Oosterend drukte in slotfase door 88 Jaap Haneveer won mistige bosloop Zes Tevoko-teams boekten winst ZDH1 behaalde overwinning Hardwerkend Tex. Boys nam genoegen met 0—0 Uitslagen zaalvoetöal Programma zaalvoetbal Kinder boekenweek De Koog verloor van WSW Voetbaluitslagen de Boekenweek voor de Jeugd 11 t/m21 okt SVO (zaterdag) kansloos tegen DPSV Selectiep/oegen speelden goed Tetak organiseert open kampioenschappen Weinig verrassends in zaalvoetbal competitie Trainingen Tetak DINSDAG 17 OKTOBER 1978 TEXELSE COURANT PAGINA 5 >3, De zondagmiddag door het eerste elftal van Oosterend gespeelde thuiswedstrijd tegen Kwadijk is voor r de „Strenders" in een 5—1 overwinning geëindigd. Hoewel de thuisclub vrij spoedig met 2—0 voor- stond kwam deze monsterzege pas in de slotfase van het treffen tot itand. \j Aan de Texelse kant kwamen er voor - ust doelpunten tot stand van Jaap I slikker en Jan de Vries, terwijl voor Kwadijk Jan Draayer een doelpunt liet jantekenen. Deze tegengoal was het esultaat van enkele felle aanvallen, die Josterend keer op keer in grote moeilijkheden brachten, halverwege de iweede helft keerde het tij. De beslis- :ing van de wedstrijd viel toen Ruud Jaalder in het strafschopgebied van ^Kwadijk werd neergelegd. De toege- j, lende penalty werd door Jan de Vries eilloos ingeschoten en Oosterend kon daarna rustig voetballend verder aan jen grote overwinning gaan bouwen. (Meteen na het begin bouwde SVO ien veldoverwicht op, dat tot twee raaie goals leidde. Jaap Slikker zorgde oor 1 —0 door uit een corner raak te oppen. Even later schoot Jan de Vries •ia de binnenkant van de paal nummer wee in de touwen. Oosterend keek egelrecht op een grote overwinning af gaan. Kwadijk bleef zich echter anatiek verzetten en ontworstelde zich angzaam maar zeker aan de druk van ijDosterend. Toen Jan Draayer vlak voor ust bij verrassing voor een tegengoal r zorgde, kwam de thuisclub in grote noeilijkheden. Na rust speelde Kwadijk duidelijk jeter dan Oosterend. De SVO defensie iwam onder druk te staan en er In tegenstelling tot het tweede en iet derde van ZDH (die respectieve- ijk met 3—0 en 0—7 het onderspit -noesten delven) behaalde ZDH 1 dit weekeinde de eerste overwinning in iet nieuwe seizoen. De uitwedstrijd legen FC Huiswaard werd aenv2—3 overwinning voor de Hoomders. De overwinning op FC Huiswaard was geen fraai gebeuren, omdat beide Joegen er niets voor voelen om onder- jan de ranglijst terecht te komen. Er werd daarom aanvankelijk veel meer /erdedigd dan aangevallen. Later werd iet spelpeil iets beter en vielen 'éi» dan Dok wat doelpunten. Redelijke start Over het algemeen startte het met jen groot aantal invallers spelende ZDH edelijk goed. Het eerste doelpunt cwam via een penalty tot stand. Henk Je Ruyter zette hiermee ZDH op een /oorsprong die vrij spoedig daarna via jen verdedigingsfout door de Mkmaarse vereniging werd wegge werkt. Vlak voor rust zorgde Bram Brouwer voor het tweede ZDH punt. )Ja de hervatting kwam Huiswaard weer op gelijke voet. De winnende goal (wam van de voet van Wilco Bakker, /ijf minuten voor het laatste fluitsignaal "(reeg hij van Bram Brouwer een „bal ip maat" toegespeeld. Zonder mankeren zette Wilco Bakker de I -luiswaard-doelman met een kopbal op iet verkeerde been. De nu behaalde 2—3 stand werd in de slotfase niet meer veranderd. Teleurstellend Het eveneens met tamelijk veel invallers spelende ZDH 2 behaalde een :eleurstellende nederlaag bij koploper WGW 6. De eindstand werd 3—0. ZDH 3 moest het ook al tegen een koploper gaan opnemen en werd zondagmiddag evenals ZDH 2 van het kastje naar de muur gestuurd. Tegenstander VZV 5 rag op het veld