Ml MA Overdekte manége voorlopig nog in onderzoekfase De mantel der liefde Boerenkapel ktf/dek 'Bezocht Kaltenhorn Veel olieresten op het strand Schietoefeningen Raadsvergadering Deze zomer drie zeepkistenraces Kop-staart botsing Burgerlijke stand Juf Stevens verlaat kleuterschool De Cocksdorp 5DAG 4 JUL11978 TEXELSE COURANT PAGINA S Ijdens een bijeenkomst die vrijdag- nd in 't Skiltje te Oudeschild werd ouden is een werkgroep in het leven oepen die de mogelijkheden zal lerzoeken om op Texel te komen tot stichten van een overdekte manége, jrbereidend werk in deze was al laan door een commissie van onder- k, bestaande uit ruiters van manége inhof die zelf geen paard bezitten. Bij voorlopig onderzoek was gebleken er reeële mogelijkheden zijn, met lie op financieel gebied. Ook kwam t te staan dat in ieder geval op leentelijke financiële en planologi- e medewerking kan worden gere id. )e commissie legde kontakt met de ting Texel B.V. die plannen voor een nége heeft op het terrein bij Aken- irt. Die manége zal op zichzelf welijks bestaansmogelijkheden heb- maar als kan worden gerekend op grote groep vaste gebruikers komen kaarten anders te liggen, zeker als ir een niet-commerciële opzet wordt ozen waardoor subsidiemogelijkhe- ontstaan. Stichting tls de aandeelhouders er mee ak- ird gaan wil de Karting de negen tare grond voor dit doel beschikbaar len. Deze ruimte is uiteraard niet en nodig voor het manégegebouw ir ook voor de weidegang e.d. Er zou stichting in het leven geroepen inen worden die eigenaresse is van nanége en waarin Karting, Wadden- ers en andere belanghebbende groe- ngen zijn vertegenwoordigd. Als je tegenprestatie zou Karting verlan- de foyer van de manége te mogen iloiteren. Subsidies ie heer R. Veenstra (een van de nhofruiters) die vrijdagavond als jrdvoerder van de commissie optrad ikte voorts melding van gunstige sidiemogelijkheden. De gemeente volgens de gebruikelijke regeling b van de stichtingskosten bijdragen irbij de aanschaf van paarden is rgrepen. Het aandeel van de provim bedraagt maximaal 716.000, en Nederlands Veefonds zou zelfs een rage van ƒ30.000, kunnen leveren, de akkommodatie geschikt wordt laakt voor gebruik door invaliden joedt de AVO alle speciale voorzie- jen. Voorwaarde bij dit alles is dat n commercie wordt bedreven. Het ontbrekende geld kan tegen 8% den geleend van de Stichting Cultu- Werk. Wat betreft de exploitatie It dat een derde van de exploitatie- en van gemeentewege wordt gedekt de kosten van instructie en leiding ir dan 50% bedragen, als tenminste inde leiding wordt aangetrokken. Verder is er nog een bepaalde subsidie die afhangt van het aantal jeugdleden. Na deze uiteenzetting werd geruime tijd gediscussieerd. Daarbij kwam onder meer naar voren dat de gewenste manége wel eens een konkurrent zou kunnen zijn van ruitercentrum Bornrif bij De Koog zodat men daar niet bepaald staat te juichen. De commissie wil echter trachten op een of andere manier tot een vergelijk of samenwerking te komen en had om technische overwe gingen ook de eigenaars van de Texelse paardenverhuurcentra op de bijeen komst uitgenodigd. Op het verzoek van de heer De Vries van „Bornrif" om lid te mogen worden van de werkgroep, werd echter niet ingegaan omdat een vertegenwoordiger van een commercieel paardenverhuur- bedrijf twijfel zou doen rijzen aan de niet-commerciële bedoelingen. Om die reden werd besloten ook geen vertegen woordiger van de Karting in de werk groep op te nemen. Vanavond komt de werkgroep voor het eerst bijeen om verdere stappen te bespreken. De groep bestaat uit de dames Ina Schrama, Ina van Neerden, Tine Vlas en de heren W. Munninkhui- zen, J. van Hoven, J. Vosjan, R. Mast en W. van der Linde. Het