SVO (Z) was beter op alle fronten Titelstrijd „slopend" FC VERGIET WERD KAMPIOEN KLASSE 1 badminton beëindigd TWEEMAAL WINST VOOR KOOGEL 75 RSG-gebouw was denksportarena llaverjasclub De Zwaan zaalvoetbaluitslagen Zaalvoetbalprogramma Texelse turners bereikten finale Bowlingprogramma De Zwaan won denksportvijfkamp JKM en De Zwaan speelden gelijk GVO turnde tegen Turnlust Middenmeer Natuurgebieden afgesloten TIENTALLEN KINDEREN NAMEN DEEL INSDAG 3 APRIL 1979 TEXELSE COURANT PAGINA 7 gbim gr De uitwedstrijd die het eerste zater- agteam van S.V. Oosterend het afge- >pen weekend in Schoorl heeft ge peeld is op een verdiende 2—5 over- tinning voor de 'Strenders' uigelopen. egen een op alle fronten beter opere- end SVO (Z) had Schoorl weinig in te irengen. De doelpunten aan de kant van SVO Z) werden door Joost Brouwer (1 x), ees Oosterhof (2x en.Aart v. d. Brink 2 xvoor hun rekening genomen, 'ooral deze laatste en de eveneens tot Ie A-junioren behorende Rien Brouwer peelde een goede partij. SVO (Z) is door deze overwinning op ren eervolle vierde plaats terecht geko- nen. Er werden tot dusver twaalf wedstrijden gespeeld waarin het team ijftien punten behaalde. Het aantal lescoorde doelpunten bedroeg 38 en er noesten 19 treffers geïncasseerd wor- len. Van het begin af heeft SVO (Z) :aterdag zijn wil aan Schoorl opgelegd. )it gebeurde door goede combinaties naar vooral dooe het goed benutten an de snelle vleugelspelers. Schoorl on maar weinig doen om zich staande e houden en nadat hun doelman enkele larde schoten had tegengehouden ging lij in de tiende minuut uiteindelijk toch (oor de eerste maal door de knieën. Een ifgeslagen hoekschop belandde op de and van het strafschopgebied en werd ,obim orr' door Joost Brouwer in een keer inge schoten. Cees Oosterhof nam hierna doelpunt nummer twee voor zijn reke ning waarvoor hij een goed ontvangen vrije trap benutte. De stand zou tot de rust bij 0—2 blijven steken omdat een derde treffer voor de rust wegens buitenspel werd afgekeurd. De tweede helft toonde opnieuw een sterk aanvallend Oosterend dat vrij spoedig de stand definitief op 0—3 bracht, De voor Jacob Vlaming in het veld gekomen Aart v. d. Brink werd hiertoe goed de diepte ingestuurd en gaf een afgemeten voorzet waaruit Cees Oosterhof goed kon inkoppen. Tevre den met deze voorsprong speelde Oos terend hierna iets te gemakkelijk en het mooie spel van de eerste helft werd steeds rommeliger. Schoorl profiteerde hiervan en kwam tot 2—3 terug. Het geschrokken SVO (Z) ontkwam er toen niet aan om een hernieuwd offensief in te zetten. Dit leidde ertoe dat de ingevallen Aart v. d. Brink nog tweemaal scoorde. Ongeveer twintig minuten voor tijd klopte hij zijn directe tegenstan der op snelheid en met een keurige 'lob' verschalkte hij de Schoorl-doelman. Nog geen vijf minuten later schoot hij via een vrijwel identieke bal de Ooster- enders naar een 2—5 voorsprong. Hier mee was 'de buit binnen'. Deze stand wijzigde zich niet meer. Het Texelse badmintonkampioen schap voor leden van de eilandelijke vereniging is zondagmiddag vooral bij da dames via een slopende strijd beslist. Tenslotte zegevierde Margriet Rey in het damesenkel en prolongeerde Marius