Aanleg rolschaatshaan wordt langdurige zaak La Dentellière Vol feestprogramma voor Lubertisc „WAT IK ZEGGEN WOU.." SP#RT HARTOG EN DROS WONNEN TEXELSE KLAVERJASTITEL TUINDERS WILLEN „GOEDE" GRONDRUIL „Ko de Boswachter" komt ook Zaalvoetbalprogramma Niets aan de hand Texel en Lienden Koning Winter Woensdag boerderijentocht Teleurstellend gelijkspel Ruime zege voor FC De Zwaan PAGINA 6 TEXELSE COURANT DINSDAG 27 FEBRUAR11979 Omdat de Tuindersvereni- ging van Oosterend er niet veel voor voelt het terrein ach ter het dorpshuis te ontruimen alvorens er goede vervangende tuingrond is, zal de aanleg van de rolschaats haan aan de Bijenkorfweg ver moedelijk nog geruime tijd op zich laten wachten. Dit werd donderdagavond duidelijk tijdens de goedbezochte jaarvergadering van de Dorps commissie Oosterend in dorpshuis De Bijenkorf. Naast een bespreking van de activiteiten in het afgelopen jaar werd hierbij onder meer ingegaan op de plannen voor de toekomst. De aanleg van een rolschaatsbaantje (45x20 meter) vormde het belangrijkste discussiepunt. Zoals bekend heeft het Oosterend Present-bestuur de op brengst van het laatstgehouden Pre sent-feest voor de aanleg van een rol- schaatsbaan bestemd. Besloten is ook het saldo van het vorige feest daarin te steken. Dat is in. de geest van de aankondiging die destijds werd gedaan, want de rolschaatsbaan kan 's winters als ijsbaan worden gebruikt; totaal beschikt men nu over ongeveer twintigduizend gulden. Er is inmiddels overeenstemming tus sen de eigenaar van de grond (Herv. Kerk) en het stichtingsbestuur, maar de vijftig leden telllende tuindersvereniging ligt een beetje dwars. De groep tuinders is beslist niet tegen de aanleg van de rolschaatsbaan maar wil in ruil voor het afstaan van deze goede tuin grond nu eindelijk wel eens duidelijk heid over de verplaatsing van hun tuinencomplex. Zij stellen dat in de af gelopen jaren keer op keer een stukje grond ten offer" is gevallen en willen daar nu een eind aan maken. Voorge steld is daarom dat de tuinders op een andere plaats in Oosterend een lapje grond van ongeveer 1 hectare krijgen. Er wordt niets voor gevoeld om de percelen opnieuw te versnipperen. De tuinders hebben een hechte band en bovendien is het om organisatorische redenen veel eenvoudiger alle tuinen bij elkaar te hebben op een afgebakend stuk grond. Hom of kuit Donderdagavond werd alles nog eens doorgepraat. Daarbij stelde H. v.d. Wetering duidelijk vóór de rolschaats baan te zijn, maar dat men tevens reke ning met de tuinders moet houden. Dat is ook in het belang van het dorp. Volgens hem is de gemeente daar al diverse malen van op de hoogte ge steld, maar tot dusver heeft men steeds nul op het rekest gekregen. J. Moens deelde mee dat de tuindersvereniging nu al jaren met een tekort aan grond zit en wel eens hom of kuit wil hebben. Hij herinnerde er aan dat de vijftig leden die de vereniging heeft in totaal aan zo'n tweehonderd Oosterenders voedsel verschaffen. Voorzitter Joh. C. Roeper van de Dorpscommissie meende dat de rolschaatsbaan voor meer mensen belangrijk is. Hij stelde dat deze niet alleen door de gehele jeugd van Oosterend en omgeving kan worden gebruikt, maar ook door ouderen, die het als badminton- of tenniscentrum in gebruik kunnen nemen, 's Winters kan het baantje onder water worden gezet en hebben de kleinere kinderen een schaatsgelegenheid. Ze behoeven dah niet steeds naar de grote ijsbaan, aldus Roeper. Wat betreft de aanlegkosten van de rolschaatsbaan deelde W. van Tatenhove mee dat deze zijn begroot op ongeveer f47.000,— ind. BTW. Daarbij komt dan nog de aankoop van de grond, waarvoor zo'n 20 mille