J. v.d. Reijden hoofd van Beatrixschool AI3END4 Texelaartjes TESO-moties Suske en Wiske Buitenlandse valuta Interkerkelijke gesprekskringen Filmmiddag VERVOLG VAN PAG. 1 Fhmilie- en handelsdrukwerk VRIJDAG 15 FEBRUARI 1980 TEXELSE COURANT PAGINA 3 De 37-jarige J. v.d. Reijden uit Nieuwe Pekela is dinsdagavond door de gemeenteraad benoemd tot hoofd van de Beatrixschool in Den Burg. Op hem werden negen stemmen uitgebracht. Het huidige waarnemend hoofd van de Beatrix school, de heer A. C. Plaatsman, die als tweede op de voordracht stond, kreeg zes stemmen. Zoals bekend had de benoeming van het nieuwe schoolhoofd al eens eerder op de raadsagenda gestaan, maar toen was de heer Plaatsman de enige voor gestelde kandidaat. De gemeenteraad nam daarmee geen genoegen en voerde het punt van de agenda af met de opdracht aan het college om in een volgende vergadering met meer keus te komen. Uit de opstelling van de voor dracht bleek dat het college de voorkeur gaf aan de heer Van der Reijnden boven die van Plaatsman, die al vele jaren aan de Beatrixschool is verbonden. Een vrij groot deel van de gemeenteraad heeft die voorkeur dus niet kunnen delen. Over deze aangelegenheid werd overi gens niet gediscussieerd. De op de benoeming betrekking hebbende stuk ken kwamen niet aan de orde omdat ze een vertrouwelijk karakter hebben. Nikadel In het begin van de raadsvergadering werd nog even gediscussieerd over de moeilijkheden die de combinatie horeca bedrijven-woningen in het Dynamoge bouw aan de Nikadel in De Koog hebben opgeroepen. Twee van de vier permanente bewoners van de huizen hebben dinsdagavond in een ingezon den stuk in de Texelse Courant laten weten dat zij geen last hadden van het rumoer van de horecabedrijven en daar om niet achter de actie van de raads leden Jansen en Beumkes stonden om de woningen vrij te geven als tweede woningen. Gelein Jansen vond dat een merkwaardige zaak. Volgens hem had den de dames oorspronkelijk wel één lijn getrokken met de andere protesterende bewoners. Hij twijfelde er verder aan of het college zijn brief over deze aange legenheid wel goed had gelezen. Boos heid was niet op z'n plaats want er is niets geheims geopenbaard en er zijn dus geen vertrouwelijke gegevens uit de beroepsschriftencommissie naar buiten gebracht. ,,We hebben u alleen maar een goede raad willen geven". Honderden uren Henk Beumkes voegde er aan toe dat B. en W. de verantwoordelijkheid niet kunnen afschuiven. De problemen heb ben al honderden werkuren van ambte naren gevergd. Beumkes vond het ook bedenkelijk dat horecabedrijven blijk baar twee jaar lang zonder hinderwet vergunning kunnen draaien en waar schijnlijk zelfs niet in staat zijn om aan de hinderweteisen te voldoen. De heer S. de Waard vond dat zowel de actievoerende raadsleden als het college een vriendelijker toon hadden kunnen aanslaan. De Waard vond het vrijgeven als tweede woning van de huizen geen goede oplossing. Het is beter de hinderende bedrijven aan te passen. Wethouder Van der Kooi vond het juist om de nog lopende procedure bij de Raad van State (tegen de verlening van een horecavergunning aan de be treffende bedrijven) af te wachten. Wellicht is het ook mogelijk om Dynamo verantwoordelijk te stellen. Want deze onderneming heeft de woningen ver kocht en in het contract werd gesproken over een combinatie met winkels en niet met horecabedrijven. Van der Kooi was van mening dat de bemoeiingen van het college met de problemen wel degelijk tot aanmerkelijke verbeteringen hebben geleid. Volgens hem zijn de woningen thans wél leefbaar, al denken enkele bewoners daar blijkbaar anders over. Er is in ieder geval geen reden om het standpunt van B. en W. terug te draaien. Schadevergoeding Met