Tevoko kwam niet los R Succesvolle toneelavond in De Cocksdorp Raad houdt dinsdag begrotingsvergadering ACEND4 „Een illusie armer" m Zege voor En Passant 2 VERVOLG VAN PAG.l Damclub won van EDC Veel schade Brand in kiem gesmoord FEUILLETON DINSDAG 15 NOVEMBER 1977 TEXELSE COURANT PAGINA i|lN' Middels een fraaie 6—2 overwinning op Strandloper 2 heeft het tweede team van schaakclub ,,En Passant" dit week end een zeer goede indruk in Petten achtergelaten. De jonge en goed gemotiveerde Texelse ploeg kwam bijzonder goed uit de strijd tevoorschijn. Bovendien kwa men de „En Passant" overwinningen snel en overtuigend tot stand. De 11 -ja rige J. Rommets stal de show door een van de Strandloperroutiniers binnen 45 minuten naar een nul te spelen. Het is niet ondenkbaar dat dit het moreel van de Pettenaren heeft aangetast. Jan Witte werd weliswaar kort daarop aan de dijk gezet, maar deze onbedoelde surprise moest Petten met vier punten betalen. Om kwart voor vijf was het karwei geklaard. Strandvogels 2-En Passant 2: A. C. de Beurs-J. Hooijberg 54-54 N. Groot-J. Witte 1 —0 H. Vriesman-W. Hoekman 0—1 E. A. ten Velden-H. Elzinga 0—1 W. M. Otter-K. J. den Haan 0—1 A. Breukers-K. Kuip 54 14 J. Eriks-H. Goslinga 0—1 N. H. Stil-J. Rommets 0—1 Totaal 2—6 De toneelgroep van de sportvereniging De Cocksdorp heeft zaterdag- 5 avond een groot publiek geamuseerd met de opvoering van Zilveruitjes en augurken" van D. J. Eggenoor Het was zeer duidelijk een klucht met geen andere pretentie, dan ongecompliceerd vermaak De tonelisten hadden daar over het algemeen geen moeite mee. Uitschieters waren echter Anneke Kikkert, die als struise boerendeerne met erg noordelijk accent voor een prima vertolking zorgde. Ook A. Schraag-Broekman deed het bijzonder 1 leuk. Het werd dus een geslaagde avond, maar dat werd inminstens even sterke mate veroorzaakt met het genoegen na afloopVoor onze fotograaf 1 poseerden de spelers. Staand van links naar rechts regisseur-souffleur Jan Graaf, Hans Zuidema (als Albert KweldonsB7, mevr. A. Schraag-Broekman az/s Trui Alebesl, gerard Monen la/s Jeremia Zwanepoell, Netty Hartog (als g de kampeerster Aéle Piet), Ria Zoetelief-Bakker als Hermien Kweldonsl, debutant Jorn Ezerman (als het negotiemannetje Salamon van Gelderl. Zittend Anneke Kikkert als Mina Bakgraag en Gerard Smeenk als Gradus Bakgraag. illlllllllllllllllllIlllllllllllllllllIllllllllllllllillllllllllIlllllllllIllIllllllllllllllllllIIT Dinsdagmiddag 22 november aan vang 14.30 uur vergadert de gemeente raad. De agenda luidt als volgt: 1. Ingekomen stukken en mededelin gen. 2. Beslissing op het verzoek van de Vereniging voor Christelijk Volksonder wijs te Den Burg om medewerking inge volge artikel 72 van de Lager-onderwijs- wet 1920 voor de vervanging van vloerbedekking in enige leslokalen. 3. Beslissing op een verzoek van de Stichting Katholiek Onderwijs Texel om medewerking ingevolge artikel 72 van de Lager Onderwijswet 1920 voor de aanschaf van een Orff-instrumentarium. 4. Bepaling van het maximum toelaat bare krediet voor 1978 op grond van de met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten aangegane rekening-cou rant-overeenkomst. 5. Aangaan van een rekening-cou rant-overeenkomst met de Coöperatieve Boerenleenbank Texel W.A. voor 1978. 6. Aangaan van een rekening-cou rant-overeenkomst met het kantoor Den Burg van de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. voor het jaar 1978. 7. Machtiging tot het aangaan van kasgeldleningen ten behoeve van de dienst 1978. 8. Wijziging van de gemeentebegro ting voor 1976. 9. Idem voor 1977. 10. Bespreking van de beleidsnota voor 1978. 11. Bespreking van het investerings plan voor 1978 tot en met 1980. 