Datsun eindelijk verslagen door KSMT /W3END4 f Texelaartjes zaalvoetoalprogramma Texelaars voor de balie FAMILIEBERICHTEN Uitslagen zaalvoetbal Texelse turnsters in keurklasse Volle winst voor Tevoko-dames Klaverjasclub „Den Burg" Gemakkelijke winst voor MST dames Gelijkspel voor Texelslag 1 eilandcompetitie volleybal Boete en voorwaardelijke gevangenisstraf voor stroperij Geen helm of verzekering Snel opgelost Fietsen gevonden en gestolen Auto beklad Jeugdbowlen weer van start jj DINSDAG 10 NOVEMBER 1981 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Nadat KSMT eerder dit seizoen al eens voor een verrassing had gezorgd door Dubbeldik te verslaan wist men de afgelopen week een onverwachtte 3—2 zege op Datsun te behalen. In de eerste klasse verstevigde koploper Oosterend 2 zijn positie via een overwinning op Dubbeldik 2 en in de derde klasse werd de topper tussen de nummer één en twee, ZDH 3 en PH Hotel, met 4—3 door ZDH 3 gewonnen. Datsun maakte vooral in het begin van de wedstrijd tegen KSMT een zeer matte indruk. Naarmate de wedstrijd vorderde begon Datsun fanatieker te spelen maar het werd te laat „wakker" om de wedstrijd in winst om te zetten. Het laatste kwartier raakte KSMT uit gespeeld en Datsun creëerde vele kan sen maar KSMT keeper Frans Stolk speelt onder druk altijd zeer goed en hij was het die in de slotfase met enkele schitterende reddingen de overwinning voor de Cocksdorpers behield. A O 2000-De Zwaan was een matige wedstrijd met een iets beter De Zwaan. Gerard Legierse zorgde met drie doel punten voor een mooie De Zwaan pro- duktie, terwijl Cees van Beek van A O 2000 tegen wist te scoren zodat De Zwaan met 3 1 won. De ZDH verde diging liet het tegen een incompleet Gamma lelijk liggen. Men gaf de Gam ma spelers veel te veel ruimte waar Gamma dankbaar van profiteerde en een royale 8—0 overwinning wist te bewerkstelligen. Question nam tegen Dubbeldik in de eerste minuut een voorsprong. Lang wist men deze voorsprong niet vast te houden en met de wissel leidde Dub beldik al met 5—1. Na de wissel scoorden beide ploegen eveveel als voor de rust zodat Dubbeldik met 10—2 de overwinning pakte. Piet Monster scoor de voor Dubbeldik zesmaal en doordat Jan van Bennekom de overige vier tref fers op zijn naam bracht is hij momen teel topscorer in de hoofdklasse. De grootste overwinning in de hoofdklasse werd behaald door Oosterend. Na een 3—1 stand halverwege wist het na de doelwisseling uit te lopen tot een 11 —2 overwinning. Lastig In de eerste klasse haalde Gempo zijn derde punt binnen door 1 1 gelijk te spelen tegen Gamma 3. Rab klom op naar de derde plaats door Datsun 3 met 4—2 te verslaan. Dubbeldik 2 wist het koploper Oosterend nog erg lastig te Hoofdklasse: Gamma-ZDH Oosterend-Mantje Dubbeldik-Question A O 2000-De Zwaan KSMT-Datsun Eerste klasse: Gempo-Gamma 3 Rab-Datsun 3 Oosterend 2-Dubbeldik 2 Derde klasse: Question 2-Oosterend 6 Tex.Boys 4-Gamma 4 ZDH3-PH Hotel Vierde klasse: De Koog 2-Rab 2 Beker: Tex. Boys 2 KSMT 2-Slufterhoek Nioz-Datsun 4 Junioren: Bremakker-Zegel Modes Ratronics-ZDH Ratronics 2-Zeeaas Veldman 8-0 11-2 10-2 1-3 3-2 1-1 4-2 4-1 1-4 1-7 4-3 0-4 3-2 5-4 8-4 2-1 4-0 0-8 Woensdag 11 november: 18.00 u. De Koogel 2-Bremakker 18.30 u. Gempo-Datsun 2 19.25 u. De Koog-KSMT 2 20.15 u. Oosterend-Dubbeldik 21.10 u. Mantje-Question 22.05 u. Mok-Dubbeldik 3 Zaaldienst: Texelse Boys 3. Donderdag 12 november: 18.00 u. Zegel Modes-Zeeaas Veldman 18.30 