Voetbalclubs opgewekt de competitie in 1 fPOST programma Bejaardensoos Oosterend Bijzondere dienst Programmawerkgroep 't Asiel vergadert Fanfare heeft gebrek aan pijpers en tamboers Laatste oefenwedstrijd Texels zaalvoetbalteam VERVOLG VAN PAG.l RAADSCOMMISSIES Programma Hoornder feest Clubcompetitie schaken en dammen begint weer Badmintonclub start in sporthal Vol optimisme zijn de Texelse voet balclubs aan hun competitie 1975-76 begonnen. Hoewel, van een écht begin kan nog niet worden gesproken want ook het komende weekend mogen de terreinen op Texel wegens de aanhou dende droogte niet worden gebruikt. Vooral bij S.V. Texel is men ambi tieus. De verslagenheid die het gevolg was van de degradatie in het afgelopen seizoen heeft plaats gemaakt voor het vaste voornemen om terug te komen. „Het kan en het moet", zeggen de man nen van het bestuur, de technische commissie en uiteraard het eerste elftal. Onder leiding van de heer N. Er- wich die de afwezige trainer L. Jullens op zeer goede wijze verving, werd in de laatste maanden flink getraind en een uitgebreid oefenprogramma afgewerkt. De hoofdselectie bestaat voorlopig uit de spelers Aad Vaars, Charles Ipenburg, Jan van Bennekom, Gert Pansier, Aad Blom, Louis Uriot, Jan de Lugt, Guus Zegel, Klaas Dirk Koorn, Henk Groen, Hans Geus, Arie Zijm, Cor Blonk, Henk Keijser, G Eijsenbach en Willem Peter van der Vis. Uriot, Keijser en Eijsenbach zijn nieuwe aanwinsten die hoge ver wachtingen hebben gewekt. De selectie biedt aan de technische commissie keus genoeg. Het grootste probleem wordt gevormd door de keepersplaats. Aad Vaars is er wat uit en Charles Ipenburg heeft te weinig gelegenheid gehad om te trainen. Gehoopt wordt dat Aad spoe dig zijn oude vorm terug vindt In de achterste lijn komen Jan van Ben nekom, Gert Pansier, Aad Blom en Hans Geus of Arie Zijm Op het middenveld Henk Groen, Louis Uriot, Jan de Lugt en eventueel nog Jan Meedendorp. Voorhoede: Guus Zegel, Klaas Dirk Koorn en Henk Keijser. „Wil Texel 1 kans maken op herstel van de oude po sitie, dan is het zaak vanaf het prille be gin alles op alles te zetten onder het motto de eerste klap is een daalder waard", aldus de heer Ten Cate, die er verder op wijst dat vooral dit seizoen het verenigingsbelang zal moeten pre valeren boven eigenbelang. „Eén seizoen alle kracht geven, daar gaat het om". Texelse Boys Het eerste van Texelse Boys is vast van plan terug te keren naar de tweede klasse, waaruit het vijf jaar geleden werd weggedrukt. „We hebben een erg enthousiaste, kwalitatief goede ploeg", zegt voorzitter F. C. Hopman „Als de inzet even groot is als de capaciteit, moeten we weer in die tweede klasse kunnen komen". In de vorige competitie toen een drastisch verjongd eerste (ge middelde leeftijd 22 jaar) in het veld werd gebracht lukte het nèt niet. Secre taris Wessels vertelt dat er enkele wij zigingen in het eerste zijn gekomen. Nieuwe gezichten zijn Willibrord Bak ker die overstapte van ZDH en Aad Stiggelbout van Texel. Vertrouwen heeft hij in trainer Bep Vonk. De vereniging met ruim 200 aktieve leden, brengt 14 elftallen in het veld: 3 senioren, 1 A-junioren, 2 B-junioren, 2 C-junioren, 4 pupillen- en 2 dameself tallen. Texelse Boys heeft als enige Texelse vereniging voetballende dames, een lo gisch uitvloeisel van het parool „sport voor iedereen". „Op de dames zijn we erg trots", zegt Frans Hopman. „Ze za ten in de afgelopen competitie in de top. Het is wel jammer dat ze ons erg veel geld kosten want ze moeten meestal verre reizen maken; bijna altijd naar plaatsen tussen Amsterdam en Alk maar" Verder pratende met Frans Hopman blijkt het onderwerp zaalvoetbal onver mijdelijk. Als alleen de vrijdagavond beschikbaar komt, zal Texelse Boys zich terugtrekken. Het bestuur betreurt dat maar vindt veel troost in de