12. Vaststelling van de begroting van de dienst gemeentewerken voor 1978. 13. Vaststelling van de begroting van de sociale dienst voor 1978. 14. Vaststelling van de begroting van het grondbedrijf voor 1978. 15. Vaststelling van de begroting van het sociaal werkverband De Bolder voor 1978. 16. Vaststelling van de gemeentebe groting voor 1978. 17. Wijziging van de gemeentebegro ting voor 1978. TESO DUBBELDEKKER verwerken. Hoe groot dat aanbod is hangt af van de gemeente Texel die dat in zijn recreatie- en andere plannen nauwkeurig zegt te kunnen bepalen". Niet verheffend Die marathonvergadering van woens dagavond is voor de ongeveer tachtig belangstellenden geen erg verheffend schouwspel geweest. Met name de houding van de CDA-fraktie en vooral ook de ommezwaai van de CDA-wet- houder Nauta heeft in brede,kring be vreemding gewekt. Zoals bekend had Nauta (die aanvankelijk een eigen stand punt had willen innemen naast dat van Zuidewind en dat van de twee overige leden van het college) zich aangesloten bij de meerderheid van het college en was dus voor een schip van 100 pae. Toen het er in de raadsvergadering op aan kwam wijzigde hij zijn standpunt en sloot zich aan bij het compromis van CDA en WD. Gevraagd naar de oorzaak van deze merkwaardig aandoende handel en wandel zegt Jook Nauta: „Ik steunde aanvankelijk het standpunt van de bur gemeester en wethouder Westdorp om dat het standpunt van Zuidewind voor mij en mijn fraktiegenoten onaanvaard baar was. Want Zuidewind (die zeker steun zou krijgen van Texels Belang en J. C. Dros) wilde een grote dubbeldek ker die direkt in zijn geheel beschikbaar zou zijn, dus zonder voorwaarden. Dat vonden we onduldbaar omdat het strij dig was met ons eigen struktuurplan. Ik koos daarom met veel moeite omdat ik zo gauw geen betere oplossing wist voor de 100 pae-enkeldekker want die was in ieder geval wel in overeenstem ming met de plannen. Maar dat TESO zo'n schip nooit zou bouwen heb ik di rekt al geweten. Daarom sloot ik me aan bij Zuidewind toen deze in de vergade ring bereid bleek zijn voorstel te wijzigen door zich akkoord te verklaren met de verlangens van de CDA-fraktie". Nauta ontkent met stelligheid dat hij is bezweken onder druk van het bedrijfs leven na aanvankelijk meer beducht te zijn geweest voor de publieke opinie zoals die tot uitdrukking kwam in de overigens zeer omstreden enquête on der de bevolking. „Geen sprake van. leder die mij tot dusver heeft gevolgd in het gemeenteraadswerk weet dat ik me niet zo gauw iets aantrek van wat mensen vinden en denken. Ik vind dat je je moet houden aan eerder tot stand gekomen afspraken en plannen en niet moet terugschrikken voor de soms onaangename aspecten en konsekwen- ties waar de man in de straat gevoels^ matig op reageert. Ik kan me best voor stellen dat veel mensen alleen al door het woord dubbeldekker worden afge schrikt maar als ze zich goed realiseren wat er nu is gebeurd, kunnen ze geen bezwaar hebben. Het schip wordt de eerste jaren als enkeldekker gebruikt. Er is dus voorlopig een zeer kleine capaci teitsvergroting, zelfs iets kleiner dan het Pakt had gewild. Als de prognoses uitkomen zal met de vervoerscapaciteit die nu beschikbaar komt het zg. maat gevend vervoersaanbod (zoals dat in het struktuurplan wordt genoemd) tot on geveer 1990 kunnen worden verwerkt. Pas dan zal volgens de gemeentelijke visie het bovendek in gebruik moeten worden genomen en moet de fuikbrug dus zijn verbouwd". Nauta acht het on denkbaar dat Rijkswaterstaat te zijner tijd de fuikbrug verbouwt als de meente en andere overheden dat nirJ willen. Met het nu genomen raadsbe sluit worden van gemeentewege in ieder] geval