Ruimer tijdschema voor behandeling bestemmingsplan Jachtdiploma behaald 21 Texelaars door Voorlichting voor volkstuinders LAND BOUW Laatste hoorzitting slechts twee sprekers Geslaagde modeshow voor Vrouwengilde NW controleert ontduiking minimumjeugdloon Orientatiebijeenkomst Franse conversatie Gymu it voering SVC Handwerkverkoop in De Cocksdorp Nogmaals kalkbemesting Teelt van aardappelen op tuinen Tevoko kwam goed weg bij De Boemel Klaverjasclub „De Zwaan" VERVOLG VAN PAG. 1 Rapport TESO P. Verhagen sportvisclubkampioen Ook B. en W. zijn tot de conclusie gekomen dat het tijdschema voor de behandeling van het bestemmingsplan voor het buitengebied te krap is. Zij zullen de raad voorstellen de vaststel ling van het plan te verdagen tot 11 januari a.s. De wet op de ruimtelijke ordening geeft de mogelijkheid de vaststelling van een bestemmingsplan één maal te ver dagen tot maximaal drie maanden. In het Texelse geval zou de uiterste datum 13 februari zijn. Nog langer wachten zou betekenen dat het plan opnieuw ter visie moet worden gelegd In de verga dering van 2 december a s. zal de com missie ruimtelijke ordening zich al kun nen uitspreken over het concept-pre advies dat B. en W. inzake het bestem mingsplan aan de gemeenteraad zullen uitbrengen. Bij diezelfde gelegenheid kan de commissie een oordeel vellen over de schadevergoedingsregeling die de gemeenteraad gelijk met het bestem mingsplan zal vaststellen. Verzoek Zoals bekend hadden vier leden van de commissie ruimtelijke ordening een week geleden nog eens met klem ge vraagd de behandeling van het plan uit te stellen. Het bestuderen van 600 be zwaarschriften alsmede de andere op het plan betrekking hebbende stukken en verslagen werd in een zo korte tijd onmogelijk geacht. De burgemeester vertelde in de donderdagavond j.l. ge houden vergadering van de commissie ruimtelijke ordening, dat het college al voor de ontvangst van de brief had be sloten wat meer tijd te gunnen. „Het aanvankelijke tijdschema was niet be vredigend Het risico van onzorgvuldig heid bij de verdere behandeling was te groot", aldus Mr. Sprenger. Aart het begin van de bijeenkomst zei de burgemeester dat die middag was vergaderd over de kwestie rond het door agrariër S. Ran gevraagde bouwblok in het Hogeberggebied. „De bespreking heeft verhelderend gewerkt", aldus Mr. Sprenger die spoedig bericht over het resultaat toezegde. Besloten informatie De vergadering van donderdagavond zo was aangekondigd, zou gedeeltelijk Namens slechts twee instanties is het woord gevoerd op de vrijdagavond in het raadhuis gehouden extra hoorzitting voor het bestemmingsplan buitengebied: de oliemaatschappij Petroland en de Landelijke Vereniging tot Behoud van de Waddenzee. Namens Petrol and bekritiseerde de heer Van Erp de beperkingen die in het bestemmingsplan zijn opgelegd aan op sporing van olie en gas. Hij benadrukte dat dergelijke exploratieaktiviteiten van kortstondige aard zijn en dus nooit blij vende gevolgen voor het gebied hebben Opsporingsaktivïteiten zijn bovendien van nationale betekenis. Namens de Waddenvereniging zei drs. P. A W J. de Wilde een centrale doel stelling in het bestemmingsplan te mis sen. Het is teveel een compromis van natuurbelangen en daarmee strijdige be langen- het sparen van de kool en de geit Er is sprake van lovenswaardige hoofddoelstellingen, die in het plan ech ter voor een deel ontkracht worden door vrijstellingsmogelijkheden. Het plan wordt aldus een „papieren tijger" In een klein gebied als Texel zijn niet alle belangen te verdedigen; het natuur- belang zou hier moeten prevaleren, ter wijl in andere delen van het land andere belangen primair zouden kunnen zijn. Leden van de commissie ruimtelijke ordening zeiden dat dit dan wel bete kent dat veel Texelaars elders werk zul len moeten zoeken