Druk voetDalweekend op velden Tex. Boys Verpleeghuis miste voldoende techniek Tevoko-teams goed van start MST eilandcompetitie Koersen vreemde va Lijstaanvoerders blijven op winst Veel ondermaatse visresultaten Wapenfeiten Slecht weekend voor Tetak Prognoses TX 71 zwemt in Den Helder MST volleybal Badmintonploe; klopt Polisport xA PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRUDAG 13 OKTOBER In alle vier klassen van de zaal- voetbalcompetitie bleven ook vorige week de koplopers hun wedstrijden winnend afsluiten. Hot gevolg daar van is ondermeer dat in de Hoofdklasse nog vier ploegen onge slagen zijn Spanning dus alom. FC De Zwaan speelde in de Hoofdklasse vorige week tegen de voetballers van Kikkert/Topido 1. Het werd vooral voor de eerstgenoemde een bijzonder lastige partij. Uiteindelijk ging de winst toch naar FC De Zwaan. K/T 1 moest met 2—0 het onderspit delven. Blessures Dubbeldik 1 tegen Dubbeldik 2 werd een wedstrijd gekenmerkt door de vele blessures, die Dubbeldik dit seizoen doormaakt. Toch wist Dubbeldik 1 met 6—1 te winnen, met als topscorer D. Dijker, die vier doelpunten wist te maken. JKM 1 moest tegen Kompas in het veld treden. Van het begin af aan hebben de jongens van JKM 1 er een wervelende show van gemaakt en vooral wanneer L. Uriot en M. Landt in het veld kwamen steeg het tempo tot grote hoogte. Uiteindelijk werd de eindstand 12 1 in het voordeel van JKM 1. L. Uriot en M. Landt hadden het grootste aandeel in de score met resp. 5 en 4 doelpunten. Uitgekookt In de eerste klasse liet FC Vergiet aan JKM 2 zien dat alleen aanvallen niet tot een overwinning behoeft te leiden. Zeer uitgekookt spelend en vooral op de counter heeft FC Vergiet twee winstpunten weten te vergaren door JKM 2 met 2—0 naar huis te sturen. De strijd Nioz 1 tegen Badhotel werd gekenmerkt door de vele kansen voor Badhotel. Blijkbaar waren de goden afgelopen donderdagavond niet op de hand van Badhotel, want het Nioz- team wist een overwinning te behalen door de enkele kans die zij kregen in een doelpunt om te zetten. Het werd dus 1—0 voor Nioz 1. Samenspel In de tweede klasse liet Reizenboetiek er geen gras over groeien door in een snelle partij met goed samenspel Texelse Boys 2 met 7—3 te verslaan. Rab 1 had weinig moeite met Oosterend 3. De uitslag werd 8—3. In de derde klasse werden twee wed strijden gespeeld en beide koplopers (Mok en Gempo) wisten hun partij vrij eenvoudig in winst om te zetten. Deze klasse wordt nu aangevoerd door vier gelijkwaardige ploegen nl. Gempo, Mok, Rabo, Kikkert/Topido 2. In de eerste competitiewedstrijd be haalden de heren van Tevoko 1 een 3—0 overwinning op het gepromoveerde De Boemel. Heren 2 verging het minder goed. al konden zij tegen het sterke HCSC 1 één punt pakken. Noordkop 2 leverde voor het vierde damesteam geen moeite op. Het werd 3-0. Tevoko startte de wedstrijd tegen De Boemel sterk aanvallend. Maar het duurde slechts kort voordat De Boemel zich daarop had ingesteld. Goed plaat send vonden zij de gaten in de Tevoko afweer en kwamen daarmee bij 9-9 op gelijke hoogte. Hard werkend gingen beide ploegen tot 13-13 