Jaap Dirksen jeugdleider voor half jaar VERVOLG VAN PAG. 1 Verhoging toeristenbelasting levert 190 mille meer op P. Kooger belast met scholierenopvang Joegoslavische avond plattelandsvrouwen Garanties „WAT IK ZEGGEN WOU.." Geen doorbraak maar verpleegtehuis De Koninghal gratis voor Sinterklaasviering Leerlingen Drijverschool houden supermarkt Zwemclub naar Den Helder Koliekedotters houden zottenbal Geen ZDH-gymnastiek Burgerlijke stand Problemen van Groene Kruis Het centraal bestuur van de Stich ting Cultureel Werk heeft geen be zwaar gemaakt tegen de aanstelling van Jaap Dirksen (deze zomer aktief geweest in het recreatiewerk waarvan hij de leiding had) als part-time jeugd leider voor De Witte Burcht en het Open Jeugdwerk. Dirksen is al vanaf 15 oktober van woensdag tot en met zaterdag in dienst. Hij houdt zich voor namelijk met De Witte Burcht bezig. Het dienstverband zal 'n half |aar du ren. Zijn salaris wordt door de ge meente betaald. Om de tijdelijke indiensttreding van een jeugdleider werd gevraagd door de Witte Burcht en het Open Jeugdwerk. Beide stichtingen vinden het maar moeilijk te verteren, dat ze zich nog ge ruime tijd niet verder zouden kunnen ontplooien nu het ministerie van CRM de subsidieaanvraag voor de vaste aan stelling van écn of meer jeugdleiders voorlopig in de ijskast heeft gedepo neerd. De gemeente heeft hierover een onderhoud met de staatssecretaris aan gevraagd. Het werk van Dirksen in de Witte Burcht is gericht op de jeugd van 11 tot 14 jaar Dirksen is met 3 a 4 vrij willigers bezig met de begeleiding van jeugdgroepen en de samenstelling van programma's. Bij het Open Jeugdwerk moet Diiiksen meer als adviseur en sti mulator gaan fungeren. Voor de feite lijke activiteiten beschikt men over vol doende vrijwilligers. Men heeft wel be hoefte aan de inbreng van ideeën, coör dinerende activiteiten en aan de voor bereiding van grootschaliger evenemen ten. Belangrijk is dat in de proefperiode, gegaan tot de invoering van onroerend goed-belasting. Aangezien deze belas ting pas in 1977 op Texel wordt inge voerd vinden B en W. het acceptabel bij de straat- en personele belasting voor volgend jaar uit te gaan van de normen voor dit jaar vermeerderd met 10°/o. Voor de straatbelasting betekent dat een stijging van 32 naar 26°/o. Inza ke de belastbare opbrengst van gebouw de eigendommen en bij deze opbrengst van ongebouwde eigendommen een stij ging van 16 naar 18°/o. Dat levert de ge meente 41.000 gulden meer op. De per sonele belasting stijgt van 325 naar 360 opcenten, een winst van 10 mille. Deze belasting zal over het belastingjaar 1976-'77, dat juni volgend jaar begint, maar over 7 maanden worden geheven omdat 1 januari 1977 de onroerend goed-belasting wordt ingevoerd Reinigingsrecht Zoals reeds eerder gemeld gaat het reinigingsrecht van 44 naar 48,50 gulden omhoog; dit geldt alleen voor vuilnis zakken. Voor de laadkisten wordt een ander tarief toegepast, dat in 1976 ook met 10°/o stijgt. Deze stijging is niet ge heel noodzakelijk om tot een sluitende begroting te komen, bekent het college. Zoals bekend is bij de tarieven voor laadkisten steeds van een kostendek kende exploitatie uitgegaan. Ter verde diging van de verhoging laat het colle ge weten dat de werkelijke opbrengsten