Groene Kruis Texel kiest nieuw bestuur Van Es nu definitief periodekampioen VAN HET RAADHUIS Texelaartjes Collecte Jantje Beton ook op Texel Snelheidscontrole Vrouwenvereniging houdt bazaar ga 'ns fietsen met die nieuwe buren! Fazant vloog door ruit I Mededelingen van B. en W. VRIJDAG 26 OKTOBER 1979 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Tijdens de najaarsvergadering van de vereniging „Het Groene Kruis", woensdagavond j.l. in het Medisch Centrum te Den Burg, is een nieuw bestuur gekozen. Dit bestuur zal in dienst treden bij de eerstvolgende vergadering. Hierbij is echter nog geen nieuwe voorzitter en secreta ris aangewezen. De heer L. Barnard is vijf jaar voor zitter van het bestuur van ,,Het Groene Kruis" geweest. Hij stapt nu vrijwillig uit de vereniging. „Vijf jaar is lang genoeg", aldus Barnard. Het neerleggen van deze functie heeft ook te maken met het feit dat het Groene Kruis volgend jaar in een groter ver band gaat werken met de AWBZ (Alge mene Wet Bijzondere Ziektekosten). Barnard is een man van kleinschalig heid en ziet de vereniging het liefst zelfstandig voortbestaan. Overheidsorgaan Het AWBZ-verband is een aangele genheid van de rijksoverheid. Momen teel ligt de financiering van Het Groene Kruis op Texel nog bij de gemeente, aangevuld met een overheidsbijdrage. Nu de zaak per 1 januari 1980 onder de AWBZ komt vraagt de vereniging zich af of het vermogen van Het Groene Kruis op Texel onaangetast blijft. Dit vermogen was door schenkin gen en legaten van Texelaars in de loop der jaren opgebouwd. Stichting In dit kader moet het voorstel voor een eventueel te vormen stichting worden gezien. Door middel van een stichting die naast de vereniging werkt kan het vermogen veilig gesteld worden. Hoe de stichting er uit zal zien, is nog niet bekend. De vereniging komt hiervoor in december in een buitenge wone vergadering bijeen. Bestuur Het nieuw gekozen bestuur ziet er als volgt uit: de heer A. S. Lap, de heer L. J. van der Geest, mevrouw D. Maas, nevrouw S. M. Keesom-Karsten, mevrouw A. Baars-Kliphuis, mevrouw F. Joustra-Kooger en de heer J. Duin. Er is nog geen nieuwe secretaris ge kozen. De heer J. Th. de Porto, die deze functie tot nu toe vervuld heeft, treedt tussentijds af. Hij kreeg van de voorzitter een foto overhandigd, waar hij zelf opstond, trekkend aan een touw: een symbolisch gebaar. Mevrouw E. Bakker-Boerhorst trad ook af als bestuurslid en stelde zich niet herkiesbaar. Als dank ontving zij bloemen van de vereniging. Contributie Een gevolg van de AWBZ-financie- ring is dat de contributie omhoog moet. Tot nu toe was de contributie per jaar per gezin op dertig gulden gesteld. Dit bedrag moet hoger worden omdat aan het AWBZ al f32,50 door de vereniging moet worden afgestaan. De nieuwe contributie zal daarom 35 gulden per jaar bedragen, zodat het Groene Kruis per lid een rijksdaalder in eigen zak mag steken. Want verschillende activiteiten van de vereniging moeten toch betaald worden. Bij een dinsdag door de politie gehouden snelheidscontróle werd tegen dertien automobilisten proces verbaal opgemaakt. Op de Bernhardlaan in Den Burg werden zes auto's aangehouden, waarvan de snel ste 85 kilometer reed. Op de Pontweg ter hoogte van Den Burg (max. snelheid 70 km) vielen zeven bekeu ringen. De snelste rijder liet hier 113 km noteren. De Waalder vrouwenvereniging houdt donderdag 1 en vrijdag 2 novem ber een bazaar in het dorpshuis van De Waal. Dit jaar worden veel gebreide en gehaakte artikelen verkocht, waaronder