Zo wordt „De Lindeboom" domes Mededelingen van B. en ft. Doorgereden VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1980 PAGINA 7 TEXELSE COURANT Over enkele weken zal worden begonnen met de verbou wing en uitbreiding van hotel De Lindeboom-Texel. Op deze aoagina drukken wij de door het Architectenbureau Texel ge- naakte tekeningen af van de plattegrond en het vooraanzicht, v waaruit mag worden geconcludeerd dat Texel er een prachtige iccommodatie bijkrijgt. Dat geldt in het bijzonder voor de to- ïeelzaal, die op de plaats komt van de voormalige Eierveiling. fet ontwerp, waarin bepaalde details mogelijk nog zullen wor- len veranderd, spreekt verder voor zichzelf. We hebben er ook een foto bij afge drukt van de voorgevel in de huidige itaat om te kunnen zien dat deze bij de estauratie zal worden teruggebracht in :le staat waarin deze zich rond de leuwwisseling bevond. De grote ramen rerdwijnen dus. Wat blijft is de grote ndeboom, maar de vele dode takken lie uit de kroon steken maken duidelijk lat ook deze boom een restauratie- leurt nodig heeft in de vorm van een «handeling door een boomchirurg of 3 ien andere deskundige. De grote ijgevel aan de kant van de Vismarkt met enkele bijzonder lelijke ramen) ilijft ongewijzigd. De financiële midde- en zijn niet onbeperkt! Het toneelgedeelte van het project is niet in overeenstemming met het bestemmingsplan. De gemeenteraad heeft inmiddels besloten om door het nemen van een voorbereidingsbesluit een artikel 19 procedure mogelijk te maken. Het is denkbaar dat in het kader van deze procedure bezwaren worden ingediend waardoor de bouw wordt vertraagd. Wellicht kan alvast met het opknappen van het hotelge deelte worden begonnen. In de bedrijfswoning van het hotel woont thans nog de familie De Noord. Offi cieel moet het pand per 1 september zijn ontruimd, maar omdat de staat van de werkzaamheden nog wel even op zich laat wachten, zijn een paar weken respijt gegeven. schuur Cocksdorp, kadastraal bekend gemeen te Texel, sectie A nr. 4347; m. de heer J. Dijkema, Stuifweg 70, Texel, voor het oprichten van een rundveebedrijf aan de Stuifweg 70 te Texel, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie L nr. 1; n. Automobielbedrijf J. Reij, Bernhard- laan. Den Burg, voor het oprichten van een herstelinrichting voor motorvoertui gen alsmede een bovengrondse be waarplaats voor benzine, autogasolie, mengsmering en LPG met elektrische aftapinrichting aan de Bernhardlaan te Den Burg, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie S nr. 340 (ged. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunningen kan een ieder gedurende 4 weken na dagteke ning van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar deze verzoeken ter inzage liggen. De inge komen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting te houden op: 12 sept. 1980, voor onder andere a) om 09.00 uur; b) 09.30 uur; c) 10.00 uur; d) 10.30 uur e) 11.00 uur; f) 11.30 uur. 16 sept. 1980, voor onder g) om 09.00 uur; h) 09.30 uur; i) 10.00 uur; j) 10.30 uur; k) 11.00 uur; I) 11.30 uur. 17 sept. 1980, voor onder m) om 09.00 uur en n) 09.30 uur, in het gemeentehuis te Den Burg. Schriftelijke bezwaren van ingezetenen dienen, ter handhaving van een even tueel later beroepsrecht, mondeling op de openbare zitting te worden toe gelicht. toneel 100 toneelzaal pm Vergunning ingevolge de Hinderwet aangevraagd door: de heer S. Dijshoorn, Oorsprongweg 9, Texel voor het oprichten van een ïelkveebedrijf aan de Oorsprongweg te exel, kadastraal bekend gemeente exel, sectie A nr. 3552; de heer A. Brans, Oosterweg 26, exel, voor het oprichten van een eestalling/voeropslag aan de Ooster- reg te Texel, kadastraal bekend ge- ïeente Texel, sectie B nr. 548; de heer J. C. M. Hin, Hoornderweg 7, exel, voor het oprichten van een rund- eestalling aan de Hoornderweg 7 te exel, kadastraal bekend gemeente exel, sectie O nr. 358/343; Recreatiestichting Texel, Slingerweg Den Burg, voor het oprichten van een ropaangasinstallatie op de kampeer- rrreinen Kogerstrand en Loodsmans- i uin. de heer H. Ellen, Stenenplaats 8 Den lurg, voor het oprichten van een in- chting voor visverwerking en het bak en van vis aan de Stenenplaats te Den urg, kadastraal bekend gemeente exel, sectie K nr. 1883; Garagebedrijf Kaczor, Keesomlaan 5, Den Burg, voor het uitbreiden van en garagebedrijf annex verkooppunt oor motorbrandstoffen (zelftank), aan e Keesomlaan te Den Burg, kadastraal ekend gemeente Texel, sectie O nr. 4; Drukkerij Brüggeman BV, Spinbaan Den Burg, voor het oprichten van een 1 rafisch bedrijf aan de Spinbaan te Den lurg, kadastraal bekend gemeente Tex- I, sectie zs nr. 448; W. E. Grabowski, Witteweg 25, 'exel, voor het oprichten van een loembollenbedrijf en een zwembad aan Ie Witteweg te Texel, kadastraal be- end gemeente Texel, sectie F nr. 1051, Gebr. Huizinga, Binnenburg 5-7, Den lurg, voor het oprichten van een café- edrijf/snackbar aan de Binnenburg te len Burg, kadastraal bekend gemeente exel, sectie N nr. 3188/2427; firma Verhuurbedrijf Bruining, Nikadel 0, De Koog, voor het oprichten van en reparatiebedrijf annex verhuurin- ichting voor rijwielen, tandems en bol- lerwagens aan de Nikadel te De Koog, adastraal bekend gemeente Texel, sec- Ie T nr. 1320; P. C. Blom, Westerweg 80 te Texel, oor het oprichten van een veestalling an de Westerweg 80 te Texel, kadas- raal bekend gemeente Texel, sectie R ir. 230; Het dagelijks bestuur van het hoog heemraadschap van de Uitwaterende Huizen in Kennemerland en Westfries- ind, Schepenmakersdijk 16 Edam, voor iet oprichten van een rioolwaterzuive- ngsinstallatie aan de Stengweg te De telefoon garderobe koeling |L' voorbereiding grootkeukf opklapbaar blad naar kelder lelefoon telefoon nood uitgc kelder eetzaal 135 telefoon receptie overdekt terras 117 klapdeur tje^, ingang kelder 150" kleine keuken De in de Kantoorstraat geparkeerde auto van de heer Dros uit Eierland werd (waarschijnlijk door een bestel- of vrachtauto) geraakt en liep flinke kras sen op. De veroorzaker is doorgere den. De zon komt 31 augustus op om 6.48 uur en gaat onder om 20.30 uur; 3 september op om 6.53 uur en onder om 20.21 uur. Maan: 1 sept. LK; 9 sept. NM. Hoog water ter rede van Oudeschild: Vrijdag 29 augustus en 12.07 Zaterdag 30 augustus 0.08 en 12.43 Zondag 31 augustus 0.33 en 13.16 Maandag 1 september 0.53 en 13.43 Dinsdag 2 september 1.21 en 14.15 Woensdag 3 september 2.16 en 15.05 Donderdag 4 september 3.36 en 16.41 Vrijdag 5 september 5.23 en 18.22 Zaterdag 6 september 6.55 en 19.52 Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water. buffet entree

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 7