Zware klus voor Tex. Boys Afhalen schouwburgkaarten Prognoses UDI brengt Israëlisch blijspel Nederlaag voor Texelse dammers Gewijzigd aanvangsuur kerkdienst Ruim ƒ3000,voor het Prinses Beatrix-fonds „WAT IK ZEGGEN WOU!' Waarom een apotheek op Texel? „Paddenstoelenletterloop'ii in de Dennen r* Van de dit weekend op Texel te spe len voetbalwedstrijden is ongetwijfeld de ontmoeting tussen Texelse Boys en DWOW uit Wieringcrwerf de interes santste. Hierbij zal Texelse Boys alles op alles gaan zetten om eindelijk eens van. de hatelijke laatste plaats in de tweede klasse B af te komen. Texel 1 krijgt het in de uitwedstrijd tegen Bergen een stuk makkelijker dan de Boys. Gezien de stand van Texel en Bergen op de ranglijst in de Hoofdklasse moet deze partij voor de eilanders een zachtgekookt eitje worden. Bergen be zet een van de onderste plaatsen en Texel heeft zich inmiddels naar de mid denmoot van het klassement gewerkt. Er kan echter verwacht worden dat Bergen in deze wedstrijd voor eigen pu bliek alles op alles zal zetten omdat het best een paar puntjes gebruiken kan. Nadelig voor Texel 1 is dat achterhoede- speler Gert Pansier in het ziekenhuis ligt en dus niet kan meespelen. Hopelijk is hij weer snel terug op zijn bekende „stekkie" in het eerste elftal. Als ze de gebruikelijke inzet tonen heeft Texel 2 een redelijke kans tegen het derde elftal van het Hoogwoudse Grasshoppers. Ook voor het derde van Texel is er kans op succes, het Helderse HRC 6 komt op bezoek. Texel 4 krijgt het thuis tegen Zeemacht 5 erg moeilijk maar na de goede presta tie in de wedstrijd tegen Wieringer- waard 4 kan beslist op een punt gere kend worden. t.C. Zoals gezegd heeft Texelse Boys het dit weekend beslist niet eeenvoudig te gen het bezoekende DWOW uit Wierin- gerwerf. Deze ploeg is een oude bekende van het Boys-team zodat de spelers wel zo ongeveer weten waar ze aan toe zijn met de mannen van het voormalige ei land. Het ziet er echter naar uit dat de motivatie bij de Boys nu er thuis ge speeld wordt aanwezig is. Wat de overige elftallen betreft spelen dit weekend de A junioren en het twee de dameselftal van de Boys op zaterdag. A.W. Rederijkerskamer UDI heeft een Is raëlisch blijspel van Efraïm Kishin in studie genomen. Het heet „Getrouwd of niet?" en wordt ook wel opgevoerd onder de naam „Trouwakte". De regie is opnieuw in handen van de heer A. Poel die aanvankelijk om gezondheids redenen wilde afhaken, maar tenslotte de leiding toch maar weer op zich heeft genomen, omdat er geen nieuwe regis seur beschikbaar bleek. „Getrouwd of niet?" zal op zaterdag 19 november in hotel „De Lindeboom' Texel" worden opgevoerd. Het is de groep, die de Damclub Texel bij de in Heerhugowaard gespeelde tweede competitiewedstrijd van dit sei zoen vertegenwoordigde slecht afge gaan. Tegen het plaatselijke S.A.N. leed het Texelse team een 610 nederlaag. Clubkampioen P. Bakelaar won zijn partij tegen SNA-man C. Filmer en ook C. Meedendorp wist tegen L. Konijn tot winst te komen. P. Kooiman en J. van Heerwaarden realiseerden een punten- deling, maar de overige teamleden moesten de eer aan de tegenstanders laten De