VRIJE KEUZE uit 14 kandidaten Geen lijsttrekker? Ja! 14 lijsttrekkers gelijke kansen Waar staan zij voor? voor elke kandidaat. Uw voorkeurstem bepaalt hun kans gekozen te worden in de raad. De kandidaten met de meeste stemmen komen in de gemeenteraad. Uw stem bepaalt hun kans. Het meest eerlijke (democratische) systeem dus PAGINA 14 TEXELSE COURANT VRIJDAG 26 ME11 Jan F. wan Asselt, De Koog, 35jaar, raadslid in huidige fractie, assurantieadviseur, deskundig op het gebied van ruimtelijke ordening. Dick Drijver, Den Hoorn, 43jaar, ruime ervaring op onderwijsgebied, deskundig en actief als bestuurder, trainer en speler op sportgebied veel andere bestuurlijke en organisatorische ervaring Jaap Zuide wind, Oudeschild, 37 jaar, technisch medewerker N1.0 .Z. schapenhouder. Jan van Zon, 't Horntje, 48 jaar, directeur/eigenaar van produk- tie- en exportbedrijven Richard Zandstra, De Koog, 29 jaar, bedrijfswerktuigkundige bij de ,,N.V. Texelstroom"; bestuurs- ervaring op gebied van waterrecreatie. De kandidaten zijn onafhankelijk, niet gebonden aan partijbelangen, maaralleen gebonden aan ons aller belang, dus een „Texels Belang". Geen programma met onhaalbare zaken, maar wel twee benen op de grond, met het doel Texel en z'n bewoners te dienenDaarbij zorgdragenddat elke Texelaar wordt geteld; dat met de leef mogelijkheden van hem of haar rekening wordt gehouden en dat het eiland mooi en leefbaar blijft In de afgelopen 12jaren heeft Texels Belang duidelijk aangetoond, dat objektief en niet partijgebonden zijn, een positieve bijdrage kan leveren aan het besturen van de, van onze, gemeente T exel S BELANG D. J. Witte, De Westen, 54 jaar, kleine zelfstandige en part-time werkzaam in loondienst bij anderen. Wim Goenga, Den Hoorn, 35jaar, firmant supermarkt/slagerij, bekleed bestuursfuncties in slagerijwereld. C. Joustra, Den Burg, 58jaar, wethouder te Texel van 1966 - 1974 geweest, veel bestuurlijkeervaring, boekhouder, belastingadviseur. Gerard Roeper Mzn., Eierland,35jaar, exploitant vliegbedrijf, belang stelling voor sport- en jeugdzaken. Joh. C. Roeper, Oosterend, 56 jaar, bekend organisator met veel bestuurlijke ervaring; veehandelaar. Mevr. T. Krijnen-Bais, Den Burg, 44jaar, onderwijservaring, bestuurslid Verpleeghuis Texel en Verzorgingstehuis Irene. Kees Boks T Boon, De Koog, 28jaar, 't Noorden, 53jaar, lonq hotelhouder. medewerkerweg-en waterbouw bij aann.bedrijf, bollenkweker. Daan Schilling, Den Hoorn, 41 jaar, raadslid in huidige fractie, bloembollenkweker, heeft zitting in velerlei besturen

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 14