aan de Witteweg kans Net ZDH-doel in totaal zeven maal te doorboren. Gezegd moet worden dat de Hoornders vooral voor rust aardig tegenstand boden. Het kwam echter in de score niet tot uiting. Zelf de kans om de eer nog via een strafschop te edden, werd door de Hoornders gemist. VZV 5 ('t Veld) staat hiermee onaantastbaar aan de kop van de rang- ijst. Deze competitie maakte dit elftal al 50goals(l). werden diverse fouten gemaakt. Kwadijk kon echter niet profiteren, al moest Roel Veldman één keer op de doellijn redding brengen. Ommekeer De ommekeer in de wedstrijd kwam toen Ruud Daalder nogal grof onderuit werd gehaald in het strafschopgebied. De penalty, die door Jan de Vries ingeschoten werd, gaf Oosterend weer het nodige zelfvertrouwen. Kwadijk zakte terug en Oosterend kreeg vele kansen. Frits Bakker zorgde met een mooie goal voor 4—1. Bakker brak door op links en zag de doelman van Kwadijk ver voor zijn doel staan. Met een beheerst lob vanaf zeker 25 meter afstand scoorde hij beheerst. Pech In de slotfase had Jan de Vries bepaald pech toen een keihard schot van hem op de lat belandde. Even later zou De Vries toch zijn hattrick voltooien, door uit een fraaie aanval nummer 5 in de touwen te schieten. De uitslag had nog hoger kunnen vallen, maar de Oosterender aanvallers lieten veel doelrijpe kansen onbenut. Ook in de uitwedstrijd tegen het eveneens laaggeplaatste WSW is De Koog er niet in geslaagd zijn tweede overwinning te behalen. Na een moeilijk begin, met enkele kansen voor WSW nam De Koog het spel in handen. WSW kwam toch fortuinlijk op 1—0. De doorgebroken linksbuiten van WSW schoot van dichtbij keihard tegen het lichaam van J. van Beek, die dit schot poogde te blokkeren. Hierdoor werd ook zijn bovenarm ge raakt. De scheidsrechter gaf hiervoor een penalty. Deze werd door K. Mees ter feilloos benut. De Koog kreeg nog wel enkele kansen op de gelijkmaker via Dick Oudendag en Jan List, maar hun schoten misten rakelings. Peter Beerling was ook dichtbij een doelpunt maar zijn kopbal werd door de keeper uitstekend verwerkt. In de tweede helft kreeg De Koog het moeilijker door het hoge tempo van WSW Na enkele onbenutte kansen was het eindelijk Johan Dijkstra die WSW op 2—0 zette. Hierna kreeg keeper Dekker van De Koog ook nog ruimschoots de gelegenheid om zijn kunnen te tonen. Ondanks het felle offensief van De Koog lukte het in het laatste kwartier niet meer de achter stand te verkleinen. Duidelijk is inmiddels wel geworden, dat het maken van doelpunten het grootste probleem is van het Koger team. Zaterdag 14 oktober 1978: Afdeling Noordholland: DPSV-Oosterend (Z) Oosterend (Z) 2-SVAP '74 Junioren: W.Meer A2-Texel A1 Tex. Boys A1-Schagen A1 Oosterend A1-SRC A3 Texel B1-JVC B1 WGW B3-Cocksdorp B1 Oosterend B1-ZDH B1 Helder B3-Tex. Boys BI Texel B2-HRC B4 Watervogels C1-Texel C1 BKC C1-Oosterend Cl De Koog C1-HRC C3 ZAP C3-Tex. Boys C1 Texel C2-Succes C2 Zeemacht C4-Oosterend C2 Tex. Boys C2-Succes C3 ZAP C4-Texel C3 afgelast. Zondag 15 oktober 1978: Afdeling Noordholland: FC Huiswaard-ZDH Tex. Boys-Schoorl WSW-De Koog Oosterend-Kwadijk Texel 2-Helder 3 DWOW 2-Texel 3 Tex. Boys 2-Watervogels 3 Zeemacht 3-Oosterend 2 Helder 6-Tex. Boys 3 Oosterend 3-WGW 7 De Koog 2-Oudesluis 4 Junioren: Texel A2-Oudesluis A1 4-0 1-0 2-3 4-0 10-2 6-3 7-1 1-1 2-4 1-4 0-1 5-1 3-3 0-4 3-3 1-10 7-1 2-3 0-0 2-0 5-1 1-0 2-3 2-2 1-0 3-3 0-0 6-1 Dames: Tex. Boys 1-WSW 1 1-0 Tex. Boys 2-Zeevogels 2 2—11 De Rotterdammer Jaap Haneveer is zondagmorgen winnaar geworden van de in een vrij dichte mist gehou den bosloop aan de Ploegelander- weg. Er waren ondanks het kille weer hierbij toch enkele tientallen