Texelse Boys ALC 2-1 Tevoko door HSV uitgeschakeld De Koog blij met 22 tegen Graftdijk TOON SMIDT ZDH boekte 52 zege op Waard '75 Zaalvoetbal Zaalvoetbalprogramma Stand zaalvoetbal AFC-dames wonnen van Texelse Boys De Mareis verloren met 30-37 van WGW B Jo van Dijk draaide oude films van Texel Wie mist rahiespenning? Overzicht gespeelde competitiewedstrijden Mini's naar Volendam Klaverjasclub „De Zwaan Jeugdturners GVT B net iets beter dan GVO De Boys hebben een zwaar bevochten zege behaald op het bezoekende ALC. Door de stormachtige wind was er van goed voetbal echter geen sprake. Het veld was, ondanks de eerder gevallen regen, uitstekend bespeelbaar. De Boys startten met de wind in de rug wat de mogelijkheid bood veel in de aanval te gaan. Al snel leidde dit tot een uitstekende kans voor R. v. d. Stap, doch de ALC-doelman wist het strakke schot tot hoekschop te verwerken. Om dat ALC wel goed onder de druk wist uit te komen en ook tot aanvallen wist te komen werd het in de eerste helft geen eenzijdige vertoning. Kansjes ont stonden er dan ook aan weerskanten doch beide keepers reageerden goed zo dat doelpunten voorlopig uitbleven. Na 20 minuten spelen ontstond het eerste Boys doelpunt. G. Legierse probeerde met een lange pass R. v. d. Stap te be reiken. De bal belandde voor het doel. De ALC doelman verkeek zich echter en tikte de bal tegen de paal. Frits Schra- ma bemachtigde de bal en schoof hem zeer beheerst met een lage schuiver in de touwen. Door dit succes aangemoe digd gingen de Boys meer drukken en, wat in deze situatie belangrijk was, het ALC doel met verre schoten belagen. We noteerden een prima schot van R. v. i. Stap (net naast) en van Koos Witte (net over). Het tweede Boys doelpunt ont stond na een scrimmage voor het ALC doel. De bal belandde uiteindelijk bij F. Schrama die niet aarzelde met een harde schuiver de ALC doelman voor de tweede maal te passeren. Vlak voor het rustsignaal wist ALC de achterstand, zij het met veel geluk, te verkleinen. Uit een goed genomen vrije trap naar een vrijstaande ALC-er gaf deze de gele genheid een ver schot te lossen. Gevaar leek er echter niet in te zitten omdat de bal over het doel dreigde te gaan. Door de harde tegenwind zeilde de bal echter toch nog met een boog, onbereikbaar voor de Boys doelman, onder de lat. Met de steeds aanwakkerende wind zag het er in de tweede helft voor de Boys toen niet meer zo gunstig uit Het enige pa- parool was ALC geen vrije schietkans te geven. In eendrachtige samenwer- De Koog heeft op een zwaar veld een uitstekend resultaat behaald tegen het hooggeplaatste Kwadijk. Kwadijk dat thuis met 81 van De Koog had ge wonnen, kreeg nu echter wel een heel ander De Koog te zien. Vooral door de grote inzet heeft De Koog dit gelijk spel behaald. De Koog, dat de eerste helft tegen de sterke wind in speelde, keek al snel te gen een achterstand aan. Een vrije trap, vlakbij de hoekvlag genomen, werd voor het doel geplaatst, waar een vrijstaande tegenstander simpel kon scoren: 01. De Koog was niet van plan het hierbij te laten zitten en kon Kwadijk, mede door de goed lopende buitenspelval, in bedwang houden. Wel moest keeper Jan Dekker enkele malen redding brengen, door ver uit zijn doel te komen. Toen De Koog na een half uur gelijk maakte door R. Daalder, werden de spelers door de (weinige) supporters opgezweept tot nog meer inzet Tot de rust bleef deze gelijke stand echter gehandhaafd. In de tweede helft, met de wind in de rug, werd het toch moeilijker voor De Koog. Het middenveld, met Ton Zwa- nenveld voor Johan Hillen (blessure), moest in deze tweede helft toch iets