UIIMIblIMI Tien jaar Tevoko openluchttoernooi HINDERT Grote kaatswedstrijden io-jarige vereniging Keizerstitel Henk Witte in gevaar? Publiek helpt Tevoko aan beker instructie windsurfen voor de jeugd Ledenvergadering SVT uitgesteld „THE BLUES BROTHERS" Anne's Geheim Veteranentoernooi Voetbaltoernooien Tex. Boys Uitslagen afvaltoernooi Voorproefje Ronde om Texel Softbalcursus van start I |§Sj/s 981 RIJDAG 15 ME11981 TEXELSE COURANT PAGINA 11 Voor de tiende maal organiseert de lleybalvereniging Tevoko op zaterdag en zondag 17 mei haar jaarlijke lenluchttoernooi aan de Ploeglander- ig in de Dennen. Het eerste toernooi 1972 o.l.v. Theo van Asperen (wed- ijdleiding) en Tjip Huisman (koek en pie) was zo'n succes dat steeds op rhaling aangedrongen werd. Het aantal meespelende teams is in de jelopen jaren gegroeid van ±40 tot 100 en komen uit alle windstreken van t land. Sommigen zelfs voor de tiende ir. Het organiseren van een dergelijk irnooi is geen kleinigheid en de voko leden besteden menig vrij uur hieraan. Het geld voor de bekers (30 stuks) wordt evenals voorgaande jaren door diverse Texelse horeca en mid- denstandsbedrijven beschikbaar ge steld. In de afgelopen jaren moest men wegens weersomstandigheden drie keer uitwijken naar de verschillende speel zalen in Den Burg en het Eierlandsche Huis wat overigens geen moeilijkheden opleverde. Van de werkzaamheden voorafgaand aan het toernooi en het toernooi zelf zal dit jaar een film ge maakt worden. Zoals het weer zich nu laat aanzien hoopt men op een zonnig en sportief weekend. S. V. Texel terdag om 16.00 uur speelt het vijfde laatste competitiewedstrijd thuis te- n BKC 5, we rekenen weer op winst. Zaterdag gaan de pupillen D en E naar t 'Limmertoernooi' en zondag gaan junioren Al, BI, B2, Cl, C2 en C3 ar toernooien bij ZEG Den Helder en hagen: voor de opstellingen en ver- iktijden zie clubblad en kastje. Zondag aanvang 10.00 uur is er een )0t toernooi waaraan alle Texelse renigingen deelnemen met hun 2e, 4e en 5e elftallen. Hopelijk mooi er en sportieve wedstrijden. Texelse Boys terdag gaan de F1 en F2 teams naar toernooi van Zeemacht, en gaat Dl, en E1 naar het toernooi van Saen- Vertrek boot half 10. Zondag weer een toernooi van Sa- den nu voor de teams D1 en Cl. Ook vertrek met de boot van half 10. De mes kunnen zondag tonen wat ze iard zijn tijdens een toernooi van ofdklasser Flevo. Vertrek boot 9 uur. -let tweede en derde herenteam men zondag deel aan het toernooi p S.V. Texel. De eerste wedstrijd is 10 uur. HOGNOSES S V. Oosterend bnderdag 14 mei vervalt de wedstrijd |i SVO/Z 3 omdat de tegenstander fcn zin meer heeft om te komen. |0/Z 3 speelt nu zijn laatste wed- fjd uit tegen Wieringermeer 6 op Isdag 19 mei om half zeven. De wed- Ijd HRC 8 tegen Oosterend 4 is iiiddels gespeeld zodat Oosterend 4 len de wedstrijd tegen Wiron 5 nog te led heeft. Gaat deze niet door dan eelt Oosterend 4 samen met Ooster- p 3 op een toernooi van S. V. Texel. [>.V. De Koog het tweede elftal na zijn alle elftallen ji De Koog nu uitgevoetbald. Het sede gaat zondag op toernooi bij S.V. rel, waar de eerste wedstrijd om 00 uur gespeeld wordt tegen Ooster- 1 3 De veteranen spelen zondag een rnooi bij Texelse Boys waar ze hun ste wedstrijd om 10.45 spelen. Het ede elftal speelt vrijdag 15 mei om X) uur in Oosterend tegen ooster- 14. Zondag 17 mei wordt weer het traditionele 'Ab van Sambeek' vetera nentoernooi gehouden op de Texelse Boys velden. Aan dit toernooi doen ve- teranenteams van alle Texelse voetbal clubs mee. Er wordt gespeeld in twee poules van ieder drie teams. Om 11.00 uur wordt het toernooi geopend met de wedstrijd Texel-Oosterend, De wedstrij den duren tweemaal twintig minuten en