k VAN PAG. 1 REHABILITATIE VERVOLG VAN PAG. 1 C.V. EN ISOLATIE Winkeliersvereniging verloot Winkler Prins Burgerlijke stand Nog een pony geknipt Eilandcompetitie volleybal Zuigelingenbureau Rijverbod Blikschade Wijziging weekenddienst Reconstructie kruispunt Keesomlaan-Schilderend Problemen opgelost rond asfaltfabriek de anderhalve ton naderen wordt door Volkshuisvesting nauwgezet bekeken of wel van minimumvoorzieriingen is uit gegaan. TE ZWAAR Het grootste probleem voor de huis eigenaar bij rehabilitatie kan zijn dat hij ondanks de subsidie van 35% de res terende verbouwkosten voor verbete ring van zijn hele pand niet kan betalen omdat de aflossing te zwaar voor hem is. Op de hoorzitting waren geluiden in die richting te horen. Of de gemeente voor de financieel minder draagkrach tige eigenaren een regeling kan treffen is niet duidelijk. Wethouder Zuidewind liet weten dat elk geval afzonderlijk moet worden bekeken. PUNTEN Voor de subsidietoewijzing is een ver snelde regeling met de hoofdingenieur- directeur in Haarlem getroffen, naar het voorbeeld van Den Helder dat hier mee het spits afbeet Binnen een week kan de subsidie worden toegekend, het geen een slagvaardig beleid mogelijk maakt. Zoals bekend wil de gemeente een projectleider aanstellen die zich met de organisatie en begeleiding van de rehabilitatie zal belasten. Van mensen die aan het project mee willen doen wordt de woning door de projectleider van binnen bekeken. Aan de hand van puntenwaarderingen stelt hij vast welke verbouwingen minimaal noodzakelijk zijn, om de woning weer voor de ko mende 25 jaar leefbaar te maken. Aan de hand van zijn waarnemingen maakt de architect een verbouwtekening op schaal en wordt door de aannemer een begroting opgesteld OVERSCHRIJDEN Als met de bewoner overeenstemming is bereikt over de aannemingssom gaat de projectleider met de aanvraag naar het bureau Volkshuisvesting in Haarlem waar, als tegenstrijdigheden ontbreken, automatisch subsidie wordt toegewezen. Als tijdens de verbouw blijkt dat de be groting overschreden wordt moet een aanvullende subsidieaanvraag worden gedaan. Tot een afwijking van 5is aanvul ling geen probleem. Ligt dat percentage hoger dan zal het een week langer du ren voordat Volkshuisvesting met een andere vaststelling akkoord gaat, aldus wethouder Zuidewind, die daar ter ge ruststelling van de aanwezigen aan toe voegde dat de betrokkene niet de dupe van onnauwkeurige berekeningen van derden zal worden. „U krijgt de sub sidie waar u recht op heeft", zei hij. OVERBRUGGING Voor de periode tussen de subsidie toewijzing en het tijdstip waarop het desbetreffende bedrag ook werkelijk wordt uitgekeerd zal een overbruggings regeling getroffen moeten worden. In Den Helder, waar in de Visbuurt zo'n 4.000 woningen worden gerehabiliteerd, bestaat een zogenaamde vestjesregeling, waarbij de gemeente de 35°/o-subsidie renteloos voorfinanciert, daartoe in staat gesteld door de hogere overheid. Een andere mogelijkheid is dat de bank zolang de subsidie nog niet uitgekeerd is de verbouwkosten voor 100°/o voor financiert. Uit het overleg van de ge meente met de Texelse banken bleek dat slechts één bank bereid was het to tale bedrag voor te schieten zonder het renteverschil in rekening te brengen. GEEN BELASTING Als het subsidiebedrag in één keer wordt uitgekeerd hoeft over dat bedrag geen belasting te worden betaald. Uit betaling in één keer geschiedt als de verbouwkosten beneden de 5.000 gulden blijven. Hoewel voor rehabilitatie geen minimumbedrag is vastgesteld mag wel worden aangenomen dat iemand die voor ver beneden de 5 mille zijn wo ning wil herstellen niet voor deze rege