DETV wil compensatie voor onrendabele scholreis ffiT: Kaas- en wijnfeest geslaagd experiment „VAN QUOTERING NOG NIETS TERECHTGEKOMEN" Visserij stilleggen van kerst tot 20 februari 1 'N GOED IDEE iTiïitiiiiiiiiinTminnmKinnjtiiiiuiRRironiimiimimmttimiHirnirfnninniiiniininlri PASTOR OBDAM OVERLEDEN Zaalvoetbal op Texel Lampen van auto's gesloopt Taxi aangereden Granaat gevonden Paardenvrienden naar Oj: )meer De sloot b Automobilist reed door Levensmiddelen gestolen Onder invloed if Voor het slaan van aardleidingen I Fa. B. A., De Koog OOSTEREND De Texelse vissersvereniging DETV heeft zaterdagmiddag besloten een brief aan de Nederlandse vissersbond te schrijven, waarin ge vraagd wordt om financiële compensatie voor de verplichte scholreis, die elk schip om de veertien dagen moet maken in het kader van de quoterings maatregelen. Verder verklaart zij zich solidair met de Urker visserijvereniging, die zich heeft uitgesproken voor het stilleggen van de visserij van de kerst tot 20 februari mits de overheid er voor zorgt dat dit, zowel voor opvarenden als voor de eigenaren, kostendekkend is. Ondanks het mooie weer was er een grote opkomst zaterdagmiddag in het Gebouw van Christelijke Belangen. Voorzitter Ben Daalder schetste de ont wikkeling der laatste weken en noem de de ontstane situatie bijzonder onge lukkig. „Van de quotering is nog niets terecht gekomen". Daalder las de brief voor die de Vissersbond (waarbij veruit het grootste deel van de Nederlandse kustvissers is aangesloten) vorige week aan minister Van der Stee van land bouw en visserij heeft geschreven, als mede de reactie van het ministerie Scherpere controle In deze brief eiste de bond van de minister een scherpere controle op de naleving van de vangstbeperkende maatregelen voor tong en schol: „Veel vissers houden zich niet aan de regels. Als er geen duidelijke toezeggingen van de minister komen, zullen wij de leden adviseren zich niets meer van de beperkende maatregelen aan te trek ken", aldus de bond, Doordat het tot 12 mei heeft geduurd alvorens het Pro duktschap voor Vis de uitvoeringsbe sluiten afkondigde, is nu al tweederde van de 9200 ton tong, die de Nederland se vissers dit jaar volgens internatio naal gemaakte afspraken mogen van gen, opgevist. Voor het tweede halfjaar blijft nog maar een derde over. In beslag De Visserbond legde in de brief de nadruk op een doeltreffende controle op het verbod binnen de twaalf-mijls- zóne op tong en schol te vissen met schepen groter dan 50 ton of met een motorvermogen van meer dan 300 pk. Blijft deze scherpe controle uit, dan be staat het gevaar dat de vrij sterke jaarklasse van de tong in '73, die nog voor ongeveer drieWwart uit onder maatse vissen bestaat, in zeer korte tijd zal zijn opgevist. Deze jaarklasse be vindt zich momenteel namelijk binnen deze twaalf-mijlszöne. De bond eiste van de minister, dat tong en schol, die onrechtmatig binnen de zóne wordt ge vangen in beslag wordt genomen en dat streng moet worden gecontroleerd op het aanvoeren van ondermaatse vis. De bond beklaagt zich erover, dat de goedwillende vissers lijden onder ihun collega's die de regelingen naast zich neerleggen. Omdat in bepaalde geval len bleek, dat overtreders er met niet mer dan een waarschuwing afkrwamen, negeren steeds meer vissers de regelin gen. Ook wordt in de aanvoerhavens nieft met gelijke maat gemeten. In som mige havens werden processen-verbaal opgemaakt, dn een andere bleef het bij een waarschuwing, terwijl er in een volgende helemaal geen controle was. Verscherpt Het Produktschap heeft per 7 juli de regelingen voor de tongvangst ver scherpt. Bepaald werd dat schepen met even en oneven nummers per toerbeurt veertien dagen achtereen op tong mo gen vissen. Met ingang van 21 juli is op verzoek van de Vissersbond verder CONCERT