gedachte dat die zaalvoetbal toch wel erg veel zou hebben gevraagd van de spelers. Het merendeel van de leden is reeds druk bezet, niet alleen door voetbal maar ook door gym, padvinderij, school etc. Als daar ook de zaalvoetbal nog bij komt zou het wel eens te gek kunnen worden. Ook de andere verenigingen blijken vol geestdrift te zijn. Bij ZDH is het trainersprobleem voorlopig opgelost. De wens een apart trainingsveld (met ver lichting) in gebruik te kunnen nemen, is nog niet vervuld maar voorzitter F Zwanenburg twijfelt er niet aan dat het OOSTEREND De Oosterender be jaard ensocieteit houdt dinsdagmiddag de eerste bijeenkomst van hetseizoen. Aanvang 15.00 uur in dorpshuis „De Bijenkorf". Ook nieuwe leden zijn wel kom. Zondagavond wordt in de Hervormde kerk van Den Burg een zangdienst ge houden, die om 7 uur begint. Dyo Was- sink is de organist en ds De Roest houdt een korte meditatie. Er is gelegenheid om zelf liederen op te geven. De programmawerkgroep van de Stichting Open Jeugdwerk vergadert vrijdagavond, aanvang half acht in 't Asiel aan de Burgwal. Onderwerp van bespreking is het programma dat de stichting wil brengen tot het eind van deze maand. Om veel suggesties en me ningen te kunnen vernemen is het be langrijk dat zoveel mogelijk geïnteres seerden aanwezig zijn. Het tamboers- en pijperskorps van het Koninklijk Texels Fanfare heeft drin gend versterking nodig. De huidige groep, minder dan 10 man, is te klein om een behoorlijke indruk te kunnen maken. Majorettes zijn er wel genoeg. Zowel jongens als meisjes kunnen zich als tamboer of pijper aanmelden en wel dinsdagavond a.s. om 18.00 uur in het fanfaregebouwtje aan de Witte Kruis- laan of eventueel bij de heer P. J. Koorn of F. Zegel. spoedig in orde zal komen, vooral dank zij de medewerking van de gemeente. Bij S.V. De Koog is men realistisch genoeg om te weten dat promotie er niet kan inzitten. De aandacht is hier ge richt op behoud van de huidige positie. In het afgelopen seizoen eindigde De Koog op de een na onderste plaats. Uit het eerste zijn C. Kuip en P. Douma verdwenen: H. Klok en H. Jonker heb ben hun plaatsen ingenomen. De Koog gaat de competitie in met 2 senioren elftallen (waarvan het tweede nog niet helemaal in elkaar zit), 1 B-juniorenelf tal en 1 pupillenelftal. Er zijn twee teams beschikbaar voor zaalvoetbal. De Koog traint op woensdag; dus het zaal voetbal op vrijdag doorkruist de boel niet. De slechte start van het afgelopen weekend neemt niet weg dat de geestdrift ook de sportvereniging Oosterend volop aanwezig is. SVO komt uit met 5 senio renelftallen (3 zondagse en 2 zaterdag se); 4 juniorenelftallen (1 A, 2 B en 1 C) en 3 pupillenelftallen. Het eerste ver toont enkele nieuwe gezichten waaron der dat van Wim Keijser, afkomstig van de junioren. Trainer Frederiks doet het prima; voor de training bestaat onge kende animo waardoor het schema zelfs moest worden gewijzigd. Het ledental vertoont over de hele linie gezien een rustige aanwas; bij de senioren is ech ter weinig groei. Vooral in het tweede vallen af en toe gaten die moeilijk zijn te stoppen. Voorzitter Siem Verseput (zoals bekend boos over de zaalvoetbal op vrijdagavond) voegt aan de reeds ge uite bezwaren nog een nieuw toe: als bij zaalvoetbal op vrijdag blessures ont staan zullen die vaak niet voor zondag zijn hersteld, waardoor dat deelname aan het veldvoetbal verhindert. Bij zaal voetbal op de maandag is er nog een hele week om te genezen Sportvereniging Cocksdorp zal ook proberen het eerste elftal niet te laten degraderen. In de afgelopen competitie eindigde het onderaan; het tweede be landde in de middenmoot en de overige 'elftallen (1 junioren en 2 pupillen) de den het aardig. SVC beschikt nu over een officiële trainer. Erg naar is het dat twee goede spelers uit het eerste door