SV Texel sloeg toe Spannende start zaalvoetbal Opnieuw verlies voor Tex. Boys ISSADen Burg' °222o~2114 ES! WN AGTER van het raadhuis De Koog won weer! Nu ook judo voor senioren Zaalvoetbalprogramma WSW geklopt door Oosterend Gelijk spel voor SVO (Z) GSV te sterk voor SVC Bouwvergunningen Expert koelkasten en diepvriezers Zaalvoetbal Ruitertocht Tweede blad Texelse Courant, dinsdag 27 september 1977 Tegen het tot dusver ongeslagen RKEDO heeft S.V. Texel zondagmid dag een verdiende 0-2 overwinning qeboekt. De doelpunten van de eilan ders werden gescoord door Marius Banda (kopbal in de tiende minuut) en Jan de Lugt (gelanceerd door Ma rius Banda). - - - ;rr,; De wedstrijd had nog duidelijker in het voordeel van de Texelaars beslist kunnen worden als een „geheide" straf schop was toegekend. Kort na de rust was Jan de Lugt dicht bij een doelpunt toen hij in het penaltygebied zonder pardon van de bal werd gezet. De enige gevaarlijke kans van RKEDO deed zich na ongeveer twintig minuten in de tweede helft voor. Rechts achter Gert Pansier moest toen op de doellijn redding brengen omdat aanvoer der Aad Vaars geklopt was. Uitvallen Het Texelse elftal kwam in Berkhout in de gebruikelijke opstelling in het veld. Trainer Nico Erwich had zijn mannen de instructie gegeven door snelle uitval len RKEDO te verrassen en de eigen achterhoede goed gesloten te houden. Dat dit voor Texel de beste manier van spelen was bleek al na tien minuten spelen toen 't team een voorsprong nam. Gert Pansier stuurde Jan de Lugt over rechts met de bal de diepte in. Bij de vijandelijke achterlijn gaf Jan de Lugt daarop een loupezuivere voorzet op de goed meegekomen Marius Banda die Texel koppend op een 01 voorsprong zette In de tang Gesteund door deze vlotte voorsprong nam Texel het spel geheel in handen. Op Door de thuiswedstrijd tegen Ouden dijk met 20 te winnen heeft S.V. De Koog zondag laten zien dit jaar beslist niet in de staartgroep te willen eindigen. Beide doelpunten vielen kort na het be gin vin de ontmoeting. Na zes minuten scoordo Jan List de eerste goal en na een kwartier spelen maakte Ben Molanus er 2—0 van. Voor het inleidende werk bij het eers- ste doelpunt van Leo Schelfhout verant woordelijk. Hij leverde de pass af die door Jan List goed afgerond werd. Ben Molanus pikte een indirekte vrije trap goed op, omspeelde de keeper en kon de bal zonder verdere moeilijkheden in het lege doel schuiven. De Koog bleef vooral in de eerste helft domineren. Dit werd mede veroorzaakt door de harde wind die voor de thuis club uit de goede hoek waaide. De Ro gers trapten in deze periode echter nogal eens in goed opgezette buitenspelvalle tjes. Kort voor de rust kreeg Oudendijk nog een prachtige kans, toen de links buiten alleen op Jan Dekker afkwam. De Koger doelman pareerde het allemaal nuchter en de Oudendijker schoot ruim naast. In de tweede helft, tegen de wind in, kreeg De Koog het wel even moeilijker. Veel kansen kreeg Oudendijk echter niet vooral ook omdat Kees van Beek de spits volledig uitschakeldee. De geblesseerde Jan List werd vervangen door Henk Dijkstra en Dick Oudendag nam de plaats in van Richard Brandsma. De Koog hield zijn voorsprong met veel inzet vast en behaalde hiermee zijn tweede thuiszege. Uislagen: ZATERDAG 24 SEPTEMBER 1977: Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-Zeevogels Junioren: HRC B3-Tex. Boys BI Texel B2-Tex. Boys B2 ZDH Bl-DWOW BI De Koog BI-Oosterend BI Tex. Boys Cl-WGW C3 Teen. Boys C2-HCSC C4 SVAP '74 Cl-Cocksdorp Cl Wiron Cl-De Koog Cl Helder