meer ruimte geven aan de tegenstander, waardoor de verdediging het ook moei lijker kreeg De Koog, dat veel onrust stookte met de zeer verre trappen van keeper Dekker, kwam na 20 minuten toch op 21 door Kees van Beek. De keeper kon een schot van Leo Schelf hout niet onder controle knjgen, waarna de attente Kees van Beek gretig profi teerde: 21. De Koog kwam kort hierna goed weg, toen een Kwadijk-aanvaller een kopbal op de paal plaatste. Even later had Jan Dekker alle moeite met een verrassende schuiver die hij stopte tegen de paal. Een kwartier voor tijd kwam toch de gelijkmaker. Keeper Dek ker kwam zijn doel uit om een tegen stander te stoppen, maar werd omspeeld waardoor de Kwadijker de bal eenvou dig in het lege doel kon plaatsen. In het resterende kwartier hield De Koog stand in de modder, hoewel de spanning wel parten speelde. Kwadijk was zelfs nog dicht bij de overwinning, maar de lat bracht redding mniiiiiiiniiiiiiiiiiiiiuiiiiiuiiniiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiuiuuiiiiiiiuiiiiiiuiiiiiii s i (02220) 2323 I Voor al Uw vervoer per taxi. Speciaal zittend zieken- vervoer. ÈilUtHUIMHIIIIIII]lilHiJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIHIIIIIIinillillllllllllllll«llll1HlllinWHI king zijn ze daar goed in geslaagd Het enige gevaarlijke afstandschot verdween tot opluchting van de Boys achterhoede over de lat. Ondanks de spanning was het een sportieve wedstrijd met als eni ge incident een opzettelijke klap in het gezicht van C. Kuip De boosdoener had het geluk dat de scheidsrechter dit niet constateerde. Met 2 opgezette lip pen kon Kuip echter toch met voldoe ning over het behaalde resultaat het strijdperk verlaten. Na drie gelijke spelen slaagde ZDH er in het bezoekende Waard '75 uit Heerhugowaard met een 52 nederlaag naar huis te sturen. ZDH speelde een goede wedstrijd; de zege is haast geen ogenblik in gevaar geweest. Waard '75 neemt dit seizoen voor het eerst aan de competitie deel. Na een matige start is het thans een goed draai ende ploeg die het al heel wat tegen standers lastig heeft gemaakt. Vorige week wonnen zij nog een uitwedstrijd tegen koploper Graftdijk. ZDH was ge waarschuwd en trok direkt. ten aanval. Al na vijf minuten kreeg Bob Dijksen een schitterende pass; met een fraai schot gaf hij Den Hoorn de leiding Het was jammer dat een Waard speler onno dig ten val werd gebracht Jan Dekker schoot de strafschop raak. 11. Willy Bakker, die een goede partij speelde op het middenveld, gaf na tien minuten de thuisclub weer de leiding. Zijn schot ging via de handen van de Waard doel man het net in: 21 Jammer genoeg moest Peter Drijver met een pijnlijke enkel uitvallen. Drie minuten voor de vlakbij de hoekvlag genomen, werd voor gevaarlijke Henk de Ruijter loste een van zijn bekende kogels maar de lat zat er helaas voor. Bram Brouwer, zeer ak- tief deze middag, reageerde attent en joeg de terugspringende bal in de tou wen- 31. Na de thee bleef ZDH in de aanval. Bram Brouwer trok schitterend door de Waard-verdediging en omspeel de ook de uitlopende doelman vakkun dig. 41. Een misverstand in de ZDH- verdediging over wie de bal zou terug spelen, Piet Glas van Waard '75 maakte daar dankbaar gebruik van en de nog uitlopende doelman Walter Grabowski kon een doelpunt niet voorkomen: 42 ZDH hield het spel in handen en kreeg enkele kansen maar er moest een straf schop aan te pas komen alvorens het 52 werd. Een ZDH-speler werd onder uit gehaald en Henk de Ruijter voltrok het vonnis. Uitslagen: Junioren: Reizenboetiek-FC Hot Dog 51 Lelytrappers-Texel BI 11 Bureau Eelman-Vitaminebron 12 RSG Fiat-JKM 1—5 Senioren le klasse: De Zwaan-Reizenboetiek 60 Cor Dubbeldik-Oosterend 11 't Galjoen-JKM 22 Senioren 2e klasse: ZDH 1-Topido 1—5 Texelse Boys 1-Nioz 01 FC Knuddè-Rab 5—3 Jelleboog-Badhotel 62 Senioren 3e klasse: Brandweer-Oosterend 2 31 Amro-Texelse Boys 2 22 Woensdag 23 februari: 17.00 - 22.00 uur juniorentoernooi 't Swarte Schaep Donderdag 24 februari: Junioren: 18.30 u.: RSG Fiat-Bureau Eelman 19.00 u 't S Schaep-Vitaminebron Senioren: 19.30 u.: FC Knudde-Jelleboog 20.15 u Tex. Boys 1-ZDH 1 21.00 u.