IN DE COCKSDORP Donderdag a s. wordt in de N H. kerk van De Cocksdorp een muziekavond ge geven in de serie zomerconcerten in Texelse kerken Het programma omvat gevarieerde kamermuziek en (wordt uit gevoerd door Texelse amateurs. De muziekkring „Fluitekruid", een koper- blazersgroep, een saxofoonkwartet en de groep „Hace" zullen aan deze avond medewerken. Het concert begint om 20.00 uur. FILMAVONDEN REDDINGSMAATSCIIAPPIJ De Reddingsmaatsdhappij verzorgt weer een tweetal filmavonden. Op don derdag, 31 juli in De Koog in de R.K. ik eik en op vrijdag 1 augustus in het Gebouw voor Chr. Belangen te Oostcr- end. Beide avonden beginnen om 20.00 uur. De toegangsprijs voor volwassenen bedraagt ƒ1,50, voor kinderen ƒ1,Er worden andere films gedraaid dan twee weken geleden toen de K.N.Z.H.R.M ook twee avonden verzorgde. Het pro gramma omvat nu de volgende films: Film-journaal, Hulp aan de Wodan, Van strand rover tot redder en De red ding bij Latrabjang. iniiiiniiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiii!iii!iiiiiiii[iiiniiiiiiiiiiiiii:iiiiiiii!miiiiiiniiiniiiioiiiiiiiiLn Geweldig goede GORDIJNSTOFFEN in de collectie van bepaald, dat er per week niet meer dan 2000 kilo tong per schip mag worden werd gepubliceerd in het vakblad „De aangevoerd. De brief van de bond visserijwereld". Controle verscherpt Als reactie op de brief verklaarde het ministerie (Van der Stee is met vakan tie) dat zowel op zee als op de wal veel strenger wordt toegezien op vissers, die de vangstbeperkende maatregelen voor tong en schol overtreden. De Konink lijke Marine, die buitengaats contro leert, terwijl de Algemene Inspectie dienst van het ministerie van landbouw en visserij dat in de havens doet, heeft sinds kort het aantal vaartuigen van de visserij-politie verdubbeld tot vier. Er zal met worden geaarzeld bij overtre dingen de netten in beslag te nemen en in geval van verzet het schip op te brengen, zo is meegedeeld. De Inspec tiedienst heeft twee iweken geleden al 7 duizend ton ondermaatse tong in be slag genomen, hetgeen dus gebeurde voordat de Visserbond haar alarmeren de brief naar ihet ministerie stuurde. De instructie werd gegeven door minis ter Boersma van Sociale Zaken, die de post van landbouw en visserij waar neemt zolang zijn collega Van der Stee met vakantie is. Op grond van dit antwoord heeft het hoofdbestuur van de Visserbond, waar in Ben Daalder namens DETV is afge vaardigd, besloten haar leden nog niet te adviseren de vangstbeperkingsrege ling niet na te leven. Dat wordt aan de leden zelf overgelaten. Inmiddels heeft de Urker visserijvereniging haar leden geadviseerd maar raak te vissen met als motief, dat zij toch altijd al tegen quo tering is geweest. Anders ,,Nou weten we nog niets", zei Ben Daa l der als reaotie op de mededelingen van 'het ministerie „Iedere quoterings maatregel, die tot dusver is voorgesteld is mislukt. De Vissersbond heeft dan ock verklaard volgend jaair alleen aan de quotering mee te werken als er per schip verdeeld wordt. Iedere andere maatregel is voor ons onaanvaardbaar. Gebeurt dat niet dan doet de Vissers bond niet meer mee", aldus Daalder. Ook minister Van der Stee en de direc teur Visserijen Th. Tienstra hebben zich enkele malen voor individuele quotering uitgesproken. Instanties, die de regeling moesten uitwerken dachten daar edhter anders over. Schrikeffect Ben Daalder verklaarde, dat er van de zijde van de bond grote druk op het Produktschap wordt uitgeoefend alsnog een verdeling per söhip in te voeren. ,,Van de regeling met de even en on even nummers komt geen zak terecht. Dat is niet te realiseren De vangsten zullen per söhip dusdanig laag liggen, zeker in verband met het overgrote deel van het quantum dat al is opge vist, dat er van een rendabele bedrijfs voering geen sprake is". Een verscher