Gemeenteraad discussieerde over belangrijke nota's en plannen Rustige bedoening op voetbalgebied Texel is meer dan alleen schapeneiland" programma JELLEB00G HAALDE HET NET NIET GEMEENTERAAD Kustafslag grotere bedreiging voor duin dan de recreanten PROGNOSES ervolg VAN PAG.1 r XELSEÜCOURANT Volleybalprogramma rvoor telkens aan te werven. De bur- ieester vond dat de strandbewakers erg plotseling hebben ontdekt dat gemeentelijke vletten niet deugen, thouder Zuidewind kenmerkte de ving die over deze aangelegenheid is staan als „communicatieproble- Woningverbetering flensen die hun huis met subsidie en laten verbeteren moeten eerst een vraag met schetsplan indienen. Als zaak te kostbaar uitvalt zodat de ■okken bewoners er van af zien, zijn de aanloopkosten gemaakt. De raad akkoord met een wijziging van de iling waardoor ook bij niet doorgaan terugwerkende kracht tot 1 januari 00% van de kosten van opmeten en oen van de bestaande situatie wor- vergoed, alsmede 50% van de rige door de architect te maken kos- De mensen zijn dan minder kop- jw en dat kan de belangstelling voor lingverbetering alleen maar bevorde- Er zijn wel wat voorwaarden ge- zo moet het schetsplan worden laakt door een „echte" architect die ilaatse is gevestigd en de te verlenen ■agen mogen niet hoger zijn dan 1.750,— (voor opmeten en teke- van bestaande situatie) en f600, ir de overige architectkosten). lanken zette wel een vraagteken bij arm „gevestigde architect". Wie be- wat een gevestigde architect is? architectenberoep is nl. vrij. leder n bouwkundige tekening meent te ren maken kan zijn gang gaan. Het ige verwachtte echter dat in de ;tijk geen problemen uit deze bepa- zullen voortkomen. Het gaat er om foorkomen dat beunhazerij wordt ibsidieerd. van 203 leerlingen recht heeft op een zevende lokaal. een nen fan vrijdag tot en met maandag ngt het City theater de film „Future- rid" in vertoning. Zoals uit de naam kan worden begrepen handelt het een wereld in de toekomst. Men- met veel geld en lange vakanties men in die tijd naar een soort pret- k, om zich te amuseren met het ver in en de toekomst. Zo kun je met te samoerai's vechten of een sex- ie bijwonen in de Romeinse tijd. s is zo echt mogelijk opgezet en voor smaken is er wel wat te beleven, eter Fonda speelt een van de ver- igevers die naar het pretpark worden tuurd omdat er een paar dingetjes schijnen te kloppen. I eerder waren de robots'in opstand omen (De film „Westworld" handei er over). Nu lijkt de technische be ging verbeterd. Lijkt, want als de ilaggever doordringt in het verboden led van Futureworld, ontdekt hij dat technici robots zijn. De leiders zijn g alle staatshoofden te vervangen r geprogrammeerde duplicaten. Ook de verslaggevers zijn er al dubbel- jers. Het wordt een strijd op leven !ood. is kennelijk veel geld in de film ge en, want de decors zien er kostbaar nooi futuristisch uit. De werkplaat- waar de bijna-mens-robots worden aakt en geprepareerd is ronduit (terend. Een redelijk geslaagde ice fiction-film met een aantal prima Isten en een oplopende spanning, igang 12 jaar). Sndagmiddag 3 uur zijn „Dik Trom ijn dorpsgenoten" weer eens in de dmatinee. Dit regelmatig t^ugke- e Nederlandse jeugdfilmpje vol ou- jheden is (al wordt het minstens keer per jaar vertoond) bij de kleine toopbezoekers favoriet. In plaats een blind vriendinnetje is het nu oude Kee die door Dik en z'n den wordt geholpen, wanneer zij