de stemmen van de heren Ze- gers. Schilling, Dros en Van Asselt tegen, verklaarde de raad de aanvraag van de heer J. J. Zijm van de Leemkuil om schadevergoeding krachtens artikel 49 van de wet op de ruimtelijke ordening niet ontvankelijk. Dat was onvermijdelijk want een aanvraag is alleen ontvankelijk als het een rechtsgeldig bestemmings plan betreft. Interessanter was dan ook de vraag of Zijm wel schadevergoeding zou hebben gekregen als het bestem mingsplan wel rechtsgeldig zou zijn, een situatie die over ongeveer twee jaar een feit zal zijn. De heer Zijm kan enige hoop putten uit de bereidheid van het college om na te gaan of voor het Hogeberg- gebied een aparte bijdrageregeling mo gelijk is, op grond waarvan alle meer kosten kunnen worden vergoed. Ate Rienstra liet weten dat de CDA-fractie het meest voor die aanpak voelt. De heer N. C. Barendregt vond echter dat B. en W. moesten toegeven dat Zijm recht heeft op vergoeding van alle kosten die het gevolg zijn van de landschappelijke eisen van dit deel van het bestemmingsplan voor het buiten gebied. Dat is tenslotte altijd beloofd. Daar voelde de burgemeester niets voor. Hij herinnerde eraan dat de gemeenteraad een uitspraak heeft ge daan over de wijze waarop de bijdrage regeling moet worden toegepast en vond een nieuwe discussie daarover niet op zijn plaats. Hij deelde mee dat het college op 26 maart een gesprek zal hebben met gedeputeerde Van der Knoop wat mogelijk nieuwe perspectie ven zal opleveren. De verkoop van de voormalige sme- Donderdag 14 februari In „Ons Huis" in Den Hoorn komt de interkerkelijke gesprekskring voor de vierde keer bijeen, aanvang 20.15 uur. Vrijdag 15 februari De sportvissersclub heeft de jaarverga dering in „De Zwaan"; 19.30 uur. De Fotokring Texel komt om 20.00 uur bijeen in het gebouw van de Rijksscho lengemeenschap. In „De Waldhoorn" te Den Hoorn geven KTF en DEK het winterconcert; 20.00 uur. In „De Schakel" te Den Burg wordt een informatie-avond gegeven over imkerij en verwerking van honing, georgani seerd door „De Vlier", leder is welkom; 20.00 uur. Zaterdag 16 februari KTF en DEK geven in dorpshuis 't Skiltje te Oudeschild een herhaling van hun winterconcert; 20.00 uur. Ziekenomroep De Lichtboei houdt open dag. Van 10.00 tot 18.00 uur zijn belang stellenden welkom in de studio in de Openbare Bibliotheek. Zondag 17 februari Om 15.30 uur begint in „De Wielewaal" in De Waal een evangelisatiebijeen komst, verzorgd door het echtpaar Brouwer-T erpstra Maandag 18 februari Mevrouw A. van der Eijk-Bierens geeft in het Eierlandsche Huis een lezing met dia's over Israël voor de Plattelands vrouwen van De Cocksdorp-Eierland; 20.00 uur. De Christelijke Plattelandsvrouwenbond komt in „De Poort" bij de Gereformeer de kerk in Den Burg bijeen voor een middag die verzorgd wordt door het Productschap voor Pluimvee en Eieren „Kip en ei". Alle leden mogen een introducée meenemen; aanvang 14.00 uur. Het Vrouwenhuis heeft in „De Schakel" in Den Burg een discussie over seksueel geweld; 20.30 uur. Ten huize van mevrouw Huizinga, De Zes 13, Den Burg, houdt het Overkoe pelend Orgaan van Vrouwenorganisa tieseen vergadering; 14.00 uur. De Hervormde Vrouwendienst verzorgt in „De Schakel" te Den Burg een middag voor ouderen, aanvang 15.00 uur. O.a. vertoning van een film uit 1953. Dinsdag 19 februari Om 20.00 uur begint in dorpshuis De Bijenkorf te Oosterend een voorlich tingsavond over het bestemmingsplan voor het beschermd dorpsgezicht. Voor de Plattelandsvrouwen van de afdeling Texel spreekt mevrouw Van Heiningen van het Brandwondencen trum uit Beverwijk, in de LTS-kantine in Den Burg, aanvang 20.00 uur. In „De Schuilhut" te De Koog komt de interkerkelijke gesprekskring om 20.15 