geen oplossingen bij voorbaa: onmogelijk gemaakt. Het meest omstreden aspect van dt veerdienstkwestie blijft de mogelijkheid van het varen met drie schepen tegelijk Rijkswaterstaat heeft het gemeentebe stuur laten weten dat het wel kan ma» iemand als L. J. Weijdt heeft in di raadsvergadering op tamelijk overtui gende wijze uitgelegd dat het in de prak tijk niet kan. TESO onderschrijft dal laatste, maar heeft nog een ander ba zwaar: er zou tijdelijk personeel vooi moeten worden aangeworven. Een deel van dit personeel moet van een kwaliteit en ervaring zijn die niet voor het opra pen ligt, nog afgezien van de kosten ei van. De Pakt-fraktie heeft geen spijt van zijn weigerachtige houding jegens de als enkeldekker te gebruiken dubbeldekker. Fraktieleider Fridt Blanken zegt dat de gemeente daarmee zijn mogelijkheid om de vervoersontwikkeiing te kunnen bij sturen nadat de fuikbrug is aangepast, uit handen heeft gegeven. TESO kan dan een tweede dubbeldekker in vaart brengen zonder daf iemand er iets tegen kan doen. Andere lezing Blanken is van mening dat de raad onder sterke druk heeft gestaan van een relatief kleine groep ondernemers uit de bevolking. Hij gaat ervan uit dat wet houder Nauta altijd voor de dubbeldek ker is geweest, maar in het belang van de goéde werkverhoudingen de meer derheid van het college heeft gesteud omdat hij de koppen tellende tol de konklusie was gekomen dat er evengoed een meerderheid voor de dubbeldekker zou zijn. Maar tijdens de vergadering leek dat ineens wat minder zeker te worden de houding van Rienstra en Koorn riep twijfel op waarna hij om de meerderheid te verze keren zijn standpunt wijzigde. Achteraf was dat niet nodig geweest want alleen Kees Koorn stemde tegen. Nauta ont kent dat uiteraard en verwijst naar zijn lezing van het gebeuren. „Dat Kees Koorn tegenstemde was voor mij een onaangename verrassing want in het fraktieberaad hadden we afgesproken één lijn te zullen trekken. Het gedrag van Koorn heeft bij ons dan ook geen beste indruk gemaakt, temeer daar hij geen verklaring gaf van zijn afwijkende houding maar dat blijkbaar wel tegen over de pers heeft gedaan" DINSDAG 15 NOVEMBER Voor de leden van de NW Vrouwen bond spreekt in de Landbouwschool mevrouw Hoogerwerf (binnenhuisar- chitecte) uit Den Helder; 20.00 uur. WOENSDAG 16 NOVEMBER De interkerkelijke gespreksgroep van De Cocksdorp komt om 20.15 uur bijeen in het gebouw naast de Hervormde kerk. Voor het R.K. Vrouwengilde spreekt in De Witte Burcht de heer Th. Water man, griffier van het kantongerecht Den Helder. Onderwerp: rechtskun dige zaken; 20.00 uur. DONDERDAG 17 NOVEMBER Voor de bejaardensoos Oosterend houdt mevrouw A. Tiessen-Spaans een dia-lezing in „De Bijenkorf" over haar reis naar Californië; aan vang 14.30 uur. Toegang voor alle bejaarden uit Oosterend, Oost en omgeving. Tevoko 1 heeft zaterdag het eerste verliespunt van dit seizoen moeten incasseren. In een af en toe aantrekkelijk doch erg wisselvallig duel bleef Nieuwe- diep 1 het Texelse herenteam met 3—1 de baas. De damesteams Tevoko 2 en 3 waren beter op dreef en wonnen allebei met 3—0, dit in tegenstelling tot Tevoko 1 en Tevoko 6 die het in hun uitwedstrijden erg moeilijk hadden en met 0—3 de winst respectievelijk aan Rood-Wit (Alk maar) en Juvoc (Julianadorp) moesten laten. De heren van Tevoko 2 tenslotte trof fen het niet, tegenstander Braaf Sea- hawks liet verstek gaan. Gespannen In de eerste interessante thuiswed strijd die Tevoko 1 in de Nevobocompe- titie speelde heeft het herenteam niet kunnen imponeren. Hoewel vorige week een erg goede wedstrijd tegen Polisport gespeeld werd, verscheen Tevoko toch behoorlijk gespannen. Vorig jaar