afgelopen weekend zijn op het Texelse strand vrij grote hoeveelheden stookolie aangespoeld. Het zijn kluiten en klodders tot een grootte van ca 13 cm. Vooral het strandgedeelte tussen Hoornderslag en Westerslag is daardoor minder goed begaanbaar geworden. Rijkswaterstaat heeft monsters geno men in de hoop te kunnen achterhalen waar de olie vandaan komt. Gemeente en Rijkswaterstaat over wegen het strand een grootscheepse reinigingsbeurt te geven. Daarover zou pas vandaag definitief worden beslist omdat de hoop bestond dat veel van het vuil door het hoge water van gister avond weer zou wegspoelen. Elders langs de Noordhollandse kust was de olieverontreiniging nog belangrijk erger. Naast olieresten is ook veel hout, glas en wier aangespoeld waardoor het strand er weinig fraai bijligt. Van ge meentewege is al begonnen met het vergaren van het glaswerk om aldus te voorkomen dat het door balorige strand- bezoekers wordt stukgeslagen. Ligging schietterrein C 52°52,5'N - 4°42,8'E. In het tijdvak van 3 tot en met 7 juli 1978 zullen, op werkdagen van 8.30 tot 18.00 uur van bovengenoemd terrein schietoefeningen worden gehou den met lichte luchtdoelartillerie. De onveilige afstand is tot 13.000 m. Op maandagmorgen en vrijdagmiddag wordt niet geschoten. linsdagavond 11 juli vergadert de neenteraad. De agenda luidt als 3t: Notulen van de vergadering van 13 i 1978 (indien gereedl. a. Ingekomen stukken. b. Mededelingen. c. Beantwoording vragen vorige raadsvergaderingen. i. Benoeming van een ambtenaar van burgerlijke stand. Aanbevolen wordt leer J. A. Engelvaart. Benoeming van een bestuurslid van Stichting Texels Museum in de ature van Mr. W. H. Sprenger. De ibeveling luidt: 1. de heer J. A. lelvaart; 2. de heer J. J. Westdorp. Benoeming van een lid van de nmissie van beheer voor de school- iendienst in het district Den Helder, aanbeveling luidt: 1. de heer J. A. lelvaart; 2. de heer J. C. M. Nauta. heer JJWestdorp is door uw raad gewezen als plaatsvervangend lid). Vaststelling winkelsluitingsverorde- Beslissing op het beroepschrift van Iheer J. Bakker, Rozendijk 4, Texel, len de weigering van een bijzondere ïpeerexploitatievergunning. Voorbereidingsbesluit gedeelte De >9- Voorbereidingsbesluit gedeelte Ou- child. 10. Voorbereidingsbesluit gedeelte ■terend. 1. Beslissing op een verzoek van de enlging voor Christelijk Volksonder- i om met toepassing van artikel 50 de Kleuteronderwijswet medewer- J te verlenen tot de aanschaf van een er voor haar kleuterschool te Den 9 2. Wijziging van de begroting van de iale werkplaats De Bolder voor 1978. 3. Wijziging van de gemeentebegro- voor1978. a. Toepassing Gebruiksverordening el ten aanzien van het pand Rand- 17. Als een achtjarig meisje haar moeder vraagt wat nu precies „De 10 Gebo den" inhouden en deze er met moeite drie of vier zal kunnen opnoemen, zal het meisje waarschijnlijk haar wenk brauwen optrekken en met begrijpen waar de mensen zich vroeger zich vroeger toch zo druk over maakten. Immers de vader van het meisje leest op hetzelfde moment op de voorpagina van het dagelijkse ochtendblad aller hande zaken die wat de spreekwoorde lijke „10 Geboden" betreft allerminst door de beugel kunnen. Want wat staat daar in grote koppen opgesomd? moord politiek bedrog bank overvallen machtsmisbruik sexsueel vergrijp. Het is duidelijk dat een meisje van 8 jaar het verband tus sen de „10 Geboden" en de voorpagina maar nauwelijks kan begrij pen. Voor de filmmaker Adriaan Dit- voorst was dit een onderwerp om eens in de vorm van een film uit te spinnen. „De Mantel der Liefde" die vanaf donderdag tot en met dinsdag in het City-theater draait is gebaseerd op een even eenvoudige als originele vondst: „De 10 Geboden". Om