Tevoko 1 knapte af Piet van Groningen tilde SVO (Z) naar 5-0 Onverwachte zege voor Texelse Boys Caro van Ei jok komt naar Texel Een illusie armer „De Kringloop" in City Theater Fonduefeest in oude ulo Advendo versloeg Pakhuus zon. maan. hoog water P. de Bloois brak been Winterbosloop op Oudejaarsdag UILLETON VRIJDAG 23 DECEMBER 1977 TEXELSE COURANT PAGINA 7 In de wedstrijd tegen Braaf Seahawks 1 heeft het eerste herenteam van Tevoko zaterdagmiddag geen punten kunnen veroveren. Het werd tenslotte 1 3 waarmee de Helderse ploeg zich in een zeer aantrekkelijk duel duidelijk de sterkste toonde. Tevoko 1 (d) verloor ook. De dames kregen er tegen het laag geklasseerde Reactie erg onverwacht met 0—3 van langs. Het Tevoko 2 herenteam won. Zij zetten hun opmars in de tweede klasse voort door met 3—0 van Nieuwediep 2 te winnen. Tevoko 3 (d) versloeg Tevoko 2 met 3—2 en Tevoko 5 (dl won in een sterk wisselend duel van Smash 68 (3—2). De damesteams van Tevoko I en 6 wonnen dit weekend hun respectievelijke uitwedstrijden met 0—3 en 1—3. Zwaar Dat Tevoko 1 het tegen Seahawks zwaar zou krijgen stond van te voren vast. Seahawks, dat tot nu toe slechts drie sets verloor, beschikt over een sterke, jonge ploëg, die goed gevarieerd aanvalt. Beide ploegen zorgden zater dag voor een bijzonder aantrekkelijke wedstrijd, waardoor op de goed gevulde tribune veel kijkgenot te beleven viel. Tevoko, dat er op gebrand was een goed resultaat te halen, maakte in de eerste twee sets erg veel slordigheids- fouten. Technische-, net- en lijnfouten zorgden er voor dat de eerste set met 8-15 ruim verloren werd. Gewaar schuwd begon de ploeg aan de tweede set. Tot 10-19 bleef de stand in even wicht, maar weer werd de set door slordigheden met 10-15 uit handen gegeven. Een alles of niets spelend Tevoko zorgde in de derde set voor een klinkende 15-6 winst. Tegen de feilloos draaiende harde aanval had de zeer goede Seahawks verdediging geen ver weer. Vooral Niek de Graaf vestigde in deze fase van de wedstrijd de aandacht op zich. Te' Falend Groot was de teleurstelling toen de evokoploeg in de volgende vierde set bijna volledig in elkaar klapte. Seahawks dat al snel een 4-1 voorsprong nam kon daarna in één opslagbeurt naar 13-1 uit lopen. Op dat moment faalde de Tevo- ko-aanval volledig. Tevoko kon nog aven tegensputteren maar mede door twee foutieve surves besliste Seahawks de set met 15-6 in zijn voordeel. Terug Tevoko 2 draaide in de wedstrijd egen Nieuwediep ook erg goed en naakte niet de fout het op een beslis- tend moment af te laten weten. De >loeg is, na een wet zwakke start in de :ompetitie, terug op het goede spoor en iezet nu, na de winst op Nieuwediep ien gedeelde derde plaats. Setstanden: 5-9, 15-11, 15-3. DE COCKSDORP Tijdens de zon- ag in het Noordhollandse Sijbekarspel espeelde voetbalwedstrijd tussen de arste elftallen van het Cocksdorper VC en het plaatselijke DESS brak de exelaar P. de Bloois zijn rechter :heenbeen. De breuk ontstond tijdens en keiherde charge tussen De Bloois i de DESS-achterhoede. Ook de SVC- peler W. Witte moest even later zwaar eblesseerd het veld ruimen. De ongelukkig verlopen competitie wedstrijd werd uiteindelijk met 5—1 ior DESS gewonnen. P. de Bloois is derde SVC-speler die in de laatste ree jaar met een gebroken been van it veld gedragen moest worden. Het, in de promotieklasse, zo goed draaiende Tevoko-dames ging zaterdag onverwacht de boot in tegen degrada tiekandidaat Reactie. Een wat traag reagerend Tevoko liet de winst met 7-15, 9-15 en 11-15 aan de tegenstan der. De inbreng van Cynthia Winkel man, niet volledig fit en daardoor maar een gedeelte van de wedstrijd meespe lend, werd node gemist. Het siert een ploeg nooit de verantwoordelijkheid voor een dergelijk