werd twee maal verloren zodat er wel iets goed te maken was. Vanaf het eerste punt maakten ook deze keer beide ploe gen het elkaar behoorlijk lastig. Geen van beiden kon goed in zijn spel komen wat resulteerde in rommelige situaties. Tevoko besliste de eerste set deson danks met 15-13 in zijn voordeel. Dat de twee ploegen aan elkaar gewaagd wa ren bleek wel in het verdere wedstrijd verloop. Aanvankelijk leek Tevoko in de tweede set op een gemakkelijke zege af te stevenen (tussenstand 9-2); Nieuwe- diep kwam evenwel (mede door onacht zaamheid van Tevoko) knap terug en wist met 15-13 de winst te pakken. Ook in de volgende sets was er van regelma tig spel nauwelijks sprake. Bij vlagen Damclub Texel heeft kans gezien de thuiswedstrijd tegen het Enkhuizer EDC met 9—7 te winnen. Voor de eilanders ligt hiermee de weg open om een derde plaats in de eindrangschikking in te gaan nemen. Er staan nog ontmoetingen tegen Damlust 2, Zwaagdijk, 't Zand en Het Probleem (Hoorn) op het programma. Vooral bij deze laatste wedstrijd, die in januari gespeeld gaat worden zullen de Texelse dammers het nog behoorlijk moeilijk krijgen. In de clubcompetitie wordt de eerste plaats hardnekkig verdedigd door J. van Heerwaarden. C. Vinke is terug in de running en staat voor P. Bakelaar op de tweede plaats. Ook G. Blom begint zich aardig te weren en wordt een tegen stander die meetelt. P. Kooiman nam dit maal revanche op J. Hooijberg maar beiden spelen een ondergeschikte rol achter de uit drie man bestaande kop groep. Uitslag Texel-EDC: P. Bakelaar-H. v. d. Veen 1 1 J. Hooijberg-D. Vuurboom 1 1 C. Meedendorp-P. Singer 2—0 J. van Heerwaarden-Z. J. Plat 1 1 G. Dros-J. P. de Boer 0—2 J. Vinke-P. Kistenmaker 0—2 J. Schoo-C. Maliepaard 2—0 C. Vinke-J. Rijmoers 2—0 9-7 Uitslagen clubcompetitie: J. van Heerwaarden-A. Vinke 2—0 F. Mosk-J. P. Stam 0—2 G. Dros-G. Blom 0—2 K. Landvreugd-J. Schoo 0—2 C. Dalmeijer-K. Landvreugd 1 1 F. Mosk-G. Blom 0-2 P. Bakelaar-J. v. Heerwaarden 1 1 J. Vinke-G. Dros 1 1 J. Schoo-C. Vinke 0—2 C. v. d. Werf-A. Vinke 1 1 P. Kooiman-J. Hooijberg 2—0 7. Dat advies had niet de minste in vloed, want zakelijk was ze nu eenmaal niet. En omdat het echtpaar wel be merkte, dat Jossa ondanks nog niet veel belangstelling had, merkte tante Cor op: „Denk er eerst maar eens een paar nachten over na. Wanneer is het? O, de drie en twintigste, heb je nog tien dagen tijd om te beslissen, maar ik ben het met je oom eens: het kan nuttig zijn om je daar te vertonen. Uiteindelijk kun je re net zo lang of kort blijven als je zelf wilt". Dit laatste gaf eindelijk de doorslag. Be leefdheidshalve zal ik dan maar gaan; die Van Slagen kent me immers, anders had-ie me niet uitgenodigd, maar ik blijf niet lang, dat weet ik nu al. Natuurlijk moest er voor deze officiële avond nieuwe kleren worden gekocht. Al was avondkleding niet"verplicht, toe gestaan was het natuurlijk wel, dus togen tante Corrie en haar nichtje de draaide de Tevoko-aanval erg goed, maar zakte dan weer ver terug. Zwakke passes en te steriele set-ups waren daar de oorzaak van. Aan beide zijden werd voor elk punt gevochten maar het was tenslotte Nieuwediep dat met 15-12 en 15-13 de wedstrijd naar zich toetrok. Dames De Tevoko 2 dames troffen in Noord- kop 2 een te zwakke tegenstandster. Een eenzijdig duel dat gemakkelijk met 15-4, 15-6 en 15-9 (3—0) werd gewon nen, zodat de dames hun goede klasse ring behouden. Tevoko 3 dames knabbelden iets van hun wat onnodige opgelopen achter stand in de competitie af door met ruim verschil te winnen van WSOV 1: 15-8, 15-0 en 15-9(3-0). Toen KI. Bruining uit De Koog vrij dagmiddag over de Kogerstraat reed kreeg hij geen voorrang van een