Texel pakt snel de overwinning 1 Tevoko pakt punt Rood-Wit Guus Barhorst winnaar in grote tijdrit Weer overwinning voor tooteams zaalvoetbal OOSTEREND LAAT WINST SCHIETEN KoersDaldemonstratie in De CocKsdorp Voetbaluitslagen Gelijkspel voor Texel 2-WGW 3 Zwakke start van SVO 4 Massaal turnfeest in „Ons Genoegen" DINSDAG 14 OKTOBER 1980 TEXELSE COURANT PAGINA 5 Texel heeft zondag in een half uur tijd laten zien dat het Zee macht uit Den Helder de baas is. Zeemacht staat onderaan en de Texelaars waren dan ook vastbesloten op winst te spelen. Met drie mooie doelpunten werd deze winst veilig gesteld, maar later kwam Zeemacht toch aardig terug en moest S.V. Texel het speltempo weer opvoeren. Texel begon de wedstrijd goed. Met snelle aanvallen werd de Zeemacht achterhoede volkomen onder de voet gelopen. Met name de linksback van Zeemacht wist zich geen raad, omdat z'n directe tegenstander Martin Land hem keer op keer te snel af was en mede hierdoor aan de basis stond van de Texel-doelpunten. Na 5 min. spelen was het raak. Een mooie dieptepass van de erg goed spelende Henk Groen bereikte de op volle snelheid liggende Martin Land, die met de bal aan de voet oprukte naar keeper Scheffer van Zeemacht en deze met een lage schuiver passeerde: 1—0. Texel kon op dat moment alles. Met snelheid over speelde men Zeemacht volledig. Na 10 min. spelen was het weer Martin Land, die z'n directe bewaker te snel af was. Z'n voorzet bereikte Rob v.d. Stap, die met de rechtervoet de bal over het hoofd van een Zeemacht-speler wipte en vervolgens met z'n linkervoet de bal achter de Zeemacht-doelman joeg, 2-0. Nog geen 5 min. later was het weer raak. Gerrie Plaatsman, die een van z'n betere wedstrijden speelde, plaatste de bal naar Louis Uriot, die bij een Zee macht-speler wegdraaide en hard in het doel schoot, 3—0. Texel bleef snel spelen en Louis Uriot kreeg een unieke kans op 4 0, maar hij tilde de bal in vrije positie net over de lat. Hierna liet Texel het tempo iets zakken, waar door Zeemacht wat meer tegenstand kon bieden. Dat resulteerde in de 40e minuut in een corner, die door Rudi v. Terkhof ingekopt werd, 3—1. Na rust werd de licht geblesseerde Gert Pansier vervangen door Peter Brons. Texel liet het initiatief te veel aan Zeemacht, waardoor de thuisclub onnodig onder druk kwam te staan. Vooral de organisatie was zoek en men wist elkaar niet zo soepel meer te vinden. Toch wist Texel vrij gemakke lijk de 3—1 voorsprong vast te houden. Na een half uur spelen in de tweede helft werd de licht geblesseerde Martin Land vervangen door Jan van Benne- kom. Texel kreeg weer wat meer grip op het spel en Louis Uriot was dichtbij het vierde Texel-doelpunt, maar hij werd op het laatste moment gestopt door een Zeemacht speler. Zo bleef de stand 3 1 in het voordeel van Texel. Zaterdag 11 oktober 1980 De dames van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond aan het volksdansen in sporthal „Ons Genoegen". In de thuiswedstrijd van Texel 2 tegen WGW 3 heeft de thuisclub geen winst-kunnen pakken op het technisch zeer sterk spelende WGW. Door eigen initiatief werd WGW enigszins uit balans gebracht maar dit leverde slechts één doelpunt op. Na de rust hield de Texel-verdediging de WGW aanvallen keurig in toomBeide Ie ploegen moesten,'met een 1 l.gelijk- cspel genoegen nemen. Zondag bij het begin van de wed strijd bleek al spoedig dat WGW op het technische vlak de meerdere was. Toch was het Texel 2, dat het initiatief enigs zins naar zich toe trok. Door hard wer ken en goed storen