UINIA „VADERS TWEEDE VROUW Veel publiek bij tweede zeepkistenrace IIjAINIIüIIWS van het raadhuis FEUILLETON: VERVOLG VAN PAG. 1 Fa. Gebr. Trap Diefstal met braak Joyriding met bromfietsen Motorfiets beschadigde auto's Poging tot joyriding De zondagmiddag gehouden tweede (en laatste) zeepkistenrace van dit sei zoen heeft aanzienlijk meer belangstel ling getrokken dan de vorige, die veer tien dagen geleden plaatsvond. Er waren enkele honderden ouders en kinderen op het Schansweg-parcours samenge stroomd om de deelnemers aan te moe digen. Winnaars werden zondag Edo Kooi man (grote wielen), Gert Coevert (klei ne wielen) en Titus Nijman (autopeds). Hoewel het evenement als Zeepkis tenrace bekend staat, bestond dit maal het overgrote deel uit Autopedraces De animo hiervoor was zo groot, dat er ten slotte een stop op de inschrijving gezet moest worden. Er hadden zich toen 35 kinderen aangemeld. Zeepkisten Aan de zeepkistenrace werd meege daan door 20 kinderen. Zij waren on derverdeeld in twee groepen, nl. grote wielen en kleine wielen. Dit maal deed ook een echte crosswagen mee, maar deze behaalde een bijzonder slecht re sultaat. De in felle kleuren geschilderde auto kwam niet verder dan 420 meter, terwijl de eerste plaats in deze categorie (grote wielen) een afstand wist af te leggen van 1300 meter De eerste prijs ging daarmee naar Edo Kooiman, die met deze afstand aanzienlijk beter was dan de op de tweede plaats ge- eindigde Dirk van der Gracht (1060 me ter). Daarbij dient echter vermeld te worden dat Dirk van der Gracht slechts één van zijn twee pogingen tot een goed einde kon brengen. Bij zijn tweede po ging kwam hij in de sloot terecht toen hij halverwege de „course" uit moest wijken voor een overstekend kind. Bij de kleine wielen-groep ging de eerste prijs naar Gert Coevert, die met een afstand van 854 meter Niels Collou (850 meter) juist iets te snel af was. Autoped De autopedrace werd een overwin ning voor Titus Nijman. Hij bereikte een afstand van 746 meter. Tweede werd hier Dirk Boogaard wiens autoped na 705 meter stopte. Bij deze race wa- Monica Maas Diedaar is anders „Diedaar is anders", een nieuw boekje van Monica Maas en Jos Vonk. Het kost ƒ6,90. De originele pentekeningen zijn te zien HET OPEN BOEK Binncnburg 3. ren slechts vijf autopeds ter beschik king, zodat na iedere vijf deelnemers het autobusje van het organiserende Recre-aktiefteam op pad moest om de voertuigen weer boven op de Hogeberg te brengen. In tegenstelling tot de vorige maal hadden de deelnemers aan de zeep kistenraces geen vaste aanduwer mee hoeven nemen Om voordeel in dit op zicht zoveel mogelijk uit te sluiten werd iedere zeepkist door een van de recreatieleiders in gang gezet. De deel nemers aan de autopedrace moesten zich zelf snelheid maken. Door het succes dat de zeepkisten races dit jaar hebben gehad, wordt ver wacht dat dit ook volgend jaar opnieuw op het programma van het zomerre- creatieteam zal staan. moet worden ingediend dat redelijker wijs te verwachten is dat GS hierover geen problemen maken. Toezegging Omdat dit destijds is toegezegd, willen B en W de fa. Gebr. Trap dus nog steeds zoveel mogelijk helpen en naar een oplossing zoeken. Men suggereert hierbij dat het aannemersbedrijf ook een ander type huisjes zou kunnen bouwen dat wel aan alle eisen voldoet Trap daarentegen wil wel dat de ter reinen samengenomen worden, maar niet dat ze behoeven te voldoen aan de voorschriften van het bestemmingsplan. Het dateert van ervoor vindt de firma. Het tweede terrein zou zonder meer volgebouwd moeten worden. De raad zal over het probleem tijdens de vergadering van dinsdag 9 augustus een uitspraak doen. In