Texelaartjes Zondagsscholen De Koog Den Hoorn en De waal volleybaltoernooi Camping woulershoK Kerkentochten van start VERVOLG VAN PAG.l Gemeenteraad Gerard Witte Koningschutter 1978 Bibliotheek in Schuilhut fRIJDAG 12 ME11978 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Nu de plannen met „Bosch en Zee" iet doorgaan moet de Recreatiestich- ng maar geld steken in een overkap ing voor het zwembad, meende het- slfde raadslid. Westdorp legde uit dat e RST voor het Bosch en Zee-projekt een geld heeft gereserveerd. Het ging ier om een gewone investering waar ekkende baten tegenover moesten laan. Een overdekt zwembad is bij oorbaat een schip van bijleg, zodat een ergelijking met de Bosch en Zee-appar- imenten mank gaat. Wethouder Jook auta vertelde dat op Vlieland een verdekt zwembad is. Daar was jaren- ng geld voor gereserveerd, zodat er een kapitaalslasten zijn. Desondanks alt het jaarlijkse verlies erg tegen, auta voelde er niettemin voor om geld oor een overdekt zwembad te reserve- Overigens wordt bij de RST gewerkt an plannen voor een overdekt bad. Zwarte T exelaars Ate Rienstra van het CDA herinnerde an het merkwaardig hoge vestigings verschot van 183 personen, waarvan et afgelopen jaar sprake was. De emeente heeft toegezegd de oorzaak zullen onderzoeken. Als het een lijvend verschijnsel is, moeten de plan- an voor woningbouw e.d. worden erzien. Rienstra wilde dat tevens wordt agegaan hoeveel inwoners Texel heeft ie niet in het bevolkingsregister staan geschreven, niet in de laatste plaats mdat dit van invloed is op de uitkering it het gemeentefonds (die is mede af- ankelijk van het inwonertal red.). Collegeloos Het college van B en W is twee dagen 3 Vlieland geweest om daar de Wad- jnconferentie bij te wonen. Kees oorn van het CDA vond het verwerpe- k dat tijdens zo'n collegeloze periode 3 Texel harde maatregelen worden uit- jvoerd. Hij doelde daarbij op het van emeentewege afbreken van een ille- bouwsel en het met politieassisten- 3 verwijderen van een illegale sta-cara- in. Voor de ambtenaren die dergelijke irweien moeten uitvoeren is dat verre in aangenaam. Het zou niet meer dan irrekt zijn als de wethouder wiens por- ifeuille het betreft, ter plaatse is. Dat sldt ook bij het vorderen van een wo- ng. Koorn doelde in het bijzonder op sta-caravan van de heer JVermuë in P.H. Polder. Dit is een van de ivallen, die zijn behandeld door de aad van State, die onlangs uitsprak dat irwijdering onder politiedwang ge- chtvaardigd is. Dat was voor B en W inleiding (na de gebruikelijke aan- hrijving) om gemeentewerken op- acht te geven de caravan weg te ilen, op kosten van de eigenaar. In de bomen De caravan van Vermuë staat er hter al elf jaar en is omringd door vrij cht op elkaar staande bomen en hees- rs. Verwijdering van de caravan zou is nogal wat voeten in aarde hebben, ede om die reden werd door de aarnemend directeur van gemeente erken besloten het verwijderen nog 'en uit te stellen, maar overleg met het illege daarover was niet mogelijk, ilgens Koorn had ook Vermuë zelf nog hoekte gehad aan een gesprek met de ethouder. Nauta vond dat het hier een uitvoe- ïgszaak betrof, waaraan een langduri- geschiedenis is voorafgegaan. Aan )g een gesprek op het laatste moment id hij geen behoefte. Koorn zei dat srmuë zaterdag