gelijk op. Twee aanvalsfouten van de jongens uit Tuit- jenhorn brachten Tevoko toch de set winst. De tweede set vertoonde een zelf de beeld. De weinige verrassing die Tevoko in zijn aanval kon brengen, werd door De Boemel goed verwerkt. Maar wederom was het Tevoko dat aan het langste eind trok: 17-15. In de derde set kon het gepromoveerde De Boemel niet meer de inzet opbrengen om Tevoko goed te weer te staan. De aanvalscom- binaties liepen wat beter, waar De Boemel verdediging geen antwoord op had: 15-10. Gemak Tevoko 4 had een gemakkelijke mid dag tegen het zwakke Noordkop 2 uit Den Helder. In een eenzijdige wedstrijd pakte de Texelse dames via 15-4, 15-7 en 15-6 de 3 winstpunten. De heren van Tevoko 3 en HCSC 1 boden het publiek een sterk afwisselen de wedstrijd. HCSC wist in de eerste set een Tevoko voorsprong nog teniet te doen en de set met 8-15 te pakken. In de tweede set zette Tevoko echter door en won met 15-10. Deze opleving was echter van korte duur, want in de derde set werden zij overrompeld door een sterk optredend HCSC, dat Tevoko slechts 2 punten toestond. Dat hiermee de strijd nog niet beslist was bleek in de vierde set. Geconcentreerd volleybal lend sloegen de Texelaars de punten bij elkaar: 15-4. Tevreden met deze ver diende punt tegen het dit jaar uit de eerste klasse gedegradeerde HCSC 1 liet Tevoko de vijfde set aan HCSC. De Texelse sportvissers hebben zon dagochtend onder uitstekende weers omstandigheden hun hengels aan de IJsdijk uitgeworpen. De resultaten wa ren echter niet navenant. Van de 25 deelnemers waren slechts enkelen die twee vissen op het droge haalden. Bij de jeugd, in welke afdeling door 11 deelnemers 253 cm vis werd gevangen, behaalde Sieme Jan Rijk met 45 cm het beste resultaat. Tweede werd Jan Kalf (44 cm) en derde Guido Banda (34 cm). G. van Kranenburg en W. Verhagen behaalden bij de senioren de beste scores, respectievelijk 45 en 42 cm. A. Banda werd derde met 26 cm. In deze afdeling kwam men in totaal tot 210 cm vis. De eerstvolgende wedstrijd van de Sportvisclub Texel is op zondag 22 oktober wanneer men bij het redding boothuis van De Cocksdorp in aktie komt. De eerstvolgende regionale wedstrijd is op zondag 29 oktober wanneer HSV De Snoek een viswedstrijd op de Af sluitdijk organiseert. Het inschrijfgeld bedraagt 78,— p.p. (twee borden snert/soep inbegrepen). Deelnemers dienen er rekening mee te houden dat hier de vervoerskosten niet bijgeteld zijn. Een en ander betekent voor senio ren een totaal bedrag van 715,50. Junioren betalen 710,50. Voorts moeten de clubleden zelf aas meenemen. Toe gestaan zijn pieren en spiering. Dammen en schaken Den Burg Tijdens de gezamenlijke clubavond die schaakclub En Passant en damclub Texel dinsdagavond in hotel De Zwaan hielden waren de belangrijkste wapen feiten deze week de overwinning van schaker P. Bergman (op A. Terpstra) en van dammer J. van Heerwaarden die tegen J. Vinke een onbeslist uit het vuur sleepte. Nadat hij in de opening een pion ver speelde kwam P. Bergman in zijn partij tegen A. Terpstra formidabel terug waarmee hij bewees voorlopig nog niet voor