uur bijeen. Voor de NW Vrouwenbond houdt mevrouw Van Trigt een lezing over 'buitengewoon onderwijs'; 20.00 uur. Om 20.00 uur begint in het raadhuis een oefening voor het theoretische gedeelte van het NCRV-stedenspel. In het raadhuis komt de commissie welzijnszaken in openbare vergadering bijeen. De agenda vermeldt onder meer bespreking van het functioneren van de commissie, de jeugdproblematiek op Texel en oprichting van een maatschap pelijk advies- en informatiecentrum. Westduitse marken Belgische francs Franse francs Zweedse kronen Zwitserse francs Deense kronen 100 f108,75 100 f 6,49 100 f 46,- 100 f 44,50 100 f117,50 100 f 33,50 derij Kiljan aan de Gasthuisstraat aan de heren H. de Porto en B. Witte had de instemming van de raad. De heer J. C. Dros vond de verkoopprijs (f15.000, echter te koog. Niet vergeten moet worden dat het feitelijk alleen om grond gaat want het gebouw zal helemaal worden aeslooDt en door een woonhuis worden vervangen. Wethouder Nauta- zei dat de aanvankelijke taxatie van het gebouw nog veel hoger was, waarna in onderhandeling tot een bedrag van f15.000,— is gekomen. Aan de heer F. C. M. Timmer werd de voormalige winkel van Dam in de Waal- derstraat verkocht voor f160.000, In de koopacte is geregeld dat in het pand uitsluitend op 'ouderwetse' wijze win kelnering mag worden gedreven. Tim mer wil er zijn handel in natuurvoedsel „De Vlier" in onderbrengen. B. en W. zijn tegenstanders van grootschalige winkelactiviteit in de Waalderstraat. De kruidenierswinkel is inmiddels gerestaureerd. Daan Welbo- ren was matig te spreken over de wijze waarop dat is gebeurd. Bruijnzeeldeuren en aluminium hang- en sluitwerk vond hij niet erg historisch. Als Timmer destijds zijn zin had gekregen en het oude pand had mogen kopen om het zelf op te knappen, had het wellicht tot een beter resultaat geleid. Weezenplaats De raad hechtte nog geen goedkeu ring aan de verkoop van de boerderij De Weezenplaats aan de heer C. N. de Wit en de bijbehorende grond aan de Stich ting Agrarisch Texel. Boerderij en grond zijn nu nog eigendom van de stichting Samen Eén, die bij het vervreemden van dergelijk onroerend goed de toestem ming van de raad nodig heeft omdat de vermogenspositie van de stichting zou kunnen worden aangetast. De raad mag zo'n verkoop dus alleen op het vermo gensaspect beoordelen. Het punt werd echter op voorstel van de heer P. Zegers van de agenda afgevoerd, omdat het vorstel pas vrijdag in bezit van de raad was gekomen. Omdat het weekend er tussen zat, was er helemaal geen gelegenheid geweest om deze zaak nader te onderzoeken en in ieder geval was fractieberaad niet mogelijk ge weest. Hoewel het niet ter zake mocht doen, wilde Zegers wel kwijt dat hij het onttrekken van de boerderij aan de agrarische bestemming betreurde (de familie De Wit wil er na restauratie in gaan wonen). Henk Beumkes vroeg zich af waarom De Weezenplaats juist persé aan De Wit moet worden verkocht en informeerde of taxatie heeft plaats gevonden. Dezer dagen zullen weer enige ge sprekskringen worden gehouden in het kader van het interkerkelijke winter werk. In Den Hoorn komen de deelne mers voor de vierde keer bijeen op donderdag 14 februari (heden), om 20.15 uur in „Ons Huis", Herenstraat 35. In De Koog vindt de derde bijeen komst plaats op dinsdag 19 februari, om 20.15 uur in „De Schuilhut", Parnas- siastraat 2. Op beide avonden wordt vanuit de christelijke feestdagen gesproken over het thema 'God met ons'. Het daarbij te gebruiken gespreksboekje is nog ver krijgbaar. Ook nieuwe deelnemers zijn welkom. De Hervormde Vrouwen Dienst uit Den Burg organiseert aanstaande maandag om drie uur een middag voor oudere gemeenteleden. Tijdens deze bijeenkomst, die in De