mobtl helicopter voor§ slechts ?l F IIJP" THOR1 pejsen Wl| maken met U de kachel aan! „Texel vastgoed" b.v. 0=* Ledenvergadering Bouw- en Houtbond F.N.v. Mercedes 200D1979 FA. DE GRAAF Filmen is een boeiende bezigheid. j. nauta, fotografie BEKENDMAKING F™ Jubileumconcert van het Texels Chr. Mannenkoor Vlieg er 's uit met deze CfijV reddingshelicopter. Eerst Flexa zien, dan verven! FLE A Graaf's verf- en behangcentrum Woningbouwver. Texel Vitaminebron „De Vitaminebron gesloten. Alleen bij de Wigwam winkel herkenbaar aan dit embleem Woning voor een alleenstaande, DEN BURG WOONHUIS BEKENDMAKING ZOMERBUNGALOW SEMI-BUNGALOW SEMI-BUNGALOW PAGINA 6 TEXELSE COURANT DINSDAG 4 NOVEMBER 1980 Een tegenwoordig de eenvoud zelve, ook met geluid. En is filmen duur? Kom nou Sankyo 20 XL een komplete automatische camera met zoomlens nu slechts ƒ265,— Sankyo 60 XL een bijna professionele, met talloze technische snufjes ƒ735,00 De voordeligste en de minst goedkope dus, maar met een hele serie er tussen. Ook met geluid een komplete Sankyo lijn: XL 320, een prachtige volwaardige geluidscamera, nu nog maar f 795,00 XL 420, iets meer mogelijkheden ƒ1095,00 XL 620 met 6x tele-zoom ƒ1295,00 En als Sinterklaas-aanbieding nu kado: Een prachtige dynamische telescopische richtmicrofoon ter waarde van ƒ165,00. Laat u dus snel eens nader informeren en demonstreren. sterk in het betere filmwerk. Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, medewerking te verlenen aan het bouwplan van de heer P. J. Visman, De Ruyterstraat 6, Oudeschild tot het vergroten van een berging tot garage/ber ging aan de De Ruyterstraat 6 te Oudeschild, kada straal bekend gemeehte Texel, sectie D nr. 3816. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestem mingsplan. Ter plaatse is een voorbereidingsbesluit van kracht Het bouwplan is in overeenstemming met het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan. De bouw- en situatietekening liggen vanaf 5 novem ber 1980 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, kamer 209. Eventuele bezwaren tegen bovenbedoeld bouwplan kunnen gedurende de termijn van termzagelegging schriftelijk aan het college van burgemeester en wet houders worden kenbaar gemaakt. Texel, 29 oktober 1980. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, J. C. M. Nauta (loco) De secretaris, J. R. van Dijk (loco) Wij nodigen U hartelijk uit voor het o.l.v. Ab Kuik, op zaterdagavond 8 november a.s. in de Ned. Herv. kerk, Den Burg. Medewerking wordt verleend door Betty Bakker - trompet José Jonkers - sopraan ÖPiet Krayma - orgel Koperensemble Excelsior. Aanvang 8 uur. Eethuis Theodorahoeve is vanaf 3 november de hele winter Nieuwe kleurkollektie van Flexa Zie hoe wij de kleurenmengmachine voor U bespelen. Wilt u de perfekte kleuren die passen hij uw vloerbedekking, behang, gordijnen etc Dat kan! Aan de hand van kleurenspelregels Wij welen er alles van Hebt u gekozen dan mengen wij die kleuren voor u In Flexa hoogglans, sa tin. acryllatex. w andfaseren sch uurwerk Verkrijgbaar bij. Tl/noc IC STENENPLAATS 1, IVUnrJC DEN BURG vrijdag 14 november in „De Raads- kelder", aanvang 8 uur. Opening: Huldiging Jubilarissen door Fed.lid Verduin. Afscheid bestuursleden. Gezellig samenzijn. Sluiting. TE KOOP kleur: wit. Inlichtingen: Martien v.d. Wetering Uw woensdag- en donderdag voordeel in de Woensdag: Vers gesneden hutspot, 'A kg 45 ct. Dikke stoofprei, heel kg75 ct. Donderdag: Vers gekookte gare bietjes, 'A kg 45 ct. Harde uien, 2 kg 75 ct. Uw 2 dagen fruitvoordeel Heerlijke rijpe Doyenné du Commice handpeer, 4 pond1,75 Hand- en perssinaasappelen, vol sap, 25 voor 4,50 De zaak met het grootste assortiment groente en fruit. Onze winkels zijn in Den Burg en De koog zaterdags na 16.00 uur gesloten. Den Burg Kogerstraat 5 tel. 2908 De Koog Dorpsstraat 15 tel. 473 telefoon 02220) 2000 Per 1 december 1980 Waalderstraat 13. Huurprijs per maand f288,80 Leden kunnen zich uitsluitend schriftelijk onder vermelding van hun lidmaatschapsnum mer melden bij het sekretariaat, Postbus 100 1790 AC Den Burg, tot 8 november a.s. Het Bestuur. DE KOOG Een vrijstaand met hobbyruimte en met nieuwe garage mooi afgesloten tuin Kwalitatief prima appartement. Indeling: hall/entree keuken. woonkamer toilet, vaste trap naar bovenetage met 3 slaapkamers voorzien van een vaste was tafel en douche Het geheel is voorzien van nieuw elektra en is op aardgas aangesloten. Koopsom ƒ220.000, OOSTEREND TE KOOP AANGEBODEN NABIJ Voor bruiloften, feestjes enz. kunt U: wèl bij ons terecht Earn. B. Hoogenbosch tel. (02223) 937. Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn om met toepassing van een algemene verklaring van geen bezwaar als bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Woningwet de volgende bouwvergunningen te ver lenen: - de heer C. Kuip, Watermunt 9, De Koog, voor het vergroten van een strandpaviljoen nabij de Badweg te De Koog (strandpaal 20), kadastraal bekend gemeente Texel, sectie G nr, 512; Gebr Timmer, p/a Van der Sterrweg 4, Texel, voor het geheel vernieuwen van een bloembol- lenschuur aan de Pontweg 26 te Texel, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie P nr. 232; De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 5 no vember 1980 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, kamer 209. Eventuele bezwaren tegen bovenbedoelde plannen kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders worden kenbaar gemaakt Texel, 29 oktober 1980. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, J. C. M. Nauta (loco) De secretaris, J. R. van Dijk (loco) De kachel komt terug, en hoe! Ook op Texel maken steeds meer men sen kennis met zo'n zalig-stralende warmtebron, gezellig middelpunt in de huiskamer. Tot dusver werd die functie in menig huis vervuld door de open haard, maar het rendement daarvan is zo laag, dat het stoken van de open haard bij de huidige energieprijzen eigenlijk niet meer verantwoord is. Bovendien is een open haard als hoofdverwar ming ongeschikt. De kachel is het verbluffend simpele alternatief. Het zijn in het bijzonder de houtkachels, die inmiddels al in tientallen Texelse huis kamers staan, veelal als bijverwarming in combinatie met centrale ver warming maar steeds meer ook als hoofdverwarming. Want zo n houtkachel heeft een grote capaciteit. Afhankelijk van het type kan een ruimte van 100 tot 450 m3 met gemak behaaglijk worden gemaakt. Een zeer sterk argument om eens over aanschaf van een kachel te gaan denken is de enorme energiebesparing, die ermee is te bereiken. Wie een kachel stookt kan het gebruik van olie of gas makkelijk tot de helft terugbrengen. We kunnen U zelfs voorbeelden noemen van Texelse gezinnen die al meer dan anderhalf jaar helemaal geen olie of gas meer gebruiken. Ze hebben gekozen voor de simpele, gezellige onkwetsbare KACHEL. Kachels hebben wij in tientallen soorten in voorraad. Welke in uw situatie het beste past, moet in overleg worden bepaald. Komt U maar eens vrijblijvend praten in onze winkel in de Juliana- straat. Daar staan kachels te kust en te keur en elke week komen er nieuwe soorten bij DE KOOG Direct aan de bosrand gelegen, vrijstaande met ca. 600 m2 grond (erfpacht). Vaste erfpacht ƒ500, per jaar tot 2025, Goede zonligging. Indeling: hal, woonkamer met open keuken, douche/toilet, 3 slaapkamers, waarvan één voorzien is van een vaste was tafel, luw terras. Winterverwarming (oliekachel). Voorzien van een inventaris voor 6 perso nen. Koopsom n.o.t.k. Op een prachtig punt gelegen met de ach tertuin grenzend aan een wandelpark, vrij staande met garage. Geheel ontworpen en gebouwd voor een klein gezin of alleenstaande. Indeling: hall/entree, mooie ruime kamer annex keuken, toilet. Boven: 2 slaapkamers met een badkamer (ligbad). Aardgas c.v.-installatie. Thermopanebeglazing Koopsom n.o.t.k. Nabij DEN BURG Goed onderhouden met garage en ca. 11.000 m2 grond. Voorzien van een c.v.-installatie. Indeling: hall/entree, woonkamer, keuken, douche-toilet en 2 slaapkamers. Vaste trap naar bovenverdieping met grote zolder en een slaapkamer. Koopsom n.o.t.k. Onze woninggids wordt U op aanvraag toe gezonden. Uw kachelsmid. Inlichtingen en verkoop bij: Schilderweg 165 - Postbus 87, Den Burg - Texel, tel. (02220) 3025 en 3429 b.g.g. 2031

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 6