Uitbreiding Wagenmuseum is zeer kostbaar B en W antwoorden op vragen (II) Kinderzegelverkoop in stalletje postkantoor >-cV" Zon. maan en hoog water Verloren voorwerpen Gevonden voorwerpen VRIJDAG 9 NOVEMBER 1979 TEXELSE COURANT PAGINA 9 Met de uitbreidingsplannen van het Agrarisch Museum (Wagen museum) in De Waal is een hoog bedrag gemoeid: ongeveer f380.000, Om die reden is nog niet met de uitbreiding begonnen. B. en W. zijn wel bereid om te onderzoeken of het mogelijk is dat de helft van de kosten wordt gedekt uit toeristische reserve (opbrengst toeristenbelasting). Het bovenstaande is een van de antwoorden op de vragen die door raadsleden in het kader van de begro tingsbehandeling waren gesteld. We gens de grote omvang van dit feiten materiaal hebben we het over meerdere kranten gespreid. Het Wagenmuseum in De Waal wil het voormalige dorpshuis aan de opper vlakte toevoegen. In verband daarmee werd dit dorpshuis in 1975 aan de Stichting Agrarisch Museum overge dragen. Het gebouw wordt thans wel door het Wagenmuseum gebruikt, maar niet als expositieruimte. Het is opslag plaats en werkplaats. Een doorgang tussen het eigenlijke museum en het dorpshuis is al gemaakt. Om het dorps huis tot integrerend onderdeel van het museum te maken zal het echter vrij ingrijpend moeten worden verbouwd waarmee dus het genoemde hoge be drag is gemoeid. Te zijner tijd zal ook de schoolwoning (nu nog eigendom van de gemeente) bij het geheel worden ge trokken. In de raadsvergadering toonde N. C. Barendregt van de WD zich onaange naam verbaasd over deze hoge kosten. „Voor een bedrag van rond vier ton kun je misschien nog noodzakelijker voorzie ningen tot stand brengen". Trainingsveld De sportvereniging De Koog heeft bij het bestaande terrein aan de Boodtlaan geen mogelijkheid tot aanleg van een trainingsveld. De grond is nl. eigendom van Staatsbosbeheer en daar ziet men geen mogelijkheid tot medewerking. Er wordt daarom over gedacht om het gehele sportveldencomplex over te brengen naar het artikel 11-gebied bij de Nikadel. Acute nood is er niet voor S.V. De Koog, want gebruik kan worden gemaakt van het sportveld bij de R.K. kerk. Dit terrein zal echter niet meer beschikbaar zijn als in deze omgeving de 144 appartementen worden gebouwd. Op een vraag van de heer P. A. Zegers deelde wethouder Nauta in de raadsver gadering mee dat op dit ogenblik geen rekening wordt gehouden met het opne men van een sportveldencomplex in het artikel 11-gebied. Het feit dat erover wordt gedacht toch iets in deze richting te doen, moet niet als een harde belofte worden gezien. Parkeerplaats De door de gemeente in Oosterend (Botterstraat) en De Cocksdorp gepro jecteerde parkeerterreinen zijn niet bij zonder urgent maar wel gewenst. Het terrein in Oosterend zal daarom in fasen worden uitgevoerd en voor De Cocks dorp wordt gedacht aan een uitvoering in mijnsteen, wat ongeveer de helft goedkoper is dan klinkers of graskeien. Dienstencentrum Zeer binnenkort zullen B. en W. beslissen of en zo ja waar een definitief dienstencentrum voor ouderen zal wor den gebouwd. Het is dan wel nodig dat het ministerie van CRM daarmee ak koord gaat in verband met het toepas sen van de rijksbijdrageregeling. Versnipperaar B. en W. zullen nagaan of het wenselijk is een houtversnipperaar aan te schaffen. Met zo'n apparaat kunnen bomen, takken en afvalhout worden vermalen tot schilfers waarvan door de houtverwerkende industrie weer plaat