Mooie overwinning van sterk Texel Texel 2 won weer TWEEMAAL WINST VOOR JKM Bang&Olufsen Voetbaluitslagen Sterke zege van En Passant 2 Tex. Boys verloor verdiend Huiswaard wint van ZDH Tex. Boys-dames winnen van Schellinkhout Weer nederlaag voor De Koog SVC-Waard '75 1-6 Opera „Tosca" in Den Helder DINSDAG 4 NOVEMBER 1980 TEXELSE COURANT PAGINA 7 Zaterdag 1 november: Afdeling Noordholland: SVO/Z-S.C. Dynamo HCSC 7-SVO/Z 2 SVO/Z 3-Flamingo's 2 SVO/Z-S.C. Dynamo HCSC 7-SVO/Z2 SVO/Z 3-Flamingo's 2 Junioren: Vesdo A1-Oosterend A1 gestaakt De Koog Al-Helder A2 2—7 ZAP B1-Oosterend B1 11-2 Watervogels B2-Tex. Boys B1 3—6 Texel B1-AFC '34 BI 0-3 Texel B2-AFC B2 0-14 De Koog Cl-Watervogels C1 1—2 BKC C1 -Oosterend C1 4-0 Tex. Boys Cl-ZAP C3 6-1 Oosterend C2-HCSC C4 2—1 Texel C1-AFC'34 C1 1-0 Texel C2-AFC '34 C2 2-4 Zeemacht C3-Texel C3 2—1 Meisjes junioren: Alkm. Boys 2-Tex. Boys Meisjes pupillen: Tex. Boys-Zeemacht Pupillen: Afdeling D: Oosterend D1-ZDH D1 Texel D1-Cocksdorp D1 De Koog D1-Tex. Boys D1 Oosterend D2-Texel D3 Texel D4-Texel D2 Afdeling E: Oosterend E1-ZDH E1 Tex. Boys E1-De Koog E1 Texel E1-Cocksdorp E1 Texel E3-Tex. Boys E2 Afdeling F: Tex. Boys F1-Oosterend F1 Tex. Boys F2-ZDH F1 Texel F3-Oosterend F2 Texel F2-Oosterend F3 Zondag 2 november: Afdeling Noordholland: Texel-Blokkers ASV 55-Oosterend ZDH-Huiswaard Kreileroord-Tex. Boys Cocksdorp-Waard '75 Kwadijk-De Koog Texel 2-Blokkers 2 Oosterend 2-Texel 3 Kaagvogels 4-ZDH 2 Tex. Boys 2-Oosterend 3 Tex. Boys 3-Texel 4 Succes 6-Texel 5 Watervogels 5-ZDH 3 BKC 6-Oosterend 4 De Koog 2-HRC8 Junioren: Watervogels A1-Tex. Boys A1 Dames: Tex. Boys-Schellinkhout Texel heeft vrij makkelijk gewonnen van de moeilijke tegen stander Blokker. Texel wist dat deze sterk verdedigende ploeg met snelle aanvallen overrompeld moest worden en dat ge beurde dan ook. Het eerste kwartier van de wedstrijd waren de Texelaars op hun best en beheersten het veld volledig. Voor het publiek was het een leuke wedstrijd en voor Texel een mooie 5—2 overwinning. 0-3 6-1 2-1 4-1 1-2 0-5 0-6 1-1 5-0 11-0 0-0 1-5 0-3 0-2 4-0 5-2 0-4 1-2 2-1 1-6 2-0 1-0 1-0 2-4 ■1-3 4-4 1-2 3-0 0-1 1-2 1-4 4-1 Het tweede schaakteam van En Pas sant was zaterdag in de schaakstrijd tegen KTV uit Enkhuizen van een der mate goede samenstelling, dat er een riante overwinning 5'/4-2'/2 behaald kon worden. Alle EP-spelers kwamen redelijk tot zeer goed uit de opening. Aanvankelijk leek het een walk-over" te gaan wor den. Stukwinst voor P. Bakelaar en H. Elzinga, waarbij dat voor laatstgenoem de ten koste ging van de rochade en een opgesloten toren. J. Hooijberg overklaste zijn tegenstander en rondde de partij fraai af. H. van Daalen en F. van Tatenhove herstelden zich uitste kend van een minder sterk begin. Karei Kuip liet helaas winstmogelijkheden liggen, meende (met 2 lopers voor een toren I een mataanval te kunnen con strueren, maar de heer Stel had een af doende antwoord. P. Cornelisse kwam goed terug na pionverlies. Via de „oppositie" van zijn koning besliste hij de partij. De span ning keerde terug toen er voor H. Elzinga kwaliteitsverlies in zat. H. Bouw wikkelde