc met gemiddeld 41,5 punten; hockey-golf: 2A2 met 9 holes in 34 slagen; hobbelfietsenrace: 2Ma in gemiddeld 24,2 sec. Uitslagen teamsporten (woensdag): Slagbal: B1-B2 47—52 B3-B4 39—71 B2-B4 34—52 B1-B3 36—57 winnaar werd hier B4 Softball: tweede klassen: 2Ma-2A2 10- 9 2Al-2Mc 15- 6 2Mb-2Ma 6-11 2A2-2MC 8- 8 2Mb-2Al 3-16 winnaar 2Al. derde klassen: 3M4 1-3A1 10-11 3A2-3M4 2 12- 4 3M4 1-3M4 2 4- 8 3A2-3A1 10- 3 winnaar 3A2. klassen vier en vijf: 4A-5A 21- 2 5A-4H 8-10 4H-4A 2-10 winnaar 4 Atheneum. Vooral dank zij de medewerking van directie en personeel van het zwembad „Molenkoog" is de eerste sportdag voortreffelijk geslaagd. De enquête is een flink karwei. Men- sie die erbij willen helpen kunnen zich melden bij Joop Groen in de Reizenboe- tiek. De enquêteurs krijgen een beloning per volledig ingevuld formulier. Hetis niet uitgesloten dat zal blijken dat voor vliegvakanties weinig, maar voor treinvakanties veel belangstelling zal bestaan. Het één hoeft het ander overigens niet uit te sluiten. Tessel Air Onze eigen luchtvaartmaatschappij Tessel Air B.V., directeur Gerard Roe per, is bereid en in staat wekelijks één of meerdere vluchten vanuit Duitsland te maken. Er zullen dan toestellen moe ten worden gehuurd of aangeschaft die plaats bieden aan ca 20 personen. Ver gunning voor het uitvoeren van deze charters wordt door de Rijksluchtvaart dienst alleen gegeven als kan worden aangetoond dat voor de vluchten ook werkelijk belangstelling is; ook om die reden wordt de enquête gehouden. Joop Groen vertelde ons goede hoop te hebben dat de vakantievluchten in derdaad van de grond komen. Het is de bedoeling in een zo vroeg mogelijk sta dium contacten te leggen met taxionder nemers, de AOT e.d. om te bekijken hoe het vervoer op Texel moet worden gere geld. Keus Nu al gaan de gedachten uit naar het aanbieden van arrangementen met een speciaal karakter. Zodat het straks mo gelijk is te kiezen uit bijv. een natuur- vakantie (waarbij het accent ligt op ex cursies naar vogelbroedplaatsen, toch ten over het wad e.d.), gezinsvakantie (met bijv Jan Pleziertocht, bezoek aan kinderboerderij, kinderspelen), schoon heidsvakantie (waarbij bijv. bezoeken aan schoonheidssalon, sauna e.d. bij de prijs zijn inbegrepen), culinaire vakan tie, vakantie met parachutespringen, vakantie met paardrijden, etc. Alle rei den hebben gemeen dat zij volledig zijn Verzorgd zodat de betrokken vakantie ganger geen zorgen aan zijn hoofd heeft maar uiteraard ook geen druk kende plichten. De initiatiefnemers ho pen volgend jaar van start te kunnen gaan. Automobilist T.H. uit Den Burg kwam zondag op de Beatrixlaan in fron tale botsing met een toerist. H. lette niet op het tegemoetkomende verkeer toen hij bij het passeren van een gepar keerde wagen op de linkerrijbaan kwam De schade was aanzienlijk; niemand werd gewond. ir Een 19-jarige Texelaar die zondag in de richting Oudeschild reed negeerde een door de politie gegeven stopteken. Even later werd hij in Oudeschild toch aangehouden. Hij bleek onder invloed van alcohol te zijn. In de nacht van zondag op maandag om 2.15 uur vestigde een 19-jarige Oos- terender de aandacht op zich door met hoge snelheid in Den Burg een eenrich- tingstraat van de verboden kant in te rijden. Hij werd in de Waalderstraat aangehouden en bleek onder invloed van drank te zijn. Een nog onbekende automobilist heeft het schrikhek op de kruising Jan Ayeweg-Fonteinsweg (bij 't Torenhuis) stuk gereden. Naor de betrokken auto die flinke schade moet hebben opgelo pen, wordt nog gezocht. Zaterdagochtend wilde automobilist W. uit Rotterdam vanaf de Postweg de Oorsprongweg inslaan. Hij kwam in botsing met een Duitse Simca die onver wacht ook rechtsaf sloeg. Beide wa gens liepen plaatschade op Een marinier van De Mok heeft be kend de bromfiets van een jonge Texe laar te hebben weggenomen om ermee naar het kamD te rijden. De marechaus see zal de zaak verder afhandelen. Bij een zondag door de politie ge houden „alcoholcontrole" trok de 19- jarige bromfietser H zich niets aan van een stopteken. Hij ging er vandoor maar kon met veel moeite tot staan worden gebracht. Hij was onder invloed van al cohol. Tevens werd proces verbaal op gemaakt wegens rijden met te hoge snelheid, het opvoeren van de brommei en het negeren van een stopteken. Bij een verkeerscontrole op de Pont- weg werden vijftig auto's aangehouden. In één geval werd proces verbaal opge maakt wegens een gladde band en in zeven andere gevallen wegens het niet bij zich hebben van de vereiste papie ren. Bij de politie zijn meerdere klachten binnengekomen wegens te laag vlieger! van sportvliegtuigen boven Den Burg en De Koog. Het betreft de PH-OTC en de PH-VSJ. De dienst luchtvaart van de Rijkspolitie zal de zaak verder af handelen. DE KOOG Sieb en Bea Keijser hebben een tweede bar in gebruik ge nomen: De Ouwe Skool. Zoals de naam al zegt is de bar ondergebracht in de voormalige openbare lagere school die het echtpaar Keijser huurt van de Her vormde gemeente. Tot voor kort bevond zich hier het woongedeelte, maar toen Sieb en Bea naar het Wintergroen ver huisden kon de zaak worden verbouwd. Dat gebeurde in slechts enkele weken. De nieuwe bar van het zg. eilandtype telt 28 krukken en is volledig afgeschei den van „Capri". Dus aparte ingangen en eigen toiletvoorziening. Het is een knus en stijlvol geheel geworden. Bij de bouw waren betrokken Bovani B.V. uit Apeldoorn, bouwbedrijf Visser, Brui ning en Agter (elektra), Beumkes (schil derwerk), J. Geus (sanitair), v. d. Made (tegels) en Hoep (grof pleisterwerk). Een bijzonderheid is dat in De Ouwe Skool naast gewoon Hollands bier ook Duits bier (pils en alt) wordt getapt. De nieu we bar is vrijdagmiddag tijdens een druk bezochte receptie feestelijk in ge bruik gesteld. Dinsdag 24 juni De sportvissersclub houdt op het strand van De Koog een gasten wedstrijd van 19 00 - 21.00 uur. Het NVV houdt in het zaaltje van de Doopsgezinde kerk spreekuur van 19.30 - 21.30 uur. Woensdag 25 juni Om 14.00 uur begint op het strand van Westerslag de juttersaktie met schat graven van 7-up en Levi's jeans. In het Eierlandsche Huis wordt, aan vang 20.00 uur de Camping Party ge houden met o.m. het „Will wil wel spel, muziekbingo en rock 'n roll- show. Voor 15- - 35-jarigen. Pen of potlood meebrengen. Toegang gratis. Na afloop optreden groep „Condor". Volleyballiefhebbers kunnen vanaf 20 30 uur spelen in De Bijenkorf te Oosterend. RIJKSSCHOLENGEMEENSCHAP Vrijdagmiddag zijn in de Burgemees ter De Koninghal de diploma's uitge reikt aan de geslaagden van de Rijks scholengemeenschap. Mede dank zij de voor dit doel geschikte ruimte werd het een feestelijke en sfeervolle bijeen komst. Het woord werd gevoerd door burgemeester Sprenger, rector C. van der Eijk en (namens de oudercommissie) F Blanken. De geslaagden: Mavo 3-jarig: C. C. M. Bakker, C. van Beek, S. M. van den Broek, E. C. Dob, R. Dros, M. A. van Egmond, L. C. Hoo- genbosch, S. J. Hopman, B. Koning, C. M Kooiman, J. J. Koomen, N. C. Koorn, P.G. Rozeboom, H. Rump, C. van der Veen, W. J. Verhoeve, F. van der Vis en N. Visser. Mavo 4-jarig: B. M. B. Bakker, M. C. Bakker, N C. Bakker, R. Blanken, C. J. Blom, J. H. van Boven, T. N. Brans, A. D. Bremer, J. Bremer, A. Budden- berg, L. Drinkwaard, M. Dros, J. P. Eelman, J. A. Eelman, J. E. van Exel, K. I. Gaasbeek, C. M. C. van Heerwaar- de, J. A. Hillen, H. P. Hlawatschek, J. C. Hoogenbosch, T. Huijsman, C. D. Kager, K. C. Kikkert, E. Koorn, H C. van Leer- sum, C. L. van Leeuwen, E. Lemstra, C. C. van der Linde, M. Maasdam, G. van Maldegem, C. E. Nagy, Y. Nat, S. K. Plaatsman, E. C Roeper, J. C. Roeper, G. J. Roos, J. G. Schotanus, A. L. Schra- ma, W. F. M Spigt, J. Terpstra, B. J. M Timmer, R. Timmer, I. T. Veeger, G A M. Verberne, J. Verdoorn, N. J. Waaijer, M. H. van de Wetering, M. K. Witte, M. van Wolferen en M. J. D. M. Zijm. Havo: R. van Aalderen, L. Albers, M. A. Bakker, C. Bas, D. H M. Dekker, M. J. A. van