ping vain de controle zowel binnen de 12 mijl als op de ondermaatse tongen beoordeelde de voorzitter positiever. Als harde maatregelen worden geno men zal dat een schrikeffect te weeg brengen, waardoor de vissers wel uit zullen kijken de bepalingen te overtre den, zo was de algemene opinie van de vergadering. Maar verscherpte con trole alleen achtte men niet voldoende. „Ik ga zeker niet met de huidige quo tering akkoord. De helft van de vloot gaat op deze manier naar de verdom menis", zei Wim Boon van de TX 99. Hij pleitte wel voor het vasthouden aan de 12 mijlzone cn voor een vistijdver- korting. Vistijd korter Ben Daalder noemde een mogelijk heid, die tot vistijdverkorting leidtÓm 'de 14 dagen op tong vissen en de reste rende twee weken de schepen aan de kant houden; mits rentevergoeding voor de schippers en minimumloon voor de bemanning ivvordt gegarandeerd. „Bere kend is dat daar 13,5 miljoen gulden mee gemoeid zal zijn", aldus Daalder. Verder zou zo'n regeling in EEG-ver- band moeten worden genomen en daar zal geruime tijd overheen gaan. Eigen boezem Fup Krijnen vond dat de handel en de vissers samen twee handen op een buik zijn. „De handel zegt: doe niet mee aan de quotering. Het aanbod op de markt moet op peil worden gehouden. Zorg voor tong cn vis zo hard als je kan". Daarop inhakend zei Daalder dat de vissers ook de handen in eigen boe zem moeten steken. „Wij hebben een bijzonder onverstandig beleid gevoerd door tweederde van hel quotum al op te vissen. Daar ondervinden wij nu de nadelen van. Er zijn geen rendabele reizen meer te maken. Nu zijn we zover dat we in de puree zitten". Niettemin was hij er van overtuigd, dat de ruime meerderheid van de vissers goedwil lend mensen zijn. „Aan de ene kant willen we graag aan de quotering mee werken. aan de andere kant zijn we cr echter bijzonder ongelukkig mee". Schol niet rendabel De scholvisserij, waarvoor een quo- teriingsregeling van 4700 ton per jaar geldt, is op dit moment door het on gunstige jaargetijde niet rendabel. Rond oktober en november zal het hiermee weer beter gaan. „Maar de schol is niet zo overbevist als de tong. Het quantum wordt dit jaar niet eens volgemaakt", aldus Daalder .Het pro bleem is echter dat het personeel zal moeten worden betaald. Cor Vonk stel de voor te verzoeken om compensatie voor de verplichte scholreis. die om de veertien dagen, in afwisseling met de tong visserij, moet worden gemaakt, zo dat kostendekkend kan worden geva ren. Hiermee was een ieder het eens. O en S-fonds Over de resultaten die met geld uit t Ontwikkeling»- en Saneringsfonds tot dusver zijn bereikt, was de vergadering niet zo te spreken. In dit fonds heeft de overheid 35 miljoen gulden gestopt voor het doen van experimenten in de visserij en voor uitkeringen aan gesa neerde schapen (750 gulden per Bruto- registerton). Inmiddels is wel een tong- project met behulp van dit fonds in de Golf van Biskaje van de grond geko men alsmede een kabeljaulwproject. Te lief Ben Daalder zei het onaanvaardbaar te vinden, dat alleen Hoekstra namens de visserbond in de, uit 5 leden be staande, quoteringscommissie zit. Deze commissie moet regelingen aan het pro duktschap adviseren. „De commissie leden spreken helemaal niet namens 'het overgrote deel van hun achterban. En dat slikken wij allemaal maar. De Vis sersbond is vaak te lief". Daalder liet ook weten, dat hij als enige ervoor gepleit heeft een aftredend bestuurslid te vervangen door iemand die meer ge wicht in de schaal in Den Haag kan leggen. Hij vindt dat de bond niet vol doende aan de top georganiseerd is, in tegenstelling tot de reders. „Mijn voor stel vond echter geen weerklank", zei hij. interieuradviseurs g Wilhelminalaan 30, Den Burg, §f telefoon 2576 DEN HOORN Het 3-daagse Kaas- en wijnfeest, dat donderdag, vrijdag