deugnieten wordt dwarsgezeten, leeftijden). (jru* Zygrtsjfxtl t la bd hare. ichijnt dinsdags en vrijdags, ige 5500 exemplaren, ave: Langeveld De Rooij B.V. Ibus 11, Den Burg, telefoon 20) 2741. actie: Harry de Graaf, Pelikaan- 75, Texel, telefoon (02228) 266 Wessel Post, Burdetstraat 17, Burg, telefoon (02220) 3543. ertentieteksten voor de krant dinsdag moeten uiterlijk vrijdag- :end om 12.00 uur in ons bezit voor de krant van vrijdag: nsdagochtend 10.00 uur. rtentietarief: 40 cent per mm te per kolom excl. 4% btw. lonnementsprijs f 10,55 per kwar- ll 70 cent incasso; los 45 cent. mken: Amro Bank nr. 4699.17.636 Robobank nr. 3625.01.742 NMB nr. 6734.60.398 astgiro 652 ,,Als je om elf uur kunt zien dat je om half twaalf niet klaar bent, wordt de vergadering verdaagd", aldus herinnerde Fridt Blanken in de raadsvergadering van dinsdagavond aan een afspraak die in het verle den is gemaakt om te voorkomen dat een raadsvergadering tot in de kleine uurtjes voort duurt. Voorzitter Mr. Sprenger erkende dit onmid dellijk, rondde de besprekingen af en kondigde aan woensdagavond verder te praten, ledereen had er begrip voor maar een beetje teleur gesteld wasmen wel, vooral voor de bijna tachtig belangstellenden die naar de vergadering waren gekomen om de definitieve standpuntbe paling in het netelige veerdienstvraagstuk mee te beleven. Daar kwam men nu nèt niet aan toe. Wat het publiek wel meemaakte was een langdurige behandeling^ van een drietal nota's INoron, landelijke gebieden en kleine kernen) het streekplan en het struktuurplan. Het was lang niet allemaal nieuw wat er gezegd werd en de avond verliep dus heel wat minder spannend dan menigeen zich had voorgesteld. Voor de mensen die door de bomen het bos niet meer zien: het streekplan (voor de kop van Noordholland en Texel) is een produkt van de provincie. Het geeft de grote lijnen aan van het ruimtelijk beleid zoals het provinciaal bestuur zich dat voorstelt. Het struk tuurplan is gemaakt door de gemeente en beperkt zich wat de ruimtelijke orde ning betreft tot het eiland. Wij schreven reeds uitvoerig over de aanvankelijk zeer grote en later veel minder grote ontwik- schillen tussen beide beleidsstukken. Gemeente en provincie beginnen aardig naar elkaar toe te groeien met uitzonde ring van een aantal zaken, zoals de toe komst van de veerverbinding. Zoals al zo vaak is gebeurd, bepaalde de vrees dat de hogere overheden er naar streven belangen van natuur en landschap te laten prevaleren boven de werkgelegenheids- en economische be langen, het verloop van de besprekin gen. Zoals bekend tracht het gemeente bestuur een middenkoers te varen, met het nadrukkelijke uitgangspunt dat de natuurbelangen nooit bij voorbaat hoger dan de andere belangen mogen worden aangeslagen. Een fraktie als die van Texels Belang en in nog sterkere mate het onafhankelijke raadslid J. C. Dros hebben daar nog niet zoveel vertrouwen in en zien er van komen dat de natuur belangen toch op sluipende wijze meer aandacht krijgen dan zij verdienen. De discussie had niet alleen een lang durig maar ook merkwaardig karakter. Want er werd in feite gesproken over globale hoofdlijnen, terwijl de „fijnmazi ge" uitwerking daarvan in de vorm van onder meer het bestemmingsplan voor het buitengebied reeds door de raad is vastgesteld. Herhaaldelijk konden B. en W. naar aanleiding van vragen en op merkingen eenvoudigweg verwijzen naar dit plan. Hoewel