Oosterend zegeviert in eenzijdige wedstrijd Winst voor JKM ZDH-Schoorl De Koog verslaat Petten 2-0 zaalvoetbalprogramma Voetbaluitslagen Oosterend Z hard werkend ten onder MST verzorgde dropping Laatste wedstrijd MST-meisjes Druk weekend voor GVT Zaalvoetbaltoernooi veteranen De Koog Jeugdtoernooi Sprankelende wedstrijd Mareis Zaalvoetbaluitslagen Verlies voor Sommeltjes Bowlinguitslagen Bowlingprogramma Jeugdbowlen Uitslag verloting S.V. De Koog DINSDAG 4 MAART 1980 TEXELSE COURANT PAGINA 5 Oosterend heeft de lastige uitwed strijd tegen WSW uit Wijdenes verdiend met 1 0 gewonnen. De strijd was echter bijzonder eenzijdig omdat de Oosterenders van begin tot eind een groot veldoverwicht hadden. Doelpun ten maken bleek echter voor SVO een groot probleem. In de slotfase van de wedstrijd tilde Jaap Slikker Oosterend toch nog naar de verdiende voorsprong, die beslissend zou zijn. De eerste helft begon van Oosterend- zijde nogal voorzichtig. Coach Bep Vonk liet de Gortbukers uit de startblok ken gaan met een 4-4-2 opstelling. De ploeg moest tenslotte optornen tegen een vrij straffe wind en de angst voor WSW zat er enigszins in omdat deze ploeg na de winterstop niet meer verloren had. Al gauw bleek echter dat WSW aanvallend weinig in huis had. Doelman Roel Dijkstra hoefde slechts bij enkele corners in actie te komen. De gevaarlijkste WSW-aanvallers Meester en Dijkstra werden volkomen uitgescha keld door respectievelijk Jaap Slikker en de wederom uitstekend spelende Simon Brand. Oosterend begon dan ook al spoedig druk uit te oefenen op het WSW-doel. Piet Koning en Frits Bakker waren enkele keren dicht bij een treffer en ook de hard werdkende Èwald Witte stichtte voortdurend gevaar in de WSW-defensie. De rust ging echter in zonder dat er gescoord werd, Veldoverwicht Na de rust was het veldoverwicht van de Oosterenders nog groter. De mid denvelders gingen zich nadrukkelijker met de aanval bemoeien en WSW slaagde er bijna niet meer in om over de middenlijn te komen. Oosterend daaren tegen kreeg diverse doelrijpe kansen. Frits Bakker kreeg in een onoverzichte lijke situatie plotseling de bal voor zijn voeten, maar schoot van zeer dichtbij keihard tegen de WSW-doelman op. Simon Brand soleerde het strafschop gebied in en leek te gaan scoren, maar werd vervolgens door twee verdedigers tegen de grond gelopen. SVO claimde een strafschop maar de goed leidende scheidsrechter zag het duidelijk anders. Intussen verstreek de tijd en nog altijd was de stand dubbelblank. De wedstrijd werd rommeliger. Oosterend moest winnen wilde het op kop blijven in hun klasse. Met lange trappen probeerde de Zaterdag 1 maart 1980: Afdeling Noordholland: SVO/Z-Bergen 1-2 Wieringermeer 5-SVO/Z 2 0—3 SVO/Z3-HCSC 8 2-4 Junioren: Texel A1-HRCA2 7-3 De Koog A1-Oosterend A1 8—2 De Koog B1-ZAP B1 0-2 Oosterend B1-Tex. Boys BI 1—1 Te*. Boys B2-W.Waard B1 2—2 Oosterend B2-DWOW B2 1 —3 Helder B3-Texel B1 1 —2 Texel C3-WGW C5 3-9 Wiron C2-De Koog C1 2-0 Meisjesjunioren: Tex. Boys-Winkel 6—0 Pupillen: Afdeling A: TexBoys A1 -Oosterend A1 1—0 ZDH A1-De Koog A1 10-0 Texel A2-Texel A3 6-1 Texel A4-Tex. Boys A2 0—3 De Koog A2-Cocksdorp Al 4—3 Afdeling B: Texel Bl-Tex. Boys B1 1-0 Oosterend BI-De Koog B1 4—0 Oosterend B2-Tex. Boys B2 0—2 Texel B3-Texel B2 0-9 Afdeling C: ZDH C1-Texel