ling in aanmerking komt Dan kan im mers niet meer worden gesproken van aanmerkelijke verbetering waardoor weer 25 jaar bewoonbaarheid wordt ge garandeerd, maar zal er slechts sprake zijn van een incidentele verbetering Iemand die voor slechts 1.000 gulden aan zijn woning wil vertimmeren en te gelijkertijd voor 5.000 gulden een cen trale vcrwarmingsinstalatie wil aanleg gen maakt geen kans voor rehabilitatie subsidie in aanmerking te komen. Zoals bekend biedt deze regeling ook de mo gelijkheid achterstallig onderhoud te, plegen en, c.v. te laten aanleggen. Als voor meer don 5 mille aan een woning wordt vertimmerd kan de ei-|| genaar een keuze maken tussen een belastingvrije subsidieuitkering ineens en een uitbetalinq in jaarlijkse termij nen gedurende 10 jaar. Termijnuitbe taling wordt wel bij het inkomen op geteld. HERINNERING Behalve 35% verbouwsubsidie krijgt een eigenaar-bewoner, als hij zijn wo ning voor meer dan 10 mille verbeterd, een herinrichtingskostenvergoeding van 3.000 gulden. Ook de huurder-bewoner van een gerehabiliteerd pand komt voor deze vergoeding in aanmerking, mits de huur met ten minste 30 gulden per maand omhoog gaat. Bovendien krijgt hij een huurgewenningsbijdrage om het huurverschil op te vangen. NIET TERUGBETALEN Als de eigenaar zijn woning direkt na rehabilitatie verkoopt hoeft hij geen deel van het aan subsidie ont vangen bedrag aan het rijk terug te betalen. Mocht de verkoop binnen 10 jaar geschieden terwijl de eigenaar nog diverse subsidieuitkeringen in ter mijnen tegoed heeft dan zouden deze uitkeringen wel eens kunnen worden stopgezet. Zoals bekend krijgen eigenaren van woningen binnen het rchabilitatiege- bied die tevens op de monumentenlijst staan 65% subsidie van de verbouwkos ten. De gemeente heeft met de Texelse aannemers een gesprek gehad met als doel tot duidelijke afspraken over ma teriaal- en arbeidskosten te komen. Wel ke aannemers ook werkelijk met de re habilitatie zullen meedoen wordt over enkele weken duidelijk. het plaatsen van de cv-ketel. Mensen die op de vliering een open slaapgele genheid hebben zullen bij instalatie van de ketel een afscheidingswand moeten timmeren of een speciale kast om de ketel moeten neerzetten. Het aanbren gen van deze beschermende voorzienin gen is voorschrift en moet door de be woners zelf betaald worden. De cv's worden uitgevoerd met een kamerther mostaat maar zonder warmwatervoor ziening. Als de bewoner wel warm wa ter van de cv-installatie wil hebben zal hij dat, na overleg met het bestuur zelf moeten betalen. ADEMEN De schoorstenen van de woningen die cv krijgen zullen niet worden gesloopt, aangezien dit te duur is. „Bovendien", zo zei Kooij, „willen vele mensen nog de mogelijkheid hebben op kolen te kun nen stoken als de gas- en oliekraan wordt dichtgedraaid. Ook een open haard behoort met een schoorsteen tot de mogelijkheden". De isolatie met glas- of steenwol heeft volgens Lanfermeijer het voordeel dat de muren blijven ade men. PREVENTIEF De woningbouwvereniging gaat, al dus de voorzitter, meer de nadruk leg gen op preventief onderhoud. „We willen graag iets meer uitgeven om er langer plezier van te hebben UITBREIDING Het bestuur zal met vier leden wor den uitgebreid. Het huidige bestuur, dat om de omvangrijke taken naar behoren te kunnen blijven vervullen, dat zeven ledep telt, is te klein om de omvangrijke taken naar behoren te kunnen blijven vervullen. De vier nieuwe bestuursleden zullen tijdens een speciaal daarvoor bijeen te roe pen vergadering door en uit de leden worden gekozen om de inspraak van de leden in het bestuur uit te breiden. CATEGORIËN Het toewijzingsbeleid van de wonin gen