een partij sokken. Bovendien is er de rommeltjestafel waar allerlei andere spulletjes verkocht worden, een rad van avontuur en een verloting, 's Avonds staat in het dorpshuis een echte schiet tent. De opbrengst is ten bate van onde- houdswerkzaamheden van de Neder lands Hervormde kerk in De Waal. Het houtwerk van de kerk moet opnieuw geschilderd worden. Aanvangstijden: 's middags van 14.30 tot 17.00 uur en 's avonds van 19.30 tot 22.00 uur. Basispakket De AWBZ stelt namelijk een basispak ket vast voor alle kruisverenigingen. Alleen activiteiten die in dit basispakket zitten worden gefinancierd. In dit pakket zijn niet opgenomen: bejaardengymnas- tiek, zwangerschapsgymnastiek, pro jectmatige activiteiten in het kader van de gezondheidszorg, bewegingsactivi teiten voor ouderen, voorlichtingscam pagnes bijvoorbeeld voor het niet roken, vrijwilligersactiviteiten waaronder een S.O.S.- en telefoondienst voor eenzame en/of alleenstaande mensen, peuterza len en kleuterspeelgroepen. Dit geld moet uit andere bronnen komen. Eén van die bronnen is de contributie. Verouderd Hoe het in de toekomst gaat met de TBC-keuringen die nu nog in vereni gingsgebouw plaatsvinden, onder meer voor onderwijzend personeel, is nog niet helemaal duidelijk. Het röntgenapparaat dat op dit moment dienst doet, is ver ouderd. Daarnaast is het bekend dat de TBC-bestrijdingsorganisaties in de na bije toekomst niet meer op Texel werk zaam zullen zijn. Onderwijzers hoeven dan alleen gekeurd te worden bij in diensttreding, daarna pas weer na hun 45ste jaar. Het apparaat zal er dan alleen nog staan voor bejaarden. De voorzitter vroeg zich daarom af of het zinvol is dit apparaat te verplaatsen naar het nieuwe deel van het gebouw. Vier garageboxen bij het vorcngingo- gebouw worden verbouwd om extra fumte te creëren. Het röntgenapparaat zou daar heen verplaatst moeten wor den. De kosten zullen hoog zijn. De vloer moet aangepast worden: er zal lood in verwerkt moeten worden in verband met stralingsgevaar. Afgelopen dinsdag vergaarde G. van Es moeizaam zijn 5de punt ten koste van W. Hoekman en kon zich periodekam pioen noemen. J. Dros en M. Vittali zijn uitgespeeld en voegden beiden aan hun totaal een punt toe en eindigden op 4% punt. De strijd tussen P. Bergman en M. Vittali ging gelijk op. In een onoplettend ogenblik van Bergman verspeelde hij echter een stuk en gaf direct op. H. Elzinga liet zich in de opening door J. Dros wegspelen; in ruim 10 zetten was het pleit beslecht. Voor J. Witte zit er een degradatie in omdat hij van K. J. den Haan verloor. Zeker is dat W. Hoekman degradeert naar de B-groep. Naar aanleiding van het voorstel van competitieleider J. Dros om de B- en C- groep samen te voegen werd dinsdag avond met dit nieuwe systeem proefge draaid. Het niveauverschil valt nog wel ui de uitslagen te lezen. Opmerkelijk zijn de remises van E. de Visser en M. Witte uit de C-groep tegen K. Witte en F. van Lare uit de B-groep. E. de Visser en M. Witte gaven degelijk spel te zien. A. C. Bakker won van F. van Tatenhove, die wat offerde maar niet het gewenste tegenspel kreeg. Hierdoor nam A. Terp stra de leiding van Van Tatenhove over. De eerste bondswedstrijd van En Passant 1 tegen GZ is in 4)4—3)4 beslist. Zaterdag j.l. speelde En Passant 3 in Den Helder tegen MSC 5. MSC won met 5)4—2)4. Winst van P. Cornelissen en N. Witte en remise van P. Bakelaar zorgden voor de 2)4 punt aan Texelse zijde. Zaterdag ontmoet En Passant 1 in een uitwedstrijd Wieringerwerf. En