Landelijke verkoop van kaarten voor het Jazz-festival Pinkstertoernooi van Texelse Boys Geslaagd weekend van zwemclub Damesfiets gevonden 320 deelnemers Damesteam Deuce Kampioen 3e klasse VOETBALVOORUITZICHTEN viswedstrijd watersportvereniging g Bang&Olufsen VERVOLG VAN PAG.l Glascontainers en oud papier Modeshow afslankclub Vreemde valuta Winkeldiefstal Evangelische landdag Luilak-toernooi De Zwaan Gratis zwemmen ops luilakochtend GeautoriseerdB&Odealef: Jan Brouwer ^SUZUKI PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 23 ME11980 zaak, die in ieder geval niet voor heel Texel kan worden ingevoerd. Besparingen Henk Beumkes veronderstelde dat de kosten die aan het door de gemeente Texel voorgestelde systeem zijn verbon den, voor een belangrijk deel zullen worden goedgemaakt door minder zwa re belasting van het gemeentelijke ver- voersmaterieel. Voorzitter Van der Kooi zei dat het oud papiergeld dat de gemeente aan de verenigingen uitkeert het geven van subsidies minder nood zakelijk maakt. Zodat het met de totale kosten voor de gemeente per saldo wel zal meevallen. Zegers bleef het van groot belang vinden dat een regelmatige gemeentelij ke ophaaldienst het meest zeker werkt waardoor het publiek snel zal leren zijn papier, glas en overig huisvuil geschei den aan te bieden. Maar hij legde zich uiteindelijk bij de voorgestelde andere aanpak neer. Andere mogelijkheden Er werd ook nog gepraat over moge lijkheden om nog andere componenten aan het huisvuil te onttrekken, zodat het niet op de stortplaats terecht hoeft te komen. Voor het plastic dat ook een groot deel van de totale hoeveelheid huisvuil uitmaakt lijkt voorlopig geen mogelijkheid tot recirculatie aanwezig. Maar er wordt (o.a. op de gratis stort- dagen) wel veel oud ijzer op de belt gegooid. Dat zou er best kunnen wor den uitgehaald en verkocht. Afgewerkte olie is geen probleem. Alle olie die op Texel beschikbaar komt, wordt op het eiland zelf nuttig gebruikt: als brandstof in (daarvoor geschikt gemaakte) cv- installaties. Oude kleding hoeft ook niet in de vuilniszak te worden gegooid, maar kan permanent worden ingeleverd in het bejaardenhuis Sintjan in Den Burg. De commissie ging er mee akkoord dat de gemeente stimulerend gaat op treden bij het inleveren van oud papier en glas. Als een van de eerste stappen zullen de verenigingen worden bena derd met het doel te komen tot een goed gecoördineerd systeem. Straathandel In de rondvraag van deze commissie vergadering klaagde de heer Zegers nog eens over het uitstallen van 'handel' van winkeliers op de openbare straat. Met name in straten waar terweerszijden amirapaaltjes staan, worden de beschik bare looppaden versperd. Zegers kon zich niet voorstellen dat zoiets is toege staan en vond dat aan deze brutaliteit een eind moest worden gemaakt. Voor zitter Van der Kooi zei dat het probleem toevallig juist de aandacht had van het college. Optreden is waarschijnlijk mo gelijk op grond van de algemene politie verordening. Er zal wat gebeuren. Meeuwenplaag Henk Beumkes vroeg aandacht voor de permanente meeuwenplaag rond de vuilstortplaats. Hij stelde voor het huis vuil met een dikkere laag grond te bedekken dan thans gebeurt. Misschien zijn ook andere maatregelen mogelijk om de meeuwen weg te houden. De omwonenden hebben er vee) last van. Onlangs heeft het gemeentebestuur met omwonenden van de stortplaats een hoorzitting gehad. Beumkes betreurde het dat de leden van de commissie openbare werken daarvoor niet waren uitgenodigd. Beumkes drong verder aan op spoed bij het plaatsen van de toegezegde