precies te zijn: deze vormden ooit de leidraad voor een verantwoord leefpatroon, geprojec teerd op de dagelijkse praktijk van ons eigentijds bestaan. Met andere woor den: zo zijn onze manieren.... „De Mantel der Liefde", ofwel Adriaan Ditvoorst schokkende persiflage op de tien geboden, is een spiegel van onze tijd, inderdaad de voorpagina van een krant: gruwelijk, ontroerend, doortrapt, naïef, met een lach en een traan. In de mantel der liefde vindt U humor in serieuze zaken als dood, liefde, neurose, sex, perversie etc. En dat is de juiste karakterisering van „De mantel der liefde". Toegang 16 jaar. eft**** In de woensdagwestern is Terence Hill „De eenzame scherpschutter". Mexico 1920. Marcos en Jacobo, twee broers, verdienen hun brood als huurmoordenaars en hebben al diverse moorden gepleegd. Dan krijgen zij bezoek van een man, die een nieuwe opdracht voor hen heeft. Zij moeten naar een afgelegen dorp in Andalusia in dienst van Don Antonio, de man die bijna alle grond in deze Spaanse pro vincie bezit. Don Antonio heeft te kampen met opstandigheid van zijn uit gebuite boeren, terwijl bekend is, dat een leidinggevende revolutionair naar Andalusia zal komen om de boeren te organiseren. Marcos en Jacobo krijgen opdracht deze revolutionair te doden. De beide broers gaan afzonderlijk naar het dorp. Als Marcos, de oudste, daar aankomt, geloven de inwoners dat hij de revolutionaire leider is, die zij verwachten. Als hij evenwel blijft zwij gen gaan zij twijfelen en begrijpen niet wie Marcos is. Dan komt na enkele dagen de echte revolutionair. Hij begint direct met het organiseren van de In het kader van het lustrumfeest van de harmonie „Hohe Acht" uit het Westduitse kaltenborn bracht de „Boerenkapel" van het Kon. Texels Fanfarekorps/DEK o.l.v. Jan Wieten dit weekeinde een muzikaal bezoek aan dit nabij de Numburgring gele gen plaatsje. De Texelse muzikanten verzorgden in totaal vier optredens, waarvan drie op zaterdag en een zondagochtend voor hun vertrek. Het bezoek aan Kaltenbron en omge ving werd gecombineerd met enkele bustochten door de omgeving waarbij mede dankzij het toch nog doorbreken de zonnetje veel landschappelijk schoon bewonderd kon worden. Het Texelse gezelschap werd vrijdag avond met muziek verwelkomd in het plaatsje Jammelshofen. Hierbij gaven de Texelaars een dia-impressie van hun eiland, zodat de Duitse gastheren enigszins weten waar ze bij hun toekomstige tegenbezoek terechtko men. Zaterdagmiddag werd de middel bare school van de landstreek Hohe Acht bezocht, waar de Boerenkapel in tegenstelling tot de oorspronkelijke plannen toch wat muziek ten gehore bracht. Na terugkomst in Kaltenhorn werkten de Texelse bezoekers mee aan het jubileumconcert, waarvoor een on geveer twee uur durend programma was ingestudeerd. Hierbij werd onder meer de mars „Mit Hoh' Achtung" ten gehore gebracht. Deze was speciaal voor deze gelegenheid door dirigent Jan Wieten gecomponeerd. De titel van het muziekstuk is een woordspe ling op het hoogste punt van de omge ving en de naam van de ontvangende muziekvereiniging. Zondagochtend verzorgde het Texelse gezelschap een slotoptreden tijdens het „Fruhschoppen", een feest dat „nadorst" betekent. Een gedeelte van het succesvolle programma, dat men tijdens dit bezoek ten gehore bracht zal woensdagmiddag worden herhaald tijdens de dan op de Groene- plaats ,te houden eerste folkloremiddag van het seizoen. Het is traditie geworden dat in de zomervakantie zeepkistenraces georga niseerd worden voor de Texelse jeugd. Ook deze zomer is dat weer het geval. Recre-aktief Texel organiseert er in totaal drie. Zondag 9 juli is de eerste, de volgende zijn op zondag 23 juli en zondag 13 augustus. Op zondag 9 