en lieten blijken wei nig waardering voor deze visie te heb ben. Voor een modeshow lopen vrouwen storm. Dat bleek uit de modeshow die de firma Lunter hield voor de leden van het Katholiek Vrouwengilde: 156 dames kwamen kijken! Ze werden niet teleur gesteld want de show was bijzonder ge varieerd. Voor de pauze werd kinderkle ding getoond door Simone en Ingrid v. d. Werf en tienerkleding door Hel ene Jor- na. Na de pauze (met koffie en koek van Lunter) traden de Gilde-vrouwen zelf als manequins voor het voetlicht in de moeten 38 tot en met 46. Ze lieten vlotte klassieke maar over het algemeen heel Iraagbare kleding zien. Ook de feestelijke avondkleding en romantische nachtkle ding met dusters werd niet vergeten. De schoenen die erbij werden gedragen kwamen van de firma Hoogerheide. Als ladyspeaker was Ina Medema zeer op dreef. Het eerstvolgende evenement van 't Gilde heeft plaats in samenwerking met de Plattelandsvrouwen van de afdeling Texel op vrijdag 29 oktober a.s, in de Burgemeester De Koninghal. Er wordt opgetreden door een amateurgroep „De Zaanse bijf en Alie" die een gevarieerd programma van zang en toneelstukjes brengt. besloten zijn. Om de onaangename ver bazing hierover te sussen zei de burge meester dat er niets bijzonders aan de hand was. Het ging slechts om de be spreking van de schadevergoedingsrege ling die de gemeente wil ontwerpen om mensen die als gevolg van het bestem mingsplan onevenredige schade lijden, tegemoet te komen. De beslotenheid was bedoeld om de commissieleden in staat te stellen vrijblijvend hun mening te ge ven. „Het gaat om meedenken over din gen waar B. en W. nog geen standpunt over hebben ingenomen", aldus de bur gemeester. Bepaald werd het besloten gedeelte niet de status van „vergade ring" te geven, maar van „informatieve bijeenkomst", zodat ten overvloede dui delijk werd gemaakt dat het niet de be doeling was geheime besluiten te nemen. De commissie nam hier genoegen mee. Grijpt „hogerhand" in? Van de zijde van het gemeentebestuur is wel eens verklaard dat Texel er goed aan doet zelf een bestemmingsplan vast te stellen waarin de milieu- en andere belangen zijn afgewogen. Dat is veel be ter dan af te wachten tot de hogere over heid van Texel een landschapspark maakt of op andere wijze ingrijpt. Een wethouder drukte zich op een onlangs gehouden VVD-vergadering wat sterker uit: als wij het bestemmingsplan in de huidige vorm niet vaststellen zal de ho gere overheid ingrijpen. De eerder ge noemde vier leden van de commissie ruimtelijke ordening hadden gevraagd waarop deze vrees precies is gebaseerd. Met andere woorden: het is bangmakerij van het college, bedoeld om het plan er Er zijn aanwijzingen dat niet alle Texelse werkende jongeren het wettelij ke minimum loon uitbetaald krijgen. Het plaatselijk NVV haakt daarom in op de landelijke aktie die erop is gericht ge dragingen van werkgevers ten opzichte van jongere werknemers aan het licht te brengen. Op 2 en 4 november zal een controleaktie worden gehouden naar de ontduiking van de betaling van het mi nimum jeugdloon en het CAO-loon voor jongeren. Als meldingspost dient het gebouw van 't Asiel aan de Burgwal. Jongeren kunnen hier op genoemde datum van 20.00 - 22.00 uur terecht met vragen en klachten over hun loon. Vertegenwoor digers van diverse bonden op Texel wer ken mee. Men kan ook van de telefoon gebruik maken- (02220) 3554. snel door te slepen of heeft de hogere overheid inderdaad officieel gewaar schuwd? De burgemeester zei dat van een oficiele overheidswaarschuwing geen sprake is en dat hij moeilijk kon in gaan op wat een wethouder voor eigen rekemng in een politieke vergadering zegt. In ieder geval is het geen mening van het college. Commissielid Jan Stolk herinnerde de burgemeester eraan dat hijzelf ook wel eens iets dergelijks