ouderwetse straatlantaarns in Oudeschild. Ze zouden er in ieder geval voor de aanstaande havenfeesten moeten zijn. Henk Beumkes gaf vervolgens klach ten door van mensen die zich tot hem hadden gewend nadat zij vergeefs het raadhuis hadden benaderd. Mevrouw Parlevliet-Bothof uit Den Hoorn had om een parkeerverbod voor haar slijterij gevraagd, maar daarop na drie maanden nog geen reactie gehad. Door de geparkeerde auto's is bevoorrading van het bedrijf moeilijk. Naast het verbod zou er een verwijzing moeten komen naar het parkeerterrein aan de Stolp- weg. Voorzitter Van der Kooi erkende dat het niet erg netjes was dat de gemeente niets van zich heeft laten horen. Het verzoek was inmiddels wel behandeld door de verkeerscommissie. Deze wil geen parkeerverbod maar wil wel (door verwijzingen) stimuleren dat de parkeerplaats aan de Stolpweg beter wordt gebruikt. Nooit goed Een andere klacht kwam van de bewoners van de Vloedlijn die bezwaren hadden tegen de daar aangelegde 'knik- kerkuil' t.b.v. kinderen. Bij droog en winderig weer stuift het zand tegen ramen en deuren. Ook werd geklaagd over de jeugd die de van gemeentewege aangebrachte beplanting vernielt. De plantsoenendienst zou er volgens de briefschrijvers niets aan doen „om dat er toch, geen eer aan te behalen is". «*ic - Texelaars, die nog een kaartje vor het Jazz-festival, dat op 6 en 7 juni in Den Burg wordt gehouden, willen bemachtigen, mogen wel voortmaken. Volgende week wordt via de radio en de dagbladen aandacht aan het evenement geschonken en de kaarten zouden dan wel eens snel uitverkocht kunnen zijn. Bij de organisatoren leeft de mening dat veel Texelaars denken dat ze vlak voor het Jazz-week- einde nog wel een kaartje kunnen bemachtigen. Wanneer volgende week het evenement op landelijke schaal zal worden aangeprezen en de verkoop van de kaarten in handen komt van het landelijk Theater Bespeek Bureau, dan zou de verkoop opeens wel eens erg snel kunnen gaan. Zolang de voorraad strekt blijven de passé partout-kaarten verkrijgbaar bij de Texelse VW. Inmiddels is ook bekend geworden dat de opening van het Jazz-weekeinde zeer sfeervol zal geschieden. De Silver Leaf Brassband zal het evenement openen door met de boot van drie uur al spelend naar Texel te varen. Van de veerhaven gaat het dan per antieke Rolls Royce naar het gemeentehuis in Den Burg alwaar wethouder Nauta een toespraak zal houden. De kleding tijdens de openingsplechtigheid is plechtig: jacquet. Bitter klonk de beschuldiging dat met name kinderen van gemeente-ambtena ren zo slecht blijken te zijn opgevoed, dat zij bomen vernielen. Uit wat direc teur J. van Hoorn meedeelde kon worden afgeleid dat in deze buurt al eerder problemen zijn geweest. Er is daar weinig overeenstemming over wat wel en niet moet worden toegestaan. De gemeente heeft de ingang van de knikkerkuil al eens verplaatst. Van Hoorn had er weinig hoop op dat de zaken zodanig kunnen worden geregeld dat alle buurtbewoners tevreden zijn. Elke verandering komt neer op ver schuiving van een probleem. Beumkes, die blijkbaar naam heeft gemaakt als goed functionerend klach tenbureau, had ook een brief van bewoners van de Zeebries over een ongeriefelijke situatie op het woonerf aldaar. De bulten in de bestrating veroorzaken schade (o.a. aan trekhaken en bumpers van auto's) en er moet meer parkeerruimte komen. Directeur Van Hoorn kon toezeggen dat in ieder geval gedeeltelijk aan de klachten zal worden tegemoetgekomen. qhi Wat er het verdere weekeinde gebeurt is al eens beschreven, maar het kan geen kwaad het nog eens te her halen. Op