f EVANCHE VOOR TEXELSE BOYS? Gyvo en Beerebar wonnen verdiend Vijf stemmen tegen Klabam-appartementen JE NIET programma Weer cursus kustzeilen Gabaret Ivo de Wils Prognoses VAT IK ZEGGEN WOU.. Knelpunten bij portuitwisseling met Borger Drogisterij in De Cocksdorp Geslaagd Denksportvijfkamp op 22 april Jaarvergadering Texelse Sportraad Drie remises )AG 24 MAART 1978 PAGINA 13 TEXELSE COURANT t uitzondering van Texel 1 en De spelen dit weekend alle zondag en van de eilandelijke voetbalver- ïgen een thuiswedstrijd. Ze zijn G nd voor tweede paasdag. zaterdag 25 maart wordt in Scha- je wedstrijd tussen het plaatselijk en het eerste zaterdagelftal van ïrend gespeeld. Dezelfde dag vin- ook de inhaalwedstrijden x n Cocksdorp en GSV. In Den n speelt zaterdagmiddag een ZDH tegen een voetbalteam uit Hilver- *el 1 gaat op tweede paasdag naar p de tweede plaats van de ranglijst ide Schagen. Deze Noordhollan- staan als bijzonder verdedigende te boek. Men heeft het minste il doelpunten tegen van alle teams m de hoofdklasse uitkomen. Texel ich in deze wedstrijd niet moeten verleiden in de aanval te gaan it men het dan niet zal redden. Het s zaak de pot achter dicht te houden vie weet?) zit er dan meer in. it tweede elftal gaat naar Berkhout iet op eigen veld altijd erg sterke DO 2 partij te geven. Hiervan kan de Texelaars een gelijk spel ver- ït worden. ixel 3 ontvangt BKC 3 uit Anna owna en kan dit winnen. it vierde team is vrij. ixelse Boys heeft voor de eerste dit jaar een thuiswedstrijd. Tegen- Jer Strandvogels zal gezien de forse irlaag die de Boys in hun eerste roeting leden geen eenvoudige op- worden. Thuisspelend toont het tee elftal zich doorgaans beter dan twedstrijden zodat nu een redelijk taat verwacht mag worden. Mis- in is zelfs een revanche mogelijk. Ij it tweede team behaalde de laatste in aardige successen. De wedstrijd i Helder 5 kan daarom best eens tot overwinning leiden. it derde elftal ontvangt Oosterend 2 10 uur). Afgelopen zondag was het e dicht bij een overwinning (die lipte in de laatste tien minuten). Ben beetje meer overleg moet er nu betere score te behalen zijn. bei de damesteams gaan geza- ijk op pad. Ze spelen respectievelijk i DVC (Castricum) en Zaandijk 2. overige mededelingen bevinden in het bekende mededelingenkastje )tel De Zwaan. A.W. j tweede paasdag speelt ZDH 1 een iwedstrijd. De Hoornder Zwaluwen en dan Hauwert op bezoek dat nog ons heeft op het periodekampioen- p en de huid daarom duur zal open. ZDH staat op dit moment op de derde plaats van de ranglijst en ook in de periodecompetitie bezet het met een erg goed doelgemiddelde een van de bovenste plaatsen. Op beide fronten is dus voor de Hoornders een overwinning belangrijk. Omdat ZDH op dit moment goed voetbal speelt staat de toeschouwer een aardig kijkspel te wachten. Het tweede ZDH-team speelt een voorwedstrijd waarin het zeer sterke Geelzwart als tegenstander fungeert. Als ZDH kans ziet dezelfde inzet te tonen als onlangs tegen SRC zullen de punten thuis blijven. ZDH 3 gaat bij HRC een lastige uitwedsrijd tegemoet. Zaterdagmiddag begint om 14.30 uur een extra wedstrijd waarin een ZDH- combinatie speelt tegen een uit het Gooi afkomstig bedrijfsvoetbalteam (Cen traal Hilversum). F.Z. Het eerste elftal van S.V. De Koog speelt op tweede paasdag een uitwed strijd tegen WSW. De aanvankelijk voor zaterdag op het programma sataande ontmoeting met Schellinkhout is uitge steld. Het tweede elftal speelt op maandag thuis tegen Wiron 4. Gezien de neder laag in de uitwedstrijd wordt dit weer UN Lf ZCHS - OUTCN VtRANTWOOROELUKHtlD VAN OC ATOM i de voorbereidingen voor de sport- isseling met de Drentse gemeente Ier in een vergevorderd stadium ver- b, blijken er toch knelpunten en ïerde ideeën te bestaan bij verschil- B Texelse verenigingen of hun be- in. De meeste verenigingen zien uitwisseling in het juiste licht, dat eggen als een sportief maar vooral llig weekend waarbij niet in de :e plaats het winnen belangrijk is, r vooral de ontmoeting, de gezellig- en de sfeer die om zo'n evenement |t. Natuurlijk vraagt zoiets wel een b hoeveelheid werk en organisatie Ben verenigingsbestuur, maar daar- geven ze de kans aan die vereni- sleden die normaal niet in aanmer- komen voor „overkantse" wed- len, toernooien of demanstraties er ook eens bij te zijn. Ook een Ie team of een selectie kan in een meer ontspannen sfeer zijn of haar len tonen. Als dan toch blijkt dat er nigingen zijn die zich terugtrekken iet opgeven omdat de wedstrijd- p niet compleet is, of omdat het iramma onvoldoende mogelijkhe- biedt om de „toppers" volledig tot recht te laten komen, dan schiet verenigingsbestuur haar doel voor- lemeer daar gebleken is dat bij de n van die verenigingen wel degelijk ngstelling bestaat voor Borger. Veel uren richten zich misschien te veel e wedstrijdsporters in die vereniging 'ergeten daarbij de gezelligheids- ters en de leden die niet tot de en behoren. Misschien ligt daar een voor de leden? Piet Keijzer, Den Burg moeilijk voor het tweede. De gegevens voor de andere elftallen staan in het programma of in het bekende kastje vermeld. J.v.B. Oosterend 1 speelt zaterdag in Scha gen tegen de club van die naam. Gezien de ranglijst moet Oosterend deze partij gemakkelijk kunnen winnen. Oosterend 2 speelt thuis tegen Volen- dam 9. Ze zullen alle zeilen moeten bij zetten om er een gelijk spel uit te halen. Op tweede paasdag speelt Oosterend 1 thuis tegen Schellinkhout. Ondanks het verlies tegen Andijk kan op een overwinning gerekend worden. Het tweede is vrij. Oosterend 3 speelt thuis tegen Geel zwart 5 uit 't Zand. Ook zij moeten gemakkelijk kunnen winnen. J.R. Na vele weken rust (afgelopen week werd de wedstrijd van SVC 1 ook weer afgelast) is het te hopen dat a.s. maandag wel gevoetbald kan wor den, anders is Cocksdorp in juni nog bezig. SVC 1 ontvangt tweede paasdag Zaanse Boys, waartegen, gezien ook het feit dat SVC waarschijnlijk voor het eerst dit seizoen over z'n sterkste formatie beschikt, er zeker een overwin ning in kan zitten. Terreindienst hebben L. Saai en W. Witte. SVC 2 reist naar Schagen om de strijd aan te binden tegen SRC 5. Een te sterke tegenstander om veel succes tegen te hebbenJW. B Evenals het Beerebar zestal had dins dagavond ook de ploeg van Gyvo A en B slechts drie sets nodig om een over winning te behalen. Beerebar versloeg met 2—1 Dros' Bakkerij en Gyvo A en B won met dezelfde cijfers van Strends- end. Beide ontmoetingen vonden plaats In de tweede klasse dames van de Eilandcompetitie volleybal. Het wekelijkse rondje hamburgers ging ditmaal naar het team van S. Bremer dat de eerste set het snelst met een overwinning beëindigde. De ham burgerspremie gaat volgende week naar het team dat met het kleinste verschil verliest. In de eerste set hadden de dames van de Beerebar weinig moeite met Dros' Bakkerij. Via 9-4 wisten de dames een 15-4 overwinning te behalen. Daarna ging Dros' Bakkerij goed in de aanval. De ploeg wist de verdediging van de Beerebar telkenmale te doorbreken. Beerebar, dat zich nu danig bewust werd van het beter spel van Dros' Bakkerij, moest nu