de provincie in de nieuwe versie van het streekplan een nogal reële indruk heeft gemaakt, hadden enkele raadsleden aan de door B. en W. voor gestelde reaktie toch nog het een en ander toe te voegen. De heren Weijdt, Schilling en Dros hadden zich geërgerd aan de kennelijk onjuiste informatie waarop sommige passagas in het provinciale streekplan zijn gebaseerd. Onder meer wordt daar in beweerd dat de schapenhouderij het gezicht van de Texelse agrarische be drijvigheid bepaalt. Dros herinnerde er aan dat RO-commissielid en landbouw- voorlichter J. Koolhof zich daarover ook boos had gemaakt. De realiteit is dat omzet in de Texelse landbouw naast de akkerbouw voornamelijk door de rund veehouderij wordt veroorzaakt. Slechts 10% komt voor rekening van de scha penteelt. Weijdt betreurde het dan ook dat de visserij er in het streekplan bekaaid afkomt. Hij had graag gezien dat alsnog zou worden gestreefd naar vestiging van mosselindustrie. Wat be treft de wegaanleg was het hem opge vallen dat de noodzakelijke verbindingen tussen de kleinere dorpen onderling geen aandacht hebben gekregen. Mens krijgt de schuld Bij het signaleren van de bedreigingen van de kwetsbare duingebieden is blijk baar de ernstigste bedreiging (de zee die jaarlijks vele meters afknaagt) vergeten. „De afslag is de grootste vijand maar de mens krijgt de schuld". Weijdt had over het algemeen het gevoel dat getracht wordt op abrupte wijze de ontwikkeling te remmen die in de eerste en tweede nota op de ruimtelijke ordening juist is gestimuleerd (Texel werd in die nota's aangewezen als voor verblijfsrecreatie te ontwikkelen gebied). „Een vooruitlo pende klok kun je niet zomaar terug draaien". De burgemeester onder schreef dat laatste. Met het structuur plan was Weijdt het in grote lijnen wei eens, al vroeg hij zich af of de altijd veranderende mens wel voldoende cen traal staat. Hij riep op tot een krachtiger werkgelegenheidsbeleid. Goed werk Evenals andere raadsleden uitte Daan Schilling zijn bewondering voor het col lege en de ambtenaren die er voor ge zorgd hebben dat de raadsleden een uit stekend vergelijkend beeld hebben ge kregen van de diverse belangrijke nota's. Schilling had bij het lezen echter de indruk gekregen dat de bollenteelt op Texel wordt ondergewaardeerd. Het betreft weliswaar geen grote oppervlak te (300 ha) maar naar verhouding is de financiële betekenis groot (ƒ25.000,— broto omzet per jaar per hectare tegen ƒ5.000,— in de gewone landbouw) en werken er veel mensen: 18% van de be roepsbevolking in de landbouw. Bij de onderwijspassage in het struc tuurplan had Gerard van der Kooi van de VVD aandacht willen zien voor integra tie van technische school en huishoud school. Op dit moment zou nauwe samenwerking al gewenst zijn met het oog op een koksopleiding waaraan de LTS alleen moeilijk kan gebinnen. Van der Kooi vond de opmerkingen over het werkgelegenheidsvraagstuk weinig inspirerend. Hij riep op tot het voeren van intensieve reklameakties voor bedrijfsvestiging op Texel, waarbij gewezen moet worden op de aanwezig heid van arbeidskrachten, het uitsteken de voorzieningenpeil, het leefklimaat en een goed funktionerende veerverbin ding van voldoende capaciteit Ate Rienstra vond dat de gemeente de toekomstige woningbehoefte nog maar eens serieus moet bestuderen. De gemeente gaat van een andere gemid delde woningbezetting uit dan de pro vincie. Ook Fridt Blanken wees