TEXELSE SELECTIE VERSLAAT MARMAG MET 4-2 Heaven can wait" m i zaalvoetbaluitslagen (iaalvoelbalDPogramma Mededelingen S.V.O. Training S.V. De Koog Huisman en Koorn winnen koppelrace GERRIT MOENS WINNAAR VAN DE SINTERKLAASRIT Spannend toernooi van tateltennissenioren Echtpaar H. Zijm eerste periodekampioen Uil het handelsregister Qj| Bang&Olufeen Rab raakte zijn koppositie kwijt 11 Kampioenschap turnen MST Grote overwinning voor Texelslag 2 Mager resultaat sportvissers Zege voor De Mareis Spannende vossenjacht Tetak 2 werd kampioen Gelijkspel voor MST handbalteam TEXELSE COURANT PAGINA 7 Het Texels zaal voetbalselectieteam heeft vorige week een wedstrijd tegen de Helderse koploper van de hoofdklasse met 4—2 gewonnen. Marmag dat op een gegeven moment tegen een 4—0 achterstand aankeek speelde in zijn defensie erg onzeker. Dit kwam mede doordat de invaller-keeper geen sterke indruk achterliet. Texel kwam uit in een 1-2-1 opstelling. Het speelde goed in de mandekking met als gevolg dat Marmag weg weinig speelruimte kreeg en moeilijk in zijn spel kwam. De hele wedstrijd waren de twee iloegen aan elkaar gewaagd maar de roorwaartsen van het selectieteam kre- s |en meer ruimte en daardoor betere ansen. Frits Bakker bracht in de eerste lelft de ruststand op 1 —0. Na de wissel vas het dezelfde speler die voor 2—0 c :orgde waarna Gerry Plaatsman met ien schitterende kopbal en Rob van de In de eerste klasse zaalvoetbal raakte lab afgelopen week zijn koppositie wijt door kansloos met 4—1 van KSMT e verliezen. Doordat Texel met dezelfde lijfers Mok versloeg namen KSMT en 'exel de koppositie van Rab over. Ook Irn. Looyer had gelijk met deze twee iloegen kunnen komen maar dan had Imro verslagen moeten worden. Amro vist echter goed partij te geven en Arn. .ooyer kwam niet verder dan een 2—2 lelijkspel. Doordat Tex.Boys met 7—3 Jioz versloeg kwam deze ploeg sinds inge tijd weer eens van de onderste ilsats af. Jelleboog speelde in de tweede klasse egen ZDH 3 een goede, snelle partij en Ie mannen van Sieb Keyser wonnen 6 lan ook verdiend met 5—1. Rabo was egen Gempo dan wel niet de mindere naar toch moest Rabo genoegen ne- nen met een 2—1 nederlaag. ZDH 2 noepte van koploper Tex. Boys 2 een luntje af, 1 1. In de derde klasse dacht lubbeldik 4 makkelijk van Tex. Boys 3 e winnen. Dubbeldik nam al vroeg in de vedstrijd een 1—0 voorsprong maar ex. Boys gaf goed tegenspel en maak- e de verdiende gelijkmaker waarna niet teer gescoord werd en Dubbeldik zijn erste puntenverlies leed. Oosterend 6 i wam door deze misstap van Dubbeldik aast deze ploeg en zelf versloeg het eer moeizaam De Koog 2 met 2 1. 'exel 2 en Slufterhoek behaalden beide en kleine ovenwinning. Texel versloeg DH 4 met 2—1 en Slufterhoek bleek net 3—2 De Koog de baas. Rab 2 s aaide zijn eerste punt binnen door egen KSMT 3 3—3 gelijk te spelen. In Ie reserve eerste klasse behaalde Dub- eldik 3 zijn eerste overwinning. Dub- ieldik versloeg JKM 3 met 4—1 doordat iet de defensie beter gesloten hield. KM 2 maakte dit weer goed door lubbeldik 2 met 5— 1 te verslaan terwijl iij JKM vooral Erik Kossen een goede artij keepte. Bij de junioren versloeg iw. Schaep met 8—1 De Koogel 2. hoe Girls speelde tegen Ratronics 2 en goede woman to man verdegiging n het gaf dan ook geen kansen weg. lelf kreeg Shoe Girls een zestal rijpe icoringskansen waarvan er één benut verd zodat het met 1 —0 won. Reserve eerste klasse: lubbeldik 3-JKM 3 4-1 lubbeldik 2-JKM 2 1-5 Eerste klasse: lab-KSMT 1-4 lrn.Looyer-Amro2—2 ëx.Boys-Nioz 7—3 'exel-Mok 4 1 Tweede klasse: ielleboog-ZDH3 5-1 labo-Gempo 1—2 IDH 2-Tex.Boys2 1-1 Derde klasse: lubbeldik 4-Tex. Boys 3 1 1 losterend 6-DeKoog2 2—1 exel 2-ZDH 4 2-1 lab 2-KSMT 3 3-3 Ie Koog-Slufterhoek 2—3 Junioren: >hoe Girls-Ratronics 2 1—0 iwarte Schaep-De Koogel 2 8—1 Woensdag 3 december: 8.10 u. Gempo-Question 2 9.00 u. KSMT 2-ZDH 3 9.45 u. Jun. Texel-Jun.West Friesland 0.35 u. Debbeldik-JKM 1.20 u. De Zwaan-Oosterend 2.10 u. A O 2000-Question taaldienst: De Koog Donderdag 4 december: 8.00 u. Citroën-Bremakker 8.30 u. De KoogelEBuro Eelman 9.00 u. Jelleboog-Nioz 2 9.45 u. Oosterend 5-Rabo 0 35 u. Datsun 3-Oosterend 3 1.20 u. ZDH-Datsun .10 u. Tex.Boys 2-Oosterend 4 ialdienst: Texelse Boys. Stap de stand op 4—0 brachten. Texel verslapte hierna en Marmag kreeg de ruimte om iets terug te doen. Binnen enkele minuten hadden Gerry Plooy en Johan Gast de achterstand verkleind tot 4—2. Hierna pakte Texel de zaken weer energieker aan en men gaf geen kansen meer weg terwijl Frits Bakker vlak voor tijd nog dicht bij een vijfde Texelse treffer was. Junioren selectie Woensdag (morgen) speelt het Texels juniorenteam een wedstrijd tegen West Friesland. West Friesland is in deze leef tijdsklasse kampioen van Noordholland. Texel beschikt echter ook over een aantal goede juniorenspelers zodat er Omdat dit weekend alle competitie wedstrijden afgelast waren, heeft Oos terend een oefenwedstrijd gespeeld te gen Texelse Boys. Op een goed be speelbaar veld behaalden de Ooster- enders een 4—0 overwinning. De wed strijd werd uitstekend geleid door Wil- Willem Sangers. Training: In verband met Sinterklaasavond en Ouwe Sunderklaas zijn de trainingen verzet naar de donderdagavond, aan vang 19.00 uur. De seniorentraining van S.V. De Koog wordt deze en volgende week op donderdag in plaats van op vrijdag gehouden. een leuke wedstrijd verwacht kan wor den. Voor de wedstrijd die om 19.45 uur aanvangt zijn de volgende spelers gese lecteerd: Bart Heerschap, Wilke Wasse naar, Paul van Exel, Martin van Wil- sum (allen JKM), Jan Plaatsman, Dou- we Bootsma, Koos Tjepkema, Willem Brons (Datsun), Simon Stroo (Ooster end) en van A O 2000 Dirk Barends. Na deze wedstrijd worden de belangrijke hoofdklasse wedstrijden, JKM-Dubbel- dik en De Zwaan-Oosterend gespeeld. Arie Huisman en Hans Koorn werden afgelopen zondag overtuigend winnaar in de koppelrace die door de Wielerclub Texel was georganiseerd. Er werd over vijfentwintig ronden hard gekoersd. Vooral in de laatste ronden kwam het winnende duo sterk naar voren en wisten ze de overige rijders op één ronde te pakken. Na vijf ronden waren er drie koppels aan de leiding. Dit waren Albert Winter- Jan Huydink, Jan Buis-Douwe Dros en de latere winnaars Arie Huisman-Hans Koorn. Daar achter kwamen Ron van Boven met Thijs Witte en Paul van Arnhem met Cees Boks die probeerden aansluiting te krijgen bij de kopgroep. Na tien ronden kwam het koppel Hans Koorn/Arie Huisman met voorsprong door. Verder werd er achter in het veld ook hard gestreden. Drie ronden voor tijd werd iedereen op één ronde gereden door het koppel Huisman-Koorn, die dus winnaar werden. De strijd om de vierde en vijfde plaats bracht nog spanning doordat Ron van Boven de achterstand op Paul van Arnhem goed maakte. Deze strijd werd knap gewon nen door het koppel Ron van Boven- Thijs Witte voor Paul van Arnhem en Cees Boks. Uitslagen: 1. Arie Huisman/Hans Koorn, 2. Albert Winter/Jan Huydink, 3. Douwe Dros/ Jan Buis, 4. Ron van Boven/Thijs Witte, 5. Paul van Arnhem/Cees Boks, 6. Gerard Koorn/Uwe Smit, 7. John Huydink/Dennis van Rooy. Door