neergeteld zou moeten worden. Van Tatenhove wees er bij zijn becijferin gen op dat de kosten misschien iets lager kunnen worden als de aanleg van de baan gelijktijdig met de aanleg van het fietspad naar Den Burg kan plaatsvinden. Met subsidies denkt men ongeveer 40 procent van de totale kosten te kunnen dekken. Aansluitend drong F. van Taten hove er op aan in ieder geval haast te maken. Het voorjaar staat voor de deur en de tuinders willen straks hun grond inzaaien. Het exploitatieoverzicht van de Dorpscommissie kende in het afgelopen jaar een batig saldo van ruim f4200,—, maar dit is volledig opgegaan aan de afbetaling van de kosten die in 1977 zijn gemaakt toen de uitgaven de inkomsten overschreden. Uit het over zicht kwam tenslotte naar voren dat de kas toch een negatief saldo van onge veer f750, te zien geeft. Uit de notulen kwam naar voren dat het Oosterend Present feest dan wel goed geslaagd was, maar dat de rom- meltjesmarkten in 1978 beduidend min der opbrachten. Er was nu f3300,— ontvangen, terwijl het batig saldo in 1977 maar liefst f2500,hoger lag. Een en ander werd geweten aan het slechte weer. Voorts werd meegedeeld dat de stichting Muzieknis in 1978 is opgeheven en opging in de Stichting Gemeenschapscentrum Oosterend (Dorpscommissie). Tevens werd de fam. C. Oosterhof dank gebracht voor het vele werk dat zij het afgelopen jaar als beheerders van het dorpshuis hebben verricht. Ondanks de tegenvallende opbrengst in het afgelopen jaar werd donderdag besloten ook in 1979 weer een aantal rommeltjesmarkten te houden. Men heeft deze gepland op de volgende zaterdagen: 30 juni, 14 juli, 28 juli en 11 augustus. De evenementen die hierbij gehouden zullen worden zijn: Optreden Excelsior in de Muzieknis (30 juni en 11 augustus), gecostumeerde voetbalwedstrijd (14 juli) en Ringsteken per fiets (28 juli). Als nieuw onderdeel zal vermoedelijk een kraampje met tweede hands-kleding komen. Voorts probeert men ondermeer een hand- werkstand en een wijnbarretje op de markt te installeren. Voor andere ideeën houdt het bestuur van de dorps commissie zich aanbevolen. De op brengst van de rommeltjesmarkt zal in principe worden verdeeld ónder S.V. Oosterend, Excelsior en de Dorpscom missie. Of er ook andere gegadigden in aanmerking zullen komen wordt nader bestudeerd. Ook de zeventigste verjaardag van Koningin Juliana zal in Oosterend niet ongemerkt voorbij gaan. Voor de dan te organiseren activiteiten is evenwel nog geen definitief plan gemaakt. Wat betreft de contributie werd donderdagavond besloten van alle „aangeslotenen" jaarlijks een vaste bijdrage te vragen. Het bestuur had becijferd dat per gezin in de afgelopen jaren in totaal ongeveer f7,50 werd bijgedragen. Om organisatorische redenen vond men het gewenst dit bedrag in één enkele bijdrage te gaan innen. Alle aanwezigen gingen hier zonder meer mee akkoord. Bij de bestuursverkiezingen waren zowel voorzitter Joh. C. Roeper als Velen hebben zoiets meegemaakt. Een liefde tussen ongelijken die stuk loopt op een gemis aan juiste commu nicatie. De gevoelens van de één bereiken de ander niet. Ze zijn over en weer eikaars slachtoffer. Na een periode van talrijke bouwactiviteiten wordt dezo week in De Koog de officiële opening verricht van zowel de nieuwe kleuterschool 't Mieren nest als de vernieuwde Lubertischool. Daarnaast zal ook aandacht worden besteed aan het 25-jarig bestaan van de Lubertischool. Het feestprogramma dat aan dit hele gebeuren is gekoppeld ziet er doortim merd uit en bestaat uit verschillende aardige onderdelen. Radio-uitzending Behoudens de opening die op donderdag 1 maart om 15.00 uur plaatsvindt is het