heeft gezegd. Het zou beter zijn als college leden dit soort uitlatingen achterwege laten, want er ontstaat veel onrust door. Ate Rienstra wees erop dat artikel 40 van de wet op de ruimtelijke ordening wel overheidsingrijpen mogelijk maakt. Als de gemeenteraad het niet doet kan G.S. een bestemmingsplan of structuur plan opleggen, Mr. Sprenger ontkende dat niet, maar herhaalde dat hem geen aanwijzingen bekend zijn die erop wij zen dat een dergelijk ingrijpen op han den is. „Maar B. en W. vinden het be langrijk de eerste stoot te geven op een moment dat anderen nog niets gedaan hebben. Positief bezig zijn is beter dan afwachten". Woensdagavond a.s. wordt in het ge bouw van de Rijksscholengemeenschap aan de Elemert een eerste oriënterende bijeenkomst gehouden van de mensen die zich hebben opgegeven voor de cur sus Franse conversatie. Begonnen wordt om 19.00 uur. Nieuwe cursisten kunnen zich bij die gelegenheid ook nog aanmel den. Toelatingseis is dat men tenminste drie jaar Frans aan Ulo of HBS moet hebben gehad. De cursus wordt gege ven door de heer A. A. K. H. Boere De jaarlijkse gymuitvoering wordt ge houden op zaterdag 30 oktober a.s. in het Eierlandsche Huis, aanvang half acht. Entree ƒ1, De medewerkers moeten om kwartj over zeven aanwezig zijn. In de pauze] wordt een verloting gehouden. De ou-l ders die iets over hebben voor de verlo ting kunnen dit opgeven bij de ingang. DE COCKSDORP De Hervormde zusterkring van De Cocksdorp houdt dinsdagmiddag 2 november een verko ping van vele soorten handwerk. Ieder is welkom van 13.30 - 17.00 uur in het gebouw naast de Hervormde kerk. Onlangs hebben 33 Texelaars examen gedaan voor het jachtdiploma, na het volgen van een cursus van negen maan den, georganiseerd door de Texelse af deling van de Kon. Nederlandse Jagers- vereniging. Van de kandidaten slaagden er 21 volledig (waaronder een vrouw), twee voor het theoriegedeelte en tien voor het praktijkgedeelte. Donderdagavond werden tijdens een feestelijke bijeenkomst in het Haven- restaurant de diploma's uitgereikt. Voor zitter Martin Bakker bracht bij die gele genheid in herinnering dat op Texel vol doende belangstelling voor de cursus zou bestaan. Er was een minimum ge steld van 25 leden, maar dit aantal werd ruimschoots overtroffen. De lessen wer den in uitstekende sfeer gehouden. De cursus bracht het nodige bij op het ge bied van kennis van wild en veld, het aanspreken, de weidelijkheid, kennis van en omgang met het wapen, gedrag in het veld, houding ten opzichte van het buurgeweer etc Paukenslag Schieten was een onderdeel van de cursus. Bakker: „Dat was niet om u tot Naar aanleiding van het artikeltje, waarin het belang van een goede kalk- toestand vor moestuinen werd uiteen gezet, kreeg ik een paar reakties. Er waren nogal wat lezers, die wat „scheef" aankeken tegen het advies om in bepaalde gevallen een gift van 50 kg. „landbouwkalk" per are (100 m2) te ge ven. „Is dit niet veel te veel7" was de reaktie. Een gift van 50 kg kalk per are is inderdaad vrij zwaar. Naar mijn me ning toch beslist niet te zwaar in ge vallen, waarin de grond flink zuur is. De hoeveelheid kalk, die nodig is om een „zure" grond minder zuur te maken, hangt sterk af van de grond soort. Voor een zavel- of kleigrond is in het algemeen meer kalk nodig om de grond minder zuur te maken dan voor een zandgrond. Op de humusrijke zandgrond is voor een zelfde verhoging van de pH (zuurgraad) veel meer kalk nodig dan voor een humusarme zand grond. U kunt echter rustig van mij aannemen, dat op tuinen, waar de teelt van koolsoorten, spinazie, andijvie en slabonen moeilijkheden geeft, een gift van 50 kg. landbouwkalk per are vol komen veranderd is. Overigens wil ik nog wel opmerken, dat het in het algemeen aanbeveling verdient om in twijfelgevallen eerst een monster