i I Palet wilgeen onkruidbestrijding met gif toestaan AGENIA Zon, maan en hoog water Weer nachtmarathon in Had ..Molenkoog" SVC Badminton stopt FAMILIEBERICHTEN Albert Keijser tweede in Heemskerk NIOZ zaal voetbal toernooi Aanrijding Gladde band Open speelavond „MusicaTexIa" Bouw Muziekschool Maandag 30 juni Zuigelingenbureau T rombosedienst Valpartij VRIJDAG 27 JUNI 1980 TEXELSE COURANT PAGINA 3 ,,Keer op keer, vooral in het voorjaar, bereiken ons uit de Texelse burgerij klachten over de wijze waarop van gemeentezijde het 'on kruid' wordt bestreden. Ook nu kun je weer zien hoe men door be- spuiting en het strooien van vergiften het groen uit de wereld werkt. In het verleden heeft u ons al eens laten weten dat het hier stoffen betreft die voor mens en dier niet schadelijk zijn. Wij betwijfelen ech ter of het werken en het niet vrijwillig in aanraking komen met deze chemische stoffen bevorderlijk is voor de gezondheid. Wij vragen u niet opnieuw het beperkt(er) toepassen van deze bestrijdingsmiddelen of een vriendelijke uitleg over het met-kwaadaardige karakter. Het is 1 tijd voor een radicaal andere visie op deze werkwijze. Vanuit ons standpunt betekent dat niet meer spuiten of strooien. Maar met man- of vrouwkracht daar waar gewenst (en wie bepaalt eigenlijk wat gewenst is?) eventueel hinderlijke begroeiing verwijderen. We moeten leren leven met een ander beeld van wat zogenaamd nestjes is wan- neer het gaat over parken, maar vooral plantsoenen en straten". Deze brief die door Daan Welboren namens de Pakt-fractie aan het college van burgemeester en wethouders was geschreven, werd dinsdagmiddag be handeld in de commissie openbare werken. Bij de brief was een artikel gevoegd waaruit bleek dat de plantsoe- - nendienst in Drachten geen groen meer - bestrijd met gif. Wethouder Van der Kooi zei als reactie op deze brief dat er volgens het Pakt-plan extra mankracht nodig zal zijn bij de plantsoenendienst. Niet iedereen is immers blij met allerlei gras en onkruid tussen de tegels. Wanneer je op deze manier onkruid wilt Zaterdag werd de derde wedstrijd om het kampioenschap motorcross van Noordholland-noord verreden. De 125 cc junioren werden opgesplitst in twee series. Uit de beide series werden de beste twaalf en uit de herkansing de beste zes crossers geplaatst in de finale. In deze eerste serie waren alle Texelaars goed weg, wat resulteerde in een derde plaats voor Carlo Witte, een vijfde voor Rob Venneman, een zesde voor Nico Bakker en voor Jan Grisnigt een zeven- de klassering, ledereen ging automa tisch over naar de finale. In de 50 cc junioren reden Ruud van der Veen en Ruud Keijser mee. Van der Veen was wel erg ongelukkig, omdat zijn motor al in de training stuk ging. Ruud Keijser behaalde in beide man ches een tiende plaats. Niels Koorn reed in de 250 cc en hoger tweemaal naar een zesde plaats. De klasse 125 cc jeugd werd verte genwoordigd door Albert Keijser, die in de eerste manche een prachtige tweede plaats wist te bemachtigen. Er werd protest tegen hem ingediend omdat hij iemand opzettelijk uit de baan zou hebben gereden. Ondanks het feit dat de vader van de indiener van het protest in de jury zat, werd het protest afgewe zen. In de tweede manche reed Keijser naar een bekeken derde plaats, waar door hij de tweede prijs mee naar huis kon nemen. De finale van de 125 cc junioren werd door Carlo Witte besloten met een negende plaats. Rob Venneman werd elfde, Jan Grisnigt twaalfde en Nico Bakker vijftiende. De Texelse crossers zijn er allen van overtuigd dat de resultaten beslist ver beterd kunnen worden als ze de be schikking hadden over een crossterrein om te trainen. De zon komt 29 juni op om 5.21 uur en gaat onder om 22.03 uur; 2 juli op om 5.22 uur en onder om 22.02 uur. Maan: 28 juni VM; 5juli LK. Vrijdag 27 juni 8.35 en 20.53 9.17 en 21.43 10.07 en 22.45 10.55 en 23.03 11.38 en 23.43 12.22en -.