Jeu de boules om Texeis kampioenschap „10" r 5 )0 Watersportvereniging houdt viswedstrijd TX 71-leden zwommen mee in „Razende Bol-tocht Zaalvoetbal Oosterend Harmonie „Eensgezindheid' 59 75 59 69 95 96 49 09 69 Dirk Pool clubkampioen Tussenstand Hoornder strandloop Voetbal in Den Hoorn Meer dan 200 deelnemers in strandloop SVC Wielervereniging had geslaagd jeugdtoemooi Training Z.D.H. Verloting Z.D.H. Wielervereniging houdt sterrit Texelse Boys Granaatje gevonden VRIJDAG 8 AUGUSTUS 1980 TEXELSE COURANT PAGINA 5 ouf.'1 Onder het motto „een stukje Frankrijk in Nederland" is de hele zomer enthou siast deelgenomen aan de concoursen Jeu de Boules die ieder woensdagmid dag onder auspiciën van De Volkskrant in het park achter het raadhuis in Den Burg werden gehouden. Ook op de vele campings en op het strand heeft het publiek kennis kunnen maken met deze nog weinig bekende sport. Dit alles gaat woensdag uitmonden in de open Texel se kampioenschappen jeu de boules, aanvang 14.00 uur. Op een aantal wedstrijdbanen zal Naast het groots opgezette „Rondje om Texel" organiseert de Kustzeilver- eniging Westerslag jaarlijks het open clubkampioenschap. Ook dit jaar was dat het geval. Er werden tien zeilwed strijden gehouden, waarvan uiteindelijk de zes best gezeilde werden geteld voor het kampioenschap. De wedstrijden, voortreffelijk geleid door Sjef Brüge- mann en Henk Koopman, verliepen zonder problemen. Het was mooi dat zowel onder zware als onder lichte weersomstandigheden werd gezeild, waardoor alle deelnemers aan hun trek- 4 ken zijn gekomen. Na omrekening, waarbij gebruik werd gemaakt van een handicap, kwam het volgende resultaat ri uit de bus. 1. D. Pool, Prindle 15; 2. M. War- naar/J. Keijser, Dart; 3. N. Nagtegaal, Prindle 15; 4. W. van Staveren/A. van Staveren, Nacra 5.2; 5. R. Souverein, a Dart; 6. S. van Zon/N. Leijen, Hobie 18; 7. B. van den Berg/H. van den Berg, Dart; 8. L. Vlas, Prindle 15. Naast deze acht werd door een twaalftal andere catamarans deelgeno- pnen, maar deze hebben niet voldaan lan de limiet van minimaal zes gezeilde edstrijden, zodat ze niet in dit klasse- lent zijn opgenomen. De clubwedstrijden werden besloten net een barbecue, die uitstekend ver- :orgd was door enkele leden van de :lub. Til '|w( ■M ni Voor de tweede keer dit jaar houdt de Watersportvereniging Texel een sport- iswedstrijd op de Waddenzee. In te- lenstelling tot de aanvankelijke plannen lebeurt dat zondag a.s. en dus niet aterdag, want dan zijn meerdere leden verband met hun werk niet in de lelegenheid om mee te doen. Er wordt gevist vanuit boten en lootjes van de Watersportvereniging, jestart wordt om 9.00 uur in de haven tan Oudeschild; men dient om 8.30 uur anwezig te zijn. Op dat tijdstip zal lekend worden gemaakt waarop zal vorden gevist. De deelnemers zijn vrij i de keus van de plaats waar zij gaan ïssen. Na afloop, om ongeveer vijf uur s middags, zullen de prijzen worden itgereikt aan boord van het clubschip, levolgd door een gezellige gratis vis- naaltijd. Als de wedstrijd door weers- mstandigheden niet door zou gaan, iaat de vismaaltijd wèl door. Op de oten en bootjes zijn nog wat plaatsen rij. Belangstellenden (ook niet-leden) nogen meevissen. Zij moeten zich irterlijk 8.30 uur melden bij het viswed- trijdcomité op het clubschip in de ichthaven van Oudeschild. volgens het officiële reglement worden gespeeld. De poule-indeling wordt voor de aanvang van het concours gemaakt en het aantal wedstrijdpunten dat wordt behaald is bepalend. Men kan zich te voren opgeven op het raadhuis (tele foon (02220) 3041 