grond te laten onderzoe ken. De meeste volkstuinders weten wel, dat er voor de teelt van aardappelen bepaalde voorwaarden gelden. Die voorwaarden hebben betrekking op het pootgoed en de oppervlakte, die mag worden verbouwd. Uit gesprekken bleek me, dat niet iedere tuinder op de hoogte is van de bepalingen, die voor de teelt gelden. „Soort" pootgoed Sinds een aantal jaren is het niet meer toegestaan om als pootgoed iedere partij aardappelen te gebruiken. Het is bijvoorbeeld niet toegestaan om uit een partijtje consumptieaardappelen wat knollen te zoeken en die te bestemmen als pootgoed. Iedere aardappelteler, dus ook de man met een volkstuintje is verplicht ieder jaar „nieuw" pootgoed aan te schaffen. D.w.z. pootgoed, dat door de Nederl. Keuringsdienst geschikt bevonden is om als pootgoed gebruikt te worden. Bij informatie bleek ons, dat op de naleving van deze bepaling controle wordt uitgeoefend. Daarom wordt aan geraden om bij aankoop van pootgoed een rekening te vragen, waarmee kan worden aangetoond, dat er inderdaad nieuw pootgoed is aangekocht. Deze bepaling behoeft niet als hin derlijk te worden beschouwd. De kos ten, die voor de aankoop van nieuw pootgoed moeten worden gemaakt, zijn volkomen verantwoord. De meer-op- brengst, die er met dit nieuwe poot goed komt ten opzichte van „eigen" pootgoed overtreft de kosten ver Toegestane oppervlakte Een akkerbouwer, die minstens 3 jaar geen aardappelen op zijn bedrijf heeft gehad mag in het 4e jaar zonder bezwaar z'n hele bedrijf vol met aard appelen zetten. Dit betekent dan wel, dat er de volgende 3 jaar op zijn be drijf geen aardappelen mogen worden verbouwd. Door gebruik van rassen, die resistent zijn tegen aardappelmoe heid, of door grondontsmetting, kan hij de bepaling van eenmaal in de 4 jaar terugbrengen tot eenmaal in de 3 jaar. Voor volkstuinen gelden andere be palingen. Op zo'n tuin mag nooit meer dan één derde deel van de oppervlakte met aardappelen worden beteeld. Heeft men dus een tuin van 200 m2, dan mag in geen enkel jaar meer dan 66 m2 aard appelen worden verbouwd. Bovendien moet men er voor zorgen, dat op een gedeelte van de tuin, waar in een be paald jaar aardappelen zijn geteeld de volgende twee jaar geen aardappelen komen. Ook op de naleving van deze bepaling is controle. Men doet er dus goed aan op een eenvoudige tekening aan te geven op welk deel van de tuin in een bepaald jaar aardappelen zijn verbouwd. We moeten ook deze bepaling als een kwestie van zelfbescherming beschou wen. Een aantal jaren geleden hebben we op een volkstuin de gevolgen van een onjuiste vruchtwisseling gezien. Die gevolgen zijn zo ernstig, dat men er echt verstandig aan doet zich aan de be palingen te houden. C. van Groningen. schieter te bevorderen, nee het was een bevestiging van de omgang met het wa pen het bewijs, voornamelijk voor uzelf, dat het mogelijk is om met een goed ge plaatst schot in één keer als het ware de paukenslag te geven bij het concert dat jacht heet en waarvan u nu de ouver ture met succes hebt bekroond". Voor zitter Bakker weès erop dat jagers met de juiste instelling nooit zijn uitgeleerd en riep op tot een verantwoord hande len. „Er zijn wildsoorten die u zeer ge makkelijk kunt laten gedijen tot een verantwoorde stand, maar u kunt ook decimeren of uitroeien tot uw schande en tot schade van de fauna. U bent als gediplomeerd jager tevens verheven tot faunabeheerder. Weest u zich daarvan welbewust!". Weer? Het is niet uitgesloten dat over enkele jaren opnieuw een jachtcursus wordt ge organiseerd op Texel. Er zijn op het ei land nl. nog zo'n dertig jachtaktehou ders die niet hebben deelgenomen. Te zijner tijd zal een jachtdiploma wettelij ke eis worden. Bij de cursus (opgezet door de Kon Nederlandse Jagersvereniging samen met het PBNA en goedgekeurd door