belangrijkste punt op de feestagenda een rechtstreekse radio uitzending van het AVRO-kinderpro- gramma de ..Ko de Boswachtershow". Deze vindt plaats op zondagochtend tussen 7.00 en 8.00 uur. Er wordt aan meegewerkt door Ko zelf en tevens Wieteke van Dort. Zij worden bijge staan door een aantal muzikanten die optreden onder de naam ,,De Hout hakkers". In dit radioprogramma zullen enkele speciaal voor deze gelegénheid gecomponeerde liedjes ten gehore worden gebracht. Buiten de kinderen van de kleuter school worden hierbij uitsluitend de ouders van de kleuters en broertjes en zusjes tot 14 jaar toegelaten. De overige belangstellenden zullen de radio moeten aanzetten. Open huis en instuif Na de opening wordt op donderdag avond in de Luberti-school „open huis" gehouden voor het onderwijzend personeel van alle op Texel gevestigde onderwijsinstellingenVrijdagavond staan de deuren van de Lubertischool en 't Mierennest wederom open. Dan wordt namelijk een instuif gehouden voor de oud-leerlingen, ouders en alle overige belangstellenden. Deze instuif begint om 20.00 uur. Ponvne en hear student In De Kantklosster komt een simpel kapstertje (Isabelle Huppert) op een vakantie in een Normandische badplaats een humorloze, zeurderige student tegen (Vves Beneyton). Het loopt uit op een verhouding en nader hand trekt het onervaren meisje in Parijs bij de student in. Er ontstaat een communicatiestoornis die onnodig zou zijn als mensen in staat waren meer van elkaar te begrijpen dan via taal is uit te drukken. Het meisje kwijnt weg door het verschil in sociaal milieu en de daaruit voortvloeiende taalbarrière, en kan nog slechts teren op de steeds minder vaak voorkomende momenten van genegenheid die de student aan haar besteedt. De regisseur van „l'lnvitation" en van „Pas si Méchant Que Ca". Claude Goretta vond in het boek van Pascal Lainé het ideale manuscript voor de uitwerking van de stelling dat de taal slechts een klein deel van kontakt voor zijn rekening neemt. Hij laat zien dat taalgebruik ook dat kontakt juist kan frustreren, waardoor het in onzinnig geklets ontaardt. De student kan net als de meesten van ons slecht tegen zwijgen en mist de antenne om Pomme's via woorden onuitsprekelijke aanhankelijkheid en kristalzuivere liefde op te vangen en te beantwoorden. Toch nagelt Goretta de student niet aan de schandpaal, In zijn gedrag vertedert hij vaak evenzeer door zacht aardigheid en schuchterheid, maar hij is minder kwetsbaar dan Pomme, omdat hij de gave van het woord bezit. Daar mee voorkomt Goretta goedkope melo- dramatiek en zorgt hij voor een afge wogen filmjuweeltje, waarin geen woord teveel wordt gezegd. La Dentellière draait op donderdag 1 maart en begint om 20.00 uur. Toegang zes tien jaar. penningmeester F. Zegers aftredend en herkiesbaar. Beide heren werden voor vier jaar herkozen. Voor de aftredende en niet herkiesbare C. Vlaming werd K. van Leeuwen in het bestuur gekozen. Voorzitter Roeper dankte de heer Vlaming voor het vele werk dat hij in zijn bestuursperiode voor de dorps gemeenschap Oosterend heeft verricht. Rondvraag Tijdens de rondvraag stelde C. Ellen de reconstructie van het ingepolderde terrein bij Nieuweschild aan de orde. Met het oog op de eventuele bouw plannen van de gemeente tussen Mul derstraat en Koningsweg vond hij dit terrein uitermate geschikt voor een volgend Oosterend Present-feest. Hij was er daarom voor het gebied tussen de oude dijk en de nieuwe zeewering een recreatieve bestemming te geven. Ellen toonde zich tegenstander van de afbraak van de oude dijk en vond dat de aankleding van het nieuwe poldertje beter zou kunnen. Joh. C. Roeper