toestel 239) of woens dag in het park tot miriimaal een kwartier voor de aanvang van de kam pioenschappen. Men kan inschrijven met een doublet (twee personen) of een triplet (drie personen). Ook mensen die de sport nog niet kennen zijn uiteraard welkom. Als toe schouwer, maar ook als recreatiespeler. Een aantal banen zal gereserveerd blij ven voor deze spelers die dus niet aan het officiële kampioenschap deelnemen. Hieronder volgt de tussenstand (na vijf wedstrijden) van de Hoomder strandloopcompetitie. Alleen degenen die minstens 4 keer hebben meegelopen staan erin vermeld. Jeugd tot en met 14 jaar: 1. Koen Zijm 65.012. Ronald van de Wetering 72.16, 3. Joop Rommets 72.21, 4. Rudy van de Wetering 74.13, 5. Martin Troost 75.09, 6. Rudy Barhorst 76.39, 7. Frank Groes- kamp 77.25, 8. Lorentz de Ruyter 77.27, 9. Martien Troost 83.23, 10. Kees Heetland 88.21 Heren: 1. Joost Brouwer 111.06, 2. Frans Kuip 119.01, 3. Rien Brouwer 119.12, 4. Gerard Zoetelief 121.26, 5. Jan Hin 124.37, 6. Jan Zijm 125.08, 7. Thijs Franchimon 126.01, 8. Wil Braam 129.23, 9. Daan Welboren 130.35, 10. Louis Uriot 130.53. Dames: 1. Emelie Veeger 79.17, 2. Nel Bruining 82.01, 3. Coby Bakelaar 84.25, 4. Annie Beers 102.53, 5. let de Ruyter 113.32. Zaterdagavond om 18.00 uur wordt op het ZDH-terrein de wedstrijd ZDH 2- SVO 2 (Z) gespeeld, om 19.30 uur gevolgd dor de wedstrijd ZDH 1-Ooster end 1. Aan de woensdagavond gehouden strandloop van SVC bij paal 28 hebben 208 personen deelgenomen, waaronder 111 recreatielopers over vier kilometer, 47 wedstrijdlopers over vier kilometer en 50 wedstrijdlopers over 8 kilometer. Uitslagen 4 kilometer: 1. André Brouwer (16.37); 2. M. Goën- ga (16.39), 3. Robert Doornbos (16.40); 4. Jan Willem Reuvers (17.36); 5. Johan Barneveld(17.45) en 6. Ralph Grabowski (17.45). Uitslagen 8 kilometer: 1Joost Brouwer 29:37; 2. Van Zanten 29.55; 3. Rien Brouwer 30.10; 4. Dolf Jansen 30.40; 5. Wilke Wassenaar 31.06; 6. Louis Uriot 32.00 en Nicol Schermer 32.00. FF Zondag werd voor de vijfde keer het jeugdtoemooi van de Wielervereniging Texel gehouden. Het aantal deelnemers viel wat tegen (oorzaak vakanties), maar het was een mooie wielerdag met veel strijd. Om tien uur werd aangevangen met de 8-jarigen, waarbij bleek dat de Zaandammer Kees Jan Dil de snelste was. Bij de 9-jarigen was een leuke strijd te zien, en bracht een massaspurt de beslissing. Bij de 10-jarigen dongen 5 Texelaars mee naar de ereprijzen. Na een felle strijd won de Beverwijker Klardie. Texe laar Robert Visser bereikte een knappe 7e plaats. Paul Witte, Sidney de Haan, Jef Schuur en Jacco Vinke eindigden respectievelijk als 11e, 12e, 14e en 16e. Bij de 12-jarigen was het Nieis Collou met Nico Evers die voor spektakel zorgden. Even leek het er op dat ze met z'n tweeën weg zouden blijven, maar het liep op een eindsprint uit die gewonnen werd door Niels Collou met Nico Evers op een verdiende vierde plaats. Albert Winter ging in de laatste wedstrijd van start bij de 14-jarigen. De gehele koers werd Albert in de gaten gehouden door de overige deelnemers. Verschillende keren probeerde Albert te ontsnappen, echter vergeefs. Ook deze serie liep uit in een massasprint waar Albert op een knappe derde plaats eindigde. Overzicht prijswinnaars: 8-jarigen: 1. Kees Jan Dil, DTS; 2. Henry de Jong, Viking; 3. Angela Kemper, Volendam. 9-jarigen: 1. Matte Hagendoorn, Dok; 2. Peter Slot, DTS; 3, Danny May, DTS; 4. Pieter van Huizen, Bataaf; 5. Tonnie Beier, DTS. 10-jarigen: 1. Danny Klardie, Kenne- merland; 2. John Bouman, Kampioen; 3. Gerard Kemper, Volendam; 4. Wilco Zuyderwijk, Dok; 5. Erik Boogaard, HRTC. 11-jarigen: 1. Niels Boogaard, HRTC; 2. Frank Ricke, HRTC; 3. Bryan de Klijne, HRTC; 4. Jan Smit, Kampioen; 5. Marcel Moerkerk, Kampioen. 