- 't Galjoen-Oosterend 1 21.45 u Badhotel-Rab Tijdwaarneming: Topido Commissiedienst: F. Schellinger Maandag 28 februari: Junioren. 18.00 u FC Hot Dog-Lelytrappers 18.30 u Reizenboetiek-Texel BI Commissiedienst: L. Heerschap Ondanks een halve misstap tegen Oosterend 1 leidt het team van Cors Dubbeldik nog steeds met drie punten voorsprong op De Zwaan. Beide koplo pers spelen nog 1 keer tegen elkaar. Voor de 2 degradatieplaatscn komen Reizenboetiek, 't Galjoen en Oosterend 1 in aanmerking. Opvallend is het grote puntenverschil tussen de nummers 1 en 2 en de rest wat wijst op te weinig kwaliteit in de breed te in het Texels rayon. Dubbeldik 19 16 2 1 34 66-19 De Zwaan 19 14 3 2 31 81-31 Casino 18 7 3 8 17 48-43 JKM 18 6 5 7 17 42-51 Reizenboetiek 18 4 4 10 12 32-66 't Galjoen 18 3 4 11 10 38-60 Oosterend 1 18 o 3 13 7 20-57 In de 2e klasse leek Texelse Boys 1 regelrecht op het kampioenschap af te gaan, echter door blessures van Bep Vonk en Richard Bakker zal het laatste gedeelte van de competitie nog een spannend verloop krijgen. Degradatie kandidaten in deze klassen zijn Badho tel en Rab Opvallend is de lage klasse ring van de bekerfinalist van vorig jaar Topido. Tex. Boys 1 19 14 2 3 30 59-21 FC Knudde 20 12 3 5 27 63-38 Onder zeer slechte omstandigheden, harde wind en regen, werd de wedstrijd tegen het zeer hoog geplaatste AFC ge speeld. Deze wedstrijd werd met 30 door de bezoekers gewonnen. Vermeld moet dan echter worden dat de le helft wegens het niet opkomen van enkele speelsters met slechts 10 man werd gespeeld. Toen slaagde AFC er in met de wind in de rug tweemaal te sco ren. Vlak na de rust viel ook nog Frie da Hoogenbosch uit, zodat met slechts 9 speelsters de wedstrijd uitgespeeld moest worden. Door uitstekend spel van de Boys dames wist men de schade slechts tot één doelpunt te beperken. Eindstand dus 30. Voor de Boys da mes wederom geen punten maar een ge weldig gespeelde wedstrijd. Het was de numerieke meerderheid van AFC die de uitslag bepaalde. UITSLAGEN: ZATERDAG 19 FEBRUARI 1977: Junioren: Texel Bl-Flamingo's BI 15 Texel B2-Flamingo's B2 15 Texel Cl-Flamingo's Cl 11 Texel C2-Flamingo's C2 05 Tex. Boys Cl-HCSC C4 6—0 De Koog Cl-ZAP C4 22—0 HCSC C5-Texel C3 0—2 Pupillen: Afdeling A- Texel A4-Texel A2 2—3 Texel A3-Tex. Boys A2 02 Afdeling B: De Koog Bl-Tex Boys B2 51 Tex. Boys Bl-Texel B2 11 Afdeling C: Tex. Boys Cl-Texel C3 6—0 Tex. Boys C2-Texel C2 0—8 ZONDAG 20 FEBRUARI 1977; Afdeling Noordholland: Texelse Boys-ALC 21 ZDH-Waard '75 5—2 De Koog-Kwadijk 22 ZAP 6-Tex Boys 3 1—1 Junioren: Tex. Boys Al-ZAP A2 3—1 Dames: Tex Boys AFC '34 0—3 Tex. Boys 2-AFC '34 2 1—6 Zaterdag speelde De Mareis tegen WGW B in sporthal ,,Ons Genoegen" De toeschouwers kregen een bijzonder spannende wedstrijd te zien. In de derde minuut opende Joke Zijm de score voor de Mareis (2-0). Maar even later werd het 2-2 en zelfs 2-4 voor WGW. Marjo van Staveren maakte gelijk 4-4. WGW nam het met en maakte er 4-6 van Toen waren de Mareis weer aan de beurt. Marjo van Staveren scoorde twee keer en het stond opeens 8-6 voor de Mareis. WGW maakte evenals Marjo