Witte zijn titel bij de heren. „vff"" De jaarlijkse titelstrijd vond zoals gebruikelijk plaats in sporthal Ons Ge noegen. Er werd door vrijwel alle club leden aan deelgenomen. Zoals wel te verwachten was gingen de finaleduels vrijwel uitsluitend tussen de clubleden dié ook in het competitieteam Texelslag uitkomen en daarmee veertien dagen geleden het eerste kampioenschap be haalden. Naast de Texelslagleden Nel Witte, Margriet Rey en Janny Zutphen slaagde bij de dames Bettina Rab er tenslotte in zich van een plaats in de finalepoule te verzekeren. Tenslotte moest Bettina Rab toch afhaken en moest het setge middelde bij de drie overgebleven titel kandidaten de doorslag geven. Omdat Nel ÏXfitte van Janny Zutphen won en Margriet Rey op haar beurt weer van Janny Zutphen verloor eindigden ze samen op de eerste plaats. Omdat Margriet Rey evenwel in de voorrondes van Nel Witte had gewonnen was haar setgemiddelde net iets beter dan dat van béide andere dames. Nel Witte werd uiteindelijk tweede en Janny Zutphen derde. Bij de heren handhaafde Marius Witte zich als titelhouder. Als tweede eindigde Hans Witkamp die in de voorrondes met 15-10 en 15-5 door Marius Witte was geklopt. Gerard Witte klasseerde zich zondagmiddag als derde bij dit kam pioenschap waarmee hij zich plaatste voor Edu Veenstra, Jelle Pekel en Ben Oostra die respectievelijk vierde, vijfde en zesde werden. Bij de zaterdag in 'De Bijenkorf' te Oosterend gehouden denksportvijfkamp heeft de biljartclub De Zwaan beslag gelegd op de eerste plaats. Tweede werd de klaverjasclub De Zwaan, zodat dit café op een bijzonder succesvol weekend kan terugzien. De jaarlijkse denksportvijfkamp onder auspiciën van de Sportraad, werd dit jaar op uitstekende wijze georganiseerd door titelverdediger Oosterend. Maar liefst tien denksportverenigingen namen deel aan dit evenement, waarbij de krachten op de onderdelen biljarten, schaken, dammen, klaverjassen en brid gen werden gemeten. Het biljarten werd al eerder afgewerkt in 'De Kaaps-nol' en daar toonde De Cocksdorp zich de sterkste, gevolg door de biljartclub De Zwaan. De overige vier onderdelen werden zaterdagavond in 'De Bijenkorf' gehouden. 'De Zwaan' toonde een grootse vorm en wist op maar liefst drie onderdelen beslag te leggen op de eerste plaats. Alleen bij het schaken moest het genoegen nemen met een vijfde plaats. Op dat onderdeel toonde En Passant' 1 zich met Jaap Dros achter het bord de sterkste. In totaal kwam dit team echter niet verder dan 25 punten en bleef daarmee een straat lengte achter bij 'De Zwaan', dat maar liefst 45 punten wist te verzamelen. De klaverjasclub van De Zwaan had aan 33 Vi punten genoeg om beslag te leggen op de tweede plaats, juist voor De Cocksdorp dat 31 punten verzamel de. Organisator Oosterend kwam met 30/2 punten niet verder dan de vierde plaats en viel daarmee juist buiten de prijzen. Het koppel Bakker-Festen lijkt voor de eerste plaats in de klaver- jascompetitie niet meer te stuiten. Met een score van 7278 punten werden ze opnieuw eerste in het dag klassement. Douma en Bakker behaalden 7015 punten en staan in beide klassementen op de derde plaats. A.s. zaterdag om 14.15 uur wordt de return gespeeld tegen