C4 10-0 Tex. Boys C1-Texel C2 1 —0 Oosterend C1-Cocksdorp C1 3—2 Oosterend C2-Texel C3 0—4 Zondag 2 maart 1980: Afdeling Noordholland: ALC-Cocksdorp 6—0 ZDH-Schoorl 2—0 De Koog-Petten 4—2 WSW-Oosterend 0—1 Schellinkhout-Tex. Boys 1—0 Texel 2-West Frisia 2 1 —2 Tex. Boys 2-Watervogels 3 1—5 Zeemacht 3-Texel 3 0—4 Oosterend 2-BKC4 2—0 ZDH 2-Flevo 4 4-1 BKC 5-De Koog 2 3-1 Oudes?uis4-Texel 5 2—1 Junioren: ZAP A2-Tex. Boys A1 1-4 Zeemacht B2-Texel B2 8—0 Dames: HOSV-Tex. Boys 3-1 ploeg zo snel mogelijk het WSW-doel te bereiken. Dit was precies in het straatje van de Wijdenessers die al volledig op een gelijk spel speelden. Een kwartier voor tijd maakte de moegestreden Ewald Witte plaats voor Ruud Daalder. Vlak na deze wissel was het raak. Jaap Slikker drong het strafschopgebied van de tegenstanders binnen en lobde de bal beheerst over de uitlopende WSW-doel- man heen. De wedstrijd was gespeeld en Oosterend bleef leider in de competi tie. SVO/Z heeft de kansen op een kam pioenschap zaterdag verspeeld. Bergen startte zeer sterk, met als grootste gevaar de technische midvoor. De achterhoede van SVO moest de bal vaak te snel wegwerken om tot een goede opbouw te kunnen komen. Ber gen, dat al een paar keer het doel van Rob Haak bestookt had, rook de kans op een doelpunt. Dit gebeurde na 20 minuten. De bal werd op het midden veld verspeeld en de achterhoede van SVO werd uitgespeeld. Rob Haak keer de het schot nog in eerste instantie maar de midvoor was er snel bij en scoorde beheerst. Toch was SVO niet van slag en vocht terug. De tweede helft was SVO van plan alles te geven. Dit lukte dankzij de grote inzet van de Gortbu- l<ers Vrije schop Aanval na aanval volgde op het Bergen-doel, en uit een vrije schop van Piet Grisnigt kon Aart Johan van der Brink de bal meenemen en knap scoren. SVO dacht nu door te drukken, maar dit pakte anders uit. Bergen voelde dat er wat moest gebeuren en begon verwoed aan te vallen. Over de vleugels kwam het gevaar. Jaap Kooger die zijn tegen stander de hele wedstrijd geen kans gaf had de pech dat de scheidsrechter, door de grappen van de tegenstander, die zich steeds liet vallen, nogal eens floot. Schijnbeweging Na 25 minuten was het raak. De al genoemde midvoor kreeg de bal vrij en kwam voor Rob Haak. Hij deed alsof hij zou schieten. Rob Haak dook te vroeg, want toen schoot de midvoor raak langs de gevallen keeper. SVO kreeg van dit doelpunt mentaal wel een dreun, maar men probeerde nog van alles. Rien Brouwer kreeg nog de beste kans met een kopbal, maar de keeper van Bergen haalde op een haast onmogelijke manier de bal uit het doel. Bergen won verdiend maar SVO hoefde zich niet te schamen. Ondanks de grote feestavond zater dag heeft De Koog zondag een verdien de 4—2 overwinning behaald op Petten. De Koog begon verrassend sterk en wist zich al snel enkele kansen te creëren. Na vijf minuten kwam De Koog al op 1—0 door Ger Bongers, die een hoekschop van Jaap van Kranenburg in de kruising kopte. Enkele minuten later werd het zelfs 2-0, toen de actieve Jaap van Kranenburg zich losmaakte van twee tegenstanders en onhoudbaar inknalde. Petten kwam al snel terug op 2—1, toen de Koger verdediging bleef staan wegens buitenspelpositie van de linksbuiten. De goedleidende scheids rechter was echter een andere