C4-Texel C3 Pupillen: Afdeling A: De Koog Al-Texel A2 Cocksdorp Al-ZDH Al Texel A3-Oosterend Al Texel A4-Tex. Boys A2 Afdeling B: Tex. Boys BI-Texel BI Tex. Boys B2-ZDH BI Texel B3-De Koog BI Afdeling C: Oosterend Cl-Texel C2 Cocksdorp Cl-Texel Cl ZONDAG 25 SEPTEMBER 1977: Afdeling Noordholland: RKEDO-Texel Tex. Boys-Purmerland De Koog-Oudendijk WSW-Oosterend St. George-ZDH GSV-Cocksdorp Helder 3-Texel 2 BKC 3-Tex. Boys 2 Texel 3-WGW 4 Tex. Boys 3-Wiron 3 DWOW 6-De Koog 2 Junioren: BKC Al-Tex. Boys Al WGW B3-Texel BI Dames: Tex. Boys-Zeevogels WBSV-Tex. Boys 2 het middenveld waren het vooral Louis Uriot en Jan van Bennekom die veel werk verzetten. Zij deden dit zowel ver dedigend als aanvallend. De Texelse ach terhoede wist door straffe mandekking de voorhoede van RKEDO volledig in de tang te nemen. De Berkhoutse ploeg moest zich door deze manier van spelen blijven beperken tot afstandschoten op het Texel-doel. Doelman Aad Vaars bleek echter te geroutineerd om zich door deze schoten te laten verrassen. De Texelse voorhoede daarentegen was wel erg gevaarlijk. Louis Uriot schoot voor de rust een keer net voor langs en Jan van Bennekom slaagde niet omdat hij door veel duw- en trekwerk van een doelpunt afgehouden werd. Geen strafschop Na de rust verving Henk Jan Klok rechtsbuiten Peter Kikkert. Met goed voetbal bleef het Texelse team het spelbeeld beheersen. Jan de Lugt kwam in een schietpositie maar werd op de rand van het strafschopgebied wegge duwd. Het leverde echter geen strafschop op. Kort voor tijd was het Louis Uriot die de aanzet voor het tweede Texel- doelpiujit gaf. Henk Jan Klok ontving de op links gespeelde bal en legde deze prachtig terug op Marius Banda die op zijn beurt Jan de Lugt bediende. Sluit stuk van de aktie was het tweede doel punt die de kroon zette op een verdiende overwinning van een hardwerkend en taotisch goed voor de dag komend S.V. Texel. De gymnastiekvereniging Oosterend start zaterdag 1 oktober met een afde ling voor senioren (17 jaar en ouder). Die dag wordt lesgegeven van 12.00 tot 13.00 uur. Belangstellenden kunnen zich bij die gelegenheeid aanmelden of desge wenst eerst de kat uit de boom kijken. De lessen worden gegeven door de heer D. Bais uit Den Helder die tot dusver ook steeds het onderricht aan de jeugd gaf. De lestijden voor de jeugd zijn als volgt: elke zaterdag 9.30 - 10.00 uur (5 - 7 jaar); 10.00 - 10.45 uur (8 - 11 jaar) en 10.45 - 11.45 uur (12 - 16 jaar). Woensdag 28 september: 18.30 u.' Knudde-Vergiet 19.20 u.: Brandweer-Dubbeldik 2 20.10 u.: Tex. Boys 1-Topido 21.00 u.: Texel vet. 2-Rab 21.40 u.: Gempo-Texel vet. 1 Tijdwaarneming: Jelleboog Commissiedienst: F. Schellinger Donderdag 29 september: 18.30 u.: Tex. Boys 2-Oosterend 2 19.10 u.: Tex. Boys 3-Oosterend 3 19.50 u.: Oosterend 1-Van der Meer 20.40 u.: 't Kompas-Casino 21.30 u.: Badhotel-Nioz Tijdwaarneming: Vergiet Commissiedienst: H. L. Ploeger Het thuisspelende Texelse Boys heeft zondagmiddag geen kans gezien de ploeg van Purmerland met een nederlaag naar huis te sturen. Hoewel het een wedstrijd was van het missen van opgelegde kan sen wisten de bezoekers er twee meer dan de Boys te benutten en trokken zo doende met een verdiende 02 overwin ning huiswaarts. De Boys begonnen goed en zetten te- de stugge verdediging van Purmerland fraaie en kansrijke aanvallen op. Doel punten kwamen er niet uit, die kwamen pas na de rust, in het voordeel van de bezoekers. Purmerland nam al spoedig het initia tief over nadat Theo Legierse, Gerard Legierse en Frits