van Stave ren 4 punten, dus stond het Helderse team met 8-12 voor. In de twaalfde mi nuut zorgde Karin Zijm ervoor dat de balans in evenwicht kwam. Even later werden er weer vier punten gemaakt, eerst door een WGW speelster en daar na door Saskia de Veij In de volgende minut was het Karin Zijm weer die de bal door de basket gooide. WGW liet dat niet op zich zitten en maakte gelijk. Nu scoorde Saskia Veldwisch, maar voor de rust deden de meisjes van WGW dat ook twee keer. Nynke Feikema die voor het eerst meespeelde, maakte toen weer gelijk. De ruststand was 18-18 In de derde minuut zorgde het Helderse team voor de eerste twee punten in de tweede helft. Irma Witte maakte even later gelijk, voor de zoveelste keer. Na een tijdje overgooien scoorden de Hel derse meisjes twee keer achter elkaar: 20-24. Toen werd erover gespeeld en getracht te doelen. Toen Saskia de Veij op de basket wilde gooien werd ze ge blokkeerd en kreeg twee strafworpen. waarvan ze er één miste. Dus één punt voor de Mareis: 21-24. Na drie minuten maakte Marjo van Staveren 23-24. En even later uit een strafworp 24-24. WGW maakte er 24-26 van. waarna Marjo voor dubbel 26 zorgde In de laat ste minuten van de tweede helft werd het nog 26-28 en het was weer Marjo die 28-28 liet aantekenen Maar omdat bij basketbal niet met gelijkspel mag wor den geëindigd moest één keef-vijf minu ten verlengd worden. WGW speelde nu beter en maakte nog 9 punten. De Ma reis hadden pech, ze hadden verschil lende kansen maar de bal kaatste iedere keer af van bord en ring. In de vierde minuut wist Nynke Feikema nog twee punten te maken. Nioz 20 12 2 6 26 59-40 ZDH 1 19 10 1 8 21 63-51 Topido 19 8 3 8 19 53-44 Jelleboog 20 8 2 10 18 40-55 Badhotel 17 4 2 11 10 24-46 Rab 20 1 1 18 3 26-92 In de 3e klasse liggen na driekwart van de competitie de kansen nog steeds open voor het kampioenschap. FC Ver giet, SV Amro en Brandweer zullen gaan uitmaken wie er kampioen gaat worden en wie als tweede mee naar de 2e klasse promoveert. Texel veteranen met 15 punten mag reeds op een goede competitie terugzien. FC Vergiet 19 12 4 3 28 56-32 SV Amro 18 10 6 2 26 30-21 Brandweer 18 10 5 3 25 48-31 Tex. Boys 2 20 7 5 8 19 57-53 Oosterend 2 19 7 1 11 15 47-52 Texel vet. 19 7 1 11 15 35-50 ZDH 2 19 0 4 15 4 35-69 Met de uit 1953 daterende film over Texel had cineast Jon van Dijk vrijdag voor de Plattelandsvrouwen van de af deling Texel het meeste succes. De da mes zagen tot hun vertedering de oude „Dokter Wagemaker" in Oudeschild binnenvaren en hoe het TESO-personeel moeizaam met de auto's omsprong om er maar zoveel mogelijk op te krijgen. Ook de andere beelden (van voor de ruilverkaveling maakten duidelijk dat op het Gouden Boltje veel is veranderd, zoals opnamen van de grote lammeren- markt waar het merendeel van de lam meren nog met paard en wagen werd aangevoerd. Leuk was ook het herken nen van diverse Texelaars. De nadruk van de film lag echter op de vogelwe reld. Gloednieuw was de film over het 600 ha grote Noordhollandse natuurgebied Het Ilperveld; deze film, opgedragen aan vogelwachter Willem Visser, is op 11 december vorig jaar in première ge gaan. De opnamen, vooral van de vogels waren van indrukwekkende schoonheid Op het politiebureau liggen enkele penningen die afkomstig zijn van hon den als bewijs dat zij tegen hondsdol heid zijn ingeënt. Het gaat om pennin gen met de nummers 13508, 13337 en 13467. Op vertoon van het inentingsbe- wijs, waarop het corresponderende num mer voorkomt kan men zijn vermiste penning afhalen. DINSDAG 22 FEBRUARI De heer J.'Rijsterburgh verzorgt in D Schakel naast de Hervormde kerk