de nacht van zondag op maandag werd ingebroken in de snackbar van camping Dennenoord. Er werd hierbij een lichtbak vernield en voor enkele honderden guldens aan voornamelijk rookartikelen meegenomen. Dinsdag werden op camping Loods mansduin twee bromfietsen ontvreemd die men later op de dag terug vond. De politie vermoedt te maken te hebben met een geval van joy-riding. Om de ketting waarmee beide brommers aan elkaar zaten los te krijgen, moeten te daders over zwaar materiaal beschikt hebben. De politie denkt hierbij aan een betonschaar of iets dergelijks De brom fietsen zelf hebben aan dit avontuur weinig schade overgehouden. Op de Boodtlaan in De Koog reed K. T. uit Bottrop zondag twee gepar keerd auto's aan. De auto van M. S. uit Ibbenburen liep hierbij lakschade op en van de auto van mevr. E. A. v. H. uit Den Helder werd een deuf en een achterlicht vernield. VRIJDAG 5 AUGUSTUS Vanuit De Koog bij De Schuilhut start om 14.00 uur een kerkentocht. In dorpshuis De Bijenkorf aan de Mul derstraat in Oosterend worden films vertoond over de Wadden, Noord holland en de zee, aanvang 20.30 uur. Om 9.00 uur start op camping De Krim bij De Cocksdorp een prestatiewan deltocht, die duurt tot omstreeks 11.30 uur. Kosten 1,per persoon. Het „Recre-aktief"-team verzorgt strandaktiviteiten voor het gehele ge zin op het strand van paal 28, van 10.00 - 12.30 uur. Deelname gratis. Van 14.00 - 16.00 uur zwemaktiviteiten in zwembad Molenkoog aan de Slin gerweg in Den Burg. Deelname gra tis, maar voor het zwembad moet wel de normale toegangsprijs worden be taald. Om 20.15 uur begint in dorpshuis De Wielewaal in De Waal een bingo avond, die wordt opgeluisterd door een optreden van het Duitse jeugd orkest uit Nesselwang/Aldegau. ZATERDAG AUGUSTUS In Oosterend wordt vanaf 13.00 uur rommeltjesmarkt gehouden in het centrum. Vanaf 10.00 uur is daar ge bakken vis te koop. In het Ankerpark (tegenover de R.K. kerk) in Oudeschild wordt van 14.00- 18.00 uur kunst- en antiekmarkt ge houden. In herberg ,,'t Waepen van Texel" speelt rythm group „Augustus", aanvang 20.00 uur. In „Het Witte Huis", De Koog begint om 21.00 uur een Jazz-session. ZONDAG 7 AUGUSTUS In de Hervormde kerk van De Koog wordt een interkerkelijke jongeren- dienst gehouden, aanvang 19.30 uur. Na afloop koffiedrinken en nabe spreking in de Schuilhut. In de Hervormde kerken van De Cocks dorp en Oosterend worden zangdien sten gehouden, aanvang 19.30 uur. Om 14.00 uur begint op een terrein aan de Genteweg bij Oosterend een grote autocross. Entree ƒ6,kinderen ƒ3,—. Op de speelweide aan de Emmalaaan- Keesomlaan in Den Burg wordt in stuif gehouden van 14.00 - 16.00 uur. Deelname gratis. Bij slecht weer in de naburige sporthal „Ons Genoegen". Om 19.30 uur start bij „De Robbenja- ger" aan de Vuurtorenweg bij De Cocksdorp een veldloop. Keuze uit meerdere routes van 4 en 8 km. Kosten ƒ2,50. Om 19.00 uur start een strandloop op het strand van paal 9 bij Den Hoorn. Kosten ƒ2,50. In de R.K. kerk van De Cocksdorp wordt het 100-jang bestaan van deze kerk herdacht met een eucharistie viering o.l.v. Mgr. Zwartkruis, bis schop van Haarlem. Om 12.30 uur be gint in het Eierlandsche Huis een ge zellig samenzijn. MAANDAG 8 AUGUSTUS Van 14.00 - 16.30 uur op het strand van Den Hoorn (paal 9) strandaktiviteiten onder leiding van het „Recre-aktief team. Deelname gratis. Van 19.00 - 21.30 uur worden mini- voetbaltoernooien gehouden onder auspiciën van „Recre-aktief" in het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp, op de camping Dennenoord aan de Grensweg en op het voetbalveld van ZDH bij Den Hoorn. Deelgenomen kan worden in ploegen van zes man die zich vijftien