de aanschrijving heeft 'had. Dinsdagmiddag om kwart voor ree zou de caravan worden verwijderd s Vermuë er zelf niet voor zorgde, 'ker in dit geval was dat geen redelijke s, want het weghalen was een enorm irwei, vond Koorn. Dierenpension Gerard van der Kooi van de WD vam nog even terug op de verkoop in het dierenpension aan mevrouw T. en, waartoe eerder in dezelfde verga- sring was besloten. Van der Kooi itreurde de gang van zaken in het 'rieden met betrekking tot deze zaak. januari nam de raad een voorberëT- ngsbesluit om verbouw van het pen- in mogelijk te maken Volgens Van der 30i had dat niet moeten gebeuren ndat het niet was uitgesloten dat in direkte omgeving woningen zullen orden gebouwd. Het staat wel vast it een dierenpension hinder veroor- akt en dat kon de bouw van woningen el eens in de weg staan. Een deel van it kollege is voorstander hier luxe, dure lizen mogelijk te maken. De bouwper- 'len daarvoor zullen f80,— tot 0,— per m2 moeten opbrengen. iveel geld kun je moeilijk vragen voor ond die dicht bij het dierenpension it. Volgens Van der Kooi was er in Ier geval geen afweging van belangen weest. Loco-burgemeester Westdorp i dat geen sprake was van verdere be- luwing in deze omgeving toen het lorbereidingsbesluit werd genomen, ilgens het structuurplan komen hier 'lemaal geen huizen. Het (nog vage) ee om er toch iets te bouwen is later gekomen en deze plannen zullen wor den aangepast aan de bestaande situa tie, die dus mede door het dierenpen- sien wordt bepaald. Jongenskoor Van der Kooi bekklaagde zich verder over de formele wijze van handelen die het gemeentebestuur heeft betracht jegens het Rotterdams Jongenskoor, dat in augustus een tijdje op Texel wil logeren en in die tijd enkele gratis concerten wil geven. Het gaat hier om een zeer vermaard koor, dat regelmatig in binnen- en buitenland optreedt. Het dorpshuisbestuur van Den Hoorn was ermee akkoord gegaan dat de jongens in De Waldhoorn worden ondergebracht (kampeerschuren e.d. zijn in die tijd bezet), maar de gemeente had geen toestemming willen geven, omdat De Waldhoorn niet over een kampeerex- ploitatievergunning beschikt. Dat bete kent dat het optreden van het koor niet doorgaat wat als een cultureel verlies kan worden beschouwd. Wethouder Nauta zei dat het gemeentebestuur her haaldelijk te maken krijgt met verzoeken van groepen jongeren om in een of ander daarvoor niet bestemd gebouw te mogen kamperen. Over het algemeen is er geen reden om af te wijken van de bepalingen van de kampeerverordening, wat betekent dat de verzoeken worden afgewezen. „Eerst zal moeten blijken dat het om iets heel bijzonders gaat. zodat een uitzondering is gerechtvaar digd". Bollengrond Daan Schilling wees op de hoge kwaliteit bollengrond, die in het gebied van het Marsplan voorkomt. Omdat het plan ruim en met veel open ruimte worat opgezet, zou deze grond wellicht be waard kunnen blijven. Schilling drong erop aan, dat hiermee al In de huidige eerste fase rekening wordt gehouden. Westdorp zegde dat toe. Schilling zei nog steeds te wachten op de reclamecampagne voor aanslui ting op aardgas die door het Gasbedrijf De Liefde is toegezegd. Wethouder Zuidewind had ook nog niets vernomen en veronderstelde dat De Liefde weinig haast maakt omdat zij best tevreden is met de