verlies gedeeltelijk af te schuiven op de scheidsrechter. Met de stelling dat scheidsrechter Bosch wat al te nadrukkelijk zijn stempel op de wedstrijd wilde drukken is echter niets teveel gezegd. Spanning De spanning aan de top van de tweede klasse dames neemt nog steeds toe. Tevoko 4 behoudt door de 3—0 winst in Den Helder tegen Noordkop 2 weliswaar de leiderspositie, maar Tevo ko 2 raakte door het verlies tegen Tevoko 3 iets achterop en staat nu gelijk met Braaf Seahawks 2. Ook Noordkop 3 is nog volledig in de strijd. Tevoko 2 en Tevoko 3 hebben allebei hard gevochten voor de overwinning. Vooral in de eerste vier van de vijf sets die nodig waren duidelijk te maken wie nu de sterkste was, ging de strijd gelijk op. De eerste twee sets waren met 18-16 en 15-11 voor Tevoko 3, de volgende twee sets met 15-13 en 15-11 voor Tevoko 2. In de vijfde set (15-6) sneed het derde Tevoko team voor haar clubgenoot voorlopig de weg naar de eerste plaats af. Afstand Tevoko 5 nam wat meer afstand van Smash '68 door met 3—2 te winnen. In de eerste twee sets was Tevoko duide lijk sterker (15-9 en 15-6), maar moest daar kennelijk nog een beetje van bekomen: Smash '68 profiteerde knap met 6-15 en 4-15. De beslissende vijfde set was dus met 15-5 weer voor Tevoko 5. In de oude Ulo-school aan het Schil derend in Den Burg wordt op eerste kerstdag om 17.00 uur.een fonduefeest gehouden dat speciaal bedoeld is voor alleenstaanden en mensen die zich met kerstmis eenzaam voelen. Belangstellenden kunnen zich hier voor dagelijks opgeven bij de in de oude Ulo gevestigde sociëteit. Ook kan men hiervoor dagelijks tot 18.00 uur contact opnemen met Jetty Dekker, telefoon (02220) 3805 ('t Kaasschuurtje). De kosten bedragen 710,— per persoon. In verband met de voorbereidingen voor het feest is opgave mogelijk tot uiterlijk vrijdagavond 18.00 uur. 't Pakhuus is er zaterdag in sporthal Ons Genoegen niet in geslaagd de lage positie op de ranglijst te verbeteren. Tegen Advendo uit Wieringen leed het team een 0—2 nederlaag. Deze ontmoeting was de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft. In de eerste set werd Pakhuus overrom peld door de gevarieerde aanval van Advendo. Ondanks een goed blok wist Pakhuus verdedigend geen goede pass aan het net te brengen, waardoor de aanval van het Pakhuus niet gevaarlijk kon worden. Advendo won de eerste set dan ook met groot verschil: 15-4. In de tweede set waren de krachten beter verdeeld. Tot 10-10 ging het gelijk op, maar daarna bleek het hoge blok van Advendo toch sterker. Met enkele goed geplaatste ballen behaalde Advendo een 15-10 setwinst, 't Pakhuus bleek in de derde set toch nog terug te kunnen komen, mede dankzij concentratiever slapping aan Advendozijde. Ineens werd er goed en veel bewogen, de pass werd goed verzorgd en gevarieerd aanvallend werd een 15-5 setwinst behaald. Maar daarmee had 't Pakhuus blijkbaar zijn kruit verschoten, want men slaagde er niet in meer dan 3 punten te scoren. Makkelijk spelend haalde Advendo zo de eindoverwinning binnen. Oosterend (Z) 1 heeft de thuiswed strijd tegen het Alkmaarse Go Ahead dit weekend met een klinkende 5—0 zege afgesloten. Deze monsteroverwinning was in hoofdzaak te danken aan Piet van Groningen die maar liefst vier doelpunten voor zijn rekening nam en aan de basis van de vijfde goal stond (0. Vooral omdat de Oosterendse ploeg de eerste dit seizoen gespeelde uitwed strijd met 5—3 hadden verloren was men er ditmaal op gebrand tot een goed resultaat te komen. Het concept was, van het begin af aan in de aanval en dat werkte ditmaal uitstekend. De doelpun ten, die allen in de eerste helft tot stand kwamen vielen met de regelmaat van de klok. T reffer In de vijfde minuut viel de eerste treffer. Tijdens een onoverzichtelijke