belangstellenden op de been. De wedstrijd was onderverdeeld in drie klassen, namelijk junioren, veteranen en senioren. De eerste plaats bij de junioren ging naar Barend Bakker en die bij de veteranen naar Jaap Witte. Vooral de race bij de senioren was een spannende affaire. Ook de tijden mochten er, gezien de weersomstan digheden best zijn. Winnaar Jaap Haneveer scoorde 17.05 min. over de iets meer dan 6 kilometer. Dirk Bakker uit Oudeschild werd een goede tweede (17.29 min.). Frans Kuip, die tamelijk lang >am van start was gegaan, maa f er zondagochtend een soort inhc.ilr -e van, waarbij hij velen achter zich lie Onder meer Hennie de Jager 16de), o Koomen (5de) en Auke Brouwer :4de) moesten hem toch nog voor laten gaan, zodat Kuip de race uit- Hoewel hardwerkend hebben de spelers van het eerste team van Tex. Boys zondagmiddag de elf van Schoort op eigen veld een 0—0 gelijkspel moeten toestaan. De match was, ondanks manmoedig doorzetten aan beide kanten, echter niet van een groot gehalte. Het door de ochtendmist spiegelglad geworden veld was hier duidelijk debet aan. Veel kansen waren er daardoor niet en zowel de Boys als de bezoekende ploeg konden niet erg overtuigen. De ballen werden slecht aangenomen en er waren voor het (magere) publiek weinig voetbaltechnische staaltjes te zien. Niettemin zocht men vooral in de eerste helft voortdurend de aanval. Echt uitgespeelde kansen waren echter zeldzaam. De kansen die er nog wel kwamen ontstonden meestal door verdedigingsfgouten die aan beide zijden van de middenlijn als rijpe appelen van de boom vielen. Zo ontfut selde Richard Bakker een verdediger de Op een enkele uitzondering na werd het een succesvol weekend voor de spelende Tevoko-teams. Van de zeven te spelen wedstrijden werden er zes in een overwinning omgezet. Alleen heren drie, gehandicapt door het ontbreken van enkele basisspelers, slaagde er niet in om een overwinning te boeken en verloor met 0—3 van Braaf-Seahawks 3. Heren 1 en 2 namen de volle winst mee naar huis. De dames deden het niet minder. Zowel het eerste als het tweede en het vierde team wisten in drie sets de zege veilig te stellen. Verrassend Verrassend mag de overwinning van het eerste damesteam genoemd worden. Zaterdag moest aangetreden worden tegen het sterke Katapult uit Alkmaar. In de beginfase maakten de Alkmaarse dames hun reputatie dan ook waar en pakten een voorsprong. Onder de bezielende coaching van Dirk Eelman wisten de Tevoko-speelsters punt na punt terug te pakken. Via de sterke opslag van Cynthia Winkelman werd het zelfs een 15—13 setwinst. Tevoko bleef de betere ploeg, al viel Katapult af en toe gevaarlijk aan. De Tevoko-verdediging bleek goed gesloten en stond Katapult daarmee geen voorsprong toe. Onder druk spelend bleek de jonge Katapult ploeg toch fouten te vertonen. Vooral de routine van de Tevoko-dames gaf de doorslag. Via 15—12 en 15—13 werd het een Texelse 3—0 zege. Dames 2 had meer moeite in haar wedstrijd tegen HCSC 4, Het werd een langdurige partij met veel rally's en opslagwisselingen. Via 16—14 en 15—9 kwam Tevoko op een 2—0 voor sprong, maar slaagde er niet in de derde set op haar naam te brengen. HCSC kwam met 15—9 op setwinst. In de vierde set maakten de dames het karwei af: 15—9: 3- Texelse 1. Aantrekkelijk De Texelse derby tussen Tevoko 4 en Smash '68 werd een aantrekkelijke partij met van beide kanten goed volleybal, waarbij Tevoko toch duidelijk de sterkste was. Goed kombinerend werd er sterk aangevallen waar Smash in de meeste gevallen geen antwoord op had. Na een spannende tweede set 16—14 werd de derde de afmaker: 15—4 en daarmee 3—0. Heren 1 kon donderdag