Schakel wordt gehouden, zal een film uit Den Hoorn worden vertoond, die in 1953 is ge maakt. Amerikaanse dollars 1 f 1,88 Engelse ponden 1 f 4,32 Oostenrijkse schillingen 100 f -15,29 Italiaanse lires 10.000 f 22,— Spaanse peseta's 100 f 2,70 Ook Blanken had de belofte van de president-commissaris over de trend matige tarieven niet misverstaan en vond het „niet netjes" dat TESO nu van de fout in de notulering gebruik maakt om de FNV voor leugenaar te zetten. Hij sloot niet uit dat de presi dent-commissaris op deze manier door zijn mede-bestuurders is „terugge floten" en vond dat nog veel minder fraai. Toch wilde Blanken niet verder over dit conflict praten, want het is belangrijk dat niet tégen TESO wordt gestreden maar met TESO voor betaal bare tarieven. Daarom ook is het belangrijk dat de hele gemeenteraad de moties steunt, zodat naar buiten duide lijk wordt dat het een zaak van de hele bevolking is. Het gaat om het recht zetten van een onrecht. Waarom zo bang? Overheidsgeld betekent automatisch overheidsbemoeienis. Burgemeester Engelvaart vroeg zich af waarom men dan zo bang voor is. Het is toch ook nooit een probleem geweest om de AOT (waar de overheid een kwart mil joen per jaar instopt) als zelfstandig be drijf op te heffen? Is het dienstbetoon daardoor zoveel slechter geworden? Een feit is dat een overheidsambtenaar zich nu met de dienstregeling bemoeit, maar er is geen enkele reden om aan te nemen dat de dienstregeling bij TESO daardoor slechter zou worden. Dat Texelaars recht hebben op betaalbaar vervoer leek ook door minister Tuyn- man van verkeer en waterstaat onder schreven te worden, althans in het mondeling overleg met hem. Het was daarom een tegenvaller dat hij later schriftelijk zijn toezeggingen niet hard maakte. Niet fraai Wethouder Nauta toonde ongenoe gen over de actie en de discussie. Hij was het ermee eens dat TESO zijn po sitie ter discussie moet stellen, maar de manier waarop dat nu met inschakeling van de gemeenteraad dreigde te gebeu ren, stond hem niet aan. Hij vond het niet erg zorgvuldig dat de informatie verstrekking over en weer voornamelijk via de krant loopt. Er is heiemaal geen directe informatie van TESO aan te pas gekomen. Hij vond dat de raad best een standpunt mocht hebben, maar dacht niet dat het indienen van moties de juiste weg was. Uitvoering van de motie betekent dat TESO verliezen gaat lijden en Nauta vond dat wel erg ver gaan als middel, hoewel ook hij de tariefsontwikkeling niet verantwoord vond. Daan Schilling maakte bezwaar tegen Engelvaarts suggestie dat het dienstbetoon van de AOT niet slecht is onder de overheidsinvloed. Met name in Den Hoorn achtte hij het dienstbe toon van de busonderneming ver bene den peil. Barendregt zei wel degelijk in te zien dat uitvoering van de motie TESO failliet zou maken. Maar hij wist geen andere mogelijkheden om bij de overheid „binnen te dringen". „TESO moet de tarieven laag hou den en valt dan vanzelf in handen van het rijk." Zo werd nog even doorgepraat, totdat beide moties in stemming werden gebracht met het reeds ver melde resultaat. Van de publieke tribune klonk applaus. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. Steeds de nieuwste bij v/h langeveld en De Rooy bv Den Burg, Texel Na een kort ziekbed is nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Engeltje Visman, weduwe van Cornelis Timmer, in de leeftijd van ruim 82 jaar. Oosterend: P. Timmer S. Timmer-Oostdijck Oosterend: C. Timmer D. Tïmmer-Blooker klein- en achter kleinkind. Oosterend, 11 februari 1980, Schoolstraat 16. Een korte rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 15 februari om 2 uur in de vergader zaal der Doopsgezinde kerk, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. be