juli kunnen alle kinderen die in het bezit zijn van een zeepkist elkaar bestrijden op de Hogeberg (Schansweg). Ook dit jaar zal er weer een indeling zijn in verschillende klas sen: wagens met grote wielen, wagens met kleine wielen, en voor de kleinere kinderen de autopedrace. Vooral de wagens met grote wielen vormen een spectaculair onderdeel. Deze zeepkis ten, waaraan door de kinderen (en hun vaders) vaak dagenlang gesleuteld en gesmeerd wordt, leggen afstanden van honderden meters af. Reglement De regels zijn streng. De wagens mogen over een lengte van slechts tien meter worden aangeduwd, door maxi maal twee personen. Daarna moeten zij op eigen kracht verder en komt het vooral aan op goed sturen van de coureurs. Vorige jaren waren er verschil lende coureurs die daarbij extra slim dachten te wezen door bijvoorbeeld aan de voet van de helling zandzakken uit de wagen te gooien. Over het algemeen had dat weinig succes, maar het is wel toegestaan. Ook het volledig onttakelde autochassis, dat vorig jaar aan de start verscheen, voldeed niet helemaal aan de verwachtingen. Ook dit jaar wordt een groot aantal zeepkisten van allerlei formaat en vorm aan de start verwacht. Gratis deelname Dinsdag 4 juli Om 19.00 uur begint op camping Den- nenrust aan de Grensweg een volks dansavond. Op de speelweide aan de Boodtlaan in De Koog wordt om 19.00 uur een vol leybaltoernooi gehouden. Deelname kost Tl,— per persoon. Op het strand bij paal 17 wordt van 19.30 - 21.30 uur een sportviswed strijd voor toeristen gehouden. Voor geschreven aas: pieren, bliek of spie ring. Deelnemers moeten een kwar tier voor de aanvang aanwezig zijn. Woensdag 5 juli Vanaf 17.30 uur haalt Scouting Texel oud papier op in Haffelderweg en Schilderend. Men wordt verzocht het papier gebundeld klaar te zetten op stoep of trottoir. Vanaf 20.00 uur kan in de kleuterschool van De Cocksdorp afscheid worden genomen van juf Stevens. De gezamenlijke kerken van Texel heb ben in de Hervormde kerk van Den Burg van 14.00 - 18.00 uur een infor matiestand. Van 14.30 - 15.30 uur wordt het orgel bespeeld. Om 14.00 uur begint in De Schuilhut aan de Parnassiastraat te De Koog een filmmiddag voor de jeugd. Gedurende de hele middag en avond op de Groeneplaats en in de centrum straten van Den Burg folkloristische aktiviteiten. In het kader daarvan om 14.00 uur een wedstrijd spinnen om het kampioenschap van Texel. Om 19.30 uur het inhalen van de Pink sterbruid. Op de camping Kogerstrand vanaf 19.00 uur volksdansen onder leiding van het Recre-aktief team. Om 19.00 uur begint bij het Eierlandsche Huis te De Cocksdorp een volleybal toernooi. Kosten 71,— per persoon. Om 22.00 uur wordt vanaf de camping Dennenoord een avondoriëntatie- tocht gehouden. Deelname kost 72,50 per persoon. Vanaf het strandpaviljoen bij paal 28 (Krimslag) wordt aanvang 19.30 uur een strandloop gehouden. Deelname kost 72,50. Donderdag 6 juli Van 10.00 - 12.00 uur strandaktiviteiten van Recre-aktief bij paal 9 (Hoornder- slag). Deelname kost 72,50 per per soon. Vanaf camping De Bremakker wordt om 14.00 uur een fiets-puzzeltocht ge houden. Deelname 71,— per per soon. Om 19.00 uur begint op camping Het Woutershok een volleybaltoernooi. (Kosten 71,— per persoon). Ook op het sportveld van ZDH aan de Witteweg bij Den Hoorn wordt een volleybaltoernooi gehouden. Kosten 71,— per persoon. Om 22.00 uur begint bij de barbecue plaats aan de Randweg in het Den nenbos een bosspel, gevolgd door een barbecuefeest. Deelnemers moe ten zich 's middags uiterlijk 16.00 uur opgeven bij één der VW-bureaus. Kosten 77,50 per persoon (voor aan schaf vlees e.d.). In de Kikkertstraat te De Cocksdorp wordt aanvang 19.00 uur een feest- markt gehouden. Van 