echter verkeerd af, waardoor Elzinga aan een nederlaag ontsnapte. Ook P. Bakelaar zag zijn winstkansen na een „vorkje" wegebben. F. de Vries was even later echter zo vriendelijk om een volkomen ongefundeerd paardof- fer te brengen. M, Witte begon aan een pionnenopmars, die er veelbelo vend uitzag. In arren moede ging v.d. Busken zelf in de aanval, waardoor Witte zich waarschijnlijk wat liet intimi deren. Het paard-eindspel, waarin hij één pion minder heeft, is nog niet ge wonnen gegeven. H. van Daalen nam bij een stand waarin hij duidelijk over wicht had, genoegen met remise. KTV 2-En Passant 2 P. Bruil-J, Hooijberg 0—1 H. Bouw-H. Elzinga 0—1 E v.d. Busken-M. Witte afg. J. Bruil-F. v. Tatenhove 0—1 H. Ilbrink-H. van Daalen 14 14 P. Baas-P. Cornelisse 0—1 H. Stel-K. Kuip 1-0 F. de Vries-P. Bakelaar 0—1 Voorlopige uitslag 154 —554 Texel startte deze wedstrijd, net als de twee voorafgaande thuiswedstrjden, overrompelend. Binnen vijf minuten stond de ploeg op 1—0. Een afgesla gen corner werd door Henk Groen op gevangen en met een boogbal bereikte hij de geheel vrij staande Gert Pansier, die met een halve omhaal de bal tussen de benen van keeper Mol doorschoot. Een paar minuten later was het weer raak, toen de andere vleugelverdediger van Texel, Henk Jan Klok, een door kopbal van Louis Uriot goed afrondde: 2—0. Texel zette met z'n snelle spel de Blokkers voor grote problemen. Vooral de rechterkant van Texel, Rob v.d. Texelse Boys wist in de uitwed strijd tegen Kreileroord niet door de verdediging heen te breken. In het begin leek het erop dat de Boys Kreileroord „plat" zouden spelen. Later werd het samenspel van de Boys echter chaotischer en daar wist Kreileroord van te profiteren. Eindstand: 2—1. Zoals gezegd begon Tex. Boys heel voortvarend. Kreileroord kwam er in de beginfase niet aan te pas. Na on geveer tien minuten opende Frank de Grave van Tex. Boys de score. Hij soleerde eerst prachtig door de defensie om vervolgens, onder de vallende, doelman door, raak te schieten. Nadien verloor De Boys het over wicht langzaam. Kreileroord jaagde agressief op de gelijkmaker door middel van het bekende „lange halen, gauw thuis"-werk. Doordat de verdediging van de Boys steeds chaotischer te werk ging, kwam de thuisclub nog voor rust aan de gelijkmaker. Bij een snelle door braak waren er voldoende manschap pen aanwezig om een Kreileroord voor zet scherp af te ronden. Direkt na de thee voerde Kreiler oord de stand op naar 2—1. Een draaiende vrije trap werd door Boys keeper Kees Koopman losgelaten, waardoor de bal in doel kwam. Kreiler oord hield de verkregen voorsprong tot het eindsignaal vakkundig vast. Eén keer had de Boys nog een mooie kans toen Nico Zoetelief alleen voor de keeper verscheen, maar de Kreileroord- doelman wist liggend de bal te stoppen. ZDH is er zondag niet in geslaagd om een overwinning op Huiswaard te behalen. De ploegen waren beslist aan elkaar gewaagd maar het ont brak ZDH aan techniek en een beetje geluk om de sterke koploper Huiswaard te pakken. Huiswaard wist vooral met technisch goed opgezet te aanvallen de ZDH-verdediging in de hoek te drijven. De