materialen kan worden gemaakt. In de raadsvergadering maakte Cor Ellen van het Pakt daartegen bezwaar. Zo'n ver snipperaar gebruikt energie en maakt lawaai. De heer J. C. Dros dacht er anders over: met het verslepen van bomen en takken naar de vuilstortplaats is minstens zoveel energie gemoeid en een versnipperaar maakt niet zoveel geluid. Monumenten Wat betreft het verkrijgen van geld middelen om het behoud van monu mentale gebouwen te bevorderen ver keert Texel in een gunstige uitzonde ringspositie. Ingaand 1977 is nl. speciaal voor Texel een crediet van 7207.000, beschikbaar gesteld gedurende tien jaar voor de restauratie van monumenten. Ijsbaan Het plan van de Hoornder ijsvereni- ging ,,De Geul" om bij het dorp een ijsbaan aan te leggen stuit op planologi sche bezwaren. Het bestemmingsplan zou er dus voor aangepast moeten worden. Met dit antwoord waren de beide Hoornder gemeenteraadsleden Daan Schilling en Daan Welboren aller minst tevreden. Schilling was boos: ,,Een dooddoener. Er is gewoon geen donder aan gedaan. Een ijsbaan in het dorp is een ontmoetingsplaats van onschatbare waarde". Burgemeester Engelvaart vond dat Schilling zich te kras uitdrukte maar de Texels Belang- man was niet bereid zijn woorden in te trekken. Benzine Benzine en olie voor het gemeentelijk wagenpark wordt tegenwoordig ge woon gekocht. Er wordt dus geen inschrijving gehouden. Volgens B. en W. maakt dit financieel gezien weinig uit. Bovendien ontstaat bij overgang van het ene merk op het andere het probleem dat de pompen en tanks moeten worden omgewisseld, omdat die merkgebonden zijn. De heer J. C. Dros vond dat de gemeente de tanks en pompen dan maar moet overnemen en de brandstof voortaan op de vrije markt moet kopen. Abri's De AOT heeft plannen voor de bouw van abri's (afdakjes voor wachtende buspassagiers) bij diverse bushaltes. Een bouwaanvraag is bij de gemeente nog niet ingediend. Uit de discussie in de raad naar aanleiding van deze mede deling kwam naar voren dat rond de stichting van de abri's problemen zijn gerezen. Directeur Hooijberg zou heb ben gezegd dat de gemeente niet bereid is aan de bouw van de abri's mee te werken. Maar een andere lezing was dat de directeur er geen genoegen mee heeft genomen dat de gemeente de abri's beschouwt als bouwwerken waar voor eerst vergunning moet worden aangevraagd. De burgemeester beloof de te zullen uitzoeken hoe de zaken er bij staan. van 45 tot 28. Het aantal noodwachters zal tot 50.000 worden verminderd. Strand De exploitatie van het Noordzee strand is lang niet rendabel. Het geld dat degemeente er per saldo aan uitgeeft beloopt maar liefst 7319.634,— in het komende jaar. Het college ziet geen mogelijkheden om meer baten van het strand te krijgen. De burgemeester zei dat op de andere Waddeneilanden veel minder aan het strand wordt uitgege ven. Vuilstort De commissie openbare werken zal binnenkort worden gevraagd te onder zoeken hoe in de toekomst het Texelse huisvuil kan worden verwerkt. Het begraven van huisvuil zoals thans ge beurt bij de Mokbaai wordt als een tijdelijke oplossing gezien. Maar het is te verwachten dat zich voorlopig geen bevredigender mogelijkheden aandie nen, zodat binnenkort een wijziging van het bestemmingsplan voor het buiten gebied aanhangig zal worden gemaakt maatregel in het kader van preventieve gezondheidszorg. Volgens de heer P. A. Zegers moet het college zich wat dat betreft geen illusies maken. Wat er gegeten