Klimop uit St. Maarten. Klaverjasclub De Zwaan staat op 1600 punten achterstand. Uitslagen (resp. punten, marsen) Dagklassement: W. Bakker-G. Festen 7287 2 G. Douma-T. Bakker 7015 2 M. Bakelaar-A. Bakker 6795 2 P. Veeken-D. Witte 6771 Vierde periodeklassement: W. Bakker-G. Festen 12446 4 A. Dijker-N. Koomen 11922 6 G. Douma-T. Bakker 11695 3 M. Bakelaar-A. Bakker 11489 5 T otaalklassement: W. Bakker-G. Festen 163060 67 Echtp. P. V. Heerwaarden 159432 50 G. Douma-T. Bakker 157778 50 Th. en J. Witte 157129 40 M. Boogaard-M. Witte 156967 48 Echtpaar J. Spaans 156870 43 M. Bakelaar-A. Bakker 156793 40 Door het behalen van een verdiende overwinning op Dubbeldik 3 is FC Vergiet er woensdagavond in geslaagd het kampioenschap in de eerste klasse van de zaalvoetbalcompetitie naar zich toe te trekken. In de partij moesten de 'dubbeldikkers' met 5—0 het onderspit delven. Bij de donderdagavond in de sporthal gespeelde ontmoetingen werd de degra datie van Paal 9 een feit. Nadat deze ploeg in de wedstrijd tegen Amro geruime tijd had voorgestaan werd een in de slotfase gescoord tegenpunt toch fataal. Het (1 1) gelijke spel betekende voor Paal 9 degradatie van de tweede naar de derde klasse. 'Klapper' De 'klapper' van de laatste weken en dus zeker van woensdagavond was het duel tussen FC De Zwaan en JKM 1 dat uiteindelijk in 2—2 zou eindigen. Van meet af aan was er een gespannen situatie bij deze partij die evenwel vooralsnog niet tot negatieve dingen leidde. FC De Zwaan slaagde er tamelijk vlot in om een 1—0 voorsprong op te Woensdag 28 maart: Mok-Texel veteranen 2 9-1 DeZwaan-JKM 1 2-2 Dubbeldik 2-Dubbeldik 1 3-8 Oosterend 2-JKM 2 1-4 FC Vergiet-Dubbeldik 3 5-0 Donderdag 29 maart: Texelse Boys 2-Oosterend 3 4-2 Rab 1-Reizenboetiek 5-3 Oosterend 1-Van der Meer 5-1 Paal 9-Amro 1-1 D.T.Smul-Nioz 1 1-0 Vrijdag 30 maart: Citroën-De Koogel 2 2-1 Texel veteranen 1-Jelleboog 0-1 JKM 1-FC Knudde 4-3 Woensdag 4 april: 18.30 u.: Jelleboog-Oosterend 3 19.15 u.: Texelse Boys 1-Kompas 20.00 u.: Nioz2-Kikkert/Topido2 20.45 u.: Gempo-Texel veteranen 2 21.30 u.: JKM 2-Badhotel Zaaldienst: Dubbeldik 2. Donderdag 5 april: 18.30 u.: Oosterend 2-D.T.Smul 19.15 u.: Nioz 1-Dubbeldik3 20.00 u.: Mok-De Spyker 20.45 u.: Dubbeldik 2-Kikkert/Topido 1 21.30u.: De Zwaan-Casino Zaaldienst: Jelleboog. Vrijdag 6 april: 18.00 u.: De Koogel 1-'t S. Schaep 1 18.30 u.: Texel B1-FC Vergiet 19.15u.: Oosterend 1-FC Knudde Zaaldienst: vanaf 18.00 uur D.T.Smul. bouwen. Dit doelpunt kwam tot stand toen Paul van Sambeek alert op een ongelukkige terugspeelbal reageerde. iNauwelijks bekomen, van de schrik moest JKM-doelman bovendien een tweede tegentreffer toestaan. Martin Land bracht de achterstand kort voor de rust terug tot 2—1. De wedstrijd kreeg na de hervatting een tamelijk onvrien delijk karakter. Albert Hoven kreeg een onverwachte vrije kans maar wist deze niet te benutten en aan de andere kant (bij FC De Zwaan) kopte Gerard Legier- se de bal een maal op de lat. Paul van Sambeek was ook niet erg gelukkig want hij trof eenmaal de paal. Bij een scrimage voor het doel van FC De Zwaan ging de bal corner. Terwijl de spelers van De Zwaan elkaar verwijten maakten en zich gingen opstellen, werd