volledige uitslag is als volgt Texel-S.N.R. P. Bakelaar-C. Filmer P. Kooiman-C. Suyk J. Hooijberg-T. Koopman C .Meedendorp-L. Konijn J. v. Heerwaarden-N. Smit G. Dros-B. Groot J. Vinke-J. v.d. Vlugt J. Schoo-S. van Randen 2—0 1—1 0—2 2—0 1—1 0—2 0—2 0—2 6—10 Na vier speelavonden is het C. Vinke die de eerste plaats van het clubklasse ment van de damclub vast in handen heeft. Hij is hiermee de enige speler zonder puntenverlies. Voor Vinke bete kent dit een ongekende weelde en een hart onder de riem na het slechte resul taat van vorig jaar. Toen moest Vinke met de voorlaatste plaats genoegen ne men. Het aanvangsuur van de zondagmor gen in de Ned. Herv. kerk in Den Burg te houden kerkdienst is gewijzigd in 9.30 uur. De gemeenteleden wordt ver zocht ook eventuele gasten hierop op merkzaam te maken. De opbrengst van de op Texel gehou den collecte ten bate van het Prinses Beatrixfonds bedroeg ƒ3051,21, gespeci ficeerd als volgt De Koog ƒ181,01; De Cocksdorp ƒ88,80; De Waal ƒ75,61; Den Hoorn 235,26; Oosterend 292,83; Oudeschild 182,27; Den Burg ƒ1640,48, De Westen ƒ71,08; Eierland 209,27; De Dennen ƒ38,60. ZDH gaat in Schermerhom bij Spor ting een lastige uitwedstrijd tegemoet. Er is echter gebleken dat ook Sporting de laatste tijd niet al te denderend draait. Ze staan met 15 doelpunten te gen op de zevende plaats van de rang lijst. De Hoomders hebben er 8 tegen maar speelden een wedstrijd minder. Met flink wat zelfvertrouwen moet het eerste de punten mee terug kunnen ne men. ZDH 2 krijgt in het Helderse WGW een tegenstander van formaat. Toch zijn winstkansen beslist aanwezig. Het derde doet het tot op heden erg goed. Zondag leed ZDH 3 'n verrassende nederlaag. Het kan deze tegenvaller dit weekend tegen Geelzwart weer hele maal goed maken. De wedstrijd begint om 11.30 uur. F.Z. In Oosterend wacht SVO een druk voetbalweekend met zowel het zondag elftal als de zaterdagelf spelend op eigen terrein. Oosterend-zondag speelt tegen Oudesluis en Oosterend-zaterdag tegen Schagen. In beide gevallen moet de thuisspelende ploeg het tegen nummer één van de ranglijst opnemen. Beide ei- landelijke teams speelden tot dusver nogal wisselvallig. „Zondag" en „zater dag" gaan daarom zware wedstrijden tegemoet. Er wordt door de achterban niettemin op een gelijk spelletje ge hoopt. Het tot dusver nog ongeslagen tweede zondagelftal speelt uit tegen Zeemacht in Den Helder. SVO moet deze ontmoe ting „op de sloffen" kunnen winnen. Uitkijken is echter de boodschap. Het tweede zaterdagelftal speelt uit tegen Andijk. In dit geval wordt op een gelijk spel gerekend. Zaterdagmiddag spelen de SVO junio ren BI en B2 in competitieverband te gen elkaar. Er wordt een wedstrijd ver wacht waar de stukken van af vliegen! J.R. S.V. De Koog speelt zondag een thuis wedstrijd tegen Schellinkhout. Deze ploeg heeft evenals De Koog, vier pun ten verzameld, maar speelde een wed strijd meer. Er zijn dus duidelijk kansen voor de Kogers. Het tweede elftal van De Koog speelt ook thuis. De spelers hiervan komen zondagochtend om 11.30 uur in het veld. Gezien het goede spel van het afgelopen weekend moet tegen Succes 7 gelijk ge speeld