vrijdag wordt in de diverse café's in Den Burg van vijf tot negen en van elf tot twee gespeeld. In Question speelt de TESO Windkracht 11 Jazzband en de Silver Leaf Brass band, in De Zwaan het Hollands Riet gezelschap en New Dixie Dawn, in de Karseboom Jive at Five en het Hans Schaeffer Trio, in het Texelaartje de Red Band en het JaapLüdecke Sextet, in de Raadskelder het Hollands Riet gezelschap, in de Beerebar het Jaap Lüdecke Sextet en de TESO wind kracht 11 Jazzband, in de Twaalf Balcken het Trio Wim Overgaauw en het WASO Kwintet en in de Grooten Slock Jive at Five. Zaterdag Met hetzelfde passé partout toe gangsbewijs kan men zaterdag ook nog diverse jazz-klanken beluisteren. Op zaterdag 7 juni wordt net als vrijdag van vijf tot negen uur en van elf uur tot twee uur 's nachts gespeeld. In Question speelt dan het Trio Wim Overgauw en het Hollands Rietgezel schap, in De Zwaan het Jaap Lüdecke Sextet en de Stable Roof Jazz Band, in de Karseboom Henk Pepping Boogie en de TESO windkracht 11 jazzband, in het Texelaartje Jive at Five en het WASO kwintet, in de Raadskelder New Dixie Dawn, in de Beerebar New Dixie Dawn en de Red Band, in de Twaalf Balcken de TESO Windkracht 11 Jazz band en de Silver Leaf Brassband, in de Grooten Slock de Red Band en- het Jaap Lüdecke Sextet. Als extra speelt in de Wezentuin van half drie tot half vijf de Jan Molenaars Big Band. Voor dit laatste is geen toegangskaartje nodig. Het optreden in de Wezentuin wordt mogelijk nog met allerlei andere activiteiten gecombineerd, zodat daar van een ware happening gesproken kan worden. Het belooft een swingend weekeinde te worden dat veel overkan- ters naar Texel zal lokken. Huisvesting De organisatoren van het Texelse Jazz Festival heb ben nog één groot probleem en dat is de huisvesting van de muzikanten, die naar Texel komen. Er moeten nog de no dige slaapplaatsen worden gevonden. Mensen die een bed of een kamer vrij hebben, worden verzocht zo snel mogelijk contact op te nemen met de afdeling culturele zaken van het raadhuis (tel. 3041). Maandag werd bij Zegel Modes kle ding geshowd door en voor de Slim- mingclub Texel. Deze show had een feestelijk tintje, doordat juist op deze avond 4 leden hun ideale gewicht hadden bereikt. Eerder op de dag waren 5 dames al druk aan het vooroefenen geweest om het hele gebeuren vlot en stijlvol te kunnen laten verlopen. Op zeer charmante wijze werden dan ook de verschillende modellen getoond. In de pauze tracteerde de firma Zegel op koffie met gebak. Nadien mochten alle dames zelf naar hartelust passen en showen, wat nogal eens tot grote hilariteit leidde. Wie als buitenstaander een kijkje had kunnen nemen zou zich zeer verbaasd hebben afgevraagd of dit nu een club van dikke mensen was. Er wordt op de Slimmingclub echter hard gewerkt om voor de zomervakantie de overtollige pondjes kwijt te raken. Dit vergt natuurlijk veel doorzettingsvermo gen en wilskracht. Op een enkele na lukt het de meesten om juist in clubverband datgene te bereiken dat men zich als doel gesteld heeft. Donderdag werd bij het kruispunt Akenbuurt-Pontweg een groene damesfiets, merk Arizona, aangetrof fen. De eigenaar kan de fiets afhalen op het politiebureau. Westduitse marken 100 7108,25 Belgische francs 100 6,59 Franse francs 100 7 46,00 Zweedse kronen 100 7 45,25 Zwitserse francs 100 7117,00 Deense kronen 100 7 33,75 Amerikaanse dollars 1=7 1,94 Engelse ponden 1 7 4,43 Oostenrijkse schillingen 100 7 15,31 Italiaanse lires 10.000 7 22,00 Spaanse peseta's 100 7 2,64: Wh Isêr Woensdagmiddag werd een 15-jarige jongen uit Leiden