mening toegedaan en liet het spel doorgaan. De Petten-aanvaller nam deze mogelijkheid gretig aan en alleen voor keeper Jan Dekker rondde hij koelbloedig af. Paul van Exel kreeg nog een mooie gelegen heid om de voorsprong te vergroten, maar zijn schot trof de paal. Een kwartier voor de rust bereikte Jan van Beek Nanning Kikkert met een vrije trap, waarna deze met een simpele schijnbe weging de keeper op het verkeerde been zette en beheerst intikte. Hoekschop Nadat Petten ook al een keer de paal had getroffen, kwamen ze kort voor de rust toch nog terug op 3—2. Een hoekschop werd door de verdediging uit de doelmond gewerkt, maar belandde bij een tegenstander, die gelijk uithaal de. Dirk Barends wilde met een halve omhaal redding brengen, maar via zijn voet belandde de bal echter in eigen doel. In de tweede helft ontstonden er voor de Koger voorhoede legio kansen, maar de afronding liet te wensen over, óf er werd te lang geaarzeld met schieten. Dirk Barends was nog dicht bij een doelpunt. Zijn vrije trap belandde via de keeper tegen de paal en sprong uit het doel. Voor Petten ontstonden er slechts enkele kansen, waarvan één keer uit vrije positie voor keeper Dekker naast geschoten werd. Enkele minuten voor het eindsignaal maakte Jan List, na een goede solo, aan alle spanningen een einde en bracht de eindstand op 4—2. Op vrijdagavond 29 februari werd door de gymnastiekvereniging van de MST een 'schrikkeldropping' georgani seerd voor leden van de Meersporten- verening in de leeftijdsgroep van 10 t/m 16 jaar. Om half acht stonden er zo'n 150 jongens en meisjes op het terrein van camping Koorn-aar aan de Grensweg om aan de dropping deel te nemen. Met vier gereed staande busjes werden alle kinderen gedropt in een straal van drie tot vier kilometer. Na ongeveer een uur meldde zich de eerste groep weer terug, nadat ze onderweg een aantal opdrach ten had vervuld. Er was voor iedere deelnemer een kop warme snert en een beker limonade. Die groep die het best de opdrachten had uitgevoerd mocht als prjs een taart in ontvangst nemen. Er waren twaalf groepen in de leeftijd van 10 - 13 jaar en drie in de leeftijd van 13 - 16 jaar. De uitslag was: 10 - 13 jaar: 1. De Zwervers, 2. Flippies, 3. Het Dwaallicht, 4. Dropping walkers, 5. Rode Vossen, 6. Dropkeu tels, 7. Stinkestampers, 8. Eppo, 9. Ria's Groepie, 10. Speurneuzen, 11. De Zes, 12. De Bosstampers. 13-16 jaar: 1. Heidekneusjes, 2. Bos geesten, 3. Regine. De vedstrijd tegen Callantsoog 1 was de laat 'e wedstrijd voor de MST-adspi- ranten. Vlet deze wedstrijd hebben de meisjes ;e zaalcompetitie netjes afge sloten. De wedstrijd ging van het begin af mooi gelijk op en werd er aan beide zijden hard gewerkt. Met veel uitstappen in de Texelse verdediging werden heel wat schoten geblokkeerd. Helaas konden de meisjes niet alle aanvallen afslaan en de rust ging in met een 2—1 stand in het voordeel van Callantsoog. In de tweede helft kwam Callantsoog sterker terug, maar de MST-ers wisten mee te komen. Het tempo werd iets opgevoerd, maar de tijd bleek te kort om de achterstand nog in te lopen. De eindstand werd 6—5 voor Callantsoog. Voor deze prima wedstrijd hadden de MST-adspiranten zeker een gelijk spel verdiend. Een uitgestelde wedstrijd van 17 februari werd zaterdag gehouden in de Beatrix-gymzaal, waarbij