van deze kisten dit jaar tot nu toe ach terblijven bij de raming. De tarieven voor volgend jaar luiden als volgt: voor de huur van laadkisten met een inhoud van 1,8 kubieke meter wordt 180 gulden per jaar betaald, voor een laadkist van 1,6 kubieke meter hetzelfde bedrag en voor een kist van 1 kubieke meter 150 gulden per jaar. Het legen van laadkis ten met een inhoud van 1,8 kost in 1976 27 gulden, 1,6 kost 24,50 gulden en 1 kubieke meter kost 15 gulden per le diging. Deze verhoging brengt 15.500 gulden op. Toeristenbelasting De toeristenbelasting stijgt van 45 naar 55 cent. De van deze belasting af geleide woonforensenheffing voor cara vans en stacaravans wordt opgetrokken tot 200 (360 x 55 cent) gulden per jaar (een afgerond bedrag). Dat is een stij ging van 35 gulden per jaar. Ook de ta rieven van grotere gemeubileerde wo ningen, die dit jaar ongewijzigd bleven, gaan in 1976 omhoog; woningen met een belastbare opbrengst tot 65 gulden stij gen van 220 naar 265 gulden per jaar (verschil 45 gulden), met een opbrengst tussen 65 en 95 van 350 naar 425 gulden (verschil 75 gulden) en woningen met een belastbare opbrengst van 95 gulden of meer gaan van 500 naar 605 (105 gul den) omhoog. Ook hier geldt: hoe hoger de opbrengst hoe zwaarder de belas ting. De toeristenbelasting levert vol gend jaar 190.000 gulden meer op en de woonforensenbelasting 37.800 gulden, tezamen 227.800 gulden. Van dit bedrag gaat ruim 80 mille naar de toeristische reserve. De rest wordt voor de algemene middelen aangewend; dat is nog altijd meer dan de helft van de totale hogere belastingopbrengst, die 276.590 gulden groot is. Ook de volgende belastingen gaan met 10°/o omhoog: hondenbelasting (hogere opbrengst 1700 gulden), drank- en hore- cabelasting (350 gulden, alleen het slij terstarief), secretarieleges (1100 gulden), rechten burgelijke stand (950 gulden), leges bouwvergunningen (11 500 gul den), begraaf rechten (1800 gulden) en de marktgelden (1250 gulden). waarin Dirksen werkzaam is, kan wor den bekeken of de plannen van de Witte Burcht voldoende levenskansen hebben en bij de jeugd aanslaan. Het dagelijks bestuur van de stichting cul tureel werk vindt dat de proefperiode ook voor het definitieve jeugd werk project, waarvoor eind volgend jaar subsidie van het rijk hoopt te hebben ontvangen, van grote betekenis is. „Het kan best zijn dat de aanpak na afloop van de proefperiode anders moet wor den beoordeeld", zegt zij. P. Kooger heeft zich vanaf 1 oktober belast met de scholierenopvang in het AsieL Hij is al vier jaar als vrijwilliger aan het Asiel verbonden. Kooger houdt toezicht op de scholie ren, verstrekt (geen alkohoihoudenae) consumpties en koopt deze spullen in, maakt de akkommodatie schoon, zorgt voor voldoende spelen en de leestafel, leidt activiteiten, -houdt enquêtes en werkt de statistieken bij. De arbeidskos ten worden volledig door het GAB ge subsidieerd. Cultureel werk is met de aanstelling van Kooger akkoord ge gaan. DE COCKSDORP Met een „goede avond" in het Joegoslavisch begon de heer G. Smeenk voor de plattelands vrouwen van De Cocksdorp-Eierland een boeiende uiteenzetting over Joego slavië. Aan de hand van een kaart ver telde hij over de indeling van het land, het volk, de taal en de godsdiensten. Aandacht