de deelname van 81 auto's en 3 motoren is de jaarlijkse Sinterklaasrit van de MAB-club Texel weer een groot succes geworden. Na afloop kon Sin terklaas in Hotel Opduin De Koog naast de prijswinnaars aan maar liefst 140 kinderen een cadeautje uitreiken. De uitzetters van deze rit hadden in ruime mate aandacht besteed aan het sinterklaasgebeuren. De deelnemers moesten onderweg diverse opdrachten uitvoeren, zoals het tellen van aan de kant van de weg geplaatste mijters en zwarte pieten-koppen. Bij de controle posten waren Zwarte Pieten opgesteld die de kinderen rijkelijk voorzagen van pepermoppen. Sinterklaas Sinterklaas met zijn Zwarte Pieten verschenen omstreeks 15.45 uur in Hotel Opduin. Door de aanwezige kin deren werden zij begroet met een Sinterklaaslied. Voor de kinderen had den Sinterklaas en zijn knechten een aardig cadeautje meegebracht, dat door Zondag werd in sporthal De Ferrever voor de derde keer het Texelse tafel tenniskampioenschap voor senioren ge houden. Het toernooi was georgani seerd door Tetak. De strijd werd voor namelijk een heren aangelegenheid. Slechts twee dames hadden zich opge geven, daardoor moesten ze gedwon gen tegen de negentien ingeschreven heren spelen. Er werd gespeeld in vijf poules van vier deelnemers. Na vele enerverende partijen kwamen uiteindelijk de volgende finalisten uit de bus: Hans de Beer, Lieuwe van der Veen, Martin Janssen en Max Hagendoorn. Deze vier perso nen speelden een halve competitie om tot de eindstand te komen. In de finale poule bleek Hans de Beer duidelijk de sterkste te zijn, waardoor hij voor de tweede keer kampioen werd en naast de beschikbare beker ook de wisselbeker in ontvangst mocht nemen. Lieuwe van der Veen, Martin Janssen en Max Hagendoorn deelden gezamelijk de tweede plaats, maar door een betere setstand mocht Max Hagendoorn zich tweede noemen. Lieuwe van de Veen en Martin Janssen moesten tenslotte een beslissingswedstrijd spelen om de derde en vierde plaats. Martin Janssen bleek de beste conditie te hebben en won knap in twee sets, waardoor hij derde werd. Lieuwe van der Veen werd dus vierde. Om 17.00 uur kon voorzit ter Martin Janssen de prijzen uitreiken en konden zowel spelers(sters) als het Tetak-bestuur terugzien op een sportie ve en geslaagde dag. de jeugd zeer werd gewaardeerd. Het was 16.45 uur toen de Sint de prijzen uit kon reiken. De prijswinnaars waren: 1. Gerrit Moens 34 strafpunten, 2. Peter Ran 37 str., 3. Cees Ran 38 str., 4. Jan de Wit 63 str., 5. Jos Bakker 65 str., 6. CoVinke68 str., 7. Nan Westerlaken 69 str., 8. Jan Grisnigt 92 str., 9. Jan Duin 94 str., 10. Meyert Laan 95 str., 11. Paul van Heenwaarden 95 str. IjHers en Zwarte Pietenkoppen tellen: 1 Jan Schraag, 2. Jan Moens, 3. Co Vinke, 4. Cees Wonder, 5. Jan de Wit, 6. WimGrisnigt. De laatste rit meetellend voor het kampioenschap 1980 wordt verreden op zaterdagavond 27 december. De jongens en meisjes van de extra trainingsgroepen van de afdeling G.V.T. kwamen de afgelopen donderdag in de Beatrix-gymzaal bij elkaar om te strijden om het kampioenschap van deze af deling. De jongens werden verdeeld in twee groepen: een groep 12 jaar en ouder en een groep jongens tot 12 jaar. Bij de meisjes was er een A-groep, een B Groep en een C-groep. Die jongen of meisje welke gemiddeld het hoogste aantal punten zou behalen, kwam in aanmerking voor de wisselbeker. Na een sterke wedstrijd geturnd te hebben zou uiteindelijk Gertie Praamstra deze beker voor zich opeisen. Zij turnde een gemiddelde van 8.55 punten. De enige die haar nog enigszins