G.S. willen duidelijkheid over bestemming „landschapsgeld" Moet Teso nog meer inlichtingen geven Gemeentelijke begrotingspost niet goedgekeurd VERVOLG VAN PAG. 1 Afscheid Ds. S. de Roest Udo Knodi werd opnieuw eerste Rectificatie Inbraak in „De Bolder' Twee auto's total loss Hond gevonden Een gemeentelijke begrotingspost van ƒ25.000,die voor dit jaar was bestemd als tegemoetkoming voor boeren die in het oude land van Texel gebouwen wil len neerzetten die als gevolg van de daar geldende landschappelijke eisen duur uitvallen, is door Gedeputeerde Staten niet goedgekeurd. Het ziet er overigens niet naar uit dat Gedepu teerde Staten bezwaar hebben tegen het plan van de gemeente om mensen die door de landschappelijke eisen worden „getroffen" financieel tegemoet te ko men, maar men wil eerst precies weten welke richtlijnen de gemeente wil han teren bij het toekennen van de bedra gen. Gedeputeerde Staten hadden deze informatie gevraagd maar nog niet ont vangen. Ze moesten de begrotingspost toen afkeuren omdat deze anders auto matisch zou zijn goedgekeurd. In de raadsvergadering van dinsdag avond zei burgemeester Sprenger het op dit moment niet zinvol te vinden tegen deze beslissing in beroep te gaan. Hij veronderstelde dat er misverstanden in het spel waren die door overleg uit de weg kunnen worden geruimd. Als het nodig is zullen B. en W. pré-advies uit brengen en eventueel een spoedverga dering beleggen die dan op dinsdag avond 30 augustus zou moeten worden gehouden. Rehabilitatie Bert Weijdt had kennis genomen van de inmiddels doorgevoerde reorganisa tie van de rehabilitatieafdeling op het raadhuis en de indruk gekregen dat het hoofd van bouw- en woningtoezicht P. v. d. Hoeven buiten spel was gehouden. ÜDit werd door de burgemeester ontkend. Ambtenaar M Smit behartigt deze aan- werd het woord gevoerd door burge meester Sprenger. Hij herinnerde aan de positieve verwachtingen die hij ten aanzien van de predikant had geuit bij de intredeplechtigheid van vier jaar ge leden en konstateerde dat deze verwach tingen volledig waren vervuld. De bur gemeester zei dat ds. De Roest van grote betekenis is geweest voor het gemeen schapsleven van Texel in de ruimste zin. „U hebt zich bewogen zowel in de breedte als de diepte. U bent voorge gaan, denkend en aanzettend tot denken en aldus velen van dienst geweest". Mr. Sprenger verder: „Ofschoon wij in uit gangspunt verschillen zaten we vaak op dezelfde noemer. Ik verwijt mezelf dat ik niet meer tijd heb genomen voor vruchtdragend kontakt maar misschien kan dat in de naaste toekomst alsnog. Twente en Walcheren (de burgemeester verhuist na zijn pensionering naar Dom burg Red.) liggen misschien wel dich ter bij elkaar dan de Wilhelminalaan en de Rozendijk". Dominee De Blaauw sprak namens het breed moderamen van de classis Alkmaar. Hij vertolkte het begrip en de teleurstelling die het vertrek van domi nee De Roest had opgeroepen. Omdat een predikant bij de N.H. kerk geacht wordt minstens vier jaar op zijn stand plaats te blijven was in dit geval dis pensatie nodig. Optimistisch Omdat pastor Kolkman voor een spoedgeval werd weggeroepen sprak ds. R. S. Kuitse namens de collega pastores en predikanten die zijn verenigd in het Texels Theologen Convent. Ds. De Roest had zich bij zijn collega's vooral doen kennen door zijn bijzonder optimisme. „Jij dacht dat alles kon. Menigmaal stootte je je hoofd maar je begon tel kens opnieuw". Namens de kerkeraad memoreerde de heer C. van Groningen de droeve en blijde gebeurtenissen die het verblijf van ds. De Roest op Texel tot een voor hem bewogen tijd hebben gemaakt. Hij vierde er zijn 25-jarig ambtsjubileum maar moest ook de ziekte en het overlij den van zijn vrouw verwerken. Goede preken Iemand heeft eens gezegd dat