kregen ook het klimaat, de steden e.d. De uiteenzetting werd afge wisseld met dansen uit verschillende delen van Joegoslavië, uitgevoerd door de onder leiding van de spreker staande 12 personen tellende volksdansgroep. Naast snelle dansen met veel variaties waren er ook eenvoudige dansjes bij waaraan ieder zo mee zou kunnen doen. In de pauze was er gelegenheid de door de heer Smeenk uit Joegoslavië meege brachte voorwerpen (textiel, muziekin strumenten, foto's) te bekijken. Gede monstreerd werd hoe de Joegoslavische vrouwen spinnen met behulp van een spintol. „Het gebodene heeft onze verwach tingen overtroffen", aldus de voorzitster aan het slot van de avond. De dank werd onderstreept met een boekenbon voor de heer Smeenk en bloemen voor de leden van de dansgroep. Aan de volgende personen hebben B. en W. de rente en aflossing van een hy pothecaire geldlening voor de koop van een eigen woning gegarandeerd: A. F. Bakker, A. J. C. Bakker, G M. Bakker, L. W. Dencop, J. P. Hillen, P. Kikkert, J. D. Koopman, P. L. Saai, A Albers, mevrouw A. J. Broekman-Kuip, G. Pan sier, H S. M Buisman en J P Vlaming. BREVEN VAN LEZERS - BUTTEN VERANTWOORDELIJKHEID WkN DE REDAKTIE Wat praten ze toch over die verkeers- doorbraak in Oudeschild. Natuurlijk moet zoiets worden geweerd want er ko men alleen maar slachtoffers van, in het bijzonder onder de kinderen. Er zijn al stakkers genoeg op deze wereld, ook op Texel. Laat de autoriteiten liever zorgen dat het broodnodige verpleeghuis komt. Een tijd geleden stond in de krant dat de aanbesteding in augustus of septem ber zou worden gehouden Maar er is nog niets gbeurd. Zijn er nu weer moei lijkheden? Zelf weet ik van nabij hoe verschrikkelijk het is dat langdurig zie ken of demente bejaarden zijn aange wezen op „Den Koogh" in Den Helder. Het is voor hen een vreemde omgeving en het is buitengewoon bezwaarlijk om hen daar te bezoeken. Mijn man wordt er nu al twee jaar verpleegd. Het valt echt niet mee (ik ben 66 en ook niet zo gezond meer) om er telkens heen te gaan, hoe graag ik het ook zou willen. De Winkeliersvereniging van Den Burg zal zaterdag 22 november gratis de beschikking krijgen over de Burge meester De Koninghal voor het vieren van de Sinterklaasintocht. Aldus be sloot het centraal besuur van de Stich ting cultureel werk woensdagavond, na een subsidieaanvraag van 500 gulden te hebben afgewezen. De Winkeliersvereniging had hierom gevraagd als bijdrage in de vervoers kosten van en naar Oudeschild, waar de intocht zal starten. De bus-kosten voor het vervoer van kinderen wordt een te zware last, vinden zij. De kleu terscholen zijn bereid 1 gulden per leer ling te geven, terwijl de winkeliersver eniging 500 gulden in het 1500 gulden kostende vervoer bijdraagt. Nu cultu reel werk deze aanvraag naast zich neer heeft belegd, moet de vereniging 1000 gulden zelf op tafel leggen. Administrateur G. Oskam adviseerde het bestuur de aanvraag wel te hono reren om het busvervoer naar Oude schild te garanderen. Roeper vond dat de winkeliers zelf hte geld wel op tafel kunnen brengen. „Laat maar zitten", zei hij „ze komen er echt wel". Joh. de Graaf vond dat je met inwilliging een precedent schept, voor andere Sinter- klaasinitoöhten, zoals in Den Hoorn en volgend jaar