de hoekschop zo snel genomen, dat de bal voor men het besefte in het doel lag en de stand op 2—2 kwam. Dubbeldik 1 draait ondanks blessures nog steeds aardig mee in de competitie. Dit keer werd Dubbeldik 2 met 8—3 naar huis gestuurd. Oosterend 1 maakte korte metten met Van der Meer. Alleen in het begin ging de strijd gelijk op. Daarna was het snel gebeurd met Van der Meer. De eind stand werd 5— 1 'Futjes' Vrijdag moest JKM 1 opnieuw aan treden en kwam tegen FC Knudde in het veld. Bij JKM liep alles niet geheel naar wens en FC Knudde, met als laatste mensen Kees van Heenwaarden en Jan Duinker, had er duidelijk zin in. Tot driemaal toe wist FC Knudde een voorsprong te nemen, maar uiteindelijk kwam JKM toch terug. Het team won de wedstrijd met 4—3. Zeker de laatste twee doelpunten van JKM waren 'fut jes'. Door deze ovenwinning heeft JKM nog maar één punt nodig om (op punten) kampioen te worden. In de eerste klasse kwam Dubbeldik 3 dpor 'bekeken' en snel spel van FC Vergiet niet in het spelritme. Vergiet speelde zich langzaam maar zeker naar de zege. Na afloop werd hen door de aanvoerder van Dubbeldik, D. Bousma, een bloemetje overhandigd in verband met het behalen van het kampioenschap rn^deze afdeling. JKM 2 revancheerde zich uitstekend van de nederlaag van vorige week. Oosterend 2 lijkt op dit moment in de hoek te zitten waar de klappen vallen. Nioz 1 moest zijn meerdere erkennen in D.T.Smul, dat onder aanvoering van Charles van der Slikke de laatste weken volop punten verzamelt. Huzarenstukje In de tweede klasse haalde Rab 1 het huzarenstukje uit Reizenboetiek een 5—3 nederlaag toe te brengen. Texel veteranen 1 kon met een overwinning op Jelleboog dichterbij kruipen, maar Jelleboog wist zelf door Het is bij deze kampioenschappen wel duidelijk geworden dat behoudens het ovenwicht dat Marius Witte bij de heren heeft de krachtsverschillen bij zowel dames als heren tamelijk gering zijn. Door met een voorsprong van 4.40 punten te winnen van het Alkmaarse De Halter verzekerde de jongensturnploeg van de Texelse Meersportenvereniging zich dit weekend van een plaats in de finale om de jeugdcompetitietitel van Noordhollands Noorderkwartier. Er was ditmaal ook weer een overwin ning weggelegd voor de MST-meisjes die zondag een turnploeg uit Burger- brug/Petten klopten. Het verschil hierbij was 23.55 punten. Voor de MST-jongens kwam er een totaal van 126.95 punten uit de bus waar tegenover de jongens van De Halter 122.55 punten konden stellen. Indivi dueel was Jacco van Trigt de sterkste. Hij scoorde 43.80 punten. Met een totaal van 40.10 punten eindigde Gerko Praamstra als derde. Rob de Vey, die zijn tweede wedstrijd turnde en bij moeilijke onderdelen nog wat 'steekjes' liet vallen werd achtste. Als winnaar van hun poule komen de MST-jongens op 19 mei in Anna Paulowna uit tegen de winnaars van de andere poules. De MST-meisjes toonden zich duide lijk beter dan hun tegenstandsters. Dit kwam niet alleen in het totaal tot uiting (126.15 punten tegen 150.70 punten) maar ook in het individueel klassement. Hierin waren de eerste zes plaatsen voor Texelse meisjes weggelegd. Zelfs één van de reservemeisjes, Carolina Agter, scoorde meer punten dan