u. Amro-Tex.Boys 2 19 25 u. Texel V-Dubbeldik 2 20.15 u. ZDH 2-Tex.Boys 21.10 u. Oosterend 4-Jelleboog 22 05 u. Oosterend 2-Gamma 3 Zaaldienst: Rab. Vrijdag 13 november: 18.00 u. Ratronics 2-ZDH 18.30 u. Oosterend 3-Datsun 3 19.25 u. Gamma-Datsun 20.15 u. De Zwaan-lntervent 21.10 u. ZDH-A O 2000 22.05 u. Gamma 2-Rab Zaaldienst: Texel veteranen. maken. Direct na de wissel kwam Dub beldik terug tot 2 1 en lange tijd zat de gelijkmaker in de lucht. Toen deze niet viel nam Oosterend het initiatief weer over en liep uit naar een 4—1 over winning. In de derde klasse werd de topper ZDH 3-PH Hotel gespeeld. Om en om wisten beide ploegen te scoren en bij de stand 3—3 scoorde Theo Hin voor ZDH vijf minuten voor het einde het laatste doelpunt. Deze wedstrijd was voor de derde klasse van hoog gehalte en ZDH 3 verdiende de overwinning doordat het de bal sneller speelde dan de mannen van Kees Polderman. Oosterend 6 en Gamma 4 kwamen in de derde klasse tot hun eerste overwinning. Het met een luidruchtige supportersschare uitgerus te Oosterend 6 versloeg Question 2 met 4—1. Gamma 4 kwam tot zijn over winning door het hooggeplaatste Texel se Boys 4 met maar liefst 7—1 te Zondag werden in de sporthal van Tuitjenhorn de voorwedstrijden gehou den voor de kringkampioenschappen van de Turnkring Hollands Noorder kwartier. Er waren 40 deelneemsters in de leeftijdsgroep van 12 tot 16 jaar. Bij deze voorwedstrijden zullen de zestien hoogst geëindigden tijdens de kring kampioenschappen uitkomen in de zo genaamde keurklasse. De overigen ko men uit in de A-klasse. Er hadden zich voor Texel vier meisjes aan deze voor- wedstrijden aangemeld, t.w. Monique Schermer, Miriam Raven, Gertie Praamstra en Monique Kalk. Toen de uitslag bekend werd was het verheu gend te constateren dat alle vier de meisjes bij de eerste 16 waren ge ëindigd en dus in de keurklasse zullen uitkomen. Gertie Praamstra werd derde en behaalde 30.70 punten, Monique Kalk werd vierde met 30.25 punten, Monique Schermer tiende met 27.90 punten en Miriam Raven werd twaalfde met 27.45 punten. Het damesteam Tevoko 1, gespon sord door Aannemingsbedrijf Bakker uit Den Hoorn, wist tegen Effect 1 een keurige en overtuigende volleybalover winning te boeken. De volle winst (3 punten) werd binnengehaald en alleen de eerste set werd verloren. De dames uit Heiloo waren in de eerste set erg aanvallend ingesteld, maar Tevoko wist goed te verdedigen. De stand liep gelijk op tot 14 14. Bij de laatste twee punten had Effect iets meer geluk en zo wonnen ze met 16-14. De tweede set was geheel in handen van Tevoko. Effect maakte erg veel fouten (12-3 voor Tevoko). Toch wis ten ze op het eind nog even terug te komen. Eindstand 15—9 voor Tevoko. De derde set ging tot 11—9 aardig gelijk op, maar door goed aanvallend spel van Tevoko wisten de Texelse dames ook deze set binnen te halen met 15—10. De vierde set vertoonde hetzelfde beeld als de derde. Beide ploegen knokten hard voor de punten, maar uiteindelijk had Tevoko de langste adem: 16—14 Het koppel H. Bakker-C. Vinke be haalde met 6906 punten de eerste plaats in de clubcompetitie, en is nu op de zesde plaats gekomen in het totaal klassement. De dames Ofrein-Biesboer revancheerden zich goed van de slechte beurt van vorige week. Ze behaalden nu een tweede plaats met 6853 punten, gevolgd door C. Zijm en J. Koomen die 6843 punten pakten. Ook de dames Vermuë en Timmerman timmerden weer eens aardig aan de weg, de score van 6812 