werd WGW uit het ritme gehaald. Echte kansen ontston den er echter voor geen van beide ploegen. Na ruim 20 minuten wist Texel haar geringe overwicht toch in een voorsprong om te zetten. Op een dieptepass van Albert Hoven liep Jan van Bennekom goed door. Hij speelde zijn directe tegenstander prima uit en scoorde. Na dit doelpunt viel Texel 2 wat terug. WGW kreeg meer vat op het middenveld. Een WGW-aanval over rechts leidde de gelijkmaker in. Toen de rechterspits van WGW de bal voor het doel bracht volgde er een onoverzichte lijke scrimmage. De WGW-spits wist van de verwarring gebruik te maken door liggend te scoren. Na de rust veranderde er weinig aan het spelbeeld. WGW dreef het tech nisch kunnen te ver door, zodat de Texel-verdediging het niet al te moeilijk kreeg. Arie Zijm en Jan van Bennekom kregen nog enkele goede scorings kansen. Zij troffen echter een voortref felijke WGW-goalie op hun weg. Tegen het eind van de westrijd viel de Texel voorhoede enigszins terug. De stand bleef echter onveranderd, 1 1. Zowel Texel als WGW toonden zich tevreden tiet het bereikte resultaat. SVO 4 speelde zondag haar eerste vedstrijd tegen Watervogels 6. De Josterenders waren bij lange na niet ipgewassen tegen deze technisch veel leter spelende ,,overkanters". Slechts sn keer konden de „Gortbuukers" een nooie uitval afronden met een loelpunt. Eindstand 1—5 voor de Vatervogels. Bij de aanvang van de wedstrijd leek iet erop dat Oosterend 4 voldoende veerstand kon bieden aan de Water- 'ogels. Na twintig minuten spelen xiuwde de Watervogels-midvoor ichter een prachtige aanval op, waar Ie verdediging niet tegen opgewassen vas, 0—1' Even later pakte de links- witen het tweede puntje. Voor de rust verd het derde doelpunt voor Water vogels gemaakt. Na de rust kwam Oos- erend wat meer in de aanval. Dit resul- eerde na enkele minuten in een doel- lunt van Rinie Mosk voor Oosterend, -3. Watervogels zag in dat Posterend nog wel enige tegenstand ion bieden en ging feller spelen. Vlak 'oor tijd maakten ze nog twee doel- lunten. Zodat Oosterend 4 met 1—5 'iet zo'n beste seizoenstart maakte. Afdeling Noordholland: Schoorl 2-SVO/Z 2 1-4 SVO/Z 3-Reiger Boys 1—3 Junioren: Tex, Boys B1-HCSC B4 6-2 Texel B1-Alkm. Boys B1 1 1 Texel B2-Alkm. Boys B2 0—10 Texel C1-Alkm. Boys C1 1—3 Texel C2-Alkm. Boys C2 0—3 Pupillen: Afdeling D: Tex. Boys D1-Oosterend D1 2—1 Texel D4-Oosterend D2 0—6 Texel D3-Tex, Boys D2 4—4 Afdeling E: Oosterend E1-Tex. Boys E1 1—8 Texel E3-Texel E2 0-3 Afdeling F: Texel F1-ZDH F1 4-0 Oosterend Fl -Tex. Boys F1 2—0 Oosterend F2-Oosterend F3 0—0 Tex. Boys F2-Texel F3 0—5 Zondag 12 oktober Afdeling Noordholland Texel-Zeemacht 3 1 Con Zelo-Oosterend 3—3 Apollo '68-Tex. Boys 2—2 WSW-De Koog scheidsrechter niet op gekomen. Texel 2-WGW 3 1-1 Helder 5-Texel 3 2—0 Oosterend 2-BKC 3 5—2 ZAP 5-ZDH 2 0-1 WGW 6-Oosterend 3 3—3 Tex. Boys 2-Succes 5 2—0 Call.oog 3-Texel 4 8—4 Tex. Boys 3-SRC 5 3—6 Texel 5-Oudesluis 3 3—3 Succes 6-ZDH 3 4 1 De Koog 2-Call-oog 4 0—7 Oosterend 4-Watervogels 5 1—5 Maar liefst 160 vrouwen uit de kop van Noordholland deden zaterdag mee aan een trim- en recreatiedag, die in sporthal ,,Ons Genoegen" werd gehou den en georganiseerd was door de Turnkring Hollands Noorderkwartier. Er werd een gevarieerd programma afge werkt. Het ochtendprogramma bestond uit conditietraining en skigymnastiek onder leiding van de heer G. Verhoeven uit Den Burg en volksdansen onder leiding van de heer C. Steijn uit Heiloo. 