situatie voor het Go Ahead doel griste Piet van Groningen de bal tussen een aantal tegenstanders weg en from melde hem in het vijandelijke doel, waar doelman Schouten zich volkomen verkeek. In de tiende minuut was het opnieuw raak voor de Strenders. Jaap Vlaming zorgde vanaf links voor een afgemeten bal die opnieuw door Piet van Groningen in het doel gelopen werd waarmee de 2—0 stand een feit was. Vooral hierna ontstonden talloze kan sen voor SVO dat verreweg superieur bleek. Er werd vanuit het middenveld erg goed opgebouwd en in de achttien de minuut was een uitstekende voorzet van Wim Jas hiervan het gevolg. Het was wederom Piet van Groningen die het laatste de bal aanraakte voordat deze langs doelman Schouten in de touwen verdween. Doelpunt nummer vier volgde niet veel later toen Piet van Groningen in een volslagen vrije positie kwam te staan. Het laatste doelpunt van de wedstrijd viel vlak voor de rust. Wim Jas rukte vanaf het middenveld op over links en zijn voorzet belandde bij Piet van Groningen die de afronding ditmaal overliet aan Jan Oosterhof. Harder De ruststand was hiermee 5—0 en dat zou ook de eindstand worden na een tweede helft waarin de Oosterender ploeg tamelijk slecht samenspeelde. Het was duidelijk dat men het voor gezien hield nu de winst duidelijk was. Ook nu was er echter geen noemenswaardige tegenstand alhoewel Go Ahead tegen het einde van de wedstrijd aanmerkelijk harder ging spelen. De ontmoeting Oosterend-Go Ahead was en bleef echter een mooie en verdiende overwin ning voor de Texelse formatie. Op oudejaarsdag zal in het Texelse bos de traditionele winterbosloop wor den gehouden. Dit evenement dat ge organiseerd wordt door de Stichting Texelse Sportraad vindt voor de zesde achtereenvolgende maal plaats. De start is om 14.30 uur bij de kantine van camping Dennenoord. Voor de recreatieve lopers zijn par- coursen van 4 en 8 kilometer uitgezet waaraan zowel individueel als in groeps verband (minimaal 10 personen) kan worden deelgenomen. Voor de wed strijdlopers (die uitsluitend individueel lopen) is de afstand 8 kilometer. Voor deelname aan de wedstrijd is een minimum leeftijd van 12 jaar gesteld. De te lopen afstand moet in ieder geval binnen 45 minuten worden afge legd om in aanmerking te komen voor het herinneringsvaantje. Aan groepen wordt bij het volbrengen van de loop door de gehele groep (binnen de tijd) tevens een groepsherinnering uitgereikt. Het inschrijfgeld voor alle deelnemers bedraagt 72,50 p.p. Voorinschrijving geeft korting van 70,50 per deelnemer en kan worden gedaan door overmaking van 72,— per deelnemer op rekening nummer 5876.15.486 Den Burg, t.n.v. Stichting Texelse Sportraad, p/a F. Rootlieb, Keesomlaan 43, Den Burg (voor 23 december a.s.). Zondagmiddag heeft het eerste elftal van Texelse Boys in een spannende maar niet erg fraai gespeelde wedstrijd een onverwachte 2—0 overwinning be haald. Tegenstander Sporters uit Hoorn liet het hierbij vooral in de eerste helft danig afweten. De gescoorde doelpunten kwamen op naam van Rob van der Stap (voor de rust) en Hans de Beer, die in de allerlaatste minuut van de wedstrijd de Sporters doelman het nakijken gaf. Het Boys-elftal stond voor de rust vrij vlot op een 1 —0 voorsprong door een fraai doelpunt van Rob van der Stap. Hij schudde zijn verdedigêrs van zich af omdat deze in de veronderstelling waren dat Van der Stap buitenspel liep. De scheidsrechter oordeelde echter anders en het eerste Boysdoelpunt was een feit. Korte tijd later ontstond er voor het Sportersdoel een onoverzichtelijke si tuatie waarbij de Texelaars een straf schop claimden maar hierop werd door de scheidsrecher niet ingegaan. Na de hervatting werd er door de Hoornse ploeg een geweldig .offensief ingezet