Schrama hun afgele verde kopballen respectievelijk over, naast en over hadden zien gaan. Verre halen De Purmerland-achterhoede zette veel al met verre halen de aanval aan het werk en ook dat hield veel gevaar in. Keeper Wessels wist echter zijn doel schoon te houden, zij het een enkele keer met veel geluk. In de tweede helft ontplooide zich aan vankelijk een zelfde spelbeeld met weer goede kansen voor de Boys. Een paar goede schoten van-R. van der Stap wer den uitstekend door de Purmerland- 2—2 5—9 1—0 1—5 0—8 1—1 2—1 1—3 6—4 2—1 0—2 1—5 0—1 0-4 1—0 0—3 0—4 6—0 1—0 0—2 0—2 2—0 0—2 4—0 2—0 0—0 1—1 0—4 2—5 17—0 3—0 03 2—2 5—0 In een door Oosterend zeer goed ge speelde wedstrijd heeft SVO het op de tweede plaats staande WSW zondag vrij wel overspeeld. Vooral in de tweede helft wist men vele kansen te scheppen. Beide doelpunten vielen daar in. Ze kwamen op naam van Jaap Slikker en Jan de Vries. De laatste maakte er uit een penalty 02 van. Oosterend begon heel behoudend, blijkbaar in de hoop met een versterkt middenveld de nul op het sccorebord te kunnen houden. WSW (Wijdenes) dat in het begin wel sterk aandrong wist toch vrijwel geen kansen te creëren terwijl Oosterend er steeds gevaarlijk uitkwam en zelfs enige kansjes kreeg. Blessure Reeds halverwege de eerste helft moest Hans Sijtsma wegens een blessure het veld verlaten. Hij werd echter goed vervangen door Ewald Witte. Het hoge tempo dat de hele wedstrijd toch wel overheerste, kon door Oosterend goed worden volgehouden. In de eerste com petitiewedstrijden ontbrak het daar nog wel eens aan. Het tempo nu was in hoofdzaak te danken aan een versterkt middenveld. Twee aanvallende en twee verdedigende middenvelders wisten de afstand tussen voor- en achterhoede goed te overbruggen. Zo te zien een goe de zet van trainer Frederiks die hier mee stellig het goede concept heeft ge vonden. Terugdringen In de tweede helft wist Oosterend de WSW-ploeg zelfs geheel op eigen helft terug te dringen wat meteen al resul teerde in goede kansen voor Gerrie Plaatsman en Johan de Waard. Na on geveer een kwartier was het dan ook raak. Door goed voorbereidend werk van Johan de Waard wist Jaap Slikker raak te schieten. Tien minuten later was het zelfs weer zover doordat een scherpe voorzet van Ewald Witte door een ver dediger met de hand werd aangeraakt. Deze penalty werd door Jan de Vries benut. WSW probeerde er hierna nog wel van alles aan te doen maar kon geen vuist maken. De debuterende keeper Roel Veldman die een safe indruk ach terliet, heeft in die tweede helft dan ook weinig moeilijke ballen gehad. Al met al vns de 20 uitslag een goede afspie geling van het vertoonde spel. doelman gestopt en Frits Schrama mik te de bal net iets te hoog op de lat. Buitenspelval Een vrij gevaarlijke vrije trap van Purmerland, net over de middenlijn, werd de Boys daarna noodlottig. De hele achterhoede bleef voor buitenspel staan en keek toe hoe J. van Tinteren onge hinderd de bal in het doel werkte. Om dat de grensrechter niet reageerde werd dit doelpunt dan ook toegekend. De Boys raakte van slag, de passes wilden niet meer lukken en ook in de afweer klopte het niet meer. Het was weer J. van Tinteren die een fout in de achter hoede doeltreffend afstrafte De Boys bleven hiermee opnieuw met lege han den staan. Het eerste zaterdagelftal van SVO heeft het dit weekend tegen een hard werkend Zeevogels niet gemakkelijk gehad. De ontmoeting eindigde na fellr strijd in een 22 gelijk spel. Vooral in het begin van het treffen kreeg Oosterend een paar