f180,per jaar per niet aan gesloten perceel. Hij hoopte echter toch dat het bedrijf zijn toezegging gestand zou doen. Het college heeft destijds besloten zelf geen reclame te zullen maken om een deel van het bedrijfsleven (de olie handel) niet tegen zich in het harnas te jagen. Kees Koorn herinnert eraan dat een ander deel van het bedrijfsleven (de installateurs en leveranciers van gasap- paraten) wel zijn gediend met uitbrei ding van het aantal aansluitingen. Hij vond dat De Liefde en de Gemeente in deze moeten samenwerken. De heer M. Eelman heeft met veront waardiging kennis genomen van het gemeentelijke voornemen om zijn bouwblok aan de Schilderweg in het Hogeberggebied op te heffen en in plaats daarvan een bouwblok in Zuid- Haffel aan te wijzen, zodat de heer S. Ran daar zijn bedrijf kan vestigen. Daan Schilling vroeg zich af of de gemeente wel het recht heeft een dergelijke veran dering door te voeren zonder toestem ming van de betrokkene. Nauta ant woordde dat die bevoegdheid er inder daad is. Uiteraard zal wel overleg worden gepleegd. Er is al een brief naar Eelman onderweg. Ondanks de schone schijn die is ontstaan na het door GS toestaan van het bouwblok in het Hogeberggebied aan S. Ran is deze zaak nog niet tot een goed eind gebracht. Bij het dinsdag gehouden toernooi van „De Eilandschutters" is Gerard Witte koningschutter 1978 geworden. De wedstrijd van de handboogvereni ging werd gehouden op de 18 meter binnenbanen op 18 meter blazoen bij Joh. Bakker van „Scholleboe". De vereniging maakt dankbaar van deze akkommodatie (de voormalige stal) gebruik, maar zit dringend om een meer geschikte ruimte verlegen. Een ideale schietbaan biedt het voormalige (nood)- gymnastieklokaal van de Rijksscholen gemeenschap, dat onlangs door de gemeente werd gekocht. Bij de Stich ting Cultureel Werk heeft de handboog- verening een verzoek ingediend om deze zaal twee keer per week voor oefendoeleinden te mogen gebruiken: dinsdags en vrijdags gedurende totaal vijf uur. Het dinsdag gehouden toernooi be stond uit een „verschieting" van twee series van 16 x 1 pijl met baan verwisse len. Bij telling van de eerste serie was er een gering verschil in punten bij de drie koplopers, waardoor de spanning bijzonder groot was. De titel werd uiteindelijk dus veroverd door Gerard Witte met een totaal van 273 punten, met een gemiddelde van 8,5 per schot. Cees Bakker eindigde op de tweede plaats met 266 punten, gemiddeld 8,3 en de derde plaats was voor Rein Buijsman met 256 punten, gemiddeld 8 per schot. Op eerste pinksterdag zijn de aan vangstijden van de zondagsscholen te Den Hoorn, De Waal en De Koog gewijzigd. In de eerstgenoemde twee dorpen worden de kinderen verwacht in de kerkdiensten van de Hervormde ge meente. De dienst in den Hoorn begint om 9.30 uur, de dienst in De Waal om 11 uur. Voor de kinderen in De Koog wordt een pinksterfeest georganiseerd in De Schuilhut. Deze kinderkerk begint om 10.30 uur. Ook de kinderen van gasten zijn welkom. Op de camping Woutershok wordt op zaterdagavond om 19.00 uur begonnen met een volleybaltoernooi voor vakan tiegangers, waaraan ook door Texelaars meegedaan kan worden. De organisatie van dit evenement is in handen van een groep ClOS-mensen uit Heerenveen, die vanaf vrijdagavond tot en met zondagavond op