het ministerie) werd veel medewerking on dervonden van Staatsbosbeheer. Met name de heren Stoepker en Kievit wer den dank gebracht voor hun leiding bij excursies in het veld. De diplomauitrei king werd afgesloten met een dia-verto ning door Anne Boon. De heren van Tevoko 1 hebben zater dag het volleybalteam van De Boemel uit de bekerstrijd gewipt. Het team uit Tuitjenhorn, dat eerder Mitra terugwees, werd met 31 verslagen. Tevoko miste in deze wedstrijd twee vaste aanvallers. Offensief moest het nu vooral komen van Edwin Oskam en Peter Hin. In de eerste set scoorde Te voko erg makkelijk en wist bovendien de gretig aanvallende tegenstander met een goed blok af te troeven (152). De Boemel kwam sterk terug en wist in hoog tempo de tweede set met 4-15 te winnen Een gewaarschuwd Tevoko maakte in de derde en vierde set niet meer de fout de verdediging te verwaar lozen en won beide sets met 15-8. Voor de competitie speelden de dames van Tevoko 4 en 5 thuis tegen resp. Noordkop 4 en Noordkop 3 Beide teams hadden erg weinig moeite met hun te genstander. Tevoko 4 won met 30 en Tovoko 5 won met 30. Op de derde avond van de competi tie werd weer hoog gescoord. Ditmaal behaalde het paar Hartog-Snoek 7412 punten. Ook de paren Witte-Dijker met 7019 en het echtpaar Spaans met 7011 punten mochten er zijn. Daar er nog en kele paren waren die flink hoog wa ren werden er diverse verschillen weg gewerkt tot slechts enkele honderden punten, wat in de totaalstand te zien is. Uitslag pnt. m. Hartog-Snoek 7.412 3 Witte-Dijker 7.019 Echtpaar Spaans 7.011 3 Merckx-Dros 6 977 Van der Gracht-Caspers 6.829 Totaalstand pnt. m Hartog-Snoek 20.507 7 Veeken-Witte 20.473 9 Echtpaar Spaans 20.144 10 Gebroeders Witte 20.079 7 Echtpaar Van Heerwaarden 20.070 8 Dros-Merckx 19 908 5 wachttijden zullen niet tot het verleden behoren. Bij een vast vaarschema be draagt de uurcapaciteit in combinatie inet één der bestaande schepen 257 auto's in één richting. Dat is ongeveer voldoen de om op piekdagen (echter met wacht tijden 6 tot 8 uur) tot 1980 aan de vraag te kunnen voldoen. Als er wordt gependeld kunnen de wachttijden ech ter flink worden gereduceerd. In de win ter zal tijdens onderhoud van de dub beldekker gevaren kunnen worden met de twee bestaande schepen. Het grootste r deel van het jaar is een halfuursdienst Ajzonder bezwaar mogelijk. LgS In het rapport wordt verder onder Élmeer gesteld dat de vervoersvraag niet Bevenredig over het jaar en de tijd van Mde dag is gespreid en dat een structurele ^overcapaciteit als inherent aan het ver voer moet worden beschouwd Bij een gemiddelde bezetting van 50% over het hele jaar ontstaan al ernstige stagnaties De gemiddelde bezetting over het af gelopen jaar bedroeg 56%. Volgens prognoses moet erop worden gerekend dat voor de jaren 1985 - 1990 een verdubbeling van de vervoerscapa citeit noodzakelijk is Verbouw van de bestaande schepen evenals het in de vaart brengen van een derde enkeldeks- schip geeft onvoldoende capaciteitsver groting. Een beperkt aantal schepen met een zo groot mogelijk dekoppervlak is geboden: derhalve dubbeldekkers. Niet sociaal In de „oriënteringsnota veerverbin- ding" van februari 1976 wordt aanbevo len de capaciteitsvergroting gefaseerd uit te voeren: eerst een enkel dekker, die later verbouwd wordt tot dubbeldekker. TESO vindt het bouwen van een dub beldekker ineens doelmatiger en wijst erop dat een gefaseerde capaciteitsver groting noodzaakt tot het aantrekken van veertig procent extra personeel. Na enkele jaren, bij volledige benutting van iet dubbeldeksschip, wordt dit personeel overcompleet wat als niet aanvaardbaar personeelsbeleid wordt gekwalificeerd Het vijftig pagina's tellende rapport gaat vrij uitvoerig op de verschillende stellingen in en heeft meerdere statistie ken en vergelijkende