de beste deelneemster van Burgerbrug/Petten. Na deze wedstrijd heeft de meisjes- groep nog twee wedstrijden voor de boeg. De eerste ontmoeting betreft het sterke Turnlust uit Alkmaar. Uitslag individueel: 1. Gertie Praam stra 33.25 p., 2. Monique Kalk 31.10 p., 3. Monique Schermer 29.40 p., 4. Marit de Porto 28.30 p., 5. Mirjam Raven 28.15 p., 6. Marjan Coevert 27.35 p., reserves: Caroline Agter 26.40, Karin Vlaming 23.70 p. Woensdag 4 april, 19.30 uur: Texel Vastgoed-Drogisterij Mets Sommeltjes-Koogel 75 Bouwbedrijf Timmer-Boetiek 22 21.30 uur: Ran Motoren-Middenmoot Enbece 1-Koogel 77 Wielewaal-Beumkes Er ZN Donderdag 5 april, 19.30 uur: Cross-Holly Hobbie Doortje- Flash Langs de weg-De Toekomst 211.30 uur: Strandplevier-Wasserij Texel Pioniers-'t Steigertje BV Knudde-Enbece 2 De gymnastiekvereniging Oosterend is er bij de zaterdag in dorpshuis De Bijenkorf gehouden turnwedstrijd niet in geslaagd het uit Middenmeer afkomsti ge Turnlust van de overwinning af te houden. Deze sportieve ontmoeting vond plaats in het kader van de jeugdcompe- titie van Noordhollands Noorderkwartier waarin beide verenigingen uitkwamen in de voor meisjes tot 12 jaar bestemde poule D. Al snel na het begin van de wedstrijd bleek dat de ploeg uit Midden meer over zeer goede turnsters be schikt, zodat Oosterend al na twee onderdelen op een achterstand van 10 punten stond. De enige turnster van Oosterend die de meisjes van Midden meer kon volgen was Annegreet van der Vis, maar toch verloor Oosterend op elk onderdeel minstens vier punten, terwijl de paardsprong zelfs een verlies van acht punten te zien gaf. De einduitslag was voor GVO 138.4 punten en voor Turnlust Middenmeer 158.2 punten. Ale eerste eindigde Ingrid Lockx met 35 punten. De beste turnster voor Oosterend was de reeds eerder genoemde Annegreet van der Vis. Zij eindigde met 30.4 punten op de vijfde plaats. In verband met het voor een aantal vogels reeds begonnen en voor enkele andere soorten naderende broedseizoen heeft het Staatsbosbeheer een drietal natuurgebieden voor bezoekers geslo ten verklaard. Het betreft de Eierlandse duinen, de Slufter en de Westerduinen. Naar wordt verwacht zullen ze pas medio augustus weer opengesteld kun nen worden. Evenals de bowlers van Wasserij Texel en Strandplevier hebben vorige week ook de teamleden van Koogel 75 en Boetiek 22 op een goede 5—0 overwinning terug kunnen zien. Bij de nu afgeronde inhaalwedstrijden wisten de drietallen van zowel Flash als Ran Motoren en Koogel 75 hun tegenstan ders 'op te rollen'. Samengevat betekende dit dus twee 5—0 overwinningen voor Koogel 75 dat zoals gebruikelijk met Louis de Lussanet in de gelederen aantrad. Hij liet zich niet onbetuigd en gooide tegen BV Knudde twee prachtige games waarin hij achter eenvolgens 222 en 220 punten liet aantekenen. Zijn teamgenoot Wop Rienks bleef met games van 200 en 213 punten niet ver achter. Beumkes Er Zn bleek niet opgewassen tegen Koogel 77. Hoewel beide teams goed speelden kon Beumkes Zn slechts één punt veroveren. In de wedstrijd vielen twee 200-games voor Koogel 77. Dat was een 204-game van Gré Koorn en een 202-game van Rob Beumkes. Enbece 1 nam het op tegen Strand plevier waar het