waarbij de Boysverdediging alle zeilen moest bijzetten. Het lukte het Boyselftal echter wonderwel de voorsprong te behouden. Bij een tegenaanval kwam Sporters goed weg toen een schot van Frits Schrama op de paal belandde. De overwinning werd in de slotfase nog eens onderstreept door een tweede doelpunt. Maker hiervan was Hans de Beer, De zon komt 25 dec. op om 8.47 uur en gaat onder om 16.32 uur; 28 dec. op om 8.48 uur en onder om 16.35 uur. Maan: 25 dec. V.M.; 2 jan. L.K. Hoog water ter rede van Oudeschild: 6.44 en 19.03 7.32 en 19.50 8.17 en 20.31 8.58 en 21.08 9.37 en 21.44 10.14 en 22.15 10.51 en 22.47 11.23 en 23.17 11.53 en 23.47 Vrijdag 23 dec. Zaterdag 24 dec. Zondag 25 dec. Maandag 26 dec. Dinsdag 27 dec. Woensdag 28 dec. Donderdag 29 dec. Vrijdag 30 dec. Zaterdag 31 dec. Aan het strand is het ongevee' een uur eerder hoog water. De bekende actrice (en houd ster van de Theo Mann-Bouw- meesterring) Caro van Eyck komt op 28 december naar Texel waar zij in het City theater te Den Burg een solo-programma brengt on der de titel ,,De Kringloop". Voor deze voorstelling is nog een beperkt aantal kaarten beschikbaar. De prijs is 710,— en voor cjp- en Pas 65-houders 75, Deze kaarten kunnen tot en met 23 december a.s. worden afgehaald op het bureau culturele za ken of op de avond zelf aan de zaal. De voorstelling begint om 20.15 uur. Evenals Caro van Eycks eerste solo programma „Allemaal mensen" is „De Kringloop" een door haar zelf geschre ven serie ten tonele gebrachte verhalen over mensen achter het voetlicht. De actrice heeft al een 40-jarige toneelcarrière achter de rug. De bekro ning daarvan was ongetwijfeld 15 jaar geleden de toekenning van de Theo Mann-Bouwmeesterring, de hoogste onderscheiding, die een actrice in ons land te beurt kan vallen. Wie zich haar prestaties van stokoude grootmama in de televisiebewerking van Couperus' roman „Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan" herinnert kan zich moeilijk voorstellen dat dezelf de actrice in deze solo-produkties nog zo'n jeugdig elan ten toon kan spreiden. Onderstaand een beknopte inhouds beschrijving van het stuk: Na een rustige toneelloze periode wordt een oudere actrice gevraagd weer een gastrol te komen spelen. Aarzelend stemt ze toe. Na haar aankomst in de schouwburg wordt ze o.a. begroet door medewerkers, die we al uit Caro's eerste programma kennen. De actrice voelt zich weer thuis. In het warme repetitielokaal dommelt ze weg en dan komen de herinneringen. De jonge actrice, benijd om haar eerste succes. De toneelrecensent, die het altijd princi pieel .oneens is met de recensent van een andere politieke kleur, de eens beroemde, nu oude, dove balletdanser met z'n eigen gevoel van eer, de toneelhulp, die vroeger bij het circus de menselijke kogel was, de auteur, die zo nodig de dodelijk vermoeide actrice 's nachts zijn stuk moet voorlezen, de toneelkapper met veel respest voor de kunstenaar. De actrice, die haar veertig jarig toneeljubileum aangrijpt om nuttige zaken bij elkaar te bietsen. De stervende actrice, die altijd te dik was. Een repetitie thuis, de Joodse souffleur, die de wanhopige actrice raad geeft, de artiestenvlo, een verbitterde oude vrouw, die het toneel after all „helemaal niets" vindt. Het blijde einde van de serie wordt gevormd door een toneelbegrafenis, want zo zegt Caro: „De begrafenis van een toneelpersoonlijkheid is geen ver drietige vertoning. Het heeft het statige van een Grieks drama, compleet met koor leen vrouwenkoor ditmaall), voor de rest is het een klucht" De serie dankt haar naam aan het verhaal van de vroegere acteur, die na vroeger anderen te hebben wegge hoond en gelachen, zelf het slachtoffer wordt van spot en vrolijkheid. De jeugdige spotter weet nog niet, dat hem