kunnen worden. J.v.B. Cocksdorp speelt zondag uit tegen koploper Westzaan. Erg veel positiefs is in dit geval niet te voorspellen omdat SVC schamel onderaan de ranglijst bun gelt en Westzaan hier bovenaan staat. De Cocksdorpers kennende zullen zij hun huid zo duur mogelijk verkopen. J.W.B. Belangstellenden die zich hebben ge meld voor toegangskaarten in het kader van de door de Stichting Cultureel Werk georganiseerde culturele winterserie worden op maandag 10 en dinsdag 11 oktober in de gelegenheid gesteld de toegangsbewijzen in het raadhuis af te halen. Hiervoor kan men tijdens de openings tijden van het raadhuis in de B. en W. kamer terecht. Dit vertrek iigt links van de ingang van het raadhuis in de hal. Men worat verzocht indien mogelijk per oank- of girocheque te willen betalen. Belangstellenden die met m de gelegen heid zijn hun kaarten op maandag eu dinsdag af te halen kunnen dit telefo nisch melden bij mevrouw J. Bootsma p.a. raadhuis afdeling culturele zaken. Na 14 oktober zullen niet afgehaalde kaarten aan anderen worden toegewe zen. Wegens te geringe belangstelling kun nen twee van de m de Helderse schouw burg te houden voorstellingen niet door inwoners van Texel worden bezocht. Het betreft een concert van het Noordhol lands Philharmonisch Orkest (11 okto ber) en het toneelstuk „Rock 69" door toneelgroep Centrum. De overige 9 voor stellingen zullen vanuit Texel worden bezocht. Vervallen Van de vijf op Texel te houden eve nementen was de belangstelling voor het concert van het Nederlands Kamer koor op 5 februari ontoereikend, zodat dit niet zal doorgaan. Alle overige voor stelling gaan dus door. Moeilijker ligt het ten aanzien van de Helderse voorstellingen. Voor de negen evenementen, welke vanuit Texel zullen worden bezocht, werden 1466 kaarten besteld. Er konden slechts 924 kaarten worden toegewezen Dit be tekent dat in geen enkel geval iedere aanvraag gehonoreerd kan worden Aanvragen die na 14 augustus binnen kwamen kunnen daarom in het geheel niet meedingen. De volgende programmapunten lig gen het moeilijkst. Voor het op 25 nov. te houden Amsterdamse Volkstoneel werden 205 kaarten besteld. De toewij zing bedroeg slechts 100. De operette Wiener Blut (9 dec.) trok belangstelling voor 259 kaarten. Ook hier was de toe wijzing 100. Voor de Musical „Foxtrot" (11 april) was de aanvraag 331 kaarten en ontving men 103 kaarten. Toewijzingen Bij de toewijzing moesten daarom de volgende algemene lijnen worden ge volgd 1. Voor de zes niet-genoemde voorstellingen kunn.en de kaarten (mits ze tijdig besteld zijn) als regel volledig worden toegewezen. 2. Het zal niet mogelijk zijn altijd de gewenste rangen toe te wijzen. 3. Voor de genoemde drie voorstellingen zal de toewijzing als VRIJDAG 7 OKTOBER In de Beerebar start die sjoelclub haar winterseizoen. Aanvang 20.30 uur. ZATERDAG 8 OKTOBER Om 16.00 uur start bij vakantiecentrum Dennenoord een zgia. Paddestoelen- letterloop. In 't Asiel begint om; 21.00 uur een „Punk"-avond. ZONDAG 9 OKTOBER Om 10.00 uur start bij vakantiecentrum Dennenoord een zgn. Paddestoelen- letterloop. MAANDAG 10 OKTOBE1R De padvinders van Scou ting Texel ha len vanaf 19.00 uur ou d papier op in Noord-West. Tussen 10.00 en 22.00 ui ir wordt ten huize van de fam. Brouwer, War moesstraat 42, een ker sttentoonstel ling gehouden. DINSDAG 11 OKTOBER In het raadhuis vergadert d<e gemeente raad. Aanvang 19.30 uur. eraven w lezers-tarra* vea«TViODRDfLu*j-ieio vah de rmmxtie regel met meer dan een derde bedra gen. De aanvragers kunnen hun voor keur uiteraard kenbaar maken. 