graafplaats te Oosterend. Gelegenheid tot condoleren donderdag avond van 19.30-20.30 uur in de vergader zaal der Doopsgezinde gemeente te Den Burg. Iv/h Langeveld en De Rooy bv Den Burg Texel Hoera, we hebben een dochter. Geboren op 12 februari 1980 om 10.30 uur. Zij weegt 2670 gram Wij noemen haar Miranda (Miranda Suzanna Maria) Moeder en dochter slapen van 13.00-15.00 uur. Marijo en Theo Bakker Boogerd 4, 1791 GX Den Burg. Heel dankbaar en blij zijn wij met de komst van onze zoon Hendrik Leendert Muhamad Basri Geboren te Jakarta op 1 december 1979. Sjoukje van Zijll Langhout-Kornelis Dick van Zijll Langhout Oesterstraat 13, 1794 AR Oosterend, Texel U bent van harte welkom na 4 uur 's middags. Hartelijk dank voor de vele attenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. In het bijzonder De Koog-veteranen. Th. van Hoorn Hotel „De Zwaluw", De Koog. Calé-restaurant „De In stuif" ieder weekend geopend. Spearrente tot 10% gewoon op een spaar boekje bij Jan Dekker ver zekeringen. Bernhardlaan 109. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Mede namens onze kin deren willen wij U allen oprecht hartelijk dank zeggen voor de overweldi gende wijze, waarop u, in welke vorm dan ook, ons verwend heeft bij de vie ring van ons 25-jarig hu welijksfeest. Jan en Hans Kager-Smit Voor de vele blijken van belangstelling en medele ven, betoond na het over lijden van mijn man, onze vader en opa JAN HOOGEWONING, betuigen wij onze welge meende dank. G. Hoogewoning- Cupido kinderen en kleinkinderen Den Burg, Texel, februari 1980. Enige en algemene kennisgeving Voor de vele blijken van medeleven, die wij heb ben ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder JANNEKE SUZANNA ZEGERS-KOLIJN betuigen wij onze oprech te dank. In het bijzonder ds. Wolthaus voor de troost woorden tot ons gespro ken en verder Directie en verplegend personeel van Verpleeghuis „Texel" voor de liefdevolle verzor ging- Namens Fam. Zegers Texel, februari 1980. Supermarkt „De In stuif" Veel parkeerruimte Volop hand- en moes appelen en handperen Verkoop woensdagmid dag en zaterdag. L. Huis man, De Veen, tel. 2203. Lompen- en metalen handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 29? Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reünie, vergadering, enz. Alles mogelijk in Hotel De Pelikaan", Pelikaan- weg, De Koog, tel. (02228) 202. De Buteriggel de weekenden geopend. Massage, acupressuur, galvano-therapie. J. M. Westenberg, (02220) 3131 Alle taxivervoer. (02220) 2323. Strandpaviljoen Paal 9 alle weekenden ge opend. Tenten, voortenten en accessoires. Caravancen trum „Texel", (02220) 3163. Rijschool Willemen Voor rijles op Texel en in Den Helder. Tel. (02230) 35663. Flowerstyling Schuiling Ons tel.nr. (02220) 4571. Café-Restaurant „De Raadskelder". Complete menu's (8 stuks) al vanaf f13,50. Ook kindermenu's Tel. 2235. Texels hyp. info.een trum. Niet bankgebon den. Eigen computer informatie uit totale hyp.- markt. Met opgave lasten over alle jaren. Laat U volledig informeren. Geen bemiddelingskosten Bernhardlaan 109, 102220) 2833. PloegstoffenAlleen verkoop bij Meubelhuis Texel. H. Oosterhof, Hol lewaf 11 t/o St. Jozef school. Ruime parkeer plaats aanwezig. Te koop volop puikbeste aardappelen Irene en Eigenheimers. Zaterdags franco thuisbe zorgd. Sjef Beers, Lieuw- straat 51, Den Burg, tel (02220) 3861. De Stienepikkers. Zaterdag 16 febr. 