mooie kansen. Een daarvan was voor Ruud Timmer die alleen op het vijandelijke doel af kon gaan maar de Zeevogels doelman op zijn weg vond. Ook Jaap Vlaming brak op links door maar zijn schot trof het zij net. Voor de rust werd het 21. Het eerste Oosterend doelpunt kwam voor rekening van Kees Oosterhof die hier mee de stand in de twintigste minuut weer in balans bracht. Jaap Verdoorn die veel goed werk verrichtte scoorde zonder veel moeilijkheden het tweede doelpunt. Na de hervatting had Ooster end de handen vol aan het fel aanvallen de Zeevogels. Dit resulteerde in een doelpunt over rechts waarmee het uit Egmond aan de Hoef afkomstige elftal onieuw op gelijke hoogte kwam. Met de ze stand kwam ook het laatste fluitsig naal waarmee de wedstrijd toch een punt opleverde en de aansluiting met de kopgroep niet verloren ging. Oosterend zaterdag staat nu op een gedeelde derde plaats van de ranglijst. SVC heeft aan het duel met GSV uit Groot Schermer zondag geen punten overgehouden. De einduitslag werd een voor de Cocksdorpers nadelige 20 in een ontmoeting die aan het eind bijna in een ordinaire schoppartij ontaardde. Gelukkig kwam het niet zover maar had SVC wel weer een nederlaag te pakken. GCV trachtte de wedstrijd op tame lijk hardhandige wijze in zijn voordeel te beslissen toen beide partijen in de eerste helft redelijk tegen elkaar opge wassen bleken. De GSV-verdedigers moesten zich soms echter bezondigen aan harde overtredingen om gevaar voor hun doel te voorkomen. De eerste tien minuten van de tweede helft waren ge heel voor Cocksdorp. Maar GSV slaag de er in via veel fysiek geweld de Cocksdorp voorwaartsen tot staan te brengen. Aan de andere kant was het wel raak toen GSV van dichtbij scoorde. De strijd werd nog feller. Vlak voor tijd wist GSV door een uitval de tweede treffer te produceren. Hiermee kwam het einde aan een veel te harde wed strijd die SVC een nederlaag bezorgde. In de afgelopen periode verleenden burgemeester en wethouders bouwver gunningen aan de volgende particulie ren en instellingen: C. Vlas, Den Burg, een woonhuis uit te breiden, De Zes 3; H. J. Felbick, West Duitsland, een zomerhuis uit te breiden, Zanddijk 272; F. J. Kaczor, De Koog, een dakkapel te bouwen, Nikadel 1; Chr. Pastoor, De Cocksdorp, een dakkapel te bouwen, Duinroosstraat; P. A. van der Vis, De Koog, een woonhuis-pension te veranderen en uit te breiden, Dorps straat 36; C. Slaman, Oudeschild, een berging te bouwen, Buurtje 15; H. Brug ge, Den Burg, een berging te vergroten, Schoorwal 35; P. Kossen, Den Burg, een winkelpand te veranderen, Warmoes' straat 15; W. Sietsma, Den Burg, een schuur c.q. woonruimte te veranderen, Burgwal; J. C. L. Moers, Maarsen, een zomerhuis uit te breiden, Slufterweg 146; J. Kiltz, De Koog, een open haard- schoorsteen te bouwen, Ruyslaan 36; R. Kikkert, De Koog, een windscherm te bouwen, Watermunt 8; J. F. de Block, Gouda, een bestaand schuurtje te slopen en een nieuw schuurtje te bouwen, Kik- kertstraat 45, De Cocksdorp; G. Koot, Oosterend, een woonhuis te veranderen, Kerkstraat 7; S. van Splunter, De Koog, een hotel te veranderen en uit te brei den, Dorpsstraat 39; M. T. Boom, Oude schild, een woonhuis plus garage te bou wen, Heemskerckstraat; P. Kooiman, Texel, een boerderij-woonhuis te ver bouwen en te veranderen, Elemert 24, Den Burg; K. de Leeuw, Den Hoorn, een dakkapel te bouwen, Diek 38; T. Kok- Altenburg, De Koog, een dakkapel te bouwen, Duinroosstraat 16; T. Jansen, Texel, een boerderij te veranderen en uit te breiden, Lage veld 10; B. Wittem, Den Hoorn, een woonhuis te veranderen en uit te breiden, Herenstraat 32; J. F. Anema, Exloo (Dr.), een zomerhuis uit te breiden, Gerritslanderdijkje 186; N. P. Ruyter, Utrecht, een zomerhuis uit te breiden, Californiëweg 159, De Koog; E. R. Drijver, Den Hoorn, een woonhuis te veranderen en uit te breiden, Klif 3; J. D. Stoll, Den Burg, een garage-ber- ging-c.v.