en zaterdag is gehouden in Den Hoorn, wordt door de organisatoren een ge slaagd experiment genoemd. Er waren mee- en tegenvallers, maar over het geheel genomen is er alle reden tot te vredenheid. De financiële omzet van het evenement heeft ƒ7000,belopen. Naar verwachting zal hiervan zo'n ƒ2500,overblijven. Dit geld komt ten goede aan het bejaardenwerk in Den Hoorn en het krantje De Hoorndcr. Vrijwel alle aktiviteiten hadden plaats in het dorpshuis. De rommeltjes- markt was zeer succesvol. De spullen vlogen weg en er werden goede zaken gedaan. Zeer tevreden zijn de organi satoren over de meisjesclub, die zich met het verkopen van de spullen had belast, maar ook direct weer op pad gang om koopwaar op te halen, toen vrijwel alles uitverkocht dreigde te raken. Cor van Heerwaarden, Louis Bakker, Gert Jan Schoorl, Ane Hm, Jan Joma, Joke Hoogenlbosch en Tineke Bakker (de belangrijkste organisatoren) zijn tevre den. Maar er liepen oök dingen mis. Disc-jockey Gerard de Vries arriveerde donderdag zo laat, dat de meeste be zoekers ail weg waren en de Spaanse gitarist Rafael Valienite had zaterdag middag 'helemaafl geen publiek, omdat het strand aanlokkelijker was. De kaas en wijn gingen stroef van de hand. De kaas werd nog redelijk gegeten, maar er werden niet meer dan 24 flessen wijn verkocht. Het bier stroomde heel wat rijkelijker. Jammer iwas het ook dat de barbecue in het water viel. Avro's top pop was een daverend succes. Er waren niet minder dan 350 betalende bezoekers, zodat de zaal voortdurend overvol was. Donderdag en vrijdag werd gevoetbald door een se lectie van Texel tegen Schoten. De wedstrijden eindigden beiden in het voordeel van Texel, respectievelijk met 9—3 en 2—1. Ook de vrijdagavond was succesvol De Texelse popgroep Secund Hand Junk trdk 200 betalende bezoekers naar het dorpshuis. De zaterdagmiddag gedraai de films trokken 60 kinderen, wat, ge zien het fraaie strandweer, niet be roerd was. Nieuwe plannen De organisatoren denken alweer aan nieuwe plannen. Er gaat in augustus nog iets gebeuTen in Den Hoorn, nadere berichten daarover volgen spoedig. Het kaas- en wijnfeest wordt zeker voor herhaling vatbaar geacht. Maar drie dagen achter elkaar is blijkens de nu opgedane ervaring minder gewenst. Een dag per week gedurende enkele weken is beter. In de nacht van zaterdag op zohdag is in het ziekenhuis te Alkmaar over leden pastoor Petrum N. Obdam. Za terdagmorgen voelde hij zich niet goed, en de ontboden dokter achtte het beter hem direct naar het ziekenhuis te doen vervoeren, waar verdere medische hulp niet meer mocht baten. Pastor Obdam is 2 mei 1922 te Spier dijk geboren. Op 11 juni 1949 werd hij tot priester gciA'ijd, waarna hij als ka pelaan zijn werkzaamheden begon. In 1968 werd hij toegevoegd aan het ziel zorgteam op Texel, waar hij speciaal belast werd met de zorg voor Oude- scihild en Den Hoorn. Met alle ijver heeft hij zich van die taaJk gekweten, eenvoudig en ongecompliceerd, altijd met een blijde opgewerktheid. Hij zei niet zo veel, maar hij bezat de grote gave van te kunnen luisteren, en menig een heeft bij hem een welwillend en aandaöhtig oor gevonden, zowel bij blij de als bij droevige momenten in hun leven. De dankbaarheid voor deze priester kwam bijzonder tot uiting toen hij vorig jaar in ons midden hier zijen 25-jarig priesterfeest heeft gevierd, ofschoon hij toen net herstellende was van een licht hartinfarct. In november 1974 khvam hij pas benoemd tot pastoor te Zuid- Söhermer weer in het ziekenhuis te recht. Ogenschijnlijk was hij weer zo danig hersteld dat. hij vanaf januari dit jaar zijn werkzaamheden weer kon ver richten. En daar was hij bijzonder ge^ lukkig mee. Aan het leven van deze ge lovige, hartelijke en eenvoudige mens is nu een einde gekomen. In de laatste aflevering van zijn pa rochieblad