om 17.30 uur wordt de prijsuitreiking verwacht. In de poule wordt een halve compe titie gespeeld. Bij gelijk eindigen in de poule wordt de uitslag door het nemen van penaltys beslist. Hier volgt het pro gramma: Poule A: Texel, Oosterend, Cocksdorp. Poule B: De Koog, ZDH, Texelse Boys. 11.00 u. Texel-Oosterend 11.45 u. De Koog-ZDH 12.30 u. Texel-Cocksdorp 13.15 u. Texelse Boys-De Koog 14.00 u. Oosterend-Cocksdorp 14.45 u. ZDH-Texelse Boys 15.30 u. A-B 5e - 6e plaats Veld B 15.30 u. a b 3e - 4e plaats Veld A 16.15 u. A-B Ie - 2e plaats Veld A Als afsluiting van een winterlang volleybalplezier is afgelopen zondag en dinsdag het afvaltoernooi gespeeld. Het aantal meespelende teams be droeg 43, en zowel op zondag en dins dagavond werd met grote inzet deze sport bedreven. De uitslag is als volgt: Vrouwen eerste prijs: Molenkoog, tweede prijs: Cafeetje. Mannen: eerste prijs: Bremakker, twee de prijs Hema. De Kaatsvereniging Texel 70 bestaat tien jaar binnen KNBK-verband en dat feit wordt gevierd met een grote kaats wedstrijd op het terrein van de Texelse Boys. De kaatswedstrijd die aanstaande zaterdag zal worden gehouden is uit geschreven door de Koninklijke Neder landse Kaatsbond. Aan de wedstrijd zullen deelnemers uit geheel Nederland meedoen. De senioen zullen door loten bepalen wie tegen elkaar uitkomen. Daarnaast is er ook dameskaatsen en jeugdkaatsen. Voor nadere inlichtingen kan men terecht bij R. Berkenbosch, telefoon 2067. Dinsdag is tijdens het door de Hand boogschietvereniging 'Eilandschutters' georganiseerde koningschieten, Simon de Porto voor de derde achtereen volgende maal Koningschutter gewor den. Dit jaarlijks terugkerende evenement waarin de leden van de handboog schietvereniging met elkaar de boog spannen, om uit te maken wie zich over het lopende verenigingsjaar Koning- schutter mag noemen, werd dit jaar voor de zevende maal door de Eiland- schutters georganiseerd en gehouden in sportzaal De Ferrever. Evenals voor gaande jaren werd het weer een span nende strijd. Uitslag: 1. Simon de Porto 286 punten, 2. Pieter Boon 273 punten, 3. Rein Buijsman 262 punten. Door deze uitslag komt de Keizerstitel van Henk Witte op de tocht te staan. Want de schutter die drie achtereenvol gende jaren de Koningstitel heeft be haald mag zich automatisch Keizer- schutter noemen, als de vereniging nog geen Keizerschutter heeft. Is dit laatste wel het geval dan daagt degene die aanspraak meent te maken op deze titel de reeds aanwezige Keizerschutter uit vooreen gezamenlijk treffen. Daar Henk Witte al vier jaar Keizerschutter bij de Eilandschutters is en Simon de Porto nu ook aanspraak op deze titel heeft, zal dit treffen plaats vinden op dinsdag 2 juni in De Ferrever. Na het kampioenschap heeft Tevoko het uiterst succesvolle seizoen afgeslo ten met het behalen van de Noordhol landse volleybalbeker. Het enthousiaste publiek was de voornaamste motor van het Tevoko-team in de wedstrijd tegen Dinto. Door dit resultaat heeft Tevoko zich geplaatst voor de nationale beker competitie. Doordat de wedstrijd op verzoek van Dinto reeds om 18.00 uur begon was er weinig publiek. De wed strijd was om 18.30 uur aangekondigd. In de eerste set was het Tevoko dat via goede aanvalscombinaties al snel een voorsprong had. Dinto had vooral op de aanvallen via de zijkanten geen antwoord, daarbij kwam nog dat Dinto duidelijk moeilijkheden had met de stroeve vloer. Bij aanvang van de tweede set was de tribune reeds vol gestroomd. Door de wisselvalligheid van Tevoko was deze set door Dinto, al gaf Tevoko de set echter niet al te snel prijs. Het werd uiteindelijk 15—12 voor Dinto nadat ze voorgestaan hadden met 12-4. Mede door het enthousiaste publiek was de