Garage RENTENAAR Oosterend. telefoon 227. Test uw nieuwe Opel zelf in een indrukwekkende proefrit Op 19-20-21 december Uw Opel-dealer biedt nog meer Want Opel heeft er een nieuw adres bij: Geopend vrijdag van 17.00 tot 22.00 uur zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur zondag van 12.00 tot 18.00 uur Daar wij nu offieiëel zijn aangesteld door G.M. als enige Opel Service Dealer voor Texel. Uw droom wordt werkelijkheid. Een nieuwe klasse van verfijnde techniek. De Kadett naar maat: nu ook met City-deur. OPEL-SHOW Op welke wagen u ook uw keus laat vallen: U kunt altijd rekenen op 12 volle maanden garantie zonder kilometerbeperking plus blijvende Euroservice van de dealer. Ook later weet u waar u aan toe bent. Want alle Opeis staan bekend om hun enorme inruilwaarde. De Opel Rekord: de lange-afstands- reiswagen, naar verkiezing met diesel- of benzinemotor. De Opel Admiral/Diplomat. De Opel Commodore de komfortabele 6-cilinder. Opel presenteert met trots in één keer maar liefst drie nieuwe modellen, die ihet Opel-programma vervolmaken. De volkomen vernieuwde Manta en Ascona. En een nieuw model Kadett erbijde City met z'n praktische derde deur. 'Die auto's moet u snel gaan zien bij uw Opel-dealer. Bekijk ze van bumper tot bumper en ga er mee rijden. Uw dealer zal u graag al het nieuws vertellen van deze drie Opel-toppers. Prijzen incl. BTW af General Motors Continental S.A. Prijs- en specifikatiewijzigingen voorbehou den. Bekijk die aërodynamische lijnen van de nieuwe Manta. Stijlvol en praktisch. En strak, zodat de ludhtweerstand een stuk minder is. En dat betekent ekonomischer en rustiger rijden, omdat u geen last hebt van windgeruis. Let u op die verbeterde wegligging: vast op de weg door nieuwe wielophanging en de grotere wielbasis, spoorbreedte en de staalgordel radiaalbanden. Merk het komfort in deze Manta anatomisch gevormde verstelbare stoelen, luxe tapijt en voor uw veiligheid een ingebouwde rolbeugel Dat is de Manta 1976 Pure kracht, pure schoonheid. Vanaf 14.169, De Ascona 1976. Gebouwd op de traditie en sportiviteit van de Ascona die u al kende. Dus ruim, snel en betrouwbaar. Niet alleen werd de wagen opnieuw vormgegeven, ook het interieur is nieuw. Met een bank voor drie man achterin Zo reist de hele familie komfortabel, ook al door de nieuwe schok- brekers die elk stootje soepel opvangen. Let ook op z'n wegligging! Samen met de grotere wielbasis en spoorbreedte en de radiaalbanden betekent dit een nóg vastere wegligging dan u al gewend was Natuurlijk kunt u weer uiit verschillende motoren kiezen, zelfs tot 90 DIN-pk. Vanaf 12.719,—. Nieuw in de Kadett-serie: de City met z'n praktische derde deur. Het model dat bewijst hoe mooi een praktische personenauto kan zijn. U klapt de derde deur open en u kunt kwijt wat u willt. Hëbt u nóg meer ruimte nodig? Klap de achterbank dan neer en het la ad oppervlak is bijna verdubbeld. Natuurlijk is het komfort van deze City net als bij alle andere Kadett's. En ook dit type rijdt op gewone benzine Tel daarbij op de lage onderhoudskosten (eens per 10.000 km. een service-heurt), de fabrieksgarantie van een vol jaar zonder kilometerbeperking en u weet waarom deze Kadett zo praktisch èn zo voordelig is. Vanaf ƒ10.498,—. De Opel Kadettwaardevast.

Texelsche Courant | 1975 | | pagina 12