jl. in Schagen op eenvoudige wijze de pun ten binnenhalen, daar tegenstander S.V.N. niet de verwachte kracht ver toonde. Een hecht blok en een gevarieerde aanval zorgde voor een 3—0 overwinning. Het tweede herenteam had ook weinig moeite met Nieuwediep 2 uit Den Helder. Dankzij de vele opvang- fouten kon de lerarenploeg uit Den Helder niet gevaarlijk worden. Tevoko 2 kon rustig voortbouwen aan nieuwe aanvalsvariaties, die tegen deze ploeg ook nog mochten mislukken. Verdedigend klopte het nog niet hele maal, maar Nieuwediep kon geen bedreiging vormen (15—6, 15 13 en 15-5). Zwaar karwei Heren 3 begon aan het zware karwei tegen Braaf-Seahawks 3 gehandicapt door het ontbreken van een tweetal basisspelers. Ondanks een uitstekende vervanging door een tweetal junioren, slaagden zij er niet in Braaf punten afhandig te maken, al moest de Helderse ploeg bij tijd en wijle tot de bodem van het kunnen gaan. Een kompleet derde team kan nog voor verrassingen in de tweede klas kompetitie gaan zorgen. bal en verscheen alleen voor het doel. Zijn schot was daarna niet zuiver genoeg om de goed reagerende Schoorl-keeper te passeren. Vlak daarop moest invaller-keeper Gijs Janssen gestrekt naar de hoek om Schoorl van een doelpunt af te houden. Even later reageerde hij weer adequaat door een schuiver te keren. Door goed storen bemachtigde Maarten Veeger even voor tijd de bal vlak bij het Schoorl-doelgebied. In plaats van een trekbal af te geven, schoot hij echter zelf uit een zeer moeilijke hoek en bleef ook deze kans onbenut. Aanvallend In de tweede helft was een meer aanvallend Boys-team te zien. De lichte voorhoede miste echter stoot kracht om een stevige defensie op de knieèn te krijgen. Aan de andere kant moest de Boys-achterhoede zeer attent blijven om de counters van Schoorl goed op te vangen. De Boys hadden nog lucht genoeg om Schoorl in het laatste kwartier helemaal in de verde diging te drukken. Frank de Grave was nu in plaats van spits, waar hij weinig klaar kon maken, uitgeweken naar de rechterflank. De aanvallen waren nu sneller uitgevoerd, maar helaas voor de Boys bleef ook nu weer de afwerking onvoldoende. Schoorl kon daardoor zonder al te veel moeite op de been blijven. Zaterdag heeft SVO een steek laten vallen tegen mede-koploper DPSV. Als excuus kan worden aangevoerd, dat zonder Willem Peter van der Vis, Wim Jas, Bep Vonk en Jaap Vlaming het SVO-team danig was verzwakt. Doch er staat tegenover dat DPSV liet zien terecht bovenaan te staan. Voor de rust kon SVO aardig stand houden, maar het had de handen vol. Uit een aanval over links van DPSV gaf de buitenspeler Steffen een voorzet, die tot ieders verbazing richting doel ging en schuin over Rob Haak het doel trof. Toen SVO zijn middenveld wat beter ging bezetten, kreeg SVO ook nog enige kansen. Uit een goed opge zette aanval over rechts kreeg P. van Groningen de bal mooi vrij, passeerde de keeper en scoorde beheerst: 1 1. Van Groningen kreeg nóg een pracht kans om SVO op 2 1 te zetten, maar uit een voorzet van C. Oosterhof kopte hij de bal precies tegen de paal. Na oe rust was SVO wat te gretig door veel aan te vallen, maar hiermee werd DPSV precies in de kaart gespeeld. De counters van DPSV waren levensge vaarlijk en met een 4-tal doelpunten (waar er een van werd afgekeurd) Kon de spits van DPSV een hattrick scoren en de stand op 4—1 brengen. MEDEDELINGEN: S.V. Cocksdorp Op hetr trainingsveld achter het Eier- landsche Huis trainen de junioren van SVC deze week op woensdagavond om 19.30 uur. W.W. eindelijk met een derde plaats af kon sluiten. Bij de junioren maakte Barend Bakker over een verkort parcours (ongeveer 3 km) een tijd