- 0.17 en 13.04 0.47 en 13.46 1.17 en 14.31 Zaterdag 28 juni Zondag 29 juni Maandag 30 juni Dinsdag 1 juli Woensdag 2 juli Donderdag 3 juli Vrijdag 4 juli Zaterdag 5 juli Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water. gaan bestrijden, betekent dat dat je veel extra mensen bij de plantsoenendienst in dienst zult moeten nemenDaar is geen geld voor. Je moet prioriteiten stellen. Eén van de prioriteiten is het vernieuwen van het rioleringssysteem. Dat is iets waarvoor ik eerder zou kiezen dan voor de door dit plan noodzakelijke uitbrei ding van de plantsoenendienst", zei Van der Kooi. Schade Dros vond datje bij onkruidbestrijding zo doelmatig mogelijk te werk moet gaan. Door de wortels van het onkruid worden de straatstenen uit elkaar ge drukt en daardoor kan flink wat schade ontstaan. In de wegbermen moeten alle planten vrij en blij kunnen groeien, maar op de weg dient een rigoureus onkruid- verdelgingsbeleid te worden gevoerd. Verder is het ook nog zo dat op de weg mosgroei ontstaat als men alle planten zijn gang maar laat gaan en dat kan bij vochtig weer levensgevaarlijke slippar tijen tot gevolg hebben. Van der Kooi wist nog te melden dat er wel eens proeven zijn genomen met het zonder gif onkruidvrij houden van vluchtheuvels, maar dat dat ook geen succes is geweest. Gezondheid Zegers zette een vraagteken achter het feit dat volgens de brief de mensen 'keer op keer' hun verontrusting hebben laten blijken over de bestrijding van onkruid met gif. Beumkes meldde ech ter dat veel mensen bang zijn voor hun gezondheid als er met gif gewerkt wordt. ,,Er moet maar een uitspraak van de raad komen over de bestrijding met gif", zei hij. Volgens Van der Kooi is het probleem met een raaduitspraak echter dat de raad zich uit moet spreken over beperkt toepassen van gif, of het geheel achterwege laten ervan. Geheel achter wege laten is financieel niet haalbaar, terwijl bij beperkt toepassen het pro bleem ligt in het woordje beperkt. Wat de één beperkt vindt, vindt de ander al erg veel. Evenals vorig jaar zal van zaterdag op zondag weer een nachtelijke zwemma- rathon in het bad Molenkoog" worden gehouden. Er wordt gezwom men van acht uur zaterdagavond tot acht uur zondagochtend. Onder meer wordt deelgenomen door ploegen uit Schagen, Medemblik, Den Helder en van de Kon. Ned. Bond tot Redding van drenkelingen. Totaal vijf ploegen doen mee. Een zesde baan is gereser veerd voor Texelaars, die voor 71,— per persoon kunnen meedoen; zij worden verzocht in Molenkoog" de intekenlijst in te vullen. Onder de deelnemende verenigingen wordt de Jan van Zon-wisselbeker verloot. Deze bleef vorig jaar in het bezit van de zwem- en poloclub TX 71 De organiserende zwemclub hoopt gedurende de nacht op veel belang stelling van supporters, waardoor het evenement zich in genoegelijke sfeer kan voltrekken. Erik Bakker uit Den Hoorn werd dins dagavond door een automobilist aan gereden toen hij in de berm van de weg bezig was panne aan zijn brommer te verhelpen. De automobilist, afkomstig van Texel, reed door maar meldde zich later bij de politie. Bij onderzoek bleek dat de wagen van de man in zeer slech te staat was, zodat hij uit het verkeer werd genomen. De wagen zal niet op de weg terugkeren want de eigenaar (die niet verzekerd was) heeft er inmid dels afstand van gedaan. Bij