opperde naar aanleiding van deze opmerking de situatie met elkaar eens per fiets te gaan bekijken en daarna eens bij de betrokken instanties aan de bei te trekken, hetgeen algemene instemming vond. Voorbijgangers zagen bij de Ruigendijk al dagenlang een auto onbe heerd staan. Ze waarschuwden de politie, die er snel achter was dat de wagen toebehoorde aan tandarts v.d. Blaak. Deze woont aan een uitrit van de Ruigendijk en was als gevolg van de sneeuw gedwongen zijn wagen telkens aan de grote weg te laten staan. BRIEVEN VAN LEZERS - BUITEN VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE REDAKTIE Naar aanleiding van het artikel van mevrouw Aarts-Franken ben ik genood zaakt mijn mening te verduidelijken wat betreft de financiële adoptie, vooral om het effect weg te nemen dat mevrouw Aarts op het oog heeft, nl. de voor de hand liggende conclusie te trekken dat „die WD-er" ook hier zich weerd door economische motieven heeft laten lei den. In de raadsvergadering waar boven genoemde problematiek aan de orde was heb ik gezegd het toe te juichen dat er zoveel particuliere initiatieven ont plooid worden in de Derde Wereld. Inderdaad heb ik ook gezegd dat we collectief in Nederland met ontwikke lingshulp vooraanlopen. Maar niet met het oogmerk dat dat dan maar genoeg moet zijn. Waar ik wel moeite mee heb is met de vraag of we tot in de derde bestuurslaag (gemeente) toe door moeten gaan met het collectief verlenen van ontwikkelingshulp in welke vorm dan ook. Tevens komt bij mij de vraag op of het noodzakelijkerwijs de gemeen teraad moet zijn die het goede voor beeld geeft. Nogmaals: ik ben blij dat er naast de collectieve ontwikkelingshul i zoveel particuliere instellingen zijn om de nood in de wereld te helpen lenigen. Het werk van deze instellingen oefent naar mijn stellige overtuiging een groter sneeuwbaleffect uit dan een groep (gemeenteraad) die veel minder samen hang vertoont. Klaas Barendregt, Midden-Eierland. Wij schudden even onze veren. Koning Winter trad weer af. Hij was het, die ons stervelingen, Een ongepekeld lesje gaf. Wij durfden immers te beweren, Dat hij niet streng meer kon regeren. Nou dat weten wij dan weer. Jij, ongelikte witte beer. Hij had met al zijn ongemakken, De gemeenschap mooi te pakken. Wat zelfs voor Kees de Weerman geldt Of had hij ons dit wèl voorspeld? Hij heeft ons zomaar overladen Met enorm veel blik en waterschade. Maar toch bracht hij door zijn beleid, Ook een stuk saamhorigheid. En om dat nog te bereiken. Komt tegenwoordig heel wat kijken. In deze razendsnelle tijd, Waarin zo menigeen de bocht uitglijdt. Hij liet de rechten en de slechten. Gezamenlijk de sneeuw bevechten. Hij liet ons niet in 't ongewisse. Of wij elkaar wel kunnen missen. Bij tegenslag en narigheid, Een waardig afscheid, majesteit. K. Bonne, De Koog Als gevolg van de weersomstandig heden moest de boerderijentocht wor den verplaatst naar woensdag 28 febru ari. De tocht begint om 10.00 uur bij de heer J. J. Zijm aan de Leemkuil en 's middags (om 14.00 uur) is het eerste adres de Gebroeders Hoedjes aan de Postweg. Tijdens een sensationeel verlopen slotavond hebben P. Hartog en C. Dros vrijdag kans gezien het Texels klaverjas- kampioenschap op hun naam te bren gen. Zij werden eerste met een voor sprong van slechts 131 punten. De dames Veeken en Keijser eindigden daarmee op een zeer eervolle tweede plaats. Bij de in hotel De Zwaan gehouden slotavond van het kampioenschap slaagden Hartog en Dros er door het behalen van 7.213 punten in hun rivalen (Veeken/Keijser) de eerste plaats toch nog af te snoepen. De uiteindelijke winnaars stonden bij het begin van de finalewedstrijden