het uiterste geven om bij te blijven. Het lukte niet om voor te komen zodat Dros' Bakkerij deze set op naam kon schrijven. Tijdens de derde en beslissende set leek het alsof de dames van Dros' Bakkerij al hun kruit verschoten hadden in de tweede set. Zij konden niet voorkomen dat Beerebar een grote voorsprong nam. Goed ge mikte ballen van Beerebar brachten de verdediging van Dros' Bakkerij danig in de war. De dames van de Beerebar beslisten de set en daarmee de wedstrijd voordelig. Het werd 15-5. Zekere partij De andere wedstrijd in de tweede klasse dames werd tussen Gyvo A en B en Strendsend gespeeld. Gyvo speelde in de eerste set een zekere partij. Goed In de derde week van april start weer een cursus kustzeilen. Deze cursus is opgezet door de Texelse Sportraad als „drempelaktiviteit", dat wil zeggen, dat de Sportraad een deel van de kosten draagt om daarmee 'n grotere groep mensen in staat te stellen kennis te maken met een bepaalde sport. Het kustzeilen is nog een jonge sport, maar wel een snel groeiende. Sinds het een paar jaar geleden op Texel werd geïntroduceerd, hebben al veel mensen deze aantrekkelijke vorm van vrijetijdsbesteding ontdekt. De nu te houden cursus omvat 10 lessen van ieder 1 uur, te geven door ervaren instrukteurs van de kustzeil- vereniging. de kosten bedragen f125, inclusief het gebruik van al het materiaal zoals zwemvesten, boten e.d. Men moet de zwemkunst meester zijn, al hoeven geen diploma's getoond te worden Wie belangstelling heeft voor deze cursus kan zich tot uiterlijk 7 april opgeven bij P. Keijzer p/a Raadhuis, afd. Sportzaken, kamer 304, tel. (02220) 3041 samenspel zorgde er voor dat de ploeg een ruime voorsprong kon opbouwen. Strendsend probeerde het nog wel met een time out, maar kon geen vat krijgen op het spel. De eerste set werd een 15-7 overwinning voor Gyvo. De tweede set verliep voor de Oosterender dames beter. Zij kregen meer vat op het spel en konden leuke aanvallen opbouwen. Ook de verdediging draaide beter. Gyvo, dat hierdoor enigszins verrast werd kon niet voorkomen dat Strendsend de hele set een licht puntenvoordeel had. Het werd tenslotte 15-12 voor Strendsend. Spannend De derde set was duidelijk de span nendste. Beide teams gingen gelijk op. Aan beide kanten werd met veel inzet gespeeld om de begeerde overwinning te behalen. Even leek het er op dat de Strender dames makkelijk de 15 punten zouden behalen. Een goed gekozen time out van Gyvo bij 15-11 zorgde ervoor dat de gelederen weer sloten en het team langszij kon komen. De twee ploegen zetten nu alles op alles, wat tot gevolg had dat aan beide kanten minder geconcentreerd werd gespeeld. Via veel opslagwisselingen kon Gyvo toch punt voor punt naar de overwinning toekrui pen. Het werd tenslotte 15-12 voor Gyvo dat daarmee de wedstrijd won. Voor het optreden van de cabaret groep Ivo de Wijs op maandag 3 april in de Helderse schouwburg zijn nog enkele kaarten beschikbaar. Het programma dat wordt gebracht heet Formule 2 en begint om 20.15 uur. Dit optreden maakt deel uit van de culturele winterserie van de Stichting Cultureel Werk zodat na afloop van de voorstelling een extra boot terug naar Texel vaart. Kaarten voor deze avond zijn te verkrijgen bij de afdeling culturele zaken op het raadhuis. Op dit adres kunnen ook kaarthouders terecht die van hun toegangsbewijzen geen gebruik willen maken. Wellicht kunnen andere belangstellenden deze kaarten dan over nemen. ondernemers-aktivitëitën Zaterdag 25 maart 1978: Afdeling Noordholland: Schagen-Oosterend (Z), 