bezoekers trokken direkt fel in de aanval om ZDH te overrompelen. Er kwamen goede kansen, maar schitterend werk van doelman Kees Bakker behoede ZDH voor een achte- stand. Langzamerhand kwam ZDH in de aanval en vielen er gaten in de Huis waard-defensie. Een mooie boogbal van Abe Zijm kwam op de lat en tot de rust bleef ZDH zeer gevaarlijk. Vijf minuten na rust kwam de eerste tegenslag voor ZDH, toen Roel v.d. Wiele plotseling geheel vrij gelaten werd en Huiswaard de leiding gaf. ZDH deed alles om de gelijkmaker te krijgen. Een prachtige lob van rechts kwam tegen de lat van Huiswaard maar de terugspringende bal werd jammer genoeg over de lat geschoten. De bezoekers kwamen even later op geluk kige wijze aan een tweede goal. Bij een geheel ongevaarlijke aanval ontstond er een misverstand in de ZDH- achterhoede Een ZDH-speler schoot de bal in eigen doel: 0—2. ZDH bleef volhouden, maar het duurde tot vier min. voor het einde voordat er gescoord werd. Bram Brouwer verlengde een vrije trap en onhoudbaar verdween de bal in het doel: 1—2. Het werd vlak voor tijd nog spannend voor het Huiswaard-doel maar de tijd was te kort om alsnog een gelijkspel uit het vuur te slepen. Stap en Martin Land, wist diverse malen de tegenstanders uit te spelen. In de 15e minuut ontving Rob v.d. Stap een schitterende pass van Henk Groen, de grote uitblinker deze middag samen met spits Van der Stap, en scoorde be heerst: 3—0. Ook hierna kreeg Texel nog meerdere scoringskansen, maar deze werden helaas niet benut. Aan de andere kant was Blokkers ook eenmaal dicht bij een treffer, maar het was Gert Pansier, die de bal van de doellijn haalde. Toch kwam Blokker voor rust nog aan een treffer, toen keeper Ipenburg de bal verkeerd uit schoot, zodat deze net buiten het strafschopgebied bij de Blokker-spits terecht kwam, die gelijk raak schoot: 3 1. Het antwoord van Texel liet niet lang op zich wachten, want vijf minu ten voor rust werd weer een combinatie tussen Henk Groen en Rob v.d. Stap door laatstgenoemde goed afgewerkt: 4—1. Overwicht Na de rust wist Blokkers door het windvoordeel een klein veldoverwicht te krijgen. Toch was Texel, doordat men meer ruimte voorin kreeg, de gevaarlijkste ploeg. Schoten van Louis Uriot, Martin Land en Henk Groen ver dwenen echter naast het doel. Het was een Blokker-speler, die Texel op 5—1 bracht, toen hij door de goed storende Rob v.d. Stap in moei lijkheden werd gebracht en zeker vanaf 30 35 meter met een prachtige lob zijn eigen keeper passeerde. De mooi- ste aktie van de wedstrijd kon op naam van linksbuiten Nico Schermer worden geschreven. Met een prachtige solo zette bij vijf verdedigers op het ver keerde been, maar gaf toen met een simpel rollertje de bal in handen van keeper Mol. Simpel Ook Blokkers was dichtbij een doel punt, maar voor de tweede maal haalde Gert Pansier de bal van de doel lijn. Met nog vijf minuten te spelen ging de buitenspelval niet goed dicht bij Texel en kon Blokkers simpel op 5—2 komen. Een royale en verdiende overwin ning van een vooral de eerste helft uitstekend spelend Texel, dat nu met 1 punt achterstand op HOZ op de derde plaats