's Middags was er een trimtest onder leiding van mevrouw E. Kries uit Den Helder en jazzgymnastiek onder leiding van mevrouw I Platte (Den Burg). Het was voor de deelneemsters een bijzonder geslaagde dag. Volgend jaar wordt opnieuw een dergelijke ontmoe ting op touw gezet, dan waarschijnlijk in de Sporthal van Egmond. Junioren: Succes A1-Tex. Boys A1 Bekerwedstrijd dames: Tex. Boys-Alkm. Boys 4-0 0-2 Oosterend ging tegen Con Zelo sterk van start. Na een kwartier spelen was al een 2—0 voorsprong opgebouwd maar de „Gortbuikers" bleken later niet in staat deze winst vast te houden. Vooral door een af gekeurd doelpunt had men moeite om te blijven knokken. Con Zelo profiteerde hiervan en kwam in het laatste half uur sterk terug. 3—3 was het resultaat van een zware maar spannende wedstrijd. Oosterend speelde vooral de eerste helft erg sterk. Via vaak goed opge zette aanvallen werden vele kansen ge creëerd. De Con Zelo-defensie had het vooral erg moeilijk met de snelheid en de beweeglijkheid van de Oosterenders Keer op keer brachten vooral Johan de Waard en Frits Bakker het Con Zelo- doel in gevaar. Al na 10 minuten spelen was het raak Bakker knalde vanaf de rand van het strafschopgebied, onhoudbaar voor de Con Zelo-doel-- man, in. Even later was het weer raak toen Fred Legierse uit een corner num mer twee in de touwen kopte. Con Zelo leek geklopt vooral ook omdat de ploeg zelf nauwelijks kansen kon creeren. Op het middenveld was Oosterend de baas. Tock kwam Con Zelo vlak voor rust dichter bij Oosterend Een dek- kingsfout in de Oosterend-defensie werd doeltreffend afgerond door W. Haitsma. Na de rust bleef Oosterend aanvan kelijk sterker. Con Zelo had grote moeite met het spel van de Oosteren ders, die fanatiek probeerden verder uit te lopen om de wedstrijd zo snel moge lijk te beslissen. De ploeg had al snel succes. Piet Koning passeerde enkele Con Zelo-verdedigers en zijn schuiver verdween in de uiterste hoek. De punten leken binnen voor de Oos terenders vooral toen Gerard Legierse even later een voorzet van Bakker knap afrondde. De scheidsrechter keurde aanvankelijk dit doelpunt goed, ondanks buitenspelprotesten van de grensrechter. Plotseling veranderde hij echter van mening en terwijl Oosterend weer klaar stond om het spel te her vatten, werd het doelpunt toch afge keurd. Dit bleek het keerpunt in de wedstrijd te worden. Con Zelo nam plotseling meer initiatief en vooral op het middenveld werd dat moeilijk voor Oosterend. De ploeg kwam voortdu rend onder zwaardere druk te staan en halverwege de tweede helft werd deze vechtlust beloond met een doelpunt. Een voorzet van J. Doodeman kwam volkomen verkeerd op de schoen van Fred Legierse die zo eigen doelman Roel Veldman passeerde. Con Zelo putte moed uit deze meevaller en Oos terend werd onder zware druk gezet. Vooral hoge voorzetten voor het Oos terend-doel stichtten in deze fase voortdurend verwarring. Con Zelo aan valler J. Bruin kon vlak voor tijd uit zo'n situatie via de binnenkant van de paal scoren, 3—3. Geheel tegen de verwachting in slaagde het eerste damesvolleybal team van Tevoko erin tegen het sterk geachte Rood-Wit een punt te pakken. Een inzinking in de vijfde en beslissende set bleek funest voor het MST-team dat nog een goede kans op de overwinning had. Het tweede damesteam deed het in de beslissende set tegen Braaf- Seahawks 3 beter en ging met een 3—2 zege terug naar Texel. Het eerste damesteam kende zaterdag een minder gelukkige start. Door een fout in het programma ver schenen de Texelse dames bij de verkeerde sporthal. Éénmaal in de juiste