-ruimte tot woonruimte tee ver anderen, Schilderend 95; H. Heetveld, Den Burg, een garage op te richten in plaats van een te slopen garage en het uitbreiden van een woning, Kogerweg 155; W. Duinker, Den Hoorn, een woon- luis te verbouwen, Herenstraat 2; B. Bos, Den Burg, een woonhuis uit te brei den, Schilderweg 171; Gereformeerde kerk, Oosterend, een woonhuis te ver anderen en uit te breiden tot een kerke lijk centrum, Peperstraat 9; G. Roeper, Eierland, een dubbel woonhuis tot een woonhuis te veranderen en uit te brei den, Hoofdweg 20; C. Grit, Den Burg, een woonhuis te verbouwen, Koger- straat 33; K. J. Veenbaas, Oudeschild, een garage-berging uit te breiden, De Ioutmanstraat 40; O. Kikkert, De Cocks dorp, een hotel-café-restaurant uit te breiden, Kikkertstraat 1. inclusief 3 jaar omruil-garantie. Da's weer uniek van EXPERT. Uitslagen: le klasse: Topido-DUbbeldik Van der Meer-JKM Casino-De Zwaan 2e klasse: Dubbeldik 2-Amro Nioz-Jelleboog Vergiet-Smullies Bar 3e klasse: Oosterend 2-De Spyker 1 Rab-Gempo Texel vet. 1-Texel BI De Suyker 2-Oosterend 3 3—6 3—6 0—9 4—0 3—1 1—2 5—0 5—1 2—4 MEDEDELINGEN VAN B. EN W. De schoolraad De Texelse schoolraad heeft op 7 sep tember j.l. vergaderd en het lijkt ge wenst, de belangrijkste punten van deze vergadering weer te geven. Allereerst kan nog worden vermeld, dat de schoolraad een bij de wet voor geschreven overlegorgaan is voor het openbaar gewoon lager onderwijs. De raad bestaat uit vertegenwoordigers van de oudercommissies, het onderwijzend personeel, de vereniging voor openbaar onderwijs en de gemeente. Op 7 september is stil gestaan bij de leeftijdsopbouw van de Texelse bevol king, waarbij de groepen 0 - 4, 5 - .9 en 10-14 jarigen natuurlijk de meeste aan dacht kregen. Gezien de vrij sterke ver mindering van het aantal geboorten werd geconcludeerd, dat de schoolbevol king in de eerstkomende jaren zal terug lopen. Bij het opstellen van plannen voor het onderwijs zal met dit gegeven rekening moeten worden gehouden. De schoolraad is er verder voorstan der van, dat de schoolbegeleidingsdienst in Den Helder meer financiële armslag krijgt. Hiermee wordt tegemoet geko men aan de verlangens van de Texelse lagere scholen om meer uren begelei ding van deze dienst. Deze conclusie kwam naar voren naar aanleiding van de advisering over een eventuele verho ging van het bedrag per inwoner van ƒ5,50 tot ƒ8,50. De schoolraad is hier een duidelijk voorstander van. Ook zou men graag zien, dat de scho len praktische verkeerslessen zouden ge ven aan de leerlingen. Via de afdeling Texel van de Vereniging voor Veilig Verkeer zal worden geïnformeerd, hoe deze lessen in andere gemeenten zijn ge regeld. Die informatie zal daarna aan de schoolhoofden en oudercommissies wor den doorgespeeld. Men hoopt op die ma nier te bereiken dat het praktisch ver- keersonderwijs weer nieuw leven wordt ingeblazen. Natuurlijk zijn nog tal van andere on derwerpen aan de orde geweest, maar met het bovenstaande zijn de hoofdpun ten van deze vergadering wel weerge geven. Als opening van het nieuwe seizoen wordt op zondag 2 oktober een ruiter tocht gehouden die ongeveer vijf uur in beslag