nog op een negende plaats in het algemeen klassement. Op de slotavond liepen de dames Veeken en Keijser een fatale achterstand op. Niettemin was hun score in de slotpartij toch nog 2.200 punten maar zij konden het daarmee toch niet meer redden. In al dit geweld ging het duo Festen- Kooiman, dat nota bene na de derde ronde op de eerste plaats stond, volledig ten onder. In het algemeen klassement zakten ze af naar de achtste plaats. Klassement vierde ronde (resp. naam, punten en marsen). G. Witte-F. Veeger 7.582 4 T. Timmerman-C. Zijm 7.434 4 P. Hartog-C. Dros 7.213 5 J. en P. van Heerwaarden 7.179 4 N. v. d. Veen-S. Keijser 7.119 0 Dames Vermuë 6.905 4 Dames Zoetelief-Vitalli 6.857 0 Volledige eindstand resp. punten en marsen: P. Hartog-C. Dros 26.140 11 Dames Veeken-Keijser 26.009 6 G. Witte-F. Veeger 25.871 7 Dames Vermeulen-de Vries 25.743 8 J. en P. van Heerwaarden 25.705 7 T. Bakker-C. Merkx 25.605 6 J. Zijm-M. v. d. Wetering 25.550 10 P. Kooiman-G. Festen 25.443 9 H. de Beer-R. v. d. Stap 25.317 4 A. Dijker-N. Koomen 25.138 5 N. v. d. Veen-S. Keijser 25.051 3 R. KleinveldC. v. Eendenburg24.990 6 P. Veeken-D. Witte 24.984 9 D. Maas-T. Zijm 24.909 6 Echtpaar G. Zoetelief 24.893 7 G. en R.Smit 24.820 2 F. de Grave-T. v. Heenvaarden 24.761 6 Th. Witte-L. Bakker 24.681 7 K. v. d. Veen-B. Keijser 24.625 6 Dames Vitalli-Zoetelief 24.509 4 T. Timmerman-C. Zijm 24.348 7 M. Timmerman-T. Eelman 24.228 10 H. Bakker-C. Vinke 24.130 7 Gebr. Moens 24.114 3 Vermeulen-Ofrein 24.114 6 J. Witte-P. Bruin 24.071 4 S. Leber-H. Zijm 23.972 8 F. Witte-R. Bakker 23.770 8 Veldman-Van Lenten 23.723 5 Dekker-v. d. Molen 23.679 7 J. Zoetelief-M. Vitalli 23.522 5 M'. Bakelaar-A. Bakker 23.507 6 IJ. Witte-J. Veeger 23.436 7 Dames Vermuë 23.407 7 Barhorst-mevr. Huisman 23.279 6 J. Witte-G. Veeger 23.026 5 K. Beumkes-mevr. Pool 22.804 4 C. Ipenburg-P. v. Sambeek 22.786 4 F. v. d. Gracht-G. Caspers 22.749 8 G. Witte-R. Kager 22.370 5 J. v. d. Wetering-M. Maas 21.725 4 W. Reuvers-L. Eelman 21.564 4 Het eerste team van schaakclub En Passant heeft in het afgelopen weekend de tweemaal uitgestelde competitie-ont moeting met Aris de Heer uit Beemster met een enigszins teleurstellende 3'/2-3'/2 afgesloten. De resterende afge broken partij zal vermoedelijk ook op remise worden getaxeerd zodat de totaalstand.4-4 wordt. n^entagls tear* Door dit gelijke spel zijn vermoedelijk het eerste team van Lange Rochade en het derde van MSC langszij gekomen. Met En Passant zullen zij dan via drie beslissingswedstrijden de definitieve eindstand moeten bepalen. Overigens wacht de Texelaars nog het Bergense B-team maar dit moet een eenvoudige hindernis zijn. Zaterdagmiddag verscheen J. Hooij- berg als vervanger van M. Vittali aan het bord en liet zich tegenover P. J. Brouwer niet kennen. Winst dus voor Hooijberg maar met de overige Texelse matadoren ging het niet zo best. Binnen een uur was niet alleen Jan Witte gedwongen om op te geven, maar tekenden zich ook aan de borden 4, 5 en 8 drie nederlagen af. K. J. den Haan had in E. Saraber een tegenstander van formaat, waarmee het slecht kersen eten bleek te zijn. A. Terpstra kreeg na een zwakke opening geen voet meer aan de grond. Gelukkig nivelleerde W. de Bruin zijn achterstand van twee pionnen, zodat een nederlaag hem bespaard bleef. W. Hoekman, evenals zijn tegenstander, in tijdnood, had het initiatief. Dat hij vlak voor zijn mat- aanval (via een geraffineerd pionzetje) een licht stuk plus de kwaliteit verloor maakte het voor de toeschouwers alleen maar leuker. J. Dros hield tegen B. Kuger in een toren eindspel twee verbonden pluspionnen over, genoeg voor