wordt, wordt thuis en niet op school uitgemaakt. Voorlichting op school is daarom niet zo zinvol. NRC Het Natuurrecreatiecentrum draait met aanzienlijk verlies. Dat verlies is van blijvende aard en er zal dus een andere subsidieregeling moeten worden getrof fen. Al geruime tijd onderhandelen rijk, provincie en gemeente over de verdeling van het exploitatietekort. In ieder geval kan de gemeente niet worden aange sproken voor de tekorten. De heer J. C. Dros deed in de raadsvergadering het al vaker geopperde voorstel om het cen trum ook op zondag te openen. De inkomsten zouden dan wel eens flink kunnen stijgen en het is ook een belangrijke service jegens de weekend- gangers die op Texel verblijven. De burgemeester herinnerde eraan dat openstelling op zondag aanmerkelijk hoge personeelskosten veroorzaakt waardoor de extra inkomsten vrijwel zeker weer teniet zullen worden gdaan. Mosselen De werkgroep (commissie) werkgele genheid is bezig op Texel een beschei den mosselproject van de grond te krijgen. Een aantal mosselpercelen in de Waddenzee moet daartoe binnen de Texelse invloedssfeer worden verkre gen. De sectie wadvissers van de vissersvereniging DETV staat eensge zind achter de pogingen. Voor het gemeentebestuur is het nog te vroeg om voor dit project geld uit te trekken maar het wordt daar wel verstandig gevonden uitgaven in reserve te houden. Het gemeentebestuur ziet geen bezwaar in de 'kunstmatige' aanvoer van lammeren op de maandagse markt gedurende de zomer. Al sedert enkele jaren zorgt de winkeliersvereniging Den Burg er voor dat op de markt altijd een paar hokken lammeren staan. Deze blijven onverkocht en worden na afloop weer terug gebracht. In de kosten wordt door de gemeente bijgedragen omdat aldus een belangrijke toeristische attrac tie in stand wordt gehouden. Niet alle raadsleden zijn gelukkig met het her haaldelijk heen en weer brengen van de lammeren. Bezwaar werd daarom aan getekend tegen het verstrekken van de gemeentelijke subsidie. De kwestie is al eens eerder aan de orde geweest. Ook nu blijft het college van mening dat tegen de handelwijze geen bezwaar hoeft te bestaan. Er is destijds overleg gepleegd met agrarische deskundigen en later ook nog met de veterinair inspecteur, waar men ook geen proble men zag. De zon komt 11 november op om 7.52 uur en gaat onder om 16.56 uur; 14 november op om 7.57 uur en onder om 16.51 uur. Maan: 11 nov. L.K., 19nov. N.M. Hoog water ter rede van Oudeschild: Vrijdag 9 november 11.53 en 23.49 Zaterdag 10 november -.- en 12.23 Zondag 11 november 0.16en 12.58 Maandag 12 november 0.55 en 13.47 Dinsdag 13 november 1.49en 14.52 Woensdag 14 november 3.04 en 16.08 Donderdag 15 november 4.25 en 17.23 Vrijdag 16 november 5.37 en 18.26 Zaterdag 17 november 6.37 en 19.14 Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water. Raadsleden maken zich zorgen over het functioneren van de schoolartsen- dienst. Het aantal onderzoeken loopt flink terug en toch heeft het gemeente bestuur op de begroting een ongewij zigd bedrag uitgetrokken voor de schoolartsendienst. Met name de heer P. A. Zegers wilde maatregelen tot verbetering in het belang van de ge zondheid van de leerlingen. BB De Bescherming Burgerbevolking stelt op Texel weinig voor. Wel wordt regelmatig meegedaan aan oefeningen waarin de BB een taak heeft (brand, olieverontreiniging e.d.) en ook wordt aandacht geschonken aan verbindingen tussen Texel en de vastewal. Maar dat is