derde set voor Tevoko. Bij Dinto mislukte veel. Dinto dwong in de vierde set spelerswisselingen af, dat was voor namelijk het gevolg van vrij veel per soonlijke fouten aan Tevoko zijde. Coach Fetze de Haan probeerde Tevoko nog via time-outs weer op het goede spoor te krijgen. Het mocht echter niet baten. Deze set ging naar de overkan- ters. De vijfde set moest uiteindelijk bepalen wie de beker in ontvangst zou mogen nemen. Het was wederom het publiek dat als dank voor het vertoonde spel als één man achter het Tevoko team ging staan. Het resultaat van dit stukje 'Texels samenspel' was dat het Tevoko was die de 'dubbel' pakte. De beker werd uitgereikt door een verbaas de competitieleider die niet verwacht had dat Tevoko zo sterk kon volleyballen. Hij verwachtte dan ook dat Tevoko zich moeiteloos zou kunnen handhaven in de promotieklasse volgend jaar. Het door Fetse de Haan gecoachde kampioens- herenteam van Tevoko bestond dit seizoen uit: Hans van Slooten, Niek de Graaf, Arjan Huisman, Hans van Ros- sum, Willem Mets. André van der Vliet, Kees Dros, Thijs Molenaar, Piet Zijm en Koos Doeve. WEDSTRIJD K.Z.V. DE COCKSDORP Het komend weekeinde wordt een zeilwedstrijd gehouden die is georgani seerd door de Kustzeilvereniging De Cocksdorp en camping De Krim. Aan vankelijk was het de bedoeling dat alleen Dart catamarans aan de race mee zouden doen, maar nu is besloten deel name open te stellen voor alle merken catamarans. Afhankelijk van het weer zal op de Waddenzee of op de Noordzee worden gezeild. Eveneens van het weer afhankelijk is de beslissing of op zater dag en zondag één lange tocht wordt gevaren of dat op beide dagen twee kleine tochten worden uitgezet. Het vertrek van de wedstrijd is bij de gloed nieuwe behuizing van de Kustzeilver eniging De Cocksdorp. Het nieuwe clubhuis is door de leden van de zeilvereniging zelf in elkaar gezet. Hiervoor kon gebruik worden ge maakt van faciliteiten die aannemer Meijert Boon bood. Op het strand staat nu een clubhuis en een kooi waarin de boten gestald worden. De wedstrijd die dit weekeinde wordt gehouden is een soort voorproefje voor de Ronde om Texel. Er zullen ook een stuk of dertig zeilers van de vaste wal meedoen, die deze wedstrijd als trainingstocht voor het grote evenement varen. Het merendeel van hen overnacht op cam ping De Krim. De camping fungeert tijdens de wedstrijd als middelpunt. Texelaars die zich voor de wedstrijd op willen geven kunnen dit doen bij Jan Keyser in De Cocksdorp, telefoon 02222 218. Zaterdagavond is er voor deelnemers en introducees een feestavond in de kantine van de Krim, aanvang 20.00 De Kustzeilvereniging De Cocksdorp is een jonge vereniging die vorig jaar tijdens het zeilseizoen werd opgericht. De club telt nu 61 leden en men heeft de beschikking over 23 boten. Er bestaat een goede samenwerking met de Kust zeilvereniging Westerslag. Beide ver enigingen houden rekening met eikaars wedstrijdprogramma. Dat de verhou dingen goed zijn blijkt ook wel uit het feit dat leden van 'Westerslag' korting krijgen op het inschrijfgeld voor de wedstrijd die door De Cocksdorpers wordt georganiseerd. Dit inschrijfgeld bedraagt F30, De nieuwe kustzeil vereniging neemt het bijzonder nauw met de veiligheid. Ondermeer is bij de nieuwe behuizing van de vereniging een afmeldingsbord aangebracht, waardoor onopgemertk wegblijven niet mogelijk is. De aanmelding voor de enige tijd geleden aangekondigde cursus softbal is boven verwachting. Vanavond start de cursus (20.00 uur) voor de groep 14 jaar en ouder. Volgende week woens dag is de groep tot en met 14 jaar aan de beurt. Na twee lessen zal de groep ouderen opgesplitst worden in een honkbal- en softbal afdeling. Voor de