de meisjes van 13 tot 16 jaar gastvrouw waren voor hun leeftijdgenoten uit Sint Maartensbrug van de vereniging SSS en Dindua. De meisjes van Texel begonnen met de brug; een nog niet al te overtuigende start. Tegelijkertijd waren de tegenstan ders bezig op de balk, zodat beide ploegen een indruk konden krijgen van eikaars sterkte. De motivatie van de GVT-meisjes werd door het zien van veel technische onvolkomenheden van de meisjes uit Sint Maartenbrug aan zienlijk verhoogd. Zij stevenden af op een zeer ruime overwinning; een over winning zelfs van ruim 24 punten. Totaaluitslag: GVT 143.55 punten, SSS en Dindua 118.70 punten. Uitslag per toestel, resp. brug, balk, sprong, vrije oefening: GVT 32.75 33.05 38.35 39.40 SSS 29.20 26.40 31.35 31.75 Uitslag persoonlijk: 1. Gertie Praam- stra 30.30 p., 2. Marja Vlaming 29.00 p., 3. Jacqueline Kooi 28.35 p., 4. Carla de Grave 28.30 p., 5. Yvonne Bruining 27.25 p., 8. Anka Coutinho 24.05 p. Aanstaande zondag zullen deze meis jes hun laatste wedstrijd in deze compe titie turnen tegen de vereniging Turnlust uit Alkmaar, waarna op 4 mei de finale te Anna Paulowna zal volgen. Jongens De jongens tot en met 13 jaar hadden zondag eveneens een thuiswedstrijd. De bezoekers waren de jongens uit Burger- brug en Petten van de vereniging met dezelfde naam. Voor hen was dit de laatste wedstrijd voor de finale en ze waren tot nog toe ongeslagen. Ook zondag lieten de jongens van GVT geen steek vallen; integendeel, ze konden de strijd winnend afsluiten met een verschil van 2.60 punten. Het enige toestel dat op naam van de tegenstander kwam was de ringen. Totaaluitslag: GVT 102.00 punten, Burgerbrug P. 99.40 punten. Eindelijk is ZDH er in geslaagd weer eens de volle winst binnen te halen. De laatste wedstrijden moesten de Zwalu wen steeds tegen het einde de volle winst uit handen geven, o.a. tegen koploper Uitgeest, toen een 2—0 voor sprong veranderd werd in 2—2. Nu bleef het wederom tot het einde spannend, want ZDH kon haar 1—0 voorsprong niet vergroten waardoor Schoorl het laatste kwartier probeerde op gelijke voet te komen, maar drie minuten voor het einde viel de beslis sing. Het werd aan beide zijden een goede eerste helft. Reeds in de tweede minuut kreeg Schoorl een goede kans, maar Klaas Zevenhuis kon een foute terugspeelbal alleen maar in de handen van Kees Bakker schieten. Na 15 minu- tan nam ZDH bijna de leiding. Bram Brouwer kopte een voorzet tegen de lat. Van Duin werkte de bal naast de goal. Geluk Een minuut later had doelman C. Hoebe wederom geluk toen een prachtig schot van Henk Zijm tegen de paal belandde. Er kwamen nog enkele mooie kansen, maar ZDH slaagde er voor de rust, met de wind mee, niet in een doelpunt te maken. Na de rust golfde het spel heen en weer. Rechtsbuiten Greef kopte net naast. Na een kwartier nam ZDH de leiding. Een corner werd afgeslagen en kwam voor de voeten van Ton Arnout, die deze kans goed benut te: 1 —0. Bram Brouwer, zeer actief, brak door maar zijn schot werd door doelman Hoebe tot corner gestompt. Abe Zijm knalde hard over, maar drie minuten voor het einde viel de beslis sing. Bram Brouwer werd ten val gebracht toen hij doorbrak en de daaruit voortvloeiende strafschop werd la Neeskens hard door Henk de Ruyter verzilverd. Hierdoor behaalde ZDH een 