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Cocksdorp-GSV, 14.00 uur Oosterend (Z) 2-Volendam 9, 14.45 uur Junioren: ZAP B2-Texel B2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) WGW B4-Tex. Boys B2, 14.30 uur Oosterend B1-Wiron B1, 13.30 uur HCSC C3-Texel C3, 13.15 uur Tex. Boys C2-JVC C2, 13.30 uur HCSC C5-De Koog C1, 13.15uur WGW C5-Cocksdorp Cl, 14.30 uur Texel C3-ZAPC5, 13.30 uur Oosterend C2-Succes C3, 13.30 uur Pupillen: Afdeling A: Texel A3-Cocksdorp Al, 14.15uur Texel A1-Texel A4, 13.30 uur Tex. Boys A1-Oosterend A1, 15.00 uur Texel A2-De Koog Al, 15.00 uur Tex. Boys A2-ADH Al, 14.00 uur Afdeling B: Texel B2-De Koog BI, 15.00 uur Texel B3-Tex. Boys B2, 12.00 uur Maandag 27 maart (2e paasdag): Afdeling Noordholland: Schagen-Texel, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Tex. Boys-Strandvogels, 14.30 uur WSW-De Koog, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Oosterend-Schellinkhout, 14.30 uur ZDH-Hauwert, 14.30 uur Cocksdorp-Zaanse Boys, 14.00 uur RKED0 2-Texel 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Texel 3-BKC3, 14.30 uur Helder 5-Tex. Boys 2, 14.30 uur Tex. Boys3-Oudesluis2, 12.30 uur SRC 5-Cocksdorp 2,14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) ZDH 2-Geelzwart 5, 12.15 uur HRC7-ZDH 3,14.30 uur Oosterend 3-Geelzwart 6, 14.30 uur De Koog 2-Wiron 4, 14.30 uur Dames: DVC-Tex. Boys/Noord End, 14.30 uur (vêrtrek boot 12.05 uur) Zaandijk 2-Tex. Boys 2, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) SAMEN REIZEN: Zaterdag 25 maart 1978: Vertrek van Texel boot 13.05 uur: Oosterend (Z) 1 en Texel B2. Maandag 27 maart 1978: Vertrek van Texel boot 12.05 uur: Dames Tex. Boys 1 en 2. De Koog 1 en Texel 2. Vertrek van Texel boot 13.05 uur: Texel 1 en Cocksdorp 2. Bij afkeuring terrein bus afbestellen, te lefoon (02240) 2421. De heer P. Douma en ziin vrouw zijn op het adres Kikkertstraat 78 in De Cocksdorp een drogisterij begonnen. De winkel met een oppervlakte van 18 m2 wordt gehuurd van de heer C. Swart- hof. Tot voor kort was er een bloemen- zaakje in gevestigd. De drogisterij annex parfumeriën, reform- en dieetartikelen is van beschei den omvang maar maakt een goed verzorgde indruk, vooral dank zij de inrichting die compleet is aangekocht. Het echtpaar Douma heeft vrijwel alles in eigen beheer aangebracht. Volgens de heer Douma bestaat in De Cocksdorp behoefte aan een gespecialiseerde dro gisterij, vooral in de zomermaanden. Mevrouw Douma zal in de winkel, die gistermiddag zijn deuren voor het eerst heeft geopend, de scepter zwaaien. Voor het diploma machineschrijven eerste klas slaagden Carolien Eelman en Hein Wiedijk. Laatstgenoemde slaagde tevens voor het diploma tweede klas. Zij werden opgeleid door de heer A. C. Peetoom te Den Burg. Op zaterdag 22 april wordt dit jaar de denksportvijfkamp gehouden. Bij dit zo langzamerhand traditionele evenement zullen de denksport- en biljartverenigingen van Texel zich weer meten op de onderdelen schaken, dammen, biljarten, bridge en klaverjassen. Voor de eerste drie onderdelen doet er voor iedere club steeds één afgevaardigde mee, voor het bridge en het klaverjassen twee. Van alle onderdelen wordt dan een klassement gemaakt, waaruit de uiteindelijke winnaar naar voren komt, die de wisselbeker mee naar hub mag nemen. Het biljarten zal in twee poules worden gespeeld. Bij de beoordeling zullen de gemaakte caramboles en het moyenne worden betrokken. Biljarten is bovendien het enige onderdeel dat over meerdere avonden zal worden ge speeld, omdat dit altijd tamelijk veel tijd in