betrapt toen hij uit de winkel van Mantje in de Hogerstraat een sportbroek stal. De jongen hoorde tot een groep van 90 kinderen die een reisje naar Texel maakten. De politie stelde de ouders op de hoogte. Op tweede pinksterdag wordt de evangelisatie landdag in het park Velser- beek te Velsen-zuid gehouden. Het is de 25ste landdag. Sprekers zijn ds. R. Reiling, Th. Dikkes, ds. J. A. Malgo, J. B. Klein Haneveld en ds. A. H. Agte- reek. Muzikale medewerking wordt ver leend door The Burning Candles, Gert en Hermien, kwartet De Gier en organist Otto Deen. De aanvang van de samen komst is 10.30 uur, 13.30 uur en 16.15 uur. Texelaars die het evenement willen bezoeken en die graag mee willen rijden kunnen contact opnemen met Jan en Paula Brouwer in Den Burg, telefoon (02220) 3770. Wegens het grote succes vorig jaar heeft de voetbalvereniging Texelse Boys besloten dit keer weer een pinkster- toernooi te organiseren. Net als vorig jaar is het aantal deelnemende elftallen 16. De clubs die met twee teams komen worden in verschillende poules inge deeld, de andere clubs worden naar sterkte ingedeeld. Er zijn vier groepen van 4 teams. In iedere poule wordt eerst een halve competitie gespeeld waarna finalewedstrijden worden gehouden zo dat er een eindrangschikking komt. De eerste dag wordt om 11.30 uur begon nen, de tweede dag om 10.30 uur. De wedstrijden duren 2 maal 20 minuten. Bij gelijk eindigen in de poule beslist het doelsaldo. Bij een gelijk spel in de finale wedstrijden worden er 5 panaltys geno men. Dit gaat door tot er een beslissing valt. In totaal zullen 330 man aan het toernooi deelnemen. Het evenement vindt plaats op het Texelse Boys veld. Op eerste pinksterdag wordt er om zes uur gezamenlijk gegeten en 's avonds is er nog een gezellige avond met het Atlantic Trio onder leiding van Wim Beerling. De spelers van de vaste wal overnachten in tenten. De twee tenten van het bouwdorp zullen hiertoe op het veld van de Texelse Boys worden opgezet en ook de Scouting Texel helpt met zijn tenten. Al met al een heel programma waarvoor de nodige organi satie heeft plaatsgevonden. Het programma van dit evenement ziet er als volgt uit: Poule A: W Mariënheem, WPB Sneek, Always Forward, SC Pesse. Poule B: Texelse Boys, Zuidlaarder- veen, FC Kraggenburg, VV Oranje Zwart. In de afdeling 'reserve'-elftallen: Poule A: W Hoonhorst, SV Texel, ZDH, Always Forward. Poule B: VV Mariënheem, Texelse Boys, SC Pesse, WPB Sneek. Eerste pinksterdag: Veld A, reserve-elftallen: 11.30 u.: Hoonhorst-Texel 12.15 u.: Mariënheem-Texelse Boys 13.00 u.: ZDH-Always Forward 13.45 u.: Pesse-WPB 14.30 u.:Texel-ZDH 15.15 uTexelse Boys- Pesse 16.00 u.: Hoonhorst-Always Forward 16.45 u.: Mariënheem-WPB Veld B, standaardelftallen: 11.30u.: Mariënheem-WPB 12.15 u.: Texelse Boys-Zuidlaarderveen 13.00 u.: Always Forward-Pesse 13.45 u.: Kraggenburg-OranjeZwart 14.30 u.: WPB-Always Forward 15.15 u.: Zuidlaarderveen-Kraggenburg 16.00 u.: Mariënheem-Pesse 16.45 u.: Oranje Zwart-Texelse Boys Tweede pinksterdag: Veld A, standaardelftallen: 10.30 u.: Always Forward-Mariënheem 11.15 u.: Kraggenburg-Texelse Boys 12.00 u.: WPB-Pesse 12.45 u.: Zuidlaarderveen-Oranje Zwart 13.30 u.: 7e - 8e plaats 14.15 u.: 5e - 6e plaats 15.00 u.: 3e - 4e plaats 15.45 u.: 1e - 2e plaats Veld B, reserve-elftallen: 10.30 u.: ZDH-Hoonhorst 11.15 u.Pesse-Mariënheem 12.00 u.: Texel-Always Forward 12.45 u.: WPB-Texelse Boys 13.30 u.: 7e - 8e plaats 14.15 u.: 5e -6e plaats 15.00 u.: 3e - 4e plaats 15.45 u.: 1e - 2e plaats Hierna volgt de prijsuitreiking en sluiting. Het damesteam van