Van der vis levert U dexe echte SieMatic Keuken Het is er nu: een compleet systeem voor het opfokken van kalveren. v//////////////////////////////7777rm rfe H De inruilwaarde van uw BMW hebt u in eigen hand. m Firma A. Bakker Azn. Keukencentrum A. van der Vis b.v. GESLOTEN li 'r Ook voor uw stoomgoed. voor SieMatic in alle opzichten de betere keuken geopend: Vismans eethuisje Vita-plus maakt voederreeks rond. Wasserij Texel Boven inkomensgrens ziekenfonds? Kerst 1980 De gezamenlijke BMW-dealers in Nederland. PAGINA 14 TEXELSE COURANT WOENSDAG 24 DECEMBER 1980 I incl.BTW. afmeting 240 x 270 cm met maar liefst 40 verschillende kleurkombinatiemogelijkheden De SieMatic 4004 GR keuken onderscheidt zich door zijn zuivere, onopgesmukte vorm en de kombinatie van bijzonder mooie materialen, bijvoorbeeld warm zandkleurig kunststof met een fraai mat uiterlijk en natuurlijk hout (massief blank eiken grepen, watervast multiplex werkblad, en plint in eveneens blank eiken struktuur) of bijvoorbeeld in briljant witte uitvoering met rode of chroom grepen Bovendien zijn alle kasten met traploos verstelbare legplanken uitgevoerd. De toegepaste SieMatic scharnieren zijn getest op een ongestoord, probleemluos gebruik van tientallen jaren! Unieke geluiddempende en stofwerende sluitprofielen rondom alle deuren en laden, lnklusiet' inbouwkoelkast, gas/elektrofornuis, afzuigkap en spoelbakken. Door de 40 verschillende kleurkombinatiemogelijkheden zijn de SieMatic 4004 keukens inpasbaar in vrijwel ieder interieur en elke architektuur Kortom, een rijke echte SieMatic die binnen ieders bereik ligt Maricoweg 6, Den Burg, telefoon (022201 2356. Openingstijden: maandags t/m vrijdags 7.30 tot 17.15 uur. 's Avonds na afspraak. Zaterdag 27 december zijn de volgende slagerijen Slagerij Ott, De Koog en Den Burg Slagerij I. de Boer, De Koog Slagerij S. de Boer, De Cocksdorp Slagerij Kossen, Den Burg Slagerij Ran, Den Burg Slagerij Goënga, Den Hoorn. Ons bedrijf is gedurende de periode 27 december 1980 t/m 3 januari 1981 gesloten echter met uitzondering van onze show room en magazijn voor het afhalen van goederen, en wel van 08.00 tot 16,30 uur. Zaterdags van 09.00 tot 12.00 uur. Tevens zijn wij maandag 5 januari 1981 wegens inventarisatie, de gehele dag gesloten, echter ook de showroom en het magazijn. Materialen worden tijdens bovenge noemde periode niet bezorgd. Oliebestellingen zullen normaal doorgang vinden. Bouwmaterialen B.V. Oliehandel B.V. Betonindustrie B.V. Heemskerckstraat 22, Oudeschild De Cocksdorp, telefoon (02222) 232 waar men paling eet uit eigen viswater. 7 clagen in de week geopend. Eerst was er alleen Vita-start.Toen kwam Vita-gold erbij. En nu is er ook Vita-plus. Samen vormen zij een uitgebalanceerd voedersysteem dat ruimschoots voorziet in de voederbehoeften van jonge kalveren. Het Vita-systeem is er speciaal op gericht van uw vaarskalveren produktieve leden van de melkveestapel te maken. Maar ook het andere jongvee op uw bedrijf zal met het Vita-systeem voorspoedig opgroeien. Met deze drie topprodukten worden uw zorgen en risico's in de opfokperiode tot het uiterste minimum teruggebracht. Zo kunt u voortaan de opfokresultaten vol vertrouwen tegemoet zien. Verkrijgbaar bij: Oudeschild. 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 J. Kuip, Oudeschild, tel. 02220-2532. HJ. Wetenkamp, Oudeschild, tel. 02220-4646. Pakhuis en kantoor, tel. 02220-4646. MENGVOEDER ALS U INFLATIE EN BELASTING vóór wilt blijven, dan bieden wij U een beleggings mogelijkheid met zeer hoog rendement in Ame rikaans onroerend goed. Zekerheden 1. U koop de grond kadastraal op naam. 2. Bouwondernemer ontwikkelt bouwplan 3. U deelt mee in het resultaat 4. Fiscaal aantrekkelijke structuur Als U wilt weten: waarom de USA? waarom onroe rend goed? en hoe fiscaal gestructureerd?, stuur deze advertentie dan ingevuld naar C. Bakker, Ro- zendijk 34, 1791 PE Den Burg. Naam: Adres: Woonplaats: Tel. (02220) 2634 i Enige voorbeelden particuliere verzekering Volledige dekking, zonder eigen risico. Premie volwassene per jaar Kinderen tot 19 jaar 71195,- f 597,50 Volledige dekking, met b.v. 71400,— gezins-eigen risico per jaar, leeftijd man 34 jaar, vrouw niet ouder, met twee kinderen, inclusief alternatieve geneeswijzen. Premie voor dit gezin per jaar72150,— Voorts nog vele andere keuzemogelijkheden. Neem contact op voor een op Uw omstandigheden aangepast advies. Met 20 jaar ervaring in ziektekosten, waarvan 10 jaar Ziekenfonds en Noord-Holland-Noord en 10 jaar in vrije bemiddeling. Op ons kantoor liggen polisvergelijkingen van alle belangrijke ziekten- kostenverzekeraars voor U klaar! Texels hypotheken informatiecentrum garanhc voc zeke<he«d FA.JAN DEKKER verzekeren - financieren - sparen Postbus 146. 1790 AC Den Burg - Texel Een goed onderhouden BMW kan u straks duizenden guldens extra opleveren. En voor het beste onder houd dat voor geld te koop is zorgt uw eigen BMW-dealer. Hij houdt de inruilwaarde van uw BMW zo hoog mogelijk. Heel eenvoudig: door uw BMW hoog te houden. Hij kent uw automobiel van binnen en van buiten. Hij heeft ook de aller nieuwste apparatuur om te testen en te controleren. En uiteraard kan alléén hij de originele BMW-onderdelen leveren en perfect monteren. Uw BMW-dealer houdt uw auto mobiel in topconditie. De voordelen zijn voor Ten eerste komt u nooit voor onaangename verrassingen te staan. En ten tweede kan de inruilwaarde verrassend hoog uitvallen. „23e ftaaöskelöer" café-Restaurant Met de kerstdagen verzorgen wij 12 verschillende kerstmenu's, o.a. met wild, vis, vlees en Texels lamsvlees. Ook voor kinderen is er keus uit 4 kindermenu's. Alles wordt geserveerd met diverse aardappe len en een royale groentegarnering. Onze keuken is geopend van 12.00 t/m 22.00 uur. Voor Uw eigen zekerheid is reserveren het beste. Goede spijs - eenvoudige prijs! Tot ziens! Vismarkt 6, 1791 CD Den Burg, telefoon (02220) 2235 ■■mm*: Den Burg: Jan Rey, Bernhardlaan 178, tel. 02220-2345.

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 14