er op dat bij de visie van de provincie straks maar liefst 650 woningen méér nodig zijn dan bij de Texelse prognose. Blan ken zowel als Rienstra waren geneigd te denken dat de provincie het bij het rechte eind heeft. Blanken zei dat het huidige aantal bewoners per huis wel eens hoog zou kunnen zijn als gevolg van de woningnood waardoor het beeld is vertekend. Het zit er in dat met name in Den Burg met spoed begonnen zal moeten worden met dorpsuitbreiding in noord-oostelijke richting. Kees Koorn onderschreef dat maar vond wel dat eerst een behoorlijk woningmarktonder zoek moet worden uitgevoerd, waarbij o.a. moet worden bepaald waarom de mensen bij voorkeur in Den Burg wonen. De kleinere dorpen zijn naar verhouding meer gebaat bij uitbreiding; een redelijk voorzieningenpeil is door gaans al aanwezig, in een aantal geval len als gevolg van recreatieve aktiviteit in de omgeving. De burgemeester zegde toe dat met het woningmarktonderzoek spoedig zal worden begonnen. Rienstra brak ook nog een lans voor de CVO-school die gezien het aantal Tweede haveningang Henk Beumkes van het Pakt was ontevreden over de aandacht die in zowel streek- als struktuurplan aan de visserij wordt gegeven. Hij vond dat de visserijsteiger in de nieuwe haven er moet komen en dat een aparte havenin gang moet worden aangelegd voor de recreatievaart. Ook een werf of sche- penlift is nodig. Beumkes pleitte verder voor aanleg van fietspaden, verbetering van de busverbinding tussen de dorpen onderling, maatregelen tegen vliegtuig lawaai boven noordelijk en zuidelijk Texel en op versnelde voortgang van de dijkverzwaringswerkzaamheden. Verder zou hij graag de duinvoet langs de hele Texelse kust verharden (zoals bij de vuurtoren is gebeurd) als enige afdoen de remedie tegen de afslag en vroeg om meer wandelpaden door de duinen als effektief middel om de vegetatie te beschermen. Als zijn persoonlijke me ning gaf Beumkes te kennen het Texelse vliegveld erg belangrijk te vinden, méér dan alleen maar een veiligheidsvoorzie ning. Zuidewind onderschreef de wens om de visserij in stand te houden maar stelde nuchter vast dat de moeilijkheden voor deze bedrijfstak [quotering] niet worden veroorzaakt door de gemeente maar „door het internationaal be leid dat nationaal nogal stringent wordt toegepast". Een visserijsteiger leek Zui dewind niet zo urgent meer omdat er voor de kotters genoeg ruimte is, maar een schepenlift zal pas een plaatsje kunnen krijgen als de dijkverzwarings werkzaamheden achter de rug is zodat de hele werkhaven den beschikbaar is. Dat wordt dus 1981. Op langere termijn gezien baart de werkgelegenheid veel zorg, vooral in de bouw. De komende tien jaar zal de wo ningrehabilitatie echter veel compense ren. Op een vraag van Dros zei Zuide wind dat de overkantse aannemer Van Wijnen geen rol meer speelt bij de woningverbetering op Texel. Er wordt nu onderhands aanbesteed en de prijzen die daaruit voortkomen zijn scherp en dus aanvaardbaar. Gunstig is ook dat CRM ƒ207.000,— beschikbaar heeft ge steld voor het (over een periode van 10 jaar) opknappen van monumenten en beeldbepalende panden in de bescherm de dorpsgezichten. Het gaat om de PAE-gelsl" In een enerverende ontmoeting heeft Jelleboog het dinsdagavond bij de wed strijden in het kader van de eilandcom petitie volleybal tegen Gamma moeten afleggen. Het werd na een zeer span nende derde set uiteindelijk 2—1 voor Gamma. Andere