minuten voor de aan vangstijd moeten hebben aangemeld. Kosten ƒ1,per persoon. In de Hervormde kerk van De Koog wordt een dia-avond over Texel ge geven, aanvang 20.00 uur. In de Hervormde kerk van Den Hoorn bestaat van 14.00 - 16.00 uur gelegen heid voor rondleiding en torenbe klimming. DINSDAG 9 AUGUSTUS Van 10.00 - 12.30 uur op het strand van De Koog (paal 20) strandaktiviteiten voor het hele gezin onder leiding van „Recre-aktief". Deelname kostenloos. Vanaf 19.00 uur op het ZDH-terrein aan de Witteweg in Den Hoorn damesvoetbal, parachutespringen en gekostumeerd spuitvoetbal. In het binnenwater aan de Oorsprong- weg in Eierland wordt een sportvis- wedstrijd gehouden van 19.00-21.00 uur. Aas: worm. Om 14.00 uur start bij De Schuilhut in De Koog een kerkentocht. In de Hervormde kerk van De Cocks dorp wordt de dia-serie Mooi Texel vertoond, aanvang 20.00 uur. Op het Hoornderslag (Paal 9) begint om 14.00 uur de Seven Up Juttersaktie 1977. Voor de jeugd zijn hierbij tal van prijzen te verdienen. MEDEDELINGEN VAN B. EN W. Vanaf donderdag is het lachen ge blazen om de nieuwe Funès-film „Wie dan leeft, wie dan zorgt". De nieuwe rage van instant-voeding is De Funès een doorn in het oog. Voorgebakken, in geblikte, diepgevroren en geplastifi ceerde etenswaren worden via kantines en wegrestaurants aan de twintigste- eeuwse mens voorgezet. Als volleerd kenner en aanbidder van de fijne Franse keuken stelt hij in deze film alles in de weer om de voed- sél-gigant Tricadel ten val te brengen. Dat geeft natuurlijk volop gelegenheid tot dwaze scènes, in restaurants, keu kens en fabrieken. Louis de Funès, die na een hartaanval wat is afgeslankt en tijdens de opnamen middagdutjes als doktersvoorschrift had, is wel iets, maar nog niet veel rustiger. Een nieuw gezicht is zijn te genspeler, de goedmoedige Coluche. (Dagelijks 20.00 uur voor alle leeftijden) In de nachtvoorstelling (alleen vrij dag 23.30 uur) brengt het City theater deze week weer eens een onvervalste sexfilm. „Venus in bont" van Max Dill- mann gaat over Severin, een knappe, sportieve man van ongeveer 30 jaar, die ondanks zijn hoekige en gespierde uiterlijk niet zo'n superman blijkt; en Wanda, een op zichzelf verliefd mooi meisje. Zij kleedt zich bij voorkeur in bontmantels en wordt door Severin ge observeerd bij haar heimelijke hande lingen. Wat hij niet door heeft, is dat Wanda van zijn gegluur al op de hoogte is en daar op haar beurt weer van geniet. Door de op haar verliefde Severin ge tuige te laten zijn van haar ontmoetin gen met primitieve minnaars, laat zij hem lijden. De schrijver op wiens werk dit alles is gebaseerd, heet dan ook Leo pold von Sacher-Masoch. Een broeierig filmpje, jaren door de nu afgeschafte filmkeuring tegengehouden, doch op de valreep nog voor volwassenen goedge keurd. (16 jaar). Zondagmiddag 3 uur onschuldig ver maak voor alle leeftijden bij „De zotte wereld van Laurel Hardy" een sa menstelling van Hal Roche produkties, een kostelijke serie hoogtepunten van het onvergetelijke duo. Vergunning ingevolge de Hinderwet aangevraagd door a. de heer J. G. W. Sieger, Borssenfe 3, Amstelveen, voor het oprichten een aardappelbewaarplaats aan Hoofdweg te Texel, kadastraal bek; gemeente Texel, sectie A nr. 4205; b. Gebr. van Heerwaarden, Slufter; 213, Texel, voor het oprichten van aardappelbewaarplaats aan de Polö weg te De Waal, kadastraal bekend meente Texel, sectie S nr. 145; c. firma D. en M. Roeper, Hoornden 20, Texel, voor het oprichten van; melkveebedrijf aan de Hoornderweg Texel, kadastraal bekend gemee Texel, sectie R nr. 312; d. firma Bakkerij 't Gouwe Boltje, 1 perstraat 1 .Oosterend, voor het opri:| ten van een