schreef hij: „We hebben meh spanning de eerste oceaanvluchten mee gemaakt, vluchten naar verre gebieden, ruimtevaarten en tochten naar de maan. Sjonge, sjonge, waar blijven we? Steeds verder van huis! Betekent dat ook: steeds verder van God? Betekent dat steeds verder achteruit? God is overal en elders soms nog beter te ont dekken dan thuis! We zijn bezig de uit gestrektheid van Gods alomtegenwoor digheid af te tasten om zijn grootheid steeds beter te beseffen". Pastor Obdam heeft nu zijn laatste tocht gemaakt en we geloven dat 'hij in Gods tegenwoordigheid voor altijd thuis mag zijn. Pastor P. Kolkman Met de ingebruikneming van de nieu we sporthal zal ook het zaalvoetbal op Texel zijn intrede doen. Dit is tenminste de verwachting van de Commissie Texel der KNVB afd. Noordholland. De com missie heeft bij de verdeling van de be schikbare avonden beslag gelegd op de vrijdagavond, die dus geheel voor zaal voetbal gereserveerd is. Gezien de tijd zal er zeer zeker ruimte zijn voor 20 zaalvoetbalteams. De Commissie Texel werkt nauw samen met de afdeling Den Helder, om te voorkomen, dat er een chaos ontstaat in de organisatie. Tevens is de opleiding van scheidsrechters hier bij betrokken. Hoewel reeds eni*?e ver enigingen en/of clubs te kennen hebben gegeven mee te willen doen, wil de com missie graag wat meer deelnemers. Er zijn 6 voetbalverenigingen, ongeveer 15 zomeravondclubs en hieruit zal wel het nodige kunnen ontstaan. Zij worden vriendelijk verzocht zich met spoed te melden Ook individuele spelers kunnen zich bij de commissie opgeven. Wellicht dat er enige ,,sponsor"-teams gevormd kunnen worden. Waarschijnlijk zal er zo omstreeks september begonnen kun nen worden maar dan moet de commis sie zo spoedig mogelijk weten waar zij aan toe is. Voorlopig zal de heer C Bon ne (Den Burg, telefoon 3636) als contact persoon fungeren. Bij de opening van de sporthal op 19 september spelen twee teams van Texelse verenigingen een de monstratiewedstrijd. Elke zaalvoetbal club moet een minimum aantal hebben van 15 leden-spelers. Op klaarlichte dag (zaterdagochtend omstreeks elf uur) werden van een ge parkeerde auto van een toerist uit Hil versum vier verstralers gesloopt en meegenomen. De Hilversummer had zijn auto geparkeerd tegenover de Texelse Ree in Den Burg. Twee dagen eerder was iets dergelijks gebeurd op camping Dennenoord Daar werd een verstraler van de auto van G. R. L. uit Schaars- bergen verwijderd De dieven waren reeds begonnen te sleutelen aan de an dere lamp maar waren blijkbaar in hun werk gestoord. Dezelfde dag werd op dezelfde camping de Simca van de Duit se toerist D. T. opengebroken. Het tochtraampje werd geforceerd en er iwas göknoeid aan de bevestiging van de autoradio. Blijkbaar hebben de daders ook hier hun karwei niet kunnen vol tooien. Taxichauffeur C. G. (24) werd zater dagavond om kwart voor thvaalf op het kruispunt Pontweg-Keesomlaan-Holle- walsweg aangereden. De taxi, een Mer cedes, werd linksachter flink bescha digd. G. reed op de Pont weg en wilde linksaf slaan om de Hollewalsweg op te rijden. Uit tegengestelde richting na derde een Duitse automobilist F K.. die van G. geen voorrang kreeg. De Duit ser had naar rechts richting aangege ven, maar reed rechtdoor. De Duitse wagen, een Citroen, liep een kapot spat bord op; ook werd. de wielophanging ontzet. De heer J. Witte (Muyweg, Eierland) vond vrijdag een granaat. De politie ontfermde er zich over. Er wordt weer een excursie georga niseerd naar het concours hippique ei de centrale keuringen te Opmeer. Bi voldoende belangstelling zal een bu rijden, die met de boot van 8 05 uu van Texel vertrekt. Vertrek te Opmee voor de thuisreis: 18.00 uur. Opgav voor 1 augustus bij mevrouw De Lugi Wilhelminalaan, telefoon (02220) 2972 DEN HOORN Vrijdagmiddag om streeks