degradatie te voelen. Jan Witte werd door G. van Es overtuigend geklopt hoewel het in de openingsfase allemaal nogal rammelde. In de afgebro ken partij tegen M. Vittali zal K. J. den Haan vermoedelijk geen positief resul taat kunnen boeken. Vittali staat er iets beter voor. J. Dros won deze week vlot van Bakker waarmee gesteld kan wor den dat geen van de drie favorieten puntenverlies leden. F. van Tatenhove was tegen H. Elzinga erg onfortuinlijk. In een gewonnen stand kostte een fout hem een vol punt. Voor E. de Visser was het een leuke avond. Hij behaalde drie punten uit drie partijen. J. Hoogerheide won een zeer moeilijk toreneindspel van P. Cornelissen. Schaakuitslagen JWitte-Gvan Es 0—1 P. Bergman-A. Terpstra 1—0 A. Bakker-J. Dros 0-^1 Joop Rommets-H. Elzinga 1—0 P. Cornelisse-J. Hoogerheide 1—0 F. van Tatenhove-H. Elzinga 0—1 Jeroen Rommets-E. de Visser 0—1 E. de Visser-Jeroen Rommets 1 —0 C. Witte-Arjen Bakker 0—1 N. v. d. Heijde-E. de Visser 0—1 C. Witte-J. van Heenvaarden 0— 1 A. Bakker-K. J. den Haan 0—1 J. Schoo won bij de dammers twee schijven door een hielslag. C. Vinke en J. Hooijberg speelden een moeilijke partij, beiden wisten de klippen te omzeilen. J. van Heenvaarden kwam slecht te staan, maar J. Vinke buitte het voordeel niet uit. Damuitslagen: J. van Heerwaarden-J. Vinke J. Hooy-C. Vinke J. van Kranenburg-F. Mosk G. Blom-J. Schoo C. v. d. Werf-G. Dros Voor geen van de drie teams van de tafeltennisvereniging Tetak was het re sultaat in de competitie van het afgelo pen weekend erg succesvol. Tetak 1 verloor in Wervershoof van VVW 3 met 8—2 en Tetak 2 en 3 verloren thuis resp. van DOV 5 en DOV 6 met 10—0 en 8-2. Het derde team dat de twee voor gaande wedstrijden overtuigend won, zag zich nu geconfronteerd met een sterkere tegenstanders en moest hierte gen z'n eerste nederlaag ondergaan. Tetak 1 ging geenszins kansloos ten onder. Na winstpartijen van Albert Kok en Max Hagedoorn en verlies van Martin Janssen, kwam men zelfs voor te staan met 2—1. Hierna volgden twee partijen, die ternauwernood door Tetak werden verloren, nl. de dubbel Kok-Hagendoorn tegen Neuvel-Bakker (19-21, 21-14 en 17-21) en de wedstrijd van Max Hagen doorn tegen Bakker (19-21 en 20-22), waardoor de stand ineens een wending kreeg. Hierdoor stond Tetak 1 met 3—2 achter. Alle resterende wedstrijden gin gen ook voor Tetak verloren, zodat de einduitslag een 8—2 nederlaag werd. Maar ook deze keer was het vertoonde spel weer beter dan de voorgaande keren. Er werd nu veel feller om de punten gestreden. Voor het komende weekend is Tetak 1 vrij. Voor Tetak 2 traden R. Koorn-Neu- hoff, G. Bakker en M. Coutinho in het strijdperk. Ondanks goed spel en hevig verzet bleek het tweede team toch niet opgewassen tegen een zeer sterk (uit de 4e klasse gedegradeerd) DOV 5. Van alle partijen zag alleen R. Koorn kans een partij in 3 sets te spelen. Door een algemene misère moest Tetak 2 met een 10—0 nederlaag huiswaarts keren. Tetak 3 met Frits Koorn, Frans Room en Fred Mosk kreeg het tegen (het eveneens uit de vierde klasse gedegra deerde) DOV 6 erg moeilijk. Alleen Frits Koorn won