zal "een wijziging ondergaan. Aan het „ijzersterke" rangnummersysteem zal niet worden getornd maar de ver enigingswoningen zullen wel in drie ca- tegoriën worden onderverdeeld, te we ten: gezinswoningen, bejaarden- en ge broken gezinswoningen. Dit om de scheiding tussen deze woningen te regle menteren zodat het voor bijvoorbeeld gezinnen niet mogelijk is in een bejaar denwoning te kruipen. „Dat gebeurde nu ook al praktisch nooit maar door dit in de statuten aan te geven hebben wij bij voorkomende gevallen een been om op te staan", deelde voorzitter S. Kooij GEBROKEN GEZIN De bouw van 15 woningwetwoningen in het plan Den Burg-noordwest gaat niet door. Door de kleinschaligheid van dit project was geen aanvaardbare prijs mogelijk. Het bestuur wil nu 12 gebro ken gezinswoningen neer laten zetten maar ook de financiering van dit plan is nog niet rond. Als deze 12 premie- huurwoningen, waarvan de premie de zelfde hoogte heeft als bij koopwonin gen, een haalbare kaart zal blijken te zijn komt de vereniging, aldus Kooij, daarmee tegemoet aan een grote behoef te. „Deze mensen kunnen dan in een speciaal voor hen gebouwd huis onder dak worden gebracht en hoeven niet meer in veel te grote gezinswoningen te leven". NIEUWE REGELING April volgend jaar zal een nieuwe rhuurvasts tellingsregeling in werking Itreden, zo heeft staatssecretaris Van Dam bekend gemaakt. Deze regeling heeft als doel door middel van een pun tensysteem een einde te maken aan on rechtvaardige huurverhoudingen in Ne derland Tevens zal 'n regulering van de huurverhoging optreden. Wat de nieu we regeling precies inhoudt is op dit moment nog niet bekend. Wel staat vast dat huurders in kleine buurtcommissies zullen worden ondergebracht voor in spraak in bepaalde onderdelen van deze regeling. Alle huurders krijgen een spe ciaal voor deze regeling uitgegeven huuraanpassingsboekje toegestuurd waarin zij nadere bijzonderheden kun nen lezen. GEEN AUTOBOXEN Uit de resultaten van de, onder huur ders in Den Burg gehouden, enquête over de bouw van autohoxen blijkt dat men in het algemeen niet verrukt is over garages, te meer daar de huur van deze bouwsels minstens 45 gulden per maand gaat bedragen. Binnenkort zal hierover met de bewoners een bijeen komst worden belegd. Sint Nicolaasaktie van 6-26 november De hoofdprijzen van de dit jaar door de winkeliersvereniging Den Burg te houden Sint Nicolaasaktie bestaan uit Winkler Prins encyclopedieën ter waar de van ƒ1.650,Elk van de drie aktie- weken zal zo'n grote WP (de nieuwste veelbesproken uitgave) worden uitge loofd, alsmede enkele andere aantrek kelijke prijzen zoals een cassetterecor der met versterker en boxen ter waarde van ƒ639,en telkens als derde, vierde en vijfde prijs een 30-delig drinkservies, inclusief flessen wijn, sherry, cognac etc. Verder heeft de aktie dezelfde opzet als in vorige jaren. Doel is niet alleen de Texelaars te bewegen hun Sinterklaas inkopen in Den Burg te doen, maar vooral om spreiding in de aankopen te bereiken. De topdrukte in de eerste de- cemberweek levert nl. veel problemen op. Vorig jaar werd naast de telkens te rugkerende weekprijzen één overkoe pelende hoofdprijs uitgeloofd; hiervan wordt nu afgezien. Wel zullen de deel nemers aan de eerste ronden ook mee dingen naar prijzen die in de laatste ronde worden uitgeloofd. Het doen van aankopen in de eerste aktieweek geeft dus driemaal zoveel kans op een prijs dan in de derde week. De klanten krijgen bij de deelnemen de winkeliers bij elke contant bestede vijf gulden een lot. Een kopie daarvan blijft in bezit van de winkelier en uit de bijeengebrachte kopiën wordt elke donderdagochtend een trekking