2—0 zege in een gevecht om de laatste plaats. Bij de deze week gespeelde zaalvoet baltoppers De Zwaan-JKM 1 en Ooster end 1-Dubbeldik 1 was er winst voor JKM 1 en Oosterend 1. Het meest overtuigend was de 3— 1 winst die JKM op De Zwaan behaalde. JKM was de gehele wedstrijd de iets betere ploeg terwijl De Zwaan vooral aanvallend kwetsbaar was vooral omdat Gerard Legierse niet meespeelde. Na 8 minuten kwam JKM op een voorsprong toen Louis Uriot een terug- sprongende bal vanaf de zijlijn in het doel kopte. Even voor de wissel leek De Zwaan echter op gelijke voet te komen toen het een penalty kreeg toegewezen. Deze kans werd echter niet benut en bij de hierop volgende tegenaaanval bracht Albert Hoven de 2—0 ruststand op het scorebord. In de tweede helft wist De Zwaan terug te komen tot 2 1 toen 'goalgetter' Henk Jan Klok één van de weinige kansjes wist te benutten. JKM kwam zelfs bij deze stand niet echt in gevaar en het was Louis Uriot die met een onhoudbaar schot de eindstand op 3—1 bepaalde. Oosterend-Dubbeldik Bij de wedstrijd Oosterend 1-Dubbel dik 1 was Oosterend in de eerste helft de betrere ploeg. Toch was het Dubbeldik dat via Klaas Dirk Koorn een voorsprong nam nadat Johan de Waard de bal van zijn voet had laten springen. Nog in dezelfde minuut maakte De Waard zijn fout goed door de gelijkmaker te scoren. Nog in de eerste helft kwam Oosterend op een voorsprong door een doelpunt van Simon Brand. Na de wissel was Dubbeldik de betere ploeg. De Ooster- end-spelers konden elkaar nu moeilijk vinden en moesten constant achter de Dubbeldikkers aanlopen. Toch duurde het nog even voordat Ben Molanus de 2—2 gelijkmaker kon laten aantekenen. Doordat het Dubbeldik niet gelukte een voorsprong te nemen, ebde hierna het offensief langzaam weg en kon Ooster- De veteranen van de zaalvoetbalver eniging De Koog organiseerden op 1 maart een zaalvoetbaltoernooi in sport hal Ons Genoegen. Het toernooi, dat erg sportief verliep, werd geleid door de heren H. Ploeger en R. Bakker en duurde de gehele middag. De deelnemende teams waren: Fa. Tatenhove, Verenigde Schilders, Rab 2, Oosterend 5 en natuurlijk de veteranen uit De Koog. Om half zeven werden de prijzen uitgereikt in de kantine van de sporthal. Als eerste eindigde de Verenigde Schil ders en de Fa. Tatenhove werd tweede. Derde werd Oosterend 5, vierde de veteranen De Koog en Rab 2 eindigde als laatste. end weer wat initiatief gaan nemen. Twee minuten voor het eindsignaal was het'opnieuw Simon Brand die Ooster end met een harde knal de gelukkige winnaar maakte. Door deze uitslagen in de stand aan de kop van de hoofdklasse nu als volgt: JKM 1 13 22 60-15 Oosterend 1 13 21 40-20 Dubbeldik 1 13 20 50-18 De Zwaan 13 19 47-24 Eerste klasse In de eerste klasse wist Nioz 1 zich enigszins van de onderste twee plaatsen te verwijderen door concurrent KSMT 1 met 3—2 te verslaan. In de tweede klasse klom Mok op naar de tweede plaats door Texelse Boys 2 moeizaam met 4—3 te verslaan. JKM 3 speelt in deze klasse momenteel ver beneden z'n kunnen en doordat het ditmaal met 4—1 van nummer 3, Gem- po, verloor, zakte het af naar de vijfde plaats. Paal 9 behaalde een 3—0 over winning op hekkesluiter Rabo. In de derde klasse wist koploper Nioz 2 een voor de rust opgelopen 1—0 achterstand na de wissel om te buigen