een woensdag op de Pontweg ge houden verkeerscontrole, hield de poli tie een auto aan die een gladde band bleek te hebben. Dit euvel wordt bij controles steeds vaker geconstateerd en de politie is dan ook voornemens hieraan in de komende maanden extra aandacht te besteden. Als afsluiting van het seizoen organi seert het amateurorkest Musica Texla evenals vorig jaar een open speelavond. Een ieder die een instrument bespeelt kan aan dit gebeuren deelnemen. Het geheel vindt plaats op dinsdag 1 juli, om 20.00 uur in de Hederlands Hervormde kerk van Den Burg. Op deze avond zullen twee stukken met symfonische bezetting worden ingestudeerd. Een beperkt aantal instrumenten is aanwezig voor hen die als gast op Texel verblijven en hun instrumenten thuis lieten. Hiervoor kan men contact opne men met het secretariaat van het orkest, telefoon (02220) 3357 of met de dirigent Dyo Wassink, telefoon (02270) 4109. (Zie ook het weekoverzicht in de Recre-ektiefbijlage) Donderdag 28 juni De commissie Ruimtelijke Ordening houdt in Het Eierlandsche Huis te De Cocksdorp een openbare vergadering, aanvang 20.00 uur. De agenda ver meldt: 1. hoorzitting De Cocksdorp; 2. advies van de commissie over de reak- ties op de wijziging van het bestem mingsplan De Cocksdorp; 3. Voorberei- dingsbesluit De Cocksdorp; 4. Artikel 8-overleg Bedrijventerrein Oosterend; 5. Voorbereidingsbesluiten Midden- en Zuid-Eierland; 6. Resultaten artikel 8- overleg De Mars; 7. Rondvraag. Vrijdag 27 juni De Sportvissersclub Texel houdt bij De Hornt een geepwedstrijd van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag 28 juni De Blijde Rijders houden in De Koog, op het sportterrein aan de Nikadel, hun Concours Hippique, aanvang 13.15 uur. Om 15.30 uur begint in de Wezentuin in Den Burg een optreden van diverse Texelse groepen. Om 20.00 uur start in Zwembad Molen koog de nachtmarathon. Belangstellen den welkom. Zondag 29 juni Op het parkeerterrein aan de Emmalaan start om 14.00 uur een vossenjacht voor 27 MCers. Op het strand bij paal 17 wordt een demonstratie parachutespringen gege ven om 19.00 uur. Zoals gisteravond tijdens de verga dering van de Welzijnsstichting werd gemeld zal 4 juli de bouw van de nieuwe muziekschool worden aan besteed. Drie Texelse aannemers zijn gegadigden. Het ligt in de be doeling na de bouwvakvakantie te beginnen met de bouw. De muziek schoolcomplex komt achter de oude ULO. De zuigelingen die aan de beurt zijn worden op het bureau verwacht op de tijden, waarop hun eigen huisarts zitting heeft. De tijden zijn als volgt: Om 19.30 uur neemt de heer J. Brusse laars afscheid van de SVC gym in het Eierlandsche Huis. Het Vrouwenhuis (in dorpshuis de oude ULO) heeft vanaf 20.00 uur kledingruil- beurs. VASTE AGENDA Het Groene Kruis heeft op werkdagen spreekuur van 17.00 - 18.00 uur. Dit is voor uitleenartikelen uit het magazijn en algemene informatie over voeding, zui gelingen en kleuterbureau, hulp bij zieken thuis etc. Telefonisch is het Groene Kruis dan te bereiken op num mer (02220)3241 Dokter Eissen, dinsdag 1 juli om 14.00 uur mazeleninentingen. Iedere woensdag van 9.00 - 10.30 Dokter Coutinho, woensdag 2 juli om ««ir- Adres: Groene Kruis-gebouw (in- '13 30 uur gang tandartsencentrum) Witte Kruis- laan, Den Burg. Mee te nemen: alle Dokter Barnard, woensdag 2 juli om trombosedienstgegevens van elders, 15 00 uur verzekenngsgegevens (ziekenfonds- kaart). Op het fietspad van de Akenbuurts- weg deed zich maandagmiddag een valpartij voor, die als gevolg had dat een 40-jarige Duitse vrouw met de am bulance naar haar vakantieadres moest worden vervoerd, omdat