van 9.50 min. Gerard van Veen werd met 10.10 min. tweede. De volgende plaatsen werden bezet door Wim van Veen, Bert Witte en Alfred Bakker. Kampioen bij de veteranen werd Jaap Witte (24.14 min). Bas van Veen scoorde 27.40 min. en werd daarmee tweede. De tijden en plaatsingen bij de senio ren waren: 1. Jaap Haneveer 17.05; 2. Dirk Bakker 17.29; 3. Frans Kuip 17.38; 4. Auke Brouwer 18.10; 5. Co Koomen 20.20; 6. Hennie de Jager 21.39; 7. Ruud Beers 27.40. De zaal voetbal selectie teams van zowel de junioren als de senioren hebben woensdagavond kans gezien hun eerste grote oefenwedstrijden met winst af te sluiten. De junioren wonnen hun wedstrijd tegen Bouwtiek Bijl met 4—2 en de senioren wonnen moeiteloos (met 10-3) van WGW. Het sterke Bouwtiek Bijl uit Den Helder, dat uitkomt in de hoofdklasse van de juniorencompetitie liet woens dagavond spoedig merken dat de Texelse formatie beslist niet voor hen onder behoefde te doen. In de eerste helft behaalden de eilandelijke junioren een tamelijk snelle voorsprong. In de tweede helft echter zag het er naar uit dat Texel uitgespeeld raakte, omdat Bouwtiek Bijl knap terug kwam. De junioren onder aanvoering van hun coach Marius Brons zagen echter het gevaar aankomen en voerden de stand tot 4—2 in hun voordeel op. De seniorenselectie speelde woensdagavond tegen het in de senioren Hoofdklasse in Den Helder uit komende WGW. Ook hier was zeer snel duidelijk dat de tegenstander niet het niveau van de seniorenselectie had. De Helderse ploeg stond gedurende de gehele wedstrijd onder grote druk. Het samenspel bij de Texelse selectie haperde soms nog, maar net enkele wedstrijden meer zal ook dit wel beter worden. Doelpunten maken bleek voor deze formatie en in het bijzonder voor Louis Uriot geen probleem, gezien de einduitslag van 10—3. Uriot nam er zeven voor zijn rekening. Voor het eerst in haar prille bestaan organiseert MST-tafeltennis- vereniging Tetak op zondag 26 november de Open Texelse Tafel tenniskampioenschappen. Dit toer nooi wordt gehouden in sportzaal „De Ferrever" en deelname staat open voor personen van 16 jaar en ouder. Het is bij deze wedstrijden de bedoeling alle deelnemers in een klasse in te delen en via een poule-af- valsysteem uit te maken wie zich uiteindelijk de Texelse kampioen van 1978 zal mogen noemen. Mocht er vol doende belangstelling van de dames bestaan, dan zullen deze in een aparte klasse om het dameskampioenschap strijden. Omdat de wedstrijd in de niet al te grote zaal van „De Ferrever" wordt gehouden is het maximale aantal inschrijvingen gesteld op 48. De wedstrijden beginnen 's morgens om 10.00 uur precies en eindigen om 17.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt f2,50 per persoon en er kan worden inge schreven op de trainingsavonden van Tetak. Deze zijn op woensdag (18.30 tot 20.30 uur) en op vrijdag (20.00 tot 22.00 uur). In „De Ferrever" ligt daar voor dan een formulier gereed dat men zelf kan invullen en daarbij het inschrijf geld voldoen. Om de hele organisatie tijdig in kannen en kruiken te hebben, wordt belangstellenden aangeraden zich zo spoedig mogelijk aan te melden omdat de inschrijving op vrijdag 27 oktober sluit. Voor meer informatie kan men op de trainingsavonden terecht bij de bestuursleden van „De Ferrever". Tele fonisch kan men de bestuursleden dagelijks (na 18.00 uur) bereiken op de volgende telefoonnummers (02220) 3361 (M. Janssen, Noordwester 19), (02220) 2931 (F. P. Koorn, Grensweg 388) en (02220) 3556 (M. Hagedoorn, Schoor- wal 27). Hoewel er de afgelopen week in de zaalvoetbalcompetftie geen wed strijden in de hoofdklasse werden gespeeld, waren er toch enkele aardige