zal gaan nemen. Men rijdt met paard en wagen en „losse" paarden. /De deelnemers zitten afwisselend te paard of op de wagen. De tocht, waarin twee stops zijn opge nomen gaat zondagmorgen om ongeveer 10.00 uur bij manege Bornrif van start. Zowel beginnende als gevorderde ruiters kunnen zich tot en met 30 september voor deze rit opgeven. De kosten zijn: met eigen paard ƒ10,manege leden ƒ15,niet-manegeleden 25, Bij de genoemde stops wordt de deel nemers een warm hapje aangeboden. Men kan zich aanmelden bij Ruitercen- trum Bomrif, Mienterglop 25, De Koog, telefoon (02228) 289. In de top van zowel de eerste als de tweede klasse van het Texelse zaalvoet bal zijn het mede de teams van Cors Dubbeldik die de dienst uitmaken. Na de ploeg van De Zwaan staat Dubbeldik 1 in de hoogste klasse op een tweede plaats. Cors Dubbeldik 2 voert de twee de klasse aan met FC Knudde als eer volle tweede. In beide afdelingen is het voor de kop lopers zaak zo min mogelijk punten te verspelen omdat elk verliespunt in ver band met de aansluiting fataal kan zijn. Na 3 k 4 gespeelde wedstrijden moet vooral in de eerste klasse gesteld wor den dat Dubbeldik 1 het zwaarder had dan lijstaanvoerder De Zwaan. Het klas- severschil is dit jaar opnieuw minder geworden, 't Kompas. Oosterend 1 en in iets mindere mate Topido speelden en kele sterke wedstrijden o.a. tegen Dub bel dig en De Zwaan. Casino (vorig jaar derde) ging evenals vorig seizoen weer slecht van start. In de tweede klasse zijn nog twee teams zonder verliespunten, nl. Cors Dubbeldik 2 en FC Knudde. Brandweer, dat vorig jaar nog in de 3e klasse uit kwam, blijft aardig bij. Gezien het ver toonde spel zal dit team ook wel hoog eindigen. Smullies Bar liet het in deze beginfase van de competitie afweten. Na een slechte start, herstelde het zich in de afgelopen week goed door een overwin ning op FC Vergiet, dat na een ongeluk kig verlies tegen Brandweer nu ook weer met één doelpunt verschil de boot in ging. SV Amro (vorig jaar één klasse lager) heeft duidelijk gewenningsmoei- lijkheden. Het verzamelde nul punten uit vier wedstrijden. Met de wetenschap dat reeds tegen de vier hoogste teams werd gespeeld kan het tij bij Amro nog wel keren. In de derde klasse is alleen het team van Rab nog zonder verliespunten. Texel BI (een juniorenteam van 16 jaar en ou der) doet het hier erg goed. In deze klas se, waar velen hun voetbal oudedag be leven, is het tegen deze jonge jongens voor de ouderen vaak hijgen geblazen. De onderlinge verhoudingen zijn erg klein. Gempo voor het eerste seizoen ge start met zaalvoetbal zoekt het goede spelpatroon nog. Met een goede doelman (zoals deze ploeg heeft) moet het zeker beter kunnen. STANDEN ZAALVOETBAL le klasse: De Zwaan 4 4 0 0 8 22- 4 Cor Dubbeldik 4 4 0 0 8 17- 8 JKM 4 2 115 13-11 Topido 3 1 0 2 2 11-11 Oosterend 1 3 0 2 1 2 6-7 't Kompas 3 1 0 2 2 12-15 Van der Meer 3 0 12 1 5-12 Texelse Boys 1 30121 2-10 Casino 3 0 12 1 5-15 2e klasse: Cor Dubbeldik 233006 11-3 Knudde 3 3 0 0 6 11- 7 Brandweer 3 2 1 0 5 7-4 Nioz 3 2 0 1 4 11- 8 Smullies Bar 4 1 1 2 3 6-8 Vergiet 3 1 0 2 2 9-6 Badhotel 3 0 2 1 2 7-9 Jelleboog 4 0 2 2 2 6-13 Amro 4 0 0 4 0 7-17' 3e klasse: Rab 3 3 0 0 6 Texel BI 4 2 2 0 6 Oosterend 3 4 2 1 1 5 Texelse Boys 3 3 2 0 1 4 De Spyker 1 4 2 0 2 4 De Spyker 2 5 1 2 2 4 Oosterend 2 3 1113 Texelse Boys 2 3 1113 Texel veteranen 14 1 12 3 Texel veteranen 2 3 0 2 1 2 Gempo 4 0 0 4 0 14- 5 10- 6 10- 9 8- 5 10-13 11-13 8- 4 11- 9 16-14 6-13 2-15

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 5