Grandioze zomerkorting Jan Agter Q Makantiegangers, nog even serieus voordat de pret begint. Weekendkoopjes bij {3 f ijzerhandel b.v. Speciale aanbieding TEXEL TOURS Denkt u al over uw vakantie na het seizoen SANYO elektronische kasregisters AARTS FRANKEN nieuw gebouwde bungalows; op onze kwaIiteitskolIektie behang. Restanten 50 - 75% korting. ïf^ooyer expert In juli vangen wij aan met direkte vluchten van Texel naar vliegveld Essen-Mulheim in Duitsland TENG0T0P FRANS ZEGEL Rabobank Texel BRUINE CARB0LINEUM FRANS ZEGEL 39.75 795 Pers,uk 1.95 45.- 335 1435 0.45 Ray Conniff - Koor en orkest met o.a. Harmony, Eres Tu, Sweet Gipsy Rose. Nana Mouskouri - onvergetelijke suksessen als Mon enfant, try to remember .e.v.a. Julio Iglesias - De man van de zomersuksessen als Quiro, Un canto a Galicia e.v.a. Boudewijn de Groot - met o.a. Meneer de President, Meisje van 16 en Testament. Vicky Leandros - metal haar latere suksessen, zoals Tango d'Amor en Das Lied der Sehnsucht. Kamahl - met o.a. Danny boy, Now is the hour, Jamaica Farewell en Somewhere my love. Maastreechter Staar - Dit geweldige koor met hun allerbekendste vertolkingen van o.a. de 12 rovers, Moskou bij Nacht en het Wolga-lied. Roger Whittaker - If I were a rich man en I don't believe in it anymore staan er uiteraard op; met vele andere hits. James Last - Een kollektie uit de beste elpees die hij tot nu toe maakte. Klaus Wunderlich - 28 wereld hits op unieke wijze door deze Hammond player Uitgevoerd. vh Langeveld endeRooybv den Burg Tex* architekt-makdlaar-taxateur de koog, plevierstraat 21, tel. 492 de waal, j. beumkes tel. 3938 biedt te koop aan ORCHISMIENT, De Koog, zowel voor permanente bewoning als rekrea- tieve doeleinden. KURKWANDBEKLEDING tegen zeer lage prijzen Sla nu Uw slag bij voor WOONDECORATIE Spinbaan 1, Den Burg, telefoon (02220) 3179 PARKEREN? Bij ons geen probleem Komt U maar langs, wij staan voor U klaar. Weverstraat 26, Den Burg - Texel. imiiniflftiHtiiNiitiiiiiinriiniiiiiiiiiiHHiiininiiiiniiiiiiiiiiiiniiiiniiiiiiiinniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiinttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiniiiniiiimuiitiiiiiiiiiiiii^ Voor geïnteresseerden kunnen wij enkele introduktievluchten Texel-Essen-Mulheim aanbieden en wel op, 2 juli, 3 juli, 9 juli en 10 juli. De prijs bedraagt ƒ199,p.p. waarbij inbegrepen vlucht Texel-Essen/Mulheim, treinbiljet vanaf Essen of Dusseldorf naar Den Helder (u mag zelf bepalen wanneer u teruggaat). Desgewenst kunnen wij een hotel voor u reserveren. Inlichtingen en boekingen bij Weverstraat 26, Den Burg, telefoon (02220) 2242. iiiiiUHiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii'!:;;iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiuHJiiiiiiiiiiiiuiiiiiuiiiiiiiiitiii Misschien kunnen we nog iets voor u doen een ideale reisverzekering afsluiten een rechtsbijstand- en annuleringsverzekering regelen of een aanvullende Casco-verzekering voor de auto in orde brengen u gaat naar Italië, dan hebben we voordelige benzinebonnen u kunt zich bij onsopgeven als lid van de Wegen wacht en de ANWB we kunnen zorgen voor vreemd geld, reischeques, Eurocheques en de Internationale Reis- en Krediet brief van de ANWB en voor een safe loket waarin uw kostbaarheden en waardepapieren veilig zijn. Van belang voor u? Dan zien we u voor 't vertrek vast nog wel even bij de Rabobank! een prima buitenverf. Oudeschild, tel. 2719 De biedt te koop aan conferentietafel (afm. 350x140/120 cm) bijbehorende stoelen bijpassende lamp. Te bevragen: Groene- plaats 11, Den Burg, tel. (02220) 2341, tst. 34. Voordelig in handige vaatjes van 30 kg. Zolang de voorraad strekt. Nu heerlijk van de zon genieten op deze weer- en windbesten- dige tuinbank. Breedte 120 cm. Van 49,75 voor Kristalheldere rozen- bokaal van mondge- blazen glas in fraaie vorm. Ook geschikt voor bloemstukjes. Nu inkl. roos Placemats in "Bistro stijl" Afwasbaar en anti-slip. Maken ook de kleinste maaltijden tot een verzorgd ge heel. Keuze uit oranje of bruin. CH1/4 Tuinstoel. Uiterst plat opvouwbaar, dus ge makkelijk mede te ne men. Loper royaal ge- polsterd en in diverse streepkombinaties. Frame in rood of Per'stuk 1935 Lichtgewicht alumini um droogmolen met 4 armen en bodempijp. Weer- en windbesten- dig. Drooglengte 50 meter 4950 40 meter Deuralarm. Waar schuwt bij poging tot inbraak via snerpend geluid. Werkt op batte- rijen. Eksklusief batte rijen. Van 5,50 voor Originele Péde snijbo- nenmolen, in oranje of bruin. Rotsvast te bevestigen op tafel, aanrecht 24.50 Eenvoudig model Heldere glazen voor een frisse dronk. Bier glas op voet Zonder voet Whiskyglas Longdrinkglas Keuls bierglas 1,25 0,60 0,75 0,60 Oudeschild, tel. 2719

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 4