weer in Oosterend. Mevr. Van Beek-Koster stelde toeen voor de De Koninghal gratis ter beschikking te stellen Hiermee ging de vergadering akkoord. VRIJDAG 7 NOVEMBER De aquariumvereniging „In Aqua Vita" houdt in de LTS-kantine een bijeen komst waarop de resultaten van de onlangs gehouden huiskeuring zullen worden besproken. Belangstellenden zijn welkom; 20.00 uur. In het gebouw voor Christelijke Belan gen in Oosterend begint om 20.30 uur een bijeenkomst in het kader van de missie- en zendingsweek met als spre kers pater Hombergen en ds. Kuitse. De missie- en zendingsmarkt in de Her vormde kerk van Den Burg is toegan kelijk van 15.00 - 17.00 uur en van 20 00 - 22.00 uur In het Rode Kruis-gebouw aan de Jon kerstraat houdt de welfareafdeling van het Rode Kruis Sint Nicolaasver- koop van 14.00 - 18.00 uur. De Texelse afdeling van Amnesty In ternational houdt in het voormalige Boogerd-gebouw aan de Bernhardlaan een schrijfavond t.b.v. gevangenen. ZATERDAG 8 NOVEMBER De leerlingen van de Jan Drijverschool in Den Hoorn houden in hun school „supermarkt", van 14.00 - 17.00 uur en van 19 00 uur tot 's avonds laat. Van 9.00 - 12.00 uur en van 14 00 - 17.00 uur kunnen in 't Skiltje te Oudeschild bezwaarschriften worden getekend te gen de aanleg van de verkeersdoor- braak. ZONDAG 9 NOVEMBER Van 8.30 - 10.00 ur houdt de sportvis sersclub bij De Schans een wedstrijd om het kampioenschap. In de Hervormde kerk van Den Burg wordt ter afsluiting van de missie- en zendingsweek een grote missie- en zendingsbijeenkomst gehouden. Spre ker dominee Lukito. Met medewer king van het Texels Christelijk Man nenkoor. DINSDAG 11 NOVEMBER Carnavalsvereniging De Koliekedotters houdt zottenbal in hotel „De Linde- boom-Texel", aanvang 20.00 uur. Voor de Vrouwenbond van het NVV houden de dames Sprenger en Van Wolferen boekbespreking. In de landbouwschool wordt voor agra riërs een bijeenkomst over fokkerij gehouden. Filmganger brengt in City theater „Everything you always wanted to know about sex but were afraid to ask"; 20.00 uur. Nee, die mensen daar moeten zo gauw mogelijk naar Texel worden gehaald, naar hun eigen vertrouwde omgeving waar ze als het moet élke dag bezoek kunnen krijgen van hun familieleden. Het verpleeghuis vindt ik de allerbe langrijkste kwestie die op Texel aan de orde is, maar ik heb er in geen maan den meer wat over gehoord en ben er helemaal niet gerust op. We wonen op Texel en wc willen er ook sterven. A. Daalder-Zutphen, Oudeschild NASCHRIFT: We hebben op het raadhuis geïnfor meerd en kregen daar te horen dat er met betrekking tot het verpleeghuis geen ernstige moeilijkheden zijn. Als gevolg van wat problemen (er moet o.m. nog een geneesheer-directeur worden gevonden) heeft de aanbesteding nog op zich laten wachten. Maar zeer spoedig zullen zowel het dagelijks bestuur als het grote bestuur van de Stichting „Samen Eén" vergaderen en verwacht wordt dat de aanbesteding dan zal worden gere geld Red. DEN HOORN Zaterdagmiddag en -avond kan men op prettige wijze gêld uitgeven in de Jan Drijverschool van Den Hoorn. De leerlingen hebben hun school voor die gelegenheid veranderd in een „supermarkt". De markt krijgt een internationaal tintje want de be zoekers zullen er zowel Chinese, Ara bische, Oud-Hollandse