interessante partijen waren die tussen Tevoko junioren en Expert (waarbij de laatste met 2—1 werd ge klopt) en die tussen Smash '68 en Dros' Bakkerij. Smash '68 kon in deze wed strijd met twee sets volstaan. Volle toeren Duidelijk bleek ditmaal dat de compe titie op volle toeren draait. Het resulteer de in veel spannende wedstrijden die vaak in drie sets moesten worden uitge vochten. Een daarvan was de ontmoe ting tussen Tevoko junioren en Expert uit de 1ste klasse dames. Aanvankelijk leek Expert hier een eenvoudige wed strijd tegemoet te gaan. Aanvallend sterk spelend liep deze ploeg uit naar een 7-7 voorsprong. Het werd zelfs nog 12-5. Een serie goede opslagen bracht Tevoko weer op het juiste spoor. De achterstand werd volledig ingelopen: 13-12 waarna de strijd over en weer ging Expert trok toch nog aan het langste eind en besliste de set met 16-14. De tweede speelperiode vertoonde een ge lijksoortig beeld. Her was opnieuw Ex pert dat een ruime voorsprong nam: 7-2. Verbeten vechtend kwam Tevoko Ju nioren langzij: 10-10. Expert begon nu zenuwachtig te spelen en verloor de greep op het spel. Tevoko Junioren drukte door en won met 15-12. In de beslissende derde set rook Tevoko z'n kans. Men bleef goed in drieën spelen waaraan het bij Expert nogal eens ont brak. Tevoko bouwde een voorsprong op en gaf deze ook niet meer uit han den. Het resulteerde in een 5-15 set stand en een einduitslag van 2—1 Spanning De wedstrijd die ongetwijfeld de meeste spanning opwekte was die tussen Gamma en Jelleboog, gespeeld in de tweede klasse heren. Beide teams wisten goed spel op het veld te brengen en gaven elkaar niets toe. Vooral de eer ste set met veel gelijkopgaand spel werd tegen het eind erg spannend. De stand werd toen 16-16. Gamma kon de zenu wen het beste in bedwang houden en won de eerste set met de ongebruike lijke uitslag 19-17. Ook in de tweede set ging het spel gelijk op. Het eind er van werd niet zo spannend als in de eerste speelperiode. Jelleboog wist na een 10-10 tussenstand door te drukken naar een 15-11 overwinning. In de derde set zette Gamma alles op alles. Jelleboog moest met de rug tegen de muur, want Gamma nam met 13-4 een ruime voor sprong. Jelleboog liet zich echter niet kisten en kwam terug. Goed gebruik makend van het feit, dat Gamma de zege al binnen dacht te hebben, wist Jelleboog de achterstand punt voor punt te verkleinen. Zo werd het zelfs 14-13 voordat Gamma eindelijk het be vrijdende punt wist te scoren: 15-13. Op Texel zal het dit weekend op voet balgebied een rustige bedoening zijn. Het eerste van S.V. Texel speelt een uit wedstrijd tegen Spartanen in Wognum. Oosterend speelt uitltegen Vesdo in Schagerbrug) evenals ZDH (tegen Cal- lantsoog) en Cocksdorp (tegen ALC in Abbekerk). Texelse Boys 1 heeft zondag vrij. Van de lagere elftallen speelt het me rendeel thuiswedstrijden. Gezien de weersomstandigheden van de laatste dagen ziet het er evenwel naar uit dat veel ontmoetingen afgelast gaan wor den. Texel 1 neemt het in Wognum op tegen het nog steeds ongeslagen bo venaan staande Spartanen. Het is niet erg waarschijnlijk dat de eilanders veel in te brengen zullen hebben. Het Wog- numse elftal staat borg voor sterke tegenstand en een gelijk spel lijkt al haast onbereikbaar. Van Texel is echter bekend dat het (vreemd genoeg) tegen bovenaanstaande elftallen vaak goed speelt. Het is te hopen dat dat ook nu weer het geval zal