zijn zoveelste bondspunt. Ook G. van Es kon zich staande houden, zij het met iets meer moeite. De afgebroken stelling moet op remise getaxeerd wor den. En Passant 1-Aris de Heer: G. van Es-P. Kuyer afg. J. Dros-B. Kuyer 1—0 J. Witte-J. Worp 0—1 K. J. den Haan-E. Saraber 0—1 A. Terpstra-D. Roet 0—1 W. Hoekman-J. H. van Wijk 1—0 J. Hooijberg-P. J. Brouwer 1—0 W. de Bruin-P. Worp J4-'A Voorlopige uitslag 3 V4-3 De 3 wedstrijden in de laatste ronde, waarbij promotiekans inzet is, zijn: 17 maart: Bergen 2-E.P. 1 27 maart: 0-0-0-Caïssa 27 maart: MSC 2-Aris de Heer De zaalvoetbalploeg van FC De Zwaan heeft tijdens de vrijdagavond in sporthal Ons Genoegen gespeelde wed strijden de teamleden van FC Knudde meteen forse 1 7 nederlaag naar huis gestuurd. Tijdens de eveneens voor de eerste klasse geldende partij die FC Vergiet en Oosterend 2 tegen elkaar speelden moesten de laatsten donderdag het onderspit delven (3—1). Texel vetera nen kwam woensdagavond in de twee de klasse aan bod en behaalde een knappe 0—5 overwinning op rivaal Amro. Door een 1—7 zege op Rab 2 heroverde Mok de koppositie in de derde klasse. Als vanouds In de hoofdklasse werden deze week slechts twee wedstrijden gespeeld. Woensdagavond bonden Van der Meer en Dubbeldik 2 'de strijd met elkaar aan. Van der Meer wist deze gelijk opgaande wedstrijd uiiteindelijk met 3—2 te win nen en plaatste zich daardoor op een vijfde plaats op de ranglijst. FC De Zwaan bleek tegen FC Knudde duidelijk over meer ritme en inzet te beschikken dan FC Knudde dat al in geen weken heeft kunnen spelen. Vooral de voor hoede van FC De Zwaan, bestaande uit G. Legierse en R. v. d. Stap, draaide als vanouds en was bijna niet te stuiten. De eindstand werd tenslotte 7—1 in het voordeel van FC De Zwaan. Door deze overwinning behoudt FC De Zwaan aansluiting met de kopgroep. In de eerste klasse is de competitie uiterst spannend. FC Vergiet was deze week zeer fortuinlijk, niet alleen versloe gen zij het niet optimaal spelende, maar op de tweede plaats staande Oosterend 2, maar tevens gelukte het Nioz 1 om runner-up Texel B1 een 4—3 nederlaag toe te grengen. JKM 2 versloeg in een partij waarbij JKM aanviel en Dubbeldik 3 verdedigde, Dubbeldik 3 in de aller laatste minuut met 1—0. Badhotel en D.T.Smul deelden de punten in een uiterst aantrekkelijk duel. Rivaliteit Texel veteranen 1 moest het opne men tegen een oude rivaal Amro. Menigmaal heeft Texel veteranen 1 punten moeten afstaan aan Amro, dit maal waren de veteranen veel beter en wonnen dan ook zeer verdiend met 5—0. Rab 1, zeer goed draaiend in deze klasse de laatste weken, bond dit keer Texelse Boys 2 aan hun zegekar, al kwam de overwinning zeker de laatste minuten nog bijna in gevaar door nonchalant verdedigen van Rab. In de derde klasse wist Mok door een ruime overwinning van 7 1 op Rab 2 zijn koppositie over te nemen van Kikkert/Topido 2. Onderaan in deze klasse speelden Nioz 2 en De Spyker in een zeer aantrekkelijke wedstrijd, waarin zeer hard en ijverig gewerkt werd, tegen elkaar gelijk. Woensdag 28 februari: 18.30 u.: Rab 1-Oosterend3 19.15 u.: Dubbeldik 1-Kikkert/Topido 1 20.00 u.: De Zwaan-Kompas 20.45 u.: JKM 1-Dubbeldik 2 21.30u.: Badhotel-Texel B1 Zaaldienst: FC Vergiet. Donderdag 1 maart: 18.30 u.: Reizenboetiek-Jelleboog 19.15 u.: Texel B1-Oosterend 1 20.00 u.: Mok-Rabo 20.45 u.: Paal 9-Texel veteranen 1 21.30 u.Amro-Texelse boys 2 Zaaldienst: De Zwaan. Vrijdag 2 maart: 18.00 u.: 'tS. Schaep2-De Koogel2 18.30 u.: Citroën-FC Mantje 19.00 u.: Dubbeldik-Koffieshop 19.30 u.: RSG/SOS-'t S. Schaep 1 Zaaldienst: Bureau Eelman.

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 6