4. Wie slechts een van de bovengenoemde drie evenementen wil bijwonen, zal moeten loten, waarbij tegenover een toewijzing twee nieten zullen staan. Voor verdere inlichtingen kan men zich wenden tot de afd. Culturele Zaken op het Raadhuis, (02220) 3041. In Den Burg is een Texelse apotheek gevestigd onder leiding van drs. G. Le- ly, apotheker. Dat betekent voor u dat u gebruik kunt maken van de diensten van een apotheker en zijn assistenten. Misschien zit u daar niet op te wachten Mogelijk heeft u zelfs de indruk dat het voor u weinig of geen voordeel heeft. Daarom wil ik u iets vertellen over de funkties en de taken van een apotheek. Je kunt niet zómaar apotheker op Texel worden. Hiervoor bestaat een lijst metkandidaten en slechts degene die bo venaan de lijst staat mag onderhandelen met de artsen over het vestigen van een apotheek. Mijn eerste onderhandelingen waren in september 1976. Wat voerde me naar Texel? Texel heeft altijd al grote aantrek kingskracht op me uitgeoefend wat be treft de zee, de natuur en de bevolking en verder weet ik uit ervaring dat de gezondheidszorg in goede handen is bij de huisartsen, maar beter kan met een apotheker er bij. Waarom? Een apotheker heeft een laboratorium waar de binnengekomen geneesmidde len op kwaliteit en gehalte worden on derzocht. De apotheker garandeert en is verantwoordelijk voor de kwaliteit en de juistheid van de afleveringen. Een apotheker heeft een steriele ruimte waar steriele geneesmiddelen worden bereid (oogdruppels etc.). Verder heeft een apotheker een aparte ruimte waar de bereidingen als zalven, dranken, capsu les etc. plaatsvinden en een ruimte waar de verpakte geneesmiddelen wor den afgeleverd. Ten behoeve van 'de pa tiënt lijkt het mij goed dat ons maat werk blijft bestaan en niet door con fectie wordt vervangen. Ook heeft in deze tijd de eerste lijns gezondheidszorg sterk de aandacht. Sa men met de arts kan de apotheker hier in optimaal functioneren. De arts infor meert de patiënt over de diagnose, prog nose en aard en doel van de medicamen teuze behandeling en de apotheker ver strekt relevante informatie betreffende het geneesmiddel. Vooral hoe vaak, wan neer en hoe hij het geneesmiddel dient in te nemen, met of zonder vocht, fijn gemaakt of opgelost. Verder geven de gezamenlijke apothekers schriftelijk op merkingen in voor iedereen begrijpelij ke taal bij in de apotheek bereide pre paraten. In dit verband is ook belang rijk dat de apotheek de gehele dag open is. Op zaterdag en zondag enkele uren en buiten die tijd is een assistente of de apotheker bereikbaar voor spoedeisende gevallen. Er zal een bezorgdienst inge steld worden, die recepten ophaalt en de geneesmiddelen uit de apotheek be