Sneeuw? Hoe wilt u wegwezen deze winter? „ROCKY" DE SIMCA 1100 LX SPECIAL. Motel Texel Skandinavisch koud buffet Koelburo Noordholland Assurantiekantoor „Texel" Autoverzekeringen Stichting „Samen-Eén" EEN KOK I Henri grill- en specialiteiten restaurant - Gemeente Texel Openbare bekendmaking „Dik Trom weet raad" U zegt het maar bij de ABN. I I I vakantiereizen I _1 Weekendmenu „'t Jagershuus" 8,50 Antiekverkoop Voor al uw KANTOORMEUBELEN B.V. v'h Langeveld de Rooij Texelse Schapekaas G0MTESSE TEXEL telefoon 2027 COR DE BOER, Brouwerstraat 2, Den Burg, tal. (02220) 3628; b.g.g. (02228) 525. allrisks verzekeringen voor uw nieuwe auto „Ennia". Bij totall loss 3 jaar nieuw waarde, gedurende 3 jaar geen premieverhoging, speciale autopremie voor 50+. Persoonlijke leningen, financieringen en hypotheken. Bestel tijdig uw reisverzekering, zonder extra premie geld en geldwaardige papieren mee verzekerd. Voor Verpleeghuis Texel en Huize „Irene" vragen wij die het hoofd keuken kan assisteren en hem bij diens afwezigheid kan vervangen. Gedegen ervaring vereist; diploma instellingskok strekt tot aanbeveling. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Bestuur van de Stichting „Samen-Eén", Postbus 107, Den Burg - Texel. Boodtlaan 1, De Koog, Elke zaterdagavond i| onbeperkt smullen voor ƒ29,50 p.p., incl. glas wijn, H o.a. gerookte zalm, gerookte paling, mosselen, haring, diverse salades, j Aanvang 19.30 uur. Tijdige reservering gewenst. 11 Onze a la carte keuken is eveneens geopend van 12.00 tot 23.00 uur. Telefoon (02228) 391 Slootdorp, Brink 36, tel. (02278) 406 Alkmaar, tel. (072) 127009. Dealer voo»r Texel van Ca.ttabriga Consumptieijsmachines, Schotsman IJsbrokjesmachines, General Electric Airconditioning. Verder alle nieuwe en gebruikte koel- en vriesinstallaties. Serviceabonnementen. 24 uur-service per dag. DAMES EN HEREN, Zoals u wellicht door diverse publikaties be kend zal zijn, wordt de wereldmarkt in dons en veren sinds enkele maanden ernstig ver stoord. De aanvoer van dons uit de volksrepubliek China, als verreweg de grootste leverancier van dons, is tot een fractie van de normaal beschikbare hoeveelheden teruggebracht. Bo vendien zijn de prijzen exhorbitant verhoogd. De oorzaak van deze situatie is niet geheel duidelijk. Als redenen worden genoemd aardbeving j.l. zomer in China binnenlandse politieke problemen in China toenemende populariteit van dons in an dere delen van de wereld (o.a. voor kle ding). Als gevolg van genoemde schaarste zijn op korte termijn zéér forse prijsstijgingen te verwachten. Wij prijzen ons gelukkig, dat wij voor het komende winterseizoen beslag hebben kun nen leggen op een niet onbelangrijke partij donsdekbedden, kwaliteit San Remo, volgens de consumentengids de beste welke in ,de handel verkrijgbaar is. Deze kunnen wij nu nog tegen betaalbare prijzen aanbieden. U kunt zich nu nog „indekken" voor het komende, koude seizoen. Doe het nu en be spaar véél geld voor de donkere, dure dagen. MOERBEEK, meubelhandel en interieurverzorging b.v., Hogerstraat 8 - 14, tel. 2572. Méér dan 2000 m2 koopkansen. Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend dat de gemeenteraad in zijn openbare verga dering van 26 mei 1977 de 53e wijzigingsverorde ning van de algemene politieverordening heeft vastgesteld. Deze verordening treedt met ingang van de derde dag na deze afkondiging in werking. De verordening houdt in als aanvulling op de verordening kampeerplaatsen en kampeermiddelen Texel het verbod om een kampeerwagen, caravan of ander vervoermiddel ten dienste van de recrea tie langer dan 24 uur op de openbare weg (waartoe worden gerekend: bermen, parkeer terreinen, parkeerhavens en parkeerstroken) te parkeren; het verbod om nachtverblijf te houden in een voertuig (waaronder auto), in een kampeer wagen of in een caravan, of zomaar in de open lucht, op andere plaatsen dan waar dat op grond van de genoemde „kampeerverordening" is toegestaan. naast de bestaande beperkende bepalingen inzake het loslopen van honden het verbod om honden los te laten lopen (dus aanlijnplicht) op plaatsen waar dat door middel van door de gemeente geplaatste borden is aan gegeven. Texel, 5 september 1977. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, W. H. Sprenger De secretaris, G. A. Oskam, l.s. iiniiuiiiiiiiiiiiiiiiHiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiii Zondagmiddag 3 uur, alle leeftijden. Een nieuwe Ned. jeugdfilm met oude beken den: Dik, Bruin Boon, Nelly en veldw. Flipse Nu in kleur Coupon Wegwezen in de winter? Daar wil ik meer van weten. Ik kruis mijn voorkeur aan: Zon Sneeuw DKort Lang GVer Cruise Ik reis vermoedelijk per Naam: Adres Plaats: Telefoon: Heeft u een ABN-rekening? ja/neen. Zo ja, bij ABN-kantoor: Scenario: Sylvester Stallone. Regie John. G. Avildsen. Met Talia Shire en Burgess Meredith. Ook als je niet van boksen houdt, een schit terende, aangrijpende film. Toegang 12 jaar. Hotel? Huisje? Boot? Auto? Trein? Vliegtuig? U zegt het maar bij de ABN- kantoren met het reizenvignet. Deskundige adviseurs hebben een selectie voor u klaarliggen uit de programma's van Holland I International, BBI, Europa Express, Fred. Olsen Lines en andere goede organisaties. Het is goed boeken bij de ABN,want u regelt er meteen al uw andere vakantiezaken zoals vreemd geld, reischeques en verzekeringen. Den Burg, Parkstraat 18, telefoon (02220) 3641 D« Simca 1100 LX Special is nu te zien bij Garage VVV a V Oosterenderweg 52 Uf ACTAHffl Tel 02223-396 W V0 VVËHM Oosterend (Texel) T.J Chilisaus met stokbrood en een glas wijn. IJs of koffie toe. 't Jagershuus, Klif 23, Den Hoorn. Verkrijgbaar aan de boerderij verKrijgDdar aan ue ooeruenj C. J. COMMANDEUR, Hoeve „Don Bosco", De Zeshonderd 9. Z 1ste afslag links vanaf Den Burg-Oudeschild DONDERDAG T/M DINSDAG, dagelijks 20.00 uur. De winnaar van 3 Oscars. Nog belangrijker zijn de lovende recensies en het enthousiaste publiek. SYLVESTER STALLONE als In ongefrankeerde envelop zenden aan: Algemene Bank Nederland, Afd. O.D. 50, Antwoordnummer 1555,1000 PA Amsterdam. a.s. zaterdagmiddag van half twee tot 5 uur. Schoonoordsingel 4, tel. 4155 of 3424. Een vol ;aar garantie, ongeacht het aantal gereden kilometers. schuifdak of radio getint glas speciale kleurstnps prachtige interieur- bekleding halogeen koplampen voorruit van gelaagd glas radio inbouwkit achterruit wisser/wasser Dat is pas een aanbieding Want de toch al zo mooie LX kost met al deze accessoires afhankehik van de uitvoering met schuifdak of radio slechts f 13065.-* en I 12.770.-* Als u een echt luxueus uitgevoerde auto voor een zeer mei radio voordelige pnjs wilt, w7tJf\ maak dan gebruik *"i" van deze aanbieding mei schmidak FYijzen ind BTW af importeur J yk m t ehoudet

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 10