Belgi sche automobiliste, die met haar Fiat 600 van de Bernhardlaan kwam en de Kogerstraat wilde kruisen om de Bea- trixlaan op te rijden. Zowel de Fiat als de stationcar van Bruining werden bij de botsing zwaar beschadigd. Niemand werd gewond. OUDESCHILD - Als gevolg van loodgieterswerkzaamheden ontstond vrijdagmiddag brand op het dak van de familie A. van der Meulen aan de Heemskerckstraat in Oudeschild. Met de bedoeling een eind te maken aan lekkage werd het mastiek met een vlam verhit op de plaats waar het platte dak van de bijkeuken aansluit op de achter gevel. Daarbij begon het hout achter het mastiek te branden. Omdat uit allerlei ver verwijderde hoeken en gaten rook tevoorschijn kwam leek de brand zich snel te verspreiden, maar het viel gelukkig erg mee. Met twee poederblus sers uit het naburige gebouw van J. C. Rab b.v. werden de vlammen gedoofd. Het karwei werd afgerond door de Texelse brandweer. stad in om een avondjurk te kopen met bijbehorend ondergoed. Gecompleteerd met een kort jasje en schoenen, zodat ze er uitzag als een prinses; het kroontje met diadeem mankeerde enkel nog. Haar verschijning op het avondfeest was een openbaring. Hoewel ze van nature helemaal niet ijdel was als ze schilderde, liep ze liefst in een trui en een lange broek en op blote voeten deed het haar wel iets, dat vooral de mannen als het ware hun adem inhiel den bij het zien van deze voor de mees ten onbekende knappe jonge vrouw. Sommigen van de bezoekers hadden wel eens over haar gelezen of van ge hoord, maar er nooit de nodige aan dacht aan geschonken. Nu zag iedereen de bekende schilderes Jossa Hunnink- huizen in levende lijve. Vooral San van Slagen was verguld met haar komst. Hij kuste haar hoffelijk de hand en zei, dat hij haar als zijn hoogste gast beschouwde. „In aan merking nemende, dat u hier de enige bekende schilderes bent van het gezel schap, wil ik u verzoeken straks mijn bescheiden tentoonstellingszaaltje offi cieel te willen openen. Daartoe hoeft u geen speech af te steken; er is enkel een koordje, dat doorgeknipt moet wor den". Jossa begreep: dit kan ik niet weige ren, dat zou een belediging zijn. Dus knikte ze, hoewel enigszins verward, want ze had wel zoveel nuchter ver stand om te begrijpen, dat hij hier een speciale bedoeling mee had. Gelukkig beschikte Jossa over een behoorlijke algemene ontwikkeling, zodat ze vóór het doorknippen van het lint toch een paar woorden sprak. Haar waardering uitend voor de initiatiefnemer van deze avond en deze tentoonstellingsruimte, die misschien in zijn genre uniek was, maar ongetwijfeld of wellicht juist daar om ten volle het aanzien waard moest zijn. In de hoop, dat het gestelde aan ieders verwachting zou beantwoorden, knipte Jossa het lint door en verklaarde de tentoonstelling voor geopend. Er werden foto's gemaakt en er was applaus. Jossa zelf was een beetje rood geworden want achteraf was ze nu zelf verbaasd over haar gedurfde initiatief, wat overigens op hoge prijs gesteld bleek te zijn bij de gastheer. Hij trok haar arm door de zijne en zei: „Dat was een complete verrassing, juffrouw Hunnink- huizen, waarvoor ik u veel dank ver schuldigd ben. Mag ik u nu voortaan om mijn doekjes en paneeltjes en niet te vergeten de beeldjes te laten zien?" Jossa zag haar eigen werk, maar ook van andere schilders, al of niet bekend. Er waren figuratieve en abstracte werk jes, maar in haar ogen toch wel aan vaardbaar. Zelf zou ze zich beslist niet aan het non-figuratieve wagen, maar daarom kon ze de beweegredenen van de betrokken schilders wel enigszins begrijpen. Van Slagen gaf uitleg bij de verschillende schilderijen, vertelde iets over de maker of maakster, zodat