straks op zijn beurt hetzelfde lot zal treffen. door Leida Graafland HOOFDSTUK 4 iFrans Hunninkhuizen wordt steeds per ongerust. Aanvankelijk was hij mening toegedaan, dat Jossa te iger tijd wel teken van leven zou i ven. Maar nu de assistent van het tectivekantoor het adres heeft ont- <t, waar ze tot voor kort al die weken eft vertoefd, is hij zelf in zijn wagen stapt en is naar Arten gereden. niet bepaald zo gemakkelijk te den bleek te *iin. Hij had er althans jit van gehoora ~p een kaart staat evenmin. Na veel vragen heeft hij islotte het kleine kerkdorpje gevon- i: een twintigtal huizen, een hotelle- twee café's, een kruidenierswinkel, ar je overigens zo ongeveer van alles it kopen en dan natuurlijk de kerk. int wat is in Brabant een dorp zonder kl Met een lege pastorie er naast, t Arten heeft nog altijd geen eigen ar. Voor het overige enkele boerde- S i in de omgeving, landwegen en 3 Vooral nu, in de winter. Het adres van Fons en Maria Verduur- donk is gauw gevonden. Enkel Maria is thuis, want Fons werkt 's winters in de stad en de kinderen zijn naar school. Als Frans zich voorstelt als de oom en opvoeder van Jossa, mag hij binnenko men en luistert naar wat Maria over Jossa vertelt. Ja, ze was wel uit haar doen, toen ze op drie september in de late namiddag hier kwam. Kennelijk had ze nare dingen meegemaakt. Maar na enige tijd ging ze schilderen. Daardoor fleurde ze helemaal op. Een lief, rustig meisje, ledereen in het dorp mocht haar. Ja, ze reed in een klein Morrisje, nu ja, groot genoeg voor haar alleen, niet waar? Nee, er kwam nooit iemand voor de juffrouw, dus ook geen man. Er is nooit iemand in Arten voor haar ge weest. Ze kreeg ook nooit post. Wat ze buitenshuis deed, weet Maria vanzelf sprekend niet. Zoiets vragen wij niet, daar bemoeien wij ons niet mee, meneer. Ze heeft prompt elke week haar pensiongeld betaald. We hebben beslist heel prettige herinneringen aan juffrouw Jossa Nee, in Arten wordt Frans niet veel wijzer. Wat bezielt Jossa in 's hemels naam om op deze wijze onder te duiken? Begrijpt ze dan niet, dat hij en Corrie hoe langer hoe ongeruster worden? Het detectivebureau heeft gepro beerd de opdrachtgever gerust te stel len. Geen enkele reden voor paniek, meneer, want u hebt nu zelf kunnen constateren, dat ze tot voor enkele dagen nog gezond en wel was en al die tijd in Arten heeft gewoond. Er wordt verder gewerkt aan deze zaak. Onze assistent heeft immers haar adres ge vonden? Weliswaar net een paar dagen na haar vertrek, maar hij komt ook wel achter haar nieuéve domicilie, als u maar geduld hebt. Daarmee moet het echtpaar Hunnink huizen het doen. Er is echter enkele dagen later weer de nodige afleiding, want Els heeft gevraagd of ze met haar kinderen tijdelijk bij oom en tante in Rotterdam mag komen, omdat ze toch maar besloten heeft weg te gaan. On danks het feit, dat de rechter haar woning en kinderen heeft toegewezen. Dat is voor Antoon een tegenvaller, dus neemt hij op zijn manier wraak. Bene den zijn twee vertrekken, naast de kapsalon, die eigenlijk nergens voor gebruikt worden; de meisjes drinken er koffie en er is een kast, waarin de meisjes hun kleren hangen. Maar die kan ook elders geplaatst worden. Dus Antoon sleept een aantal meubelen, kasten, een bed en alle verdere beno digdheden naar beneden, leder de helft, nietwaar? zegt hij tegen Els. Dus jij de televisie en ik de radio. Pas als alles beneden ingericht is, begrijpt Els, wat zijn bedoelingen zijn. Want hij installeert Lenie in beide vertrekken en gaat nu zelf bij haar wonen. Boven komt hij niet meer, maar Els hoort vaak geluiden, die ze weliswaar niet kan definiëren, maar overigens aan duidelijkheid niets te wensen overlaten. En huilt zich dan in slaap. Ze heeft verschrikkelijk