kon be dreigen was Monique Kalk met een ge middelde van 8.00 punten. Verdere uitslagen: Jongens tot 12 jaar: 1. Dick Heerschap 35.90 punten, 2. Rob de Veij 35.80 punten, 3. Kenneth de Veij 31.60 pun ten, 4. Dennis Boomstra 30.30 punten. Jongens 12 jaar en ouder: 1. Jeroen Schol 36.55 punten, 2. Richard Dijker 35.10 punten. Meisjes A: 1. Gertie Praamstra 34.20 punten, 2. Jaqueline Kooi 30.60 punten, 3. Marja Vlaming 29.75 punten, 4. Anka Coutinho 29.25 punten. Meisjes B: 1. Monique Kalk 32.05 punten, 2. Mirjam Raven 29.40 punten, 3. Monique Schermer 28.60 punten, 4. Marit de Porto 28.00 punten, 5. Karin Vlaming 27.00 punten, 6. Leonie Ran 25.85 punten, 7. Sigrid Sikma 25.55 punten. Meisjes C: 1. Gemma Praamstra 27.35 punten, 2. Esther Kikkert 26.30 punten, 3. Edda Bakker 26.00 punten, 4. Simode Winter23.70 punten. Het tweede Texelslag badmintonteam won zondag met 8—0 van de Shuttles uit Wormer. Ben Oostra startte en haalde zonder veel moeite de winst naar zich toe. In de tweede set stond hij maar liefst met 4—14 voor, door nog wat dollen met de tegenstander liep deze nog redelijk in; 12—15 en 11 15. De tweede heer, Nico Blonk, had het duidelijk moeilijker en moest in de tweede set, na fors voorgestaan te hebben, toch nog verlengen. 12—15, 15—17, zodat na twee sets Texelslag met 2—0 voor stond. De eerste dame, Bettina Rab, won haar set met 15-11 en 8-11. De tweede dame, Joke van Splunder, won zeer makkelijk met 4—11 en 0—11. De dames van Texelslag 2 zijn zo goed op dreef dat ze op één wedstrijd na het hele seizoen alle dames enkel en dubbels gewonnen hebben. De eerste mix, Bettina Rab met Ben Oostra, draaide zeer goed; 5—15 en 1—15. De tweede mix van Joke van Splunder en Kees Zijm bracht ook winst voor Texelslag. Het heren- en damesdubbel werden wegens tijdgebrek gelijktijdig gespeeld. Dat het herendubbel Nico Blonk en Kees Zijm, het zeer moeilijk zouden krijgen stond eigenlijk al vast. De eerste set ging dan ook, na verlenging, over naar de Shuttle. Maar door de volgende twee sets verrassend te winnen, trok het Texelslag herendubbel alsnog de winst naar zich toe. 17 16, 13 15 en 8 15. De dames van Texelslag 2, Bettina Rab en Joke van Splunder, gaven de tegen standers geen enkele kans; 4—15 en 2 15. Texelslag 2 behaalde hierdoor haar eerste 8—0 overwinning van dit seizoen. De competitiewedstrijd van H.S.V. Texel afgelopen zondag heeft een ma ger resultaat gegeven. Slechts zeven van de tien vissers wisten vis op de kant te brengen. Hiervan was de beste G. van Kranenburg met 53 cm vis, tweede werd M. van der Zwaag met 48 cm vis en derde werd P. Verhagen met 46 cm vis. De volgende wedstrijd is 14 decem ber bij de Hornt. Aanvang 08.30 uur. Zondag 7 december is de jaarlijkse Sint Nicolaas-wedstrijd aan de afsluitdijk. Het inschrijfgeld hiervan is 712,50, inclusief 50 pieren. Ook niet-leden kun nen zich laten inschrijven. Opgave voor 3 december bij M. van der Zwaag, Thijsselaan 11, Den Burg. Telefoon 02220-3551. Zaterdag speelden de meisjes-junio ren van de Mareis thuis tegen 't Zwin. Jopie Zijm scoorde de eerste punten voor de Mareis. Ondanks goede aanval len werd er veel gemist. De ruststand was 8—13 in het voordeel van 't Zwin. In de tweede helft kwamen de Mareis, gesteund door een voortreffelijke coach goed terug. Dankzij doelpunten van Carien Manuels, Jopie Zijm en Saskia de Veij kwam de eindstand op 20—15 voor de Mareis. Tijdens de negende avond van de klaverjascompetitie in De Zwaan is het Echtp. H. Zijm er in geslaagd om in de allerlaatste partij van de eerste periode