staat. In een goed gespeelde wedstrijd heeft het dameselftal van Texelse Boys een ruime 4—1 overwinning behaald op een tegenvallend Schellinkhout. In de eerste helft, toen de Boys dames tegen de koude harde wind in speelden, ontspon zich een leuke snelle wedstrijd, waarin de dames van Schellinkhout duidelijk moeite hadden met de goed opgezette Boys-aanvallen. Nadat reeds verschillende kansen onbe nut waren gebleven, was het Caro- lien Reij, die de Tex. Boys op 1—0 zette. Hierna verzuimden de Boys dames de voorsprong te vergroten. Hetty Boogaard en Wilma van der Vis hadden duidelijk geen geluk met hun schoten, terwijl Anita Witte te veel op de solotoer ging. Dit stelde Schellink hout in staat om vlak voor rust nog terug te komen, toen de Boys-achter hoede verzuimde in te grijpen en df spits-speelster gemakkelijk kon inschie ten: 1 1. Na de rust, met de wind mee, was het alleen nog Texelse Boys dat aanviel en het was Nicolien Keijser, die de stand op 2—1 bracht. Goede combina ties over beide vleugels werden opgezet en uit een voorzet van links was het Carolien Reij, die 3 1 liet aan tekenen. Even'later was het Anita Wtte, die de score met een hard schot op 4—1 bracht. Door deze overwinning blijven de dames op een goede tweede plaats staan, achter het nog steeds ongeslagen West-Frisia. De Koog kon het niet bolwerken tegen de gelijkwaardige club Kwa- dijk. Het lijkt of De Koog door pech achtervolgd wordt, want in deze wedstrijd had de club een duidelijk speloverwicht. Men kon de kansen echter niet in punten omzetten. Ook dit keer dus verlies en wel met 2—0. De Koog begon deze wedstrijd met 10 man, omdat Nanning Kikkert niet verscheen en Jo Flens een boot later kwam. Daarom had De Koog het in het begin een beetje moeilijk, hetgeen al snel resulteerde in een doelpunt voor Kwadijk. De Koog herstelde zich ech ter goed en toen Jo Flens zich in het team voegde, kon er wat meer pressie uitgeoefend worden. Na 20 min. kwam Arjan Verseput met een afstandsschot. De bal caramboleerde via de rug van een tegenstander bij Jaap van Kranen burg, die onhoudbaar inschoot. De scheidsrechter kende een doelpunt toe, maar op advies van de grensrechter werd dit doelpunt alsnof afgekeurd. Enkele minuten later kreeg De Koog weer een mooie gelegenheid op de gelijkmaker, maar de behendige Kees v.d. Werdt werd door zijn directe te genstander in het strafschopgebied onderuit gehaald. De penalty die De Koog hiervoor kreeg toegewezen, werd door Ger Bongers echter niet benut. Hij zag zijn inzet door de keeper gestopt. Kwadijk kwam in deze eerste helft niét verder dan enkele hoekschoppen, waarin weinig gevaar zat. Tot de rust bleef de stand dan ook 1 —0. In de tweede helft trok De Koog nog meer ten aanval en wist zich enkele goede kansen te creëren. De meeste schoten belandden echter net naast of rakelings over. Kwadijk probeerde het met tegenaanvallen, waarbij het mid denveld veelal overgeslagen werd en als de voorhoede dan in balbezit kwam, volgde er meestal een afstandsschot. Hoewel de mooiste kansen voor De Koog waren (Kees van Beek en Ger Bongers), kwam Kwadijk een kwartier voor tijd nog op 