in een 2—1 overwinning. Slufterhoek behaalde voor de zesde maal een gelijk spel. Hiervoor moest het ditmaal in de tweede helft een opgelopen 4—0 ach terstand inhalen. Ver. Schilders begint steeds beter te spelen. Indien het zo doorgaat zullen ze binnenkort zeker puntjes gaan pakken hoewel het ditmaal Spyker met 3—2 voor moest laten gaan. Bij Oosterend 5-Texel veteranen 2 be schikte Texel over de betere afmakers en trok met 5—2 in deze wilde wedstrijd aan het langste eind. Tenslotte won Question 2 van De Koog veteranen. De jonkies van de Bar-Disco swingend met 7—0 over de oudjes van De Koog heen. Vrijdag werd in De Waldhoorn in Den Hoorn een tafeltennistoernooi ge houden, waaraan door veertig perso nen werd deelgenomen. Het geheel was georganiseerd door de jeugdsociëteit in Den Hoorn. Aan de wedstrijden werd deelgenomen door leden van de jeugdsociëteiten in De Cocksdorp en De Waal. Dit toernooi was een vervolg op de uitwisselingen die eerder tussen de jeugd van deze drie plaatsen plaatsvond. Zo werd en kele maanden geleden een volleybal- toetnooi in De Cocksdorp gehouden. Een biljart- en klaverjastoernooi in De Waal staat nog op het programma. Voor het kampioenschap werd in verschillende ronden gespeeld. Uitein delijk werd het tafeltennistoernooi gewonnen door L. van de Veen uit De Cocksdorp. T. Arnout uit Den Hoorn werd tweede en L. Schilling, eveneens uit Den Hoorn, eindigde als derde. De Waal was dus niet in de kopgroep vertegenwoordigd Ondanks het feit dat de junioren van de basketbalvereniging de Mareis voor het eerst werkelijk samenhangend speelden werd verloren. Nu was dat, in tegenstelling tot de onnodige nederlaag vorige week tegen Noordkop C, geen schande. Tegenstander Hoppers A be vond zich namelijk op de derde plaats. De start van de Mareis overtrof alle verwachtingen. De 11-4 tussenstand spreekt hier natuurlijk boekdelen. Na dit begin krabbelden de Hoppers echter weer terug, dankzij wat gelukkig uitge voerde lay-ups. De ruststand ging der halve in met een tot 21-18 gekrompen voorsprong. De tweede helft kende een minder voorspoedig verloop. Hoppers liep uit tot een voorsprong van tien punten middels enkele goed uitgevoer de fast-breaks (29-39). Hierna toonden de Mareis karakter. Een sterke periode volgde, waarin feilloos werd geschoten. De Mareis konden echter geen winst punten aan hun totaal toevoegen daar het laatste fluitsignaal klonk bij de 45-49 eindstand. Scores: Marcel Siemeling 2 Jan ten Wolde 8, Frans Bakker 15, Jan Witte 12, Kees Jan den Haan 2, Arjen Huisman 6. Junioren: Sw. Schaep 2-De Koogel 1 2—1 Bremakker-Zegel Modess 3—0 Hoofdklasse: De Zwaan-JKM 1 Oosterend 1-Dubbeldik 1 Eerste klasse: KSMT 1-Nioz 1 Tweede klasse: Tex. Boys2-Mok Gempo-JKM 3 Paal 9-Rabo Derde klasse: Oosterend 4-Slufterhoek 4—4 Ver. Schilders-Spyker 2—3 Vet. De Koog-Question 2 0—7 Rab2-Nioz2 1-2 Oosterend 5-Texel vet. 2 2—5 Woensdag 5 maart: 18.30 u.: Oosterend 3-KSMT2 19.20 u.: Ver. Schilders-Question 2 20.15 u.: JKM 1-Dubbeldik 1 21.05u.: Oosterend 1-Question 1 22.05 u.: De Zwaan-A&O 2000 Zaaldienst: Slufterhoek. Donderdag 6 maart: 18.30 u.: Mantje-Dubbeldik 19.00 u.: Sw. Schaep 1-Citroën 19.30 u.: Oosterend 2-Kompas 20.20 u.: Dubbeldik3- Amro 21.15 u.: Tex. Boys 1-DT Smul 22.05 u.: Dubbeldik 2-Vergiet Zaaldienst: A&O 2000 