zijn. Het tweede elftal krijgt het uit tegen het tweede team van Spartanen ook al erg moeilijk. Het staat er echter beter voor dan Texel 1 en moet een gelijk spelletje uit het vuur kunnen slepen. Texel 3 ontvangt Succes 4 (Hippoly- tushoef). Hier bestaan duidelijke kansen voor een eilandelijke overwinning. Mede gezien de stand op de ranglijst hebben de spelers van het derde een zege weer eens hard nodig. Tegen HRC 8 (Den Helder) kan Texel 4 met veel inzet in ieder geval een punt op het eiland houden. Dit weekend heeft het eerste team van Texelse Boys vrijaf en speelt het tweede in Hippolytushoef tegen Succes 4. Deze tegenstander komt vaak onver wacht goed uit de bus zodat uitkijken de boodschap is. Met een beetje goede wil moeten ze echter wel kunnen winnen. Helaas moet het tweede ditmaal met een invaldoelman op pad omdat vaste keus Aad Stiggelbout tijdens zijn werk een enkel heeft gebroken. De ploeg gaat met de boot van 12.05 uur naar de over kant. Texelse Boys 3 komt thuis tegen Kaagvogels 3 (Kolhorn) in het veld. Het is een taaie tegenstander waartegen een gelijk spel verwacht wordt. Beide damesteams spelen dit week end uit. Texelse Boys 1 gaat voor de wedstrijd tegen DVC naar Castricum en Texelse Boys 2 speelt in Zaandam tegen Zaanlandia 2. Beide elftallen zullen het er naar alle waarschijnljkheid te moeilijk krijgen. Voor de genoemde en trouwens ook voor de junioren en adspiranten kan het geen kwaad tijdig in het kastje bij hotel De Zwaan te kijken of de desbetreffende wedstrijden wel doorgaan. Daarnaast bestaat bovendien de mogelijkheid een van de bestuursleden te bellen: telefoon (02220) 2988 of 2918. A.W. Het tweede zaterdag elftal van S.V. Oosterend speelt een uitwedstrijd tegen Zwaluwen in Hoorn. Vermoedelijk zal de ploeg hier een te zware kluif aan hebben. Er is ditmaal voor hen weing perspec tief. SVO (Z) 1 heeft een vrij weekend. Als het weer een beetje meewerkt ko men de zondagteams van SVO alle drie in het veld. Het eerste speelt in Schager brug een uitwedstrijd tegen Vesdo. Deze tegenstander staat nog lager op de ranglijst dan de Strenders die, om er toch nog wat van te maken nu echt wel eens moeten gaan winnen. SVO 2 staat er heel wat beter voor en de thuiswedstrijd tegen het Helderse HRC 6 moet een overwinning „op de sloffen" kunnen behalen. Oosterend 3 dat voor de uitwedstrijd tegen DWOW 4 naar Wieringerwerf moet zal daar met een gelijk spelletje al heel blij mogen zijn. Er wordt een zware strijd verwacht. J.R. In Den Hoorn spelen zondag ZDH 2 en ZDH 3 op eigen veld. Ze treden aan tegen het Schagerbrugse Vesdo 2 en Vesdo 3, en moeten minimaal tot een gelijk spel kunnen komen. In Callants- oog komt ZDH 1 aan bod, en tegen deze ploeg zullen de Hoornders het wellicht iets te moeilijk krijgen. Ze staan er echter tot dusver redelijk voor dus een grote nederlaag is niet te verwachten. De Koog 1 en De Koog 2 spelen allebei wedstrijden op eigen terrein. Het eerste komt tegen Kreileroord in het veld en het tweede tegen Sint Boys 3. Het spelpeil van de laatste weken in ogenschouw genomen moet het eerste van de mannen uit de Wieringermeer kunnen winnen. Omdat het tweede op eigen terrein speelt (11.30 uur) zou dit wel eens op een gelijk spel kunnen uit draaien. De B- en C-pupillen zijn zaterdag vrij. De A-pupillen gaan weer uit naar Cocks dorp, hoewel ze er vorige week ook al geweest zijn. De C-junioren gaan uit naar HRC C5 in Den