vijf uur raakte Renault-be stuurder G. van 't F. uit Barneveld va de Rommel pots weg (bij het krui spun met da Witteweg) de sloot in. Hij wa bij het passeren sterk naar links uitge woken en raakte in de berm de mach over het stuur kwijt. Van 't F. wer met een hoofdwond naar Den Helde vervoerd. i DEN HOORN De 19-jarige brom fietser H. van B. uit Amerongen wer in de nacht van zondag op maanda om kwart voor twee aangereden op hi weggetje bij de Hoomder kerk. Een te gemoe'tikomende automobilist zat op d verkeerde weghelft. De brommer wer beschadigd; Van B. moest zich met ee gekneusde enkel onder doktersbehan deling stellen. De automobilist ree door en is tot dusver met gevonden. Een brutale diefstal van blikken pei ziken en goulash had zaterdagoohten plaats in kampeerboerderij De Stolp Den Hoorn. De dieven moeten via d slaapzaal naar de keuken zijn geloper. omstreeks vier uur werd men wakke van het geluid van een wegrijdend auto. Nog steeds in het ma'ken van proce verbaal tegen mensen, die na alcohol misbruik achter het stuur gaan zitter dagelijks werk voor de politie. In d nacht van vrijdag op zaterdag viel vei pleger J. van L. uit Den Helder door q mand. Hij onderwierp zich aan bloedproef DINSDAG 29 JULI In De Koog wordt om 19.00 uur ee wandeltocht gehouden van plm km. Start bij De Schuilhut. In De Koog wordt een speurtocht voc iedereen gehouden; vertrek om 19.3 uur bij De Schuilhut. Op de speelweide aan de Boodtlaan De Koog worden vanaf 19.00 uur vol leybalwedstrijden gehouden. Toerii ten en Texelaars kunnen teams voi men die zich voor 18.30 uur moete laten inschrijven. Op het ZDH-terrein aan de Wittewe in Den Eloorn voetbalwedstrijd De Hoorn-toeristen, parachutelanding e strijd om de man en de vrouw. Aai vang 19.00 uur Een Canadees evangelisatieteam is vai af ongeveer 20 30 uur aktief op can ping Loodsmansduin met zang, deel; matie en getuigenis Een sportviswedstrijd speciaal voor tcx risten wordt van 19.00 - 21.00 uur gi houden op het strand bij paal Hoornderslag De dia-serie „Mooi Texel" wordt o: 20 00 uur vertoond in de Hervormc kerk van De Cocksdorp. Vogelwachter Anne Boon vertoont zij dia's over vogels en planten in de Gei en de Mokbaai in dorpshuis De Wal< hoorn te Den Hoorn; 20.00 uur SarasamDiiscobal WOENSDAG 30 JULI In het centrum van Den Burg folklori tische festiviteiten. Om 14.00 uur sclï; penscheren, demonstraties oude an bachten, schandpaal, weegschaal, hoi den maken etc. Om 16.00 uur poppet kast, optreden kinderdansgroep, kit derboerenkapel, verloting schaper vacht. Om 19.30 uur optreden Ko: Texels Fanfare-DEK; om 20.00 ui optreden dansgroep oude dansen e boerenkapel en vanaf 21.30 uur v dansen in een der zalen In Citytheater de western „Jesse Jam and Cole Younger" met Robert Di vail, regie Philip Kaufman Vanaf 14 00 uur in Den Burg crcatiei handvaardigheid en spelletjes v0§.. kinderen. Verzamelen op de Groen plaats. Kosten per persoon ƒ0,50. Van 14.00 - 16 00 uur informatiestan van de gezamenlijke kerken en orge bespeling in de Hervormde kerk vi Den Burg. Een Canadees evangelisatieteam is vaj tr< af ongeveer 20.30 uur aktief met zan ve declamatie en getuigenis bij het pos ie kantoor aan de Parkstraat in De de Burg. Een jeugdblaasorkest uit Mömling^tis (Duitsland) geeft een concert in h Eierlandsche Huis in De Cocksdoijio Aanvang 20.00 uur. In de Herv. kerk van De Cocksdorp ve^a toont de heer E Loerakker zijn dii serie „Mooi Texel", 20.00 uur. Sarasani: Li vin' Blues. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiinniuiiiiu met speciale apparatuur. Brink 6, tel 482 of 283 ff U betaalt bij ons alleen meter- li prijs, ongeacht de tijdsduur. iiiiiiiiiiiiuiiiiiiiuiii/iiuiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiuf^ 23' hc D 1, De mi M

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 2