camping Dennenrust verblijven. Belangstellenden voor dit toernooi kunnen zich telefonisch opge ven bij André van der Vliet, tel. (02220) 2735 of bij het begin van de wedstrijden. Met ingang van vrijdag 12 mei is de bibliotheek in De Schuilhut te De Koog weer open. Tot en met 23 juni zijn de openingstijden: dinsdag en vrijdag van 19.30-20.30 uur. Er zijn Nederlandse boeken voor vol wassenen en jeugd. Voor de Duitse gasten is er ook een collectie Duitse boeken aanwezig. Op dinsdag 16 mei wordt weer een kerkentocht gereden. Het is de bedoe ling bezoeken te brengen aan de kerken van Den Hoorn, Oudeschild en De Waal. In iedere kerk wordt iets verteld van de geschiedenis van het gebouw en van de direkte omgeving. De tocht begint om 14 uur bij De Schuilhut, Parnassiastraat 2 in De koog. Deelnemers dienen hun eigen auto mee te nemen. De tocht wordt om ongeveer 17 uur afgesloten met een kopje koffie in De Schuilhut. Tot en met 20 juni vinden de kerkentochten elke dinsdagmiddag plaats. Né die datum ook op de vrijdagmiddagen. Voor hamster- en cavia- kooien. Natuurlijk Weikoop MAKELAARSKANTOOR AARTS FRANKEN bemiddeling bij aan- en verkoop, taxaties, beheer, rijkspostspaarbank hypotheken, de koog, plevierstr. 21, tel. 492 de waal, tel. 3938 Het is zo ver. Na 45 jaar de schoenmakershamer te hebben gehanteerd geef ik deze nu in handen van Kees van Osch. Ik bedank allen voor het genoten vertrouwen dat u in mij heeft gesteld Hans De ingeslagen weg van Hans Post hoop ik voort te zetten en door mijn vakmanschap uw vertrouwen te winnen. Kees Wij houden open huis op zaterdag 13 mei van 14.00 18.00 uur om samen afscheid en begin te vieren op Weverstraat 88. De heer en mevr. Post De heer en mevr. Van Osch 1938 1978 Op 12 mei zijn onze lieve ouders en opa en oma Michief Witte Adriana Witte Kiljan 40 jaar getrouwd. kees, corrie, edwin, helga, liesbeth, bets, jan, michiel, martien, riet, johnnie, marcel, eveiine, jan, ria, stefan, ernst, ans, hans, esther, maurits, isabelle, aad, lyda, patric, mirelle, piet, agda, danny, alfons, theo, emmy, natascha, ronald, marja, hans. Dit vieren wij met elkaar op 20 mei in „Loodsmans duin". De H. Mis is om 15.00 uur in de R.K. kerk te Den Hoorn. Jan Ayeweg 2, Den Hoorn. Het is ons helaas onmogelijk iedereen persoonlijk te badanken voor het medeleven en de steun die wij van zovelen gekregen hebben bij het verdriet dat wij te verwerken hebben gekregen door het verlies van onze kleine FABIAN, ledereen hartelijk dank. Renze, Janneke en Jildiz Kampstra Langs deze weg betuigen wij u onze dank voor de getoonde belangstelling na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgza me vader HENDRIKUS VAN UDEN Uit aller naam: J.van Uden- v. d. Zanden Texel, mei 1978, Huize St. Jan, Molenstraat 4, Den Burg Voor uw medeleven en betoonde belangstelling, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante ANNA A VAN DER MEULEN- FLENS wij u hartelijk zeggen dank. Namens de familie: J. G. Flens Texel, mei 1978 Hartelijk dank voor alle spontane hulp, voor en tij dens onze verhuizing. Fam. Th. Witte Beatrixlaan 54. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de gezellige dag, cadeaus, bloemen, enz. die we bij ons trouwen hebben ont vangen. Piet en Trijn Stiggelbout Trompstraat 1, Oudeschild SIGARENBANDJES WEG GOOIEN? Joop Kramer, Wilsterstraat 16, Den Burg, telefoon (02220) 2464, komt ze graag afhalen Minimaal (3 regels) f3,30, elke regel meer f1,10. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Voor Texelaartjes op rekening worden f2,50 adm.kosten berekend. Lijst 5. 2 wethouders 2 raadsle den zaten in het bestuur van de R.S.T. Ze hadden niets in de gaten, toch moest de Directeur de zaak verlaten. Hoe het verder is gegaan: die 4 zitten nog te zitten. En hij heeft als beloning weer een hele beste baan. Dros moet blijvenl Wij hebben nog steeds zwart-wit TV's, goed spe lend voor u te koop. H. Spigt, Parnassiastr. 17. Te koop aangeb. NSU 1200 de Luxe, bouwjaar 1970, pr. n.o.t.k. H. de Ridder, Keesomlaan 30, Den Burg,'tel. 02220-2314. Aad is Punkl Lijst 5. De raad die had me heel niet door, maar Dros zat op het juiste spoor. Dros moet Blijven. Te koop kajuitzeilboot 7x2 m; Open as wielen; ronde eiken tafel; antiek harmonium, diaprojector scherm, oude 33 toeren LP's. Tel. 02220-4395, na 6 uur. Als cactuskweken ook Uw hobby is, komt U dan eensnaar Beatrixlaan 116. Daar ziet u exclusief, en in de bloei. Lijst 5. Als wethouder trek ik van leer tegen het gespecu leer. Mijn stem haalde zelfs de landelijke couran ten. Die weten nu van wanten. Dit geldt niet voor mezelf. Ik zit niet in de raad van Elf. Jook. Dros moet blijven. Op 16 en 17 mei worden de bestelde mesthaan/hen thuisbezorgd. Niek Witte, tel. (02220) 2238. De S.R.P. wil op Texel een bijbelse politiek voe ren. Met Uw stem kan dat. Lijst 6 B. Vlaming C. Gzn. Verloren maandag in Den Burg een gouden dameshorloge. T.ë.t.t.b. bij J. Hoekstra, Duinroos straat 18, De Koog Wij zijn heel blij met de geboorte van onze doch ter Nsdja Sabine Peter en Etty Daalder Peperstraat 45, Oosterend Wij streven naar verbe tering van het openbaar vervoer en de onderlinge aansluittijden. Samenwerkende Reformatorische Partijen, Lijst 6 B. Vlaming C. Gzn. Te koop: gashaard, keu kengaskachel merk Etna en 2-pits gasstel. Sport- laan 23, Den Helder, tel. (02230) 19147. De pannekoeken van de Worsteltent: met minder hoeft U geen genoegen te nemen. Blanken kan Dros op een bepaalde manier waar deren. Zal het getij nu toch nog keren? Dros moet blij ven. Pracht antieke vleugel f9000, Muziekhandel Henny Kok, Weverstr. 58, tel. 2932. Wie wil er een kees hondje? Op 4 mei kreeg onze kees 2 witte pups, reutje en teefje. Over 7 wkn. voor een goed tehuis gratis af te halen Tevens te koop jonge konijnen bij A. J. Bakker, Postweg 203 De Cocksdorp. Pak het PAKT. Lijst 1. Wij willen toch allemaal voldoende werkgelegen heid??? De V.V.D. wenst een aktief wervingsbeleid t.a.v. „schone" en hoog waardige industrieën. Werk mee, stem lijst 4 III Wilt U Uw reparaties melden tussen 9.00 en 10.30 uur. Alleen deze re paraties worden zoveel mogelijk nog dezelfde dag uitgevoerd. Hotex Elektro nica, Den Burg, tel. (02220) 3398. Lijst 5. Of u het leuk vindt of nietWe zitten met het plan Buitengebied. Dros moet blijven. Het bezoek van de afd. Keulen van de Worstel- tent-fanclub is vastgesteld op het weekend na Pink steren. Te koop gevr. pony, stokmaat 1,20 mtr. Tel. 2313. Geen dictatuur van het partijbestuur. Dros moet blijven. Wie heeft er een strand huisje te koop. Anja Pan sier, tel. (02220) 3668. Te koop meisjesfiets Gazelle