ec- avond over Ethiopië voor het Nuts departement Texel; 20.00 uur. )rie vrc WOENSDAG 23 FEBRUARI In het RSG-gebouw aan de Elemei wordt een voorlichtingsavond gehou den over studie en beroep voor leer eni lingen van Mavo, Havo en Atheneum |en en hun ouders; 19.15 uur In De Waldhoorn wordt de jaarvergade ring van de dorpscommissie van De Hoorn gehouden; 20.00 uur. Een interkerkelijke gespreksavond vind aanvang 20.00 uur plaats in het ge bouw bij de RK kerk van Oudeschild Een soortgelijke bijeenkomst word y gehouden in De Cocksdorp, in het ge bouw bij de Hervormde kerk Van 17.00 - 22.00 uur wordt in de sport hal te Den Burg het Swarte Schae; |n jeugdzaalvoetbaltoernooi gehouden Joc rai DONDERDAG 24 FEBRUARI Van 14 00 - 16.00 uur wordt een schrijf, middag gehouden in De Schakel naasMjë* de Hervormde kerk te Den Burg voo politieke gevangenen in Iran, georga niseerd door Amnesty International De Stichting Dorpshuis De Wielew houdt de jaarvergadering in het ge- c lijknamige dorpshuis; 20 00 uur. De commisie ruimtelijke ordening heef aanvang 20 00 uur in het raadhui- een openbare vergadering met als be langrijkste punt de bespreking vat het standpunt van B. en W. over di toekomst van de veerverbinding In de halve finale van het Nevobo- bekertoernooi is Tevoko zaterdag over tuigend uitgeschakeld door HSV-Sport. De Texelaars werden door de harde aanval van HSV vrijwel weggespeeld en kregen zelf geen greep op de wed strijd. Het lukte Tevoko niet het makke lijk spelende en geraffineerd serverende Wcstfriese zestal onder druk te zetten. Al direkt bleek dat Tevoko een erg zware wedstrijd tegemoet ging. Een soe pel draaiend HSV had geen moeite met de Tevoko-verdediging en stoomde reso luut op een 15-6 setwinst af. De hoop dat er in de tweede set een wat draag lijker stand op het scorebord kon wor den gezet zodat het talrijk opgekomen publiek in ieder geval beter aan zijn trekken zou komen, werd de grond in geslagen. Tevoko slaagde er keer op keer niet in de verraderlijke serve van HSV goed te verwerken zodat het aan een goed uitgespeelde aanval nauwe lijks toekwam. Een verpletterende 1-15 nederlaag was het gevolg. Even leek er aan het begin van de derde set een ken tering in de wedstrijd te komen. Tevoko kon even het initiatief nemen. HSV rea geerde evenwel direkt en besliste ook de laatste set in haar voordeel (15-6). Het eerste herenteam is er dus niet in geslaagd zich te plaatsen voor de beker- Voor het competitieprogramma tra den vier Tevoko (dames)teams aan. Te voko 3 maakte alleen in de tweede set een misstap door met 11-15 te verliezen. In de overige sets bleek WSOV 1 duide lijk zwakker (15-4, 15-2 en 15-6). Tevoko 4 heeft na de winst in de vo rige wedstrijd nu de punten aan Smash moeten laten. De beide eerste sets waren erg spannend en waren met de standen 13-15 en 12-15 voor de Oosterenders In de derde set kwam het vierde met 15-5 goed terug. De vierde set was evenwel weer voor Smash (9-15). Uitslag 13. Tevoko 5 speelde een goede en erg spannende wedstrijd tegen koploper HCSC 3. Na vier sets bleek de stand in evenwicht te zijn zodat een vijfde set de beslissing moest brengen. Tevoko leek de beste papieren te hebben toen het een 8-4 voorsprong opbouwde. HCSC kwam goed terug en wist in een spannende slotfase de laatste set met 15-12 in haar voordeel te beslissen. Uitslag 23. Ook het zesde damesteam moest met een 23 nederlaag de meerdere in haar tegenstandster erkennen. Tevoko bleef met 15-11 en 16-14 in de eerste twee sets in het voordeel maar moest Braaf Seahawks toen laten gaan met resp. 12-15, 5-15 en 4-15. Zaterdagmiddag hebben de mini-vol