ongelukken voorlopig zijn uitgescha keld. Maarten Boon Azn. heeft zijn been gebroken in een oefenwedstrijd en Henk Stevens verwondde bij een bedrijfsonge- luk zijn hand. De problemen rond het trainingsveld worden als opgelost be schouwd. In financieel opzicht heeft SVC het wel moeilijk. Naast de trainer die betaald moet worden moet dit jaar ook ƒ2.500,worden opgebracht voor huur van het Eierlandsche Huis ten be hoeve van de eveneens onder SVC res sorterende gymnastiek en volleybal Mo gelijkheden om aan het zaalvoetbal mee te doen ziet men bij SVC nauwelijks. De succesvolle oefencampagne van de Texelse zaalvoetbalselectie nadert zijn einde. De laatste tegenstander, die vorig seizien nog in de afdelingsklasse van Noordholland speelde en nu in de Hoofdklasse van Den Helder, is het voormalige „Nuyen Nichols", dat nu on der de naam van „Nieuwe Diep 75" speelt. In dit team spelen enige le elftal spelers mee van WGW uit Den Helder. Heden 12 september om 19.00 uur de af trap in de sporthal „Ons Genoegen". de verwachtingen over openbare verga deringen niet al te hoog gespannen die nen te zijn. „De ervaring in de meeste gemeenten is dat de belangstelling ge ring is en zich meestal beperkt tot een vertegenwoordiger van de plaatselijke pers en één of twee anderen". Het pré-advies haalt ook een Texels voorbeeld van geringe belangstelling aan, tijdens openbare vergaderingen van de werkgroepen in de streekplan procedure. „Hoewel het hier toch over de toekomstige ontwikkeling van Texel ging (iets wat iedere inwoner aan het hart zou moeten gaan) kwam er nau welijks of vaak zelfs in het geheel geen publiek". Taken De taken van de vier nieuwe commis sies worden puntsgewijs omschreven. De commissie voor algemene zaken krijgt de volgende taken- volksgezond heid, openbare veiligheid, verkeer, taxi- beleid, ingrijpende wijzigingen en ge hele herziening van de algemene poli tieverordening en andere strafverorde ningen, toepassing van de leefbaarheids- verordening (adviseren over de beleids lijnen en beroepszaken), beroepsschrif ten bouwverordening en straatnaamge- ving. Wat dat laatste punt betreft wordt opgemerkt dat als de huidige commissie ad hoc met de voorstellen voor straat- naamgeving in het buitengebied gereed is, deze kan worden opgeheven; de ver dere straatnaamgeving (uitbreiding van de dorpen) kan aan de commissie voor algemene zaken worden toevertrouwd. De beroepsschriftencommissie, zo vin den de samenstellers, kan in stand blij ven tot het einde van de zittingsperiode (september 1978), waarna haar taak door de commissie algemene zaken kan worden overgenomen. Financiën De commissie voor financiën gaat de taken van begrotings- en rekeningen commissie overnemen, zich bezighouden met belastingverordeningen en buigen over aanzienlijke investeringen die be langrijke konsekwenties hebben voor de gemeentebegroting" De commissie voor welzijnszaken krijgt bemoeiienis met de opzet van het buurtwerk, de benoeming van hoofden voor openbare lagere scholen, nieuw bouw en uitbreiding van o l s -scholen, met scholenbouw, subsidieverordenin gen, met het oprichten van gebouwen, waarbij de Stichting Cultureel Werk is betrokken en zal adviseren over het ver pleegtehuis en huize Irene. Dit laatste kan worden overgenomen van de ge lijkluidende commissie „De meeste van deze taken", aldus de samenstellers, „worden al door commis sies uit cultureel werk begeleid. De wel- zijnscommissie zal zich dus met enkele grote lijnen moeten bezighauden". De commissie voor openbare werken krijgt te maken met de aanleg van we gen en riolering, werkgelegenheid en economie, scholen- en woningbouw, strandbewaking en brandpreventie. Niet-raadsleden Vier van de commissies bestaan ook uit niet-raadsleden: vestiging bedrijven, straatnaamgeving, recreatie en toerisme en