zorgt. Hopelijk heb ik hiermee enkele vaag heden omtrent de apotheek verduidelijkt en dat ik hier niet alleen zo over denk blijkt uit het antwoord van staatssecre taris Hendriks voor volksgezondheid op 8 november 1976 op vragen uit de ka mer: „Ik denk toch, meneer de voorzit ter, dat in dit landje de meest verant woorde distributie van geneesmiddelen moet verlopen via de apotheker, die is opgeleid in de farmacologie en beter dan wie ook in staat is om de werk zaamheid van bepaalde produkten te be oordelen, óók indien er sprake is van een meervoudig gebruik van medicamenten. Dit houdt geen discriminatie in van de aktiviteiten van de apotheekhoudende huisarts, maar ik meen, dat dit instituut zichzelf zal overleven op het moment dat er voldoende opgeleide apothekers beschikbaar zijn". Hierbij nodig ik u uit om eens langs te komen. G. Lely, Molenstraat 21, Den Burg ZATERDAG 8 OKTOBER 1977: Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-Schagen, 14.30 uur Oosterend (Z) 2-Andijk 2, 14.30 uur Junioren: Tex. Boys Al-HCSC A2, 13.30 uur JVC Bl-Tex. Boys BI, 13.00 uur (vertrek boot 12.05 uur) Texel B2-HCSC B4, 13.30 uur JVC B2-Tex. Boys B2, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Oosterend B2-Oosterend BI, 13.00 u. ZDH Bl-Oudesluis BI, 13.30 uur De Koog Bl-Wiron BI, 13.30 uur Helder Cl-Tex Boys Cl, 14.30 uur WGW C4-Texel C2, 12.00 uur HRC C4-Tex. Boys C2, 13.00 uur HRC C5-Oosterend Cl, 13.00 uur De Koog Cl-Cocksdorp Cl, 15 00 u. Texel C3-Oosterend C2, 13.30 uur Pupillen: Afdeling A: Tex. Boys Al-C'dorp Al, 15.30 uur ZDH Al-Texel Al, 15.00 uur Texel A2-Texel A4, 12.30 uur Afdeling B Texel B2-Tex. Boys B2, 15.00 uur Teel B3-Tex. Boys BI, 15.00 uur ZDH BI-Texel BI, 12 30 uur Afdeling C: Cocksdorp Cl-O'end Cl, 14.30 uur Texel C2-Texel Cl, 12.30 uur Tex. Boys Cl-De Koog Cl, 13.30 uur ZONDAG 9 OKTOBER 1977: Afdeling Noordholland: Bergen-Texel, 14.00 uur (vertrek boot 12.05 uur) Texelse Boys-DWOW, 14.30 uur De Koog-Schellinkhout, 14.30 uur Oosterend-Oudesluis, 14.30 uur Sporting S.-ZDH, 14.00 uur (vertrek boot 12.05 uur) Westzaan-Cocksdorp, 14.30 uur (vertrek boot 12,05 uur) Grasshoppers 2-Texel 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) itl Zeemacht 3-Oosterend 2, 14.30 uurii ZAP 4-Tex. Boys 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 ui Texel 3-HRC 6, 14.30 uur Tex. Boys 3-Winkel 2, 12.30 uur Cocksdorp 2-Vesdo 2, 14.30 uur WGW 6-ZDH 2, 14.30 uur ZDH 3-Geelzwart 6, 14.30 uur Oosterend 3-Oudesluis 3, 12.30 uJ Texel 4-Zeemacht 5, 14.30 uur De Koog 2-Succes 7, 11.30 uur Dames: Purmerend-Texelse Boys, 14.30 u-, (vertrek boot 12.05 ui SAMEN REIZEN: ZATERDAG 8 OKTOBER 1977: Vertrek boot 12.05 uur van Texel: Tex. Boys BI en Tex. Boys Cl ZONDAG 9 OKTOBER 1977:' Vertrek boot 12.05 uur van Texel: Cocksdorp 1 en dames Tex. Boys Texel 1 en ZDH 1. Vertrek boot 13.05 uur van Texel: T< Tex. Boys 2 en Texel 2. K Bij afkeuring terrein bus afbestellen, i lefoon (02240) 2421. |f Bij vakantiecentrum. „DennenoorlL aan de Grensweg start zaterdagmiddj I om vier uur een „Paddenstoelenlette ff loop" waaraan door iedereen, eventusB in gezinsverband, kan worden me «fff daan. Het