f50, P. v.d. Slikke, tel. (02220) 3335. De Texelse landbouw verdient alle steun!II De V.V.D. wil niet dat onze positie nog ongunstiger wordt ten opzichte van de overige landbouw in Ne derland. Stem daarom lijst 4. Salontafel te koop met glasplaat f25, Tel. 02223-922. Lijst 5. Hou je poot stijf, stem op lijst vijf. Dros moet blijven. Voor houtconservering. Natuurlijk Wélkoop. net> Tent repareren? Laat het bij De Bolder doen J2220-3141 - Bij aankoop voor 1 juli van een Husqvarna gras- maaimachine Winter beurt gratis. Kikkert.l Badweg 1, tel. 02228-215 b.g.g. 760 Te koop jonge konijnen, cavia's, verschillende 1- en 2-jarige perkplanten. Fam. Haarsma, Nieuwlander- weg 12, tel. 02228-353. Een „rooie" vrouw in de raad, kan helemaal geen kwaad. Pakt lijst 1. Gevraagd: allerlei ge bruikt speelgoed. Peuter speelzaal De Bijenkorf, Oosterend, p/a Slotskolk 6, tel. (02223) 656. Lust U graag een visje?? Goede voorzieningen voor onze vissersvloot is de wens van de V.V.D. Breng Uw stem uit op lijst 4. Lijst 5. De eigen vazallen lieten Dros vallen. Met open ogen worden de kiezers bedrogen. Ze vinden hem geen goed, en lastige stra teeg. Maar hopenlijk krij gen ze koek van eigen deeg. Dros moet blijven. Piano, merk Lunnen- berg, bruin. Muziekhandel Henny Kok, Weverstraat 58, tel. 2932. V.V.D. Stemmersllll Laat Uw stem niet verloren gaan. Stem bij volmacht. Voor inlichtingen tel. 02220-2255 b.g.g. 2745. Te koop g,o.h. Zündapp brommer. Muioerstraat 25, Oosterend. Te koop een partij sneeuwklokjes. Tel. 02222 -256. Antiekverkoop Burgwal 29 - Te koop Opel Manta 1900 SR 1974, veel extra's i.z.g.st. Tel (02223) 423. Dagelijks verse bloem kool voor particulieren en Horeca. Th. Timmerman, P.H. Polder, tel. 02226-364 Dames vergeet het niet, als je rekent koop je broe ken bij Piet Cs maandags op de markt). l e koop campinggasbus 2-pits gasstel, bijbeho rend inklapbaar kastje met legplank, met ritssluiting deurtje, vliegvrij aansl. tafel (formica), 12 gew betonplaten, 2 m lang en 0.50 m br. en 6 cm dik. Te gebr. als fund, kelder, rijpad e.d. Tel. 2071, Ko gerstaat 118. Aangeboden partijtje sloophout. G. v.d. Star, De Slufter, Zanddijk 334, tel. 02225-277. Te koop 4-deurs Vaux- hall Viva 1970. Bernhard- laan 103, Den Burg. Te koop grote parij nwe en gebruikte tegels, ook grintgewassen, 30x30, 40x40, 60x40, 30x15 enz. Kunnen thuis bezorgd worden. Verder een prach tige partij consumptieaard appelen, Irene, eerste kwaliteit, lage prijs. Per 50 kg thuisbezorgd. Nic Dros, Harkebuurt 4, Oosterena, tel. (02223) 383 Weet U het al??? Dat dachten we ook, lijst 4 ook voor U. Wij willen niet in een „park" wonen, U wel??? Daarom wil de V.V.D, het grondaankoopbeleid van het Rijk kritisch volgen. Help ons daarbij en stem lijst 4. Te koop wieg, kinderwa gen, autozitje, haardroog- kap statief. Thijsselaan 118, tel. 4062. De Classica CL 21 is erl 25-tonig pedaal, 2 klavie ren 2x 4 oktaaf C-C met sinustoon. Het orgel voor de echte liefhebber. Mu ziekhandel Henny Kok, Weverstraat 58, tel. 2932. Bruining en Agter voor aardleidingen. Tel. 02228- 482 of 283. Voor bruiloften en par tijen: hotel „De Linde- boom-Texel", Groene- plaats 14, Den Burg, tel. 02220-2041. Torenrestaurant. Allé dagen geopend., (02222) 283. Afvalcontianers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, tel. (02220) 3320. Voor de lekkerste Pannekoeken naar de Spyker, Den Hoorn. Alle dagen open. Texelaars geniet van een uniek uitzicht over Texel vanuit „Loods mansduin", Den Hoorn, tel. 02226-360. Nu volop verkrijgbaar molyn en Veneziani Anti-fouling (anti- aangroeihuidverf voor boten) Watersport Duinker, Oudeschild. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Vegetarisch restaurant De Kleine Club. Geopend van 16.00 - 21.00 uur. „De Nieuwe Aanleg". Voor verf en behang Roepers schildersbedrijf. De Wleringsr fotogra fen maken bruidsrepor tages In kleur goedko per dan In zwart-wit. Fa. Foto Boersen en Zonen, Hippolytushoef, tel. 02279-1482 - Eikenhouten regenton nen met een inhoud van 200 - 600 liter. Prijzen vanaf f50, Gratis thuisbezorgd. Inl. na 18.00 uur (05180) 1295 Antiek voor lage prij zen. Burgwal 29 De echte markiezen ko men van De Bolder, 02220-3141 - Verzekeren: BREMER: Tel. (02223)221. Antiek in de Burgwal, zaterdag 13 mei Tapijt reinigën met een Tapinette. Woonkamer van Jl 25 m2 f35, Alle klanten zijn tevreden Kom hem maar huren. Wij kunnen het ook voor u doen, de prijs zal u meevallen. H. Spigt, De Koog, tel. (02228) 311; ook Oosterend tel. (02223) 267. Alle soorten GELDLE NINGEN met en zonder onderpand. Agentschap Rijkspostspaarbank hy potheken. 2e hypothe ken binnen 3 dagen rond. Jan Dekker, Assurantiën, Bernhardlaan 89, telefoon (02220) 2833. Hartelijk gefeliciteerd, Israël, met je 30e verjaar dag! Chaja 500 gram gehakt 500 gram saucijsen f5,98. Goönga's Kroon sigier- marict Woensdag 17 mei a.s. klaverjassen in De Spyker Den Hoorn, aanvang 20.00 uur Voor bezoekers van de kinderboerderij pannekoe ken van verse scharrel eieren en volle melk voor f2, per stuk Stem voor Texel, stem Texels Belang lijst 3 le vensbelang. Op huwelijksreis naar de Antillen?? Dan eerst een Duitser voor dertien rooie villen. Dros moet blijven Te koop Toyota Corolla bj. 1976, km 29.800 f7.000,-. 02222-270 tst. 6 - Te koop aangeb. tour speedboot 50 pk motor met trailer. Tel. 02220- 2912 of 3531 - Hartelijk gefeliciteerd, Israël, met je 30e verjaar dag I Jacobi Trekhaken al vanaf f35,—. Autobanden van af f 10, Dumpstore De Nederlanden, Nrd. Schar- woude, tel. 02260-2171 Met verf, behang, tapijt, gordijnen enz. van Am. Looyer wordt uw huis veel mooier. Kom eens langs Spinbaan 1, Den Burg, tel. 02220-3179 Honda generatoren voor accu 220 Volt. Water sportcentrum Duinker, Oudeschild Verhuizen, opruimen? Denkt u om de romrael- tjesmarkt. Bel. 02223-850 b.g.g. 605 - Alle dagen geopend. Strandpaviljoen Paal 9. Den Hoorn. Puikbeste aardappelen te koop Irene. A. P. Kik kert, Meyertebos, tel. (02220)2821. A.s. vrijdag en zater dag gesloten. Tegelboe tiek Fokko Mulder, Oos terend Woensdag 17 mei a.s. klaverjassen in De Spyker Den Hoorn, aanvang 20.00 uur Een duidelijk gezicht, mensen met een eigen mening en veel ervaring. U vindt ze op lijst 3 van Texels Belang Breng met Pinkster een bezoek aan de Kinder boerderij Te koop volop puikbes te aardappelen Irene en tevens nieuwe Malta's. Sjef Beers, Lieuwstr. 51, tel. 3861 - Hartelijk gefeliciteerd, Israël, met je 30e verjaar dag I Jan Vooreen gouden moeder een zilveren cadeau Hor1og»r Weverstraat M Don Burg. (02220) 2012

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 3