een partij en wel tegen M. Doodeman met 21-7 en 21-17. Ook de dubbel Koorn-Room tegen Fischer-Doo- deman werd een Texelse overwinning (21-18, 22-20). Verder slaagde Fred Mosk er nog in om in een partij er een derde set uit te slepen, maar meer zat er voor Tetak niet in. De einduitslag was derhalve een 8—2 nederlaag. Zaterdag a.s. zijn ook de teams Tetak 2 en 3 vrij. Dit alles i.v.m. een groot tafeltennistoernooi in Schoorl, waaraan ook 8 Tetak-leden deelnemen. Met thuiswedstrijden voor zowel Texelse Boys als Cocksdorp en Oos terend staat er voor de Texelse voetbal liefhebbers een interessant weekend voor de deur. Tegenstanders van deze drie verenigingen zijn respectievelijk Schoorl, AGSV (Aartswoud) en Ooster end. ZDH en De Koog spelen uit. Texel 1 is vrij. Omdat naast het eerste team van Texelse Boys ook het tweede elftal en beide dameselftallen een thuiswedstrijd op het programma hebben is het een drukke dag op de velden aan de Haffelderweg. Bij het naburige S.V. Texel is het eerste deze week vrijgeloot en hopelijk is dit een goede gelegenheid voor de spelers om zich eens goed te bezinnen op (toch wel eens noodzakelijke) toe komstige overwinningen. Texel 1 staat er op de ranglijst niet zo best voor. Het tweede springt er evenmin erg positief uit. Zondag nemen de reserves het op tegen Helder 3, een van de medekandidaten voor de twee onderste plaatsen. Nu de ploeg volledig zal kunnen aantreden behoort een ruime overwinning beslist tot de mogelijkhe den en blijven de punten eens op Texel. Het derde daarentegen zal van de reis naar Wieringerwerf (men speelt tegen DWOW 2) waarschijnlijk geen punt overhouden. Ook het vierde heeft tegen het Hel- derse HRC 8 weinig reeële kansen. Misschien doen de junioren het deze keer beter. In verband met de herfstvakantie wordt er deze week geen pupillenvoet- bal gespeeld. Ook voor volgende week zijn alle pupillenwedstrijden afgelast. Texelse Boys krijgt zoals eerder ge zegd een bijzonder druk weekend. De wedstrijdserie begint zondagmiddag om 1-1 1-1 0-2 0-2 1-1 In Heerhugowaard wordt zaterdag middag de volgende uitwedstrijd van de Damclub Texel gehouden (vertrek boot 12.05 uur). In verband met de herfstvakantie is er in de RSG geen jeugdschaken. De zwemvereniging TX 71 organiseert deze winter weer zwemmiddagen in het zwembad „De Schots" in Den Helder. De middagen zullen worden gehouden op Iedere derde zondag van de maand, dus 15 oktober, 19 november, 17 december, 21 januari, 18 februari, 18 maart en 22 april. Vertrek naar Den Helder met de boot van 16.05 uur en terug met de boot van 18.35 uur. De kosten bedragen 74,— per keer of 722,50 voor zeven keer. Dit bedrag is inclusief buskosten in Den Helder (heen en weer naar ,,De Schots"), maar exclusief bootkosten. Er zal gelegenheid bestaan om te oefenen voor de hogere zwemdiploma's (B t/m F). Bij de volleybalwedstrijd tussen de dames van De Koogel en Moienkoog werden dinsdagavond de punten na een gelijk opgaande strijd gedeeld. Daar entegen moest Verpleeghuis in de derde klasse duidelijk zijn meerdere erkennen in CVI. JKM (eerste klasse heren) speelde deze week gelijk