veel van Antoon gehouden en waande zich de gelukkigste vrouw van de wereld, toen ze voor het eerst in de grote slaapkamer boven de salon intiem met hem was. Nu mankeert er niets meer, dacht ze. Nu heb ik bereikt, wat ik wilde: trouwen met mijn baas. Nou, het is wel op een fiasco uitgelopen, want binnen drie jaar had Antoon al zo ongeveer genoeg van zijn vrouw en begon zijn vertier bij een ander te zoeken. Tot de donkerharige Lenie steeds duidelijker liet blijken, dat ze haar baas wel mocht en onder bepaalde voorwaarden bereid zou kun nen zijn tot zekere concessies. Het nieuwe avontuur lokte hem en toen Els achter zijn escapades met Lenie kwam, liet hij haar geraas en dreigementen over zich heen gaan, waarna hij ver klaarde door te zullen gaan, omdat Lenie en hij goed met elkaar overweg konden. Zij was gewoon in het defensief gedrongen. Ze was eigenlijk al verslagen voor ze de strijd tegen haar rivale begon Eind november, een week voor Sin terklaas, haalt oom Frans Els en de kinderen af. De meubelen, die haar toegewezen zijn, heeft ze inmiddels ergens op laten slaan. Die komen later wel als Els weer een woning heeft. Misschien is daarvoor te eniger tijd in Rotterdam een mogelijkheid. In het stadje, waar ze ruim zes jaar met haar man heeft gewoond, wil ze niet blijven. Daar is ze te bekend. Ze zien Antoon niet meer en hebben niet door, dat hij intussen met Lenie boven van achter een gordijn de evacuatie gadeslaat. Bij oom en tante Hunninkhuizen ko men haar opgekropte zenuwen los, maar tante Corrie doet alles, wat maar mogelijk is om haar nichtje te troosten en op te monteren. Zodoende komt ze wat tot zichzelf. Al is ze in haar een zaamheid, als de kinderen naar de kleu terschool zijn, apathisch. Nog geen der tig jaar oud en weldra gescheiden vrouw. Wie zal me nog willen hebben met m'n drie kinderen? Wat voor toe komst is er nog voor mij? 's Avonds, als de kinderen in bed lig gen, huilt ze op haar kamer tot tante Corrie of oom Frans haar opzoekt om haar met een zacht lijntje te bewegen beneden te komen. Ze begrijpen ten volle, dat dit ellendige dagen zijn voor hun nichtje, maar op de duur zal ook dit wel slijten. Overigens, maak je over de toekomst alsjeblieft geen zorgen,he? Je mag net zo lang hier blijven als je denkt, dat nodig is. Ons huis is groot genoeg. Het vervelende is evenwel, dat ie dereen ondanks alles aan Jossa denkt. Die nog altijd onvindbaar blijft. Frans junior is een dag in Rotterdam geweest om te vernemen, of hij wat kan doen voor zijn zuster, die „in scheiding ligt", zoals tante Corrie het noemt, maar dat blijkt niet het geval te zijn. Tenzij Frans zijn zuster en nicht en neefjes in zijn huis in Utrecht wil opnemen, maar dat kan niet, zegt Frans. Al is het huis groot genoeg, hij ,moet aan zijn reputatie als hoofd van een christelijke school den ken. Zelfs in een stad als Utrecht zit je dan min of meer in een glazen huisje. Dus blijft alles zoals het is. Na een paar weken begint Els zich verdienstelijk te maken in de grote win kel, waar doorlopend klanten komen en gaan. Er zijn twee vrouwen, die helpen en soms staat tante Corrie zelf ook nog achter de toonbank. Een extra hulp, die in de drukke uren meehelpt is daarom altijd welkom. Oom Frans zowel als tante Corrie waarderen het, dat Els op deze manier haar dankbaarheid wil to nen. Frans Hunninkhuizen heeft nog een keer een gesprek gehad met Van Slagen nadat ze elkaar weer eens op de veiling hadden ontmoet. Frans nodigde hem uit ergens wat te gaan drinken en als ze zitten en roken, in afwachting van het drankje, merkt Frans op het eigenaardig te vinden, dat Sam nooit meer naar Jossa heeft geïnformeerd. „Weet je wel,dat ze nog altijd verdwenen is?" (wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 7