ze een aardig overzicht kreeg van het geheel, al zou ze bij lange na niet alles Runnen onthouden. Daarna was er koffie of een drankje, waarna Van Slagen een toast hield. Zijn dank uitsprekend voor het bezoek, de eer hem aan gedaan, maar vooral betrok hij Jossa in zijn redevoe ring, die hij schetste als een jonge, veel belovende kunstenares, van wie er enkele doekjes op de tentoonstelling hing en van wie men in de toekomst zeker nog veel zou hoten. Daarna was het officiële gedeelte zo ongeveer afgelopen. Er bleek opeens in een nevenvertrek een bandje zich opge steld te hebben en bij de tonen van de eerste muziek boog Van Slagen voor Jossa en zei:,,U zult me zeer verplich ten, als ik deze dans van u mag hebben". Ook nu wist ze, dat weigeren beledi gend zou zijn en omdat ze een hele tijd geen gelegenheid had gehad om te dansen, accepteerde ze voor haar doen vrij gretig en draaide weldra met hem rond in een aangrenzend vertrek, dat blijkbaar als dansgelegenheid was inge richt. Van Slagen maakte haar compli mentjes, die ze glimlachend in ont vangst nam. Misschien kwam het door de sherry, die ze na de koffie had ge dronken; misschien was alles tezamen de ongebonden sfeer, die er heerste, in ieder geval vermaakte ze zich en had daarom voorlopig nog geen plan voor tijdig te vertrekken. Ze danste met an dere heren tot ze er voorlopig genoeg van had en ging daarom nog eens door het zaaltje om op haar gemak alles te kunnen bekijken. Lbter op de avond was er een koud buffet, dat er alle eer aan deed, maakte kennis met andere gasten, die haar wer den voorgesteld, wiens namen ze te horen kreeg, maar binnen vijf minuten prompt weer was vergeten. Er was trouwens niemand onder, voor wie ze zich ook maar enigszins interesseerde, met uitzondering dan van de gastheer, voor wie ze nu meer belangstelling kreeg. Want een man, die zoveel voor de kunst doet en dus een weldoener is in de ware zin van het woord, zeker voor onbemiddelde schilders en beeldhou wers, kun je gevoegelijk als een soort beschermheer beschouwen. Ze kreeg zodoende het nodige respect voor hem en vond het ineens prettig, als hij zich tot haar wendde en een babbeltje met haar maakte. Maar om één uur 's nachts vond ze het welletjes. Tegen Van Slagen verklaarde ze naar waarheid het erg prettig gevonden te hebben, maar nu naar huis wilde. De man zorgde voor een taxi en kuste haar hand ten af scheid. Er aan toevoegende: „Tot ziens, juffrouw Hunninkhuizen, ik was bijzon der vergukd met uw aanwezigheid" Drie dagen later vernam ze van haar kunsthandelaar, dat Sam van Slagen opnieuw twee doekjes van haar had gekocht. Het kon niet uitblijven, wist Jossa en dus verwonderde ze er zich niet over, toen Sam haar een paar weken later belde, informeerde naar haar ervaringen op de bewuste openingsavond en of ze zin had eens een avondje met hem uit te gaan naar zeer beschaafde en exclusie ve gelegenheden. Ze accepteerde en maakte een afspraak voor de komende vrijdagavond. Tegen haar pleegouders zei ze, dat Van Slagen haar had uitge nodigd een avondje uit te gaan. Of ze er bezwaar tegen hadden? Maar Frans noch Corrie zagen er iets verkeerds in. Oom Frans zei op z'n gewone, kalme toon: „Je bent intussen drie en twintig jaar, dus een volwassen vrouw, intelli gent en knap, door je schilderen bekend geworden. We stellen het erg op prijs, dat je ons inlicht en onze mening vraagt, dus zeggen wij: ga gerust. Van Slagen staat beslist niet ongunstig bekend, an- ders zouden we het zeggen en afrader I Het is aan jou om te beslissen, wat je i" dit opzicht wilt doen. We wensen je ved plezier". (wordt vervolgd) door Leida Graafland

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2