lotring heeft Wij zijn er trots op, in samenwerking met de vijf bovengenoemde exposanten U onze efficiency-beurs te mogen aanbieden. het komplete tekensysteem Océ-Nederland b.v. Nederland b.v. it§)tring Isolecfra b.v. ARGO Amsterdam Langeveld en De Rooy ATLANTA Hoogezand Deze SHOW wordt gehouden in Hotel ,,De Lindeboom-Texel" op dinsdag 20 maart van en woensdag 21 maart van en 14.00 - 18.00 uur 19.00 -22.00 uur 10.00 - 12.30 uur 13.30 - 18.00 uur. PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 13 MAART 1! onderdeel van Océ v.d. Grinten - Venlo Met het wereldberoem- de rotring tekenmate riaal kunt u probleem loos tekenen. Tekenplaten, pennen in 6 soorten en 17 lijn diktes, los en in sets passers voor elk doel, letter- en technische sjablonen voor elk vak gebied, inkten en hulp middelen, zijn geheel op elkaar afgestemd voor perfekte tekenin gen. Een internationaal werkend bedrijf, dat U een volledig pro gramma van Océ kopieer- en lichtdrukapparaten toont. O.a. de Océ 1610, een tafelmodel kopieerapparaat voor gewoon papier, dat A4 en A3 formaat kan verwerken. Voordelen: efficient, snel, gemakkelijk, kopieert alles en is be trouwbaar. Service? De gewoonste zaak van de wereld I Wees eens origineel en laat ons een kopie maken. een begrip voor precisie 't Komplete kantoor Een kompleet telefoon beantwoord- en kiespro- gramma zal U door deze exposant getoond wor den showt orgamsatiemeubelen van het professionele Backfield programma, o.a. zal men de nieuwste serie ,,Alterna" kunnen bewonderen. De Isocall elektronische telefoonkiezer zal U verba zen wat efficiëntie betreft 2 uurs-brandkasten met valhoogtetest van het merk ,,Uchida". Philips dicteerapparatuur, Argomes papiersnijders, Sato prijs- tangen. Introduktie van GENERAL kasregisters en rekenmachines Papiervernietigers, burolampen, elektrische nietmachines etc. Directiemeubilair en Ero burostoelen. Automatisch, telefoonversterker, druktoetsen, geheugen van 100 nummers, zelfkiezend na codering, en herhalingstoets wanneer in gesprek Isophon: de juiste telefoonbeantwoorder op de juiste plaats. ARGO - goed voor Uw organisatie. Wij zullen in al dit specialistische geweld Uw gastheer zijn en wanneer nodig U aanvullende informatie geven. brengt U boekhoudsystemen, zg. doorschrijfboekhouding en loonadministratie Om Uw komst te veraangenamen zal een beurskorting van 10% Uw deel zijn. (Bij Océ v.d. Grinten gelden speciale conditiesl) Keuze uit meer dan 150 bedrijfsformulieren De nieuwste schakelladen, zgn. stapelcassettes. Opbergsystemen voor o.a. kettingformulieren Kaartsystemen, hangmappen etc. Atlanta efficiency: daar kunt U niet aan voorbij I Orf a/les uiteraard met een kopje koffie en een efficients attentie.

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 8