gedaan. De winnaars kunnen dan in de Texelse Courant van die avond worden vermeld van 22 tot en met 28 oktober 1975 Geboren: Veronica Antoinette Johan na Elisabeth, dv. Antonius I. M. van Nuland en Elisabeth C. den Brok; Ja-, cob Cornelis Martijn, zv. Jacobus J. Hin en Johanna M. Hin; Fieke Christel, dv Jan C. van Groenigen en Jaantje L. v. d. Berg, Martijn, zv. Robert Verbeeke en Carna C. Welboren Ondertrouwd' Joannes M Comman deur en Anna A. M. Veeger; Arie S. Langeveld en Geeske K. Buijs; Jan Eel- man en Grietje T. Wiarda Zoals gemeld werd onlangs bij Oos terend een pony door een onbekende van zijn manen en staartharen ontdaan. Gebleken is dat op Texel nog een pony een dergelijke behandeling heeft onder gaan Het was een dier van de familie De Wit, hoeve „De Vooruitgang" aan de Postweg in Eierland. VERNIELZUCHT De heer B Eelman ontdekte dat van zijn in de Burgwal te Den Burg gepar keerde auto de antenne was wegge- sloopt. POGING TOT BRANDSTICHTING BEKEND Mej. V. uit Den Burg heeft bekend de poging tot brandstichting te hebben ge daan in de woning van de familie B. in de Gasthuisstraat. Zoals bekend was 's nachts een brandende krant in de brie venbus gestopt. De verdenking viel op mej. V.; tussen haar en de familie B. was ongenoegen ontstaan naar aanlei ding van een stukgelopen verkering met de zoon der huizes. De politie kreeg een bekentenis nadat was gebleken dat mej V. de betreffende krantepagina niet meer in huis had. VRIJDAG 31 OKTOBER In het Nederlands Hervormd Gemeente- centrum „De Schakel" (naast de Herv. kerk in Den Burg) wordt vanaf 20.30 uur jongerensoos gehouden Ieder van af ca 15 jaar is welkom. In „De Wielewaal" te De Waal houdt de Herv. vrouwenvereniging bazaar van 14.30 - 17.00 uur en van 19.30 - 22.00 uur. De Platelandsvrouwen van de afdeling De Cocksdorp-Eierland houden in het Eierlandsche Huis een avond over volksdansen, verzorgd door de heer G. Smeenk. De Vereniging voor Vrienden van het Paard houdt de najaarsvergadering in hotel „De Lindeboom-Texel"; 20 00 uur. ZATERDAG 1 NOVEMBER In 't Asiel houdt de programmacommis sie van de Stichting Open Jeugdwerk openbare vergadering, aanvang 19.30 uur. Oosterend, 12.30 uur, Gebouw van Chr Belangen, feestmiddag zondagsschool. MAANDAG 3 NOVEMBER De Cocksdorp, Eierlandsche Huis, 13.30 uur, cursus variaties met brood. Ge organiseerd door de Plattelandsvrou wen De Cocksdorp-Eierland. |In „De Schakel" wordt door de Her vormde gemeente een kienmiddag voor de bejaarden gehouden; aan vang 14.30 uur In 't Skiltje houdt de dorpscommissie van Oudeschild een openbare bijeen komst over het bestemmingsplan van Oudeschild, aanvang 20.00 uur. DINSDAG 4 NOVEMBER Den Burg, 20 00 uur, bijeenkomst Doops gezinde zusterkrmg. In het voormalige Boogerd-gebouw aan de Bernhardlaan houdt Daan Welbo ren voor het vormingscentrum een praatje onder het motto „Macht en onmacht in de Texelse politiek". TEVOKOPROGRAMMA Het Tevokoprogramma dat zaterdag middag in de sporthal wordt verspeeld ziet er als volgt uit: 14.30 u.: Tevoko 2-HCSC 4 (h) 14.30 u Tevoko 5-Noordkop 2 (d) 15.30 u.: Tevoko 3-Joco (h) Uitslagen dinsdag 28 oktober 1975: Heren le klas: De Waal-RSG kl 5 2-0 RSG kl. 6-De Rog 1 2—1 Gyvo 1-Koorn 21 Fam. Witte-Smash '68 20 Molenkoog-Koffiebar 1 1—4 Gemeente-Jelleboog 0—2 Heren 2e klas: Teso-RSG kl. 4 0 Tevoko-Casino 2 20 Karseboom-Koffiebar 2 1—2 De Rog 2-Bakkers Ijzerhandel 2—1 Aankoopc.