2—0, toen de midvoor uit een scrimmage voor het Koger doel via een verdediger raak schoot. Door deze achtste nederlaag op rij hangt De Koog nu wel erg troosteloos onderaan. Ook na afgelopen zondag is Texel 2 nog steeds ongeslagen. In een slechte wedstrijd werd met 1—0 ge wonnen van De Blokkers 2. De eerste helft van de wedstrijd gaf chaotisch voetbal te zien. Geen van de ploegen kwam tot goed voetbal. Echte combinaties werden er nauwelijks op de grasmat gelegd. Aan beide kanten werd veel balverlies geleden. Voor geen van de doelen ontstonden moeilijke situaties. Het dichtst bij een doelpunt was Texel. Een vliegend schot van Jan van Bennekom ging rakelings naast. SVC merkte zondag dat Waard '75 niet voor niets koploper is. Waard '75 wist vooral via een erg goede spelverdeling en de technische snel le buitenspelers gevaar te stichten in de SVC-achterhoede. Dit resulteerde na 5 min. in een 1—0 voorsprong via de doorbrekende links buiten. SVC werd in die eerste fase weggespeeld en het verwonderde nie mand dat het na 20 min. 2—0 werd. Hierna wist SVC wat onder de druk uit te komen en liet alleen wat schoten uit de tweede lijn toe, die echter zonder gevaar over en naast gingen. Vlak voor rust moest J. P. Stolk het veld uit, omdat hij ruw was uitgevallen tegen een Waard '75 speler. Na de thee, met de wind in de rug, zag SVC een aantal kansen, maar Waard 75 dat tegen wind in speelde, trok het spel naar zich toe dankzij acurate passes en balcontröle. Waard 75 produceerde snel 3—0 via de door gebroken spits. Het werd na 65 min. 4—0 na een goede combinatie van Waard '75. En het werd na 75 min. 5—0 via een te zachte terugspeelbal van A. v.d. Star. SVC deed wat terug. Via goed fel doorzetten van Roel Hooi schuur bolde het net van het Waard 75 doel: 5—1. Waard 75 kwam via een 11 m-trap nog op 6—1 vanwege onrecht matig afstoppen van de linksbuiten door J. Stoop, die overigens voortref felijk liep te verdedigen. P.S. De trainingsaanvang donderdags is nog steeds half acht. Dezelfde speler verscheen vlak voor rust alleen voor de keeper. Op het moment van schieten werd hij van ach teren aangetikt en de kans was voorbij. Grimmig Na de rust kreeg de wedstrijd een grimmig karakter. De onzeker en slecht leidende scheidsrechter had er moeite mee de zaak in de hand te houden. Texel bevocht zich een licht veld overwicht. Nadat eerst een doelpunt van Peter Brons was afgekeurd, was het Peter Kikkert, die halverwege de tweede helft de stand op 1 —0 bracht. De Blokkers stelden er erg weinig te genover. Via Peter Brons kreeg Texel zelfs nog een zeer goede mogelijkheid om de voorsprong te vergroten. Alleen voor de keeper gekomen, faalde Peter.In de tweede helft liep Albert Hoven tegen een officiële waarschu wing aan. Ook een speler van De Blokkers verdween in het boekje van de scheidsrechter. De punten bleven dus op Texel, maar het was een wedstrijd .om gauw te vergeten. Woensdag (morgen) is in de schouw burg "De Kampanje" een uitvoering van de bekende opera "Tosca", gebracht door Compgnia d' Opera Italians. Na afloop van deze voorstelling vaart een extra boot terug naar Texel. Er zijn nog