als wild west- sfeer kunnen proeven, 's Middags is de markt open van 14.00 - 17.00 uur en 's avonds vanaf 19 00 uur. De zwem- en poloclub TX 71 gaat zondag 9 november weer naar Den Hel der om daar te zwemmen in het over dekte bad „De Schots". Er wordt ge zwommen van 17.00 - 18 00 uur, zodat het nodig is met de boot van 16 05 uur te vertrekken Wie nog geen kaart heeft kan deze krijgen bij mevrouw Rijkers. Wagemakerstraat 12 te Den Burg. An ders bedraagt de entree ƒ2,50. Dinsdagavond a.s. „de elfde van dt elfde" houdt de carnavalsvereniging De Koliekedotters 'n groots opgezet zotten bal in hotel „De Lindeboom-Texel". De avond wordt onder meer verzorgd door het gezelschap De Peko's met Henk van Mokum en door de Texelse boerenkapel De raad van elf onder leiding van prins Gcrardo di Coeverti zal zich aan het pu bliek presenteren. Dat doet ook de raad van elf van de Hoornder carnavalsver eniging De Stienepikkers. Graag had men ook De Scharrekop- pen uit Oudeschild bij het feestgedruis willen betrekken, maar dat is niet ge lukt omdat deze vereniging momenteë, non aktief is. De avond is alleen toegankelijk voo: leden van De Koliekedotters. Uiteraard kunnen niet-leden zich voor die tijd noj bekeren door een kaart van ƒ10, kopen op een van de adressen die in d< advertentie zijn genoemd. Het lidmaat schap geldt een jaar en geeft ook facili teiten voor het eigenlijke carnaval in fe- bruan De kans dat dinsdagavond aa: de zaal ook nog kaarten verkrijgbaar zijn is klein De verkoop loopt nl goed en men wil liever niet meer dan 30? mensen binnenlaten. DEN HOORN In verband met he schoolfeest wordt zaterdag geen ZDH- gymnastiek gegeven. Verder wordt ge attendeerd op een wijziging in het les rooster die op 15 november van krach; wordt: de jongensgym begint om 10.11 uur en de kleutergym om 11.15 uur van 29 okt. tot en met 4 nov. 1975 Geboren: Peter, zv. Comelis F. Buijsman en Elisabeth J. de Zwart. Ondertrouwd: Komelis J. van Stave ren en Anna E. Zijm; Comelis G. Grae lich en Carla Kaczor. Overleden: Zeeger de Jonge, oud 8 jaar, wonende te Oosterend; Bereiv: Oostra, oud 62 jaar, wonende te Oude schild; Jacob S. van Leeuwen, oud jaar, wonende te 't Homtje; Johanne Jongedijk, oud 66 jaar, wonende te De: Burg. maar bij de 'kleurloze' „Provinciale Kruisvereniging Noordholland". Ongun stige gevolgen heeft dat niet. Zelfs het „groen" in de naam van de Texelse ver eniging blijft gehandhaafd. Nieuwe bestuursleden Mevrouw D. E. Bakker-Witte had zich als bestuurslid niet herkiesbaar gesteld. In haar plaats werd met 11 van de 19 stemmen mevrouw J J. Smit-Zijlstra benoemd. Voor de eveneens niet her kiesbare heer B. Paagman werd met ruime meerderheid van stemmen me vrouw Gerda Witte-Ran gekozen, die de enige kandidate was. De wel herkies bare mevrouw G. Grabowski-Lap en de heren M. L. Kempenaar en B. Nieboer werden met algemene stemmen herbe noemd Aan het slot van de vergadering bracht de voorzitter dank aan de schei dende bestuursleden die elk met een bloemetje werden verblijd. Een extra boeket was er voor mevrouw Bakker, uitgereikt door zuster Mannessen, we gens haar verdiensten als contactper soon die wekelijks de werkbesprekingen met de zusters bijwoonde. Aktiviteiten Aan het door administratrice mevr. Gerda Arensman-Reinders