wedstrijdhal aangekomen bleek geen tijd meer beschikbaar voor inspelen. Nauwelijks warm gedraaid begonnen de MST-dames dan ook aan de eerste set, nauwelijks verwachtingen koeste rend over een positief wedstrijdverloop daar Rood-Wit als een zeer sterke tegenstander te boek staat. Binnen enkele minuten nam de ploeg uit Heerhugowaard dan ook een riante voorsprong, die zelfs uitgebouwd kon worden tot 11—2. Toen stokte er iets bij het Rood-Wit-team en de Tevoko- dames raakten meer ingespeeld. Punten werden teruggepakt en bij 11—8 moest de Rood-Wit coach zijn toevlucht nemen tot een time-out. Tevoko kwam bijna op gelijke hoogte maar Rood-Wit kwam bijtijds tot de beslissende 15—13. In de tweede en derde set bleek dat Rood—wit hierbij veel kracht verstookt had en met opportunistisch volleybal profiteerde Tevoko van de vele fouten en misverstanden in het team uit Heer hugowaard. Via 6—15 en 10—15 nam Tevoko een 1 —2 voorsprong. In de vierde set was de bekende terugval niet te stuiten. Rood-Wit knokte voor elke punt en Tevoko stond stil, mede door vele concentratie ver storende inspeelballen, die het veld bin nenrolden. In de vijfde set ging Tevoko na een 4—0 achterstand er weer als vanouds tegenaan met als resultaat een 4—8 voorsprong bij de veldwissel. Toen ging het mis. Letterlijk alles mislukte en de MST-dames wisten niet meer te sco ren. Blijkbaar tevreden met één punt tegen deze sterke tegenstander namen de Texelaarsters een 15—8 verlies. Gezien dit goede resultaat moet het Rood-Wit team op Texel met 3—0 te pakken zijn. Een goed resultaat is ook te ver wachten als de tegenstander van het tweede damesteam op Texel zijn opwachting maakt. Zaterdag werd in Den Helder nog een 2—3 zege voor de MST dames, wat helaas voor een deel te wijten is aan scheidsrechterlijke dwa lingen in de belangrijke derde set, waar Tevoko een voorsprong teniet zag gaan door een aantal onterecht afgekeurde passes. Hiermee werd een 2—1 achter stand opgelopen die via afgetekende zeges in de vierde (4—15) en vijfde (12 15) set omgebogen werd in een 2—3 zege. Tevoko 2 is met 11 punten uit vijf wedstrijden dit jaar op de goede weg en blijft in de kop meedraaien. Woensdagmiddag a.s. wordt in Het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp een demonstratie koersbal gegeven. De demonstratie is in het bijzonder bedoeld voor ouderen, maar ook andere belangstellenden zijn welkom. Begonnen wordt om 15.00 uur. Afgelopen zondag werden Robert Visser, Niels Collou, Mark Bakelaar en Guus Barhorst winnaar van de tijdrit van de Wielerclub. Deze wedstrijd was tevens de afsluiting van de najaars competitie. Marco Witte kan zich met een tweede plaats in de 40 km-tijdrit winnaar van deze najaarscompetitie noemen. Bij de B-jeugd was het Robert Visser, die in een uitstekende vorm ver keerde. Hij werd dan ook eerste. De tweede plaats was voor Joost van Heerwaarden. Hij zit pas 2 maanden bij de wielervereniging. Ook het rijden van Anne Simone Kooiman was verrassend goed. Zij eindigde op een knappe 5e plaats. In de A-klasse van de jeugd was het Niels Collou, die het seizoen winnend afsloot, met op een goede 2de plaats Marleen Terwindt, die maar 5 sec. tekort kwam. De derde plaats was voor Jopie Zijm. De B enA-senioren gingen van start voor de 40 km tijdrit, om de Gerard Kamper-trofee. Bij de B-klasse was het Mark Bakelaar die op zijn (nieuwe) fiets een In de hoofdklasse van het zaal voetbal wisten de „topteams" de afgelopen week weer enkele fikse overwinningen te boeken. Vooral Dubbeldik won overtuigend