kaarten verkrijgbaar op het bureau Cul turele Zaken in het Raadhuis. Aanvang van de voorstelling 20.15 uur. Entree f 21,CJP-ers en Pas 65 betalen f 15 Eerdere uitvoeringen door het gezel schap hebben bewezen dat het om klassieke voorstellingen gaat van Itali aanse Opera's. De Compagnia d' Opera Italians heeft al eerder met veel succes in Den Helder opgetreden. Na afloop van de voorstelling rijdt voor de Texe laars een speciale bus vanaf de schouw burg naar de boot. Het eerste zaalvoetbalteam van JKM behaalde de afgelopen week twee uitstekende resultaten. Voor de competitie won het met 1—0 van het even hoog geklasseerde De Zwaan en voor de NH-beker versloeg het in Den Helder Bouwtiek Bijl met 3—2. JKM 2 kwam echter tot gelijkspel tegen Oosterend 2. Voor de wedstrjd JKM-De Zwaan stonden beide teams gelijk bovenaan met één verliespunt. De Zwaan startte sterk en kreeg in de eerste vijf minuten drie opgelegde kansen. Hierna nam JKM het initiatief over zonder echt gevaarlijk te worden. Halverwege de eerste helft werd het enige doelpunt gescoord. Het was Gerry Plaatsman, die een schitterende één-twee wist af te ronden. JKM bleef de aanvallende ploeg maar De Zwaan was met z'n spaarzame uitvallen nog steeds gevaarlijk. Beide teams kregen na de wissel nog enkele kansen maar gescoord werd er niet meer. Vrijdag speelde JKM de return tegen Bouwtiek Bijl voor de Noord-Holland beker. Thuis had JKM met 6—0 gewonnen maar nu keek men na tien minuten al tegen een 2—0 achterstand aan. Vooral in de eerste helft werd er slecht gespeeld. Toen het Bouwtiek Bijl niet lukte het derde doelpunt te maken, kon JKM wat terug gaan doen en via doelpunten van Louis Uriot (2) en een mooie bal van Martin Land greep JKM met 3—2 de winst. De nrs. 2 en 3 van de hoofdklasse, Dubbeldik en Oosterend, speelden 1 1 tegen elkaar gelijk. Beide teams kregen vele doelrijpe kansen maar de beide keepers waren in een goede vorm, zodat via doelpunten van Frits Bakker en Jan van Bennekom 1 1 een te rechte uitslag was. ZDH en A O 2000 waren aan elkaar gewaagd. ZDH bleek over een langere adem te beschikken en kon zodoende in de slotfase met 3—2 de winst pakken. Question was tegen Datsun op weg om z'n eerste overwinning te behalen. Lange tijd had Question met 2—1 de leiding, maar enkele minuten voor het einde wist Datsun alsnog de verdiende gelijkmaker te scoren In de reserve-eerste klasse speelden JKM 2 en Oosterend 2 om de bovenste plaats. Hoewel Oosterend de betere ploeg was, wist het de geboden kansen eerst niet te benutten en dankzij zwak ingrijpen van de Oosterend-defensie nam JKM een 3—0 voorsprong. Pas vijf minuten voor het einde wist Oosterend voor de eerste maal tegen te scoren en JKM raakte nu geheel van de kook. Met twee JKM'ers op de straf bank kwam Oosterend via een penalty op 3—2. In de allerlaatste seconde, toen het JKM-team bestond uit een keeper en één veldspeler, kreeg Ooster end opnieuw een penalty mee, wat tevens 3—3 betekende. Hoewel de wedstrijd sensationeel eindigde, was er in deze fase aan JKM-zijde geen sprake van sportiviteit.Door het gelijke spel van deze twee teams kon Datsun 2 door