bracht hen op een elfde plaats in het klassement. Peter en Riet van Heerwaarden ver stevigden hun eerste plaats door nu ook weer hoog te scoren met 6799 punten, terwijl ook het echtpaar J. Spaans met 6798 punten weer een paar plaatsen stijgt in het klassement. Dat deden ook J. en Th. Witte, die met een totaal van 6703 punten opklommen naar de tweede plaats in het klasse ment. Stand na 24 partijen: (resp. punten, marsen) Echtp. P. v. Heerwaarden J. en Th. Witte P. Veeken-D Witte B Keijser-N. v.d. Veen Echtp. J. Spaans H. Bakker-C. Vinke H. Spigt-A. Bakker Echtp. J. v. Heerwaarden A. Dijker-N. Koomen T. Veeken-J. Keijzer 40037 12 39530 12 39407 10 39242 10 38809 17 38507 12 37981 8 37965 9 37441 11 37291 12 kloppen. Helaas werd in deze wedstrijd voor de derde maal binnen drie weken een speler uit het veld gestuurd. Hope lijk een tijdelijke „trend". In de vierde klasse werd één wedstrijd gespeeld. Rab 2 wist deze met 4—0 van De Koog 2 te winnen. De junioren wedstrijd tussen de subtoppers Brem akker en Zegel Modes werd door het eerst genoemde team met 2—1 gewon nen. Ratronics 1 wist ZDH met 4—0 te verslaan en Ratronics 2 leed een 8—0 nederlaag tegen Zeeaas Veldman. Beker Deze week wordt gestart met wed strijden om de Noordholland beker. De zeven Noordhollandse rayonbekerwin naars plus de huidige bekerwinnaar spelen hiervoor volgens het bekende af- valsysteem. Texel is vertegenwoordigd door De Zwaan welk team vorig seizoen in de Texelse bekerfinale het toenmalige JKM wist te verslaan. Voor de eerste ronde heeft De Zwaan geloot tegen het Volendamse Intervene Twee seizoenen terug werd Intervent nog landskampi oen maar momenteel staat het op één van de onderste plaatsen in de rayons hoofdklasse. Intervent is een wat trage ploeg die meestal langzaam op gang komt, maar wanneer het eenmaal bij draait is het team moeilijk te stoppen. Bekendste speler bij de Volendammers zijn Tuyp en Zwarthoed. Woensdag ontmoeten beide ploegen elkaar in Volendam en twee dagen later, vrijdag, speelt men op Texel. Omdat Intervent op Texel overblijft is de wedstrijd voor vrijdag verzet naar 20.15 uur. Mevrouw Boesveld uit Alkmaar zal deze wedstrijd leiden. Door deze verschuiving wordt nu om 19.25 uur de hoofdklasse topper Gamma-Datsun gespeeld en de andere koplopers uit deze klasse, Oosterend en Dubbeldik, spelen woensdag om 20.15 uur tegen elkaar. In Alkmaar speelde het MST dames team de handbalwedstrijd tegen Meer- vogels. Het team was voorbereid op een moeilijke wedstrijd. Meervogels staat bekend als een sterke tegenstander. Het tegendeel bleek echter waar; het werd een lauwe partij handbal zonder hoog tepunten. In de eerste helft konden de MST-ers het doel niet goed vinden. De ruststand werd 4—3 voor MST. Na de rust werd er zuiverder geschoten vanuit alle posities en Meervogels bood weinig tegenstand. Eindstand 9 5 voor MST. Texelslag 1 startte de tweede helft van de competitie tegen EBC 3 uit Enkhuizen. Marius Witte wist de eerste herenenkel overtuigend te winnen. Ge rard Witte (als invaller meespelend) moest echter in de tweede heer van Enk huizen zijn meerdere erkennen. Nelly Witte bracht de strijd ook niet tot winst maar Janny Zutphen herstelde het puntenverschil weer. De eerste mix, Marius Witte en Margriet Rey, werd een Texelse overwinning; de tweede mix, Gerard Witte en Janny Zutphen, een zeer enerverende en spannende aange legenheid, bracht wederom een tegen- punt. De herendubbel werd een drie setter, maar helaas geen winst voor Texel; de damesdubbel, ook drie sets, werd door de Texelse dames in hun voordeel beslist. Eindstand 4—4. Mannen: Westerlaken-Doordouwers 1 1 Memo-Rog 0—2 Timmers bakk.