tennisvereniging Deuce is kampioen geworden in de derde klasse D van de damescompetitie. Vorig jaar was het eerste jaar dat mee werd gedaan. De resultaten waren toen niet erg bemoedigend. Dat was gedeel telijk aan de vele blessures te wijten. Toch werd er dit jaar meegedaan en met de ervaring die vorig jaar was verkregen, wonnen de dames nu alle wedstrijden zonder veel moeite. Een team uit Julia- nadorp bood de meeste tegenstand. Zes weken geleden wonnen de Texelse dames met 6—2, afgelopen dinsdag morgen werd het 5—3. Er moet nu nog een promotiewedstrijd tegen een andere kampioene worden gespeeld. Het team dat wint mag volgend jaar in de tweede klasse van de damescompetitie spelen. S.V. Texel Zaterdag 24 mei gaat het tweede elftal van S.V. Texel naar het Zeemachttoer- nooi, eanvang eerste wedstrijd 10.50 uur, vertrek boot 9.35 uur. Texel 4 ontvangt Haarlem 20. Aan vang 20.00 uur (Texelse Boys terrein). Zondag 25 mei en maandag 26 mei gaat Texel 3 naar het Texelse Boys- toernooi. Maandag 26 mei gaat Texel 1 naar het Zeemachttoernooi, aanvang eerste wedstrijd 10.15 uur, vertrek boot 9.05 uur. S.V. Oosterend Op tweede pinksterdag gaat Ooster end met vier seniorenelftallen naar een toernooi in Huiswaard. Het resultaat van al deze elftallen wordt bij eikeer opgeteld en is bepalend voor de eind klassering. Uitgenodigd worden alle spelers van zaterdag 1 en 2 alsmede van zondag 1 en 2. Vertrek met de boot van 8.35 uur van 't Horntje, waarna een bus zal klaarstaan in Den Helder. Spelers die met eigen vervoer gaan moeten reke nen op drukte bij de boot, zodat een voorrangskaart gewenst is. Z.D.H. Zaterdagavond speelt de ZDH-com- binatie om 7 uur een wedstrijd tegen HPOK in Amsterdam. ZDH neemt ook deel aan het pink stertoernooi van de Texelse Boys. De eerste wedstrijd op zondag wordt om 13.00 uur gespeeld. Op tweede pinksterdag wordt de eerste wedstrijd om 10.30 uur gespeeld. Het weekend stond voor ZPC TX 71 in het teken van de zwemuitwlsseling met de zwemclub Nautilus uit Dordrecht. Daar voorzitter Ton Kroeze vanwege een ziekenhuisopname niet aanwezig kon zijn. werd een ieder verwelkomd door Dik Haker. Hij zei dat de TX 71 voornamelijk een recreatieve zwemclub is. Dat komt voor een deel door de eilandelijke positie. Voor sportuitwisse- lingen zijn er altijd hoge reiskosten. „Spel en zwemplezier staan bij ons centraal, wat niet zeggen wil dat we zo maar over ons heen laten zwemmen" aldus de heer Haker. Vervolgens togen de Nautilus kinderen met hun gastgezin nen huiswaarts. Zaterdagmorgen togen ze met 85 fietslustigen door het Texelse land waar van erg werd genoten, 's Middags in het leuk versierde zwembad Molenkoog werden de zwemwedstrijden gehouden. Het bad was omzoomd door vele toe schouwers wat de sfeer ten goede kwam. Hierbij bleek ook duidelijk dat Nautilus een meer prestatie-gerichte ploeg was. Maar dit was geen nadeel voor sfeer en gezelligheid. Een pluim De Watersportvereniging Texel houdt zondag 1 juni de eerste in een serie van drie viswedstrijden. De andere wedstrij den worden op 10 augustus en 21 september gehouden. Vanaf half negen 's ochtends vaart men met boten van leden van de watersportvereniging het wad op. Het vertrek is bij het clubschip. Alle mogelijke soorten boten zullen uitvaren. Motorschepen, visboten en zeilschepen. De plaats waar men gaat vissen is geheel vrij; een ieder kan dus zijn favoriete stekkie opzoeken, leder een is welkom om mee te gaan op deze vistocht, alleen is het aantal plaatsen beperkt. Wanneer de boten vol zijn, zijn er geen extra voorzieningen om de achterblijvers op