een predikant al tevreden mag zijn als hij het presteert per jaar drie goede preken te brengen. Van Groningen konstateerde dat die drie goede preken al na drie zon dagen waren geproduceerd en dat er nog vele zijn gevolgd. De oproep van de predikant tot de christenen om elkaar serieus te nemen en te aanvaarden beschouwde Van Gro ningen als een appèl waaraan niemand voorbij mag gaan. Er zal de komende tijd wat moeten gebeuren! Wat het sa mengaan van de kerken betreft is ds. De Roest overigens zeer optimistisch. Zijn vier jaar geleden uitgesproken verwach ting dat de grootste twee protestantse kerken elkaar na ongeveer twee jaar wel gevonden zouden hebben, waarna de andere kerken snel zouden volgen, is niet bewaarheid. Dominee De Roest koestert al lang het plan om een reis naar Israël te maken. Het zal er binnenkort van komen. De kerkeraad had besloten dat de gemeen teleden als afscheidscadeau een bijdrage in de kosten van de reis zouden geven. Een simpele oproep had direkt resultaat: een bedrag van ƒ1430,De cheque werd later op de middag in De Schakel overhandigd. gelegenheid maar aan de verantwoorde lijkheid en de betrokkenheid van zijn chef V. d. Hoeven doet dat niets af. Op vragen van Fridt Blanken zei de burgemeester dat de reorganisatie erop gericht was om tot een zo praktisch mo gelijke aanpak te komen. Aanvragen (met schetsplan) voor rehabilitatie moe ten weliswaar alle betrokken afdelingen passeren (bouw- en woningtoezicht, ruimtelijke ordening, algemene zaken, grondbedrijf en welstandscommissie) al vorens een definitief ontwerp voor goed keuring wordt ingediend, maar het is de bedoeling dat dit zeer snel gebeurt. Op deze wijze kunnen mogelijkheden en on mogelijkheden zeer tijdig worden gesig naleerd waardoor vertraging in een la tere fase wordt voorkomen. Veel te doen Wethouder Jan Zuidewind vertelde dat de nieuwe regeling voor woningver betering pas per 1 juni j.l. van kracht is geworden. Men heeft nog veel aanvra gen volgens de oude regeling kunnen afwerken. Een probleem was dat de aan nemers in het begin te hoge begrotingen indienden, waaraan flink gesleuteld moest worden om de betreffende pro- jekten uitvoerbaar te maken. De ko mende jaren zal de gemeente vele ton nen in woningverbeteringswerk moeten steken Zo'n 1500 woningen komen voor verbetering in aanmerking. Het nadeel van de nieuwe regeling is dat geen bij drage ineens wordt verstrekt maar 40°/o van de kosten over een periode van tien jaar waardoor het voor de eigenaars moeilijker wordt om de zaak te finan cieren. B. en W. komen volgende maand op dit onderwerp terug. Autodichtheid Op verzoek van J. C. Dros hadden B. en W. een overzicht gegeven waaruit bleek dat het aantal auto's per kilometer openbare weg in het seizoen ongeveer even hoog is als de gemiddelde autodicht heid in overig Nederland. Dergelijke cijfers zijn koren op de molen van de genen die vinden dat het op Texel best nog wat drukker kan worden en Pakt- raadslid Cor Ellen toonde zich daarover niet erg gelukkig. Hij riep het college op voorzichtig te zijn met het publiceren van dergelijke gegevens op deze wijze omdat Texel eenvoudig niet is te verge lijken met overig Nederland, waar grote verkeersaders (die enorme aantallen auto's verwerken) het beeld beheersen. Wethouder Nauta was het daarmee eens: Genoemde cijfers geven nauwe lijks een indicatie over de ernst van het autoprobleem. Het college heeft alleen maar willen antwoorden op de vraag van Dros. Over de verkeerssituatie op het Klif in Den Hoorn zei Henk Beumkes kennis te hebben genomen van het voornemen om hier geen verkeersdrempels te ma ken, maar bomen te planten. Alvorens iets wordt gedaan moest volgens hem kontakt worden opgenomen met de om wonenden. Nauta vond dat best maar herinnerde er