is een sportieve puzzeltoc met wedstrijdelement volgens een heel nieuwe opzet. Wat de deelnemej moeten doen is op dit moment nog p hcim, maar het spreekt vanzelf dat ied, ter plaatse volledig wordt geïnstrueerd. Het gaat om een tocht van ongeva acht kilometer die ieder met een nol male gezondheid kan volbrengen en q_ zowel wandelend als hardlopend k| worden gedaan. De volgende dag wordt een soorul lijk evenement gehouden, maar dan het sportieve wedstrijdelement een v belangrijker rol spelen. Deze twe< letterloop begint om 10.00 uur Zovi zaterdag als zondag wordt een mschr.I geld van ƒ1,geheven ter bestrijdi van de kosten. Er worden geen medaj les uitgeloofd. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3,15, elke regel meer ƒ1,05. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Voor Texe laartjes op rekening wor den ƒ2,50 adm.kosten be rekend. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boekhandel) en onder nummer ƒ1,50 meer Alles inclusief 4% BTW. AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die ge bruik maken van de ru briek „Texelaartjes" worden verzocht de kos ten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen ƒ2,50 ad ministratiekosten in re kening gebracht. Administratie T.C. Voor vergaderingen etc. „Eierlandsche Huis", De Cocksdorp, tel. (02222) 380 En dit zei een Ameri kaan op het int. panne- koekcongres over de pan nekoeken in de Worstel- tent: My Jiddische mam ma likes them better than Bar-Mitswah kuchele. (Mijn jichtige moeder heeft ze liever dan jode- koeken) 8 oktober a.s. antiek in de „Schakel" In voorraad ruime sor tering hout, w.o diverse soorten planken, balken en ribhout, diverse wand- schrootjes, plaatmateria len, w.o watervast multi plex, spaanplaat en board, gipsplaten, steen wol, asbestgolfplaten, diverse betontegels en bielzen en stopzand enz. Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg. tel. (02220) i 2684 of 3055 Niet vergeten! Antiek in de „Schakel". Zie ad vertentie. Sigarenbandjes weg gooien? Joop Kramer, Wilsterstraat 16, telefoon 2464, Den Burg, komt ze graag afhalen Geen winterslaap meer! Bagatelle Te koop in goede staat: moederhaard voor CV aardgas. Weverstr. 96, tel. 2264 Ruitercentrum Bornrif heeft nog enkele plaatsen vrij zowel in de beginne- lingenlessen als in de ge- vorderdenlessen. Tel. (02228) 289 Caravancentrum Texel Nu grote keus in toer en stacaravans. Diversen geschikt voor verhuur. Kogerweg 138 of Spin- baan, tel. (02220) 3163 De laatste kleding, alles halve prijs. Bagatelle Te koop gevraagd dwerggeitjes. Klif 26, Den Hoorn, tel. (02226) 593 Kies hoge rente voor Uw geld. SPAAR bij de RABOBANK Te koop ontwikkel- en vergrootapparatuur, eiken wandmeubel (2.40 m. br.), kinderwagen rotan wieg, kommode, autoped, volautom. elek trisch fornuis AEG. Tel. (02220) 2205 Nu ook de winter open! Bagatelle Te koop een zeis met boom, z.g.a.n. bergmeu bel 1.20x1.40x35 cm; 1 ouderwets eiken stoeltje, een keukenkastje. Tel. (02223) 632 Te koop 5 wielen met z.g.a.n. banden, 1.65 SR Radiaal. P. Mosk, tel. (02223) 215 Een gratis „bakkie" bij de antiekverkoop in de „Schakel" De laatste kleding, alles halve prijs. Bagatelle Taxi (02220) 2000 Martien van de Wetering LAAGSTE TARIEF Te koop AEG koelkast, 180 ltr. Tevens kinder stoel z.g.a.n Tel. (02223) 368 Te koop jonge hang buikzwaantjes. A. W. v Haastrecht, Rozendijk 6, tel. (02220) 2135 Te koop antieke bai Biedermeier. Tel. (022!