alles. „De BB sluimert maar zal in 1980 wakker worden gemaakt", aldus het college. Texel is nog steeds een zelf standige kring in de BB-organisatie met een eigen bevoegdheid. De burgemees ter heeft er geen bezwaar tegen dat de kring Texel bij Kring Noordholland A (het gebied ten noorden van Schagen) wordt gevoegd. Daarover wordt binnen kort gesproken. De eilandpositie van Texel wordt overigens onderkend. Met het beschikbaar stellen van materiaal is daarmee rekening gehouden. Bij het samenstellen van rampenbestrijdings plannen wordt een taak voor de BB ingeruimd. De commissie algemene za ken zal zich hierover binnenkort buigen. Het BB-beleid heeft momenteel landelijk aandacht. De minister heeft reeds beslo ten het aantal kringen terug te brengen waardoor het mogelijk wordt de stort plaats (die momenteel vol begint te raken) uit te breiden. De hinderwetpro cedure daarvan zal ook spoedig van start gaan. Openbare toiletten B. en W. zijn niet van plan in de buitendorpen openbare toiletten te bou wen. Met de exploitatie van de open bare toiletten in Den Burg zijn hoge kosten gemoeid (meer dan 10 mille in 1980) in verhouding tot het gebruik dat ervan wordt gemaakt. Het schoonhou den van het urinoir op het haventerrein van Oudeschild leverde voor Rijkswater staat zulke problemen op, dat deze voorziening is opgeruimd. Toch zijn B. en W. bereid te pogen om in De Koog wel een voorziening te treffen, in overleg met het bedrijfsleven aldaar. De heer J. C. Dros sprak zich uit vóór de bouw van toiletten in andere dorpen. Hi beschouwde het als vanzelfsprekende service jegens de toeristen. Voor D< Koog deed hij de suggestie de voormali ge brandweerkazerne tot openbaar toi let te maken, desnoods met geld van d< toeristenbelasting. Ook wilde hij we eens weten wat het schoonmaken (be langrijkste kostenpost) kost als hei wordt uitgevoerd door een schoon maakbedrijf. Voeding B. en W. willen nagaan of het mogelijk is voorlichting over voeding te geven voor het basisonderwijs, dit als In de hal van het postkantoor in de Parkstraat te Den Burg zijn vanaf dinsdag 13 novemver tot 24 december de kinderpostzegels van dit jaar verkrijg baar. In het PTT-kantoor is een ver koopstand van het plaatselijke comité voor kinderpostzegels opgesteld. Vrijwilligers verkopen daar de nieuwe zegels, en bieden bovendien een uitge breid assortiment wenskaarten. Zowel particulieren als bedrijven en verenigin gen kunnen van deze geheel nieuwe collectie gebruik maken. Jaar van het kind De afbeeldingen van de zegels staan dit jaar in het teken van het Jaar van het Kind. Op de 4 zegels hebben fotograaf Willem Diepraam en grafisch ontwerper Jan van Toorn enkele fundamentele rechten van het kind aangegeven. Zo toont de 40 20 cent zegel een meisje op de schouder van haar vader, waar mee het recht op liefde en bescherming getypeerd wordt. De 45 20 cent zegel benadrukt het recht van medische ver zorging, met de afbeelding van een 2-jarig vluchtelingetje. De 55 20 cent zegel verbeeldt het recht op voeding, waarbij een jongen uit het Senegalese Révane is afgebeeld, een dorp dat voor de tijd van zes jaar door het Nederlands Comité voor Kin derpostzegels geadopteerd is. De 75 25 cent zegel sluit de serie met een typering van het recht op onderwijs. De afbeelding toont kinderen van een Ne derlandse school. Opbrengst De opbrengst van de kinderpostzegel actie zal als ieder jaar ten goede komen aan voorzieningen voor lichame lijk, geestelijk