Passant 2 gaat naar DDM. Uitslagen A-groep: G. van Es-W. Hoekman 1 —0 J. Dros-H. Elzinga 1—0 P. Bergman-M. Vittali 0—1 K. J. den Haan-J. Witte 1 —0 B- en C-groep: P. Eelman-K. Kuip 1—0 A. C. Bakker-F. van Tatenhove 1 —0 E. de Visser-K. Witte )4-)4 M. Witte-F. van Lare )4-)4 C. Witte-B. Witte 0-1 A. Terpstra-H. de Ridder 1—0 Goed dat er politie is. Dinsdag j werden de wachtmeesters te hulp j geroepen omdat bij een der 1 bungalows van het park De Parel i een fazant dwars door een ruit naar binnen was gevlogen. De ruit (van één bij één meter) was uiter- aard kapot maar de vogel kon i ongedeerd worden vrijgelaten. Donderdag 25 oktober Vanaf 20.00 uur wordr in De Raads- kelder postzegelruilbeurs gehouden. De commissie ruimtelijke ordening heeft in het raadhuis een openbare ver gadering over het bestemmingsplan De Mars en over het Struktuurplan. Vrijdag 26 oktober In de Strijbosschool in Midden-Ë'ier- land wordt een bingo-avond gehouden, aanvang 20.00 uur. Toegang voor ieder. In dorpshuis De Waldhoorn te Den Hoorn wordt de openingsavond van de jeugdsoos gehouden. Van 14.00 tot 17.00 uur wordt in De Hollebol verkoopmiddag gehouden van allerlei handwerken. De Texelse fotoclub heeft een bijeen komst in het RSG-gebouw. Onder werp: camerabeheersing: 20.00 uur. In het kader van de interkerkelijke ge sprekken over kerkelijke feesten wordt een bijeenkomst gehouden in de Her vormde kerkekamer te Oosterend, aan vang 20.00 uur. Zondag 28 oktober De sportvissersclub houdt tussen 8.00 en 10.00 uur een wedstrijd aan de dijk bij de Krassekeet. Om 12.00 uur start op het Om 12.00 uur start op het parkeerter rein Emmalaan de „snertrit" van de Blijde Rijders. Maandag 29 oktober Om 20.15 uur begint in de schouw burg van Den Helder de operette „Die Czardasfürstin". Na afloop vaart een extra boot terug naar Texel. In het kader van de interkerkelijke ge sprekken over kerkelijke feesten wordt een bijeenkomst gehouden in „De Schakel" in Den Burg; 20.00 uur. Dinsdag 30 oktober De commissie openbare werken heeft jj een voor ieder toegankelijke vergade ring in het raadhuis, aanvang 15.30 uur. Voor de NW-vrouwenbond wordt in de Landbouwschool een lezing gege ven over de bewerking van halfedel stenen; 20.00 uur. In het kader van de interkerkelijke ge sprekken over kerkelijke feesten, wordt een bijeenkomst gehouden in „Ons Huis" in Den Hoorn, 20.15 uur. Deze maand zal er een bevolkings controle plaats vinden. Dit om na te gaan of de inwoners van Texel op het juiste adres in het bevolkingsregister zijn ingeschreven, ledereen ontvangt een kaart met daarop voorgedrukt zijn per sonalia met een begeleidend schrijven en een retourenveloppe. Op deze enve loppe hoeft u geen postzegel te plakken. Deze controle zal in twee fasen plaatsvinden, te weten als eerste het gebied: Den Burg en omgeving, Ooster end en omgeving, De Cocksdorp en omgeving, Eierland en De Koog en omgeving. In februari, maart 1980 volgt dan de rest van het eiland. Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de afde ling bevolking, kamer 209 van het gemeentehuis of telefonisch (02220) 3041, toestel 142 of 144. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. In het kader van het 'Jaar van het Kind' wordt ook op Texel van 29 oktober tot 4 november de nationale jeugdcollecte gehouden, beter bekend als de jaarlijkse actie van Jantje Beton. In die week wordt huis-aan-huis ge collecteerd, voornamelijk door Texelse jeugd of jeugdverenigingen. Onder meer verzorgt Scouting Texel de collecte in Den Burg, De Waal en Oudeschild. Het gaat bij de jaarlijkse actie van Jantje Beton om geld voor allerlei soorten jeugdwerk in ons land. Voor nieuwe mogelijkheden en nieuwe voor zieningen. Half om half Belangrijk is dat de opbrengst voor de helft bestemd is voor de plaatselijke jeugd- en jongerengroepen die mee doen. De andere helft wordt landelijk gebruikt voor financiële ondersteuning van tientallen concrete projecten, zoals: speel-o-theken, speelplaatsen, clubhui zen en kinderboerderijen. Soms gaat het om een geringe startbijdrage voor een zinvol initiatief van een groepje ouders, soms ook om een fors bedrag voor een veelbelovend plan van een plaatselijke jeugdvereniging. Zo is op Texel vorig jaar twee maal een subsidie verleent van 10.000 gulden voor jeugdhuizen in Den Burg en Oosterend. Jac van het kind Het Nationaal Jeugd Fonds zal in het kader van het Jaar van het Kind in het bijzonder financiële steun verlenen aan projecten voor kinderen die in de ver drukking dreigen te komen. Het gaat hierbij om de integratie van gehandicap te en gezonde kinderen, aan het grote gebrek aan veilige en eigentijdse speel- voorzieningen en aan de integratie van buitenlandse kinderen in ons land. In alle gevallen is daarvoor geld nodig. Wanneer men geen collectant tegen komt zijn giften ook welkom op giro 1247 t.n.v. Nationaal Jeugd Fonds te Utrecht. Voor de vele bezoeken tijdens zijn ziekte en de grote belangstelling na het overlijden van-onze ge liefde broer JOHANNES ALBERTUS VEEGER zijn wij U zeer danbaar. Fam. Veeger Enige kennisgeving voor Texel Voor de hartelijke bewij zen van medeleven en deelneming, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze zorg zame vader JAAP BREMAN betuigen wij u onze op rechte dank. B. Breman-de Klerk en kinderen Texel, oktober 1979, Oesterstraat 9, Oosterend. Ook wij mochten het wonder van een nieuw le ven aanschouwen. Dankbaar en gelukkig ma ken wij bekend, dat wij voor het kindje dat aan onze zorgen werd toever trouwd de naam kozen Miriam en bij het H. Doopsel de namen ontvangt Maria Cornelia Johanna Haar dankbare ouders zijn: Martin Witte Renny Witte- Jongeneel Texel, 23 oktober 1979, Nieuwlanderweg 6, 1791 ML Den Burg. Dankbaar en blij geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter Imme Elisabeth geboren op 22 oktober '79 Jenneke en Dyo Wassink Vloedlijn 31, Den Burg. Ingmar heeft een broertje. We noemen hem Niels Hij weegt 7 pond en is 49 cm lang. Goos en Linda Westerlaken 17 oktober 1979, Kempenaar 17-18 8231 EP Lelystad. Hoera I Goud komt vrijdag thuis. Hans Keesom en Joanne van der Wees gaan trouwen op vrijdag 2 november 1979 om 15.00 uur in het gemeentehuis in Den Burg op Texel. Gelegenheid tot feliciteren van 19.30-21.30 uur in res taurant Loodsmansduin, Witteweg 28, Den Hoorn, Texel. Ons adres: De Ruyter- straat 83, 1792 AL Oude schild, Texel. Um aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. Te koop gevraagd schone nette kleding. Het mogen geen vodden zijn. 71,25 per kg. ,,'t Antiek huisje", 4082 - 02270 - 3285. Taxi (02220) 2000 Martien van de Wetering ook voor ziakanvervoor per taxi. Tenten, voortenten en accessoires. Caravancen trum „Texel", (07770) 3163 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewijzen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor gedipl., tel. (02230) 13252. Inkoop - verkoop van inboedels, zolderop ruimingen enz. enz. Komt vrijblijvend kijken. Fa. Barhorst, Den Burg, tel (02220) 2684 of 3055. Vrijdagavond koopavond Boetiek 