-Old Jumping Stars 1 1 Gamma-RSG2 1 1 Kobeko-Reisburo 0—2 Opduin-RSG 1 0—2 Balcken-Smash'68 1 1 1 Versluis-PEN 0—2 TBK-RWS 1-1 Gemeente-Question 1 1 Pado-Boetiek 22 2 —0 Vrouwen: Smash'68 2-Gar. Dros 0—2 Vopoda-CVI 1 -1 Strends End-WGD 0-2 Cafeetje-Koogel 2—0 Grooten Slock-Rog 1 1 Frans Zegel-Question 2—0 Maets-Poco Loco 0—2 Antiekhuisje-Rabo 0—2 Goënga1-Memo 2—0 HHH-First Lady 0-2 UITSLAGEN MST VOLLEYBAL Polisport 1-Tevoko 1 heren 1—3 Polisport-Tevoko 2 dames 3—0 Een Texelaar stond vrijdagmiddag voor de Helderse politierechter omdat hij op 8 oktober van het vorig jaar met een lichtbak en een jachtgeweer was betrapt in de duinen. Het stropen van konijnen, maar ook het zonder ver gunning bezitten van een vuurwapen, was wat hem door de officier van justitie mr. Jansen ten laste werd gelegd. Aan vankelijk ontkende de Texelaar voor de rechtbank dat hij met zijn apparatuur aan het stropen was geweest. Toen politierechter mr. Doedens hem echter vroeg wat hij dan 's nachts met een lichtbak en een geweer in de duinen moest, kon hij daar geen redelijk ant woord op geven. Eigenlijk vond hij zijn verklaring dat hij niet aan het jagen was zelf ook een beetje ongeloofwaardig. In zijn requisitoir sprak officier van justitie mr. Jansen van een ernstige zaak. Hij doelde hierbij vooral op het verboden vuurwapenbezit dat volgens de officier de algemene veiligheid be dreigt. Voor het in het bezit hebben van het wapen eiste de officier twee weken voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van twee jaar en vijf honderd gulden boete. Voor het stropen eiste hij een boete van f350, Net als de officier achtte de politierechter de ten laste gelegde feiten wettig en over tuigend bewezen. Mr. Doedens veroor deelde uiteindelijk tot een boete van vierhonderd gulden voor het verboden vuurwapenbezit en twee weken voor waardelijke gevangenisstraf. Voor het jagen zonder jachtacte vonniste hij een boete van f225, Het vuurwapen en de lichtbak werden verbeurd verklaard. Dinsdag 10 november De gemeenteraad vergadert in het raadhuis. De belangrijste agendapunten zijn de voorstellen tot verhoging van di verse plaatselijke belastingen. Aanvang 19.30 uur. De Plattelandsvrouwen en het R.K. Vrouwengilde hebben een gezamenlijke avond in de aula van de Rijksscholen gemeenschap (Dialezing over een fiets tocht door de Verenigde Staten); 20.00 uur. Donderdag 12 november De afdeling De Koog van de Ouderen-, bond heeft de jaarvergadering in „De Schuilhut", aanvang 14.30 uur. In „Capri" in De Koog wordt een open bare hoorzitting gehouden over de be voorradingstijden van het dorpscentrum, aanvang 19.30 uur. In de aula van het gebouw van de Rijksscholengemeenschap wordt een informatieavond gehouden over „De toekomst van het landelijk gebied". (Nationale landschappen, recreatie, landinrichting e.d.), aanvang 20.00 uur. Een vijftienjarig Texels meisje werd vrijdagmiddag staande gehouden op de Dageraad in 't Horntje, omdat ze op een bromfiets reed zonder helm. Bij nadere controle bleek dat haar brommer niet verzekerd was. Haar eveneens Texelse passagiere droeg ook geen helm. Door de politie is proces verbaal opgemaakt. Begin vorige week vond Arie Schaatsenberg een scheepsboei met Russisch opschrift in De Sluf ter. Hij bracht het gevonden