-Tuindervreugd 20 Smullies bar-Drukkers 0—2 Dames le klas: WGD 2-Fam. Witte 12 De Rog 1-WGD 1 0 Smash '68-Casino 2 Dames 2e klas: Beerebar-De Rog 2 20 De Koogel-4 Havo 12 5 Havo-Tevoko C 20 Programma 4 november: Veld A: Heren le klas: 6 30 u. RSG kl. 5-De Rog 1 7.10 u.' Gyvo 1-Leraath 7 50 u.: RSG kl. 6-Jeleboog 8.30 u.: Koorn-Smash '68 9 10 u.: Leraath-De Rog 1 9.50 u.: Fam. Witte-Koffiebar 1 Veld B: Heren 2e klas: 6.30 u.: De Karseboom-Werkwinkel 7.10 u.: Koffiebar 2-Grooten Slock 7.50 u.: Smullies bar-Bakkers IJzerh. 8.30 u.: Casino 2-Thor 9.10 u.: Tevoko-Hongerpunt 9.50 u.: Aankoopcentr.-Jelleboog 2 Veld C: Dames le klas: 6.30 u.: Gyvo 2-Koffiebar 1 7.10 u Gvvo 1-Fam. Witte 7.50 u.: WGD 2-WGD 1 Dames 2e klas' 8.30 u.: Molenkoog-3 Atheneum 9.10 u Lois-Smash '68 2 9.50 u.: Jelleboog-5 Havo ZAALVOETBALPROGRAMMA Het zaalvoetbalprogramma dat vrij dag (vandaag) in de sporthal wordt af* gewerkt luidt als volgt: 18.30 u.: De Koogel-Reizenboetiek 19.10 u.: Nioz-Koffiebar 2 19.50 u.: Brandweer-Dubbeldik 20.30 u.: Koffiebar 1-Casino 21.10 u.: SVO-Galjoen 21.50 u.: Texelse Boys-Rab De zuigelingen, die aan de beurt zijn worden op het bureau verwacht op de tijden, waarop hun eigen huisarts zitting heeft. De tijden zijn als volgt Dokter Siebinga, dinsdag 4 november om 14.00 uur. Dokter Coutinho, woensdag 5 november om 13.30 uur. Dokter Barnard, woensdag 5 november om 15.00 uur. Op verdenking van alcoholmisbruik en omdat hij zonder licht reed hield de politie een 20-jarige Texelse bromfiet ser aan. Het blaaspijpje veranderde van kleur maar niet genoeg om een bloed proef te rechtvaardigen. Volstaan werd daarom met een rijverbod. Op het kruispunt Schilderend-Wil- helminalaan gebeurde dinsdag een aan rijding waarbij de Fiat 850 van G. J. v d. B. en de Toyota van M. R. uit De Waal aanmerkelijke schade opliepen. B kwam van de Wilhelminalaan en gaf R geen voorrang. In tegenstelling tot hetgeen is ver meld in de rubriek „Voor het weekend" elders in deze krant, heeft dokter Sie binga het komend weekend dienst. Te lefoon (02222) 234; bij geen gehoor tele foon (02220) 2323. Begin volgende week wordt in op dracht van de gemeente begonnen met de reconstructie van het kruispunt Schilderend-Keesomlaan. De Keesom- laan krijgt een vloeiend verloop naar het Schilderend om te accentueren dat dit een doorgaande route is; de Wever straat krijgt meer een zijwegkarakter. Als gevolg hiervan zal het Groentje een stukje opschuiven. De werkzaamheden, die worden uitgevoerd door De Vries en Van de Wiel zullen ongeveer drie we ken in beslag nemen. Er wordt zodanig gewerkt dat het verkeer slechts een klein gedeelte van deze tijd hinder zal ondervinden. De moeilijkheden rond de vestiging van een tweede asfaltinstallatie op Texel zijn opgelost. De tweede instal latie hoeft er niet te komen omdat is overeengekomen dat P. Daalders aanne mingsbedrijf asfalt gaat leveren aan De Vries Van de Wiel. Inzake de prijs zijn beide ondernemers het nu toch eeris geworden. De asfaltinstallatie die Daal der gaat bouwen op het haventerrein van Oudeschild heeft daartoe voldoende capaciteit. Zoals bekend gaat de be staande kleinere installatie bij De Cocksdorp verdwijnen TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) 2,70, elke regel meer ƒ0,90. Ooit rijles gehad? Bel even Ruitercentrum Bornrif, (02228) 289 Tapijtreinigen, schoor steenvegen en alles wat schoon moetSchoon maakbedrijf Harm Spigt, Pamassiastr* at 17, De Koog, tel. f02228) 311 Vanaf ƒ38,70 per maand heeft u al een elektro nisch orgel. Verder heb ben wij alle soorten mu ziekinstrumenten. snaren en bladmuziek, ook van Johan de Heer op cijfer accoorden. Muziekhandel Fa. v. Wijngaarden, We verstraat 68, tel. 02220- Vanaf ƒ44,per maand heeft u al een kleuren tv bij ons. TV en andere re paraties zijn a contant. Radio en TV service Van Wijngaarden, Weverstr. 68, Den Burg, telefoon 02220-2695 Volop handappels en peren. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Elke vrijdag om 8 verkeersles in hotel Zwaan", Den Burg. vens verlengen wij rijbewijzen. Vamor uur „De Te- ook rij school Wester, tel. (02230) 13906 Voor het vegen van uw open haard schoorsteen Vmke bellen 2478 - 3121 Winterstalling voor ca ravan en boot. Postweg 79. Te bevragen bij Gara ge Dros, Eierland, tel. (02225) 233 De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges ki kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- 1482 Verhuizingen en trans porten door geheel Ne derland. F. A. Kievit Zn., Den Burg Reparatie van timmer werk, metselwerk en stuk werk. Alles in en om buis. Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, Parnassia- straat 17, De Koog - Texel tel. 02228-311 Tegel boetiek Fokko Mulder Kotterstraat 9. Oosterend Boetiek open vrijdags avond 7-9 uur; zater dags 9.30 - 12.30 uur en na afspraak, tel. (02223) 666 Kocky's Kapsalon, Dorpsstraat 26, De Koog, tel. (02228) 575. Zonder afspraak. Geopend op dinsdagmorgen en don derdag, vrijdag en zater dag de gehele dag Lompen, metalen en oud ijzer. Auto's: loop en sloop Bruikbaar ijzer: balkijzer en pijpen. Balkijzer en pijpen op aanvraag, alle maten. J. W. Schagen. Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Feest mee op de elfde van de elfde met „De Koliekedotters" Regelmatig in voor raad mooie sortering balk- en plankhout, spaanplaten, asbestgolf- platen, bielzen, deuren en diverse beton- en sier- tegels. Fa. Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 - 3055 Iedere week zondag middag Discomiddag. Bar De Rog Jongens en meisjes, willen jullie judoën? Dat kunnen jullie 's zaterdag- ochtends in Oosterend. Inl. Peperstr. 55 of tel. 610 N GELDBELEGGING waar u plezier van hebt. MAVO - kant en klaar garages worden als container ver voerd. Vervaardigd uit één stuk beton. Keuze uit 8 moderne kleuren. D afm. 5.27x2.68 m ƒ3375 B afm. 5.27x3.00 m ƒ3800 C afm. 6.27x3.00 m ƒ4625 Meerprijs extra zijdeur of raam 425,- incl. b.t.w. Fundatie zandbed. Levering franco werk ,(voor rijplaten dient ko per eventueel zelf te zor gen). Sinds 1963 meer dan 16.000 geplaatst in Neder land. MAVO-BOUW, Joih. Bürmann, Burg. Si- monsstraat 10, Halfweg. Telefoon 02907-4592. Homelite motorzagen nu alle modellen 10% korting. F. Koorn, Grens- weg 388, tel. 2931 Staatsloten afhalen op 3, 4 en 5 nov. bij J. Kal- verboer-Westdorp, Ou deschild, tel. 3224 Meer dan 2/3 van de Texelse bevolking cliënt van de RABO BANK met een gezamen lijk tegoed van meer dan 55 000.000,Dat zijn cijfers waarop de RABO BANK trots is Goede acou voor de winter. Dumpstore „De Nederlanden", t.o. Rabo bank, Nrd. Scharwoude Voor sierstenen. Aankoop Centrale Texel Voor bielzen en palen. Aankoop Centrale Texel Winterstalling auto's, caravans en boten. Schil- derend 143, tel. 2313 Verhuisd van Schilder end 45b naar Beatrix- laan 76. P. J. Kok Brommer te koop met Leifa'l helm Te bevr. Thijsselaan 97 Te koop hifi stereo installatie Lieuwstraat 55 Mass>ief vurenlhouten meubelboxen. U zag ze in Ariadne - Doe het zelf - Na vijven - Studio vrij. Beter kunt U ze ko- men bekijken bij Artima! Uien te koop 80 ct. per kilo. Th. Witte Jac.zn., Gerritslanderdijkje 18, tel. (02220) 2048 Te koop 2-pers. eiken ledikant. J. Trap, tel. 337 Tegen adv.kosten af te halen jonge hond, klein zwart, lief karakter. M Boon, Kikkertstraat 91 Aamgeb. prima olie kachel en een paar voet balschoenen mt. 41. Tel. (02223) 368 Te koop hand-, moes- en zoete stoofappelen, stoofperen. C. Garritsen, Kogerstraat 90, tel. 2897 Te koop prima winter aardappelen. J. Vermuë, Oedelem

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 2