22. De boeken- en speel goedkraam op de markt is voor de kleine portemon nee. Tevens elke zaterdag volop leeboeken in De Koog. H. Spigt, Parnas siastraat 17. Toer- en stacaravans in diverse prijsklasse vanaf 7750, Caravancentrum Texel, (02220)3163. Te koop VW K70 (bwjr. '72). (02225) 427. Café-Restaurant De Raadskelder. Complete menu's vanaf 713,50. Tel. (02220) 2235. Dros prijsklappers. Reflectors 73,95 Reflecterende pedalen (Union) 74,25 per stel Discosjaal 75, Geldig tot 31 oktober 1979 zolang de voorraad strekt Garage Dros, Eierland. Uw HEMA is ook dins dagmiddag en vrijdag avond geopend. Oktober-maand Wijn maand. Wijnen uit Portugal, Ita lië, Griekenland, Spanje, Frankrijk en Duitsland nu bij 6 flessen naar -keuze (maar geen wijn die reeds in prijs verlaagd is) 5% korting. Kooyman's Slij terij (Jaap Dekker). Supermarkt „De In stuif". Veel parkeerruimte Oktober: planttijd voor tulp, hyacint, narcis, kro kus, keizerskroon, iris, lelie, allium en anemoon Verkrijgbaar bij bloembol lenwinkel Veeger, Grens- weg 5, Den Burg, tel. 2229. De Reizenboetiek is op dinsdagmiddag en op zaterdagmiddag gesloten Café-Restaurant De Raadskelder. Voor al Uw zakenlunches en diners. Tel. (02220) 2235. Keuken geopend van 12.00 t/m 22.00 uur. Café De Passage, De Koog, mét biljart Het hele jaar geopend. Supermarkt „De In stuif". Veel parkeer ruimte. Bijverdienste tevens thuiswerkzaamheden I Inlichtingen (gefrankeerde antwoordenveloppe bij sluiten): Nationale Work shop, Postbox 743, 5201 AS 's-Hertogenbosch. Jongeman zoekt per manente woonruimte. Br. onder no. 379 aan bur. Tex. Crt. Voor vernieuwen en repareren van auto-uitla ten Uw Uitlaatspecialist Garage Kievit, Jonker straat, Den Burg. Zweedse kleding- en rdijnstoffenl (hét suki ses) bij Artima, graveni straat 7 - 02220-3592. Commandotruien in navy-blauw, army-groen, airforce-grijs NU in de Twee Paardjes. Te koop prima aarcf- appelen. Fa. F. Oosterhof en Zn., Oosterend, tel. (02223)481. Stoelen verhuur Bar horst bellen 02220-2381 Café De Passage, De Koog, mét biljart. Het hele jaar geopend. Supermarkt „De In stuif". Veel parkeerruimte Café-Restaurant De Raadskelder. Gewoon een drankje, een hapje of dineren? Gaat U de Raadskelder eens probe ren. Tel. (02220) 2235. Voor al uw bladmuziek, muziekinstrumenten en pianostemmen. Muziek handel Henny Kok, tel. 2932. Café-Restaurant De Raadskelder. Voor al Uw bruiloften, partijen en recepties. Tel. (02220) 2235. Rowerstyling Schuiling Ons tel ju. (02220)4571. Spaarrente tot 9)4% gewoon op een spaar boekje bij Jan Dekker verzekeringen. Bernhard .laan 109. Lompen- en metalen handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 29? Volop hand- en moes appelen en handperen. Verkoop woensdagmid dag en zaterdag. L. Huis man, De Veen, tel. 2203. Terschellinger zeemans- handwerk vindt U ook bij Artima, een natuurlijke zaakl Gravenstr. 7, 02220-3592. Grote sortering regen kleding en laarzen. Watersportcentrum Duin- ■ker, Oudeschild. Taxibedrijf Grootjan, (022201 2284. Gespeciali eeerd in Ziekenfondsver vervoer en groepsvervoer Met verf, behang tapijt, gordijnen enz. van Am. Looyer wordt uw huis veel mooier. Kom eens langs Spinbaan 1 Den Burg, tel. 02220-3179 VERZEKEREN: Bremer, tel. (02223)221 V.T.B. voor verhuizingen. Homelite kettingzagen, waterpompen en opslag maaiers. Machinaal ket- tingslijpen. F. P. Koorn, Grensweg 388, tel. 2931 Honda buitenboordmo toren, generatoren, wa terpompen en grasmachi nes. Watersportcentrum Duinker, Oudeschild. Ploegstoff