14.00 - 16.00 uur worden in de Her vormde kerk van Den Hoorn rondlei dingen gegeven: tevens gelegenheid om de toren te beklimmen. Om 20.30 uur wordt in de Hervormde kerk van De Koog een zangavond ge geven. Op de Groeneplaats in Den Burg wordt de Taptoe Texel 1978 gehouden; 19.30 uur. VASTE AGENDA De Autobusonderneming Texel ver zorgt op donderdagmiddagen (14.00 uur tot 17.30 uur) rondritten over het eiland waarvoor belangstellenden zich bij de VW kunnen laten in schrijven. In hoofdzaak wordt de Texelroute gevolgd. Onderweg maakt men een koffiestop bij café eethuis Catharinahoeve. De buskos- ten zijn 76,75 per persoon en 73,25 voor kinderen. De trips gaan alleen door als er voldoende belangstelling is, NVSH-informatiecentrum, -middelen- depot en -bibliotheek in het Groene Kruisgebouw aan de Witte Kruislaan te Den Burg zijn iedere maandag van 20.00 - 21.00 uur geopend en telefo nisch bereikbaar onder nr. 3241Con tactpersoon: -Mevr. Blanken, Tjakker- straat 35, Den Burg, telefoon 3012. Jehovah's Getuigen: elke dinsdag boek- studie om 19.00 uur op het adres Oorsprongweg 27 in Eierland en Schoon/val 41 te Den Burg. Bejaardenzang iedere woensdagmid dag 15.00 uur in de Hollebol aan de Burgwal. Iedere woensdag om 14.30 uur bejaar- densoos Den Hoorn in dorpshuis De Waldhoorn. Iedere donderdag 14.30 uur bejaarden- soos De Cocksdorp in het Eierland sche Huis. Iedere zaterdagmiddag 16.00 uur trai nen in de Dennen. Start bij camping Denrfenoord aan de Grensweg. ANGST VOOR POLIO Gereformeerde gemeente terug naar eigen kerkgebouw. De gereformeerde gemeente in Ooster end (niet te verwarren met de gerefor meerde kerk) maakt geen gebruik meer van het gebouw van de Herv. Kerk voor het houden van diensten. De Gemeente is nu weer aangewezen op het eigen kerkgebouw in de Schoolstraat. Dit is echter zo klein dat zondag 4 diensten gehouden moeten worden om alle leden gelegenheid te geven tot kerkgang. De Gereformeerde Gemeente heeft het besluit genomen op het verzoek van het Hervormd Kerkbestuur, dat bang is dat de Hervormden met polio worden besmet Hervormd Kerkvoogd Ger de Jong we handelen op verzoek van enkele onge ruste leden van ons Gemeente Die zeiden: is het niet gevaarlijk dat wij in onze Kerk komen, vlak nadat de mensen van de Gereformeerde Gemeeten daar zijn geweest? We hebben overleg gepleegd met des kundigen van Volksgezondheid en naar aanleiding daarvan hebben wij de Gere formeerde Gemeente verzocht voorlopig uit ons kerkgebouw weg te blijven De Gereformeerde Gemeente had daar voor volledig begrip. Alles is in harmonie geregeld." De angst voor poliobesmetting is niet geheel ongegrond in dit geval Veel mensen van de Gereformeerde Gemeente (doorgaans niet ingeent) die op dit ogenblik hun vakantie doorbren gen op Texel, o.a. in het vakantiecentrum "de verrassing" te Oosterend. zijn afkomstig van de Veluwe en andere stre ken van ons land waar polio heerst Het is mogelijk dat zij polio overbrengen naar anderen die niet zijn ingeent Kinderen zijn ingeent en lopen geen ge vaar, maar gebleken is dat ook mensen van 27-40 jaar 'n uiterst kleine kans heb ben om polio te krijgen althans voor zover zij niet in militaire dienst zijn inge ent. Ook zijn er jonge mensen die destijds om gezondheidsredenen niet zi|n ingeent. zodat zij ook risico lopien Naast de gebruikelijke twee diensten van de Gemeente in het gebouw Schoolstraat worden daar de twee extra diensten gehouden en wel om 11 00 uur en 19.30 uur. Vrijdagnacht deed zich op de drie sprong Waalderweg-Georgieweg een kop-staartbotsing voor, waarbij twee auto's werden beschadigd. Het onge luk gebeurde omstreeks drie uur toen een ter plaatse onbekende vakantie ganger uit Amsterdam met zijn Audi personenauto