beslag neemt. Op de zaterdag vinden dan alleen de finalepartijen plaats. Het geheel gaat dit jaar in café De Zwaan plaatsvinden en het wordt geor ganiseerd door de dam- en schaak-club Texel. De heer Hooijberg treedt op als kontaktpersoon en de clubs die mee willen doen, kunnen zich bij hem opge ven. Het adres is Boogerd 26, Den Burg, Met de stemmen van L. J. Weijdt, F. Blanken, H. Beumkes, A. Welboren en C. Ellen tegen heeft de gemeenteraad dinsdagavond een voorbereidingsbesluit genomen waardoor het (als de provincie meewerkt!) mogelijk wordt dat de heer C. Schumaker acht recreatieapparte menten bouwt op het terrein aan de Pontweg waar zich de sleep-in Klabam bevond. Zoals bekend stellen B. en W. prijs op het verdwijnen van Klabam in het belang van de kwaliteitsverbetering van de recreatieonderkomens op Texel. De sleep-in is door brand verwoest. B. en W. nemen aan dat het niet mogelijk is de sleep-in te herbouwen voor een zodanige prijs dat het zeer lage over- nachtingsterief mogelijk blijft. Tijdens de bespreking in de raad kwam naar voren dat toezeggingen die door het college in het recente verleden aan Schumaker zijn gedaan een belang rijke rol hebben gespeeld bij de overwe gingen. Het terrein krijgt nu de bestemming „seizoenwoonverblijven". De op dat moment nog niet in de raadsvergadering aanwezige Jan van Asselt had per brief geïnformeerd waarom niet is gekozen voorde bestemming „recreatieapparte menten" in plaats van seizoenwoonver blijven waarmee in het algemeen vrij staande bungalows worden bedoeld. De burgemeester zei dat de afdeling ruimte lijke ordening dit heeft voorgesteld omdat het de mogelijkheid geeft tot een nog meer aanvaardbare bouw te ko men. Het plan wordt nl. gewijzigd: er komen nu twee blokjes van elk vier eenheden. Verwerpelijk Fridt Blanken had weinig goede woorden voor de hele gang van zaken. Omdat een primitief onderkomen af brandt wordt het mogelijk gemaakt acht zomerhuizen te zetten. Nu ontstaat een verschuiving naar de dure verblijfssec- tor. Blanken stelde dat hier nog beden kelijke konsekwenties uit kunnen voort vloeien: elke schuur die afbrandt en waar ooit eens mensen in hebben over nacht zou dan door bungalows vervan gen mogen worden. Voorgeschiedenis Waarop Mr. Sprenger meedeelde dat dit in het college ook zo is gevoeld, maar Op maandag 3 april houdt de Stich ting Texelse Sportraad haar jaarverga dering in hotel De Zwaan. Voor deze bijeenkomst die om 20.00 uur begint zijn de besturen van alle aangesloten vereni gingen uitgenodigd. Op het programma staan naast de behandeling van de gebruikelijke punten de wijziging van de contributie- en stem rechtregeling, de op zaterdag 22 april te organiseren denksportvijfkamp (door schaakclub En Passant) en de sportuit- wisseling met de Drentse gemeente Borger (27 en 28 mei). Bij de bestuursverkiezingen zijn de volgende heren aftredend en herkies baar: J. Kiljan (lid DB), J. Moens (Watersporten) en I. van der Berg (Atletiek). In de vakature van K. v. d. Bijl (penningmeester) zijn de heren F. Rootlieb en L. Boekei voorgedragen. Deze funktie wordt op dit moment tijdelijk door F. Rootlieb vervuld. Voorts krijgen de afgevaardigden van de ver schillende verenigingen gelegenheid om verslag te doen over in voorbereiding zijnde initiatieven voor de komende periode. VOETBALSTANDEN PUPILLEN PER 18 MAART 1978 Afdeling A: Texel A2 13 11 1 1 23 72- 3 ZDH A1 13 11 1 1 23 74- 7 Texel Al 13 10 2 1 22 49- 4 Cocksdorp Al 13 7 4 2 18 36-12 Oosterend A1 13 5 1 7 11 16-25 Tex. Boys A1 13 4 3 6 11 21-31 De Koog A1 13 