's mid dags kindercarnaval in de Waldhoorn voor iedereen. Gratis toegang, als vanouds div. attracties met als knaller toneelvoor stelling. Aanvang half drie. Trek je kiel aan en kom. Verzekeren? Hypothe ken? Voor een eerlijk ad vies naar: Peter ven Heerwaarden, tel. 02220-2573 (ook pers. le ningen). Strandpaviljoen „De Zeeaster" aan de linker kant op het strand van paal 17, is ieder weekend geopend. Verzekeren: BREMER Tel. (02223) 221. Café-Restaurant „De Raadskelder". Maandags- morgens vanaf 9 uur is de koffie klaar. Café De Passage, De Koog, mét biljart. Het hele jaar geopend. V.T.B. voor vrachtvervoer. Voor reparaties van radio en tv enz. graag bellen tussen 10.00 en 11.00 uur. Hotex Elektro nica, Maricoweg 14, tel. 02220-3398. Een strandhuisje voor Uw gasten aan De Koog? Reserveer bij Cor Kuip, (02228) 225. Vanaf de Badweg tot Paal 21 Muntenhandel Mali vraagt te koop Nederland se Rijksmunten. Betaalt hoge prijs. Westgracht 39, Den Helder, tel. (02230) 18878. De Wieringer fotogra fen maken brukfsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. Foto Boersen en zonen, Hippolytushoef, telefoon (02279) 1482. Voor hout en plaatma terialen, gipsplaten, as best golfplaten, div. be- tontegels enz., enz. Fa. Barhorst, Maricoweg 2A, Den Burg, tel. 02220-2381 inkoop - verkoop van inboedels, zolderop ruimingen enz. enz. Komt vrijblijvend kijken. Fa. Barhorst, Den Burg, tel. (02220) 2684 of 3055. Toer- en stacaravans in diverse prijsklasse vanaf f750, Caravancentrum Texel. (02220)3163. Met verf, behang, tapijt, gordijnen enz. van Am. Looyer wordt uw huis veel mooier. Kom eens langs Spinbaan 1, Den Burg, tel. 07220-3179 De boeken- en speel- joedkraam op de markt is voor de kleine portemon nee. Tevens elke zaterdag •volop leeboeken in De Koog. H. Spigt, Parnas- siastraat 17. De Buteriggel de weekenden geopend. Nu ook op Texel be trouwbare bromfiets occasions. Drie maanden schriftelijke garantie. Zündapp, Kreidler, Yamaha. Tweewielercen- trum Kikkert, Badweg 1, De Koog, tel. (02228) 215, b.g.g. 760. Voorjaar schoonmaak tijd. Bel even Harm Spigt, De Koog, (02228)311. Wilt U nog poters bestellen, dan graag voor 20 febr. bellen. Alle soor ten nu nog voorradig. J. Zoetelief, Kogerstr. 51, tel. (02220) 4275. Fa. A. Bakker. De Stienepikkers. 16 febr. 's avonds Carna valsfeest in Den Hoorn, aanvang 9 uur. Trek je kiel aan en kom. De Stienepikkers. Zaterdag 16 febr. gezellige Carnavalsochtend voor alle bejaarden van Den Hoorn en omgeving, aan vang half 11. Voor deelne ming gaarne even opgave op de Soos of (02226) 476. Het geheel wordt gratis aangeboden. Trek je kie aan en kom. Gebruikte kwaliteits- ijwielen, doorlopende verkoop. Laag in prijs. Tweewielercentrum Kik kert, tel. (02228) 215 b.g.g. 760. Café De Passage, De Koog, mét biljart. Het hele jaar geopend. Restaurant De Hoop te De Cocksdorp, tel. 02222- 232, voor bruiloften, par tijen, diners, vergaderin gen Voor prima aardappe len naar Terpstra in de P.H.-polder, tel. (02226) 214. Café De Passage, De Koog, mét biljart. Het hele jaar geopend. Rommeltjesmarkt 1980. U kunt het verleven steunen met boeken, kle ding, glas- en aardewerk enz., enz. Wij komen U kunt bellen 02223-850 Oosterend. Voor verhuur, beheer en onderhoud van vakan tie-objecten KOBEKO, Ruyslaan 21, De Koog, tel. 02228-221 of 746. Te vens beschikbaar gezelli ger besloten ruimte met bar voor vergaderingen en kleine partijen. Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewijzen. Rijschool Groot, eig. K H. Boon, Vamor gedipl., tel. (02230) 13252. Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, tel. (02220) 3320. De Stienepikkers. 16 febr. 's avonds Carna valsfeest in Den Hoorn aanvang 9 uur. Trek je kiel aan en kom. De Stienepikkers. Zater dag 16 febr. gezellige car navalsochtend voor alle bejaarden van Den Hoorn en omgeving, aanvang half 11. Voor deelneming gaarne even opgave op de i Soos of (02226) 476. Het geheel wordt gratis aange boden. Trek je kiel aan en kom.

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 3