huize Irene. Het college en de frac tievoorzitters zijn overeengekomen dat ook de commissie ruimtelijke ordening voor niet-raadsleden toegankelijk moet zijn. Zij willen de Stichting Agrarisch Texel, de werkgroep Landschapszorg en het Texels Verbond van Ondernemers ieder een zetel in deze commissie geven. „Indien de recreatie aan bod komt, kan incidenteel ook een vertegenwoor diger van bijvoorbeeld de Recron wor den uitgenodigd", aldus het pré-advies. „Wij zouden het aantal niet-raadsleden dat permanent in de commissie zitting heeft willen beperken tot 3, aangezien anders het aantal raadsleden kan wor den overtroffen, hetgeen ons bij deze ge legenheid minder juist voorkomt". Meer evenwicht Behalve in de r.o.-commissie krijgt de werkgroep Landschapszorg ook een ze tel in de commissie voor recreatie en toerisme. Deze commissie zelf had dat aan het college geadviseerd omdat zij vindt dat natuurbescherming en recrea tie een meer evenwichtig geheel moeten vormen Hierop inhakend wordt in het pré-advies voorgesteld de naam te wij zigen in „commissie voor recreatie en natuurbehoud". Elke raadsfractie krijgt in de vier nieuwe commissies één vertegenwoordi ger. Om de formele benoeming achter wege te laten wordt voorgesteld dat el ke fractie zelf een lid aanwijst. College en fractievoorzitters zijn het er over eens dat elke comrpissie moet worden voorgezeten door een lid van B. en W., dat echter geen stemrecht heeft. Het is de bedoeling dat de commissies zich beperken tot beleidszaken en zich niet bezighouden met kleinigheden „Meestal zal het college zelf advies vra gen maar als ongevraagd advies wordt gegeven zal dit toch wel over belang rijke zaken moeten gaan", zo staat in het pré-advies. De vier nieuwe commis sies komen gemiddeld vijfmaal per jaar bijeen, dat kost de gemeente ruim 11 mille per jaar Andere commissies Behalve de commissie voor advies en bijstand spreekt de gemeentewet over nog drie typen commisies: functionele commissies; door de raad ingestelde commissies met het oog op de behartiging van bepaalde be langen; wijkraden, door de gemeenteraad in gestelde commissies voor de belan genbehartiging van een deel van de gemeente; commisies met een bijzondere last (ook wel commissie ad-hoc genoemd, ingesteld door B. en W. of door de burgemeester alleen. Dit zijn geen vaste commissies maar worden inge steld voor het geven van een bepaald advies. In het pré-advies wordt het denkbaar geacht de stichting cultureel werk om e zetten in een functionele raad. „Maar',' zo vragen B en W. zich af, „waarom zou hiertoe overgaan moeten worden als de huidige structuur geen problemen geeft en de statuten een brede bestuurs samenstelling nastreven?" Ook voor de omschakeling van dorps- commissies tot wijkraden voelen de par tijen niets. „Aan deze raden wordt dan een te zwaar accent gegeven. Bovendien is in praktijk wel gebleken dat de be langstelling van de wijkbewoners voor de wijkraad gering is. Het instituut leeft niet werkelijk bij de bevolking". Het volledige programma van het za terdag te houden Hoornder feest ziet er als volgt uit: 8.45 uur: muziek van de toren. 9.15 uur: allegorisch optocht; deelne mers dienen zich in de Kerkstraat te verzamelen. 10.30 uur: wedstrijden voor jongens en meisjes van 12 - 16 jaar in de Dorpsstraat. 11.30 uur: wedstrijden voor mensen van 30 jaar en ouder. 13.30 uur: tobbesteken voor 16- tot 30- jarigen. 15.00 uur: wedstrijden voor de lagere schooljeugd in de Dorpsstraat. 19.00 uur: drumbandshow. 