2 6 5 10 16-27 Tex. Boys A2 13 2 2 9 6 14-49 Texel A3 13 3 0 10 6 10-43 Texel A4 13 3 0 13 0 0-1Ó7 Afdeling B: Texel B1 12 10 1 1 21 51- 3 Tex. Boys BI 12 9 2 1 20 32- 5 Oosterend B1 12 8 1 3 17 29-12 Texel B2 11 6 1 4 13 22-15 De Koog B1 11 5 1 5 11 19-14 ZDH B1 12 4 0 8 8 16-25 Tex. Boys B2 10 1 0 9 2 4-39 Texel B3 12 0 0 12 0 2-62 Afdeling C: Cocksdorp C1 9 7 2 0 16 23- 2 Oosterend C1 9 6 3 0 15 15- 2 Texel C1 9 3 2 4 8 11- 4 Tex. Boys C1 9 4 0 5 8 15-10 De Koog C1 9 2 1 6 5 5-13 Texel C2 9 0 0 9 0 1-39 dat aan Schumaker toezeggingen zijn gedaan toen deze tegen het bestem mingsplan buitengebied bezwaar maak te omdat zijn sleep-in daarin geen recreatiebestemming had gekregen. Het college had toen gezegd dat als Schu maker met een aanvaardbaar plan zou komen hij de bestemming alsnog zou krijgen. Dat is nu gebeurd. Voor prece denten hoeft geen vrees te bestaan want soortgelijke gevallen zijn er niet. Het was in ieder geval onmogelijk Klabam in oude stijl te herbouwen. Een feit is ook dat door de wijziging het aantal slaapplaatsen met de helft (65) wordt teruggebracht en dat er van kan worden uitgegaan dat de recreatiewo ningen voor een aanvaardbare prijs worden verhuurd. Blanken wees er op dat dit laatste niet meer kan zijn dan een vrome wens. B. en W. hebben daar niets over te zeggen en hebben ook geen invloed op de wijze waarop de appartementen worden ingericht zodat zij mogelijk duur móeten zijn. Jammer Ook Weijdt betreurde de inwisseling van Klabam voor appartementen. Hij erkende dat het onmogelijk is de sleep-in te herbouwen. Maar hij had dan nog liever gezien dat er helemaal niets voor in de plaats zou komen omdat het toch al moeilijk genoeg zal zijn om op Texel beneden de 47.000 slaapplaatsen te blijven. Veilig Verkeer Nederland SCHAAKCLUB EN PASSANT Van de dinsdagavond gespeelde par tijen in de A-groep van En Passant eindigden er twee in een remise. De derde remise van de avond werd over eengekomen in de B-groep waar P. Bergman en H. Goslinga vrijwel even sterk bleken. In de A-groep besloten K. J. den Haan en J. Hoogerheide evenals J. Dros en A. Bakker tot een puntendeling. Hoewel deze remises doen denken aan een vreedzame strijd was dinsdagavond het tegendeel het geval. Het waren namelijk drie degradatiekandidaten die in de A-groep hun „schaakhachje" zo duur mogelijk verkochten. Door deze uitslagen hebben Hoogerheide, Den Haan en Bakker elk 1 54 punt verzameld. Elzinga's lot lijkt nu bezegeld. Hij verloor van M. Vittali en heeft nu 0 punten uit 4 partijen. Voor J. Dros betekende de remise tegen Bakker (na scherpe strijd ondanks de 15 zetten binnen een half uur al bekeken) geen bedreiging voor zijn koppositie. Vittali blijft op een half punten volgen. K. Kuip won zijn afgebroken partij. De opkomst was matig. In hotel De Zwaan wordt op dinsdag 28 maart een paasschaaktoernooi ge houden waarvoor ook niet-leden van En Passant welkom zijn. De ontmoeting begint omstreeks 14.00 uur maar deel nemers worden in verband met de indeling verzocht uiterlijk om 13.45 uur aanwezig te zijn. Aan de jaarlijkse denksportvijfkamp wordt door En Passant met twee teams deelgenomen. Wie nog mee wil doen aan de schaak examens op 8 april, moet zich vóór 5 april opgeven. Uitslagen A-groep: K. J. den Haan-J. Hoogerheide 54-54 J. Dros-A. Bakker 54-54 M. Vittali-H. Elzinga 1—0 B-groep: P. Bergman-H. Gosliga 54-54 C-groep: K. Kuip-Jeroen Rommets 1 —0 C. Witte-J. Vlaming 0—1 MSC 2 werd via een zege op DOS (454—354) kampioen van 3B NHSB.

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 13