liii KB» Tm 4JfJ Luxe burolamp Louvredeuren f Betekent vloerbedekking altijd tapijt van hoge kwaliteit? FA. Z. GRAAF 1299,- /V Jan Agter N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming M Schuifmaat isoreflekta Gammatoppe isolatiefohe Staand open haard-stel Kerstboom verlichting Blokken bak Wandtegels gewolkt EEN KOK Voor al uw kunstschilderartikelen: een administrateur Antiek Let op! Antiek Antiek Assurantiekantoor „Texel" Alle verzekeringen, financieringen en hypotheken. Vergeet het Moerbeek, meubelhandel en TARIEVEN VOORRANGSKAARTEN Antiek Textiel wandbekleding stookkosten Oudeschild - Texel VRIJDAG 16 DECEMBER 1977 TEXELSE COURANT PAGINA 12 minlimn vraagt voor haar te openen restaurant (jaarbetrekking) in de leeftijd van 20-25 jaar. Sollicitaties te richten aan Bowling Centrum Koorn B.V. t.a.v. de heer R. van Zeist, Dorpsstraat 29, De Koog, tel. 02228-672. li iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmiimmmmi Bespannen ramen, diverse maten. Schildersezels - Studio-ezels Alles voor Uw Hindeloper schilderwerk. Komplete Van Gogh kleuren- assortiment. Voor het afhalen van uw (zwaardere) materia- b len mag U vanuit de Gasthuisstraat naar onze 1 zaak rijden. IIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIimilllllllllllllllllllllllHIIHIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIII= Bakker's Ijzerhandel b.v. zoekt op korte termijn: Onze gedachten gaan uit naar een jonge man van ongeveer 25 jaar. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met Havo-opleiding en MBA-diploma, doch iemand die meent via praktijkervaring op hetzelfde niveau te staan, kan zeker solliciteren. Te uwer informatie: Het huidige, gedeelte lijk geautomatiseerde administratiesysteem, wordt binnenkort verder geautomatiseerd. Geboden wordt een zelfstandige en goed gehonoreerde funktie, waarvoor initiatief, organisatievermogen en commerciële instel ling belangrijke eisen zijn. Sollicitaties, eigenhandig geschreven, kunt U richten aan onderstaand adres. BAKKERS IJZERHANDEL B.V. Postbus 16 Weverstraat 15-19 DEN BURG - TEXEL Tel. (0 2220) 23 46 A.s. zaterdag 17 december weder om grote antiekverkoop in de „Schakel". We streven er naar dat alles wordt verkocht tegen scherpe prijzen. Er zal o.m verkocht worden: Frans en Engels antiek, waaronder: Kasten, klokken, toilettafels, olielampen, bloempotten, tafels, stoelen en verder nog diverse kleine artikelen. De „Schakel" is te bereiken via de Binnenburg en de Burgwal. Aanvang 10.00 uur tot 17.00 uur. Er is voor iedereen gratis koffie. Deze verkoop wordt georganiseerd door T ANTIEKHUISJE, Burgwal 43-45, telefoon 4082. NATIONAL KTV TC871 46 quintrix beeldbuis zorgt voor een haar scherp, kleurecht beeld. Kontrole door „magie line". 8 Vingertiptoetsen, IC modulenchassis. Adviesprijs 71857, Expertprijs 1 jaar garantie. Deze aanbieding geldt zolang de voorraad strekt. Brouwerstraat 2, Den Burg, tel. (02220) 3628, b.g.g. (02228) 525. Norske möbler, finnwood systeem meubelen enfin, al die 100% massieve, hout- eerlijke meubelen van hoogwaar dige kwaliteit, welke het wonen en leven daarmee tot een belevenis maken, die de moeite waard is, vindt u bij BAKKERS IJZERHANDEL B.V. Vloerbedekking is zo de uitdrukking. Dat kan van alles zijn. U ziet 't overal. Maar écht tapijt van gegarandeerde kwaliteit koopt u bij de vakman. Die heeft een ruime keuze. Loop daarom even bij ons binnen. Wij adviseren u graag met het vakmanschap van de echte tapijt-specialist. vast dan interieurverzorging b.v. Hogerstraat, tel. 2572 Méér dan 2000 m2 koopkansen I ingaande 15 december 1977. 30 retourenkaart 7460,— Voor ingezetenen van Texel: 6 retourenkaart7 46,— (voorwaarden ongewijzigd). De kaarten zijn geldig van 15 december 1977 t/m 31 december 1978. De tarieven zijn vrij van B.T.W. Alle plaatsbewijzen zijn uitsluitend verkrijgbaar aan onze loketten op het Havenplein te Den Helder. De kaarten voor ingezetenen van Texel zijn alleen verkrijgbaar bij overlegging van: a. het kentekenbewijs b. een recent bewijs van opneming In het persoonsregister van de Gemeente Texel (niet ouder dan één jaar), óf c. een uitreksel uit het handelsregister van de Kamer van Koop handel (niet ouder dan één jagr) voor auto's waarvan het ken teken op naam is gesteld van een Texelse onderneming. Directeur. den burg gravenstraat Den Burg, telefoon 02220-2114 150 mm In tas Gammaprijs Voor studeer- of hobbyruimte. Door middel van de universele houder bevestigt U deze prachtige lamp zowel aan de muur als aan de werktafel. Uitgevoerd in beige en bruin. Tegen de muur achter de cv radiator. Het warmteverlies via de muur wordt drastisch terugge bracht. Per pak van 3x50x30cm., met voldoende dubbelzijdig kleefband voorde Gammaprijs Gammaprijs slechts jfliH1 'iv 90cm breed Naturel. Marco Polo Gammaprijs per meter Voor sfeervol wonen. Ramin. Afmeting: 39x201 cm. per deur. Gammaprijs 4-uelig. Staand Brengt sfeer bij uw open haard. Gammaprijs Veilige, sfeervolle kaarsjes 16, met 2 reservelampjes. Gammaprijs Alle prijzen inklusief BTW Gamma vindt u in Almelo, Alphen a/d Rijn Amsterdam. Assen. Bergen op Zoom Boxmeer, Breda Bussum, Cruquius. Den Bosch, Den Haag, Drachten, Eersel, Emmen, Enschede, Gouda, Haarlem, Hardenberg, Hengelo, Hilversum, Leiden, Meerssen, Oosterhout Papendrecht Roosendaal, Terborg Texel, Tiel, Tilburg, Veendam, Vlaardingen Weert, IJmuiden, Zwolle Heemskerkstraat 22 02220-3341 Gammaprijs Honeywell Cnronotherm half-automatische klokthermostaat Type T8084A Gammaprijs 4-DeNeums neemm 15x15cm tabak, avocado qrqs. qroen en blauw Gammaprijs per m2. Prijzen 1 week geldig.

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 12