het Echtp. P. van Heerwaarden voorbij te streven en met het uiterst kleine verschil van maar 41 punten de eerste periode te winnen. Winnaars van deze avond waarop overigens niet hoog is gespeeld werden mevrouw Huisman en B. Witte met 6803 punten. Dit koppel dat pas in de loop van deze competitie samen is gaan spelen behaalde hiermee het eerste succes. Tweede werden Fr. Bos en G. Eelman met 6763 punten, dit koppel heeft afwisselend zeer goede en slechte uitslagen, maar het duo wist nu weer een flinke sprong te maken in het klassement namelijk van de 18e naar de 10e plaats. In het totaalklassement is er veel spanning tussen de bovenste drie koppels waar het ook nu weer goed scorende koppel Spaans aansluiting bij heeft gevonden. Uitslag 9e competitieavond: resp. punten, marsen. Mw. Huisman-B. Witte 6803 5 Fr. Bos-G. Eelman 6763 1 A. DijkerEN. Koomen 6742 3 Echtp. J. Spaans 6741 4 M. Witte-M. Boogaard 6709 4 Echtp. J. van Heerwaarden 6703 3 Dames Ofrein-Biesboer 6561 3 Echtp. H. Zijm 6516 2 Eindstand eerste periode: Echtp. H. Zijm 53957 20 Echtp. P. v. Heerwaarden 53916 18 C. Maas-J. Wiersma 53269 18 Echtp. J. Spaans 52893 18 A. Vermuë-M. Timmerman52640 21 W. Bakker-G. Festen 52606 14 Th. Witte-J. Witte 52213 16 P. Bruin-M. Bakelaar 51971 15 Totaalstand na 36 partijen: Echtp. H. Zijm 58647 21 Echtp. P. v.Heerwaarden 58376 20 Echtp.J.Spaans 58234 21 W. Bakker-G. Festen 57480 16 Th. Witte-J. Witte 57037 18 C. Maas-J. Wiersma 56652 18 A. Vermuë-M Timmerman56433 22 P. Bruin-M. Bakelaar 55856 15 C. Merkx-C. Dros 55209 16 Fr. Bos-G. Eelman 55042 19 Zaterdagavond werd weer de maandelijkse 27 mc vossenjacht gehou den. Aan de jacht deden tien auto's mee. Er werd om negen uur 's avonds gestart en het zoeken was een beetje moeilijk omdat het voor het eerst in het donker moest gebeuren. Vijf deelne mers konden de vos dan ook niet vinden. Nadat de officiële zoektijd ver streken was werd deze eerste vos teruggeroepen. Het zoeken naar de andere twee vossen verliep vrij vlot, zodat de vossenjacht om 24.00 uur afgelopen was. Tafeltennisteam Tetak 1 speelde za terdag in Grootebroek en won daar met 9 1 van Dito 10. Het was een regel matige wedstrijd. Zonder veel moeite wonnen Ruud Koorn en Max Hage- doorn al hun enkelpartijen. Alleen Lieu we van der Veen moest eenmaal in drie sets capituleren: 23—25, 21 13 en 17—21. Ook het dubbelspel werd knap door Ruud Koorn en Max Hagedoorn in twee sets gewonnen: 21 8, 21 16. Tetak 2 trad in sporthal De Ferrever aan tegen Spirit 7 uit Noord-Schar- woude. Bij winst zou Tetak 2 kampi oen zijn, omdat nummer twee van de competitie, Treffers 11, het tweede Tetak-team niet meer zou kunnen inha len. Het werd een zeer gemakkelijke 10—0 overwinning voor Tetak 2. Hier door is Tetak 2 kampioen geworden en zal het team de volgende competitie uitkomen en de vierde klasse. Zowel Frans Room, Martin Janssen als Erik Kramer wonnen al hun enkelspelen. Het duo Room/Janssen won ook erg mak kelijk het dubbelspel in twee sets: 21-10 21-10. Het Tetak-jeugdteam speelde ook in De Ferrever en wel tegen Spirit 2. Het werd een kansloze 10—0 nederlaag, alhoewel er toch nog drie partijen waren die door middel van een derde set beslist moesten worden. Marco Koorn, Rob Bakker en Norbert Eelman verloren al hun enkelspelen. Ook het dubbelspel werd door Marco Koorn en Rob Bakker in drie sets verloren: 21 19, 10—21, 18-21. Tetak 1 speelt zaterdag aanstaande zijn laatste wedstrijd in sporthal De Ferrever tegen Martin Schilder 7 uit Limmen. Het Tetak-jeugdteam en Tetak |2 reizen naar 't Zand om