samenge stelde en voorgelezen jaarverslag ontle nen wij 't volgende. Er werden 110 (het jaar ervoor 103) zittingen van het con sultatiebureau voor zuigelingen gehou den. Daarbij hadden 1392 (1420) consul ten plaats. Er werden 170 (152) nieuwe zuigelingen ingeschreven. Er waren 56 (34) zittingen van het kleuterbureau met 997 (620) consulten. Er werden 284 (187) nieuwe kleuters ingeschreven. De zittingen van het zuigelingenbureau werden geleid door de plaatselijke art sen en de arts mevrouw Hoekstra-Wol- sink uit Den Hoorn. De zittingen van het kleuterbureau werden geleid door Dr. W. van Slooten uit Bergen Uit het magazijn in Den Burg werden in 1974 811 (688) artikelen uitgeleend aan 318 (264) personen. De artikelen in het magazijn te Oosterend werden naar Den Burg overgebracht waardoor het Oosterender magazijn definitief is ko men te vervallen. De wijkverpleegsters legden de vol gende bezoeken af: ziekenverpleging 5170 (5837); zuigelingenzorg 221 (178); kleuterzorg 129 (82); tbc-bestrijding 26 (11); kankerbestrijding 54 (237) en an dere bezoeken 660 (871). Het aantal leden steeg tot 2900. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ2,70, elke regel meer ƒ0,90. Texel aartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boek handel; en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclu sief 4°/o BTW Visbeurs In Aqua Vita, Burgwal, Den Burg. Elke vrijdag 19-21 uur voor tropische vis en planten. Voldoende soorten in voorraad. 7 nov. gesloten i.v.m. ledenvergadering Te k. draagbare pro paan smeedovcn of veld smidse voor 't ijzer sme den, staal harden en smeedsierwerk. Tel. 02228 272 Niek Welboren expo seert aquarellen van Schotland in het gemeen tehuis van 9 tot 29 nov. Nu het tegen sinter klaas loopt, zou u mis schien toch eens moeten gaan denken over rehabi litatie van uw boeken kast. Voor dat doel zijn er dagelijks hoorzittingen in HET OPEN BOEK Te koop uit sloop: douchecabines schothout ramen en deuren kozijnen C. H. F. Dum,aannemer, Maricoweg 8. Den Burg, telefoon 02220-2386 Een tekening van Texel is altijd een goed kado. Reprodukties vanaf 5,- vindt u in het winkeltje van Niek Welboren in Oudeschild Verhuisd van Postweg 58 naar Wintergroen 19, De Koog. Tel. 02228-759. A. C Lagerveld-Zegers Te koop z. g. onderh. Kreidler R.M., 4 versn bj. '74. Tel. 02226-320 De „Originele Finse Sauna". Voor behoud van gezondheid en vitaliteit. Dames denk om uw schoonheid! Pamassiastr. 8, De Koog, tel. 02228- 272 Te koop aangeb. oud- Hollandse wieg, box, fles- senwarmer, commode- kast, babybad 4- stan daard, babyzitje, rieten mand voor op de fiets. Al les in zeer goede staat. Telefoon 3558 Huishoudelijke hulp ge vraagd voor een middag per week. Ada van Hol landstraat 1. 7 november a.s. laatste ledenverg. 1975 „In Aqua Vita", LTS-kantine, aan vang 8 uur Houd deze avond hiervoor vrij. Be spreking gekeurde aqua- Voor rieten honden manden. Aankoop Cen trale Texel Te koop z.g.a.n. modern 2-pers. slaapk. ameuble- ment. Drij verstraat 14 Cox Goudreinette, zoete stoofappelen, stoofperen. H. J. Keijser, fruitbedrijf, Molenbuurt, 02223-301 Te koop 2 damesfietsen a ƒ25,- per stuk. Tel. 2236 Met spoed goed tehuis gezocht voor jonge her dershond, teef. H. v. d. Zee, Gentéweg 1, Ooster end Uien en