12-jarigen: 1. Niels Collou, Texel; 2. Leo Burgering, Kennemerland; 3. Bian co Mik, WRTC; 4. Nico Evers, Texel; 5. Rob Wassenburg, Dok. 13-jarigen: 1. Ivan Detant, Viking; 2. Gré Tijmes, Kennemerland; 3. Eddie Jansen, Waterland; 4. Peter de Wildt, Kennemerland; 5. Hennie Beier, DTS. 14-jarigen: 1. Therry Detant, Viking; 2. René Betjes, DTS; 3. Albert Winter, Texel; 4. Jan Hopman, Dok; 5. René van der Woude, Dok. De training voor de senioren van ZDH begint vrijdagavond om half acht onder leiding van de nieuwe trainer Hans Steen. Tevens is er een bespreking van de nieuwe competitie. Er wordt op gerekend dat een ieder aanwezig is. Zaterdagavond spelen ZDH 1 en 2 op eigen veld een oefenwedstrijd tegen Oosterend zondagvoetbal. De afdeling zaalvoetbal van S. V. Oosterend houdt een algemene verga dering op dinsdagavond 12 augustus om 21.00 uur in de kantine op het voetbalterrein. Alle zaalvoetballeden worden dringend verzocht te komen, omdat het beleid voor het nieuwe seizoen uiteengezet zal worden. Om 19.30 uur is er een voorvergadering met de junioren, ook in de kantine. Vorige week donderdag tijdens de rommeltjesmarkt heeft de trekking van de verloting plaatsgevonden. De prijzen zijn inmiddels bezorgd. De hoofdprijzen gingen naar Coevorden, Bussum, Den Burg en Slikkerveer. Nog twee donderdagen staat de sportvereniging met rommeltjesstands, rad van avontuur, enveloppentent en grabbelton, aanvang 7 uur op de Hoorn der donderdag. Na een goede voorbereiding was het de afgelopen zaterdag dan weer zo ver: de zeezwemprestatietocht Den Heider- Razende Bol. Onder de meest ideale weersomstandigheden doken met nog 25 deelnemers de volgende TX '71 leden om 13.50 uur vanaf de steiger voor „Lands End" de Helderse havenmond in: Mark Peter Graaf, Peter Haker, Erna Kuip, Esther Krijnen en Colinda van der Vis en oud-lid Kitty Kikkert. Ter beveili ging van de zwemmers voeren er volgboten mee, bemand met een schip per en een lid van de KNBRD. Tevens was er een varende Rode Kruis-boot, voorzien van dekens, zuurstof, therapie paneel e.d. Ook radiocontact met de vaste wal en de rijkspolitie te water stond borg voor een optimale begelei ding van de zwemmathadoren. Daar het een echte kwallenwind was moest er nogal eens „geveegd" worden. Dat het zeewater toch nog niet de juiste tempe ratuur had, bleek wel uit het feit dat zwemmers het erg koud kregen. Helaas werd Mark Peter Graaf hier het slacht offer van. Opgenomen in de volgboot bereikte hij de Razende Bol. De rest van het veld kwam na een uur en twintig minuten aan op de zandplaat. Moe maar toch wel zeer voldaan, want een presta tie is het zeker. Voor Erna Kuip en Peter Haker moet dit een extra voldoening zijn, temeer omdat zij diezelfde morgen om 11.45 uur het toch lang niet lichte Veel is er geschreven over Bo Derek, Hollywoods nieuwste sexgodin, maar Je echte ster in „10" is Dudley Moore. Hij is in zijn geboorteland Engeland bekend als komiek en jazzpianist, maar in de Verenigde Staten is daar de status van sexsymbool bijgekomen, sinds hij de harten van middelbaar, vrouwelijk Amerika stal door zijn rol in „Foul play". In „10" speelt hij een schrijver van een uitstervend soort muziek. Hoewel George (zijn filmnaam) net 42 jaar is geworden, krijgt hij het gevoel de ware vrouw te zijn misgelopen. En dat wordt een obsessie voor hem, hoewel hij met Sam (Julie Andrews) een prima relatie