voor werp naar de juttersafdeling van het Maritiem Museum en Cor Ellen zag zich geplaatst voor de taak uit te vinden waar de boei vandaan kwam. Uit het Russische opschrift op de boei kon hij geen wijs worden want de letters kon hij niet ont cijferen. De oplossing kwam bij zonder snel. Donderdag namen enkele Georgiërs van de dansgroep die op Texel op excursie was een kijkje in de juttersafdeling en in een mum van tijd stond het hele gezel schap om de boei. „Als vliegen op de stroop vlogen ze erop af. Ik begreep dat ze er kennis aan zagen", aldus Ellen. Door de Rus sen werd „met handen en voeten" uitgelegd dat de boei afkomstig was van het schip Viktorie" uit de ha venstad aan de Zwarte Zee Sukhumi. „Dat is niet zo ver van Tblisi dus ze waren wildenthousi- ast. Dit toeval is te danken aan de goede verhouding met de god der zee", aldus Ellen. C.O.C. Noordholland-noord heeft een filmavond in filmhuis „School 7", Weststraat 10 in Den Helder. Bezoekers van Texel kunnen overnach ting regelen via tel. (02230) 28308 of 32145. Elke woensdagmiddag wordt in de bi bliotheek in Den Burg vanaf 14.30 uur voorgelezen voor kinderen van vier tot zeven jaar. Bij het politiebureau te Den Burg is zaterdag een zwarte herenfiets gebracht, die door de rechtmatige eige naar opgehaald kan worden. Eveneens zaterdag werd een groene damesfiets gestolen van het merk Gazelle. Deze fiets, die op slot stond, werd tussen elf en twaalf uur 's avonds uit de Zwaan straat gestolen. Een auto van een inwoner van Anna Paulowna werd zaterdag in de Bern- hardlaan door onbekenden met zwarte viltstift beklad. De jeugd trio-league is weer van start gegaan. Niet meer op maandagavond maar op vrijdagavond. Het enthousias me was er niet minder om. Het aantal trio's is van 6 op 7 gekomen. Hierdoor is één trio bij toerbeurt vrij. Dennis Beum kes plaatste zich als eerste met een serie van 433 en op de voet gevolgd door Menno Koorn met de hoogste game (174) en Liesbeth Lobato die zich als hoogste meisje op de ranglijst flink weerde. Uitslagen: IV-Hotel de Zwaluw 1—3 De wip kipjes-Voddeteam 3 1 Hitachi-Strike-Fire 2 Tot onze diepe droefheid is plotseling op 70- jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom Comelis Witte. Namens de familie, E. Witte Texel, 5 november 1981, Wilhelminalaan 50, 1791 AP Den Burg. De crematie heeft op 10 november plaatsgehad in het crematorium te Schagen. Na een moedig gedragen lijden is van mij heengegaan mijn lieve vrouw Nel van Opbergen-Mosk, 'op de leeftijd van 67 jaar. Ph. A. van Opbergen 1972 TG IJmuiden, 9 november 1981, Vechtstraat 32. Nel is opgebaard in het Uitvaartcentrum aan Eemstraat 27 te IJmuiden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 11 no vember van 19.00 tot 20.00 uur. De crematie zal plaatshebben donderdag 12 november om 13.00 uur in het Crematorium Velsen te Driehuis. Vertrek van het Uitvaart centrum om 12.40 uur. Voor uw belangstelling, betoond na het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader, de heer P. DE JAGER, zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie, J. de Jager Texel, november 1981. Op zaterdag 7 november 1981 is onze dochter Janneke geboren. Ria en Jan Hofs De Dageraad 26, 1797 SL Den Hoorn, Texel Zo af en toe worden door uitgevers erg aardige boeken voor zeer lage prij zen opgeruimd. Het platenboek „De Reuzen" is nu verkrijgbaar voor 16,90 (was 42, een prachtig fotoboek van Ed van der Elsken „Avontu ren op het land" voor 