Dubbeldik 2 met 4—2 te verslaan de bovenste plaats pakken. Dubbeldik 3 verloor voor de zevende maal. Dit maal werd met 6—2 van Datsun 3 ver loren. Van de derde teams uit deze klasse blijkt JKM 3 het tot nu toe het beste te doen. Ditmaal versloeg het Oosterend 3 met 2—0. Alle hoofdklassers en reserve-eerste klassers hebben nu eenmaal tegen elkaar gespeeld. In voorgaande competities was Mok in zijn afdeling altijd één van de betere ploegen. Dit seizoen in de eerste klasse komt het echter met een zwakker team en Mok verwerkt dan ook regelmatig een nederlaag. Ditmaal bleek Arn. Looyer met 7—0 over een betere ploeg te beschikken. Het hoger geklasseerde KSMT werd via 3—3 een puntje afge snoept door Nioz. Amro leed tegen de veteranen van Texel een 2—0 neder laag. In de derde klasse speelde het zesde team van Oosterend 3—3 gelijk tegen het eerste van De Koog. ZDH 4 won na een spannende wedstrijd met 5—4 van De Koog 2. Dubbeldik 4 is voor deze klasse een aanwinst. Ditmaal versloeg het Rab 2 met 9—0. Bij de junioren ook ditmaal geen ver rassingen. De Koogel versloeg Citroën met 2—0 en heeft na vijf wedstrijden slechts één doelpunt tegen. Swarte Schaep had aan één doelpunt genoeg om van Bremakker te winnen. De Koogel 2 wist tegen Alkema wel te scoren maar moest toch met een 3 1 nederlaag genoegen nemen. Onder het motto „Never change a loosing team" verloor Dagmarkt (6—0) ditmaal van Buro Eelman. Stand Hoofdklasse: 1. JKM 7 13 33- 8 2. De Zwaan 7 11 19- 5 3. Dubbeldik 1 9 25- 8 4. Oosterend 7 9 19-10 5. ZDH 7 6 16-28 6. Datsun 7 5 9-20 7. A O 2000 7 2 16-28 8. Question 7 1 6-36 Reserve-eerste klasse: 1. Datsun 2 7 12 28-10 2. JKM 2 7 12 25-10 3. Oosterend 2 7 11 35-13 4. Dubbeldik 2 7 9 31-12 5. JKM 3 7 6 7-19 6. Datsun 3 7 4 20-28 7. Oosterend 3 0 7 7 7-35 8. Dubbeldik 3 7 0 4-30 Zaalvoetbaluitslagen: Noord-Holland beker: Bouwtiek Bijl-JKM 2—3 Hoofdklasse: JKM-De Zwaan 1—0 Dubbeldik-Oosterend 1 1 Datsun-Question 2—2 A O 2000-ZDH 2-3 Reserve-eerste klasse: Oosterend 3-JKM 3 0—2 Datsun 3-Dubbeldik 3 6—2 Dubbeldik 2-Datsun 2 2—4 JKM 2-Oosterend 2 3—3 Eerste klasse: Nioz-KSMT 3-3 Arn. Looyer-Mok 7—0 Amro-Texel vet. 0—2 Derde klasse: De Koog-Oosterend 6 3—3 ZDH 4-De Koog 2 5-4 Rab 2-Dubbeldik 4 0—9 Junioren: Citroën-De Koogel 1 0—2 Bremakker-Swarte Schaep 0—1 Dagmarkt-Buro Eelman 0—6 De Koogel 2-Alkema 1—3 Zaalvoetbalprogramma: Woensdag 5 november: 18.00 u.: Dagmarkt-Bremakker 18.30 u.: Ratronics 2- Citroën 19.00 u.: KSMT 2-Tex. Boys 2 19.45 u.: KSMT-Rab 20.35 u.: JKM-Oosterend 21.20 u.: Rabo-Nioz 2 22.10 u.: Oosterend 5-Gempo Zaaldienst Question Donderdag 6 november: 18.00 u.: Shoe Girls-De Koogel 2 18.30 u.: Zegel Modes-De Koogel 1 19.00 u.: ZDH 2-Jelleboog 19.45 u.: Nioz-Tex. Boys 20.35 u.: Tex. Boys 3-Rab 2 21.20 u.: ZDH 4-De Koog 22.10 u.: ZDH 3-Question 2 Zaaldienst: Oosterend. Vrijdag 7 november: 20.00 u.: Dubbeldik 4-De Koog 2 20.45 u.: Oosterend 6-Texel 2 21.30 u.: KSMT 3-Slufterhoek 22.15 u.: Datsun-A O 2000 Zaaldienst: ZDH 3jaar garantie GeautoriseerdB&Odeater Jan Brouwer Koetebuurt 2 - Oosterend Tel 02223-429/448

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 7