en sociaal gehandicapte kinderen in binnen- en buitenland. Het gaat daarbij om projecten die zorgvuldig geselecteerd worden en die niet uit andere inkomsten bekostigd worden. Misschien zijn enkele vrijwilligsters bereid één dag in de stand op het postkantoor te zitten. Dames kunnen zich in verbinding stellen met A. Bakker, Vaargeul 12 in Den Burg, telefoon (02220)2404. In juli: 2 Fiat autosleutels; Practica LTL3 spie gelreflex, zwart; zwarte portemonnee inhoud 2 foto's, betaalpas; Pentax fololens 55 mm; Agfa sensor in zwart hoesje; zonnebril; donkerbruine heren portemonnee met rits inhoud 730, oranje regenjack; blauw trainingsjack; zwarte portemonnee inhoud 714,— nota's; Kodak fototoestel in zwart etui; oranje klapstoel met witte bekleding; bruine portemonnee inhoud 7100, pasfoto; bruine portemonnee inhoud 770,— nota's en bootkaart; Euro- Shellpas no. 76db61; enveloppe inhou dende wapenschild; bos sleutels aan koperen sluiting; Adidas sportschoe nen; zwarte portemonnee inhoud 7150, camera merk Ricoh; nylon regenjack met wit-rode strepen; oranje stoffen beurs inhoud 740, zwarte koffer inhoud 2 camera's Kodak en Ricoh; bruine portemonne inhoud 795,—; bruin dameshandtasje inhoud 780, tabletten; blauw dameshorlo ge; zilveren schakelarmband; dames horloge met gele wijzerplaat, bruin bandje; Minolta kleinbeeldcamera; zwemabonnement leskaartt.n.v. Jan Agter; groen regenjack zwarte regen- broek; bril met donker montuur; rood bruine trui; zonnebril; haak met 3 sleu tels; blauw mouwloos spijkerjack; blau we kinderportemonnee inhoud 750,—; autosleutels; Rabo betaalpas no. 06898; 5 cm goudblad; bruin leren portemon nee met knip inhoud 750,—, 3 foto's nota's; zonnebril met geslepen glazen in koker; 30 ABN betaalcheques pas; bruine knipportemonnee inhoud 780,—, sleutels, ABN betaalpas; zilverkleurige herenleesbril; bruin kinderschoentje; mapje foto's; zilveren dameshorloge; Polaroid zonnebril; zilveren dameshor loge; boodschappentas inhoud levens middelen; groene portemonnee inhoud 7300, giro bankpas; groen etui met Simca sleutels; zwarte portemon nee met koperen sluiting inhoud 750, 4 Saab autosleutels; bril met goudkleu rig montuur en halve glazen; blauw trainingsjack met rugnummer 8; groene nylontas inhoud kleding en handdoe ken; bruin etuitje inhoud 725,— en 3 sleutels; Opel autosleutels; plastic zwart portemonneetje inhoud 75,35; zilveren horloge, zware schakelarmband; Euro cheque pas; zilveren horloge, bruine band; blauwe portemonnee inhoud 750, pasfoto, medaille, mapje post zegels; biljet van 7100, Mazda sleu tels aan ring; zwart/bruine trui; grijze trui; bruin damesjack; Ford Transit sleutels; bruine klepportemonnee in houd 7125, portefeuille inhoud rijbe wijs, kentekenbewijs, 770,— t.n.v. Hoh.; gouden bedeltje, kinderkopje, in scriptie 'Sabine 18-5-66'; oranje regen broek; SOS kettinkje sterrenbeeld; AGV helm, oranje maat 58; bruine knipportemonnee inhoud 7200,—; brui ne hoornen bril; blauw regenpak; bruine bril; zilveren damesschakelarmband. In augustus: Bruine portemonnee inhoud 7350, zwarte portemonnee inhoud 775, personaalausweiss t.n.v. Adamsky; boot, 354 x 1 !4 x Zi meter kleur grijs met rood; zwarte portemonne inhoud giropas t.n.v. Meyer; giropas t.n.v. L. J. T. J. Duin; leren bruine portemonnee inhoud 710,—, postzegels; sleutelring met zes sleutels; tienertoerkaart t.n.v. Hans Vlek; zwarte verrekijker 8 x 50; groen kinderbrilletje; dameshorloge, doublé bandje; bruine