heeft opgebouwd. Als hij op een dag in de auto naast de zijne een beeldschone bruid (Bo Derek) ontwaart doet hij alle moeite deze vrouw, die hij op een schaal van 1 tot 10 met een 11 waardeert, op te Bo Derek in „10" sporen. Via haar vader, een tandarts, komt hij tenslotte in een Mexicaanse badplaats terecht, waar hij eerst een tijdlang over zijn droomvrouw fantaseert en haar tenslotte in bed krijgt als hij haar echtgenoot het leven heeft gered. Daar knapt de veertiger zo op af dat hij zich hals over kop weer in de armen van zijn Sam stort. „10" is te zien van donder dag tot en met dinsdag. (Toegang 16 jaar). In de zondagmatinee: „De dief van Bagdad". Het alom bekende sprookje uit Duizend en één nacht is opnieuw verfilmd. We zien monsterachtige gees ten, vliegende tapijten, zwaardvechters. Peter Ustinov als de kalief die zijn dochter moet beschermen tegen de opdringe rige mannetjes en Kabir Bedi (bekend uit detv-serie „Sandokan") als de betove rende prins Tay, die uiteindelijk toch het ja-woord weet te krijgen van de dochter van de kalief. (Alle leeftijden). FEUILLETON door Tom Lodewijk. 28. „Ik ben er erg blij om", zei ze dus onventioneel, „en u hebt me echt uit e put gehaald". „Maar u zelf zult ook iets moeten oen", ging hij verder „en daarbij lisschien u zelf moeten overwinnen. U Jlt al uw invloed moeten aanwenden m uw vader tot rede te brengen, en lisschien ook enkele van zijn vrienden. at kunt u wel, u staat veel te goed bij aangeschreven. En danja, dan Jlt u veel wijsheid en tact nodig hebben m ook meneer Baars van het hoge lard te halen. Dat is misschien nog wel it moeilijkste.. en daar kan ik u n raad in geven. Ik zou alleen maar in ding willen zeggen, juffrouw Mark- an, en ik hoop alstublieft ze zag hoe i in de war raakte, ze begreep dat hij ■i iets ging zeggen dat niet paste in hun ^Bkelijke verhouding en dat hij doods benauwd was indiscreet te zijn als mens z'n geluk hem wat waard is, pl hij er voor moeten vechten". I Hij keek snel een andere kant op, hij had zich met zaken bemoeid die hem niets aangingen. „Ik zal het niet vergeten", zei Sita zacht, „en ik ben erg blij, dat u ook dit gezegd hebt". Hij keek haar na, toen ze de deur uitging. Als hij zélf zo'n dochter had Jaap Baars had het gevoel dat hij op een tweesprong gekomen was. O ja, zeker, waar het ging om de toekomst van de harmonie, om het te voeren beleid. Daar zag hij maar twee mogelijkheden: zich stilhouden en de „conservatieven" hun gang laten gaan, of meedoen met de voorstanders van de „nieuwe stijl". Jong en voortvarend als hij was, voelde hij niets voor het eerste en alles voor het laatste. Helaas kon hij niet alléén maar zakelijk deze dingen bekijken. Helaas, zo dacht hij, had hij zich laten verwikkelen in persoonlijke sentimenten. Maar wan neer de oude Markman, en met hem zijn dochter, verkozen hier een halszaak van te maken, wanneer ze het zakelijke niet van het persoonlijke konden scheiden, dan was het misschien maar goed dat hij daar voortaan vandaan bleef. Als een lastige vlieg sloeg hij weg de herinnering aan de eerste ontmoeting met Sita, aan de gesprekken die zij met elkaar hadden gevoerd, aan wat tussen hen was gegroeid. En dat ging hem makkelijker af, omdat zijn gedachten de laatste dagen veel meer in beslag werden genomen door Ingrid Hofman, die zo mogelijk nog voortstrevender was dan hij, die volledig de kant gekozen had van de „vernieuwers", en die telkens weer met plannen en invallen kwam, om deze idealen te verwerkelijken. Haar vrolijkheid en haar gezellige praat ver dreven de muizenissen uit Jaaps