aan dat de omwonenden hun wensen al schriftelijk hebben ken baar gemaakt. Ook in het verleden is de bereidheid van het college gebleken om met de mensen te praten alvorens ver keersmaatregelen te nemen. Verkeerslicht overbodig? De verkeerslichten op het kruispunt Schilderend - Emmalaan - Bernhardlaan waarvan de aanleg destijds ƒ13.000, kostte, zijn nog steeds niet in werking. De verkeerssituatie wat dit jaar niet zo danig dat het nodig was de lampen in te schakelen Volgens wethouder Nauta was dit kennelijk het gevolg van het goed fuiictioneren van het verkeerscir culatieplan en hij sloot dan ook niet uit dat de lichten straks kunnen worden verwijderd. Of ze dan naar het kruis punt Akenbuurt-Pontweg zullen verhui zen (een wens van J. C. Dros) is twijfel achtig. Nauta zei dat hierover nog dit jaar wordt beslist DE COCKSDORP De zondagavond bij De Robbenjager gehouden strandloop is opnieuw een overwinning geworden voor de Duitser Udo Knodt, die de 8 ki lometer aflegde in 31.20 minuten. Hij was hiermee aanmerkelijk sneller dat de concurrentie. Heinz Wibkirchen werd uiteindelijk tweede met 34 minuten. De strandloop van De Cocksdorp had ditmaal 15 deelnemers op de 8 kilometer en 33 op de 4 kilometer. Onder de deel nemers waren er ook enkele (bijv. Co Koomen en Frans Kuip) die tot dusver aan de inmiddels beëindigde strandlopen van Den Hoorn meededen. Ook hier stonden zij hun mannetje en finishten op de 8 kilometer als derde (Co Koomen) en vierde (Frans Kuip). De tijden die zij liepen waren 34.20 min. 'en 34.21 min. De 4 kilometer loop werd gewonnen door Ed Lechterman (17.45 minuten). In zijn voetspoor kwamen Roel Veldman als tweede (17 50 minuten) en Jorg. Sletter als derde (18.25 minuten) over de meet. Door een ongelukkig misver stand werd in het stukje over de bouw van het nieuwe „Boeskippe- huus" in de vorige krant vermeld, dat de vorige eigenaar destijds failliet ging. Dit was onjuist en onze verslaggever heeft inmiddels schriftelijk zijn excuses aange boden aan de heer J. van de Kerk hof in Oosterwolde (Fr.). De afgelopen nacht is ingebroken de centrale werkplaats De Bolder, t de brandkast werd een bedrag v; ruim ƒ1100,weggehaald. De dader het gebouw binnengekomen door hjan forceren van een deur, die uitkomt >ud het binnenplaatsje. Het hele gebou werd doorzocht. iet rij >m ne< fes Toerist G. H. uit Delft botste de a! )e gelopen nacht om 2.30 uur met zi, al Volkswagen tegen een in de berm va »Je< de Hoofdweg (te hoogte van perceel Ij geparkeerde auto van de Duitser W. Beide wagens werden vernield. F kwam met de schrik vrij. De politi jec constateerde alcoholmisbruik en liet eeJa bloedproef nemen. Personeel van Staatsbosbeheer vorf; in de duinen van De Krim een losloper de kleine bruine hond van onduidelij ras. De eigenaar wordt verzocht zich to de politie te wenden. In de raadsvergadering van dinsdag avond heeft Bert Weijdt van Texels Be lang opnieuw aangedrongen op spoed bij het nemen van beslissingen over de veerdienst. In de laatste gehouden ver gadering van de commissie ruimtelijke ordening was meegedeeld, dat het ge meentebestuur nog wachtte op bepaalde informatie van Teso, zodat het college nog geen standpunt kon innemen. Weijdt merkte in de rondvraag van dinsdagavond op, dat de maat onder hand vol is. Teso heeft de gemeente „begraven" onder de informatie. Hij kon zich niet voorstellen, dat daaraan nog iets ontbreekt en hij wilde dan ook weten welke vragen de gemeente pre cies aan Teso heeft voorgelegd. Weijdt constateerde dat de gemeente er door het eindeloze aarzelen niet in is geslaagd Teso voor te blijven. Het hoeft geen verwondering te wekken als Teso niet meer geïnteresseerd is in dergelijk overleg en zijn kontakten verlegt naar de hogere overheden. De fractievoorzit ter