aardappelen te koop. F. J. Witte, Kadijks- weg 12, tel. 02220-2068 Solarium. Voor gezond zonnen en bruinen in de winter. Dc „Originele Finse Sauna", De Koog, tel. (02228) 272 Te k. Peugeot racefiets ƒ175,-. H. v. d. Kooi ('t Vispaleis), Stenenplaats 8, Den Burg, tel. 2598 Te koop 200 pak droog tarwestro. Gebr. Uitgeest, „Flora", telef. (02220) 2565 Voor koemest Aankoop Centrale Texel De RABOBANK-orga- nisatie verkocht dit jaar meer dan 125.000 vakan tiereizen en is daarmee de grootste reisbemidde- laar van ons land. 1 kg kip 1 kg patat 1 pak roomboter Waalderstraat 17 - 3,65 1,65 1,85 Te koop prachtig aqua rium, geheel compleet 150x40x50. Moet weg, dus niet duur. Lieuwstr. 59 Te koop accu, 2 mnd. oud. Tel. 02223-352 Te koop 2 z.g.a.n. suèdi- ne -assen mt. 48 en 50. J. Huisman, Diek 14, Den Hoorn Jongeman zoekt voor direkt kamer of zomer huisje in Den Burg of di- rekte omgeving. Telefoon 02220-2755 Te k. gevr. kijker liefst 7x50. Tel. 02220-3584 5 blauwe Sanfor werk- overalls ƒ125,-; 5 prima spijkerbroeken ƒ90,-; 4 dril keper flanel werk- overhemden ƒ50,-; Super Regenpak ƒ42,50; Blauwe zware schipperstrui 24,95; Korea poollaarzen vacht gevoerd 29,95. Excl. BTW, franco, Vroegop, postbus 14 te St. Pancras, tel. 02267-2588 Maandags op de markt. Te huur garage Thijsse- laan Den Burg. Inlichtin gen- (02225) 232 Grote sortering brom meronderdelen. Dump store De Nederlanden t.o. Rabobank Nrd. Schar- woude, tel. 02260-2171 Onze wintervakanti: boekten wij bij de RABO BANK. Onze reisdevieze en reisverzekering regel den we gelijk ook ever. Dat is toch gemakkelijk alles in één hand Wij hebben gebrek aa een goede mannensteit Wie helpt ons met nieuwe programma. Buurtvereniging 't Goi we Boltje. Mevr. Cm nen, Kogerstr. 59a, te 3300 Wie mist nog Oosteren: Presentkleren of heeft i onrechtmatig in zijn bt zit? Kontakt opneme: met Ada van Dijk, Kerk str 13, Oosterend, te 02223-470 Te k. gevr. solide twee de hands jongensfiets Leeftijd 10 jaar. Adrie Dijk, kerkstraat 13, Ooi terend, tel. 02223-470 Te koop 6-pers. stacan van met staanplaats. Tt 02220-3369 In goede staat verki rende Austin 850 te koo; A. Witte, tel. 02223-256 Tapijtreinigen, schoo: steenvegen en alles w: schoon moetSohoo: maakbedrijf Harm Spig Parnassiastrrat 17, T Koog, tel f022281311- Vanaf ƒ38,70 per maaa heeft u al een elektro nisch orgel. Verder hei ben wij alle soorten nw ziekinstrumenten, snare en bladmuziek, ook va Johan de Heer op cijfe accoorden. Muziekband: Fa. v. Wijngaarden, "We verstraat 68. tel 0222C Vanaf ƒ44,per maan heeft u al een kleuren bij ons. TV en andere rt paraties zijn k con tan Radio en TV service V« Wijngaarden, Weverst 68, Den Burg, telefoo 02220-2695 Volop handappels peren. M. Huisman, Veen, tel. 2203 Elke vrijdag om 8 ufl verkeersles in hotel „E Zwaan", Den Burg. Tj vens verlengen wij oc rijbewijzen. Vamor r? school Wester, tel. (0223 13906 Met glas, verf en bi hang van Am. Looy wordt uw huis ve mooier. Kom eens kijke Spinbaan 1, Den Burg, te 02220-3179 Feest mee op de elf van de elfde met „I Koliekedotters" Servieskasten, hanj leg-kastcn, boekenkast! en nog véél meer kaste voor al uw ruimteliji problemen heeft ARl MA de goedkoopste lossing tegen de bes kwaliteit hu

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 2