tegen Kobeko. Nadat de JKM-mers in de eerste periode met duidelijk verschil hadden gewonnen werd het in de tweede periode onver wacht andersom. Mooi schouwspel In de eerste klasse dames waren de teams van Molenkoog en De Koogel goed tegen elkaar opgewassen. Dit leverde een mooi schouwspel op. Tegen het einde nam De Koogel een lichte voorsprong (13-10). Molenkoog noteer de nog uit alle macht terug te komen, maar de bel voorkwam dit. De Koogel won de eerste speelhelft met 15-14. Ook in de tweede speelhelft gaven beide partijen elkaar niets toe. Bij vlagen werd van beide kanten goed aanvallend en verdedigend gespeeld, zodat de stand geheel gelijk opging. Het breekpunt kwam in de laatste minuten bij de stand 10-10. Niet gespeend van enig geluk wist Molenkoog enkele punten voor te komen. Het team van De Koogel raakte hierdoor ontregeld, zodat Molenkoog toch nog met een ruime 15-10 voor sprong de tweede speelhelft won. Matige techniek Verpleeghuis had het in de derde klasse dames moeilijk tegen CVI. Het werd duidelijk dat het Verpleeghuis in de toekomst hun techniek moet gaan bij- spjkeren. Vooral de opslagen van CVI werden slecht verwerkt zodat CVI mak kelijk kon scoren. Het werd in de eerste periode 32-11 voor CVI. Ook in de tweede periode liep CVI al snel uit. Verpleeghuis kon de opgelopen 19-9 achterstand, ondanks beter tegenspel als in de eerste periode, niet meer wegwerken. De eindstand werd 22-13 in het voordeel van CVI. Stroef JKM Kobeko had in de eerste klasse heren een goede start tegen het stroef- draaiend JKM. In de loop van de eerste speelperiode ging de machine van JKM wat geolieder lopen. Men wist een 52 achterstand om te buigen in een 7-5 voorsprong. Kobeko leek nu de moed te laten zakken en tastte regelmatig mis op de leuke aanvallen van JKM, dat regel matig punten scoorde. JKM wist de 1e periode met een ruime voorsprong (23-13) op zijn naam te brengen. Ook in de tweede periode haalde Kobeko een 5-2 voorsprong. Ditmaal lieten zij zich niet verrassen en konden deze voor sprong verder uitbouwen. JKM, dat deze avond al een wedstrijd gespeeld had, leek vermoeid te worden. Kort voor het einde was de stand 18-11 voor Kobeko. Toch wist JKM er nog een eindoffering uit te persen. Zij kwamen nog goed terug maar kwamen tijd tekort. Het werd 19-17 voor Kobeko. Programma Dinsdag 17 oktober: Veld A, heren: Gr. Slock2-Texelstroom2 Tex. 1 Fam. Witte-Texelstroom 1 Spoorzicht Slagerij Kossen-BGZ H. Witte Gr. Slock 1-Dros' Bakkerij C. Kossen Timmers Bakkerij-Smash ,68 N. Graaf Pado-OudeUlo J. Krotje Veld B, dames: Beerebar-Lois J. Goënga Gr. Slock 2-Jozefschool 2Mevr. Zeegers Bremakker-Rabo T. Giling Veld B, heren: Bremakker-Teso Texelstroom Gamma Gamma-De Rog F. Androg Jozefschool-Bakkers IJzerh. N. Roeper Veld C, dames: Gyvo Mets-Dros'Bakkerij M.Walsweer Goënga's Kroon-Garage Dros E. Ooievaar Modehuis Beekman-De Rog J. Klinkers Fa. Witte-Gr. Slock 1 M. v. d. Wetering Smash '68-Nokanto M. v. Diesen CVI-Strendsend J. Brouwer Programma zaterdag 14 oktober: 14.30 u.: Tevoko 1-Katapult (d) 15.30 u.: Tevoko2-HCSC 4 (d) 14.30 u.: Tevoko3-Br. Seahawks3 (h) 