te vangen. Voor hen gels en aas dient men zelf te zorgen. Om vier uur 's middags komen de boten weer terug en dan wordt de gevangen vis gemeten en gewogen. Voor de winnaars zijn wat aardige prijzen beschikbaar. Vanaf half zes tot zeven uur is er op het schip een uitgebreide vismaaltijd waaraan ieder kan meedoen. voor de grote en kleine vechtjassen van de TX 71 is hier zeker op z'n plaats. Spelletjes 's Avonds werd de tweekamp voort gezet in dorpshuis De Waldhoorn te Den Hoorn. Allerlei soorten spelletjes werden onder ogen van een sterk meelevend publiek door de beide ploe gen uitgevochten. De zondagmorgen stond in het teken van de diverse waterspelen in het zwembad. Ook hier weer veel enthou siasme, zowel van leiding als deelne mers. Na uitreiking van de diverse diploma's werd er afscheid genomen van de gasten. Na dit geweldig geslaag de weekend staan alweer nieuwe Zoals ieder jaar houdt de zaalvoetbal vereniging De Zwaan aanstaande zater dag weer het traditionele luilaktoernooi, met dit keer als deelnemende ploegen: JKM (vorig jaar winnaar). Dubbeldik, Oosterend, Stuf '70, SV Diemen en De Zwaan. Het toernooi wordt gespeeld volgens de KNVB-regels. met als uit zondering dat de schietlijn vervalt, zodat er vanaf de middenlijn op het doel geschoten mag worden. In de pauze wordt een jeugdwedstrijd gespeeld tussen de teams van De Koogel en Bremakker. Deze jeugdspe lers strijden individueel ook nog om een penaltybokaal tegenover een bekende Texelse zaalvoetbalkeeper. De finale van het toernooi is gepland om 16.00 uur waarna de prijsuitreiking om 17.30 uur in café De Zwaan zal plaatsvinden. Programma: 10.00 uur: JKM-Dubbeldik 10.22 uur: De Zwaan-Oosterend 10.44 uur: Dubbeldik-Stuf '70 11.06 uur: Oosterend-Diemen 11.28 uur: Stuf '70-JKM 11.50 uur: Diemen-De Zwaan 12.12 uur: Dubbeldik-JKM 12.34 uur: Oosterend-De Zwaan 12.56 uur: Stuf '70-Dubbeldik 13.18 uur: Diemen-Oosterend 13.40 uur: JKM-Stuf '70 14.02 uur: De Zwaan-Diemen 14.30 uur: De Koogel 1-Bremakker 15.00 uur: om 5e en 6e plaats 15.22 uur: om 3e en 4e plaats 15.44 uur: penaltybokaal 16.00 uur: om 1e en 2e plaats Zaterdagochtend tussen 4.00 en 6.2 jj] uur mag in het zwembad Molenkoó gratis worden gezwommen. Ook d kiosk is open. 3 jaar garantie Koetebuurt 2 - Oosterend Tel. 02223-429/448 Suzuki ST 80 pick-up, compact, wendbaar en zeer veelzijdig Grote, vlakke laadvloer, 4-cilmder motoren veel extra's Laadcapaciteit 500 kg. compleet f 7 000.- excl BTW (incl. BTW f 8.260.—). 12 maanden garantie OOSTEREND (Texel), Garage Westend. Oosterenderweg 52.02223 - 396 evenementen te wachten. Op 4 juni a.s. onderlinge wedstrijden en op 6, 7 en juni a.s. een kampeerweekend in Hei- loo. Dit kampeerweekend staat ondei auspiciën van de KNZB en wordt ook verzorgd door de spelleider van dit bond. In de loop der jaren hebben dit kampen een zeer goede naam gekregen Het bestuur van de TX 71 hoopt op enige mensen met een echt kampeer hart zodat er met een groep aai deelgenomen kan worden. De prijs ii 711, staangeld ltampeerterrein, en tree zwembad en speeltuin inbegrepen Men kan zich voor 24 mei opgeven b Dik Haker, Schilderend 110, telefooi (02220) 3506 na 17.00 uur. In oktober heeft ZPC TX 71 eer weekend in Dordrecht. Op woensdag 21 mei a.s. begint hel zwemmen voor ouderen onder leidinj van Ria Keyser. Om hieraan te kunner meedoen is geen zwemabbonnemeni nodig. Er kunnen nog enige deelnemer: bij. Voor 725,— zwemt u het geheli seizoen. Er wordt gezwommem var 20.00 - 20.30 uur. Voor inlichtingei telefoon (02220) 3873.

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 2