duels te zien. Met name JKM 2 liet donderdagavond tegen Dubbeldik 3 zien dat men het onno dige verlies van de week daarvoor weer aardig te boven is. Dubbeldik ging met 0—6 ten onder. Oosterend 2, dat in deze competitie nog niet zo'n beste vorm toonde, liet tegen FC Vergiet zien, dat zij niet onderschat moeten worden. Koploper FC Vergiet kon tegenstander Oosterend 2 met moeite op 1 1 houden, waar mee een voor de Strenders verdienstelijk gelijkspel werd bereikt. Geluk De wedstrijd Badhotel-D.T. Smul donderdagavond laat gespeeld, werd gewonnen door de meest gelukkige Dat was D.T. Smul. Tot enkele minuten voor tijd ging de strijd zeer gelijk op, totdat D.T. Smul een penalty mocht nemen, omdat de goed keepende F. Stolk een sliding in het strafschopgebied maakte. Deze opge legde kans werd door M. Maat met beide handen aangegrepen en zo kon D.T. Smul zijn wedstrijd met 3—2 winnen. In de tweede klasse maakte Reizen- boetiek duidelijk waarom zij nog steeds onge.slagen zijn in deze, competitie. Jelleboog (altijd al een ploeg die goed kan verdedigen) moest met een neder laag van 3—0 genoegen nemen. Het verlies van doelman P. Kossen, die overgegaan is naar Texel Veteranen, kan nog niet goed opgevangen worden. De veteranen echter maken dankbaar gebruik van de kwaliteiten van P. Kossen. Met goed keeperswerk en goed en gevariëerd aanvalsspel werd Paal 9 aan de zegekar gebonden. De oudste ploeg van de competitie won zijn wedsrijd met 8—1 en plaatste zich op een gedeelde tweede plaats achter Reizenboetiek. In de derde klasse wordt het langza merhand duidelijk dat het goed gestarte Rabo nog niet geheel gewend is aan het zaalvoetbal. De eerste wedstrijden konden nog in een overwinning worden omgezet, maar tegen gelijkwaardige tegenstanders komen zij net iets te kort. Zo kon Kikkert/Topido 2 met 8—4 van Rabo winnen, met als topscoorder G. Buys, die 6 doelpunten maakte. De Mok had weinig moeite met Rab 2, dat alleen de eerste helft goed tegenspel kon leveren, maar de tweede helft er niet meer aan te pas kwam. Woensdag 11 oktober: Junioren selectie-Bouwtiek Bijl 4—2 Seniorenselectie-WGW 10—3 Kikkert/Topido 2-Rabo 8—4 Amro-Tex. Boys 2 1—3 Paal 9-Texel Vet. 1 1—8 Donderdag 12 oktober: Reizenboetiek-Jelleboog 3—0 Rab 2-Mok 1-5 FC Vergiet-Oosterend 2 1 1 Dubbeldik 3-JKM 2 0-6 Badhotel-D.T. Smul 2—3 Vrijdag 13 oktober: De Koogel 2-'t Swarte Schaep 2 2—1 't Swarte Schaep 1-Koffieshop 2—0 Woensdag 18 oktober: 18.30 uur De Spyker-Reizenboetiek (voorronde Beker) 19.15 uur Amro-Rabo (voorronde Beker) 20.00 uur Loting eerste ronde P. L. Duinker-Trofee, 20.00 uur Kompas-Dubbeldik 1 20.45 uur Van der Meer-JKM 1 21.30 uur Mok-Kikkert/Topido 2 Zaaldienst: JKM 2 Donderdag 19 oktober: 18.30 uur Nioz 1-Texel B1 19.15 uur Casino-De Zwaan 20.00 uur Kikkert/Topido 1-Tex. Boys 1 20.45 uur Texel Vet. 2-Gempo 21.30 uur Rab 1-Paal 9 Zaaldienst: Amro Vrijdag 20 oktober: 18.30 uur Bureau Eelman-FC Mantje 19.00 uur 't Swarte Schaep 2-Citroën 19.30 uur 't Swarte Schaep 1-Dubbeldik 20.00 uur De Koogel 1-RSG S.O.S. In het winterseizoen zijn de trainings uren van de MST-tafeltennisvereniging Tetak in sportzaal „De Ferrever" als volgt vastgesteld. Op woensdagavon den komt men tussen 18.30 en 19.30 uur in aktie en op vrijdagavonden is dit tussen 20.00 en 21.00 uur. Na deze trainingsuren is echter nog volop gelegenheid om onderling een (tafeltennis(balletje op te gooien. In de herstvakantie worden geen trainingen gehouden. De zaal is echter op de genoemde tijden wel open zodat men toch „aan de slag" kan. De officiële training wordt op woensdag 25 oktober weer hervat.

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 5