Vrijdag 7 maart: 21.10 u.: JKM 1-Datsun 1 22.00 u.: Texel vet. 1-Rab 1 Zaaldienst: Dubbeldik 3. Uitslag per toestel, resp. lange mat, ringen, sprong, brug, rek: GVT 21.25 19.35 20.50 20.10 20.80 Burgerbrug P. 19.40 19.80 20.50 19.70 20.00 Uitslag persoonlijk: 1. Gerko Praam- stra 37.40 p., 3. Rob de Veij 32.60 p., 6. Jeroen Schol 31.30 p., 7. Hans van Vooren30.70p., 9. Richard Dijker 30.30. Ondanks het matige gooien van Strandplevier 2 wist dit bowlingteam toch een knappe 5—0 overwinning te behalen op de Sommeltjes. Vismans eethuisje wist een krappe 3—2 winst op de Wielewaal te behalen ondanks een 90 game van H. P. Oosterhaven. In de dinsdagleague had Ott het geheime wapen in de vorm van R. van Zeist ingezet. Dit kon niet verhinderen dat De Luwe Boshoek met een 4—1 overwinning naar huis ging. De tweehonderd-games zijn deze week gegooid door: N. Mets (225 - 205), R. van Zeist (205 - 218), P. Kok (203), B. de Ridder (252), G. Koorn (203), R., Beumkes (205), I. van der Slikke (207), R. Verra (221). Woensdag 27 februari: De Toekomst-Bouw. Timmer 2% 2% Dubbel El-Reizenboetiek 4—1 Sommeltjes-Strandplevier2 0—5 Kocky's kapsalon-Graaf spuiterij 3—2 Strandplevier 1-Koogel 77 2—3 Donderdag 28 februari: Paal9-Fun 2—3 Vismans eethuisje-Wielewaal 3—2 Doortje-Vitaminebron 4—1 Holly Hobbie-Texel Vastgoed 3—2 Paal 19-'t Steigertje 3% 114 Woensdag 5 maart 19.30 uur: Koogel 77-Graaf spuiterij JKM-Strandplevier 2 Strandplevier 1-Wielewaal 21.30 uur: Wasserij Texel-Paal 9 Debbel EI-TZN DeToekomst-Enbece 1 Donderdag 6 maart 19.30 uur: Sommeltjes-Reizenboetiek Vismans eethuisje-Vitaminebron Beerebar-Bouwbedrijf Timmer 21.30 uur: Doortje-'t Steigertje Holly Hobbie-Paal 19 Kocky's kapsalon-Texel Vastgoed Dinsdag 4 maart 21.00 uur: Gamma-Kagers Kwartet-De Luwe Boshoek De Rog-Ott Menno Koorn wist zich door een gemiddelde van 136 naar de tiende plaats op te werken. Peter Veldman deed een bijna geslaagde poging om de hoogste game te krijgen. Op het laatste moment kwam hij drie pins tekort en maakte hij er een mooie 190 game van. In de rangschikking van de ploegen is niets veranderd. Uitslagen: De Zwaluw-Brains Bowling Devils-Shit De Hommels-Stuntels Stand: 1Shit 2. Stuntels 3. 't Galjoen 4. Brains 5. De Zwaluw 6. Bowling Devils 7. De Hommels 3-1 2-2 0-4 25 21 15% uit 7 14% uit 7 1 .aten we zacht zijn voor elkaar. De verloting van de S.V. De Koog, waarvan de trekking plaatsvond op zaterdag 1 maart, gaf de volgende uitslag te zien: 1e prijs (reis naar Parijs) 7530, 2r pr. (draagbare tv) 163, 3e pr. 7036, 4e pr. 2652, 5e pr. 2872, 6e pr. 6258, 7e pr. 4179, 8e pr. 7212,9e pr. 7454, 10e pr. 668, 11e pr. 7712, 12e pr. 2926, 13e pr. 3804, 14e pr. 41, 15e pr. 4132, 16e pr. 1906, 17e pr. 6407, 18e pr. 3277, 19e pr. 2296, 20e pr. 1932, 21e pr. 1920, 22e pr. 4770, 23e pr. 3405, 24e pr. 1710, 25e pr. 1800, 26e pr. 5754, 27e pr. 6419, 28e pr. 791, 29e pr. 570, 30e pr. 4042, 31e pr. 4829, 32e pr. 6488, 33e pr. 2724, 34e pr. 7795, 35e pr. 1679, 36e pr. 3929, 37e pr. 6151, 38e pr. 1101, 39e pr. 5380, 40e pr. 3164. De prijzen kunnen worden afgehaald bij restaurant Capri tegen overlegging van het winnende lot. Om niet aan de vaste deur te komen, wordt aangeraden eerst even te bellen, telefoon (02228) 497 of 637.

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 5