| 593, na 5 uur - Gev. in De Waal witte kat. Af te h. D| renpension „Ellen" Afvalcontainers het afvoeren van hout, bouwafval, e.d. Fa. Tatenhove, Burg, tel. (02 2 20) 3809 Volop hand- en moa appels. L. Huisman, Veen ,tel. 2203 Merktapijten bij Looyer tóch voordeli, Spinbaan 1, Den Burg.d lefoon 02220-3179 Sportmassage. H. P. Keijser, tel. 3873 Dekbedden, 1-persc ƒ98,2-persoons ƒ189,4" Arke, tel. 2575 Warme jassen, lage prj zen. Waterspor tcentr Duinker, Oudeschild I Verhuisd van Her» straat 60 naar Naalral 25. Mevr. Y. Jonk "Qr Weldrmg Te koop gevraagd tafel. Tel. (02226) 328 - Vlees voor uw hoa Dierenshop „Ellen' Keesomlaan 47 Te koop 2 Asahi Pen- tax camera's, 1 met mo- tordrive-aansluiting; div. lenzen. Jan Haag, tel (02220) 3097 Nog 2 strandhuisjes te koop a ƒ500,H. Kuip, Tel. (02220) 3952 (na 6 uur) Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, telef. (02220) 3320 Bruynzeel MONTA REKKEN. Meubelhuis Texel, Den Burg, H. Oos terhof. Molenstraat 2 Bruining en Agter voor aardleidingen. Tel. 02228 482 of 283 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 •jlr Uit voorraad lever baar: bloembollen van eerste kwaliteit. A. van Strien, Schilderend 45b, Den Burg, tel. 2904 Te koop 450 dakpan nen vlakke mulde; keu kengaskachel, br. 22 cm, diep 55 cm, h. 86 cm met afvoerpijp; elekt. douche kachel. Kogerstr. 118, tel. 2071 Te koop antieke bier- pomp ƒ750,oude cara- van ƒ500,Postweg 176 Te koop in prima staat verkerende sta-caravan. (02220) 2401 20 oktober ledenverga- dering Industrie NW Te koop Fiat 850 '73 ƒ2000,Mevr. De Laat, Warmoesstr. 46 Te koop verse eieren. A. A. de Ridder, Mien- terglop 33, De Koog Ontvangen mem Ooogst: grauwe erwfo L groene erwten, bru.Bel bonen. B.V. de Texel K Graan- en Kunstmes T handel v/h C. R. Keys®, Co, Laagwaalderw; P 41, De Waal Te koop kompleet slaapkamerameublemet Tel. 02220-2966 Te koop luxe po? merrie 21/t jaar, hi Arabier. (02220) 2073 Gebruikte autobande in goede staat, reeds ƒ10,Dumpstore Nederlanden, Voorburg gracht 285, Noordsch: woude, tel. (02260) 2171 3087 - 2474 Grijp die kans. Te kö prachtige vissersboot, lengte 6 m, breedte t m, 2 motoren, Yamaha! pk petroleum, incl. clax lenspomp, schijn werp en trailer, voor ƒ8500,- Te bevr. tel. (02228) 39! ok De Wieringer fen maken bruidsreportP ges in kleur goedko:j<£ dan in zwart-wit. Fa fc IT Boersen en Zonen, Hip? w~ lytuahoef, telefoon (022' L 1482 Wij rijden dinsdag gas met de merke| Shell, Calpam en Verh.bedrijf Bruining, Brink 6, De Koog, (02228) 333 Ooleiding voor al rijbewijzen en ook voq verlenging van rijbetf zen. Rijschool Groot, ei® K. H. Boon, Vamor F dipl tel. (02230) 13252j Telefoon 2575 voor all I vloerbedekking. Arfc| Den Burg Vlees voor de kat? Kippegehakt, kippehahfe jes en kippelever. DiereSJnt shop „Ellen", tel. 3308 -fl

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2