leren jas; Omega dameshorloge zilverkleurig; wit sandaal tje maat 23; bruine leren portemonnee inhoud 720,—, verzekeringspapieren, Rabobankpas; duwkar met rode hand vaten, roodgelakte velgen; blauw jog ging jasje; zilveren armband met plaatje 'Kees, Piet, Madeleine'; kinderbril chroomkleurig; leren jack; gouden plat te armband; wit gouden trouwring '27-12-77 3-8-79'; zilveren armband; portefeuille inhoud rijbewijs, 2 bank passen, klein geld; bruine portemonnee Marokkaans model inhoud 775, Ashai Pentax fototoestel; bruinkleurige trui; regenpak met witte streep; zwart fototoestel 'Porst'; Omega horloge, zwart bandje; leren portemonne inhoud 7100,— klein geld; meisjesbroek blauw; dameshorloge nr. 459003; oxy- genium snijbrander; camelkleurig jasje; rond dameshorloge aan 2 kettinkjes; inhalatie-apparaat; ronde zwarte bril, metalen montuur; blauw kindervest; Zeiss Jena verrekijker 8 x 30 in lederen houder; heren duikershorloge merk Fel- ca, kunststof band; portemonnee in houd 770, ring met 2 Lipssleutels en gewone sleutel; lichtbruine portefeuille inhoud rijbewijs. Eurocheques, foto's; deel bumper van Volvo; zonnebril in etui; 2 paar groene laarzen inclusief sokken; Fuyica filmcamera in lederen zwarte tas; witten stoffen jas; zilveren kettinkje; polskettinkje hanger; blauw jasje; zilveren Zeeuwse armband; brui ne portemonnee inhoud 730, groen Adidas trainingsjack; lichtbruine porte monnee inhoud 760, bruin-rood etui met 4 sleutels; bruine knijpportemonnee inhoud 7125, bankpas; pijp; verre kijker 10x50; rijbewijs A-B-E t.n.v. Adema; gouden dameshorloge; dames horloge met smalle metalen band; bos met 5 sleutels; donkerblauw zwempak met rode strepen; Playmobil witte paar den; bloedkoralen ketting met gouden sluiting; papieren zak inhoud pencelen tubes waterverf; groen-zwart trai ningsjack; zwart-geel trainingsjack. In september: 3 Citroën autosleutels; knipportemon nee inhoud 78,— bankpas; bruine polstas inhoud 7750,— ballpoint zwarte militaire agenda; zilveren bedel armband met eikeltjes, hartjes; zand kleurige nappa portemonnee inhoud 715, portemonnee met halssnoer inhoud 7300, rode multiband; sleu tels nagelkniptang; objectief merk Leitz 35 mm; blauw vest; fototoestel merk PMC in zwarte hoes; groene knijp portemonnee inhoud 725,— bank pas; plastic tas inhoud voetbalschoenen maat 38 en voetbalkleding; dameshor loge Seiko, metaalkleurig; 2 sleutels in leren etui; beige zomerjas maat 152; plastic tas inhoud pyjamajasje onder broek kranten; Olympus trip; tele- objectief Tokina 90-230 mm; blauwe tas inhoud zwemkleding, agenda, postze gels, kettingslot, korte broek; 5 Euro cheques t.n.v. J. H. de Jong; gele leren knijpportemonnee inhoud 710,— betaalpas; blauwe kinderregenjas; Pen tax fototoestel in zwart etui; bruine schooltas inhoud boeken reken machine; beige plastic kinderregenjas; groen rieten mandje met konijnenkop; kleurendia van kind; 2 kluissleutels Lips; kentekenbewijzen deel I en II 79-44-XF; 2 autosleutels aan ring; 6 sleutels aan hanger 'Exit'; portemonnee inhoud 7170, ABN-pas t.n.v. H. Boonstra- Hommink; 4 sleutels in bruin mapje; donker mapje met 3 Simcasleutels; dameshorloge blauwe leren band; bruin leren etui met 3 sleutels; witte judo broek; gouden armband, vlechtwerk met nopjesmotief; zilveren schakelarm band; zilveren dameshorloge; zilveren armband; giro-betaalpas t.n.v. Gmelich- van Gelder; bruine portemonnee inhoud 730,— collegekaart pasfoto PTT