15.30 u.: Tevoko 2-Nieuwediep 2 (h) 15.30 u.: Tevoko 4-Smash '68 (d) 12.30 uur met het treffen Dames 1 tegen WSW 1. Hopelijk kunnen de Texelse dames hun aanvalskracht nu eens in waardevolle winstpunten omzetten. Dames 2 krijgt het tegen Zeevogels 2 aanzienlijk moeilijker. Enkele tegengoals moeten in ieder geval gemaakt kunnen worden. Beide elftallen hebben wat goed te maken en kunnen daar (met steun van het publiek) misschien wel toe komen. Evenals het eerste damesteam speelt het tweede elftal van de Boys om 12.30 uur. Zij krijgen Watervogels 3 op be zoek, en hebben gezien de voorgaande wedstrijden wat goed te maken. Een gelijk spel of kleine winst moet er voor hen wel inzitten. Gelijktijdig met het tweede dames elftal begint om 14.30 uur de hoofd- - schotel van deze voetbalmiddag: Texel se Boys 1 ontmoet Schoorl. Of hierbij de in de vorige wedstrijden geblesseerde spelers beschikbaar zullen zijn is nog allerminst zeker. Hoe dan ook, winst kansen zijn er voor de thuisploeg in ieder geval en door een goede wedstrijd te spelen moeten de noodzakelijke doel punten er vanzelf komen. Het juniorenprogramma staat elders op deze pagina vermeld. Evenals bij de andere verenigingen hebben de pupillen ook hier deze en volgende week vrijaf. Het eerste elftal van S.V. De Koog gaat zondag uit naar WSW te Wijdenes. Als met dezelfde inzet gespeeld wordt, als tegen Schellinkhout, zit er wel een gelijk spel in. De wedstrijd begint om 14.00 uur (boot 12.05 uur). Het tweede elftal speelt om 14.30 uur thuis tegen Oudesluis 4. Het wordt ook tijd dat De Koog 2 zijn eerste overwin ning behaald. De pupillen zijn deze week en volgen de week vrij, in verband met de herfst vakantie. Terreindienst dit weekend hebben Jaap Hopman en André Verseput (za terdag vóór 14.30 uur). Oosterend 1 kan zaterdag zijn koppo sitie waarmaken door de uitwedstrijd tegen DPSV in Enkhuizen te winnen. Het zal echter geen gemakkelijke opga ve worden. Het tweede moet de thuiswedstrijd tegen SVAP '74 3 winnend kunnen afsluiten. Zondag speelt SVO 1 thuis tegen het op de laatste plaats staande Kwadijk een waarschijnlijk gewonnen wedstrijd maar SVO 2 zal het in Den Helder tegen Zeemacht 3 blij zijn met een gelijk spel. Het derde heeft alle kans om de thuiswedstrijd tegen WGW 7 tot een goed einde te kunnen brengen. VOETBALPROGRAMMA Zaterdag 14 oktober 1978: Afdeling Noordholland: DPSV-Oosterend (Z), 14.30 uur Oosterend (Z) 2-SVAP '743, 14.30 uur Junioren: W.Meer A2-Texel Al, 14.30 uur (terrein Middenmeer) (vertrek boor 13.05 uur) Tex. Boys A1-Schagen A1,13.30 uur Oosterend A1-SRC A3, 13.30 uur Texel B1-JVCB1, 13.30 uur WGW B3-Cocksdorp BI, 14.30 uur Oosterend B1-ZDH B1, 14.30 uur Helder B3-Tex. Boys BI, 14.30 uur Texel B2-HRC B4, 14.45 uur Watervogels C1-Texel Cl, 14.30 uur BKC C1-Oosterend C1, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) De Koog C1-HRC C3, 14.45 uur ZAP C3-Tex. Boys Cl, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Texel C2-Succes C2, 14.45 uur Zeemacht C4-Oosterend C2,13.15 Tex. Boys C2-Succes C3, 14.45 ui ZAP C4-Texel C3, 14.30 uur (vertrek boot 13.