honkbalgroep zullen dan nadere afspraken omtrent cursustijd gemaakt worden. De cur sussen worden verzorgd door de heren P. de Hoogh en P. G. Schneider met assistentie van J. J. de Klein, G. Afman en J. Baretta. De cursusleiding wijst er op dat eigen softbalhandschoenen meegenomen mogen worden (goed ge merkt) maar dit is niet noodzakelijk. Ook worden de cursisten verzocht de eerste avond het cursusgeld te betalen. Voor verdere inlichtingen bureau culturele zaken, tel. 02220-3041. Jeugdleden van de Windsurfclub Texel kunnen vanaf donderdag 4 juni meedoen aan instructie-avonden, waar in onder meer wedstrijden, toertochten en theorie aan de orde komen. De avonden worden gehouden bij het surf- strand bij Dijkmanshuizen. Jeugdleden moeten al een beetje kunnen surfen of een cursus hebben gevolgd. Kosten zijn f2,50 voor wie geen eigen materiaal heeft. Het materiaal wordt beschikbaar ge steld door het Zeilcentrum Texel en het Windsurfcentrum Texel. Leden met eigen materiaal kunnen zelf naar het surfstrand toegaan. De verzamelplaats is de eerste keer bij Watersportcentrum Gebr. Duinker in Oudeschild. De tweede keer bij Windsurfcentrum Haven 17, G. Roeper Oudeschild. Verzameltijd is 18.30 uur. Tijdig opgeven bij W. van der Gracht, 02220-4538; J. van Vooren 02220-3127. Er kan eventueel meege reden worden van Den Burg naar Oude schild dus dit ook even opgeven. De ledenvergadering van de Sport vereniging Texel is uitgesteld van don derdag 14 mei naar donderdag 21 mei. Dit in verband met de replay van de cup-final die donderdag 14 mei wordt uitgezonden. 'The Blues Brothers' movie is het verhaal van twee jongens van de vlakte die het rechte pad op willen maar door hun grillig gedrag toch steeds weer in moeilijkheden geraken. Het tweetal Jake en Elwood Blues, is totaal ver schillend van karakter. Jake is een le vensgenieter en Elwood is een Boeken wurm. Hij probeert enige lijn in hun 'carrière' te brengen. De twee werken op eikaars zenuwen, maar zijn door de blues aan elkaar verbonden. Jake heeft enige tijd op staatskosten geleefd. Als hij vrijkomt brengt hij met Elwood een bezoek aan het weeshuis waarin ze hun jeugd doorbrachten en de blues leerden waarderen. Het weeshuis blijkt in finan ciële moeilijkheden te verkeren, maar zuster Stigmata weigert hun gestolen geld om de schulden af te lossen. Jake en Elwood hebben zich voorgenomen zuster Stigmata te helpen. Ze besluiten hun oude band opnieuw op te richten en de 5000 dollars belastingschuld op eer lijke wijze te verdienen. Ze vinden hun oude makkers in een Holiday Inn cocktail lounge werkzaam als het huisorkest. Jake weet de lui er van te overtuigen dat hun toekomst bij hem ligt. Nadat het restaurant en een nazibijeenkomst vol ledig ontwricht zijn door dit in hun bluesmobile voortrazende tweetal heb ben Jake en Elwood de wet op hun hielen. Op pure snelheid weten ze ie dereen voor te blijven. Uiteindelijk wor den er zo'n honderd auto's in de prak gereden. Tijdens de vlucht voor onge veer de hele mobiele brigade van Chi- gago moet Jake een moordlustige dame onschadelijk maken, die hem van valse trouwbeloften beschuldigt. De politie roept na grote verliezen aan rijdend materieel de hulp van het leger in. Jake en Elwood verschansen zich. Als de rook is opgetrokken zijn de schulden betaald en de troepen teruggetrokken. Maar the Blues Brothers zitten weer achter de tralies. 