hoofd. Maar niet alleen dat ze zijn aandacht afleidde van de moeilijkheden die gere zen waren, niet alleen dat ze hem inspireerde tot nieuwe ideeën, maar Jaap Baars verloor nooit zijn doel uit het oog. Dat doel was zeker niet alléén maar de vernieuwing van de harmonie. Die kon er hoogstens aan meewerken. Zijn doel was: Carrière maken. Niet eeuwig op een secretarie blijven zitten. Eerst een secretarispost wellicht, misschien ook burgemeester op een dorpje nog kleiner dan Vreehorst, maar dan als een springplank, hij zou hóger opl Wie kan je daarbij beter helpen, vroeg een stem in zijn hart, de dochter van een gepensioneerde werkman of de dochter van een gefortuneerd industrieel? Een zwaartillende vrouw of een opgewekt meisje vol initiatieven, dat straks als gastvrouw zou schitteren in een burge meestershuis? Hij en Ingrid Hofman Maar nee, zo corrigeerde hij, het wès niet omdat haar vader geld had. Zonder geld had hij het tot nog toe gered, hij zou er op eigen kracht wel komen. Het was om ingrid zelf. En deze gedachte maakte het Jaap Baars makkelijk, huize Markman te mijden. Hij behoefde daar toch ook niet aan te komen met de staart tussen de benen? En dan zeker ook meteen maar capituleren ten aanzien van de plannen? „Ha Jaap!" zei Ingrid, want nu tuto yeerden ze elkaar als vanzelfsprekend „wat kijk je somber, jongen?" „Nu niet meer", zei hij lachend. Dus ik ben je goeie genius?" ,,'t Lijkt er wel op, ja!" „Laat Sita 't maar niet horen" „Sita mag het gerust horen, het zal haar waarschijnlijk niet interesseren". Daar ging ze voor zitten. Op de rand van zijn bureau, onbekommerd slinge rend met haar slanke benen, maar haar grote levendige ogen op hem gericht. „Zeg jullie hebben toch geen ruzie?" „Welnee". „Het klinkt bar overtuigend, dat moet ik zeggen. Dus alles is nog koek en ei". „Noukoekenei „Dus toch ruzie gehad?" „Met haar niet, met haar vader". „Nou, daar hoeven jullie ie toch niets van aan te trekken? Of is zij zo'n toegewijde dochter, dat als vader boos op je is, zij ook boos op je is?" Even herinnerde hem aan haar spot tende toon. Hij kon het toch slecht hebben dat ze grapjes maakte over Opeens stond ze naast hem, legde haar hand op zijn schouder. „Jaap, ik ben een beest. Geef me maar op mijn kop. Ik zeg altijd meer dan ik verantwoorden kan". „Jij een beest?" Hij zag haar lachend aan. Dit vertederde hem, dit opeens, royaal, schuld bekennen. Zo was Ingrid. Liep wat hard van stapel, maar was in alles ronduit. „Dan toch een lieveheers beestje zeker". „Lieveheersbeestjes brengen geluk". Wat bedoelde ze daarmee? Haar ogen schitterden ondeugend. Zou zij soms ookMaar meteen en dat was ook weer karakteristiek voor haar, zwenkte ze weer naar een ander gebied en begon een opgetogen verslag over een film die ze had gezien. Je wist nooit precies wat je aan haar had, bepeinsde Jaap, maar geduld is zulk een schone zaak om in een moeilijke taak zijn doelwit uit te voeren, zoals Van Alphen had gezegd, en hij zou de zaak maar niet forceren. Er werd trouwens dje zaterdagmor gen al genoeg geforceerd, maar daar wist Jaap niets van. „De Vergulde Gaper" in de Hoofd straat was het domein van de heer Cuvelier, apotheker en drogist, be- waterexamen voor strandwacht A voor de kust bij paal 20 (De Koog) afgelegd hadden. Later op de dag hoorden zij dat ze hiervoor geslaagd waren, dus een dubbele triomf. Vanaf de Razende Bol gingen de deelnemers met de volgboten terug naar „Lands End" voorde medailleuitreiking. De volgende Marsdiep-tocht is op 23 augustus a.s. en wel Den Helder-Texel, ook hieraan doen weer enige TX '71- leden mee. Ondanks de vakanties zijn de zwem- trainingen zoveel mogelijk doorgegaan. Want er zijn veel activiteiten op handen. Op 23 - 24 augustus wordt de sportuit- wisseling Brummen-Gieten-Texel ge houden. Direct daarop de zwemavond- vi^rdaagse en onderlinge wedstrijden. Dan staat inmiddels de nachtmarathon- ploeg op 29 - 30 augustus in Diever alweer vol ongeduld te wachten voor dit zwemplezier. Verder een waterpolowed- strijd tegen „De Sterns" uit Midwoud in september. Ook is er een uitnodiging van de KNSB om deel te nemen aan all-in recreatiesportontmoeting op 4 ok tober in Egmond. Gehoopt wordt op voldoende belangstelling hiervoor. Op 24 - 25 - 26 oktober is er een uitwisseling met de zwemclub Nautilus in Dordrecht. Dit belooft een geweldig weekend te worden. Wie meer wil weten over het doen en laten van de zwemclub: aan de kassa van het zwembad kan men het vereni gingsblad „De Duiker" gratis afhalen. Ook wordt gaarne informatie gegeven door Dik Haker, telefoon (02220) 3506 of mevrouw Boon, telefoon (02220) 3571. Zondag 17 augustus houdt de toeraf- deling van de Wielervereniging Texel een sterrit van ongeveer 70 kilometer. In bijna alle dorpen kan tussen 12.00 en 14.00 uur worden gestart tegen een inschrijfgeld van f5,— (jeugd tot 17 jaar ƒ2,50). De route is gelijk aan de Texelroute. Na afloop ontvangt men een herinnering. Op de volgende pun ten kan worden gestart: sporthal Ons Genoegen in Den Burg, „Strends End" in Oosterend, Fa. Westerlaken aan de Heemskerckstraat in Oudeschild, rij wielhandel Troost in Den Hoorn, rijwielhandel Kikkert in De Koog en rij wielverhuur Dros in de Kikkertstraat tn De Cocksdorp. Zondag a.s. gaan het eerste en tweede elftal van Texelse Boys naar een toernooi van de V.V. Koedijk. Dat betekent: vroeg uit de veren, want het tweede gaat met de boot van half negen, het eerste met de boot van negen uur. Vrijdag na de training volgen meer gegevens. De jeugdcommissie zit verlegen om een paar jeugdleiders. Er zijn er niet gauw teveel. Belangstellenden kunnen zich melden bij de jeugdsecretaris J. Huisman, telefoon 2621. Het kost slechts één of anderhalf uur per zater dagmiddag. Op het strand bij paal 8 werd een kleine granaat gevonden. De mijnopruimingsdienst heeft inmiddels voor afvoer gezorgd. stuurslid van de Harmonie „Eensgezind heid" sinds tientallen jaren in dit gezel schap verdienstelijk de trombone bespe lend, en in alle opzichten een man van gewicht. De zaak was een paar honderd jaar oud en iedere antiquair zou een kapi taaltje hebben willen geven voor wat daar aan koper, tin en blauw porselein in de winkel stond. Buiten stak een getul- bande Moor zijn tong uit, en dat deed hij ook al enige eeuwen lang. Achter de toonbank stond meneer Cuvelier zelf, in zijn witte jas, om het kalende hoofd een krans van eerbied waardige grijze haren, de gouden bril iets voorover op de neus geschoven, met een waardigheid als van een pro fessor. In dit heiligdom trad op die fatale zaterdagmorgen binnen de heer A. H. J. Bakker, bij zijn vrienden bekend als „Bert" bij de hele bevolking van Vree horst als de tamboer-majoor van de harmonie, en vergezeld van de kittig- bijdehand meiske, dat naar de naam Rietje luisterde, die met Bert te zijner tijd in het huwelijk hoopte te treden en zich zonde in de glorie die haar „galant" afstraalde. Ze waren samen aan het boodschappen doen en moeder Bakker had Bert gevraagd even bij Cuvelier aan te gaan om poeders voor haar rheuma- tiek. Cuvelier snoof, toen hij het tweetal zag aankomen. (wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 9