Helder. Aanvang 14.30 uur. Vertrek bij „Capri" om 12.30 uur. De B-junioren spelen om 14.30 uur in Oosterend tegen Oosterend BI. Vertrek uit De Koog om 13.45 uur. J.v.B. Zondag speelt S.V. Cocksdorp uit tegen het voor hen onbekende ALC (Abbekerk). De uitslag van deze wed strijd in de eerste competitiehelft is daarom moeilijk te voorspellen. SVC verloor van de laatste 5 wedstrijden er slechts één en zit dus duidelijk in de lift, alhoewel het tegen sommige ploegen toch een punt heeft laten liggen. In ieder geval zal men tegen ALC moeten pro beren minimaal een gelijk spel te beha len. J.W.B. ZATERDAG 12 NOVEMBER 1977: Afdeling Noordholland: Zwaluwen 7-Oosterend (Z) 2, 14.30 uur Junioren: Tex. Boys B1-W.Vogels BI, 13.30 upr Texel B1-HCSCB2, 13.30 uur Tex. Boys B2-W.Vogels B2, 13.30 uur DWOW B1-ZDH BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Oosterend B1-De Koog B1, 14.30 uur Watervogels Cl-Texel C1, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) HCSC C3-Tex. Boys Cl, 14.30 uur Watervogels C2-Texel C2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Zeemacht C3-Tex. Boys C2, 14.30 uur HRC C5-De Koog C1, 14.30 uur Oosterend C1-ZAP C3, 13.30 uur HRC C7-Texel C3,14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) ZAP C5-Oosterend C2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Pupillen: Afdeling A: Cocksdorp A1-De Koog A1, 14.00 uur Texel A2-Tex. BoysAI, 15.00uur Texel A4-Texel A1, 15.00 uur Tex. Boys A2-Oosterend A1, 15.00 uur Texel A3-ZDHA1, 14.15 uur Afdeling B: Oosterend Bl-Texel B3, 14.30 uur Tex. Boys B2-Texel BI, 15.00uur Afdeling C: Oosterend C1-Cocksdorp C1, 13.30 uur Texel Cl-Tex. Boys C1,13.30 uur ZONDAG 13 NOVEMBER 1977: Afdeling Noordhnlland: Spartanen-Texel, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) De Koog-Kreileroord, 14.30 uur Vesdo-Oosterend, 14.30 uur Callantsoog-ZDH, 14.00 uur ALC-Cocksdorp, 14.00 uur (vertrek boot 12.05 uur) Spartanen 2-Texel 2, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Texel 3-JVC 3, 14.30 uur Oosterend 2-HRC 6, 14.30 uur Succes 4-Tex. Boys2, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Tex. Boys3-Kaagvogels3, 14.30 uur Cocksdorp 2-Watervogels 5, 14.30 uur ZDH 2-Vesdo 2, 12.15 uur ZDH3-Vesdo3, 14.30 uur DWOW 4-Oosterend 3, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Texel 4-Succes 6, 14.30 uur De Koog 2-St. Boys 3, 11.30 uur Junioren: Tex. Boys A1-WGW A3, 14.30 uur Dames: DVC-Tex. Boys, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Zaanl.2-Tex. Boys 2, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) SAMEN REIZEN: ZATERDAG 12 NOVEMBER 1977: Vertrek van Texel boot 13.05 uur: Oosterend C2 en ZD H B1 ZONDAG 13 NOVEMBER 1977: Vertrek van Texel boot 12.05 uur: Texel 1 en Texel2. Dames Tex. Boys 1 en 2. Tex. Boys 2, Oosterend 3 en C'dorp 1. Bij afkeuring terrein bus afbestellen, telefoon (02240) 2421. TEVOKO 1 TEGEN NIEUWEDIEP 1 Het herenteam van Tevoko 1 ontmoet zaterdag 12 november in sporthal Ons Genoegen Nieuwediep 1. Beide teams staan hoog geklasseerd in de Nevobo-competitie zodat een aan trekkelijke wedstrijd verwacht mag wor den, temeer omdat beide ploegen graag aanvallend spelen. Tevoko 6 speelt om 14.00 uur uit tegen Juvoc in Julianadorp. Programma: 14.30 u.: Tevoko 1-Nieuwediep 1 (h) 14.30 u.: Tevoko 2-Noordkop 2 (d) 15.30 u.: Tevoko 2-Br. Seahawks4(h) 15.30 u.: Tevoko 3-WSOV 1 (d)

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 3