'The Blues Brothers' (Don Belushi en Dan Aykroyd) is te zien van vrijdag tot en met dinsdag. De keuring van de film is alle leeftijden. De Hulk In de zondagse matinee komt het groene monster 'De Hulk' levensgroot op het witte doek. De hoofdrollen wor den vertolkt door dezelfde personen als in de televisieserie te weten Bill Bixby als dokter Banner en Lou Ferrigno als De Hulk. Het verhaaltje is simpel gehouden David Banner ontmoet een collega dokter die lijdt aan een ziekte waarbij haar cellen worden afgebroken. Ze heeft nog maar korte tijd te leven. Beiden gaan op zoek naar een middel om de ziekte te genezen. Een koppeling tussen de cellen van David als de, Hulk en die van de zieke dokter Fields zou weieens de oplossing kunnen zijn. Maar dat is echter niet zo eenvoudig. Deze film is niet geschikt voor te jeugdige kijkers. De toegang is 12 jaar. minuilimuiminimimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih FEUILLETON: S door Tom Lodewijk iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !5 José stak haar hand uit. Tante Ankie" zei ze Tilly na „bent u meer boos op me?" 'e blijdschap in Anne's gezicht was stralend, dat José verwonderd, op is begreep wat haar vader in deze uw gezien had. Ben jij niet meer boos op mij?" ,Ach... dat was ik eigenlijk nooit, en maar op mezelf. Maar ik snak ir thee." Nou kind, kom mee, ze is net ld." :n verbaasd zag Bert zijn vrouw en :hter samen door de gang wandelen een saamhorigheid die er nooit te en was geweest. oen wist hij dat hij zich niet had gist. uwe bracht hem geluk. HOOFDSTK 16 We moeten eens praten" let is meestal zo dat, wanneer and het voorwerp is van roddel, hij dat het allerlaatst, of helemaal niet merkt, en zelfs zijn vrienden, als ze er van weten, te fijngevoelig zijn, of menen te zijn, om het hem te vertellen. In ieder geval was het zo met Albert Bannink. Hij was zich helemaal niet bewust van de kletspraatjes die over zijn vrouw door Waalburgen gingen. Hij had het veel te druk met zijn werk en hij vond het helemaal niet naar, dat Anne niet be trokken werd in allerlei activiteiten van de Waalburgse dames, maar 's avonds thuis zat. Zelfs wanneer hij 's avonds zat te werken, kon hij soms met innig wel behagen even opkijken naar de stoel waar Anne zat te lezen of te handwer ken en als hun blikken elkaar dan ont moetten was er in de zijne de diepe tevredenheid om het weergevonden huiselijk geluk. Want geluk was nog iets anders dan gezelligheid. Ook Thilde wist wel de huiselijke sfeer te scheppen, maar Thilde was Anne niet... o nee bij lange na niet. Wat er gaande was merkte Bert pas, toen hij een gesprek had met zijn baas, Ir. Charon van de Metaalindustrie Ferro. De aanleiding tot dit gesprek wist Bert. Ir. Charon was niet alleen de hoogste baas omdat hij directeur was, maar ook omdat hij zoveel aandelen had in de N.V. die grotendeels in handen van de familie Charon was. Naast hem stond meneer Gijberts, de adjuct-directeur, die binnenkort wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, maar meer nog vanwege zijn hartkwaal afscheid zou nemen. Bert had meermalen zijn kansen overwogen en wist dat die heel goed stonden om Gijberts op te volgen. Ir. Charon zou waarschijnlijk geen me dewerker aantrekken van buiten het bedrijf. Binnen het bedrijf had Bert slechts twee mededingers, Kerssema- kers en Volten. Kerssemakers was een prima technicus en Volten een uitste kende accountant. Maar dat maakt, zelfs samen, nog geen goede bedrijfs leider. Voor Volten was Bert niet bang. Dat was op en top de man van de cijfers, een ideale stafchef, maar geen aanvoer der. En voor Kerssemakers eigenlijk ook niet. Hij was een doodgoeie vent zonder enige pretentie, die gerust een hele nacht in de fabriek bleef bij een weer spannige machine, of een nieuwe proef en zich dan gelukkiger voelde dan bij zijn kletsgrage, uitgaande, ambitieuze vrouw. Mevrouwtje Kerssemakers was geen verstandige vrouw, maar wel gehaaid. Zij reikhalsde altijd naar een hogere plaats dan waarop ze recht had en ze wist dat ze die plaats