identiteitskaart; leren knipporte monnee inhoud 720,—; rode porte feuille Marokaans motief inhoud 7300,—; telescoophengel in bruine hoes; witte portemonnee S. Roos op voorzijde gedrukt; bruine leren porte monnee inhoud 780,— postzegels, etc.; gouden trouwring inscriptie 'ute'; gouden broche met witgouden rand; plastic tas inhoud gymkleding; groene legerjas blauwe marine trui; gehoor apparaat. In juli: 1 knipportemonnee met inhoud; sleutel met hanger waarop naam „Anja"; handdoek in plastic tas; zwarte bril; pakje zware Van Nelle oranje kam; bril met grijs/bruin montuur; grote zwar te vilthoed; zwart suède jack; bruine portemonnee inh. 7400,— enkele repuutjes; geel/zwart gestreepte kinder- portemonnee inh. 712,50; zwarte ge reedschapskoffer, blauwe overall, auto- meetapparatuur en sleutel; bruine verre kijkerétui; 2 stel sleutels aan haak; sleutelbos in bruine knipétui; lichtbruin étui met 3 sleutels; verzekeringsplaatje bromfiets: BGF-670 (1979); Volvo auto sleutels; groen gestreepte deken; sleutel; 2 rubber werkhandschoenen; set autosleutels 6 stuks; goudkleurig Prisma dameshorloge; beige jas; wan delstok; zwarte portemonnee met bankpas tnv Steinvoorte; plastic tas inh. vest schoen; zilverkleurig dameshor loge met groene wijzerplaat; bruine knipportemonnee inh. kleingeld 3 sleutels; trouwring inscriptie „Leo 15-1- 65"; rood Indiaas portemonneetje met beestjes inh. 76,— kettinkje; anten ne; radio met cassette; bromfietsverze- keringsplaatje BVP 165; bruine porte monnee (Fecht); portemonnee met inh. o.a. kwitantie tnv G. Bults, Almelo; kinderportemonne; rode peddels met grijze steel; plastic tas met zwembroek handdoek. In augustus: Plastic tas inh. badkleding; beige plas tic knipportemonnee inh. kleingeld; bruine portemonnee; bruine kinderbril; zwarte portemonnee; zwarte bril, oud model; Kodak instamatic 255; bruine bril met halve glazen; bril zilverkleurig montuur zonneklep; camelkleurige tas, inh. bus bootkaarten enig geld; Kodak Instamatic 56; 2 dekens; 4 sleutels aan ring; digitaal horloge; brui ne portemonnee inh. 115, Yashica fototoestel; fietsslot met sleutel; bruine portefeuille inh. 700,— rijbewijs; be lichtingsmeter merk Capital; linnen kin derschoen; Kodak pocket Instam.; Opel sleutel; bruin kinderjasje; beige vest; 3 handdoeken; tasje met Ausweis; grijs/witte trui; sleutelbos; vest; foto toestel, Lordox in Agfatasje; portemon nee inh. 280, knipportemonnee inh. 180,—; slaapzak doos met levens middelen; betaalpas. In september: zwarte herenportemonnee met rits inh. 36,—; rode portemonnee met rits inh. 0,20; Quarts herenhorloge, metalen band; bromfietsplaatje PBB 986; bruine leren portemonnee inh. 30, zilveren sterrenbeeld (stier of leeuw); rode leren portenonnee inh. 25,—; nieuwe kin- derportemonnee; zwemvest; portemon nee met daarop kaartje Australië kangoeroe inh. 50,—; groen kinder trainingspak; bruine knipportemonnee inh. 2,71; sleutelbos; zilveren schakel armband inscriptie „Cees"; shawl; koffersleutel aan geel label; 2 auto sleutels met OK plaatje no. 1186; 3 tractorsleutels aan geel label; dames horloge met zilveren schakelarmband; Lips sleutel 54328A, blauw jack met strepen; sleutel met ring; blauwe rugzak met inhoud; herenhorloge merk Pluto; Timex herenhorloge; plastic tas inh. jas fruit; paar rood/zwarte kunstleren handschoenen; portemon nee; plat goudstukje met klaverblad; sleutel Nemef no. 7; portemonnee.

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 9