brood- en banketbakkj aan de Peperstraat 1 te Oosterend, 1 dastraal bekend gemeente Texel, sec M nr. 793-794; e. de heer J. Kaczor, Keesomlaan Den Burg, voor het oprichten van t garagebedrijf annex zelftankstat| aan de Keesomlaan 45, Den Burg, 1 destraal bekend gemeente Texel, sec O nr. 4; f. Dagelijks Bestuur van het Hooghec:! raadschap van de Uitwaterende Slui& S Schepenmakersdijk 16, Edam, voorl oprichtep van een rioolzuiveringsiru 6 latie aan 't Horntje te Texel, kadastnj bekend gemeente Texel, sectie P i 549; g. Dagelijks Bestuur van het Hoi heemraadschap van de UitwatereJ Sluizen, Schepenmakersdijk 16, voor het oprichten van een rioolzuil ringsinstallatie aan de Pontweg 1501 Texel, kadastraal bekend gemee| Texel, sectie T nr. 975. Schriftelijke bezwaren tegen het v lenen van de vergunningen kan i ieder gedurende 4 weken na dagtd I ning van deze bekendmaking inbn| gen bij het gemeentebestuur, waar d verzoeken ter inzage liggen De inj I komen bezwaarschriften worden mj ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een i«| persoonlijk of bij gemachtigde inbril gen op een openbare zitting te houd op 24 augustus 1977, voor onder a.i 8.30 uur; b. 8.45 uur; c. 9.00 uur; 9.15 uur; e. .9.45 uur; f. en g .10.00 u[ in het gemeentehuis te Den Burg Schriftelijke bezwaren van ingea| nen dienen, ter handhaving van eventueel later beroepsrecht, monde'. w op de openbare zitting te worden toef F licht. Op camping Dennenoord liep zond* I nacht een poging tot joyriding op nk uit, omdat de auto waarmee vakan! ganger B. uit Buitenpost een eland stien ritje wilde gaan maken, slee startte. K. had te maken gekregen 11 een op gas rijdende auto, waarop niet gerekend had. Om in het voertuig te komen, had I eerst de deur geforceerd en toen tracht door koppeling van elektricitel I draden de auto aan het rijden te k: I gen. Voordat het zover was, werd hij heterdaad betrapt. 35 DOOR GERRIT FRANSSEN 40. Als je het mij vraagt was het je reinste kwakzalverij Aanvankelijk wist ik nergens van; we waren een jaar of vijf getrouwd en ik had mijn eigen pro blemen, omdat ik niet in verwachting raakte, toen ik tot mijn grote schrik hoorde, dat er een aanklacht tegen hem was ingediend wegens het onbevoegd uitoefenen van de geneeskunde. Dus kwakzalverij. In een dorp in Drente. Zo begon het schandaal, mevrouw, want het wWd een rechtszaak en hij werd veroordeeld tot duizend gulden boete en een maand gevangenisstraf voor waardelijk met een proeftijd van twee jaar. Ik ben weg gegaan om de schande te ontlopen, maar later, toen het in het vergeetboek was geraakt, ben ik mee op adviee van mijn vader weer naar hem toe gegaan. Hij beloofde met zijn illegale medische praktijken te stoppen". „Maar doordat hij als masseur in een rechtszaak verwikkeld was geweest, kreeg hij minder te doen, waardoor we enigszins in financiële moeilijkheden ge raakten. En zonder dat ik het wist, ging Dirk weer op reis, voornamelijk naar Gelderland en Drente, want daar wonen uiteraard de mensen, die zich in laatste instantie tot een magnetiseur wenden. Dat ging weer een hele poos goed, tot ik er opnieuw de lucht van kreeg. Grote ruzies. ik was eindelijk net in ver wachting geraakt en kreeg een mis kraam. Kortom: een zee van ellende en narigheid. Dirk zei, dat hij er niet mee wilde stoppen, beweerde, dat hij ervan moest leven, omdat zijn massagepraktijk helemaal verlopen was. Hij bezwoer me, dat hij het wel zo omzichtig deed, dat men hem niets meer zou kunnen maken. Tja, wat doe je dan als vrouw? Ik hield van hem, ondanks alles, dus geloofde hem. En liet hem zijn gang gaan. Inder daad, we moesten ook leven. Zoals ge zegd, ging het lange tijd