weinig tegen in te brengen had. Klaas Veldman opende al met 201die vrij constant gooide en zijn serie met 724 besloot. Holly Hobbie trad vorige week tegen Flash en nu tegen Ran Motoren in het strijdperk. Beide teams waren zeer aan elkaar gewaagd en de verschillen bleven daarom klein. Het zag er naar uit dat Holly Hobbie de meerderheid zou halen. Kees Keijzer (Ran Motoren) gaf zich echter niet zo gauw gewonnen en besloot zijn serie met een schitterende game van 228. Dat was toch niet genoeg voor de overwinning en de eindstand kwam op 3—2 in het voordeel van Holly Hobbie. De Toekomst zag de kans schoon om nog wat punten in de wacht te slepen. Tegenstander Doortje moest met een 4—1 nederlaag genoegen nemen. Middenmoot had niets in te brengen tegen Flash. In de eerste game opende Roland van Zeist al met 225 en Bram de Ridder met 201. Middenmoot schrok terug, maar herstelde zich in de derde game en wist met vijf pins verschil één punt te pakken. Flash beëindigde de wedstrijd opnieuw met twee prachtige 200-games; 202 van Roland van Zeist en 211 van Bram de Ridder waarmee de eindscore op 4—1 kwam. Gré Koorn gooide in de afgelopen week bij de dames de hoogste game (204) en eveneens gooide zij de hoogste serie, nl. 727 (resp. 204, 145, 187, 191). Bij de heren was het Kees Keijzer die de hoogste game op zijn naam bracht (228). Roland van Zeist gooide de hoogste serie: 793 (resp. 225, 186, 180, 202). Hij werd direkt gevolgd door Louis de Lussanet met een serie van 781 Uitslagen 28 en 29 maart: Texel Vastgoed-Enbece 2 4—1 BV Knudde-Koogel 75 0-5 Koogel 77-Beumkes ZN 4—1 Timmers bouwbedrijf-Pioniers 2—3 Wielewaal-'t Steigertje 3—2 Sommeltjes-Boetiek 22 0 —5 Strandplevier-Enbece 1 5—0 Ran Motoren-Holly Hobbie 2—3 Cross-Drogisterij Mets 4—1 Langs de weg-Wasserij Texel 0—5 Doortje-De Toekomst 1—4 Flash-Middenmoot 4—1 Uitslagen inhaalwedstrijden (14 en 15 februari): Flash-Sommeltjes 5—0 Middenmoot-Pioniers 2—3 Bouwbedrijf Timmer-Strandplevier 1 —4 Doortje-Wielewaal 2—3 Ran Motoren-BV Knudde 5—0 Cross-Texel Vastgoed 1—4 Holly Hobbie-'t Steigertje 3—2 Langs de weg-Koogel 77 2—3 De T oekomst-Boetiek 22 3—2 Wasserij Texel- Koogel 75 0—5 Drogisterij Mets-Beumkes Zn 3—2 Enbece 1 -Enbece 2 4—1 Het denksporttoernooi voor de jeugd, dat op woensdagmiddag 28 maart in de aula van de Rijksscho lengemeenschap werd gehouden, is gezien de animo en de belangstel ling die ervoor werd getoond, een groot succes geworden. Enkele tientallen basisschoolkinderen hebben aan dit door Schaakclub En Passant en Damclub Texel in samen werking met Texelse scholen georga niseerde evenement meegedaan. Als winnaars kwamen woensdag bij de dammers René Boogaard en bij de schakers Joop Rommets uit de bus. Beide kampioenen zullen op de feestmarkt van 30 april (Koninginne dag) naar alle waarschijnlijkheid te zien zijn in simultaanpartijen tegen de Texelse dam- en schaakjeugd. Felle strijd Het slottoernooi in de Rijksscholen gemeenschap zag er uiterlijk tamelijk rustig uit, maar er werd niettemin bijzonder fel om de punten gestreden. Verschillende jeugdige deelnemers hadden daartoe uit diverse stoelen bestaande stapelstoelen een 1 —0 overwinning de overwinning te bemachtigen. Momenteel zijn