oce Wij zijn er trots op, in samenwerking met de vijf bovengenoemde exposanten U onze efficiency-beurs te mogen aanbieden. F®tring heeft Deze SHOW wordt gehouden in Hotel ,,De Lindeboom-Texel" op dinsdag 20 maart van 14.00 - 18.00 uur en 19.00 - 22.00 uur woensdag 21 maart van 10.00 - 12.30 uur en 13.30 - 18.00 uur. Océ-Nederland b.v. het komplete tekensysteem Nederland b.v. ATLANTA Hoogezand Langeveld en De Rooy Isolectra b.v. ARGO Amsterdam PAGINA 8 TEXELSE COURANT onderdeel van Océ v.d. Grinten - Venlo Een internationaal werkend bedrijf, dat U een volledig pro gramma van Océ kopieer- en lichtdrukapparaten toont. O.a. de Océ 1610, een tafelmodel kopieerapparaat voor gewoon papier, dat A4 en A3 formaat kan vereverken. Voordelen: efficient, snel, gemakkelijk, kopieert alles en is be trouwbaar. Service? De gewoonste zaak van de wereld Wees eens origineel en laat ons een kopie maken. brengt U boekhoudsystemen, zg. doorschrijfboekhouding en loonadministratie. Keuze uit meer dan 150 bedrijfsformulieren. De nieuwste schakelladen, zgn. stapelcassettes. Opbergsystemen voor o.a. kettingformulieren. Kaartsystemen, hangmappen etc. Atlanta efficiency: daar kunt U niet aan voorbij I Automatisch, telefoonversterker, druktoetsen, geheugen van 100 nummers, zelfkiezend na codering, en herhalingstoets wanneer in gesprek. Isophon: de juiste telefoonbeantwoorder op de juiste plaats. Wij zullen in al dit specialistische geweld Uw gastheer zijn en wanneer nodig U aanvullende informatie geven. Dit alios uiteraard met een kopje koffie en een efftdente attentie. 't Komplete kantoor showt organisatiemeubelen van het professionele Backfield programma, o.a. zal men de nieuwste serie „Alterna" kunnen bewonderen. 2 uurs-brandkasten met valhoogtetest van het merk ,,Uchida". Philips dicteerapparatuur, Argomes papiersnijders, Sato prijs- tangen. Introduktie van GENERAL kasregisters en rekenmachines. Papiervernietigers, burolampen, elektrische nietmachines etc. I Directiemeubilair en Ero burostoelen. Om Uw komst te veraangenamen zal een beurskorting van 10% Uw deel zijn. (Bij Océ v.d. Grinten gelden speciale condities I) Een kompleet telefoon- beantwoord- en kiespro- gramma zal U door deze exposant getoond wor den. De Isocall elektronische telefoonkiezer zal U verba zen wat efficiëntie betreft. r@tring een begrip voor precisie. ARGO goed voor Uw organisatie. Met het wereldberoem de rotring tekenmate riaal kunt u probleem loos tekenen. Tekenplaten, pennen in 6 soorten en 17 lijn diktes, los en in sets, passers voor elk doel, letter- en technische sjablonen voor elk vak gebied, inkten en hulp middelen, zijn geheel op elkaar afgestemd voor perfekte tekenin gen.

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 8