tabellen, gedeelte lijk ontleend aan eerdere studies BAZAAR DE WAAL Donderdag 28 en vrijdag 29 oktober organiseert de Hervormde zusterkring de jaarlijkse bazaar in De Waal. Deze bazaar wordt gehouden in het dorps huis „De Wielewaal", waar iedereen op beide dagen welkom is 's middags tussen 14.30 en 17 00 uur en 's avonds tussen 19.30 en 22 00 uur. Op vrijdagavond vindt de trekking van de loterij plaats Er wordt een aantal zeer uiteenlopende artikelen ter verkoop aangeboden, waar onder gehaakte lampekappen en oude prenten van De Waal. De inmiddels afgesloten seriewedstrij den van de sportvissersclub Texel heb ben dit jaar een eerste plaats opgeleverd voor P. Verhagen. In 14 wedstrijden zag hij kans een puntentotaal van 126% bijeen te garen en hiermee onbereikbaar te worden voor A. Banda die met 111 punten op de tweede plaats bleef staan. Verhagen slaagde er dit seizoen in 818 cm vis aan de haak te slaan. Bij de jeugd was het Eduard Bos die de ere-titel behaalde. Zijn score hiervoor bedroeg 88% punten en 378 cm vis. De eindklassering van het afgelopen seizoen ziet er als volgt uit: 1. P. Verha gen 818 cm, 126% pnt., 2. A. Banda 663 cm, 111 pnt.; 3. S. J. Feenstra 609 cm, 100% pnt 4. M. v. d. Zwaag 587 cm, 91 pnt.; 5. C. J. Huisman 568 cm, 101 pnt.; 6. W. Verhagen 491 cm, 102 pnt.; 7. H. Martens 426 cm, 76 pnt 8. F. Bos 375 cm, 86% pnt9 G. van Kranenburg 347 cm, 71% pnt 10. T. Buren 123 cm, 22 pnt. Kampioen bij de jeugd. Eduard Bos, wist in de 14 wedstrijden (gelijk gevist met de senioren) 378 cm vis te vangen en 88% pnt te behalen; 2. A. Huisman 190 cm, 56 pnt.; 3 S. J. Rijk 110 cm, 31% pnt. Krabben De laatste wedstrijd die de visclub dit seizoen hield werd een overwinning voor C. J. Huisman. Zondag was de plaats van samenkomst de dijk bij Nieu- weschild. Naast de vis die men trachtte te vangen werd er ook nog al wat krab ben uit het water gehaald. Ook deze krabben moesten echter tot het eind van de wedstrijd bewaard blijven wilde men in aanmerking komen voor de zeemolen die beschikbaar gesteld was door Theo Eilander. De beste krabbenvanger bleek A. Maat te zijn die er 8 boven het wa teroppervlak bracht. Voor de gevangen vis kwam C. J Huisman er het beste af, hij ving 2 vis sen met een gezamenlijke lengte van 55 cm; 2, P. Verhagen 40 cm; 3. W. Verha gen 33 cm; 4. S. J. Feenstra 31 cm. In totaal werd er door de 13 sportvissers 159 cm vis gevangen. Winterseizoen NS r< gac var V e gev het De inte jan OEI n IS lan ,'00 hel lorj ieja )NE ,Oi nte; ian\ 21 njee 'an De >aza TE tela >rui1 bev: 11 ïdel] 50 40/ iigar uen? ster: |4, D ag a. k aide' ievr I NIE Ik tsp iden, weg 20)3 cunt de gei nde its 1 een Drc di eobe: Ver Inl uwin R. ndag tot tot agav uur 2.00 aak e de s S; omla 2403 lïekJw Made Bur^ A.s. vrijdag 29 oktober is de eerste avond voor het kampioenschap van Texel Men moet zich vóór acht uur op geven opdat tijdig begonnen kan wor den. De data voor de andere avonden zijn 19 november, 29 januari en 26 fe bruari. De eerste wedstrijd van de winterse* rie 1976-'77 wordt zondag a.s. gehouden van 8.30 tot 10.00 uur aan de dijk Dijkmanshuizen. De gezellige avond van de sportvis sersclub is op 26 november in hotel „Df Zwaan". Hier worden tevens de prijzen van het kampioenschap 1976 uitgereikt Leden, donateurs en introducees zijn er van harte welkom Zaterdag 13 november gaan 5 Texel# sportvissers naar Zeeland voor de finale Nederlands kampioenschap kusthenge- len 1976. mpen lel Co telel lop peren een, t nipen en ai ie n, 'en B 'n te St. nderd 0) 204 Hies i etiek ®t a.: naar 1 'rend, 2 tot 1 11 schi enz. Prijz !ngst i inscha sior u 'teraf eette töOB; nvoud: koop asforn 1 I t lekk '1 "Hoi koop met r |)_305__, koop verkei :he m met edelij k 2955 raagd per *r Lori ,19, 1 •40267

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 2