daar resp. aan te treden tegen Doko 5 en Doko 4. Zondag werd de wedstrijd MST heren tegen Huiswaard gespeeld. MST stond na tien minuten spelen al op voor met 3—1 tegen de rust echter kwam Huis waard nog even terug. Na de rust werd het een spannende nek aan nek race. Huiswaard stond geruime tijd voor, maar vlak voor het eind gingen de heren van MST nog even in het vijandelijke doel kijken. Zo kwamen de MST heren toch op een eindstand van 11 11. Voor het MST-team geen slechte competitie start. De adspiranten van MST gingen zondag handballen in Schagen tegen Penen 2. In het begin werd er aanval lend gespeeld door beide ploegen. MST maakte het eerste doelpunt. Vlak voor de rust werd het 2—1 maar MST maakte nog een doelpunt en het werd 3—1. Na de rust kwam Petten 2 weer sterk terug en werd het 3—2. Vlak voor tijd stond MST met 6—2 voor, in de laatste minuut maakte MST nog een doelpunt, zodat gewonnen werd met 7-2. Wijzigingen: IJssalon "Italia", Dorpsstraat 5a, De Koog. Eigenaar J. A. Hillen. Bedrijf wordt onder dezelfde naam voortgezet door H. J. K. Hillen. "De Vlier", Burgwal 33 (corresponden tieadres Postbus 110), Den Burg. Kleinhandel in biologisch-dynamische voedingsartikelen. Adres gewijzigd in Waalderstraat 17, Den Burg. In de serie Filmganger draait donder dagavond "Heaven can Wait". De medewerkerslijst van 'Heaven can wait' laat weinig twijfel over uit wiens koker deze productie is gerold. Hoofd rolspeler is Warren Beatty, het scenario werd geschreven door Warren Beatty en Elaine May. Beatty produceerde de film en hij regisseerde hem, samen met Buck Henry. 'Heaven can wait' is in de eerste plaats een luchtige film. Hoofd figuur (Beatty) is rugbyspeler Joe Pen dleton, uitverkoren om deel te nemen aan de super bowl, maar een dag nadat hij dit nieuws van zijn coach (Jack Wardenl verneemt wordt hij het slacht offer van een ongeluk. Tot zover is er sprake van een realistisch gebeuren, maar dan dient zich het bijna sur realistische deel aan: Pendleton loopt in het hiernamaals en verneemt van twee hemelboden (James Mason en Buck Henry) dat hij te vroeg gestorven is en dat hij in de huid van een ander nog wat mag doorademen. Die overplaatsing in een andere persoon is nodig omdat Pendleton's lichaam in een Amerikaans crematorium tot stof is vermalen. Pen dleton wordt (met eigen geest) de miljonair Farnsworth, die op het punt staat door zijn vrouw te worden vergif tigd. Zijn intrede in Farnsworth's huis brengt heel wat teweeg: de bedienden hoeven geen bolhoeden meer aan te reiken, meneer schaft zich trainings toestellen aan om alsnog aan de super bowl deel te kunnen nemen, ook al moet hij daarvoor eerst de Los Angeles- Rams kopen. Farnsworth wordt, in de figuur van Pendleton, een goede ziel die niets wil weten van de milieu-veront reinigende fabrieken die hij leidt. Dit leidt hem in de armen van de school juffrouw en actievoerster Julie Christie. De romance houdt slecht kort stand want Farnsworth wordt door zijn secre taris om zeep geholpen, waarna Pendle ton nog even verder mag in het lichaam van de quarterback van de Los Angeles- Rams. In de laatste scene bezoekt Christie het stadion, ontmoet Pendleton in zijn nieuwe huid en dan lopen ze samen het beeld uit en is de film ook afgelopen. Men kan dit edelkitsch noe men, en misschien is het dat ook, maar men kijkt een dikke anderhalf uur zeer geamuseerd Beatty. (Advertentie I.M.) 3|aar garantie Geautoriseerd B&0 dealer Jan Brouwer Koetebuurt 2 - Oosterend Tel. 02223-429/448

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 7