Etten, V. E. van Heerwaarden, P. C van Heerwaarden, F. M. Hoogen bosch, E. D. J. Keijser, R. Kikkert, E. van der Molen, R van't Noordende, M A. Roos en J. J. Vlaming. Atheneum A: C. M. Bakker, M. B. A. de Boer, C. J. A. Hoogenbosch, R. E. van Hoorn, L. C. Keijser, A. Kikkert, A. W. S. Klip, R. Kuip, A. van Opstal, H. J. Oskam, M. P Timmerman, F. H. Velt- kamp en M. van Wilferen. Atheneum B: J. P. Hooijberg, P. M. Inpijn, C. J. Keijser, H. F. Smit, J. Smit en A. Visser. Voor het basisdiploma machineschrij- ven slaagden de volgende leerlingen van de Rijksscholengemeenschap: Anne ke Bakker, Tineke Bakker, Pim van Beek, Marcel de Beurs, Els Boogaard, Aukje Buddenberg, Astrid Dijt, Theo Eelman, Marga van Heerwaarden, Erna Kager, Gemma Kager, Martin Kikkert, Coby Langeveld, Trudy Rey, Edo Rut ten, Erica Rutten, Jaap Seepma, Ruud Smit, Marianne Spanhaak, Willem Peter van d§r Vis en Jeannet de Visser. Het basisdiploma machineschrijven metde vermelding „met lof" werd uit gereikt aan de RSG-leerlingen: Ans Bakker, Lydia Bakker, Gerrit Blom, Mona Coutinho, Marja Daalder, Carla Dekker, Ria van Egmond, Alice de Graaf, Frank de Grave, Fenny Hopman, David Stroo, Thea Rijkers, Janine Vlas en Marion de Wit. Verder slaagde voor het praktijkdi ploma machineschrijven H. U. Agter uit Den Burg en voor het praktijkdiploma eerste klas Margriet Hottentot uit De Cocksdorp. Allen werden opgeleid door de heer A. C. Peetom te Den Burg. De heer J. Dogger (26) uit Den Burg mag zich thans kandidaat notaris noe men. Hij deed met gunstig gevolg doc toraal examen in het recht, notariële richting. Woensdagmiddag werd hem tijdens een bijeenkomst in de Univer siteit van Amsterdam de bul uitge reikt. Voor het eindexamen Atheneum slaagden aan het Johannes College te Den Helder Coby Harkema, Marja Kik kert en Jannette Kikkert. Aan de school voor Middelbaar So ciaal Onderwijs te Amsterdam deden met gunstig gevolg eindexamen Brigitte Witte te De Koog, Louise Schouten en Cora Boekei te Oudeschild. Marijke Jonker uit Den Burg slaagde 16 juni als assistent bibliothecaresse. Ze werd opgeleid aan de Frederick Muller Academie te Amsterdam. Om 19.00 uur wordt bij het vliegveld een demonstratie met vliegende ma trassen gegeven. Donderdag 26 juni De sportmanifestatie met o.a. para chutespringen op het sportterrein van De Cocksdorp begint om 19.00 uur. Op het strand van De Koog wordt aan vang 14.00 uur de juttersaktie met schatgraven gehouden. Deelname door kinderen van 6-12 jaar) is gra tis. Vogelwachter A. Boon vertoont in De Waldhoorn dia's van de Geul en de Mokbaai, 20.00 uur. De finale van het zomeravondvoetbal begint om 19.30 uur. Echte oude zeekaarten van en boeken over Texel, antieke gravures en prentjes bij de Gouds- beröh, Binnenburg 15, Den Burg, tel. 2295 of 3978. Infkoop - verkoop - ruil Te koop meuwe 4- bands radio, luchtnet' batt. ƒ98,—. Tel. (02220) 3584 Te koop koelkast, ta- felmodel, voor zomer huisje Thijsselaan 130 Wil degenen, die mijn zwarte herenfiets bij Casino vandaan heeft meegenomen, hem weer terugzetten. J. Vlaming Te koop wandehvagen. Boogerd 29, Den Burg, tel. 3328 Te koop aamgeb. elektr. gitaar, Spaanse gitaar, div hengels, div. molens, tafelvoetbalspel, div. lp's, div. singles, z.g.a.n. ten nisracket, sjoelbak, grote racebaan compl., 1 paar voetbalschoenen (44), 1 koerstrui nw. Woensdag avond te bezichtigen Parkstr. 36 naast Groten Slock. van 6.30-8 uur M. v.d. Slikke Te koop visboot met buitenboordmotor. Witte, Waalderstr. 16, tel. 2626 Te koop z.g.a.n. Vespa Ciao. Witte, Beatrixlaan 2. tel. 2417 Nog een kleine partij eerste klas consumptie aardappelen beschikbaar Zonder spruit. Nic. Dros, Harkebuurt 4, tel. (02223) 383 Een all-round elektro monteur, ook op gebied van CV e.d. zoekt hoofd zakelijk voor de morgen uren op Texel voor d maanden juli en augus tus werkzaamheden. On verschillig wat Tel 05100-21006. Brieven onder no. 885 aan bureau v.d. blad

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 2