midden op de weg was gestopt om zich te oriënteren. Hij werd door een op Texel woonachtige Toyota bestuurder te laat opgemerkt omdat deze onder het rijden zijn autoradio probeerde af te stellen. Het gevolg was een botsing, waarbij de achterbumper van de Audi en de voorbumper van de Toyota behoorlijke plaatschade opliepen. van 31 mei t/m 28 juni 1978 Geboren: Renate Geertruida Marie Louise, dv. Cornelis J. Rood en Geer truida A. M. Wit; Mirjam, dv. Simon Vlaming en Wesselina M. Brons; Heidi Agnes Bernadette, dv. Klaas J. Veen baas en Ingrid A. M. Kager; Martin Klas, zv. Klaas A. de Ridder en Cornelia G. Langeveld; Mattanja, dv. Anthonie van der Vis en Anita Timmer; Maartje Elisa beth, dv. Joannes J. F. Duin en Geertje M. Boekei; Roeland Jan, zv. Geri van Ittersum en Marijke Snoep; Jury Mi- chiel, zv. Eduard R. van Elfers en Petro- nella G. Ott; Sigrid, dv. Nicolaas B. M. van Heerwaarden en Trijnie J. Schoorl; Silvia Johanna Cornelia, dv. Simon H. Witte en Wilhelmina G. M. Slootweg; Annemieke, dv. Adrianus C. A. Zijm en Apolonia A. M. Buffing. Ondertrouwd: Cornelis P, G. Swart- hof en Gerarda M. van den Brink; Teunis van Leeuwen en Antonia de Jong; Leonardus Hofland en Antje J. Schotanus; Adri van der Ster en Elisa beth M. M. Witte; Aris Ellen en Anna T. van der Meer; Martinus C. van der Steen en Karin Fiedler. Overleden: Reijer Buijs, oud 63 jaar, wonende te Eierland; Grietje Keijzer, oud 96 jaar, wonende te Den Burg; Krijna Dros, vw. Geense, oud 89 jaar, wonende te Den Burg; Dirk T. Dedel, oud 66 jaar, wonende te Oudeschild; Jan de Beurs, oud 79 jaar, wonende te Den Burg; Pieter Bonne, oud 86 jaar, wonende te Den Burg; Cornelia Witte, wv. Hoogenbosch, oud 83 jaar, wonen de te Den Burg; Martje van der Vis, wv. De Haas, oud 80 jaar, wonende te Oosterend; Cornelis W. J. Hoogenraad, oud 34 jaar, wonende te Den Hoorn. boeren, maar veel bereikt hij niet, want hij wordt spoedig door Marcos doodge schoten, die slechts op een kans heeft gewacht om de revolutionair zonder aanwezigheid van getuigen te vermoorden. Na deze moord komen de boeren in opstand. Geleid door Ramon en Carlos, de zoons van Don Antonio, treffen de grondeigenaren tegenmaat regelen. De boeren worden bedreigd, mishandeld en gemarteld. Dan heeft er een tweede moord plaats: op een avond wordt de dorpsonderwijzer, die steeds de boeren heeft gesteund, door een aantal kogels getroffen. De boeren verdenken de geheimzinnige Marcos zowel van deze als de eerste moord, maar Soledad, de mooie eigenares van de herberg, waar Marcos logeert, kiest partij voor Marcos. Zij weet zeker dat hij althans aan de tweede moord, die op de onderwijzer onschuldig is, want de betrokken avond en nacht heeft Marcos bij haar in bed ddorgebracht. Ook voor deze woensdagwestern geldt een toegangsminimum van 16 jaar. De start op zondag 9 juli is 's middags om twee uur. Opgave van deelnemers kan op de startplaats geschieden, bij de Recre-aktief bus. Meedoen is gratis. Voor de start worden de wagens ge keurd op degelijkheid en veiligheid. De deelnemers wordt aangeraden een helm te dragen, want soms vliegt een wagen over de kop. Voor de winnaars zijn weer prijzen beschikbaar. „Juf" Stevens, hoofdleidster van de kleuterschool van De Cocksdorp, legt haar taak neer. Met ingang van het nieuwe schooljaar wordt zij opgevolgd door Aldine Duinker-Alderson uit Den Burg. Woensdagavond a.s. aanvang 20.00 uur worden ouders en andere belang stellenden in de gelegenheid gesteld om in de school afscheid te nemen van juf Stevens. De scheidende hoofdleidster was vanaf 1 januari 1973 aan de school verbonden; twee jaar later volgde zij mej. Frederiksals hoofdleidster op.

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 5