goed, maar hij werd verraden en kwam opnieuw voor de rechter. Hij trof het slecht, want het was dezelfde als de vorige keer. Ditmaal kreeg hij een maand en omdat hij nog een voorwaardelijk vonms had van eveneens een maand, moest hij twee maanden naar de gevangenis. Die schan de vond ik zo groot, dat ik een advo- kaat in de arm nam. In de tijd, dat hij in de gevangenis zat, werd de scheiding van tafel en bed uitgesproken met de bepaling, dat mij de woning werd toe gewezen en ik hem niet meer behoefde binnen te laten Toen hij vrij kwam dat is nu twee en een half jaar geleden, ging hij regelrecht hierheen. Of hij hier vandaan nog optreedt als magnetiseur weet ik niet, dat zult u dan wel weten. Zijn erkenning als masseur is hij na het tweede vonnis kwijtgeraakt; hij mag dus ook hierin geen praktijk meer uit oefenen. Enfin, u weet het nu: ik ben nog steeds zijn vrouw, al probeert hij al meer dan een jaar via zijn advokaat een definitieve scheiding te verkrijgen. Maar tot nu toe is die niet uitgespro ken. Zo ongeveer was het relaas geweest van de bezoekster. Hoewel ze zich dood ongelukkig wist en een woede voelde opkomen over de door hem in haar ogen aangedane vernedering, beheerste ze zich met alle kracht, die in haar was en bood de bezoekster koffie aan. Maar de vrouw had bedankt: „Merci, die koffie ken ik, want ik kom hier vandaag niet voor 't eerst. Zeg maar tegen hem, dat ik hier geweest ben, omdat ik meer geld wil hebben; van die tweehonderd in de maand kan ik niet meer rondkomen. Na het vertrek van Ada Lefering voel de ze zich ziek van ellende. Ze had zich geschaamd toen deze vrouw haar relaas had gedaan. En ze had daarna maar één mogelijkheid gezien: zo gauw mogelijk hier vandaan. Het is al na drieën, als ze in een rus tige Haarlemse middenstandswijk bij een huis aanbelt. Een vrouw doet open, ziet wie er op de stoep staat en uit een kreet van schrik en verrassing. Maar ze trekt haar schoonzuster naar binnen en achter de gesloten deur omhelzen ze el kaar. „O Els, wat fijn dat je er weer bent! We waren zo bang, dat er iets niet in orde was. met jou. Want de man, die vader belde, had zo'n nare, zware stem, zei vader en. Els van der Veer Balkman trok haar jasje uit en liep met haar schoonzuster naar binnen. „De man, die vader bel de?" herhaalde ze, niet begrijpend. „Ja, nadat de oproep in de kranten had gestaan. Weet je daar dan niets van?" „Van die oproep wel". „Nou, diezelfde zaterdagmorgen, dat het in de krant stond, belde een man op, ergens uit Overijssel vandaan ten minste, dat beweerde die man en zei tegen vader, dat hij zich nergens zorgen over moest maken, want zijn dochter was gezond en verbleef ergens in Over ijssel. Meer wilde hij niet zeggen Daar na belde die man elke maand een keer en zei, dat jij prima in orde was en niets mankeerde en dat jou het leven, zoals je dat leidde, best beviel. Met medewer king van de telefoondienst is men gaan checken en kwam men tot de ontdek king, dat hij ergens in de buurt van Al melo uit een telefooncel belde. Het dorp je heette Vasse. Vader en Cor zijn een heel weekend aan het zoeken geweest in Almelo en wijde omgeving, maar zonder enig resultaat. Was je werkelijk in Over ijssel? Toch niet in dat dorpje? Maar je bent gelukkig weer boven water. Zeg, wat zie je verschrikkelijk bruin! Was je wel in Nederland? Peter en Ineke zijn een maand in Joegoslavië geweest. Ine ke ziet net zo bruin als jijEn ben je niet aangekomen? Je ziet er wat ge zetter uit of vergis ik me?" Els begrijpt nu, dat Dirk eens in de maand naar CapelLe aan de IJssel belde. Hij wist immers het telefoonnummer vanuit de krant? En nooit er met een woord over gesproken. In ieder geval