van Texels Belang had geen goed woord over voor de gemeentelijke hou- dig in deze, die hij beschreef als een ge vaar voor de tariefstelling en de werk gelegenheid „Door het koesteren van het groene Texel ziet U de eilandbewo ners niet meer". Capaciteitsbeheersing Burgemeester Sprenger vond het een ongeschikt onderwerp voor de rond vraag. Welke vragen precies aan Teso zijn voorgelegd wist hij niet, omdat hij met vakantie was. Wethouder Jook Nauta liet echter weten, dat het ging om het belangrijke vraagstuk van de capaciteitsbeheersing. Door het in de vaart brengen van het grote schip ont staat overcapaciteit, die op een of ande re manier beheerst moet worden, wil de gemeente met Teso kunnen meegaan Teso zou hebben toegezegd hierover een mening te geven, maar dat is tot dusver niet gebeurd. Weijdt herhaalde dat hij nog verder praten en vragen zinloos vond en vroeg om onmiddellijke beslissingen. Als straks een schip vaart, waarvan het bo vendek niet kan worden gebruikt, moet er maar een spandoek worden opgezet met de leuze: „Heeft u klachten over het wachten? Wendt U tot de overheid. Die voert een traag beleid!" (Directeur Th. Hoogerheide van Teso vertelde ons er zich niet van bewust te zijn dat de gemeente concrete vragen heeft gesteld, nadat uitvoerig schrifte lijk was toegelicht, waarom Teso alleen de door haar gewenste grotere dubbel dekker aanvaardbaar acht Teso heeft alleen gezegd te willen meedenken over het vraagstuk van de capaciteitsbeheer sing, maar kan daarvoor ook niet zo maar een oplossing geven). Verkcersonderwijs Naar aanleiding van een recent fataal verkeersongeluk pleitte Cor Ellen van het Pakt voor het stimuleren van het verkeersonderwijs op Texel. De destijds zo actieve plaatselijke afdeling van Vei lig Verkeer Nederland ligt op zijn rug, zodat hier mogelijk een taak ligt voor de gemeente. Burgemeester Sprenger onderschreef dat. Hij verwachtte van de afdeling niets meer, zodat er aanleiding is voor de gemeente om eventueel sa men met de schoolbesturen kontakt op te nemen met de landelijke veilig ver- keersorganisatie. Cor Ellen vestigde de aandacht ook op een kennelijk zieke boom in de We- zentuin. Hij vroeg om behandeling eventueel met gebruikmaking van geld dat voor dergelijke doeleinden wordt beschikbaar gesteld. Wethouder Jan Zuidewind wist van geen zieke boom, hoewel het hele bomenbestand onlangs nog is gecontroleerd met mensen van de betrokken rijksdienst, maar hij zou nog eens uitkijken. Hoge verontreinigingsheffing Henk Beumkes van het Pakt zei erg geschrokken te zijn van de hoge aan slagen verontreinigingsheffing, die het Hoogheemraadschap Uitwaterend Slui zen onlangs aan de inwoners heeft ge stuurd. Het had hem vooral gegriefd, omdat de afvalwaterzuivering nog lang niet overal op Texel in orde is. Met name in het zuidwestelijke deel van het eiland is sprake van stankoverlast, omdat de rioolzuivermgsinstallatie van Het Horntje nog op zich laat wachten. De situatie is zelfs verslechterd als ge volg van het omleggen van waterlopen. Volgens Beumkes had men daarmee moeten wachten tot de zuivering van het Horntje klaar was. Wethouder Westdorp had een prettige mededeling: de bouw van de RZI voor Het Horntje begint zeer binnenkort. Texels eerste burger is uitgenodigd het officiële start sein te geven door op 24 augustus de eerste spade in de grond te steken. Aan de hoogte van de verontreinigingshef fing is niets te doen. De mensen moeten er maar rekening mee houden, dat deze bedragen ieder jaar verder zullen stij gen als gevolg van de kostbare werken, die nodig zijn om het afvalwater te zuiveren. De Ruyterstraat De bestrating van de De Ruyterstraat in Oudeschild zal gewoon worden vol- toond, zo kreeg Henk Beumkes desge vraagd te horen van wethouder Zuide wind