er nog drie kandida ten voor de tweede plaats. Dat zijn Rab 1, Texel veteranen 1 en Jelleboog. Zoals eerder reeds vermeld is Paal 9 ondanks het feit dat tegen Amro één punt werd behaald naar de derde (en laagste) afdeling gedegradeerd. bezet om op die manier voldoende zicht op bord te krijgen... Bij het dammen werden alle spelers, die in de voorrondes als eerste waren geëindigd tijdens de eerste ronde, in finalegroep 1 geplaatst. De nummers 2 kwamen in finalegroep 2, enz. Bij het schaken was groep A vooraf samengesteld. Om de tweede en derde prijs werd gestreden door de koplopers van de groepen B1, B2, B3 en C. De door de sportraad uitgeloofde bekers zullen later worden uitgereikt. Bij het schaken kwamen de volgen de uitslagen tot stand: Groep A (om de eerste prijs): 1. Joop Rommets 3'/z uit 4; 2, 3 en 4: Niek Witte 2 pnt, Arjen Bakker 2 pnt., Edwin Boogaard 2 pnt., 5. Jeroen Rommets 54 pnt. Om de tweede prijs: 1 en 2: Arthur Elzinga en Jan H. Stu- dulski (er wordt nog een beslissings wedstrijd gespeeld), 3. Wim van Es; 4. Joris v.d. Hoeven; 5. Roland Bakker; 6. Jan Eelman; 7. Sydney den Haan; 8. Rik Schraag; 9. Frank Witte; 10. Jef Schuur; 11. Klaas Jan v.d. Vis. Om de derde prijs: I. Rob Boogaard; 2. Peter de Wolf; 3. Linda Westdorp; 4. Guus v.d. Gaast; 5. Mirjam Erne; 6. Arnold Boomstra; 7. Sandra Boot; 8. Jack Rammers; 9. Martin Daalder; 10. Dennis Boomstra; II. Marko de Wolf; 12. Anke Burger. Voor de scholenkampioenschappen, die op 2 mei in De Waal worden gehouden, stelt de Sportraad eveneens bekers beschikbaar. Binnenkort worden de hoofden der scholen m.b.t. evt. in schrijving telefonisch benaderd. De uitslagen bij het dammen waren als volgt: Eerste deel: Groep A: 1. Robert Visser 10 pnt., 2 en 3 Jeroen den Boer en Arco v.d. Vis 7 pnt., 4. Anneke Bostelaar 4 pnt, 5 en 6 Annemargreet van Putten en Patrick Keijser 1 pnt. Groep B: 1. René Boogaard 10 pnt., 2. Anne Pauptit 7 pnt, 3. Bram Boste laar 6 pnt, 4. Jan v.d. Star 5 pnt, 5, Bennie den Haan 2 pnt., 6 Armando Boom 0 pnt. Groep C: 1. Arend v.d. Brink 9 pnt, 2. Myke Nolting 8 pnt, 3. Simon André Lap 7 pnt, 4. Dirk Albert Blom 4 pnt, 5. Ronald Timmer 2 pnt, 6. Jeanet Verhagen 0 pnt. Groep D: 1. Simon Troost 6 pnt, 2. Alexander Duinker 4 pnt, 3. Ger Vlaming 2 pnt, 4. Tijmen Wit 0 pnt. Groep E: 1 en 2 Marja Heerschap en Hans Segers 6 pnt, 3. Biem Troost 5 pnt, 4. Frank Plaatsman 2 pnt en 5. Joke Westerlaken 1 pnt. Hieruit zijn finalegroepen gevormd: Groep 1 - alle spelers, die als nummer 1 waren geëindigd: groep 2 - alle spelers, die als nummer 2 waren geëindigd, enz. Tweede deel: Eindstanden: Finalegroep 1: 1. René Boogaard 8 pnt, 2. Arend v.d. Brink 6 pnt, 3, 4 en 5. Marja Heerschap, Simon Troost en Robert Visser 2 pnt. Finalegroep 2: 1. Anne Pauptit 7 pnt, 2. Myke Nolting 5 pnt, 3 en 4 Johan den Boer en Alexander Duinker 3 pnt, 5. Hans Segers 2 pnt. Finalegroep 3: 1. Ger Vlaming 8 pnt, 2 en 3 Bram Bostelaar en Arco v.d. Vis 5 pnt, 4. Simon André Lap 2 pnt, 5. Biem Troost 0 pnt. Finalegroep 4: 1. Jan v.d. Star 6 pnt, 2 en 3 Anneke Bostelaar en Tijmen Wit 5 pnt, 4. Frank Plaatsman 3 pnt, 5 Annemagreet van Putten 1 pnt.

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 7