leyballers meegedaan aan een toernooi in Volendam Twee meisjesteams en een jongensteam speelden elf vijf wedstrij den. Aan 't toernooi namen mini-teams deel van o.a. Delta Lloyd, Madjoe, KDS Simckos en VVM. De uiteindelijke re sultaten waren naar plaatsing gemeten bescheiden. De jongens eindigden op de voorlaatste plaats, terwijl de meisjes de voorlaatste en laatste plaats bezetten. Naast eventuele andere factoren komt dat vooral omdat de jongens en meisjes nog niet zo lang trainen. Pas in septem ber is deze groep van start gegaan, ter wijl de meeste andere deelnemende teams al 2 tot 3 jaar oefenen. Duidelijk werd ook dat de minispelers nog een duidelijk tekort hebben aan wedstrijd- ervaring, zodat deze fijne middag in ie der geval in de goede richting is. Bege leiders waren Ina Moens, Jan Rijk en trainer Schneider. at tei finale Hoewel het zestal zeer gecon centreerd en vol goede moed aan dt halve finale wedstrijd begon, bleek toch het klasseverschil te groot. HSV-Sport lijkt overigens, gezien de kwaliteit van de ploeg, de meest kansrijke ploeg in dt finale en zal dit jaar ook zeker naar dt promotieklasse promoveren gezien de punten voorsprong (13) op nummer twee in de plaatselijke eerste klasse. Op de donderdag gespeelde clubdrive werden hoge scores genoteerd. Eerste werden M. Witte-T. Bakker met maar liefst 7.907 punten. G. Douma-W Bak ker behaalden 7 590 punten. Verder kwamen H. Bakker-C. Vinke met 7.307 punteny en D Witte-P. Veeken met 7 262 punten goed voor de dag. Stand 3de periode: pnt. m. H. Bakker-C. Vinke 13.971 M. Witte-T. Bakker 13 591 G. Douma-W. Bakker 13.367 Echtp. P van Heerwaarden 13.267 P. Hartog-H. Snoek 13.102 Totaalstand: pnt. m. P. Hartog-H. Snoek 130.422 39 T. en J Witte 127.964 43 M. Witte-T. Bakker 127.688 35 Echtp P. van Heerwaarden 127 180 49 P. Veeken-D. Witte 126.940 37 Echtpaar J. Spaans 126.670 42 Zaterdag werd er gespeeld tegen de klaverjasclub uit Sint Maarten. Na een rondrit over Texel werd om drie uur de strijd aangebonden. Werd er in no vember met een gering verschil verlo ren, nu wonnen wij met groot verschil zodat de eindstand van deze uitwisse ling ver in ons voordeel was. Uitslag van deze middag was: P. Veeken-D Witte 9 269 punten; Echt paar Ofrein 7.238 punten. le in de totaalstand was Merckx-Dros 13.175. De einduitslag: 1. Texel 161.054 pun ten; 2. Sint Maarten 156.107 punten. Vrijdag 25 februari is de vierde en laatste avond voor het kampioenschap van Texel. Dit belooft nog een spannen de avond te worden met nog vele kans hebbers voor de eerste plaats. In het kader van de eilandcompetitie jeugdturnen werd de derde wedstrijd zaterdagmiddag door GVO georgani seerd in het dorpshuis De Bijenkorf. In een spannende wedstrijd werd door GVT B met een miniem verschil van slechts 1 punt met GVO, de eerste plaats behaald le plaats: GVT B totaal 153,7 punten. 1. Gertie Praamstra, 2. Carin Schermer, 3. Monique Schermer. 2e plaats- GVO to taal 152,7 punten. 1. Cocky Koning, 2. Petra van der Brink, 3. Carolien van Velthuysen. 3e plaats: GVT A totaal 144,5 punten. 1. Monique Vlas, 2 Diana de Haan, 3. Ans Timmer 4e plaats: ZDH totaal 128,4 punten. 1. Esther Smit, 2. Evelien Bakker, 3 Emmy Bakker; 5e plaats- SVC totaal 121,9 punten. 1. Her mine Boon, 2. Johanna Dijkshoorn, 3. Silvia de Ruyter. Individueel. 1. Gertie Praamstra 34,5 punten, 2. Carin Schermer 31,5 punten, 3. Cocky Koning 31.1 punten. Zaterdag 26 februari wordt de wed strijd in de gymzaal aan de Beatrixlaan georganiseerd door ZDH, aanvang 14.00 uur Het inturnen begint een half uur eerder.

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2