attent van hem, ze kan niet anders zeg gen. Dan vertelt Els heel omzichtig en in grote trekken haar belevenissen sinds ze op de 17e april het ouderlijk huis had verlaten na een gedegen ruzie met haar stiefmoeder Verzwijgt, dat Dirk twee maanden gevangenisstraf heeft uitgeze ten. Evenmin vertelt ze over 't intieme samenzijn met Dirk gedurende de laat ste weken. Maar wel, dat zijn huwelijk nog niet ontbonden is. „Al is hij ge scheiden tussen tafel en bed o, al meer dan twee jaar en is er een echt scheidingsprocedure op gang.in feite, formeel is hij nog altijd getrouwd, nietwaar?" Els kijkt haar schoonzuster aan. En denkt: meer vertel ik niet. Geen bijzonderheden verder. Barbara van der Veer Balkman, voor haar vrienden, familie en kennissen Babs, kijkt haar schoonzus onderzoe kend aan. „Maar. speelt dat een rol? Ik bedoel, dat die man nog gehuwd is? Als jij boven slaapt op die zolder, zo als je zei en hij in zijn eigen slaapka mer Els weet meteen, dat ze zich heeft ver sproken en voelt een kleur opkomen. Vol gêne antwoord ze: „Doe niet zo achter lijk. je begrijpt best, dat er op den duur meer tussen ons was. Barbara is op de hoogte van haar es capades met kinderarts Vreeden in Rot terdam. Els is immers verscheidene weekend en nachten niet thuis geweest. De vriendelijke stiefmoeder heeft dit, voorzover hij het zelf niet door had, ver teld aan Els' vader. En aan de beide echtparen, zonen en schoonzusters. Om zus Els, die ze haat, omdat ze niet op ka mers wil gaan wonen, zo zwart mogelijk te maken. Barbara, dochter van een voorganger van de Protestantenbond, puriteins opgevoed als ze was, heeft dit nooit begrepen. Evenmin als dit Maar ze houdt van haar schoonzus. Mis- acclimatiseren. Nee, maak je geen gen, vader, ze ziet er patent uit, bnj schien ook vanwege het feit, dat di m zoveel durft, waarvan Babs in haarj: o ge jaren zelfs niet durfde dromen. 's Avonds, als Danny, haar broer tb is, wordt alles nog eens in telegrams herhaald. Danny belt naar Capelle vertelt, dat de verloren dochter tere is. Gezond en wel in Haarlem „Ja, houden haar een poosje bij ons. On: 9 *nl L t, btfB verbrand en zo. Ik zou zeggen: voorlopig een weekje weg, he? Dat L: me beter voor haar. Wij zullen wel voor onze Els zorgen". fi In de late avond, als Els naar de geerkamer is gegaan, praten man vrouw met elkaar. Els heeft een na laten vallen: Dirk Lefering. Danny der Veer Balkman herinnert vaag naam. Hij is artsenbezoeker voor groot farmaceutisch concern en k< door heel het land. Lefering, Lefering is hij er niet eens geweest? Nadei gaat hij naar het kleine kamertje, hij als kantoor heeft ingericht. Daar de archieven, welke op klanten en veranties betrekking hebben; de oi doorslagen met naam en adres. Na ei tijd zoeken vindt hij een paar oude dfj slagen: D. Lefering, masseur in Ens de. Bij het tweede briefje is een hangsel van de fabriek: Mag niet geleverd worden; is geschorst. D: gaat zitten en denkt na. Ja, er was met die man aan de hand, nu herin' ik me zoiets weer. Jammer, hij had aardig huisje in de buitenwijk van stad. Hij bergt de map met doorslr weer op Nu ja, dat is van de baan. bij die snuiter is zij al die maanden huis geweest; heeft ze zelfs met 1 samengeleefd. De kerel is nog getrouj ook.wat een schooiers heb je f' in de wereld. Maar goed, dat ze er g eens genoeg van kreeg en weg ging. F ze voorlopig maar bij ons blijven om op te knappen. Thuis heeft ze toch - delijk weer herrie met Dien, vac- j tweede vrouw. Dus daar moet ze &'8 meer heen. Het beste zou zijn als trouwde, maar ze zal voorlopig wel f noeg hebben van kerelsj J (wordt vervolgd) le

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2