18,65 (was 43,75) en de roman „Hoogspanning" van Arthur Hailey voor 9,90 (was 36,25). Zo, weet u dat ook weer. Ze zijn te koop in Het Open Boek. Ik zoek een woonruimte in Den Burg of omgeving op jaarbasis. Wie helpt deze jongen v. 26 verder? Alles is welkom. Brieven onder no. 574 aan bur. Tex. Crt. Verhuisd van Dorpsstr 26, De Koog, naar Door zwin 3204, Julianadorp Frans, Annelies en Nancy Kellner. Wie en wat is pandje 57 Te k. 2 rotan wiegjes, 1 box bruin, 1 kinderw. bruin. Tel. (02220) 4214 Pandje 5 is 'n nieuwe Texelse zaak in de Wever straat (naast de Hema). Er zijn heel mooie nieu we artikelen aangekomen in de S.OS.-winkel Hoornders, voor een bij zonder kado kunt u deze maand elke zaterdag middag terecht in „Ons Huis". Te huur aangeb. kamer/keuken in De Waal voor perm. bew. Tel. 4895 Te koop: wandelwagen, commode, babybad standaard, bedje matras, rieten fietszitje inzetkussen enz. Tevens gr. rieten hondenmand Tel. nr. (02220) 3802. Pandje 5 is 'n nieuwe Texelse zaak in de Wever straat (naast de Hema) met eigentijdse kollekties fraaie, gezellige, sfeer volle lampen en lampe kappen. Jongeman 26, zoekt werk. Heeft LTS rijbe wijs BE en erv. in versch branches. Wil van alles aanpakken, van 20 - 40 uur p.w. Thijs Postma Beatrixlaan 19, Den Burg Wij zijn verhuisd van Molenstraat 78 naar Wil sterstraat 28. Cor, Petra en Heieen van der Knaap Gymnastiek na de zwangerschap. Opgave A. Krijnen, (02220) 2873. Tip van St. Nicolaas. 36 dia's in kleur over Texel, verzamelt in Texels kwartet". Uitgave Tex. Boys. Prijs f7,50. Verkrijgbaar bij Bakker's Ijzerhandel, „Het Open Boek", Schoenmakerij Van Osch of tel. 2918 en 3552. Woensdag, donderdag en vrijdag: 1 kg kabeljauw voor 74,50. Vishandel J. Mosk. Zolang voorradig. Dus voor lampen en lampekappen één speciaal-adres Pandje 5, Weverstraat (naast de Hema). Tapelecture van Krish- namurti's lezing in A'dam (sept. 1981). Woensdag 11 nov. 20.30 uur in Prem Mandir. Te k. elektr. orgel met ritmische begel. Tel. (02223) 823. Te koop gevr. studie piano en alt sax. Tel. 4422 of 3657. Te k. gevr. fietsje om mee te crossen, voor 7 jaar. Tel. 4895. Café-Restaurant „De Raadskelder". Voor al Uw bruiloften, partijen en recepties (150 pers.). Vis markt 6, Den Burg, tel. (02220) 2235. Toneel ver. 't Amateur tje, zaterdag 14 en 21 nov. in het dorpshuis te De Waal „Eigen aard is goud waard". Bal na Kaarten aan de zaal of tel. bestellen (02220) 3656 of (02228) 303. Voor een Mustang jeans, Corduroy, twill, ve- lour of stretch broek naar La Boutique, Waalderstr. 4. Tot ziens op de demon stratie van 21 november in Amsterdam. Het Texels Vredesberaad. Komt U ook naar 't Amateurtje? Zaterdag 14 en 21 nov. in het dorps huis te De Waal. Kaarten aan de zaal of tel. bestel len (02220) 3656 of (02228) 303. Café-restaurant „De Raadskelder". Goede spijs, eenvoudige prijs. Tot ziens. Tel. (02220) 2235. Verloren rode fietstas met geel regenpak. Graag terug naar Jacqueline Jimmink, tel. 3163. Te koop wegens over compleet: ronde eettafel met 6 stoelen wengé f250,-; wengé driedelig bergmeubel 7450,-, zitele- menten: 2x 2-zitsbank, 1 hoekbank, 1 hoektafel, 1 salontafel samen 7450,-; schommelstoel 750,-; zware elektrische snij machine 7200,-; kinderwa gen bruin met wandel wagenbak 7125,-; wandel wagen 775,-; staande schemerlamp 760,-; bad- standaard bad 725,—; box met boxkleed bruin 725,-; cass -recorder 725,- Tel. (02228) 719.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 3