van Question (8—1). Ook voor de Zwaan, JKM en Oosterend zat er winst in. Wel is het opvallend dat het zaal voetbal (weer) harder gaat worden. Vooral in de slotfase biedt de aanblik van de strijd soms een puur gevecht met minder sportieve middelen. Gelukkig is dit niet bij elke wedstrijd het geval en zo was bv. Am. Looyer- Nioz een sportieve strijd. De spelers van Arn. Looyer speelden vorig seizoen nog in de hoofdklasse. Voor de mees ten lag daar het tempo iets te hoog maar nu men in de eerste klasse speelt gaat het hen beter af. Door vlot sa menspel wist Arn. Looyer tegen Nioz knap een 4—0 voorsprong te nemen, voordat Rob Dapper door middel van een strafschop tegen wist te scoren. Hierna vond Arn. Looyer nog tweemaal het net. Voor Arn. Looyer scoorden: Thijs Molenaar (2), Henk Witte (2), Peter Beerling en Hans Koorn. Rab en Texel haalden tegen elkaar hun eerste verliespunt, 1 1Ook Mok en KSMT speelden tegen elkaar gelijk, 2—2, terwijl Tex. Boys ditmaal met 4—1 z'n meerdere in Amro moest er kennen. In de tweede klasse kwamen ZDH 2 en 3 uit tegen Rabo en Oosterend 5. Rabo nam via 2—0 en 3—2 tot twee maal toe een voorsprong maar het was uiteindelijk ZDH 2 dat met 4—3 de punten binnenhaalde. Oosterend 5 nam tot driemaal toe een voorsprong tegen ZDH 3. Evenzovele malen wist ZDH terug te komen, zodat de eindstand hier 3—3 werd. In de reserve-eerste klasse blijven de tweede teams winnen van de derde teams. Dubbeldik 2 ging nog wel het gemakkelijkst tegen Datsun 3. Het behaalde met 9—0 de hoogste score van de week. Oosterend 2 won met 6—0 van JKM 3 maar JKM 2 deed het zelfde terug door Oosterend 3 met 7 1 te verslaan. Datsun 2 kwam in deze klasse tot de moeilijkst bevochten over winning. Tegen een zich stug verwerend Dubbeldik 3 kwam Datsun tot een 4—0 overwinning. In de hoofdklasse wonnen opnieuw de vier topteams". Een op de counter spelend A O 2000 nam tegen JKM een 1—0 voorsprong, maar nog voor de wissel trok JKM de stand gelijk. Na de wissel liep JKM uit naar 5 1, waarna beide teams een strafschop misten. A O 2000 wist nog eenmaal tegen te scoren zodat JKM een moei zame 5—2 overwinning behaalde. Mede dankzij 5 doelpunten van Klaas Dirk Koorn liep Dubbeldik na een magere 1—0 ruststand in de tweede helft tegen Question uit naar een 8 1 overwinning. Bij de jeugdige Datsun- spelers is dit jaar weinig vooruitgang in hun vorm te bespeuren. Vorig jaar, in de eerste klasse, won men vaak wed strijden door hun hoge tempo. Tegen de sneller spelende hoofdklasser gaat dit niet op en het lijkt wel of Datsun zelf het tempo uit zijn spel haalt door steeds de bal onder de voet te hou den. Een gretig spelend Oosterend had dan ook geen enkele moeite met deze tegenstander en behaalde dan ook na doelpunten van Joost Brouwer, Frits Bakker en Johan de Waard een eenvoudige 3—0 overwinninq. De Zwaan behaalde tegen ZDH een makkelijker overwinning dan men ver wacht had. De ZDH-voorhoede werd simpel lamgelegd. Pas in de slotfase bij de stand 5—0 voor De Zwaan konden de Hoornders tot enige schoten op het doel van Charles Ipenburg komen. De doelpunten werden gemaakt door Henk Jan Klok (3), Gerard Legierse en Rob v.d. Stap. Bij de junioren behaalde Zegel Modes z'n eerste overwinning, 2—1. Dit ging ten koste van een knap tegen sparte lend De Koogel 2. Ratronics 2 won ver rassend met dezelfde cijfers van Alke- ma. Citroen en Swarte Schaep bleven zonder puntenverlies. Citroen won met 1—0 van Buro Eelman, terwijk het Swarte Schaep weinig medelijden had met de dames van Shoe Girls, 