20.00 uur: groepswedstrijd voor 12 jaar en ouder De uit zeven personen be staande groepen worden willekeu rig samengesteld door de feestcom missie. Een ieder die wil meedoen dient voor 20.00 uur in het dorps huis een groepsnummer in ont vangst te nemen. Rond 22.00 uur wordt de uitslag bekend gemaakt waarna in „De Waldhoorn" nog wat gezellig kan worden nagepraat en gedanst. S.V. Cocksdorp De junioren spelen uit tegen Winke BI en zullen het wel erg moeilijk krij. gen. We vertrekken met de boot var 13.05 uur. Zondag komt ook het tweede voor dt ?erste keer in het veld. We spelen dar uit tegen Helder 5. Aanvang van d< wedstrijd is 14.30 uur. Het eerste dat thuis zou spelen tegei Dirkshorn, gaat uit. Deze wedstrijd i -i omgzet Ze vertrekken met de boot var 12 35 uur. De wedstrijd begint om 14 3( ll uur. Dirkshorn is ook een onbekende tegenstander. Wil er een goed resultaai behaald worden, dan moet er wel uil er een ander avatje getapt worden dar ek zondag j 1 Er zal in ieder geval mee: zelfbeheersing betracht moeten worden anders zullen we ongetwijfeld weer aar, ^at hetkortste eind trekken. Terreindienst: F Stolk en KI. Hooy- schuur, zaterdag 11.00 uur. Voor pupillen en junioren is er vrij. dag weer gewoon trainen. J.W.B DONDERDAG 11 SEPTEMBER In hotel De Zwaan vergaderen de voet balverenigingen over de problemen rond het zaalvoetbal in de nieuwe sporthal; aanvang 20.00 uur. In Bowling De Koogel te De Koog wordt voorlichting gegeven over de bow- lingsport door de heer J. van Heek; aanvang 21.00 uur. De gemengde zangvereniging van De Cocksdorp start met de repetities in het gebouw naast de Hervormde kerk 20.00 uur. VRIJDAG 12 SEPTEMBER In Oosterend begint om 19.30 uur bij het Gebouw voor Christelijke Belangen de lampionoptocht. De Stichting Ópen Jeugdwerk houdt in 't Asiel aan de Burgwal een werk groepvergadering. ZATERDAG 13 SEPTEMBER Feest in Den Hoorn; zie voor program ma bericht elders in deze krant. ZONDAG 14 SEPTEMBER Van 8 00 - 10.00 uur houdt de sportvis sersclub Texel een wedstrijd om het kampioenschap van Texel bij Krasse- keet. MAANDAG 15 SEEPTEMBER In het Hervormd gemeentecentrum De Schakel vertoont de heer E. Loerak ker dia's van Texel voor de bejaarden. In „De Lindeboom-Texel" bridgedrives voor toeristen en Texelaars; 20.00 uur. De schaakclub „En Passant" en de damclub „Texel" starten dinsdag, 1G september, 's avonds om kwart voor acht weer met de clubcompetitie in hotel „De Zwaan". Als u eens een kijkje wilt komen nemen of zelfs mee wilt doen aan de clubcompetitie, dan bent van harte welkom De Badmintonclub start maandag avond met haar aktiviteiten in de sport hal. De juniorleden trainen van 7 tot 8 uur en de senioren van 8 tot 10 30 uur. Als er ruimte is mogen zij ook met de junioren meedoen. Maandagavond om half negen worden alle leden in de sporthal verwacht voor een gedachten- wisseling met het bestuur. Onder meer zullen nieuwe aktiviteiten ter sprake komen. Doordat de badmintonclub nu over een ruimere akkommodatie be schikt is toetreding van een beperkt aantal nieuwe leden mogelijk. Belang stellenden kunnen eerst een paar avon den komen kijken. Maandag kan dat vanaf 9 uur De leden worden verzocht reserverackets mee te nemen zodat men mee kan doen. De trainer zal deze eerste maandagavond nog niet aanwezig zijn, TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) 2,70, elke regel meer ƒ0,90. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel; en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclu sief 4% BTW. De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges jn kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- 1482 Verhuizingen en trans porten door geheel Ne derland. F. A. Kieviit Zn., Den Burg Tegel boetiek Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosterend Boetiek open vrijdags avond 7-9 uur; zater dags 9.30 - 12.30 uur en na afspraak, tel. (02223) 666 Reparatie van timmer werk, metselwerk en stuk werk. Alles in en om huis. Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, Pamassia straat 17, De Koog - Texel tel. 02228 - 311 Lompen, metalen en oud ijzer. Auto's: loop en sloop Bruikbaar ijzer: balkijzer en pijpen. Balkijzer en pijpen op aanvraag, alle maten. J. W. Scha gen, Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Regelmatig in voor raad mooie sortering balk- en plankhout, spaanplaten, asbestgolf- platen, bielzen, deuren en diverse beton- en sier- tegels. Fa. Barhorst, Maricoweg 2a. Den Burg, tel. (02220) 2684 - 3055 Gebruikt u regenwater. Laat uw goten en regen bak schoon maken door schoonmaakbedrijf Harm Spigt, Pamassiastraat 17, De Koog, tel. 02228-311 12 sept. a.s belangrijke ledenvergadering van de dam- en schaakclub Oos terend in het dorpshuis. Aanvang 8 uur. Nieuwe leden van harte welkom Te koop prima aard appelen. J. Huisman en Zn., „Berkhoeve", Pont- weg K 90, tel. (02220) 2401 Mevrouw, vindt u het leuk om als schoonheids- adviseuse in uiw eigen tijd iets bij te verdienen met het geven van kos- metische demonstraties? Dan bent u degene, die wij zoeken ter uitbreiding van ons service-team. In lichtingen kunt u verkrij gen door te bel-len: me vrouw J. Straathof 02233 1593 b.g.g. Evolution Cosmetics BV, telef. 030 - 944075 Winterstalling voor ca ravan cn boot. Postweg 79. Te bevragen bij Gara ge Dros, Eierland, tel. (02225) 233 Zaalruimte te huur voor vergaderingen of verenigingen etc. in „De Wiitte Burcht". Inl Tel. 2822 Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moetSchoon maakbedrijf Harm Spigt, Pamassiastraat 17, De Koog, tel. f02228) 311 Wie heeft rode kater gezien, weggeraakt we gens verhuizing in De Cocksdorp. Kinderen ver drietig. J. van Beusekom, tel. 02228-675 Vanaf 38,70 per maand heeft u al een elektro nisch orgel. Verder heb ben wij alle soorten mu ziekinstrumenten, snaren en bladmuziek, ook van Johan de Heer op cijfer accoorden. Muziekhandel Fa v. Wijngaarden, We verstraat 68, tel. 02220- 2695, Den Burg Limburgse. 54 jr., biedt zich aan als huishoudster in kl moederl. gezin of bij heer alleen. Salaris nader overeen te komen. Mevr Klinkhamers, p.a. Slufter- weg 199, Eierland Te koop koelkast, 4-p. gasstel, potten en pannen en bankstellen, 2e hands Alles in goede staat. Ge schikt voor zomerhuis etc. Telefoon 3570 Vanaf ƒ44,per maand heeft u al een kleuren tv bij ons. TV en andere re paraties zijn contant Radio en TV service Van Wijngaarden, Weverstr. 68, Den Burg, telefoon 02220-2695 Te k. aangeb. Combi wagen 75,-, 1 box en boxkleed 35,-. Te k. gevr kinderfiets (5 j.). Wever straat 67, Den Burg Donderdag 18 septem ber houdt het NVV weer spreekuur in de zaal van de Doopsgez. kerk, van 19.30 - 21.30 uur Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Te koop 8 barkrukken en een grote Aga boiler Te huur gevr. kleine be tonmolen. Hotel Zeerust, De Koog, 02228-261 Rechtstr. van fabriek. NILFISK bedr. stofzuiger Ketelinh. van 7 tot 65 Itr. Waterzuiger. Schrob- boenmach. NILFISK vert. voor N.H., Anne- veldt, Petten (02268-1536) Te koop bergmeubel (breed 1,20), tafel en 4 stoelen, drie clubs en ta feltje, gasfornuis. Boo- gerd 19, Den Burg na 7 uur. Volop handappels en peren. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Elke vrijdag om 8 uur verkeersles in hotel „De Zwaan", Den Burg. Te vens verlengen wij ook rijbewijzen. Vamor rij school Wester, tel. (02230) 13906 Af te halen schattig zin delijk poesje. Tevens te k 1-pers. opklapbed zonder ombouw met matras. Em- malaan 19, tel. 2253 Te koop postzegelcata logus Yvert Tellier 1975 compl. Prijs n.o.t k. J. Boon, Kogerstr. 61a, tel 3233 Met glas, verf en be hang van Ara Looyer wordt uw huis veel mooier Kom eens kijken. Spinbaan 1, Den Burg, tel. 02220-3179 Te koop goed betrouw bare grote pony met tuig. Tel. 02225-493 Nu pruimen verkrijg baar. M. Huisman, De Veen, telefoon 2203 Te koop 1,80 ha beste herfstrapen Telef. 02220- 3819 na 19 uur. ko

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 2