zou moeten verdienen via de positie van haar man. Opeens had ze een gaatje open gezien. Ook voor haar had het tot nog toe vast gestaan dat Bannink eens Gijberts zou opvolgen, als was het alleen maar omdat mevrouw Charon, die heel wat in de melk te brokkelen had, zo 'dik-aan' was met Banninks vrouw en schoon zuster. Maar toen Lydia was overleden, toen vervolgens Mathilde was wegge trokken en Bannink een wildvreemde vrouw van burgerlijke afkomst in huis had gehaald, wist ze met haar op dit punt fijne intuitie dat het één zomin als het ander naar de zin was van mevrouw Charon. En dat deze dame het ook helemaal niet prettig vond dat er over een der leidende figuren van het bedrijf een der naaste medewerkers van haar man, zulke praatjes in Waalburgen de ronde deden. Zij deed er derhalve haar best voor die praatjes in circulatie te houden. Niet alleen was zij de geeste lijke moeder van het verhaal over het vermeende idiote kind van Anne, maar haar speurneus had nog iets anders ontdekt, waarvan ze zich veel voor stelde. Ook dit nieuws was reeds in bepaalde kringen gemeengoed hoewel de Van Heemstra's, de vrienden van Bert, er onwetend van waren. Men wist té goed, hoe de verhouding tussen de beide families was, om die er niet in te betrekken. Bert zou het wel horen. Maar dat wist hij niet, toen hij door de marmeren gang naar het directiekantoor liep. „Ga d'r bij zitten" noodde Charles Charon. „Sigaar?" Het gewone ceremonieel van bandje- afdoen, puntje-knippen en vuurgeven. „Zoals je weet Bannink, gaat Gijs- berts er over drie maanden uit." Bert knikte. „Ik heb er ernstig over zitten peinzen wie hem zou moeten opvolgen." Bert vertrok geen spier. Hij wachtte af. Al vroeg hij zich wél af, waarom de baas zo ernstig had moeten peinzen... of was dat alleen maar om gewicht aan het standje te geven?" „Onder gewone omstandigheden was dat niet nodig geweest. Dan zou ik over geen ander dan jou gedacht hebben." Het trof Bert midden tussen de ogen. Hij zat daar een ogenblik als verdwaasd en het ontging de directeur niet. „Kijk je daar zo van op?" „Ja, daar kijk ik van op. Ik zou haast willen vragen: in hoeverre zijn de om standigheden dan zo ongewoon?" Ir. Charon tipte heel zorgvuldig en lang zaam de as van zijn sigaar. Zonder twijfel: Bannink was geschrokken. En Bannink was beslist geen komediant Zou het mogelijk zijn, dat de vent helemaal van niets wist? Zou die vrouw hem zo ingepalmd hebben, dat... „Bannink" zei hij, de vingers tegen elkaar spitsend „we moeten eens als mannen met elkaar praten." „Dat deden we al, dacht ik." „Goed, goed... hebben we altijd gedaan. Kon ook, nietwaar? Maar ik bedoel... ik ga me misschien bemoeien met dingen die jij beschouwt als uit sluitend jouw privé-zaken. Vooraf vraag ik: geef je me daarvoor verlof, of heb je liever dat ik zwijg?" „Ik heb geen privézaken. Vooraf vraag met u niet zou durven praten, meneer Charon. En ik zou uw openhartigheid op prijs stellen." „Goed. Je bent hertrouwd niet? Nee", er was een spoor van een glimlach op zijn gezicht „ik ga je niet kapittelen dat je mij daarvoor geen toestemming hebt gevraagd want niet alleen is dat hele maal jouw zaak maar ik geef je groot gelijk. Een vent als jij moet niet alleen blijven zitten en als jij dan een vrouw vindt waarmee je gelukkig kunt zijn ben ik daar blij om. Gelukkige mensen zie ik graag in mijn bedrijf, en het zijn je prettigste medewerkers. Ik geloof niet, Bannink, dat je prestaties in het bedrijf geleden hebben onder dit feit... inte gendeel. En beschouw dit maar als een blijk van openlijke waardering. Bert knikte gespannen. Dat was het schepje suiker, nu kwam het bittere drankje. (Wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 11