( Zondag 15 oktober 1978: Afdeling Noordholland: FC Huiswaard-ZDH, 14.30 uur Tex. Boys-Schoorl, 14.30 uur Cocksdorp-AGSV, 14.30 uur WSW-De Koog, 14.00 uur Oosterend-Kwadijk, 14.30 uur Texel2-Helder3, 12.30 uur DWOW 2-T exel 3, 14.30 uur (vertrek boor 13.0 Tex. Boys 2-Watervogels 3, 12.30 Zeemacht 3-Oosterend 2, 14.30 uu WGW5ZDH 2,12.45 uur Helder 5Tex. Boys 3, 14.30 uur ZDH 3-VZV 6, 14.30 uur Oosterend 3-WGW 7,14.30 uur Kaagvogels 5Cocksdorp 2, 14.301 (vertrek boot 13.0 De Koog 2-Oudesluis 4, 14.30 uur HRC 8-Texel 4, 14.30 uur Junioren: Texel A2-0udesluis Al, 14.30 uur Dames: Tex. Boys 1-WSW 1,12.30 uur Tex. Boys 2-Zeevogels 2, 14.30 uui SAMEN REIZEN: Zaterdag 14 oktober 1978: Vertrek van Texel boot 13.05 uur: Tex. Boys C1, Texel C3, Oosterei wn Texel A1. Zondag 15 oktober 1978: Vertrek van Texel boot 13.05 uur: Cocksdorp 2 en Texel 3. Als een wedstrijd niet doorgaat bus afbestellen, telefoon (02240) 2 Ook in de vierde wedstrijd die mintonclub Texelslag dit seizoen de heeft men kans gezien een overwinning te behalen. Evenals voorgaande wedstrijden wonne dames ook ditmaal hun partije heren bleven tegenstander Polisi (Schagen) met slechts een tege de baas. Het Texelse team toont zie kersverse competitiedeelnemer ser succesvol. Naast de dame zoals gezegd nog geen enkel punt (zelfs geen enkel setverlies) I wonnen de heren twee wedstrijde de grootst mogelijke cijfers. Het daardoor 8—0 tegen zowel Zeem als Noordkop 7. Tegenstander 0 wit en Polisport kwamen niet verd 1 tegenpunt (uitslag 7—1). Tijdens de afgelopen zondag ge de uitwedstrijd tegen Polisport 2 alleen Gerard Witte een verlie incasseren. Door afwezigheid vai Veenstra kwam hij in het herenenk uit. Dit onderdeel werd met de se den 1514 en 1512 in het voorde Polisport beslist. Zowel het heren spel, de damesenkelspelen, de mi bels als de damesdubbel wer overtuigende manier door Texel gi nen. De herendubbel die Marius en Gerard Witte zondag tegen Pol 2 speelden werd ditmaal een drie: Met een derde set van 12-15 ble een goede wedstrijd Texelslag op de beste. De eilandelijke badmintonploeg op zaterdag 14 oktober om 10.00 de Burgemeester De Koningha thuiswedstrijd tegen Petten 1Ven wordt dat dit een bijzonder mc tegenstander gaat worden omda ten het nu (met 7—1) door Tex geklopte Polisport 2 8—0 scoorde. Westduitse marken Belgische francs Franse francs Zweedse kronen Zwitserse francs Deense kronen Amerikaanse dollar Engelse ponden Oostenrijkse schillingen 100 Italiaanse lires 10.000 100 100 100 100 100 71 100 1 1 Met droefheid hebben wij kennis genomen v het overlijden van onze trouwe vriend Thijs van Heerwaartien. Wij zullen je missen Ome Thijs I De bemanning van de TX Ben, Hans, Jan, Cees, Arie, R Met dankbaarheid geven wij U te kennen, c met onze ouders Kees Hoogenbosch Anny Hoogenbosch-Hin op 22 oktober 1978 hun 25-jarig huwelijksfeest v De kerkelijke viering is zaterdag 21 oktober om uur in de Sint Martinuskerk te Oudeschild. Receptie van 20.00-21.00 uur in Hotel „De boom-Texel" te Den Burg. René, Joke, Frida en Ruud, Zuid-Haffel 26 - 1791 LE Den Burg - Texel.

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 2