5—0. Uitslagen zaalvoetbal Hoofdklasse: De Zwaan-ZDH 5-0 Dubbeldik-Question 8-1 A O 2000-JKM 2-5 Datsun-Oosterend 0-3 Eerste klasse: Mok-KSMT 2-2 Tex. Boys-Amro 1-4 Arn. Looyer-Nioz 6-1 Rab-Texel 1-1 Reserve eerste klasse: Dubbeldik 2-Datsun 3 JKM 3-Oosterend 2 JKM 2-Oosterend 3 Datsum 2-Dubbeldik 3 Tweede klasse: ZDH 3-Oosterend 5 Rabo-ZDH 2 Junioren: Buro Eelman-Citroën Koogel 2-Zegel Modes Shoe Girls-Swarte Schaep Ratronics 2-Alkema Programma komende week: Woensdag 15 oktober: 18.00 u.: Bremakker-De Koogel 1 18.30 u.: Ratronics 1-De Koogel 2 19.00 u.: KSMT 2-Oosterend 4 19.45 u.: KSMT 1-Amro 20.35 u,: Tex. Boys-Mok 21.20 u.: Question-Oosterend 22.10 u.: JKM-ZDH Zaaldienst: A O 2000. Donderdag 16 oktober: 18.00 u.: Citroën-Dagmarkt 18.30 u.: Sw. Schaep-Alkema 19.00 u.: Jelleboog-Tex. Boys 2 19.45 u.: Texel-Nioz 20.35 u.: Oosterend 3-Dubbeldik 2 21.20 u.: Rab-Arn. Looyer 22.10 u.: Oosterend 2-Dubbeldik 3 Zaaldienst: Datsun Vrijdag 17 oktober: 20.00 u.: Dubbeldik-Datsun 20.45 u.: Datsun 3-JKM 2 21.30 u.: A O 2000-De Zwaan 22.15 u.: Datsun 2-JKM 3 Zaaldienst: Oosterend. 9-0 0-6 7-1 4-0 3-3 3-4 0-1 1-2 0-5 2-1 knappe overwinning behaalde. Op de tweede plaats eindigde Marco Witte, die tevens winnaar werd van de najaarscompetitie. Tóén kWamen de A-senioren aan de start. De winnaar van het vorig jaar Guus Barhorst was speciaal voor deze tijdrit uit Ede gekomen om zijn trofee te verdedigen. In deze zware rit bleek dat er een 6-tal renners aardig aan elkaar gewaagd waren. Het verloop van de strijd gaf nu ook weer te zien, dat Guus Barhorst weer de sterkste zou zijn. Ook Gerard Koorn reed een heel goede tijdrit, met Arie Huisman en Hans Koorn vocht hij om de tweede plaats. Deze ging naar Gerard Koorn met 1 sec. voorsprong op Arie Huisman en 5 sec. op Hans Koorn. Ook Albert Winter reed een sterke race. Na afloop van de wedstrijd was het Guus Barhorst die de Gerard Kamper Trofee voor de tweede maal in ontvangst kon nemen. A.s. zaterdag wordt er weer begon nen met de training van het crossen op hetzelfde parcours als het afgelopen jaar. Tevens ter herinnering voor de leden van de wielervereniging en ouders van de jeugd, dat er zaterdagavond om 7.30 uur in de Witte Burcht een feest avond wordt gehouden, waar ook de prijzen van het afgelopen seizoen worden uitgereikt. Uitslagen: Jeugd B-klasse: 1. Robert Visser 16.33 min., 2. Joost van Heerwaarden 17.35 min., 3. Paul Witte 17.40 min., 4. Sidney de Haan 17.55 min., 5. Anne Simone Kooiman 17.58 min., 6. Simone Winter 18.09 min., 7. Robert Kikkert 18.23 min., 8. Jacco Vinke 18.54 min., 9. Mark Schuyl 21.35 min. A-jeugd: 1. Niels Collou 15.57 min., 2. Marleen Terwindt 16.02 min'. 3. Jopie Zijm 16.19 min,, 4. Dennis van Rooy 16.40 min., 5. Michel Dekker 17.54 min. Senioren B-klasse: 1. Mark Bakelaar 1.12.21 min., 2. Marco Witte 1.12.36 min., 3. Uwe Smit 1.13.20 min., 4. André Barhorst 1.15.49 min., 5. Willem Jan Riemers 1.15.55 min. Senioren A-klasse: 1. Guus Barhorst 1.02.07 min., 2. Gerard Koorn 1.03.40 min., 3. Arie Huisman 1.03.41 min., 4. Hans Koorn 1.03.45 min., 5. Jos Huisman 1 04.40 min., 6. Cees Boks 1.05.04 min., 7. Cees Riemers 1.06.12.5 min., 8. Albert Winter 1.06.29 min., 9. Douwe Dros 1.06.30 min., 10. Edo Kooiman 1.07.46 min., 11. Jan Huydink 1.07.58 min 12. Bas Drinkwaard 1.08.26 min., 13. Thijs Witte 1.09.06 min., 14. Hans van Tunen 1.09.07 min., 15. Ron van Boven 1.10.15 min. Paul van Arnhem opgegeven. Jan Buis lekke band in de laatste ronde.

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 5