Dat de nieuwe bestrating alweer in slechte staat verkeerd, is niet te wij ten aan de aannemer die het werk heeft uitgevoerd, maar aan de SRV-wagen die door zijn kleine wielen een te grote puntbelasting veroorzaakt. De wagen wordt in de straat toegelaten op uit drukkelijk verzoek van de bewoners, dezelfde bewoners, die nu over de slechte straat klagenSuggestie van Fridt Blanken: „Geef de man van de SRV-wagen grotere wielen. Dat is goedkoper dan herbestraten". Watertoeristen De Watersportvereniging Texel moet aan de gemeente een bedrag van 20.000,aan achterstallige toeristen belasting betalen. Zoals bekend was de vereniging van mening, dat zij als gast heer voor de jachtvaarders die in de haven van Oudeschild overnachten, niet kon worden verplicht toeristen belasting te innen. De Hoge Raad heeft nu echter uitgesproken, dat dit wel de gelijk het geval is en dat de belasting over de afgelopen vier seizoenen alsnog moet worden betaald. Het bestuur van de watersportvereniging vond de be lastingplicht onbillijk, omdat plezier- vaarders die niet aan de steigers bij het clubschip overnachten (en daarvoor vergoeding moeten betalen), in een an der deel van de haven van Oudeschild niets hoeven te betalen. Henk Beumkes zei dat de beslissing van de hoogste rechter wel juist zal zijn, maar liet niettemin blijken het een be lachelijke zaak te vinden. Hij vond het merkwaardig dat Rijkswaterstaat, die in feite gastheer is voor opvarenden van schepen, die in het andere deel van de haven liggen, geen belasting hoeft te innen. Door deze situatie wordt Rijks waterstaat concurrent voor de water sportvereniging. Burgemeester Sprenger liet echter blijken voldaan te zijn over de uit spraak van de Hoge Raad, al zei hij te vens oog te hebben voor de onbillijke kanten van deze zaak .Het betalen van de ƒ20.000,is voor de watersport vereniging een probleem, maar de ge meente denkt zeker niet aan gehele of gedeeltelijke kwijtschelding. Over de wijze van betalen is wel te praten. Schoolvakanties Jan Witte van de Samenwerkende Christelijke Fracties vond dat de vakan ties van de basisscholen op Texel beter moeten worden geregeld. Ondanks het „onderwijscontact" schijnt ieder de begindatum op eigen houtje te hebben vastgesteld. Fridt Blanken bevestigde dat er nog veel valt te verbeteren. Dat geldt ook voor de vakanties voor het voortgezet onderwijs. Volgens Blanken was het dit jaar als gevolg van een ver gissing onnodig slecht geregeld. De bur gemeester beloofde onderzoek. Erger je niet J. C. Dros noemde het nieuwe par keerterrein aan de Vogelenzang in Den Burg erg mooi maar niet practisch. Vooral bij wat grotere drukte is het moeilijk met de wagen het terrein te verlaten zonder paaltjes of andere wa gens te raken. Nauta vond het parkeer- plein een aanvaardbaar compromis tus sen mooi en praktisch. Cor Ellen lan ceerde het devies: mens erger je niet. In „A gunfight", de woensdag-westen van deze week, komen Kirk Douglas e; Johnny Cash elkaar tegen. Revolverhei- lar den met een groot verleden, die beiden wat aan lager wal zijn geraakt. Wan- far neer ze door een toevalligheid in elkaan je nabijheid komen, worden er door de be woners van het stadje direkt wedden schappen afgesloten, wie de snelst* schutter zal zijn. Hoewel ze er absoluu! geen trek in hebben wordt hen „het due van de eeuw" door de brave burgers op gedrongen. Het grote tweegevecht word: gehouden in de plaatselijke arena en de kaartjes vliegen weg. Omdat de verliezer )e toch niets meer nodig heeft, wordt afge sproken dat de winnaar de volledige re cette mag opstrijken. Een knappe western van Lamon! Johnson, met onderhuidse kritiek op de mentaliteit van de bewoners van „het wilde westen". De afloop wordt hier niet verteld, al maakt het uiteindelijk niet zoveel uit wie er wint. De regisseur laat dat ook merken aan het dubbele einde. Een originele film, met goede rollen ook van Johnny Cash die zioh muzikaal beperkt tot de titelsong. Het geld voor de film kwam van de Jirarilla Apachen, die door de vondst van olie in hun re servaat in staat zijn zich met filmpro- duktie bezig te houden. iet le )02 lei ïos :oe iui C TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3,15, elke regel meer ƒ1,05. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Voor Texe laartjes op rekening wor den ƒ2,50 adm.kosten be rekend. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boekhandel) en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclusief 4°/o BTW. Bouwen - Verbouwen Renoveren AARTS FRANKEN architekt de koog, plevierstr. 21, tel. 492 de waal, j. beumkes, tel. 3938 Open haardenbezitters Husqvarna kettingzagen reeds vanaf ƒ475,Fa. Tatenhove, Oosterend, tel. (02223) 202 Bouwinformatiecentrum J. C. R. Geopend van maandag t/m vrijdag, van 08 00 tot 12.00 uur en van i 13.30 tot 16.30 uur. Don derdagavond 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdags 09.00 i tot 12.00 uur KLEURCOPPERANT gronden en aflakken uit 1 één pot Kleurcopperant het allerbeste pantser- schild tegen houtbederf (zie: consumentengids) Kleurcopperant kan óók worden toegepast over bestaand schilderwerk, ja zelfs over bakstenen, beton, hard p.v.c. en ver zinkt ijzer. Alléénverkoop voor Texel ARTIMA, Gravenstraat Te koop gevr. Enkele en Dubbele sneeuwklok jes. A. van Strien, Schil- derend 45b, tel. 2904 Bruynzeel MONTA REKKEN. Meubelhuis Texel, Den Burg, H. Oos terhof, Molenstraat 2 Arn. Looyer tapijt. Merktapijten tegen zeer voordelige prijzen. Kom eens kijken. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179, Den Burg Te koop m.fiets, nw band, 8 tot 12 jr. Tel. (02220) 2337 (na 6 uur) - Bij wie is enkele we ken geleden een zwarte poes zonder staart aan komen lopen. Tel. (02 228) 307 Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, telef. (02220) 3320 Multiplexplaten, water vast 30,per stuk. Bar- horst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 of 3055 Voor een goed buro en een goede prijs naar ARTIMA, Gravenstraat Te koop witte en grijze valkparkieten, Rosellas, Kakarikis enz. Kiosk Ni- kadel, De Koog Bruining en Agter voor aardleidingen. Tel. 02228 482 of 283 Te koop Austin. Ada van Hollandstraat 2, Den Burg Nu volop rode bessen. L Huisman, De Veen, tel. 2203 Af te halen: katertje 3j/2 mnd., zwart-wit. Betty Witte, Kogerstr. 62. tel. 3867 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Uit voorraad lever baar: bloembollen van eerste kwaliteit. A. van Strien, Schilderend 45b, Den Burg, tel. 2904 Het heeft bijna 1 jaar geduurd, maar NU zijn ze er: legersokken in de 2 Paardjes. Dan kunt u er weer een jaar tegen Te koop 50 c.c. Zün- dapp cross, 4 bak. Tel. 02220-3227 Te koop 2-pers. Engels ledikant -f- matras en kinderwagen en wandel wagenbak (compleet). Tel. (02223) 686 Dameskoor Den Burg Repetities beginnen weer op woensdag 17 augustus Spéér voor alle zeker heid bij de RABOBANK Wie in de 2 Paardjes de sok past, houdt hem aan Bctontegels 40x60 of 50x50 ƒ3,40 per stuk incL btw. Barhorst, Marico weg 29, tel. (02220) 2684 of 3055 U kunt vanaf heden weer vers geplukte appe len bij ons kopen. Ver koop alleen 's middags H. J. Keyser, fruitbedrijf, Molenbuurt Vermist lapjespoes, 3 jaar. Roepnaam Tika. Kogerstr. 11, tel. 02220- 3227 Willem Schouten Margriet de Porto gaan trouwen op 26 augustus om 15.00 uur in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Receptie van 18.00 tot 19.30 uur in „Catha- rinahoeve", Rozendijk 17 (zijweg 11). Ons adres is De Ruyterstraat 35, Oudeschild - Texel

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2