zij verwondin gen aan het hoofd had opgelopen. De andere betrokkene was een Duitse man 139) die blessures had aan een der armen en ter plaatse door een arts kon worden behandeld. De twee waren met de sturen van de fietsen in elkaar ge raakt. Na het geslaagde toernooi in 1979, organiseert de NIOZ zaalvoetbalvereni ging voor de tweede maal een toernooi voor teams bestaande uit werknemers van de (semi)overheidsinstellingen en nutsbedrijven van het eiland op zaterdag 28 juni 1980 van 15.30 - 22.30 uur in de sporthal Ons Genoegen. De 10 deelnemende teams zijn in twee poules ingedeeld. Poule 1: Rijkswater staat, PTT, Rijkspolitie, elektriciteitsbe- - drijf PEN en NIOZ 1. Poule 2: TESO, vere"!9'ng. Brandweer, Gemeente, Saatsbosbeheer met de ac,lvlte,ten- ln sep,ember wordt De badmintonafdeling van de Sport- Cocksdorp is gestopt en NIOZ 2. weer begonnen. Door een noodlottig ongeval stierf onze Andries 51 jaar. T. Meindertsma-IJbema Foek, Sjoerd Sicco. Anna, Henk Paul, Erik en Linda De Cocksdorp, 23 juni 1980. Wij willen U op deze wijze danken voor al Uw goede wensen en giften ter gelegenheid van ons huwelijk; het waren wezenlijke bijdragen tot een on vergetelijke dag. U zult begrijpen dat wij niet een ieder persoonlijk kunnen bedanken, al was ons dat liever geweest. Nogmaals, heel hartelijk dank I de heer en mevrouw Waverijn-Mok Geboren op 25 juni 1980 Maartje dochter van Theo Wijnker en Marijke Wijnker-Brasser Hof van Wezemaal 7, Bergen op Zoom. Wij zijn getrouwd Brian en Ruud van Faassen Diek 7, Den Hoorn. Bij deze wil ik iedereen bedanken voor de kaar ten, bloemen en andere cadeaus, die ik tijdens en na mijn verblijf in het zie kenhuis ontvangen heb. Rina Pieterse Ik wil alle vrienden en kennissen hartelijk bedan ken, ook namens mijn kin deren, voor alle kaarten, bloemen en geestelijke hulp bij mijn thuiskomst ontvangen. G. Hoogewoning- Cupido Hierbij willen wij familie vrienden en kennissen hartelijk danken voor de goede wensen, planten, bloemen en cadeaus, die wij bij ons huwelijk moch ten ontvangen. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Han en Lia Timmer AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen 72,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. In serviezen zijn wij steengoed! Artima, tel. 3592, Gra venstraat 7. Tapijt van bekende tapijtfabrikanten naar Uw eigen keus door ons vak kundig en gratis gelegd. Meubelhuis Texel, H. Oosterhof, Hollewal 11 t.o. St. Jozefschool. Ruime parkeerplaats aanwezig. V.T.B. voor verhuizingen. Restaurant De Hoop te De Cocksdorp, tel. 07777 232, voor bruiloften, par tijen, diners, vergaderin gen. Strandpaviljoen Paal 9 is alle dagen geopend. Massage, acupressuur, galvano-therapie. J. M. Westenberg, (02220) 3131 Nu ook. op Texel be trouwbare bromfiets occasions. Drie maanden schriftelijke garantie Zündapp, Kreidler, Yamaha. Tweewielercen trum Kikkert, Badweg 1, De Koog, tel. (02228) 215, b.g.g. 760. 'n Feestje?? Koop uw Franse kaas vers van 't mes bij Gé Koot Kerkstraat 3, Oosterend Rijschool Willemen, A.N.W.B.-erkend. Voor rijles op Texel en in Den Helder. Tel. (02230) 35663 Tex. Hyp. Info cen trum. Vanaf heden 8%% rente op een spaarreke ning dagelijks opvraag baar, zonder boete met dagelijkse rentebereke ning, die per maand wordt bijgeschreven. Voor bedragen boven 7250,— kunt U de spaar rekening ook als giro ge bruiken. Fa. Jan Dekker, Verzekeringen, Bernhard- laan 109, tel. (02220) 2833 In- en verkoop van meu - bilair, inboedels enz. Bar- horst Meubelhandel, tel. 102220)2381 Café De Passage, De Koog, mét biljart. Het hele jaar geopend. Vegetarisch restaurant ,De Kleine Club", Kik- kertstraat 1, De Cocks dorp, tel. (02222) 207, de gehele week aeopend. Voor verhuur, beheer en onderhoud van vakan tie-objecten KOBEKO, Ruyslaan 21, De Koog, tel. 02228-221 of 746. Te vens beschikbaar gezelli ge besloten ruimte met bar voor vergaderingen en kleine partijen. Steun- en wandelstok ken? Artima - uw adres. Tel. 3592, Gravenstraat 7. Gebruikte kwaiiteits rijwielen, doorlopende verkoop. Laag in prijs. Tweewielercentrum Kik kert, tel. (02228) 215 b.g.g. 760. Voor bagage-aanhang wagens. Garage Reij, Bernhardlaan 178, Den Burg, tel. (02220) 2345. Wij rijden dinsdag a.s. gas met de merken: Shell, Calpam en Esso. Oostérènd op woensdag. Verhuurbedrijf Bruining, Brink 6, De Koog, tel. 02228-333. Eikenhouten regenton nen, inh. 200 I. 750,—, met houten kraan 765, Franco thuis. Tel. 05180- 1295. Verzekeringen: BREMER Tel. (02223) 221 Voor vernieuwen en repareren van auto-uitla ten Uw Uitlaatspecialist Garage Kievit, .Jonker straat, Den Burg. Café De Passage, D( Koog, mét biljart. He hele jaar geopend. Alle taxivervoer. (02220) 2323. Met verf, behang, tapijt, gordijnen enz. van Am. Looyer wordt uw huis veel mooier. Kom eens langs Spinbaan 1 Den Burg, tel. 02220-3179 Doorlopende verkoop gebruikte rijwielen. Ver huurbedrijf Bruining, Ni kadel 20, De Koog, tel. 02228-333. Diverse maten /kinderrijwielen. Gallagher 's werelds beste en meest gevraag de schrikdraadapparatuur (Rijkskeur). Dros' Smede rij, Eierland. De boeken- en speel goedkraam op de markt is voor de kleine portemon nee: Tevens elke zaterdag volop leesboeken in De Koog. H. Spigt, Parnas- siastraat 17. U kunt wassen bij Strandpaviljoen De Zeeaster. Links aan Paal 17 (einde Californieweg). Skandinavische meubel stijl is een specialisme waar wij bekend voor staan I Kom rustig eens kijken, óók op onze „Noorse" afdeling 1e etage. Artima specialist in Norske md blerstyle Tel. 3592, Gravenstr. 7. Te koop zwarte grond voor de tuin. Willem J Bakker, Diek 30, (02226) 464. Pasfoto direct klaar. Fotobedrijf De Waal, te genover de Kadoshop V.T.B. voor vrachtvervoer. Cocky's Kapsalon is weer zes dagen geopend. Telefoon (02228) 575. Taxi (02220) 2000 Martien van de Wetering Ziekenvervoer per taxi. Tegelboetiek Fokko Mulder Kotterstraat 9. Oosterend. Boetiek open: vrijdag avond en zaterdagmor gen. Verder bent U wel kom op afspraak (ook 's avonds). Tel. (02223) 666. Verhuisd naar Spin baan 8. Vinke Schoon maakbedrijf, tel. 3121 privé tel. 4805. Een strandhuisje voor Uw gasten aan De Koog? Reserveer bij Cor Kuip, (02228) 225. Vanaf de Badweg tot Paal 21 Vakantie? Windsur fen? in samenwerk, met ANWB weekcursussen voor de jeugd. Voor infor matie Int. Windsurfcen- trum Texel Gerard Roeper tel. (02225) 238, (02220) 4575. Honda buitenboordmo toren, generatoren, wa terpompen en grasmachi nes. Watersportcentrum Duinker, Oudeschild. Blanc de Blancs Nico- i niet zomaar een wijn tje, maar een hele echte uit de Loire. Nu van 5,45 voor 4,95, 6 fl. 27,50. Kooyman's Slijterij (jaap dekker). De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwartwit. Fa. Foto Boersen en zonen, Hippolytushoef, telefoon (02279) 1482. Rommeltjesmarkt 1980. U kunt het ver.leven steunen met boeken, kle ding, glas- en aardewerk enz., enz. Wij komen U kunt bellen 02223-850 Oosterend. De Raadskelder. Onze keuken is geopend alle dagen van 12.00 uur tot en met 22.00 uur. Tel. (02220) 2235. Voor racekleding. Garage Dros. VERZEKEREN: Bremer, tel. (02223) 221 Munten- en postzegel- handel Mali. Speciale aanbieding: 1 cent 1980 10 cent 1980 gratis bij aankoop van Juliana- albums. Tevens beschikken wij over de goede munt- en post zegelbenodigdheden. Westgracht 39, tel. (02230) 18878, Den Hel der. Sparen? Vergelijk de ta rieven. Nutsspaarbank West-Nederland. Voor al uw reform-, dieet- en zoutarme arti kelen naar Gé Koot, Kerk straat 3, Oosterend. Supermarkt De InstuH veel parkeerruimte. Flowerstyling Schuiling Ons tel.nr. (02220) 4571 De Twee Paardjes. Ge opend op vrijdagavond van 7-9 uur voor die mensen die overdag niet kunnen. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- 'and, telefoon (02225) 297 Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Voor al Uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden. Lieuwstraat 4 Den Burg, tel. (07770) 3320. Supermarkt De Instuif veel parkeerruimte. Bruiloft, conferentie koud buffet, receptie, reünie, vergadering, enz. Alles mogelijk in Hotel „De Pelikaan", Pelikaan- weg, De Koog, tel. (02228) 202. Weer volop aardbeien. L. Huisman, De Veen, tel. 2203. Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewijzen Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor gedipl., tel. (02230) 13252. Naaimachines. Recht streeks van groothandel alle, merken van naaima chines met zeer hoge kor tingen van 7150,— tot 7300, We leveren reeds een zig-zag naai machine vanaf 7249, Inruil oude machines mo gelijk. Rep. van ieder merk machine, ook al is deze elders gekocht, zon der voorrijkostenFa. v.d. Berg, Oosterend, tel. (02223) 243. Voor autogas: Kievit, Jonkerstraat. Fa. Zeilen, windsurfen, ca tamaranzeilen. Zeilcen trum Texel. Informatie: Rob Souverein 02220- 3831 b.g.g. 02225-426. Voor hout en plaatma terialen, gipsplaten, as best golfplaten, div. be- tontegels enz., enz. Fa. Barhorst, Maricoweg 2A, Den Burg, tel. 02220-2381 Café De Passage, De Koog, mét biljart. Het hele jaar geopend. Rosó d'Anjou Nicolas geen supermarkt- of hoofdpijnrosé. Nu van 5,95 voor 5,45. 6 fl. 30,-. Kooyman's Slijterij (jaap dekker). Tuijnman help bij ons jaarabonnement. Dan is iedere Texelaar content. Verzekeren? Voor een goed advies Nutsspaar bank West-N ederiand. Zaterdag KGB Gang Witte Burcht. Let op, Oosterend I 5 juli a.s. rommeltjes- markt met warm gebak ken vis, vanaf 10.00 uur. Jullie mogen het alle maal weten, dat Martin en Diane voortaan Van der Kwaak heten. Kledingruilbeurs Vrou wenhuis. Kleding inleve ren van 14.00 tot 16.00 uur in het dorpshuis. De bonnen blijven geldig. Wij hebben vakantie van 28 juni t/m 12 juli. Jan en Hillie Oosterhof, Oosterend Te koop in één koop: filmcamera, projector, viewer 7600, en 1 zee- hengel molen 780, Tel. 3986. Te koop klein rijpaard. Tel. 2073. Te koop Simca 1100 '72, mechanisch 100% 7700, Beatrixlaan 6, tel. 2600. Woningruil: eerste 3 weken juli aangeboden huis met 6 slaapplaatsen in Leersum. Gevraagd woning op Texel A 5 slaapplaatsen. Fam. Wiegers, (03434) 3180. Te koop aangeb.: 1 blauw wedstrijddek voor grote pony, 1 pr. rijlaar zen mt. 40; 1 witte regen jas mt. 40. Tel. (02220) 2731. Demonstreren voor een jaarabonnement; zorg dat u er op 5 juli ook bent. Reizen? Waarheen u ook wilt. Tevens buiten lands geld, cheques en reisverzekeringen. Nutsspaarbank West- Nederiand. Jongen van 15 zoekt werk, liefst in de horeca. Jan Kooij, Wagemaker- straat 36, tel. (02220) 3834. Te koop Volvo 66GL 1300 stationcar met div. extra's. Keuringsrapport aanwezig. Inruil mogelijk. Vraagprijs 75250,—. Tel. (02226) 569. Te koop aangeb.: Kreidler-RM, i.z.g.st. Bouwjaar 1978, kleur blauw metaliek, veel chroom. Tel. (02223) 881, na zessen. Let op Oosterend I 5 juli a.s. rommelmarkt met warm gebakken vis, vanaf 10.00 uur.

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 3