enAlleen- rerkoop bij Meubelhuis Texel. H. Oosterhof, Hol- lewai 11 t.o. St. Jozef-, school. Ruime parkeer plaats aanwezig Naaimachines. Recht streeks van groothandel alle merken van naaima chines met zeer hoge kor tingen van 7150,— tot 7300, We leveren reeds een zig-zag naai machine vanaf 7249, Inruil oude machines mo gelijk. Rep. van ieder merk machine, ook al is deze elders gekocht, zon der voorrijkosten. Fa. v.d. Berg, Oosterend, tel. (02223) 243. Voor autogas: Fa. Kievit, Jonkerstraat. Strandpaviljoen Paal 9 alle dagen geopend. Alle taxivervoer. (02220) 2323. Denkt U om de inleve ring van goederen voor de rommeltjesmarkt op 20 en 27 oktober en 3 november a.s. tussen 10.30 en 12 uur in de Her vormde kerk Den Burg? Voor afhalen tel. 2478 of 2880. Taxicentrale De Koog (02228) 555. Gespeciali seerd in ziekenfondsver voer en groepsvervoer. Verzekeren: BREMER Tel. (02223) 221. De 'Twee Paardjes. fledere week op vrijdag- avond aanvulling van res tanten (waarde 720,— - ;750, in de „15 gulden hoek". Gebruikte kwaliteits rijwielen, doorlopende verkoop. Laag in prijs. Tweewielercentrum Kik kert, tel. (02228) 215 b.g.g. 760. De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. Foto Boersen en zonen, Hippolytushoef, telefoon (02279) 1482. Voor verhuur, beheer en onderhoud van vakan tie-objecten KOBEKO, Ruyslaan 21, De Koog, tel. 02228-221 of 538. Te vens beschikbaar gezelli ge besloten ruimte met bar voor vergaderingen en kleine partijen. V.T.B. voor vrachtvervoer. Thermolana gezond heidsondergoed voor dames en 'heren bij D. v. Tatenhove, Oosterend. Voor rietwaren, wan del- en steunstokken is Artima uw adres! Gra venstraat 7, 02220-3592. Dat is leuk. 19 novem ber is Mister X op de markt en deelt gratis waardebonnen uit. Kom ook naar de markt op maandagmorgen en doe Uw voordeel. Tegelboetiek Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosterend Boetiek open: van maan dag t/m donderdag van 13.30 tot 18.00 uur; vrij dags van 13.30 tot 21.00 uur en 's zaterdags van 9.30 tot 12.30 uur. Dins dags gesloten. Telefoon (02223) 666. Restaurant De Hoop te De Cocksdorp, tel. 02222- 232, voor bruiloften, par tijen, diners, vergaderin gen. Voor prima aardappe len naar Terpstra in de P.H.-polder, tel. (02226) 214. Café De Passage, De Koog, mét biljart. Het hele jaar geopend. Doorlopende verkoop gebruikte rijwielen. Ver huurbedrijf Bruining, Nikadel 20, De Koog, tel. (02228) 333. Diverse ma ten kinderrijwielen. Bij aankoop gratis reflector. In voorraad ruime sor tering hout, w.o. diverse soorten planken, balken en ribhout, diverse wand- schrootjes, plaatmateria len, w.o. watervast multi plex, spaanplaat en board gipsplaten, steenwol, as- bestgolfplaten, diverse betontegels en bielzen en stopzand enz. Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. 0"''20-2684 of 3055. Nu tijd voor het planten van bloombollen. Grote sortering, meer dan 200 soorten. Betrek uw bloembollen bij de groot handel. A. van Strien, Pontweg 30 (1 km van Ponthaven), tel. (02226) 433 b.g.g. (02220) 2904. Extra reclame: 10 kg karbonade 79,50 10 kg magere varkens lappen 89,50 Goënga's Supermarkt. Zondagavond 7 uur Dienst voor belangstellen den en belanghebbenden, Geref. Kerk. 70 jaar 7% korting 77,-. Wij hebben een mooie collectie Sarah Kay behang. Natuurlijk Arnold Looijer, Spinbaan 1, Den Burg, tel. 3179. Nu volop wanten voor de schoolgaande jeugd. Natuurlijk in de Twee Paardjes. Bokbier.... In den Groeten Stock"

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 3